Akumulátorová úhlová bruska Bosch s proměnnými otáčkami

Akumulátorové úhlové brusky. co to je a proč

Globální posun od síťového k akumulátorovému nářadí nabírá na síle. V moderním stavebnictví se akumulátorová úhlová bruska používá poměrně široce a intenzivně. Akumulátorová úhlová bruska nabízí pohodlí a schopnost pracovat mimo střídavý proud.

Vlastnosti a výhody

Úhlová bruska může provádět různé práce související se zpracováním dřeva, překližky, betonu, kovu, dlaždic, kamene.

Akumulátorovou úhlovou brusku lze také použít k broušení nástrojů: nožů, zubů, srážení hran před závitováním (například na konci trubky).

Cena úhlové brusky na baterii je vyšší než u nářadí se šňůrou. Předně kvůli vysoké ceně vysokokapacitních baterií. Akumulátorové brusky využívají především lithium-iontové baterie, které mají řadu významných výhod:

 • značná nabídka pracovních cyklů (přes 1000);
 • žádný „paměťový efekt“;
 • vysoká hustota akumulované energie;
 • vysoký provozní zdroj.
 • široký rozsah provozních teplot (-20, 50 °C).
 • minimální procento samovybíjení, za rok to bude pouze 10-20%.

Cena baterie úhlové brusky není při nákupu tak důležitá. Další kritéria, která je třeba dodržovat:

Levné zařízení s 10 bateriemi.8 nebo 12V se používají pro malé řezy nebo broušení v t.h. na těžko dostupných místech. Nemohou nahradit „plnou“ úhlovou brusku, ale pohodlí bez drátů je zřejmé. Nejvýkonnější akumulátorové úhlové brusky s napájecím napětím 18V nebo 36V se svými schopnostmi blíží síťovým modelům. Jsou velmi vhodné pro použití na velkých stavbách nebo na neelektrifikovaných objektech

Výrobce si vyhrazuje právo změnit vlastnosti, vzhled, balení zboží a místo jeho výroby bez upozornění prodejce. Informace na webu nejsou veřejnou nabídkou

Akumulátorová úhlová bruska Bosch 18 V: sortiment z moře nástrojů

Otázka výběru úhlové brusky pro domácnost nebo dílnu je velmi aktuální. Po dlouhou dobu tato značka přestala být nějakou super drahou, každý si na přání může do své dílny koupit brusku profesionální třídy, která nezklame. Náš online obchod doporučuje seznámit se s rozsáhlým menu na našich webových stránkách, je zde seznam filtrů podle základních parametrů vyhledávání, což zlepšuje orientaci v rozsáhlém rozsahu.

 • Profesionální třída. profesionální. Model modelu Bosch je pozoruhodný velkým počtem agregátů, že vše, co se týká nejvyšší třídy, což se odráží ve výkonnosti, spolehlivosti, funkčnosti. Řada GWS je zaměřena nejen v provozu ve výrobě, konstrukce, domácí použití.
 • baterie. Rohové brusky Bosch GWS na pouze lithiové baterii. Moderní výkonové prvky činí odolnou baterii, spolehlivou, produktivní. Více výkonu zajišťuje zveřejnění plného potenciálu motoru. Zpravidla je volba mezi baterií 10,8 volty nebo 18 voltů. První může být skvělou odpovědí pro domácnost, druhý pro výrobu.
 • Průměr kotouče. Zařízení určí účinnost provozu v určitých situacích. S těžko dostupnými oblastmi se lépe manipuluje s malým kotoučem o průměru 76 mm, ale pro běžného uživatele je optimálním verdiktem 125 mm. Existuje střední variace 115 mm, ke které se často uchylují instalatéři, dekoratéři, kteří potřebují mobilní, praktický nástroj.
 • typ motoru. Může být kartáčovaný nebo bezkartáčový. První je levnější, takže cena za takovou úhlovou brusku je nižší, jsou relevantní na úrovni domácnosti. Profesionálové se uchýlí k pomoci modelů, které pracují na bázi bezkomutátorového energeticky účinného motoru, ale cena je mnohem vyšší.
READ  Který elektrický šroubovák Bosch je pro vaši domácnost nejlepší?

Jakou akumulátorovou úhlovou brusku Bosch vybrat?

To hlavní, na co by se měl každý při pořízení dívat, jsou hlavní charakteristiky. Je jich velmi málo, mezi hlavní můžeme rozlišit: výkon, kapacitu baterie, průměr disku pro práci, počet otáček za minutu. Pokud úhlová bruska potřebuje pracovat dlouhou dobu, měli byste předem přemýšlet o zakoupení přídavné baterie, kterou lze kdykoli použít.

akumulátorová, úhlová, bruska, bosch

A pokud si chcete objednat úhlovou brusku s akumulátorem Bosch, ale přesto se při výběru vyskytnou potíže, vždy se můžete obrátit na kvalifikované konzultanty internetového obchodu TakiDa, kteří vám pomohou učinit nejlepší rozhodnutí a zodpoví všechny vaše otázky. Poradci dokonale znají sortiment a pomohou vám vybrat úhlovou brusku pro konkrétní potřeby.

Výhody internetového obchodu TakiDa

Nyní je cena akumulátorové úhlové brusky Bosch na Ukrajině s dodáním v internetovém obchodě TakiDa jedna z nejnižších. Důvod je jednoduchý – obchod je oficiálním zástupcem. Kromě nízkých nákladů jsou vždy poskytovány dlouhodobé záruky kvality a kompletní servis. Obchod se může pochlubit také několika dalšími klíčovými výhodami:

 • sestavil obrovský sortiment akumulátorových brusek a úhlové brusky. Všechny produkty mají podrobný popis a vlastnosti. Když se na ně zaměříte, každý nemůže udělat žádnou chybu;
 • Veškeré informace na webu jsou aktuální a pravidelně aktualizované. Například nedochází k situacím, kdy po nákupu vyvstanou otázky o shodě deklarovaných výrobků;
 • obchod vždy poskytuje rychlé dodání na Ukrajině. Pokud klient bydlí v Kyjevě nebo Charkově, je možné vlastní doručení, což navíc ušetří peníze. Odeslání se provádí ihned po zadání objednávky, obchod spolupracuje s Nova Poshta, Mist Express a Intime. Každý nástroj prochází před odesláním přísnou kontrolou kvality;
 • Existuje mnoho způsobů, jak zaplatit za produkty, pomůže zvolit optimální možnost každému kupujícímu;
 • často existují akce a slevy, když se na ně dostanete, můžete si koupit vynikající elektrické nářadí a ušetřit spoustu peněz.

Obchod má svůj vlastní YouTube kanál https://www.Youtube.com/channel/UCzm5xUVEGQbCqXoHq6TfqRA, zde najdete zajímavé recenze a srovnání. Sledováním nejoblíbenějších videí můžete získat nové znalosti a v budoucnu se vyhnout chybám při výběru nástroje.

Cenová kategorie Akumulátorová úhlová bruska (úhlová bruska) Bosch od 1065 do 25467 UAH. „Elektrické nářadí Akumulátorová úhlová bruska (úhlová bruska) Bosch od TakiDa

Průměrné hodnocení produktů v kategorii Akumulátorová úhlová bruska Bosch 4.67 Na základě 57 hodnocení

úhlová bruska akumulátorová úhlová bruska s řízenou rychlostí: řada od Sea of ​​​​Tools

Nabízíme Vám vybrat z různých výrobců, kteří byli spokojeni se svými novými položkami déle než jeden rok, stejně jako zavedené modely. Chceme uvést některé z nich, které by vypadaly skvěle jak doma, tak ve velkovýrobě. Ne všechny jsou v tomto seznamu zahrnuty, ale to neznamená, že pouze oni si zaslouží pozornost.

READ  Jak změnit kazetu na perforátoru Bosch

Každá společnost nabízí vynikající sortiment, ze kterého je snadné si vybrat, protože víte, co od nástroje chcete. Jeden z nejoblíbenějších lze nazvat Metabo, model Metabo w 18 ltx 150 je velmi oblíbený díky vysokému výkonu motoru, pokročilé funkčnosti.

Akumulátorová úhlová bruska Cena úhlové brusky s proměnlivou rychlostí

Na stránkách našeho internetového obchodu si jistě budete moci vybrat to nejlepší řešení pro sebe, kupte si úhlovou brusku na baterii s regulací otáček. Nezapomeňte se podívat na rozsah: 125 mm, 76 mm. Přejeme hezký den a příjemné nakupování!

Aku úhlová bruska Bosch: jaká je její výhoda

Výroba společnosti patří do rohového broušení, což zajišťuje různé napájecí zdroje. Každý z těchto druhů má své vlastní vlastnosti a nevýhody, ale uhelná bruska na baterii Bosch je považován za nejpopulnější z hlediska praktičnosti.

Tento typ zařízení umožňuje pracovat v nejnevhodnějších podmínkách, kdy operátor nemá přístup k napájecí síti. Vybavení přístrojů náhradními bateriemi umožňuje člověku efektivně pracovat po celý pracovní den.

Kromě mobility má akumulátorová úhlová bruska Bosch následující vlastnosti:

 • zařízení s výkonným motorem, který poskytuje dostatečné otáčky vřetena;
 • vynikající potenciál pro kombinaci s kotouči různých průměrů;
 • přítomnost funkcí, které do značné míry zlepšují funkčnost a bezpečnost zařízení;
 • poměrně přijatelná cena, která dává možnost slušného výběru pro jakoukoli kategorii kupujících.

Pokud se rozhodnete koupit akumulátorovou úhlovou brusku Bosch, věnujte pozornost seznamu produktů na této stránce. V internetovém obchodě With Bargain najdete mnoho zajímavých nabídek, jelikož k prodeji doporučujeme pouze kvalitní a spolehlivé vybavení. Objednávejte zde a získejte skvělý nástroj za nejlepší cenu.

Řada brusek Bosch: GWS a PWS

Bosch vyrábí své úhlové brusky ve 2 variantách:

Než si úhlovou brusku Bosch koupíte, měli byste vědět, co se za těmito německými zkratkami skrývá a jaký je mezi nimi rozdíl. Dále vám vše vysvětlíme. Všechno je strašně jednoduché. Písmena WS znamenají Winkelschleifer, přeloženo z němčiny. Úhlová bruska. Písmeno G znamená gewerblich (profesionální nebo průmyslový), P. persönlich (osobní nebo domácí).

Jaké jsou rozdíly mezi Bulhary?

Jak jste již pochopili, úhlová bruska řady GWS je určena pro profesionální použití a PWS je určena pro domácí použití. Jejich prvním charakteristickým rozdílem je barva produktů. Profesionální úhlové brusky jsou modré, domácí zelené. První možnost je spolehlivá, odolná a určená pro dlouhou každodenní práci. Takové produkty potřebují odpočinek pouze tehdy, když člověk odpočívá. Současně by nástroj pro potřeby domácnosti neměl být používán více než 3 hodiny denně. Pro profesionální úhlové brusky se používá lepší plast (obvykle vyztužený), kovové se vyráběly z legované oceli. Rukojeti průmyslových brusek nekloužou a příjemně sedí v ruce a také se automaticky vypínají při přehřátí. Profesionální úhlové brusky se navíc mohou pochlubit vypínacími spojkami pro případ, že by se pilový kotouč zasekl.

Akumulátorové úhlové brusky Bosch

Hlavní výhodou těchto zařízení je jejich autonomie. Jsou lehké, kompaktní a ergonomické. To vše vám umožňuje pracovat s ním na těžko dostupných místech při absenci elektřiny. Akumulátorová úhlová bruska Bosch také umožňuje držet ji nad hlavou po dlouhou dobu. Určeno pro řezání, broušení a odizolování různých materiálů (dřevo, plastová, keramika). Nevhodné pro velmi dlouhé práce kvůli kapacitě baterie, stejně jako pro práce, kde může být vyžadováno hluboké řezání. To není možné z důvodu malých průměrů disků. Akumulátorové úhlové brusky mají stejně jako síťové úhlové brusky systém „soft start“, to znamená, že jsou vybaveny konstantní elektronikou.

READ  Bosch MES 1020 Odšťavňovač Jak rozebrat

Rozhodli jsme se koupit úhlové brusky (úhlové brusky) elektronická fixace válečkovým spínačem?

Internetový obchod Epicenter nabízí široký sortiment úhlových brusek (úhlových brusek) elektronické fixace s válečkovým spínačem. Podle požadované charakteristiky na webu najdete produkty a jejich počet se postupně zvyšuje. Každá produktová karta obsahuje vysoce kvalitní fotografie, zákaznické recenze a také všechny potřebné technické specifikace pro správný výběr. Výhodná cena na úhlové brusky (úhlové brusky) elektronická fixace s válečkovým spínačem platí díky vždy aktuálním akcím a výprodejům, a to i na zcela nové modely v roce 2022. Skutečná cena je od 549 do 11899 UAH. Je také možné nakupovat na úvěr nebo na splátky. Máte-li jakékoli dotazy, naši kvalifikovaní specialisté vám je pomohou vyřešit. Po zaplacení si můžete zboží vyzvednout bezplatným vyzvednutím v centru zákaznických služeb v Kyjevě nebo v jednom ze 47 měst Ukrajiny. Můžete také zajistit doručení do jakéhokoli města prostřednictvím společnosti „Nova Poshta“ nebo „Mist Express“.

Technické vlastnosti

Regulátor otáček na úhlové brusce je proveden ve formě spínače, který se ovládá při zastaveném kruhu. Přizpůsobení principu spouště (jako u vrtaček nebo elektrických šroubováků) je zde z mnoha důvodů nemožné. V první řadě je to kvůli bezpečnosti práce s nástrojem.

Správné používání úhlové brusky vyžaduje pevné držení v ruce, kterého lze dosáhnout pouze pevným sevřením rukojeti dlaní. Manipulace s přepínáním rychlostních režimů nejsou povoleny z důvodu vzniku vysoké pravděpodobnosti úrazu.

Úhlová bruska funguje na principu přivedení napětí v okamžiku stisku tlačítka start. V úhlové brusce bez regulátoru v tomto okamžiku rotor a stator dostávají nadměrný proud, což prudce zvyšuje startovací napětí na cívkách. Přestože výrobci umožňují použití v takových režimech, náhlé napěťové rázy nepříznivě ovlivňují stav kontaktů a mechanických částí pohonu motoru. Výsledkem takové operace bude meziotáčkový obvod, jehož nástup závisí na kvalitě montáže a kvalitě komponentů.

Zdravý! Akumulátorové úhlové brusky s nastavitelnou rychlostí kotouče jsou vysoce spolehlivé, protože snižují zatížení elektrických součástí a mechanických částí nástroje.

Náhlý přechod z vypnutého stavu do zvýšené rychlosti negativně ovlivňuje převodovku a nutí ji pracovat v režimech přetížení. To lze pochopit tak, že po zapnutí vám běžná úhlová bruska „má tendenci vyskočit“ z rukou.

Úhlová bruska s lithium-iontovým akumulátorem v praxi vykazuje větší pohodlí a funkčnost než protějšky se šňůrou. Pro své technické vlastnosti patří k vícesměrnému nástroji a lze jej použít pro řezání, broušení a čištění kovu, kamene, dřeva. Nedostatek drátu činí rohové broušení mobilního mobilu a umožňuje provádět práci stavebního nebo opravného plánu v místech, kde neexistuje možnost propojení elektřiny nebo kabelu, je zcela obtížné: na lešení, střechy, v Les, v zemi.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS