Akumulátorová úhlová bruska DeWALT s regulací otáček

Úhlová bruska DeWALT

Virgo Invest Ukrajina nabízí úhlové brusky DeWALT.

Žádná úhlová bruska (úhlová bruska), nebo jak se běžně říká úhlová bruska,

Je nemožné si představit arzenál nástrojů skutečného řemeslníka.

Řada úhlových brusek zahrnuje nářadí pro amatérské (kutilské) i profesionální použití.

Za nejlehčí z řady brusek jsou považovány úhlové brusky určené pro brusné a diamantové nástroje o průměru 125 mm. ačkoli existují také kola o průměru 115 mm. Tento typ nářadí si oblíbila široká skupina kutilů. Nejvýkonnější průmyslové úhlové brusky mají kryt určený pro kotouče o průměru 230 mm. Mezilehlé hodnoty 150 a 180 mm.

I v této třídě úhlových brusek však existují domácí i profesionální modely určené do extrémních podmínek.

Stejně jako ostatní výrobci brusek i značka DeWALT pravidelně aktualizuje sortiment, takže se nemusíte honit za konkrétní úhlovou bruskou. Je možné, že se již nepoužívá a společnost jej nahradila ekvivalentním produktem.

Úhlovou brusku DeWALT již není možné zakoupit, protože je neustále vylepšována a jsou přidávány nové funkce výrobku pro uživatelskou přívětivost.

Kupte si oficiální úhlovou brusku DeWALT od společnosti DeWALT

V našem internetovém obchodě jsou k dispozici akumulátorové i akumulátorové brusky. Každá úhlová bruska vyniká svým výkonem a kvalitou. akumulátorové úhlové brusky jsou vybaveny spolehlivou lithium-iontovou baterií a možností pracovat s nářadím bez připojení k elektrické síti.

Většina obloukových brusek DeWALT má kromě epoxidové pryskyřice na vinutí motoru také speciální patentovaný systém vyhazování prachu. Systém zabraňuje opotřebení izolace vinutí na statoru a kotvě. Stojí za zmínku, že v rámci současných trendů na trhu a nového vývoje v oblasti konstrukce nářadí jsou špičkové modely bezkartáčových motorů a akumulátorového nářadí DeWALT.

akumulátorová, úhlová, bruska, dewalt

Akumulátorové úhlové brusky. co to je a proč

Přechod od akumulátorového k bezdrátovému nářadí je všude na vzestupu. Akumulátorová úhlová bruska je široce a intenzivně používána v moderním stavebnictví. Akumulátorová úhlová bruska vám nabízí pohodlí při práci daleko od zdroje střídavého proudu.

READ  Úhlová bruska 115 mm s nastavitelnými otáčkami

Funkce, výhody

Úhlovou brusku lze použít pro širokou škálu aplikací na dřevo, překližku, beton, kov, dlaždice a kámen.

Akumulátorovou úhlovou brusku lze použít také k broušení nástrojů, např. nožů, k zkosení nástrojů před závitováním (např. na konci trubky).

Cena akumulátorové úhlové brusky je vyšší než cena nářadí s kabelem. především kvůli vysoké ceně velkokapacitních baterií. Akumulátorové brusky používají především lithium-iontové baterie, které mají řadu významných výhod:

 • značnou kapacitu provozních cyklů (více než 1 000 cyklů);
 • Žádný „paměťový efekt“;
 • Vysoká hustota energie, kterou lze uložit;
 • vysoká životnost.
 • široký rozsah provozních teplot (-20, 50 °C).
 • minimální procento samovybíjení, za rok je to pouze 10-20 %.

cena akumulátorové úhlové brusky není při nákupu tak důležitá. Je třeba vzít v úvahu i další kritéria:

Levné jednotky s 10 V baterií;. Levné jednotky s 10 V baterií;. Vysoká hustota energie.8 nebo 12 V se používají k provádění malých řezů nebo broušení, jako např.ч. na těžko přístupných místech. Nemůže nahradit „plnohodnotnou“ úhlovou brusku, ale pohodlí bez přívodních kabelů je zřejmé. Nejvýkonnější akumulátorová úhlová bruska s napájecím napětím 18 V nebo 36 V se blíží možnostem síťových modelů. Jsou velmi užitečné na velkých staveništích nebo v neelektrifikovaných oblastech

Výrobce si vyhrazuje právo na změnu vlastností, vzhledu, konfigurace a místa výroby bez předchozího upozornění prodejce. Informace na těchto webových stránkách nepředstavují veřejnou nabídku

Akumulátorová úhlová bruska: skvělá alternativa k akumulátorové úhlové brusce

V současné době jsou stále oblíbenější stroje, které nejsou připojeny k elektrické síti. Její výhody nezpochybňuje nikdo, kdo ji někdy v životě použil.

Akumulátorová úhlová bruska DeWALT má všechny klíčové vlastnosti akumulátorové úhlové brusky, které to dokazují:

akumulátorová, úhlová, bruska, dewalt
 • Všestrannost. přístroj lze použít pro zpracování různých materiálů, včetně těch nejobtížnějších;
 • dobrou cenu, která je skvěle kombinována s výjimečnou kvalitou;
 • Kvalitní převodovka s kovovými převody. díky ní je akumulátorová úhlová bruska DeWALT velmi spolehlivá;
 • Je vybaven elektronickým vypínačem, který umožňuje plnou kontrolu nad strojem během provozu;
 • bezpečnostní kryt lze nastavit bez speciálního klíče
 • výkonný motor. Akumulátorová úhlová bruska DeWALT umožňuje pracovat při vysokých otáčkách a být produktivnější.
READ  Který bruska je lepší než stuha nebo vibrace

Pokud uvažujete o koupi akumulátorové úhlové brusky, získáte opravdu spolehlivý nástroj s mnoha doplňky.

Za nejdůležitější výhodu zařízení je v tomto případě považována možnost přístupu na nejnepříjemnější místa a práce s materiálem bez přítomnosti elektrické sítě.Můžete řezat, brousit a obrábět materiály nepřetržitě po dlouhou dobu. Nejdůležitější je dobíjet dobíjecí baterii včas, aby nedošlo k nepředvídaným poruchám.

akumulátorová, úhlová, bruska, dewalt

V internetovém obchodě s torgom je velmi dobrý výběr akumulátorových šroubováků od značky DeWALT. Rozmanitost modelů a kompetentní cenová politika v tomto směru umožňuje učinit důstojnou volbu pro každého kupujícího na Ukrajině. Objednejte si požadovaný produkt přímo z našich webových stránek a my se postaráme o včasné doručení do jakéhokoli místa nebo města v naší zemi.

Spolehlivé. deklarovaný výkon odpovídá operaci!

Robustní pouzdro. spolehlivé kartáče. kvalitní vodič vyvedený do zástrčky. Vynikající ventilace uvnitř úhlové brusky chrání vnitřní části před teplem. příslušenství z kvalitního materiálu!

Úplnost neviděl náhradní kartáč. bez značky disku. Makitta kit klade pohon hodně triků. Jedná se o jiný styl práce!

Dobrý den, čtenáři ! Mám další úhlovou brusku DeWALT, počínaje 125, 150, podzim se ukázal být silný, je v nich rozdíl, rychlost otáčení, také rotační hřídel! Pokud nejste profesionál, ale spíše hobbyista. kupte si pro domácí použití.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS