Akumulátorová úhlová bruska Metabo s nastavením otáček

Akumulátorová úhlová bruska Metabo W 18 LTX 125 Quick

Akumulátorová úhlová bruska Metabo W 18 LTX 125 Quick má štíhlou konstrukci, která umožňuje neunavující práci ve stísněných prostorách a nad hlavou. Díky rychloupínací matici není k výměně kotoučů potřeba žádné nářadí. Ochranný kryt, který lze nastavit bez použití nářadí. Pro ještě větší pohodlí ve stísněných prostorech je nářadí vybaveno otočným akumulátorem. Ochrana proti přetížení zabraňuje přehřátí motoru. Je vybaven funkcí pozvolného startu pro plynulý start. Ochrana proti opětovnému spuštění zabraňuje nechtěnému restartu po výpadku napájení. Vyměnitelný prachový filtr chránící motor před velkými částicemi. Akumulátory s měřičem kapacity pro kontrolu stavu nabití.

akumulátorová, úhlová, bruska, metabo, otáček

Akumulátorová úhlová bruska Metabo W 18 LTX 125 Rychlý výběr a objednávka za rozumnou cenu 9999 UAH., v obchodě dřevoobráběcí nástroje a příslušenství TDP Trade Plus s dodáním v Kyjevě. Kontaktujte našeho manažera a objednejte si produkty z našich katalogů: Elektrické brusky, omítací lžíce nebo podobné produkty Metabo z naší široké nabídky. Internetový obchod prodává zboží z kategorie úhlové brusky zákazníkům v regionech: Ternopil, Melitopol, Berdyansk lákavá nabídka v internetovém obchodě na telefonním čísle 38 (068) 273-14-75

Kupte si Metabo W 18 LTX 125 Quick akumulátorovou úhlovou brusku právě teď v našem internetovém obchodě Trad-Plus.

Akumulátorová úhlová bruska Metabo W 18 LTX 125 Rychlý nákup za výhodnou cenu 9999 UAH. v obchodě nářadí a vybavení TDP s dodávkou v Kyjevě a na celé Ukrajině. Zavolejte našemu manažerovi a vyžádejte si nabídku produktů z našich katalogů: Levné úhlové brusky, Profesionální úhlové brusky a analogové produkty Metabo z naší široké nabídky. Obchod TPD přinese úhlovou brusku (úhlová bruska) v Charkově Vinnytsia Lucku. Nejlepší nabídku na koupi akumulátorové úhlové brusky Metabo W 18 LTX 125 Quick získáte v internetovém obchodě TDP Trade Plus jednoduše zavoláním na telefonní číslo 0(800)303-900

READ  Nástroj pro skládací střechy Udělejte to sami

Výhody pro uživatele:

Frekvence bez zátěže 8200 otáček za minutu./min
Průměr kola 180 mm
Závit vřetena М 14
Typ baterie Li-Ion a LiHD
Baterie 18 В
Vibrace 8,3 m/s²
Hladina hluku 82 dB
Rozměry 380 x 275 x 152 mm
Hmotnost 2,6 kg

úhlová bruska Metabo v Dněpru

Podívejte se do obchodu. Ale cena byla vyšší než na webových stránkách. Zamoviv přes dodatok a šel do call centra. Stačí zkontrolovat balení, zkontrolovat, zda původní skluz, který vždy přichází s původní sadou „nohy nejsou rozbité, záruka s kontrolou v ruce a šťastný jít domů. Plán je k dispozici online, na tlakové myčce jsem formu nenašel (nevím, jestli tam má být nebo ne, na sloupku jsou formy. originál). A co je nejdůležitější.- Byl to ten samý, který jsem držel v rukou. Otisky prstů byly na vnitřní straně láhve a pak jsem to zkontrolovala. cenovka „falešný“ na 100 UAH, takže cena je nižší prostřednictvím doku, ale také.70 griven jen skrze tento kousek mých rukou.Ulevilo se mi, že je úplně jedno, kde se pračka v obchodě nachází. v krabici nebo ve výloze, jsem spokojená!) Sečteno a podtrženo. cítit v obchodě. Objednávejte prostřednictvím dodatku! A neviděl 5030 a sovětské tanky, a pokud ano Uklidníme se, místo abychom na něj šlapali celou svou vahou, a budete spokojeni. Tato nejlepší miniaturní úhlová bruska, pro jejich úkoly bohyně!

Dobrá a výkonná úhlová bruska za svou cenu, zejména v rámci této akční nabídky. Dlouhý kabel. Při půlhodinovém nepřetržitém používání s brusným kotoučem nebyl vůbec horký. Po 3 hodinách používání je teplý, a to pouze v oblasti převodovky, jen si představte, 3 hodiny nepřetržité práce ))).

Kvalita úhlové brusky se vyrovná kvalitě zpracování. Velké plus. pozvolný start. dobře leží v ruce. dlouhý kabel. úhlová bruska dobře zvládá své úkoly. Tip pro každého

Úhlová bruska Metabo s proměnlivými otáčkami: Klíčové vlastnosti

Nabízíme vám stroje profesionální třídy, které kromě regulace otáček nabízejí i další důležité funkce:

 • dostatečně výkonný motor;
 • Robustní kryt z odolných materiálů;
 • bezpečnostní kryt na ochranu před odletujícími jiskrami a prachem;
 • antivibrační funkce;
 • Tlačítko pozvolného startu;
 • se kartáče automaticky vypnou;
 • Velmi příznivá cena;
 • vynikající životnost.

Internetový obchod S Torgom prodává celou řadu modelů zařízení, které plně uspokojí všechny potřeby uživatelů. Systém filtrů na těchto webových stránkách vám umožní snadno a rychle najít správný produkt podle vašich potřeb a požadavků. Objednejte si přímo na stránce požadovaný produkt a my se postaráme o jeho rychlé doručení do jakéhokoli města na Ukrajině.

READ  Akumulátorová úhlová bruska s proměnlivými otáčkami 125

Rozmanitost úhlových brusek (brusek) Metabo

Nejdůležitějšími kritérii při výběru elektrického nářadí, jako je úhlová bruska Metabo, jsou:

 • Power. Od 600 W do 2600 W
 • Průměr kola. V nabídce servisu Ukrservice je malá úhlová bruska Metabo 125 a velká úhlová bruska Metabo 230. K dispozici také s jinými průměry pohonu.
 • Další možnosti. Některé úhlové brusky Metabo jsou vybaveny funkcí pozvolného rozběhu. Výkonnější modely mají převodovku se zvýšenou ochranou proti prachu.
akumulátorová, úhlová, bruska, metabo, otáček

Úhlová bruska Metabo 125 s nastavitelnými otáčkami je v nabídce výrobce velmi oblíbená. Úhlová bruska Metabo je praktická díky svému ergonomickému designu a relativně nízké hmotnosti. Vhodné pro začátečníky i profesionály.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS