Akumulátorová úhlová bruska s proměnlivými otáčkami 125

Nastavitelná úhlová bruska 125 mm

Určeno pro stavební, renovační a dokončovací práce. Stroj lze použít k broušení povrchů a odstraňování starých nátěrů. nářadí si snadno poradí s kovem, cihlami, kamenem, dlaždicemi a betonem. Má kompaktní rozměry, ale je vybaven silným.

Typ napájení: síťové, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, plynulé nastavení otáček, příkon: 1000 W, max. otáčky kotouče: 11000 ot/min, speciální provedení: zámek tlačítka napájení, pomocná rukojeť, hmotnost: 1.

Robustní a odolná úhlová bruska pro dokonalé výsledky při opracování kovových obrobků. WEV 15-125 Quick je vybaven revolučním motorem Metabo Marathon, který poskytuje 1,5krát vyšší točivý moment než předchozí modely. Výměna disku.

Úhlová bruska Bosch GWS 660. Kompaktní nářadí s vysokorychlostním motorem a výkonem 660 W. Přímé chlazení motoru a přídavné větrací otvory chrání motor před přehřátím a zajišťují delší životnost nástroje. Danna.

Úhlová bruska Metabo WEV 850-125 603611000 vhodná pro všechny aplikace. variabilní rychlost. Stroj se přizpůsobuje tvrdosti materiálu a systém automaticky podporuje. Pozvolný start. Disk se po zapnutí otáčí plynule, bez otřesů.

Úhlová bruska Denzel AG125-1100 s vysokým výkonem 1100 W je ideální pro práci s kovem a kamenem. Nastavení otáček v rozmezí 3000-11000 ot/min umožňuje zvolit optimální otáčky. Možnost řezání materiálů do 35 mm při maximální rychlosti.

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, vlastnosti: aretace vřetena, pomocná rukojeť, příkon: 900 W, balení: krabice, max. otáčky lopatek: 11500 ot/min, hmotnost: 2 kg

Úhlová bruska MSHU-0.95-01 je určen k broušení a řezání kovových a jiných konstrukčních a stavebních materiálů bez přívodu vody v domácích podmínkách. Zvláštní opatrnosti je třeba dbát při obrábění choulostivých materiálů, zejména při řezání pod úhlem.

Ergonomie, výkon a kvalita provedení zajišťují vysoký výkon a dlouhou životnost. úhlová bruska je vhodná nejen pro použití v domácnosti, ale i pro profesionální použití. Dostatečný výkon (1000 W) a otáčky (11000 ot./min.) zajišťují výrobu.

Úhlová bruska Vega VG-1300E 125 mm., 1300 W., nastavení rychlosti

Bruska Parma pro broušení pod úhlem-01-125/800RK určená k čištění a broušení různých povrchů.Disk je krytý nárazuvzdorným krytem, který chrání uživatele před poškozením.Měkký rozběh slouží k zapnutí nástroje bez otřesů omezením rozběhového momentu nástroje.

úhlová bruska Parma úhlová bruska-01-125/800RK (02.026.00009), 125 mm černá/červená

Úhlová bruska od jednoho z lídrů ve vývoji stavebního nářadí se vyznačuje kompaktními rozměry a poměrně dobrým výkonem 720 W. Speciální lak chrání kotvu a stator, aby byl zajištěn spolehlivý provoz za všech podmínek.

Popis 230 V příkon 1100 W průměr kotouče 125 mm. Otáčky při volnoběhu: 0-11000 ot/min Otáčky jsou nastavitelné

akumulátorová, úhlová, bruska, proměnlivými, otáčkami

úhlová bruska „ENERGOPROM Home Master“ 1100W 125mm s regulací otáček

Max. průměr kotouče: 125 mm, speciální konstrukční prvky: aretace vřetena, plynulé nastavení otáček, přídavná rukojeť, pozvolný rozběh, motorová brzda, příkon: 1700 W, max. otáčky lopatek: 10500 ot/min, hmotnost: 2.53 kg

DeWALT DWE4369 bezkartáčová úhlová bruska, 125 mm, 1700 W s regulací otáček

Popis Prachotěsný profesionální model s nastavením rychlosti kotouče, určený pro intenzivní každodenní použití. Vybaveno japonskou ocelovou převodovkou. Vinutí motoru je chráněno osmi vrstvami laku. Navrženo pro ochranu proti.

Úhlová bruska FAVOURITE (úhlová bruska) 1000 W 125 mm, prachotěsná S variabilním nastavením otáček

Úhlová bruska Sturm AG9514E je určena k řezání a broušení různých materiálů. Technická schránka umístěná zvenčí pro snadnou výměnu uhlíkových kartáčů. Kryt chrání nástroj před brusným prachem a zvyšuje také bezpečnost stroje.

Úhlová bruska Sturm AG9514E 125 mm 1100 W s proměnlivými otáčkami

Optimální kombinace ceny a kvality, výkonu a hmotnosti pro domácí použití. S úhlovou bruskou s nastavitelnými otáčkami od společnosti Lepse City of Kirov můžete snadno čistit, brousit, řezat kov, zpracovávat beton, kámen a cihly.Plynulý start úhlové brusky.

Zobrazit článek

úhlové brusky s ovladačem mají mnohem větší všestrannost a funkčnost. Možnost nezávislého nastavení rychlosti otáčení pro ten či onen typ materiálu, což umožňuje používat zařízení pro širší rozsah prací.

Rozsah ovládání různých typů úhlových brusek je různý. Lineární rychlost na obvodu kotouče roste přímo s poloměrem. Je však omezena na přibližně 80 m/s (vyšší rychlosti mohou disk zničit). Proto mají úhlové brusky s malým průměrem (115 mm, 125 mm) vysoké otáčky (cca 12 000 ot./min.). To je velikost kompaktní (až 1200 W) úhlové brusky pro domácnost. Převodovka s proměnlivými otáčkami těchto brusek má proto největší rozsah nastavení. Nejsou však vhodné pro intenzivní práci. Po 5-7 minutách udělejte přestávku, abyste zabránili přehřátí motoru úhlové brusky.

Pro velikost 150 mm. nastavení rozsahu otáček se sníží na 2300-9000. A při použití 180mm kola. maximální rychlost nepřesáhne 8 tisíc. rpm. U kotoučů s větším průměrem je rychlost ještě nižší. Tyto velikosti kol se používají v profesionálním nářadí, které může být v provozu nepřetržitě až 6 hodin. Tyto stroje mohou mít výkon až 3 kW.

Úhlová bruska Makita GA4540C (úhlová bruska) s nastavitelnými otáčkami, průměr kotouče 115 mm. 220Volt foto

V závislosti na dané úloze jsou obecně použitelná následující nastavení otáček

Úhlová bruska je díky automatickému nastavení otáček univerzálním zařízením pro mnoho aplikací. S těmito vřetenovými bruskami můžete řezat, brousit, soustružit a leštit různé druhy materiálů:

Proto při profesionálním použití tohoto nástroje nemusíte vůbec používat jiná zařízení, pokud se mění obráběný povrch nebo tloušťka obrobku. To šetří čas a peníze. Není třeba mít pro každou aplikaci jinou úhlovou brusku. Stačí disk přeskládat a změnit rychlost.

READ  Jak zaostřit disk na kruhovém

Úhlová bruska Makita 9565CV s plynulým nastavením otáček. 220Volt foto

Počet otáček se obvykle upravuje pro následující úlohy:

 • Různé rychlosti řezání pro různé tloušťky kovu. Čím tenčí je materiál, tím pomaleji by se měl nůž otáčet. V opačném případě nebude řez proveden tak, jak by měl: pokud se nůž otáčí rychle, může se vychýlit do strany a dráha řezu může být zubatá. Při práci se silnějšími tloušťkami kovů nedochází k deformaci řezu a s úhlovou bruskou je možné používat vysoké otáčky kotouče.
 • Řezání jednoho typu kamene vysokou rychlostí může vést ke vzniku výmolů a nerovností v řezu. Zatímco u jiných typů hornin je zapotřebí vysokých otáček. Proto je třeba volit otáčky pro každou aplikaci zvlášť.
 • Broušení a leštění zpočátku vyžaduje proměnlivé otáčky. Nesprávná rychlost může vést k poškození opracovávaného povrchu, např. při leštění karoserie.
 • Povrch diamantových kotoučů se při přehřátí rychle láme. Proto je třeba při jejich použití snížit rychlost.

Důležité! Průměr a rychlost kotouče vždy přizpůsobte konkrétnímu úkolu.

Pokud ovšem děláte stále stejnou práci, např. řezání rohů tyčí nebo leštění povrchů, pravděpodobně se nevyplatí používat úhlovou brusku s nastavením. Tyto stroje jsou podstatně dražší než běžné stroje.

Na druhou stranu při změně nebo rozšíření rozsahu práce může být vyžadována další funkce. A dříve odůvodněné úspory jsou dnes náklady v podobě dodatečného vybavení.

Další užitečné funkce

Kromě regulace otáček jsou tato zařízení vybavena dalšími možnostmi, díky nimž je jejich používání pohodlné a bezpečné.

Hladké spuštění. Jednou z těchto funkcí je pozvolný rozjezd. Při rozběhu je rozběhový proud násobkem jmenovitého proudu. Takto vysoké hodnoty mají škodlivý vliv především na životnost vinutí motoru. Také velké úhlové brusky se setrvačnou hmotností mohou při spouštění vyskočit z rukou obsluhy, což zvyšuje riziko zranění.

Úhlová bruska Makita GA6040C (úhlová bruska) s nastavením otáček a pozvolným rozběhem. Obrázek od 220Volt

Aby se tomu zabránilo, používá se funkce softstartéru. Jeho mechanismus je elektronický blok zabudovaný do úhlové brusky a je navržen tak, aby omezoval rozběhový proud. Tato možnost zabraňuje výše uvedeným nepříznivým účinkům a prodlužuje životnost nástroje.

Varování! Při práci s úhlovou bruskou je nutné dodržovat bezpečnostní opatření. V opačném případě hrozí nebezpečí zranění.

Ochrana proti náhodnému spuštění je další funkcí, která má zajistit bezpečnost obsluhy. Ke spuštění úhlové brusky jsou zapotřebí dvě tlačítka. Jeden z nich má obvykle podobu spouště ve spodní části rukojeti. Druhý je umístěn na boku stroje. Nástroj lze spustit pouze současným stisknutím tlačítek.

Možnost rychlé výměny kotoučů (M-Quick). Tato funkce je nutná, pokud je třeba často měnit polohu kol. Po stisknutí tlačítka můžete odšroubovat matici, která zajišťuje disk, bez použití klíče. Společnost Metabo byla prvním vývojářem zařízení M-Quick. Později převzato dalšími výrobci.

Ochrana proti rušení. při používání často dochází k zasekávání disku. Důvodů může být několik:

Jak si vybrat

V takových případech je průměr řezného kotouče určující pro výběr úhlové brusky. Abyste nepřeplatili, je třeba se zaměřit na následující kritéria.

 • Maximální výkon této třídy elektrického nářadí je až 1900 W, což představuje výkon a životnost nářadí.
 • Maximální otáčky vřetena závisí na předchozím údaji a mohou být až 12 000 otáček za minutu a v některých případech i vyšší.
 • Průměr disku. úhlové brusky s nastavitelnými otáčkami jsou obvykle k dispozici pouze s malými průměry kotoučů 115 mm, 125 mm (nejběžnější) a 150 mm, pro větší průměry tato funkce není k dispozici.

Hodnocení levných úhlových brusek 125 mm

Většina zákazníků se našich produktových poradců ptá, která úhlová bruska 125 je ta pravá pro jejich domácnost. V této kategorii hodnotících zařízení pro použití v domácnosti je 5 modelů od ruských, německých a čínských výrobců. Zařízení, která jsme vybrali, mají přijatelnou specifikaci a kvalitu provedení, nejsou konstruována na dlouhou dobu, ale vyznačují se nízkou cenou.

.

Přehled oblíbených modelů

Podívejme se na některé oblíbené modely úhlových brusek s nastavitelnými otáčkami kotouče.

Poznámka! Tento seznam je uveden jako úvodní. Nepoužívejte tuto informaci jako vodítko pro hodnocení.

Bort BWS-18Li-125

Akumulátorová úhlová bruska kompatibilní se 125mm kotouči. Má dvoupolohovou pogumovanou rukojeť, bezkartáčový motor, automatickou regulaci otáček kol a stabilizační systém. Vybaveno účinnou ochranou proti přetížení a bezpečně upnutým přítlačným vřetenem. Bort BWS-18Li-125 má následující vlastnosti

 • 18 V lithium-iontový akumulátor (2 ks). včetně).
 • Volitelná dvoupolohová rukojeť s pogumovanými vložkami.
 • Kompaktní pouzdro pro přepravu a skladování.
 • Kovový ochranný kryt.
 • Nízká hmotnost (1,7 kg). ve stavu s obrubou).
 • Mechanický přepínač otáček pro upínací vřeteno, umožňuje 4 000 a 8 000 otáček za minutu.

Užitečné na! Výrobce akumulátorové úhlové brusky s ručním nastavením otáček udává životnost nástroje 5 let.

Elitech MSHU 18BL

Kompaktní úhlová bruska s 18V lithium-iontovým akumulátorem a bezkartáčovým motorem. Má vyšší čistý počet otáček za minutu než jeho šňůrové protějšky, což má pozitivní vliv na výkon. Pohodlná, ergonomická rukojeť s pogumovanými vložkami. Nízká hmotnost (2,3 kg).) umožňuje dlouhou dobu nepřetržité práce. Další funkce úhlové brusky jsou

 • Kovový kryt pro ochranu.
 • LED osvětlení pracovního prostoru.
 • Automatické nastavení otáček vřetena (0-8 500 ot./min.).).
 • Plastové pouzdro pro bezpečnou a pohodlnou přepravu.
 • Spolehlivá baterie.
 • Volitelná dvojčinná rukojeť.

Důležité! Ve většině případů se úhlová bruska Elitech MSHU 18BL prodává bez baterie a nabíječky, které se kupují samostatně.

Makita DGA517Z

Kompaktní úhlová bruska s průměrem kotouče 125 mm. Pohodlná rukojeť s dvoupolohovou rukojetí pro pohodlnou práci. Automatické nastavení točivého momentu s elektronickou ochranou proti zpětnému nárazu. Napájení pomocí 18voltové lithiové baterie. Dalšími funkcemi zařízení jsou:

 • Bezkartáčový motor odolný proti prachu a kapalinám pro vysoký výkon a dlouhou životnost.
 • Pohodlná pracovní poloha díky pohodlnému zatížení těla a pogumovaným rukojetím.
 • Automatické zastavení kola při uvolnění nebo sevření.
 • Systém pozvolného rozběhu snižuje riziko trhnutí při zapnutí.

Důležité! Lze používat s dalšími bateriemi pomocí adaptéru.

Makita DGA504Z

Vhodné také pro broušení s kotoučem 125 mm. Má aretaci vřetena pro rychlou a snadnou výměnu kola. Vybaveno pomocnou rukojetí, kterou lze nastavit do 2 poloh. Krouticí moment je řízen automatickým systémem. Další výhody úhlové brusky jsou

 • Bezpečnostní kryt chránící obsluhu před prachem a jiskrami.
 • Možnost pozvolného rozběhu, která snižuje riziko vypadnutí nářadí z ruky při startování.
 • 18 V lithium-iontová baterie.
 • Bezpečnostní indikátor opětovného spuštění.
READ  Nástroj pro sklizeň sněhu s vlastními rukama

Užitečné na! Regulace otáček vřetena umožňuje provoz nástroje při otáčkách v rozmezí 0 až 8 500 ot/min.

Fein CCG18-125BLPD 71200461000

Model s bezkartáčovou pohonnou jednotkou, rychloupínací maticí pro výměnu 125. kotouče a LED osvětlením. Možnost práce při otáčkách vřetena od 2 500 do 8 500 ot/min. Mezi výhody tohoto modelu patří:

 • Ochranný kryt.
 • Speciální konstrukce odvětrávání krytu.
 • Antivibrační dvoupolohová rukojeť.
 • Protiskluzový pogumovaný kryt.

Bosch AdvancedGrind 18 06033D9000

Kompaktní akumulátorová úhlová bruska s kotoučem 125 mm. Pracuje s univerzální 18V lithium-iontovou baterií, kterou lze použít se všemi stroji řady Power for ALL. Mezi výhody modelu patří:

 • Dvoupolohová rukojeť.
 • Automatické nastavení vřetena (2 800-10 000 ot./min.).).
 • Ochranný kryt.
 • Systém pozvolného startu.
 • rychloupínací matice pro výměnu kotoučů.

Důležité! Ve většině obchodů se úhlová bruska prodává bez baterie.

Nabízená úhlová bruska je výkonná a vhodná pro práci v těžko přístupných místech.

Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 0 kufr, 230 mm, bez baterie

Akumulátorová úhlová bruska Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 0 Case s průměrem kotouče až 230 mm je nepostradatelným nástrojem pro řezání a broušení obrobků a povrchů bez připojení k elektrické síti.

Maximální bezpečnost obsluhy při práci díky rychloupínacímu ochrannému krytu, antivibračnímu systému, plynulému rozběhu a rychlému zastavení bez trhnutí.

akumulátorová, úhlová, bruska, proměnlivými, otáčkami

Přepínací tlačítko s brusným povlakem usnadňuje používání.

Třípolohová vytahovací rukojeť usnadňuje držení nástroje při delším a intenzivním používání.

Bezkartáčový motor s ochranou proti přetížení a prachu.

 • Maximální průměr kotouče je 230 mm;
 • Závit vřetena. M14;
 • otvor pro uložení baterie je 22 mm;
 • 6600 otáček za minutu;
 • Napětí baterie. 18 V;
 • rukojeť je třípolohová;
 • hmotnost stroje 6,5 kg
 • funkce. ochrana proti přetížení, aretace vřetena, přídavná rukojeť, pozvolný rozběh, brzda motoru.

Metabo WB 18 LTX BL 180 0 MetaLoc, 180 mm

Akumulátorová úhlová bruska Metabo WB 18 LTX BL 180 0 MetaLoc s průměrem kotouče až 180 mm vám nabízí konzistentní hloubku řezu v souladu s výkonnou úhlovou bruskou.

Úhlová bruska má uzavřený bezkartáčový motor s inteligentní ochranou proti prachu a nečistotám.

Maximální ochrana obsluhy zastavením kotouče po jeho vypnutí.

Ochranný kryt je nastavitelný bez použití nářadí a je zajištěn proti pootočení.

otočný akumulátor usnadňuje práci ve stísněných prostorech. Stroj je kompatibilní s většinou 18 V baterií a nabíječek baterií.

 • maximální průměr kotouče. 180 mm;
 • závit vřetena M14;
 • otvor pro trn 22 mm;
 • Otáčky. 8200 ot/min
 • Napětí baterie 18 V;
 • Hmotnost 2,6 kg;
 • ochrana proti přetížení, aretace vřetena, uzamykatelné tlačítko, přídavná rukojeť, pozvolný rozběh, brzda motoru.

Metabo WPB 36 LTX BL 230 Q 6.2Ah x2 Pouzdro, 230 mm

Úhlová bruska Metabo WPB 36 LTX BL 230 Q 6.2Ah x2 Pouzdro vhodné pro kotouče do průměru 230 mm, napájení z baterie, pro efektivní řezání/broušení, když není k dispozici napájení ze sítě.

úhlová bruska má široký rozsah použití, hloubka řezu až 7,7 cm.

S uzavřeným bezkartáčovým motorem, bezblokovacím spínačem s automatickým zámkem, brzdovým systémem.

ochranný kryt lze nastavit bez použití nářadí.

Základní otočná rukojeť zajišťuje spolehlivé a pohodlné používání; přídavná rukojeť účinně tlumí vibrace a zajišťuje uživatelský komfort.

 • Maximální průměr kotouče 230 mm;
 • závit vřetena. M14;
 • Otvor pro usazení. 22 mm
 • 9000 otáček za minutu;
 • napětí baterie. 36 V;
 • Klika je trojcestná;
 • hmotnost stroje 2,6 kg;
 • funkce. ochrana proti přetížení, aretace vřetena, uzamykatelné tlačítko, přídavná rukojeť, pozvolný rozběh, brzda motoru.
 • robustní pouzdro;
 • vysoce kvalitní konstrukce;
 • antivibrační povlak;
 • dvě baterie jsou součástí balení;
 • Plynulá a stabilní rotace.

Top 10 nejlepších úhlových brusek s proměnlivými otáčkami podle výběru zákazníků

„Úhlová bruska je ideálním pomocníkem pro opravy v domácnosti, garáži nebo na chatě. A že mu bude sloužit co nejdéle, je třeba nejen správně používat, ale především vybrat kvalitní nástroj, osvědčený v praxi a osvědčený s nejlepší stranou. Zde je 10 nejlepších úhlových brusek na základě recenzí uživatelů, kteří je vyzkoušeli v terénu.

VOJENSKÝ AG900VS

Šikovná, levná úhlová bruska s průměrem kotouče 125 mm a regulací otáček. I přes své kompaktní rozměry zaujme výkonem 900 wattů. Stroj má rychlý a plynulý chod, ať už při broušení nebo řezání.

Ergonomická rukojeť pro bezpečnou manipulaci s úhlovou bruskou. Kotouče lze snadno vyjmout a naopak je lze ke stroji připevnit. Rychlost je nastavitelná. Nástroj se nepřehřívá. Délka kabelu 2,5 metru.

Bort BWS-905-R

Kompaktní úhlová bruska 125 mm, která zaujme nízkou cenou a vysokým výkonem. Nízká hmotnost (1.Nenápadná rukojeť (cca 8 kg) umožňuje dlouhou práci bez únavy, bez odpočinku nebo přestávky.

Variabilní otáčky, vřeteno lze nastavit. Úhlová bruska vybavená ochranným krytem, přídavnými kartáči, rukojetí, klíčem na výměnu kotoučů. Na krytu je tlačítko pro zablokování stroje v případě náhodného spuštění.

 • Nízká hmotnost.
 • Pohodlné ovládání jednou rukou.
 • Nízká cena.
 • Robustní konstrukce.
 • Krátký síťový kabel.
 • Rychlé zahřátí.

Hammer USM 1200 E

Výkonná úhlová bruska s průměrem kotouče až 125 mm. Vyznačuje se vysokým výkonem, uživatel může snadno provádět řezání i broušení. Nastavení otáček umožňuje nastavit úhlovou brusku na hodnotu vhodnou pro uživatele.

Speciální bruska je vybavena rukojetí, kterou lze uzamknout ve dvou polohách. vlevo a vpravo, což ještě více usnadňuje její používání. Obzvláště atraktivní je také aretace vřetena, která usnadňuje výměnu nástrojů.

akumulátorová, úhlová, bruska, proměnlivými, otáčkami
 • Dostatečný výkon (1200 W).
 • Dobrá rychlost při zatížení.
 • K dispozici jsou náhradní kartáčky.
 • Udržuje startovací tlačítko stisknuté po celou dobu životnosti.
 • Pevný síťový kabel.

Bosch GWS 850 CE

Jednoduchá a spolehlivá úhlová bruska s kotoučem 125 mm, atraktivní díky nízké ceně a vysokému výkonu. Snadno pokryje všechny povrchy a prořízne různé materiály. Kotouče a kartáče se snadno vyjímají a instalují.

úhlová bruska je vybavena ergonomickou rukojetí, která ještě více usnadňuje a zpříjemňuje manipulaci, a bezpečnostním krytem, který zabraňuje rozstřikování a odlétávání jisker na velké vzdálenosti.

 • Nízká hmotnost (1.9 kg).
 • Spolehlivost.
 • Kompaktní velikost.
 • Dlouhá šňůra.
 • Žádná ochrana proti náhodnému spuštění.
 • Nepohodlné upevnění rubáše.
READ  Broušení bloku válce bez odstranění motoru

AEG WS 13-125 XE

Vynikající nástroj kompaktních rozměrů. Rozumná cena a výkon. Úhlová bruska si skvěle poradí se svými úkoly a stejně dobře zvládne broušení povrchů i řezání materiálů.

Snadná výměna příslušenství (kotouče, kartáče) a nastavení krytu bez použití klíčů nebo jiných nástrojů. S rukojetí, která je součástí balení, se snadno manipuluje, nevibruje a pevně se na krytu uzamkne.

 • Dobrý výkon (1300 W).
 • Nízká hladina hluku.
 • Snadno se drží v ruce.
 • Rychlá výměna příslušenství.
 • Jeho hmotnost je dostatečně vysoká (2.4 kg).
 • Rychle se zahřívá při nízkých otáčkách.

Metabo WEV 15-125 Quick

spolehlivý provoz, stroj je funkční. Jeho cena by mohla být pro zákazníka nepříjemná. Ale za ty peníze to stojí. Uživatel své volby nikdy nebude dlouhodobě litovat.

Vysoký výkon díky úžasnému 1550 Wattovému motoru. Úhlová bruska padne do ruky díky svým kompaktním rozměrům. Díky praktickému krytu a ergonomické odnímatelné dvoupolohové rukojeti se snadno ovládá.

 • Bezpečné používání.
 • Spolehlivost
 • Dobrá konstrukce.
 • Dlouhý síťový kabel (4 metry).
 • Vysoký poměr ceny a kvality.
 • Chatrný mechanismus regulace rychlosti.

DeWALT DWE4257

Jedna z nejlepších úhlových brusek 125 podle recenzí majitelů, která je navíc vybavena regulací otáček a pozvolným rozběhem. Kromě nápadného vzhledu se vyznačuje také vynikajícím výkonem. Rychle a efektivně řeže a brousí všechny povrchy a materiály.

Úhlová bruska má aktivní odsávání prachu, zesílenou konstrukci převodovky a jedinečné grafitové kartáče. Funkce náhodného zablokování tlačítek, ochrana proti přetížení. Dodatečná odnímatelná dvojitá rukojeť, klíč a stírací deska jsou součástí dodávky.

 • Snadné použití.
 • Vysoký výkon 1500 W.
 • Pohodlně umístěný regulátor rychlosti.
 • Žádné mezery v krytu.
 • Spolehlivost.

25 úhlová bruska s variabilním nastavením otáček.495 produktů

Od 3 499 ₽ 272 hodnocení Metabo W 650-125 úhlová bruska Koupit

Úhlová bruska Metabo W 650-125 se používá pro různé broušení a řezání kovů a jiných materiálů. Vhodné pro použití s brusnými kotouči o průměru 125 mm s brusným otvorem 22,2 mm. Výměna brusného kotouče je díky jednotce rychlá a bezpečná.

Od 2 790 ₽ Úhlová bruska Enkor úhlová bruska-900/125, 50148, 125 mm Koupit

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, vlastnosti: aretace vřetena, pomocná rukojeť, příkon: 900 W, balení: karton, max. otáčky kotouče: 11000 ot/min, hmotnost: 1.80 kg

Od 13,639 ₽ 16 hodnocení Makita GA5040C úhlová bruska Koupit

Výkonná úhlová bruska 125 mm s technologií SJS II, pozvolným rozběhem a regulací otáček. Systém redukce vibrací SJS II zajišťuje plynulý a pohodlný provoz. Ruční nastavení rychlosti. Řízení konstantních otáček při zatížení. Spirálový úkos.

Od 11 072 ₽ 47 hodnocení Makita 9562CVH úhlová bruska Koupit

Úhlová bruska Makita 9562 CVH je určena k řezání a broušení. Nástroj je vybaven aretací vřetena pro rychlou a snadnou výměnu nástrojů. Nářadí je vybaveno pozvolným rozběhem, aby se rozběhlo bez škubání. Pro udržení stálého množství.

Od 5 539 ₽ 204 hodnocení Makita 9558HN úhlová bruska Koupit

Vytvořeno pro stavební, renovační a dokončovací práce. Stroj lze použít k broušení povrchů a odstraňování starých nátěrů. Stroj si snadno poradí s kovem, cihlami, kamenem, dlaždicemi a betonem. Kompaktní rozměry, ale výkonný design.

Od 6 199 ₽ 157 hodnocení Úhlová bruska Bosch GWS 9-125 S Koupit

Bosch GWS 9-125 S je úhlová bruska určená pro profesionální použití. Funkce aretace vřetena umožňuje bezpečnou výměnu nástrojů. Dvoupolohová boční rukojeť stroje zajišťuje přesnost a snadnou obsluhu. Vestavěný výkonný motor.

akumulátorová, úhlová, bruska, proměnlivými, otáčkami

z 2 871 ₽ 41 recenzí úhlová bruska RESANTA úhlová bruska-125/900, 900 W, 125 mm Koupit

Úhlová bruska Resanta. úhlová bruska 125/900 se používá k čištění, broušení povrchu, řezání materiálu. Vybaveno elektrickým motorem 0.9 kW pro spolehlivou produktivní práci. Podlouhlé tělo umožňuje lepší uchopení.

Od 5 040 ₽ 13 hodnocení Úhlová bruska Sturm! AG9514E Koupit

Produktivní nástroj pro nejběžnější aplikace. Vhodné pro řezání, hlazení, broušení povrchů a obrobků z kovu, keramických dlaždic, cihel a kamene. Šetrná manipulace s materiálem díky variabilním otáčkám.

Od 8 033 ₽ Úhlová bruska Makita 9565HZ

Úhlová bruska Makita 9565HZ má příkon pouze 1100 W při 11 000 otáčkách za minutu. Stroj je určen pro kotouče o průměru až 125 mm. Kovový kryt je k dispozici jako záruka bezpečných pracovních podmínek. Hmotnost 2.4 kg.

Od 4 899 ₽ Úhlová bruska Metabo W 850-125 603608010

Úhlová bruska W 850-125 603608010 je odolný a spolehlivý nástroj pro každé použití. Motor s dlouhou životností, odolný vůči náročnému provozu. Střídání strážného s ostrahou. Pro snadnou manipulaci je stroj vybaven kovovým krytem pro rychlou a snadnou obsluhu.

Od 2 699 ₽ Úhlová bruska Parma úhlová bruska-01-125/920 Koupit

Max. průměr kotouče: 125 mm, speciální provedení: aretace vřetena, aretace spouště, pomocná rukojeť, příkon: 900 W, balení: karton, max. otáčky kotouče: 11000 ot/min, počet kotoučů: 1

2 699 ₽ Úhlová bruska FTL AG 125 E, 1 kW, 12. Koupit

Typ napájení: AC, max. průměr kotouče: 125 mm, funkce: aretace vřetena, aretace spouště, pomocná rukojeť, příkon: 1000 W, balení: karton, max. otáčky lopatek: 11000 ot/min, hmotnost: 1.90 kg, průměr nm.

Od 2 440 ₽ úhlová bruska P.I.T. PWS 125-C6, 1050 W, 125 mm Koupit

Ergonomie, výkon a kvalita provedení zajišťují vysoký výkon a dlouhou životnost. Úhlová bruska je vhodná nejen pro domácí použití, ale je také vynikající volbou pro profesionály. Dostatečný výkon (1000 W) a rychlost (11000 ot./min.) zajišťují produktivní práci.

od 15 139 ₽ úhlová bruska Makita GA5041C

Úhlová bruska Makita GA5041C. vysoce výkonný nástroj pro nejnáročnější práce. Mechanismus je co nejvíce chráněn před prachem a vlhkostí. Otáčky je možné regulovat. Systém pozvolného rozběhu potlačuje zpětný točivý moment při startování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS