Bosch axt Rapid 2000 se nezapne

Přehled zahradních drtičů Bosch AXT Rapid 2000

V souvislosti s nejnovějšími zákony souvisejícími se zákazem rozdělávání ohňů, pálení větví a odpadků jsem se nakonec rozhodl pořídit zahradní drtič. Protože žijeme ve městě, i když v soukromém domě, pozemky jsou malé a je obtížné odolat normám odsazení od stromů, budov a staveb. K dispozici je sud na spalování malého množství zahradního odpadu. Co ale dělat s horou větví po prořezávání ovoce, nebo větvemi ze stromu, které spadly při silném větru? Tady je potřeba skartovačka.

V procesu hledání jsem zjistil, že existují 3 typy zahradních drtičů:

bosch, rapid, 2000, nezapne
  • Nůž. 2 nebo 3 nože jsou upevněny na disku, při otáčení řežou větev. Existuje možnost, je nainstalován jeden velký, oboustranný nůž. Náhradní nože nejsou příliš drahé. od 200 do 1000, v závislosti na modelu a společnosti. Existují také choppery, které mají kromě hlavních nožů další nasměrované šikmo od roviny. To vám umožní broušení nejen pobočky, ale také rostlinný odpad.
  • Frézování. dobré na sekání silných větví, princip spočívá v tom, že se dřevo „okusuje“ ozubeným kolem s nabroušenými hranami. Ale je tu také mínus. velmi vysoká cena, velmi drahý spotřební materiál, řezák nelze naostřit doma. A jak jsem pochopil, neselže řezačka, ale důraz, mezi který je větev sevřena, aby byla řezací čepelí přeříznuta. Takže tento důraz se pak velmi těžko hledá a nahrazuje. Třísky z takového drtiče se získávají ve formě velkých nasekaných kusů.
  • Turbína. v tomto modelu je spousta nožů a rotujícími utahují větev a zároveň sekají.

Jsou podobné co do vyráběných třísek nožovým, liší se však větším výkonem a produktivitou. Dokáže zpracovat silnější větve. Ostření je ale zase obtížnější a výměna dražší.

Skartovačka byla vybrána na základě několika kritérií:

  • Cena. Plánoval jsem koupit to nejjednodušší, nejlevnější, v naději, že se to hned nerozbije. Studiem recenzí a informací na internetu jsem si uvědomil, že lídry v promyšlenosti systému broušení a kvalitě provedení jsou Bosch a VIKING. Pouze a cena za ně je odpovídající.
  • Typ čipu. Dokud je naše zahrada ještě mladá, nejsou tam žádné moc silné větve, většinou do 3 cm. ale třísky z nich by měly být malé, abyste jimi mohli posypat cestičku a zamulčovat do kompostu a rostlin. Tato frakce je dána nožovými bruskami a turbínou. Turbína se nám do rozpočtu nevejde, tak jsem zvolil první možnost – nůž.

A nyní, v okamžiku výběru a hledání se na mě usmálo štěstí, v jedné z prodejen byla sleva na zahradní drtič Bosh Rapid AXT 2000 více než 50%. Samozřejmě jsem nemohl projít. Trápily mě pochybnosti „v čem je háček“, ale po koupi jsem to zkontroloval v práci, zatím nejsou žádné reklamace, výroba je Maďarsko.

Pro zajímavost jsem svůj skartovač zaregistroval na oficiálních stránkách Bosch a prodloužili mi na něj záruku na 3 roky. Dovolte mi, abych se podělil o své zkušenosti s tímto zařízením. Třeba to někomu pomůže s výběrem.

Prodáváno v této krabici.

Hmotnost s obalem 13,4 kg. Hmotnost sestavy chopperu je 11 kg. To byla také jedna z jeho výhod při výběru – není těžké se po lokalitě pohybovat.

Jeho výkon není ve srovnání s jinými modely velký. pouze 2000 W. Ale to stačí.

Soudě podle recenzí je tato lišta citlivá na napětí, takže pokud ji plánujete používat na místě s prodlužovacím kabelem od 30 m. a více, je vhodné vzít si prodlužovací kabel o průřezu 2×1,5, měl jsem jen 2×1, zkoušel jsem. funguje, kabel se nehřeje. Ale stejně bude potřeba časem koupit hustší. Na těle drtiče není žádná šňůra, pouze zástrčka, takže potřebujete odpovídající prodlužovací kabel.

Plastová kolečka. K dispozici je rukojeť pro pohyb zařízení po místě.

Je zde také místo pro uložení klíče, pokud potřebujete nůž odšroubovat a otočit.

Pokud se sekáček náhle ucpe nebo uvízne tyč, lze jej otevřít a vyčistit.

Na to existuje speciální šroub, jak se vtipně nazývá „šroubek trpělivosti“. Dlouho se odšroubovává, to je zamýšleno výrobcem, z důvodu bezpečnosti, zatímco vyšroubováním šroubu sejmete plášť, rotace nožů se zastaví. A když se šroub vyšroubuje, motor se nespustí, aby fungoval, musí být tento šroub zcela utažen a tím se kontakt sepne.

Nůž tohoto zařízení je oboustranně broušený, pokud se na jedné straně otupí, můžete jej otočit a pracovat dále. Opět podle recenzí tento nůž není vyroben z tvrzeného železa, takže se ostří snadno zadře. Nemůžete to přebrousit, aby se nesešlo tovární centrování. Ale mistři Kulibin stále retušují mírně tupé čepele. Jen si musíš dávat pozor.na. na jedné straně hran je laserové kalení, při broušení jsou odstraněny pouze zjevné zářezy.

bosch, rapid, 2000, nezapne

Na bocích jsou speciální „uši“ pro přichycení k uchům velké tašky. Dříve byla tato taška součástí skartovače, nyní se dokupuje samostatně. Hodí se ale i taška Ashanov nebo taška od Lenty.

Charakteristika

Kompletní sada zboží Chopper elektrický Bosch AXT Rapid 2000 (0600853500) závisí na konkrétní dodávce a může být dodavatelem změněna bez předchozího upozornění!

Technické vlastnosti zboží se mohou lišit od těch, které jsou uvedeny na stránkách, technické vlastnosti zboží si ověřte při nákupu a platbě. Veškeré informace o zboží na stránce jsou pouze orientační a nejsou veřejnou nabídkou v souladu s § 437 odst. 2 občanského zákoníku Prosíme Vás, abyste si při nákupu ověřili dostupnost požadovaných funkcí a vlastností.

READ  Jak řezat tekuté sklo na oválném stole

Chopper elektrický Bosch AXT Rapid 2000 2 kW. recenze majitelů

Než si koupíte vrtulník elektrický bosch axt Rapid 2000 2 kW Chci si přečíst o tom skutečné recenze majitelů, těch lidí, kteří již koupili a užívá si produkt na chvíli. Podívejte se na recenze reálných kupujících o zařízení, zjistěte všechny jeho výhody a nevýhody. Pokud jste vlastníkem elektrického Bosch Axt Rapid 2000 2 KW, pak se podělte o svůj názor, nechte svůj přehled. Každý odeslaný komentář je testován a mírný. Odborníci odpoví na vaše dotazy týkající se Electric Bosch Axt Rapid 2000 2 kW. Výrobce: BOSCH.

Yuri Prokhorov

Pros: Brusky jako větve a univerzální univerzálné

Nevýhody: Při broušení vrcholů rychleji je ucpané pro otevření a čištění

Oleg Yurin

Recenze: Všechno je úžasné, ale tenké větve nechtějí brousit

Yuri Nikolaev

Zpětná vazba: Neodstraňujte byliny, dřeváky. Ze Dry Berves se zastaví. Pracuje pouze selektivně. Věc je nevhodná.

Andrey Bereşovo

Výhody: kvalita značky, lehký, mobilní, promyšlený design, silný nůž, jednoduchost, příležitost koupit náhradní nůž. Schopnost štípat větve i vršky.

Nevýhody: Malé větve (méně než 7 mm v průměru) se s větší pravděpodobností roztrhnou, než rozdrtí nebo přeskakují a rychle se jimi ucpou. Hlučný. Větve je potřeba předem připravit pečlivěji než například u Makita UD2500

Recenze: Dobrý pomocník na zahradu, který správně poslouží, pokud do ní nestrkáte něco, co není zastrčeno od výrobce, stejně jako suché větve. Nejkrásnější frakce se získává z větví o průměru 15-25 mm. Nemohu si nevšimnout, že za 3 roky chopper zdražil o 2! časy. pravděpodobně existuje poptávka a strop chamtivosti nebyl dosažen.

Sergej Čikarevskij

pan.bg89

Nevýhody: Po 10 minutách provozu se přestal zapínat, důvod byl v idiotském spínači, ten, kdo navrhl tento systém. byl zjevně pod nějakou látkou. Musel jsem rozebrat a sbírat několikrát, nedostal se na místo plastu, který tlačí jiný plast, který tlačí na nějakém tlačítku. Systém je dost chabý.

Roman Snitsarenko

Recenze: suché větve moc nejsou. není šťastná

Jurij Baranov

Zpětná vazba: Naprostá spokojenost s tímto drtičem. Lehký, pružný, tichý. Skvělé pro drcení zahradního odpadu. Dělá svou práci na 100%

Anastasia P.

Pro: Výkonný, středně hlučný. Snadno zvládá větve, suché i čerstvé.

Zpětná vazba: Již delší dobu sleduji a sleduji ceny zahradních drtičů. Ceny šly nahoru a bylo rozhodnuto koupit alespoň nějaké. Tento mlýnek byl v době nákupu ve velmi dobré akci. Jeho cena byla pouhých 6092. Dodání do dvou dnů. Rozbalil jsem to na foťáku (čekal jsem úlovek) Vše je netknuté. Funguje skvěle. Snadno řeže větve. Nevyžaduje speciální práci. doporučuji ke koupi.

Vladimír Zelenskij

Nevýhody: tlusté větve (dobře, jako je tlustá, jedna a půl prsty) neberou v žádném případě, že je pro něj jednoznačně abnormální. Tenké nežvýká do konce. Působí pomalu. Rám s koly by mohl být skládací pro kompaktnost při přepravě (samozřejmé řešení).

Recenze: Nadšení bylo velké (koupíme, uděláme mulč), ale v reálu se ukázalo, že je to v domácnosti naprosto zbytečná věc. Koupili jsme ho pro likvidaci odříznutých větví (na místě je spousta stromů), ale tento problém nevyřešil, v důsledku toho pracujeme podle předchozího schématu. tlusté se řežou na palivové dříví a malé se lámou rukama na podpal. Nevím, možná je pro ně pohodlné sekat trávu na kompost, ale větve zjevně nejsou jeho profil.

Vladimír B.

Klady: Dobrý sekáček, snadno řeže kmeny od slunečnice, kukuřice, větví a jiných odpadků, široký přívod, není třeba sekat větve

Recenze: Takovou jednotku jsem dlouho chtěl, dali mi ji příbuzní k narozeninám

Zmey Gorynych

Pro: Malý, lehký. Nejprve energicky brousil větve do 3,5 cm.

Nevýhody: Žádný mulčový sáček v sadě (řešeno s pytlem pásky), hromadný mechanismus přehřátí kombajn. rozpadá se. Tráva by se neměla recyklovat. Nedělá to dobře. Není tam žádná šňůra. Zástrčka na těle. Cena je prostě zabíjející. Koupeno za dvojnásobnou cenu.

Recenze: Používal jsem ho tři roky 2-3x ročně. Vymlácené větve a malé kmeny pořezaných stromů na místě. Letos jsem to zapnul, šlo to, ale po 5 sekundách rychlost klesla. Mírně se točí. O skartaci už není řeč. Musím to opravit. Dostal jsem se na internet, abych si přečetl, co by na něm mohlo být špatně, a zjistil jsem, že se toto zařízení poměrně často porouchá.

Za 18 000 rozhodně nedoporučuji koupit. Nestojí za ty peníze.

bosch, rapid, 2000, nezapne

Bosch AXT Rapid 2000 uživatelská příručka

návrat drceného materiálu do násypky.

Vypněte nářadí a vytáhněte síťovou zástrčku ze zásuvky.

Úplně odšroubujte bezpečnostní rukojeť

nože. Stlačený drcený materiál odstraňte dřevěnou špachtlí nebo plastovým nástrojem. Vyčistěte také výstup

Tvrdost drcených větví závisí na jejich druhu, stáří a stupni vlhkosti.

Optimálních výsledků se dosáhne při sekání čerstvých větví krátce po řezání.

Měkký odpad ze zahrady je nejlepší drtit na malé porce, když je vlhký.

Zanášení lze zabránit mezikrmením drticích větví.

Vypněte nářadí a vytáhněte síťovou zástrčku ze zásuvky.

Poznámka: Pro zajištění dlouhého a spolehlivého provozu pravidelně provádějte následující údržbové práce.

Pravidelně kontrolujte, zda na nářadí nejsou viditelné vady, jako jsou uvolněné nebo poškozené nože, uvolněné spoje a opotřebené nebo poškozené díly.

READ  Jak účtovat baterii BOSCH S5 005

Zkontrolujte kryty a bezpečnostní zařízení, zda nejsou poškozené a zda jsou správně nainstalovány. Před použitím proveďte veškerou nezbytnou údržbu nebo opravu.

Pokud je nutné vyměnit napájecí kabel, kontaktujte výrobce, autorizované servisní středisko výrobce nebo kvalifikovanou osobu, abyste předešli nebezpečí.

Pokud i přes pečlivé výrobní a zkušební postupy zahradní nářadí stále selhává, musí opravu provést autorizovaný servis zahradního nářadí Bosch.

Při všech dotazech a objednávkách náhradních dílů vždy uvádějte desetimístné objednací číslo uvedené na typovém štítku elektrického nářadí.

Vypněte nářadí a vytáhněte síťovou zástrčku ze zásuvky.

Nůž má na obou ostřích řeznou čepel.

Pokud se jedna hrana otupí, lze nůž otočit a použít druhou hranu. Vyměňte nůž, pokud jsou obě hrany tupé.

Při výměně, vyjmutí nebo převrácení nože postupujte následovně:

Používejte zahradnické rukavice (nejsou součástí dodávky). Otočte nůž

Recenze na elektrický skartovač Bosch AXT Rapid 2000 (0600853500)

Dobré odpoledne všichni! Rozhodl jsem se sdílet své dojmy z akvizice, nebo spíše z provozu Bosch Axt Rapid 2000 Chopper. Toto zařízení jsem si koupil na podzim roku 2015, kdy nastal čas na kácení stromů na zahradě. Vzhledem k velkému množství větví nepřinesla možnost jejich pálení mnoho radosti. je to bolestně těžká práce. Po zvážení všech možností pro takovou techniku, po přečtení recenzí a počítání peněz, jsem se rozhodl pro tento model jako pro mě nejoptimálnější možnost z hlediska výkonu a ceny, s přihlédnutím k bonusům.

Bohužel se mi po koupi nepodařilo vyfotit obal, ale v tomto ohledu je zde vše v nejlepších tradicích společnosti: velká zelená kartonová krabice, uvnitř které bylo umístěno samotné zařízení, kolečka, lopata pro tlačení větví, návod. Ke kvalitě plastu, montáži a balení jsem neměl žádné stížnosti.

No a nyní přejděme k popisu mlýnku jako takového podrobněji a k ​​vlastnostem jeho provozu. Takže fotky Bosch AXT Rapid 2000 po sezóně provozu.

Zařízení je vyrobeno ve dvou barevných řešeních: černá a zelená, označování v podobě nápisu na průhledném fólii je lepeno na tělo. Vynikají dvě červené skvrny. toto je tlačítko napájení a lopatka pro tlačení větví a listí. Zařízení stojí na kovové podpěře oblouku, ke které jsou připevněna dvě velká plastová kola. V kombinaci s pohodlnou rukojetí získáme vynikající přepravní vlastnosti. Na Bosch se na místě jezdí opravdu snadno a pohodlně.

Ze strany řídících orgánů. Na zadní straně se nachází velké červené odpružené vypínací tlačítko zařízení, které má tři polohy. za prvé. vypnuto, za druhé. normální provoz a třetí. zahájení. T.E. pro zapnutí zařízení otočte přepínač do druhé polohy, nic se neděje, poté jej otočte až na doraz. motor naskočí a působením pružiny se spínač vrátí do střední polohy. Co se mi líbilo: vývojář se obával o abnormální situace: v případě silného „kmene“, automatika vypne motor, zatímco přepínač se vrátí do „off“.

Další detail. zásuvka. Přesněji vidlička. Abych byl upřímný, nikdy jsem se s takovým designem nesetkal: elektrický přístroj nemá kabel. Žádný. Pouze vestavěná zástrčka. Proto, abyste mohli šťastně pracovat, musíte si koupit prodlužovací kabel (pokud jej nemáte), protože v sadě není žádný náznak tohoto zařízení. „Matka“ nástavce se vloží do mlýnku a zafixuje se pružinovou sponou.

Vedle spínače je velká hlava šroubu, která fixuje horní plastový kryt mlýnku a zároveň je pojistkou: bez nainstalovaného krytu a zabaleného šroubu se zařízení nezapne.

V horní části pouzdra je přívodní otvor zakrytý červenými chlopněmi z měkkého plastu. Zabraňují náhodnému odlétávání naštípaných kusů dřeva. Obecně platí, že zařízení s bezpečností je v pořádku a vše je poskytováno: automatizace, značení, červená barva důležitých prvků. Je pravda, doporučuji použití ochranných brýlí a rukavic: Velký Bůh šetří!

Pod pouzdrem je brusný uzel, který je rotujícím kovovým kotoučem s oboustranným nožem upřeným na něj. Nůž na ostření obou tvářích, takže v případě potřeby ho můžete otočit. Chcete-li to provést, musíte odstranit kovové pouzdro, upevněné na 6 šroubech a odšroubujte šestihranný šroub.

Okamžitě chci říct, že nůž, který jsem musel obrátit první sezónu, protože nemohl vydržet zatížení, na jedné straně a na druhé straně. Kvalita jeho ostření, které má být žádoucí. Zdálo se mi, že okraj nože je prostě zkontrolován, což je důvod, proč bylo velmi rychle pokryté jarem. Je pravda, že jsem se snažil dát všechno do drtiče vše, co může být: větve suché a syrové, listy, tráva. A musím říci, že nejvíce optimální oblast jeho použití. Surové větve s malým počtem listů. Práce s mrtvým dřevem je náročná (a nebezpečná), sekáček se rychle zanáší listím a trávou a musíte často zastavovat.

Po průchodu frézou vylétají drcené části ze spodního otvoru, a to s dostatečným zrychlením. Proto, abyste udrželi čistotu na pracovišti, musíte buď položit fólii, nebo vyměnit nějaký druh nádoby. Přizpůsobil jsem si krabici z tiskárny all-in-one.

Recenze: Zahradní drtič Bosch Rapid 2000. Vysokorychlostní, lehký a mobilní, určený pro velké zatížení.

Zpracovává trávu a větve. Široký trychtýř a pohodlný posunovač. Lehký, mobilní. Ochrana motoru proti přetížení a přepětí. Šířka pásma. 35 mm.

Dobrý den!Sezóna prořezávání stromů a úklidu domácích zahrad je v plném proudu!Mým prvním pomocníkem v této věci je zahradní drtič Bosch Axt Rapid 2000.

A moje dnešní recenze bude na to!

Je dobré, protože pomáhá využít nejen oříznutých větvů ze stromů a keřů, ale také shromážděných z okurek, rajčete, a jen trávy ze zahrady.Popíšu jeho hlavní charakteristiky: Výkon. Napětí 2KW. 220VCase. plastHmotnost. 11,5 kg Typ motoru. elektrickéPower zařízení. ze sítě Hladina hluku. Výkon 105 dB. 80 kg/h Systém drticích nožů

READ  Jak změnit sušičku pro zastřihovač v Trimmeru Bosch

Max. průměr větve. 35 mm.Rychlost řezání. 3,6 ot./min.

Sekáček je vybaven dvěma plastovými kolečky

pro stabilitu, pohodlná noha, váha je docela přijatelná, takže nemusíte vynakládat velké úsilí, abyste ji vysunuli.Tento mobilní skartovač je vybaven vysokorychlostním motorem a laserem řezanými čepelemi z tvrzené oceli

Jelikož si sekáček dobře poradí nejen s kulatými větvemi, ale i s trávou, má poměrně široký trychtýř a praktický plastový zatlačovač.

Je lepší nepracovat v rukavicích, dají se vtáhnout do trychtýře a je dobré, když nemáte ruku. Tato pravidla by neměla být ignorována!

Začínáme. Ve samotném Shredder je jen vestavěný vidličku

Samotná prodloužení může být upevněna na háku na straně na skříni drtiče.

Tlačítko na invo. Velmi jasný, prováděný ve stejném barevném schématu jako Pusher, se nachází v levé straně pod rukojetí.

Větve předtím, než se musí rozřezat, aby nedošlo k žádnému silnému rozvětvení.To je například v takové větvi

Vyřízli jsme všechny bokem a dostanete takovou parta

Na délku není třeba snížit, pokud jen velmi silná, pak ano. Kreslit.Dlouhé hrboly jsou ještě výhodnější tlačit do drtiče. Obecně platí, že můj agregát sám vytáhne větve, ale měly by být posláni stejně a tlačit trochu. Buďte opatrní, od vibrací automobilů je přenášena do větví, může také zavřít velmi bolest, pokud je větvička dlouhá a flexibilní. Ale zkušenost s prací s touto technikou jsou získány rychle a brzy se již rozhodnete, jak vstát, ze které strany vstávat, jak blízko, kde potřebujete tlačit.

Tady po takové partě čerstvě nařezaných větviček

se ukázalo jako úžasný mulč.

Můj asistent si s takovou větví poradí

Piliny se získávají z takové větve krásné

Hroznová nebo růže, sekáček cvaká jako semínka.Byl tam svazek meduňky, která už uschla, a já jsem ji rozemlela.

Pokud se vezme měkký a pružný materiál (okurky, rajčata, tráva nebo tenké větvičky se zeleným listím), musíte jej přitlačit tlačkou.

Věc je dobrá. ale jsou tu nuance

Získané rodiči na letní chatě, sezónně používané k sekání větví na jaře a měsíčků a jiných vrcholků na podzim. U toho druhého pozor, z neznalosti strčili vše do řady – výsledkem byl tupý nůž. Ostřeno v mém městě.

Používám druhou sezónu. Dneska totálně naštvaný. Proto ta recenze. Koupeno za 18tis! Ne za tři rubly! Rachot od něj. japonská máma! Na 4 akrech, tryndets, co stojí za vřískot. Sousedé šílí. No, buď kouř, nebo řev.

Montážní práce, Skartování – Bosch AXT Rapid 2000 Uživatelská příručka

Konektor prodlužovacího kabelu musí být chráněn před stříkající vodou, musí být pryžový nebo pogumovaný.

Prodlužovací kabel musí být použit v kombinaci s odlehčením tahu.

Kabel musí být pravidelně kontrolován, zda nejeví známky poškození a smí být používán pouze v perfektním stavu.

Pokud je kabel poškozen, opravy smí provádět pouze autorizovaný servis elektrického nářadí Bosch.

Po vypnutí jednotky se nože ještě několik sekund otáčejí setrvačností. Před opětovným spuštěním počkejte, dokud se motor/nože úplně nezastaví.Nevypínejte a znovu nezapínejte ve velmi krátkých intervalech.

Chcete-li mlýnek zapnout, otočte vypínačem

spusťte nástroj a uvolněte spínač. Přepínač se otočí do polohy „

Důležitá poznámka: Pokud je spínač otočen

uvnitř se nástroj nespustí.

Z bezpečnostních důvodů se nářadí spustí až po úplném zašroubování pojistného knoflíku

Blokování náhodné aktivace po nouzovém zastavení

V případě výpadku sítě nebo vypnutí z důvodu přetížení se elektrické nářadí samo nezapne, když se objeví síťové napětí nebo je ochrana proti přetížení obnovena do provozní pohotovosti.

spusťte nástroj a uvolněte spínač. Přepínač se otočí do polohy „

Důležitá poznámka: Pokud je spínač otočen

uvnitř se nástroj nespustí.

Ochrana zablokování nože může způsobit, že se nástroj po několika sekundách zastaví. Po krátké přestávce lze nářadí znovu zapnout. Pokud se znovu zablokuje, vypněte nářadí.

Odstraňte ucpání (viz. zablokování) a nástroj znovu zapněte.

Aby bylo možné sbírat brusný materiál, hák pytlový pásek pro drcený materiál

Vstupní materiál pro mletí přes podávací nálevku.

Dlouhé větve vyčnívající nahoru z trychtýře mohou při vtažení do nástroje bičovat obsluhu! Malé oříznutí drceného materiálu může být vyhozen z botové nálevky. Při práci s nářadím vždy používejte ochranné brýle, ochranné rukavice a ochranu sluchu.

Materiál podávejte vždy mírně, aby nedošlo k ucpání zásobníku

Měkký odpad bez pevné konzistence, jako je kuchyňský odpad, se nedrtí, ale přímo kompostuje.

Ujistěte se, že drcený materiál může volně vypadávat z výstupní trysky

Sběrný pytel a drcený materiál nesmí blokovat ventilační otvory

– Makita UD2500

Drtič Makita má největší sběrný koš na trávu na trhu. 67 litrů. Aby bylo pro uživatele co nejpohodlnější sledovat stupeň jeho naplnění, je k dispozici speciální okénko. Inteligentní řídicí systém řezačky zajišťuje vysokou účinnost během provozu.

V arzenálu zařízení je velmi užitečná funkce. zpětný chod. Zapne se v případech, kdy se v zařízení zasekne větev nebo jiné nečistoty a naruší jeho plný provoz. Pokud se situace opakuje třikrát, zařízení přejde do pohotovostního režimu, aby majitel mohl samostatně odstranit zaseknutou větev. Mezi nevýhody patří obtížná instalace koše po jeho vyjmutí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS