Žádný benzín v karburátoru motocosu

Nastavení zastřihovače pro trávu s vlastními rukama

Mnoho mistrů si užil Benzokos na dlouhou dobu a zároveň nemyslí na potřebu upravit karburátor nástrojů. Je-li nutne upravit karburator na benzocosu nebo motocosu? Pokud se zajímáte, pak pravděpodobně existují změny v provozu motoru, není pro lepší. Aby nedošlo k hádání, a nenechte si ujít okamžik potřeby nakonfigurovat karburátor, měli byste se řídit následujícími doporučeními nebo potřebě upravených činností:

 • Po projeti provozu motoru. Děku obvykle trvá spalováním 4-5 litrů paliva
 • KDYŽ SE PALIVOVÁ SMĚS JINE Komtomzice Nalita Do Nádrže, TJ. TYP ZMĚN OLEJE (I Jeho Barvy) Benzínová Značkou
 • PODÝNEK JE VŠEK LANDLEDNÍ PRO ŘETĚZOVÉ PILLY, BENZOGENERÁTORY A MOTOROVÉ ČERPADLO, KTERÉ JSOU PRODAZOVÁNY NEJEN V LÉTA, ALE V ZIMĚ
 • Pokud Sekáčka na trávu Nebula Dlouhodobě Používána. Důvodem, JAK JE TŘEBA UPRVIT, MŮŽE Být ZIMNÍ PŘESTÁVKA
 • KdyŽ se Zvyšeje Spoteřba Paliva
 • POKUD SE NA SVÍČKOVÝCH ELEKTRODODÁCH NACÁZÍ ČERNÁ ZNAČKA
 • PŘIPOJENÍ PŘIJMU BENZÍNU VÁLCI NEBO ŠPATNÝ START MOOLU
 • KDSŽ SE NACHÁZÍ Velký poćet výfukových prynů
 • Nestabilní Provoz MOOLU, STEJNĚ JAKO JOHO PORUCHNÝ SPUŠTĚNÍ A „POMALÉ“ VÁLCIE

JAK JE Vidět, Přehodnocuje nastavit Karburátor Motocosa JE Dost. OPYKLE MIMŘI, KTEŘÍ PRACUJÍ NÁSTROJ PRO POMĚRNĚ DLUHOU DOBU, NA POSESTI DETEKUJÍ ZMĚNY V PRODOZU MOINU, KTERÝ SLIBUJE O POTŘEBĚ PROCESU NASTENION. I když si nejste Jisti Potřebou Úprava, Pak Jejich Mimořádné Provedení Subude Nadbytečný.

Provozní Doporučení

Stabilita Jakhohokoliv Štítu PLÁČE A NEDOSTATEK PROBLÉMŮ SE SPUŠTĚNÍ ELEKTRICKÉHO BLOKU TĚCHTO ZAŘÍZENÍ PŘÍMO Závisí na Podmínkách, ve sériové se náměstí Používá a kvalita. Mluvíme o náhradní díly

 • Během Práce Je Nutné Věnovat Zvláštění pozornost Chladicímu SYSTÉMU DALŠÍMU PŘIJÍMÁNÍ; Důrazně se Doporučuje VČASné a Účetně Vyčistit Kanály Umístěné na POZDRE SKOŘápky Pro Travu startéru Zipy;
 • Různé Prvky, Rozpouštědla, Benzin, Petrolej A Jiné Účetnictví Prostředky Mohou Být Sžitosti ve Zprakovatelské procesu;
 • Tyto Práce by Mělem Být Provážěny PO kompletní Chlazení výkonové Jednotky;
 • VŠECHNA ZBYTKOVÁ PALIVA VE SPALOVAČÍM MOTORU MĚLY Být Zcela Sloučeny před Dlouhými Přestávka v Provozu Řady; JE Třeby Mít na Paměti, Že SMĚS BENZÍNOVÝO OLEJE JE POMĚRNĚ Rychle Rozložená na Takzvané Těžké FRAKCE, KTERÉ NE NEVYHNUTELNĚ UCPÁVAJÍČ KARBURÁTOR;
 • PO Odstrannět Paliva Musíte Spustit Motor Dat Jej prabovat Pro XX, Dokud sezastaví; ZBÝVAJÍCÍ SMĚS Tak BUDE ZLOA Odstraněna Ze SpalovaceHo Motor.

Zvláštní pozornost od Měla Být Věnována Příprava Nástroje na dlouhodobé sezónní skladování. Mělo od Býd Provedeno S Cílem Minimalizovat Riziko Problemů SE STARTEM MOOLU. Kompenní Přípravyvná obsahuje Následující manipulace:

 • Plná Ryzírá Vyžíčeč Pro trávu;
 • DůKladně OPLÁCHNĚ VYČISTĚTE VŠECHNY POLOŽKY, KE KTERÝM JE PŘISTUČNÍ;
 • Zkontrolujte podrobnost o Kartáče Benzínu, Abyste Identifikovali Vady (Detekované v Tomto Případu, Mechanické poškezení od Mělo Bý Odstraněno)
 • Nalít Motorový Olej Do Přodovky;
 • Provádnost Vysoce kvalitní čištění z ucpání prvku vzduchového filtru;
 • Mít Vhodné vyzbrojení a praktické dovice
 • Zabalte Sebráný benzínový policajum s předem mazaným hadříkem.

Kromě uvedených, musíte mazat skupinu pístu. Tento algoritmus poskytuje takové jednoduché manipulace:

 • Vy si svičku;
 • Přeložit píst v horní části centra (TDC) pomocí startéru;
 • Do válce nalijte malé množství motorového oleje;
 • Několikrát posouvejte klikovy hřídele.
READ  Jak si vybrat zastřihovač pro trávu pro trávu benzín

Bez ohledu na náklady a značku musíte jasně dodržovat všechny příslušné požadavky a sledovat doporučení vývojářů a zkušených specialistů. Dnes, podrobné informace o správném používání takového zařízení lze snadno nalézt na mnoha specializovaných místech a fórech.

Dále viz, jak určit a odstranit důvod, proč benzínový zastřihovač pro trávu se nespustí.

Proč v zastřihovači pro trávu nepřijde do benzínu

Co dělat, když se založky z trimrů benzínu nezačnou?

Zastřihovač benzín pro travu. Překvapivě užitečný nástroj, s nímž můžete snížit nejen miniaturní trávník před domem, ale také celý trávník. Bohužel v Tomto Světé Nexistuje Nic Věčného, ​​protokolu se mespete SETKAT NA ZÁLOŽKÁCH Trimrů Benzínu nezačín.

Některé důvody

Často se stává, že uživatelé takových automobilů se snaží „zachránit“, ovlivňující tank není palivo s normálním oktanovým číslem, ale něco je nepochopitelné, což bylo téměř deset let v plastové bance.

Hlavní věc. Smes paliva!

V tomto případě zbytky plastu rozpuštěné v korozním prostředí takové hrozné věci ve spalovací komoře, které nemůžete udělat bez úplného zničení mechanismu. Ale budete pravděpodobně pamatovat navždy, jak ukládat palivo.

Co dělat, když palivo bylo normální, existuje jiskra, ale benzínový trimr pro trávu nezačíná? Možná jste právě naplnili svíčku s benzinem. V je potřeba vyjmout, otřete jej čistým hadříkem a suchým. Mimochodem, nebude nadbytečná kontrola svíčky pro výkon.

V pohodě spustit spravně!

benzín často nezačne poté, co byly testovány „pověřeny“ po dlouhém skladování. PORUCY SE SPUŠTĚNÍ V TOMTO PŘÍPADĚ JASTO ZPŮSOBENY NESPRÁVNÝMI UŽIVATELSKÝMI AKCEMI.

Travní trimmer Nespustí, Opravit Karburátor.

Trimmer Pro Tromu Nespustí, co ma Dělat? Provádíme Primární inspekci a odhalueme explicitní Chyby. Změnit Sondu

PROČ SEKAČKA / ŘETĚZOVÁ PILA TRÁVNÍK NENÍ ZAHÁJENA PO DLOUHODOBÉM SKLADOVÁNÍ?

Tyto Karburátory se Liší od Zbytku Skutečnosti, Že Jou Zapečetěny a membrána Provádějejší vše Funkce. Jednoduchý

Pokud Jste Setkali s Tímto Jevem, Pak Když Máte Studený start, Musír Klapku Zavřít, Pak Čerpat Malé množství palivové směsi Karburátoru. Pak Vyhthněte Spouštěcec Rukojeť v POCITU ODPORU, PO KTERÉ, S OSTROMI A ENERGETICKÝMI POHBY Začněte Zastřihovač Pro TROVU.

PO NĚKOLIKA TRHNUTÍ ZAČNE A ZASTAVÍ, COŽ JE NORMÁLOVNÍ. Po přecnět klapky v pracovním poloze spusťte nářka Znovu a začněte pacovat.

Jiný Důvod

Nejen Situace Nejsou Jen Suitace, Kdy se nespustí záložky o trimrů Benzín, ALE TAM JSOU PŘIPADY, KDY PO STARTINÁŘNÍ PRACUJÍ PO DOBU NĚCHLIKA SEKUND A Pak se Zastaví. Zkontrolujte Zapalovace Šálek: Pokud JE „Rozbitá,“ A TATO SITUACE SE OPAKUJE I PO Otření a Sušení, Přáníte na Revizi vzduchovi filtru.

S největší pravděpodobenství je to zcelatší tuk a je třeba Jej Vyminit. Pokud JE FILTR V POŘÁDKU, JE MOŽNÉ, ŽE ZAPALOVACÍ CÍVKA NEFUNGUJE.

V PŘIPADĚ, ŽE ZÁLOŽKY O Trimrů Pro Benzín Nezačnou, ašni Jste do Udělali, Tlumič Může Být Skóroval. Musí Být Demontován, Spalovat na Hořáku, Po KTERÉM MŮŽE CELÝ UHLÍK SNADNO TŘÁST.

Znovu Karburátor.

I když po takové šikanování trimr pro trávu nezačne, nespudete moci dělat beze demontáže Karburátoru. JE MOŽNÉ, ŽE SE JEDNA O Chybu Nekonzistentní Jehly. V KAŽDÉM PŘEPADĚ BUDE DEMONTÁŽ A MYTÍ TOHOTO Rozmaru Mechanismu Určitě Zasahovat.

Obecně, Když Zastřihovač Travy Začíná Být Rozmarný a Hloupý, JE Vhodné splnit PLNA prevenci: Úplně. Vyzkoušejtej Jiný Olej, Stejně Jako Určita Změnit Svíčku. Praxe ukazuje, Že v Mnoha Přípravy Jsou Unandard Svíčky na Vinou.

Podívali jsme se na nejtypičtější důvody, proč zastřihovač pro trávu nezačne. Pokud je případ více „exotické“, neprojděte kampaň do servisního střediska. Menší a zjevnější selhání, že se určitě ocitnete.

Trimmer pro travu je benzín zpusobuje video

Co dělat, když zastřeží pro trávu benzín nepřijdou?

Benzínový vyžínač pro travu. potřebujete nástroj, se kterými můžete ponořit nejen malý klub před domem a celou trávník velkých velikostí. Existuje, pokud vyžínač trávu nezačne nebo ihned jednou zabije, že se svíčka nerozezná. Pro Chagrin, v tomto světě není nic špatného, ​​​​a proto se můžete setkat s tím, že vyžínáče pro trávu benzín nepřijdou.

READ  Musím sloučit benzín s motorovými pily

Proč trávník sekačku zastaví po spuštění?

Po startování může motor vrhnout v případě, že karburátor je nesprávně nakonfigurován, nebo se to stalo. Pro jaké znamení můžete pochopit, že důvod opravdu leží v tom? Velmi Jednoduchý, Na vibrace, Které Budou Jasne Cít, Když plynu Míli. Nastavení Dodávky Paliva Můžete Provést Vlastním Rukou Tím, Že Dělání VŠE, CO JE NAPSÁNO V NÁVODU K POŽITÍ.

MOTOR MŮŽE V DŮVODU UZAVŘEŘEHO PALIVÝHO VENTULU. Důvod JE Eliminován Čištěním. Pokud se začala Sekačka na Tromu A Pak Ostřebe Zastavil, Znamena, Že Dodávka paliva v Karburátoru Ježžné. Uvolnite ventilně Karburátoru, ABYSTE K NÍ POSKYTLI Volný přístavup PALIVA VE SPOVNÉM MNOŽSTVÍ.

S Zbytečných vzduchových států Sedadly Může Motor Také Stánkovat. PřideJTE SE Otočení K MOTORU Tak, Aby VZDUCHOVÉ BUBLINY Vycházely Rychleji od agregovaného palivového systému. STÁLE SI UJISTĚTE, ŽE ZKONTROLUJE INTEGRITU PALIVOVÉ HADICE. V PŘIPADĚ DETEKCE MECHANICKÉHO POŠKENÍ (Praskliny, Propeníchnutí a t.P.), Vyměňte Položku.

benzín, karburátoru, motocosu

Suchá a Mokrá Svíčka Co na Znamená a Jak Ovlivňuje zařízek MOINU

Většina majitelů nástrojů okamžitě uchovává ke kontrole stavu kontaktů zapalovací svíčky. Se Děje, Aby Svíčka Pochopila, co může Být Důvodem Nemožeosti Spuštění Motoru MOOLU. JAKO STAV KONTAKTŮ MŮŽE SVÍČKA Provést Příslušné Závěry, Které Může ZheSobit Poruch. Diagnostika svíčky Zapalování na Vyžíčeče se provazí v Následujujícím pořadí:

 • Svíčka Zapalingní je disulfed, Po Které Podléhá inspekci. Perfektní stav elektrod. Pokud Mají Hnědý Nagar (Cihlové barvy). Pokud JE Svíčka Mokrá, Má Černý Nebo Bílý Nagar, Pak pro Indikace Vhodné Chyby
 • Pokud Je Svíčka Mokrá, Pak ve spalovací Komoře JE Část Nespádého paliva, Která Nní Nutná Sloučita. Čisté A Suché Zapalování svíčky Kontakty, Po Kterém Se Ujistěte. Chcete-li Provést, PŘIPOJTE JEJ K NOVÉMU A UMÍSTĚTE POVRCH Válce. ZAPNĚTE ZAPALINÁŘNÍ A VYTÁNETE RUKOJETE STARERU. V Tomto Případu Musí Zapalovace Svíčka Poskytovat Dobrou ARVALOU JISKRU. Pokud JE Jiskra Slabá Nebo Nní Vůbec, Je Třeby Vymětiit Zapalovace Svíčku
 • Sekačka na trávu se může Porouchat Také Kvůli Píliš Velké Mezeřej Mezi Kolírky Zapalovace Svíčky. Mezera mezi elektrodami zapalovací svíčky by měla být 0,7 – 1 mm. K nastavení mezery se používají speciální sondy

To zajimave!Nikdy nevysušujte kolíky zapalovací svíčky zapékáním – tento způsob poškozuje zapalovací svíčku. Pokud zapalovací svíčka jiskří, ale vyžínač nenastartuje, je problém v palivové směsi ve spalovacím prostoru. Pro jistotu proveďte následující kroky:

 • na 20 gramů paliva do uzávěru PET lahve nebo naplňte tlakovou stříkačku
 • Nalijte ji do spalovacího prostoru otvorem pro zapalovací svíčku
 • Našroubujte zapalovací svíčku
 • Nasaďte svicen a nastartujte motor

Pokud sekačka po těchto přípravách nenastartuje, je příčina závady přímo v palivovém potrubí a karburátoru. Pokud motor nezačne ani po provedení probíhá, znamená to, že je třeba zkontrolovat zdraví vodiče vysokého napětí. Vysokonapěťový drát, stejně jako svíčku zapalování, se týká spotřebního materiálu. Pokud Existuji Podezření v pussfukturing Prostředku Prostředku Prostředky Pro Tromu, Mělo od Být Vymeněno. Pokud doporučení po provedení akce není možné spustit motorové sekačky na trávu, pak by měla být zohledněna následující:

 • Pokud máte pochybnosti o zdraví zapalovací svíčky a vysokého napětí, doporučujeme okamžitě nahradit
 • Zkontrolujte zdraví jiskření, a pokud není na novou svíčku žádná jiskrou, pak je členění je spojeno se zapalovací jednotkou. selhani civky
 • Zapalovací cívka není opravena, ale mění se. Pokud skutečně diagnostikuje poruchu se zapalovací cívky na trávu, není obtížné její nahradit vlastními rukama
benzín, karburátoru, motocosu

Pokud je na jiskře svíčka a zároveň je suchá a sekačka se nechce spustit, přistoupíme ke kontrole další jednotky – vzduchového a palivového filtru.

benzín, karburátoru, motocosu

To je zajimave!Pokud Mají Svíčka Elektrody Červenáú Nebe Růžová Barvu, Pak to Naznačuje, Že Použité PALIVOBUJE Velký Počíta Aditiv. Mělo od Být OPUŠTĚNO Z TOHOTO PALIVA, ZMĚNA ČERPACE STANICE NEBO BENZÍNOVÉ ZNAČKY.

READ  Která sekačka na trávu je lepší než benzín nebo elektrický

SLOŽITĚJŠÍ PŘIČKY SELHÁNÍ SEKAČKY NA TRAVU

Pokud Se Krok za Krokový algoritmus pro řečí problémy Nedal Výjevek, a Váš Cop Pro Tromu Stále Nní spuštěn Nebo Stánky, Stojí ZA do ZKONTROLOVAČ KARBURÁTOR A Samotný motor. Ucpaný Karburátor SE MŮŽE STÁT JEDNÍM Z DŮVODŮ PRO NESTOBILNÍ PROVOZ NÁSTROJ. Zde Můžete ZVYRAZNIT TŘ HLAVNÍ PROBLÉMY:

 • Channel ucpání Nebo Jecles. Na VŠE JE Vyčištěno se speciálním proplachováním Nebo JE Vyfukován Silný Proudem Stlačeného vzduchu z kompresoru. Nepoužívejte Jehely a Vodiče, Takže Průchody Mohou Být Býtkozeny;
 • Nošení Karburátoru Pokládku. Výstavu. Nahrazení selhání městíní;
 • PORUŠENÍ TĚSNOSTI. CHCETE-LI TENTO INDIKÁTOR OVĚŘIT, MŮŽETE POS POŽÍT OPYLÝ DOMÁCNOST Tonometr, Nahrazení Tlakoměu na přemožství. SLEDUJTE SVĚDECTVÍ: POKUD SE Nemění. VŠE JE V POŘÁDKU, protože Tlak Začne Padajíce, Znamena, Že nadkterá Část karburátoru je vadná. Bude muset najít a nahradit nové.

Pokud je vše v pořádku s karburátorem, pak benzínový zastřihovač pro trávu nemusí být spuštěn kvůli poškození skupiny pístu. Když jsou detekovány čipy, škrábance nebo škrábance, měly by být nahrazeny pístem nebo válcem. Povinné kontroly sublejí pístním kroužkům. Malý lucidní píst při schování spojovací tyče testy, že je čas měnit kroužky. Tento postup je nejlepší svěřit specialisty na servisní centrum.

Preventivní opatrování

Tak, že potřebujete trimr pro trávu byl vždy v dobrém stavu, je nutné tuto jednotku používat co nejvíce a skladovat tuto jednotku. Výrobci doporučují pečlivě dodržovat několik základních pravidel:

 • Vyplňte nádrže sekačky na trávu pouze kvalitní palivo.
 • Pravidelně a včasné provádění technické inspekce a úpravě hlavních mechanických prvků.
 • Pokuste Se Vyhnout Silnému přetížení Trimru Pro trievu Během Provozu.
 • PO KAŽDÉM POŽITÍ ZKONTROLUJTE SEKAČKU NA TRÁVU NA ABSENKI NAGARU A SPECIFICKÉ OXIDOVÁNÉ NA POVRCHU MECHANISMŮ SYSTÉMU ZAPALINÁŘNÍ.

K TROVU VYŽÍNAČ VDDY V PRACOVNÍM STAVU, JE TŘEA JI PŘIPRAVIT CO NEJVÍCE PRO SKLADOVÁNÍ V CHLADNÉM OBDOBÍCH. ZA prké od Mělo Být Postupně Rozbrat Jednotku, Poté, CO JE SPLNĚNA, ABY Provedla plné Čištění a útledné splešování Součil Součástí. DůKladně Zkonstrolujte Multifunkční Bloky v Nepředomnosti Jakéhokoliv Poškezení. V Případně Potřeby Odstraněníní deformace Dílů.

Chcete-li ULOŽIT SEKAČKU TRÁVNÍKU, MUSHÍTE VYPLNIT PŘIPODOVKU S DOSTATEČNÝM OLEJEM. V povinném, vyčistěte vzduchový filtr, můžete také demontovat a opláchnout motorový přístroj. VŠECHNY MECHANISMY JSOU PEČLIVA VYSUŠENY A Pohbybllivé mechanismy Jou Mazány S Vysokou Kvalitou. Pro Zpracování systému Pístu Byste Měli předněstavit svekku zapadalování. Píst JE Úhledně Přesunut Do EXTRAMNÍ POLOHY, ABY BYL SCHOPEN NALÍT MALÉ MNOŽSTVÍ OLEJE DO SVÍČKY A Vyrobit Hladký rolování klikové HŘEDELE.

benzín, karburátoru, motocosu

Pokud BUDE ZASTŘIHOVAČ TRÁVY UDRŽOVOVÁNÁ AŽ DO PŘEŠTÍ SEZÓNY MIMO DŮM, POKUDNÍ MOTOR ZABALEN S OTŘENÍM. Takový přístav se Vyhýba vývoji korozi na povrchu Odpoviadných sestav Jednotky.

[Spoiler title = „Zdroje:“]https: // armatool.Ru / kak-otregulirovát-na-benzokose-i-trimmere-karburator /
https: // msmetall.Ru / instrumenty-metally / trimmer-ne-zavoditsya.Html
https: // Piter-at.Ru / raznoe / ne-postupaet-benzin-v-kameru-sgoraniya-benzokosy.Html
https: // int43.RU / Sadovye-Instrumenty / Ne-Zavoditsya-Trimmer.Html
https: // armatool.Ru / trimmer-benzinovyj-ne-zavoditsa-vsevozmoznye-priciny /
https: // Toolprokat43.Ru / blog / pochemu-ne-zavoditya-gazonokosilka.Html
http: // gardardZoom.RU / POCHEMU-NE-ZAVODITSYA-BENZOKOSA-UMTRANYAEM-NEPOLADKI.Html
https: // Toolprokat43.Ru / blog / ne-zavoditsya-trimmer.Html [/ Rušič vztlaku]

| Denial of responsibility | Contacts |RSS