Aku mazací lis Makita dgp180z

Mazací stříkačka, dobíjecí Makita DGP180Z; 18V; (bez baterie a nabíječky)

Od roku 1915 vyrábí Makita vysoce a středně kvalitní elektrické a benzínové nářadí pro domácí i profesionální použití. Makita neustále rozšiřuje svůj sortiment, který nyní obsahuje více než 2000 různých nástrojů. Kromě toho nabízí Makita velmi širokou škálu různého příslušenství.

Makita má sídlo v Japonsku, ale továrny výrobce se nacházejí v dalších zemích světa: USA, Čína, Německo, Velká Británie, Rumunsko, Brazílie.

mazací, makita, dgp180z

Maktec je druhá značka Makita vytvořená v roce 2002. Tato značka byla vytvořena speciálně pro asijský trh. Stejně jako Makita je nářadí Maktec navrženo pro domácí i profesionální použití. Nářadí Maktec je velmi podobné kvalitním výrobkům Makita, je však levnější. Je to proto, že Maktec jsou nejoblíbenější nástroje Makita, které byly ukončeny.

mazací, makita, dgp180z

V sortimentu Makita je mnoho nářadí, které se prodává bez baterií a nabíječek, takže je levnější. Baterie se stejným napětím se snadno přizpůsobí různým nástrojům Makita. To vám ušetří peníze, protože stejné baterie lze použít s různými nástroji. Tato funkce poskytuje uživatelům obrovský výběr nástrojů a svobodu jednání. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají mnoho různých nástrojů Makita, ale používají jich najednou jen několik.

Nářadí Makita od ostatních konkurentů vyniká velmi dobrým poměrem kvalita / cena. Ceny těchto nástrojů závisí na provedení, prováděných funkcích a složení stavebnice.

Makita abeceda. co znamenají různá písmena v označení modelů Makita?

J = MakpacT = Baterie 5,0 Ah Li-IonM = Baterie 4,0 Ah Li-IonF = Baterie 3,0 Ah Li-IonA = Baterie 2,0 Ah Li-IonY = Baterie 1,5 Ah Li-IonH = Baterie 1,3 Ah Li-IonE = 2 baterie3 = 3 baterieZ = Žádná baterie, žádná nabíječka!R = Nabíječka DC18RA,DC18RC; doba nabíjení 15/22 min (1,3Ah/3,0Ah)S = nabíječka DC18SD, doba nabíjení 30/60 min (1,3Ah/3,0Ah)V = DX01/02/03/04 Systém odsávání prachu.

Specifika položky

Novinka: Zcela nová, nepoužitá, neotevřená, nepoškozená položka v původním obalu (kde je obal. Přečtěte si více o stavu Novinka: Zcela nová, nepoužitá, neotevřená, nepoškozená položka v původním obalu (tam, kde je vhodný obal). Balení by mělo být stejné jako to, co se nachází v maloobchodě, pokud se nejedná o ručně vyrobenou položku nebo pokud nebyla zabalena výrobcem do jiného než maloobchodního obalu, jako je nepotištěná krabice nebo plastový sáček. Úplné podrobnosti naleznete v seznamu prodejce. Zobrazit všechny definice podmínek se otevře v novém okně nebo záložce

Viz Zásady vrácení zboží eBay. Zásady vrácení eBay. otevře se na nové kartě nebo okně pro další podrobnosti. Jste kryti zárukou vrácení peněz eBay. Záruka vrácení peněz eBay. otevře se na nové kartě nebo okně, pokud obdržíte položku, která neodpovídá popisu v seznamu.

Poštovné a balné

Prodávající neuvedl způsob dopravy na Ukrajinu. Kontaktujte prodejce – otevře se v novém okně nebo záložce a požádejte o doručení na vaši adresu.

Nezahrnuje: Afghánistán, Americký Samoa, Anguilla, Bahamy, Barbados, Bělorusko, Bolívie, Surinam, Sýrie, Venezuela, Trinidad a Tobago, Bermudy, Botswana, Súdán, Čad, El Salvador, Ekvádor, Džibutsko, Comoros, Kajmanské ostrovy, Středoafrická republika. Pobřeží slonoviny (Pobřeží slonoviny), Kuba, republika, Falklandské ostrovy (ISLAS Malvinas), Honduras, Gambie, Guernsey, Guinea-Bissau, Paraguay, Guyana, Madagaskar, Makedonie, Moldavsko, Jamajka, Svalbard a Jan Mayen, Jersey. Kiribati, Libye, Malawi, Maledivy, Marshall Islands, Mayotte, Mongolsko, Maroko, Nauru, Nepál, Nikaragua, Korea, North, Palau, Saint Pierre a Miquelon, Reunion, San Marino, Senegal, Rwanda, Sierra Leone, Somálsko, Swaziland. Tunisko, Tuvalu, Uruguy, Panenské ostrovy (u.S.), Wallis a Futuna, Jemen, Zambie, Zimbabwe, Ruská federace

READ  Jaký olej dávat do převodovky sněhové frézy Champion

Tato položka bude odeslána prostřednictvím programu Global Shipping Program a zahrnuje mezinárodní sledování. Další informace – otevře se v novém okně nebo kartě

Aku mazací lis Makita dgp180z

Převést můžete jak fyzickou, tak právnickou osobu. Po zadání objednávky obdržíte e-mailem fakturu, kterou můžete uhradit připojením k vaší internetové bance.

nebo přihlášením do vaší internetové banky. pro bezpečný překlad. (všechny nejoblíbenější lotyšské banky)

Zasíláme také do jiných zemí Evropské unie, náklady na dopravu se mohou lišit, takže před zadáním objednávky do jiné země mimo Pobaltí napište na veikals@tespars.lv nebo volejte 371 28 238 238

Naši logističtí partneři:

Poskytuje doručení objednávek kurýrem přímo k vašim dveřím, ať jste kdekoli. doma, v práci, na vesnici, na venkově nebo kdekoli jinde. Po odeslání objednávky z našeho skladu obdržíte podrobné informace o doručení na emailovou adresu uvedenou v objednávce, na tel. číslo příjemce. Každý balík odeslaný z našeho skladu lze sledovat na webu Venipak www.venipak.lv. zadáním odjezdového kódu, který obdržíte v zaslaných informacích.

! Je důležité vědět, že všechny objednávky s tímto způsobem dopravy jsou doručovány pouze v pracovní dny.

V případě potřeby se můžete také obrátit na kurýrní službu Venipak na telefonním čísle 371 66016601 nebo na emailu info@venipak.lv.

! Je důležité vědět, že všechny objednávky, které volí tento typ doručení, do balíkomatů po celém Lotyšsku. Doručováno ve všední dny i v sobotu.

Pokud je to nutné, můžete také kontaktovat kurýrní službu Omniva voláním 371 27042424 nebo psaní info @ Omniva e-mailu.lv.

Recenze

Arkady

Ahoj. Řekněte mi, je dobíjecí stříkačka „Makita DGP180Z“ (článek: DGP180Z ( Makita )), kde byla vyrobena, ve které zemi: Japonsko, Čína? Vím, že Japonsko je rodištěm značky, zajímá mě to. zemi montáže této dobíjecí stříkačky. Nedávno jsem plánoval objednat tuto stříkačku z jiné kanceláře.prodejce, který původně uvedl, že zemí montáže bylo Japonsko, ale před odesláním se ukázalo, že nová šarže byla smontována v Číně. Nakonec jsem tuto objednávku zrušil. Děkuji předem za odpověď!

Více inzerátů

Nová originální akumulátorová mazací pistole 2-rychlostní Milwaukee M18 (2646-20)! Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky a prodávají se samostatně. Výkonný 18V motor poskytuje maximální tlak cca 562 bar Nejlepší doba chodu ve své třídě. vyrábí 7 kazet na jednu baterii 2 Ah. Flex vysokotlaká hadice, s ochrannou délkou pružiny 1219 mm. Perfektní hmotnostní poměr a ergonomie. Celkem 355 mm a 3,9 kg vzdušného ventilu. Vysokorychlostní náplň mechanismus

5 let záruka z našeho autorizovaného servisního střediska pro elektrické nářadí. Jsme oficiální internetový prodejce Makita. Všechny zboží nové, originální. Žádné ukázky Showcase. Pokud je zboží zveřejněno, pak je na skladě a můžete si ho koupit. Pokud není potřebný produkt, napište nám a my se pokusíme přivést pod příkaz nebo oznámit vás o přijetí. Na místnosti ve městě v kontaktech je obchod, a můžete tam napsat zprávy, pokud je to tak pohodlné pro vás. K dispozici je doručení v Moskvě a MOS. žalostný. Platba v hotovosti po obdržení. Uvnitř moskevského kroužku 300R, pro moskevský kroužek 40R / km. Point samoúrovňová je: Moskva, silnice 60s18 (m. Annino) ve všední dny od 9 do 18 a v sobotu od 8 do 12. Před příjezdem, nezapomeňte zavolat a zkontrolovat dostupnost zboží v místě sebe-doručení! Nabíjecí injekční stříkačka pro Makita DGP180z (18V, Li-ion, bez baterií a nabíječky) Stručný popis. přichází bez baterií a nabíječky. DGP180. První akumulátorová mazací pistole Makita s maximálním pracovním tlakem 690 barů. Zásobník lze naplnit třemi způsoby: instalací tukové kartuše o objemu až 410 ml nebo odsáváním či pumpováním přes plnicí hrdlo. V automatickém režimu se průtok přizpůsobuje vnitřnímu tlaku v mazací komoře mazaného předmětu. Průtok lze navíc regulovat spínačem Mazací pistole je vhodná pro 410ml nebo 455ml mazací kartuše Průtok lze nastavit pomocí spínače. — V automatickém režimu se průtok přizpůsobuje vnitřnímu tlaku v mazací komoře mazaného předmětu Zásobník lze plnit třemi způsoby: kartuší s tukem, odsáváním nebo pumpováním přes plnicí hrdlo. — Maximální pracovní tlak 690 bar Vybaven spouštěcím ventilem, který se používá pro kontinuální tok maziva vybaveno pojistným ventilem pro vypouštění konzistentního maziva s příliš vysokým vnitřním tlakem Vybaven pružnou hadicí o průměru 1200 mm Vestavěný dvojí LED podsvícení pro pohodlnější práci ve špatně osvětlených místech Ochrana baterie z hlubokého výboje, přetížení a přehřátí. Charakteristika. napájení nástrojů = 18 V. typ baterie = lithium-iont (li-ion) baterie. maximální tlak = 690 bar. délka hadice = 1,2 m. režim automatického průtoku = 290 ml / min. minimální průtok = 145 ml / min. Rozměry = 449x114x245 mm. Hmotnost s baterií 3AH = 5,8 kg. Zařízení 166094-6 Injekční stříkačka. D / W / C, \ t.: 449x114x245 mm. hrubá hmotnost, kg.: 5,8

Délka, mm: 449 kufr / nosič: Ne šířka, mm: 114 vysoká, mm: 245 tip baterie: Li-ion Naparached Ackumulyatovovovovovovovovovov, v: 18 Dollie, KPA: 69 Délka hadice, M: 1.2 BEC, KG: 4.8-6.1Porectví nástroje: avtomatikae rozsah rozsahu (nebo dusitivní rychlost). Myší motor se stává notebookem na 69 MPa. Dva výběr rychlosti (pomalé / automatické). Proměnná Speed ​​Trigger umožňuje nastavit rychlost posuvu maziva. Tlačítko zámku pro pohodlí uživatele během dlouhé práce. Mazání lze naložit přímo do pouzdra. Flexibilní hadice 1,2 m usnadňuje práci i v úzkém prostoru. Vestavěná dvojitá LED světla pro nalezení lisovacího oleje. Nosný pás.

READ  Jak řezat v dlaždičním čtvercovém díře

Máte sadu elektrického šroubováku na omítání DVF620 DCF620 v sadě C 2 AKB PO 2 AMPEPA, pro automobilový průmysl, Zapadyady a Dumper na Roaction, Tanners, avito odjíždí, poznámka. Domy Idepes a pokrok: o cementách a dostupnosti Zápis / výzva k aktualizaci DSK299D1T1 DSK299M2 DSC299R2 (Impact Electrical Scrawpool-Ampact-Impact Set) MDE v USA DC299D1W1 DSD998 DSF620D2. Sada elektrických šroubováků na sádrokarton dck278c2. Sada ATOMI DSF601 DSF601F2, CSHANT ELECTRICKÉ Šroubovák DSK221F2 Sada 12V Elektrický šroubovák Rovertere DSD902 DSF902F2 klíč 3/8 12VOlt DSD701 DSD701F2 Elektrický šroubovák 12Volt DSD708 Elektrický šroubovák DSF809 Wintert DSF801 DSF801F2 Wintert 12V DSF887. Rovereret Impact DSS331. Lobzik DSS334. Lobzik DSD777S2 DSD777 Elektrický šroubovák Set DSD996 Shock Elektrický šroubovák Vhodné pro bez ledové zimní rybolov DS367. Sabelnaya SAW Zkrácená DSS369 SABER MINI COMPACT One-Handed DCG414 Flekolt. Rohové broušení DCG412. Rohový mlýnek DSS571 viděl kruhové mini DSS575 fleklt. Kruhová pila DS575T1 / DC35T2T2 60V FLECLT. Kruhová pila 60volt nabíjecí vak na disk AKB 6.0 DSS577. Kruhová pila Výkonný DSD791D2.Elektrický šroubovák sada šroubovák DSF887D2-nárazová sada DSD996R2 Perkusivní elektrický šroubovák Elektrický DSK283D2 SHURUPOVERTVINTOVERT-IMPACK DSK299M2 Elektrický šok SHURUPOVERTVINTOVERT-IMPACT DSK299R2 Elektrický šok SHURUPOVERTVINTVINTOVEROVNÍHO RASTUPLÉHO DSF680N2 DSF682N1 šroubovák Gyroscopic DSN692m1 Neyler SET DSS388 60V FLLHVOLT. přímočará pila DCS388T1 60v FlexVolt. sada pístových pil nabíjecí 1/2 acb 60v 6ah taška DCC2560T1 DCC2560b- kompresor DCS355 DCS354 DCS356. Multitool Renovátor DCB090. USB adaptér DCS551. GKL router DW089LG / DW089LR Zelený/červený laser 3 paprsky DCF6201. tryska pro automatické podávání šroubů dсs391 kruhová 9t dсg413 úhlová bruska dсf620 elektrický sádrokartonový šroubovák dсs570 kruhový dсf899 rázový utahovák výkonný vyrobený v USA dсf899m1 sada rázových utahováků vyrobeno v USA dсf894. klíč dсl040 lucerna dсl044 lucerna dсl050 lucerna dewalt dс020I akumulátorové čerpadlo dсw600. Millovy shlmfmashinka dobíjecí baterie dsw210 dsd791 elektrický šroubovák nenamáhaný dss380 vratným pila dsd991 elektrický šroubovák dsd796 dsd797 dsd797d2 perkusní elektrický šroubovák dsss620 pila fan řetězec dsr580 hoblík dsv517 čistší DSE511 baterie dss361 ořezávání NS790T2 DNS790 DNS790AT2 dsss670 Flehvolt řetězová pila dwst08810 Stavební rozhlasové dsgg571. shpritsivatel syringe 220 dsb115 charger dsb118 220Volt trolley Dewalt DWST1-71196 DWST17888 dsb203 dsb204 dsb205 dsb230 dsb606 dsb609 dsb612 dsb182 dsb184 dsb546 dsb547 Vossh GHL18V-232V22 electric screwdriver set screwdriver wrench VOSTITSN custom NILTI NGE-500 A22 dispenser for chemical anchors RORTER SAVLE 7518 75182 router tool WERA objednat šroubovák bity klíče ráčnové hlavy seznam není úplný, upřesněte. WE-004078. sada s ráčnou 1/2 WE-004018. sada s ráčnou 1/4 WE-056490 WE-004090 WE-227704 WE-135918 WE-135926 WE-003600 WE-003500 WE-003550 Zyklor WE-075393. Dynamometrický klíč WE-003484 Dielektrický šroubovák Sada Dielektrické šroubovák WE-105630 WE-059297 WE-059297 WE-057460 WE-057460 WE-057460 WE-057460 WE-057460 WE-057460 KRAFTFORM COMRAKT WE-051021 WE-051021 WE-073675 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-003644 WE-160785 My-160785 My-160785.003533 WE-003594 WE.020013 Joker Set WE-020022 WE-07290 WE-073290 WE-073540 WE-073540 WE-073540 WE-074716 WE-074716

READ  Jak odstranit kazetu s vrtákem Makita 6408

Aku mazací lis Makita DGP180Z (bez baterie): výhody

  • Především pro údržbářské práce těžkých strojů, zemědělských strojů nebo jiných velkých strojů, jako je mazání, napínání pásů atd.d.
  • Automatická změna průtoku (nebo rychlosti dávkování) pro lepší výkon
  • Výkonný motor poskytuje maximální tlak až 69 MPa
  • Má dva rychlostní režimy: pomalé a automatické přepínání
  • Spoušť s proměnnou rychlostí umožňuje uživateli nastavit rychlost
  • Vybaveno pojistným ventilem pro vypuštění maziva, pokud je vnitřní tlak příliš vysoký.
  • Maximální průtok 290 ml za minutu pro rychlou práci
  • Vestavěné duální LED osvětlení pro pohodlnější práci ve slabě osvětlených prostorách.
  • Mazací pistole je vhodná pro 410ml nebo 455ml mazací kartuše.
  • Plnění nádrže je možné třemi způsoby: kartuší s tukem, odsáváním nebo čerpáním přes plnicí hrdlo.
Napeti baterky 18 V
Typ baterie Li-ion
Režim automatické změny průtoku 290 ml/min
Režim pomalé rychlosti 145 ml/min
Délka hadice 120 cm
Maximální pracovní tlak 69 MPa
maximální výkon 480 W
Rozměry (D x Š x V) 449x114x245 mm
Hmotnost s baterií BP1850B 6,1 kg

Příslušenství (5)

Pole ( [ID] = 1 [URL] = /obchody/1/ [TITLE] = 1). Grodno, sv. Gorkij, 71) [TELEFON] = 375 (29) 643-90-03; 375 (152) 55-55-11 [PROGRAM] = Po-Pá: 09:00-19:00 ; So-Ne: 09:00-17:00 [IMAGE_ID] = 67749 [EMAIL] = shop@tpro.podle [COORDINATES] = [DESCRIPTION] = Zde najdete elektrické nářadí a benzinové spotřebiče od předních výrobců. [AMOUNT] = málo [REAL_AMOUNT] = 2) 1

Pole ( [ID] = 2 [URL] = /obchody/2/ [TITLE] = 3) Hlavní sklad (g. Grodno, sv. Pushkina, 37A) [TELEFON] = 375 (33) 697-90-03; 375 (29) 697-90-03 [PROGRAM] = Po-Pá od 09:00 do 17:30 bez oběda, volný den. So, Ne. [IMAGE_ID] = 129787 [EMAIL] = shop@tpro.podle [COORDINATES] = pole ( [GPS_N] = 53.698182 [GPS_S] = 23.829780 ) [DESCRIPTION] = hlavní sklad [AMOUNT] = dostačující [REAL_AMOUNT] = 13 ) 1

Pole ( [ID] = 3 [URL] = /stores/3/ [TITLE] = Kancelářský sklad Minsk (g.Minsk, st. Platonova, 12A) [TELEFON] = 375 (17) 322-25-83; 375 (33) 305-84-77 [PROGRAM] = Po-Pá od 09:00 do 17:00; So-Ne. výstup [IMAGE_ID] = 127970 [EMAIL] = shop@Makita-online.podle [COORDINATES] = pole ( [GPS_N] = 53.907854 [GPS_S] = 27.595230 ) [DESCRIPTION] = [AMOUNT] = Málo [REAL_AMOUNT] = 2 ) 1

Množství:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS