Bosch GBH 2 24 DSR disamble

Oprava Bosch peuorator to udělat sami

Peortor. Jedná se o stavební nástroj s tím, která upevněná a vrtná operace fungují. Díky speciálnímu mechanismu je peuorator velmi účinný a rychle propíchne díru v různých materiálech. Může být použit v práci s betonem, cihla, kovem, dřevem, kámen. Bosch značkové období jsou velmi časté mezi staviteli a obyčejnými lidmi, takže je velmi důležité vědět, jak tyto zařízení opravit v případě jejich poruch.

Je důležité věnovat pozornost původním modelům! K dispozici je falešná bariéra Bosch Hammer Drill 32. Dejte si pozor na padělky!

Postup pro demontáž Beorator Bosch 2-26

Od postupu pro demontáž Bosch 2-20 period; 2-24; 2-26 Téměř stejné, zvažte pořadí demontáže na příkladu Bosch 2-26.

Demontáž Bosch GBH 2-26 DRE začíná demontáže rychlé uvolnění kazety.

Demontáž rychlého odpojovacího kazety

Nejčastěji se používají dva typy nábojů v Bosch peuorators: kazety SDS-Plus a kazety SDS-MAX. Rozdíl mezi nimi v principu upnutí ocasní části pracovního těla.

Bosch Peuorator Cartridge Difuzor Difuzer Design nástrojů v závislosti na modelu SDS-Plus nebo SDS-Max. Kromě uvedených typů kazet jsou SDS-Top, SDS-Quick Cartridge.

Rozdíl mezi uzly montáže kazet

Postup pro demontáž kazety BOSCH 2-26 Paugulace je jednoduchý:

 • Vyjměte gumový hrot.34;
 • Demontujte pojistný kroužek POS.87;
 • Vyjměte ocelový puk POS.833;
 • Odstraňte kuželovou pružinu POS.833;
 • Jemně, ne plnit, aplikovat magnet, dostat barel míče představuje.89.

Pečlivě zkontrolujte všechny detaily kazety.

SDS-Plus rychle opakovaná kazeta v rozebraném stavu

Cartridge SDS-Plus byly navrženy speciálně k vrtacím nástrojům. Průměr stopk nástroje je 10 mm, délka pracovního nástroje v rozsahu 110 1000 mm. Průměr vrtáků leží v rozmezí 4 26 mm.

Jak odstranit přepínač režimu

Uvedení pawor zprávy odstraňte přepínač režimu POS.832.

bosch

Nejprve otočte přepínač do polohy „Vrtání“, stiskněte šroubovák, dokud nezastaví tlačítko přepínače (je červená) a vypněte přepínač proti směru hodinových ručiček do úhlu 70 °.

Otočit knoflík spínače, vytáhněte knoflík spínače z pouzdra.

Demontáž mechanismu šoku

Uvedení Bosch 2-26 peuorator svisle na rukojeti, odšroubujte čtyři šrouby.90, držení mechanického krytu skříně.

Klikněte na konec hřídele mechanismu nárazu a odstraňte víko. Plastový černý kryt.

Nyní je nutné odstranit kufr.821 a mezilehlý hřídel POS.826. Nejsou pevně.

Dále se šroubovákem musíte odstranit držák.48 Válcová ložiska představuje.830. Mimochodem, v jednoduchém se nazývá „opilý ložisko“. Důsledně odstraněny: pouzdro pózy.26 a „opilý ložisko“.

Dostal se k opilému ložisku

Demontáž válce

Bubeník představuje uvnitř válce.27, ze kterého potřebujete odstranit gumový kroužek POS.73. S jakoukoliv demontáží, gumové části podléhají výměně bez selhání.

Na opačném konci válce, póza závěsu.29 a dva ploché podložky představuje.41.

Demontáž mezilehlého hřídele

Mezilehlý hřídel je demontován odstraněním šachta POS.24 a vytahování případu POS.77 „Opilý ložisko“.

Ložiska se odstraní stahovače nebo ručně pomocí zařízení.

Nahrazení kartáčů

Pokud má čas změnit štětce v peuorator, je možné projít nástroj pro tento úkol do servisního střediska a můžete provést své vlastní ruce, což je poměrně jednoduché. Výměna v servisním středisku má několik výhod:

 • Kvalitativní práce, pokud se jedná o specializované centrum
 • Původní údaje, pod modelem nástrojů
 • Prodloužení záruky, pokud termín ještě neskončil
 • Kromě nahrazení zlomené části, obvykle zkontrolovat plně interní detaily ve službě, vyčistit je a mazat je
READ  Jak odstranit kazetu z Bosch Punch

Společně s výhodami má opravy elektrických nástrojů v servisním středisku negativní strany:

Pokud nejste spokojeni se specifikovanými nepříjemností opravy nástroje ve specializovaném centru, je lepší provést úkol sami.

Proces výměny dílů se provádí ve fázích:

 • Od výstupu z perorátoru musí být povýšen tak, aby se odstranil horní kryt.
 • Poté, s malým šroubovákem, je nutné snadno zavěsit držák štětce, dostat to a odstranit staré detaily.
 • V držáku vložte nový, stiskněte do okrajů, nastavte na místo uvnitř uživatele peuorator.
 • Zkontrolujte, zda kartáče doručené do kontaktů pro nepřerušované napájecí nástroje.
 • Zavřete víko a upevněte jej pomocí šroubů.

Tipy pro mistry při opravě pedorátoru

Při výměně kartáčů, samostatně odborníci doporučují:

 • Při mazání jedné náhrady se oba podléhají
 • Během opravy, současně, je nutné čistit kolektor z prachu a negaru
 • Podrobnosti při výměně je lepší trvat sběrateli s použitím emerenského jemnozrnného papíru
 • Je lepší nastavit komponenty odpovídající modelům nástrojů

Výměna kartáčů sumatu. jednoduchý proces, který se snadno provádí doma.

Peortor. Váš asistent se všemi typy opravárenských prací. Jak by to necítilo, stejně jako to, co zbývá, aby našeho klienta tady slunce, nefunguje navždy. Přichází v okamžiku, kdy musíte vypořádat se svou službou, aby opravil. Čím více pozoruje, že na něj reagujete. tím déle bude trvat.

Kopřivka, pedorátor padl moc. O této skutečnosti říká? Oprava nástroje se očekává nebo „jeho čas přijde“? Z větší části něčeho zvláštního, pravděpodobně je to čas na změnu kartáčů v peuorator.

Vlastnosti návrhu Bosch 2-24

Oprava periodisku Bosch 2-24 je nejlepší začít se známým znakem diagramu a návrhu nástroje. Princip provozu Bosch 2-24 pagoorator je podobný principu Bosch 2-20.

Rotační moment se přenáší na hřídel pro montáž nástroje, současně s přenosem pulsu nárazu. Pedorátor má tři režimy provozu: vrtání s nárazem, vrtání bez dopadu, rána.

Косозубая шестерня ротора поз.803 передает вращательный момент на шестеренку косозубую промежуточного вала поз.826.

Схема пеоратора Bosch 2-24

Конструкция промежуточного вала пеоратора Bosch 2-24

Промежуточный вал пеоратора Bosch 2-24 состоит из узла подшипника качения поз.830, муфты сцепления поз.823, детали переключения поз.44. Чаще всего из строя выходит муфта сцепления. В ней изнашиваются зубья. Ремонт муфты заключается в исправлении профиля зуба зацепления в муфте и на промежуточном валу.

Промежуточный вал пеоратора Bosch 2-24 сборе

Конструкция вала ствола ударного механизма

Вал ствола ударного блока предназначен для передачи вращательного импульса с одновременным перемещением ударника.

bosch

Вращение передается от прямозубой шестерни промежуточного вала на большую прямозубую шестерню поз.22 вала ствола поз.821.

Doplňkový translační pohyb je přenášen prostřednictvím opilého ložiska.830, šok píst představuje.26, Mouk POS.27, nárazový šroub pózy.28 na pozice stanovené v kazetě.756 bu.

Konstrukce je hřídel, dutá na jedné straně. Podrobnosti jsou instalovány na hřídeli na obou stranách.

Na straně montáže kazety na hřídeli je instalován rovný převod.22 a upevněn na hřídeli s válečkem.88, lisovaný proti sloupci stromu pružiny POS.80. Samotný jaro je upevněn pojistným kroužkem POS.85.

V dutině hřídele hřídele bloku kufrů: sestavený šroub šroub pózy.28 a šokový píst. V šokovém pístu pisí.26 Montážní stroj POS.27 s novým gumovým kroužkem na něj.73. Všechny gumové výrobky jsou mazány s doporučeným mazivem.

Porucha hřídele trupu mechanismus

Vzhledem k oslabení síly pružiny může být odstup upevňovacího válce ozubeného kola zapnuta na hřídeli. To se projevuje v mizejí okamžik otáčení s přítomností impulsu nárazu.

Peortor Dolly, ale ne vrták.

S opotřebením pryžových výrobků (těsnicí kroužky), perorator přestane pracovat v režimu „Dolb“. Stává se postupně. Dopadová síla oslabuje jako pryžové kroužky opotřebení. Ta věc je, že od opilého ložiska je přenášen šokovým pístem POS.26, ve kterém Battek pos.27 vytváří tlak vzduchu a ovlivňuje nárazový šroub POS.28.

Portor vrták, ale není kladivo.

Pokud během práce peuoratoru připojíte velkou sílu, může vést k zničení nárazového šroubu, rušení brisku v šokovém pístu. Takové poruchy jsou eliminovány pouze úplnou náhradou za neúspěšnou část. Podrobněji o odstranění pedorátoru Bosch.

READ  Bosch 125 bruska s otáčkami

Demontáž elektrické části Bosch peuorator 2-26

Demontáž Bosch 2-26 peuorator, jeho elektronická část, začíná odstraněním zadního krytu na rukojeť brnění, kroucení tři šrouby.

Dále musíte vytáhnout zpětný spínač.

Otočte se do neutrální polohy Nezvedejte ji osobně. Reverzní spínač vytáhněte.

Pro odstranění víka statoru musíte vytáhnout mechanický uzel do pravé ruky, do levého těla statoru, přetáhněte je do různých stran, třepání.

Separace šokového bloku s rotorem není stator

Pro separaci rotoru z mechanického uzlu je poněkud táhl do různých stran těchto částí. Rotor je upevněn v mechanickém uzlu s malým převodovkou, vloží do kontaktu s velkým převodovým mechanickým montážem.

Rotor byl osvobozen, není schopen uzavřít stav kolektoru, ložisek.

Pro odstranění statoru, je to docela odstranění ochranného plastového ochranného pouzdra, neklepání na dřevěném polotovaru jinak tím, že mluví o kelímku na konec pouzdra, do kterého stator je vložen. Předtím je stále nutné udržet dva šrouby v hlavě, upevnění statoru v pouzdru.

Stator se odstraní, rotor byl podáván, přirozeně kriminalita na jejich inspekci ne vadění všech částí obsažených v kompozici Bosch pealorator.

Při kontrole demontované Bosch 2-26 peuorator, vysoká pozornost je věnována stavu uhelných kartáčů, nájezd na držáky pásu není spolehlivost jejich upevnění, integrita spínače kontaktu reverzního spínače, stavu drátu Vstupní místo v Paugulace.

Délka kartáčů nemůže být kratší než 8 mm. Na držácích kartáčů není nutné provést stopy z jiskrajícího nealového prachu z kartáčů, na kontaktech reverzního spínače přepínače Bosch 2-26, neexistuje žádný pokrok.

Oznámení

Použité Náhradní díly Interskol Power Tool: Vrtáky, Lobziki, Penoopers, Elektrické pily, mlýny, mlýnky, vysoušeč vlasů. Dostupnost a modely určují.

Prostorová komunikace v pagions stránkování 100%. Koppus EngineProtype 500. Koppu RADETRO300. Stator 300. PPOM Shield-300. stonek 350. Výkonový lupen = 200. Ventilátový pero. BOEK100 1- ložisko ogully100 2- znečištěné = 200 3- chladnější trubka 100 4. Drunkový podložka = 250 5- Platina-50 6- pružina = 50 7- Fan50 8- Cartridge Dial = 200

фотo оригинaл пo позициям утoчняйте Ремонт, oбслуживaние, пpoфилактика бензoинcтрумeнтa и элeктpoинструмента cнeгоубoрoчные машины (cнeгoуборщики), бензoпилы, мoтокоcы (триммеры для травы), мотоблоки, культивaтоpы, газoнокосилки, мoтoпомпы, насoсныe стaнции, нaсocы, гeнератopы, виброплиты, зaтирoчные мaшины, дpeли, Úhlové brusky, peuorátory a t.D. a t. P. Ostření řetězů na profesionálním stroji. Rychle, efektivně, levné opravy elektrické nářadí a benzoinstrument. Záruka na dokončenou práci! Prodej náhradních dílů globálních značek, stejně jako náhradní díly a spotřební materiál. Pracujeme bez dny volna a oběd. Od 9 do 18 hodin.

50-20044. \ t. Díly, 10-25plachy.Jehly pro brizer, dopper, stříbro, neva. Brazer-jako nový písařský phonet. Vozík na první beletrii na stříbře. Vyměňte buben a nainstalujte rukojeť, zbytek ve velkém kompaktu

Kotvy, statory, motory, spínače, pístové skupiny, kartáče a další náhradní díly pro vrtačky, loži, penoorátory, šroubováky, bulharové, elektrické a řetězové pily, sekačky na trávu, trimry, svařovací stroje různých výkonů a celkových velikostí skladem!Opravit!

Kotvy, statory, motory, spínače, pístové skupiny, kartáče a další náhradní díly pro vrtačky, loži, penoorátory, šroubováky, bulharové, elektrické a řetězové pily, sekačky na trávu, trimry, svařovací stroje různých výkonů a celkových velikostí skladem!Opravit!

80 wattový topný prvek na prodej. Pro opravu různých pájecího železa. 100 velikostí. na obrázku. Otvor pod bodnutím 7 mm. Prodaná pájecí lampa použita 100 podmínka není známa. Už dlouho neměli. Prodáno kvůli zbytečnému. Pistole pro montážní pěna pro náhradní díly 100 upevnění pro izolátory USSR 100 Rozbrnivý hloubkový omezovač pro peurator nebo vrták (kov, plast). 50 další rukojeť pro úhlové brusky (rohové auto). 200 Ořechové upínání řezacích kruhů na úhlové brusky (nerezová ocel). 200 3S 30A BMS Ochranný poplatek za Makitu, šroubováky Bosch a.T.D., S napětím 12 voltů 500 pouzdro pro elektrický šroubovák Bosch. 300 kompatibilních modelů. Bosch 32609, 32609-Rt, GDR 9.6V, GSR 9.6 nová verze, GSR 9.6-1, GSR 9.6-2, GSR 9.6V

Kotvy, statory, motory, spínače, pístové skupiny, kartáče a další náhradní díly pro vrtačky, loži, penoorátory, šroubováky, bulharové, elektrické a řetězové pily, sekačky na trávu, trimry, svařovací stroje různých výkonů a celkových velikostí skladem!Opravit!

READ  Bosch MES 1020 Odšťavňovač Jak rozebrat

Kotvy, statory, motory, spínače, pístové skupiny, kartáče a další náhradní díly pro vrtačky, loži, penoorátory, šroubováky, bulharové, elektrické a řetězové pily, sekačky na trávu, trimry, svařovací stroje různých výkonů a celkových velikostí skladem!Opravit!

bosch

Vlastnosti návrhu Bosch 2-26

Oprava Bosch 2-26 štěpitele by měla být zahájena s seznámením znaků v návrhu nástroje. Princip činnosti Bosch 2-24 peurorator je podobný principu bosch 2-26 pagoator.

Rotace je přenášena z hřídele rotoru, přes mezilehlé hřídele, na hřídeli sudu. Současně opilý ložisko zakotvené na mezilehlých převodech hřídele na pístový pístový pístový pohyb.

Pedorátor má tři režimy provozu: vrtání s nárazem, vrtání bez dopadu, rána.

HOSOMOMOMING GEAR ROTOR POS.803 přenáší rotační moment k převodu osselidu meziproduktu.823.

Mezilehlý hřídel je podobný hřídeli v konstrukci Bosch 2-24 peuorator a výměnu samotného a detaily obsažené v mezilehlém hřídeli Bosch 2-24, 2-26. Pokyny pro demontáž Bosch Leuorator.

Konstrukce kmene šokového mechanismu

Hřídel kmene kufrového bloku podle návrhu je podobný bosch 2-24 peoratorové hřídele. Členění způsobují poruchy stejných částí jako v Bosch 2-24 peurator.

Funkce pedoratorního hřídele Bosch 2-26 je to vedeno velkým přímým převodem.22 je upevněn na hřídeli se třemi piny pózy.37, na rozdíl od upevňovacího válce v Bosch 2-26 peuorator.

Provádění demontáže kufrového bloku blokové jednotky Bosch 2-26 peuorator, věnujte pozornost způsobu upevnění zařízení. Před vyjmutím zařízení musíte odstranit tři kolíky. Postup správné montáže Bosch peuorator.

Kde mohu opravit GBH 2-24 DSR?

atd. Christian 28, VSEVOLOZHSK

atd. Maršál Zhukova, 35-1

Na International: ul. Bílá kuna, 24k1

V lese: ul. Kharchenko, 12

v Dybenko: ul. Antonova ovspeenko, 20

Na Ozerkov: PR. Engely, 113k1

Leninsky pr., 72k1

Na Moskevské metro: PR. Kosmonauty, 38k4

Na Sadovaya: Moskva PR., 3

atd. Mentory, 35

v Kupchino: ul. Budapešť, 87-3

atd. Věda, 21k1

V civilu: ul. Rustaveli, 66

Chválit PR., 4k2

Ul. Tverskaya 60, Kolpino

Na Vasilyevsky ostrov: námořní nábřeží, 35

Oprava Bosch peuorators to udělat sami

Pokud jsou nějaké podrobnosti v nástroji poškozeny, zlomil nebo proveďte špatnou funkci, stačí je nahradit. Pokud jsou kartáče vyhlazeny, pak když jsou dočasné, jsou jednoduše nahrazeny novým. Peroratorní kazeta Při zpomalení ráfku, opotřebovaný vodní voda, selhala také. Ale existují další chyby, které můžete opravit. Pokud je porucha porušování, pak musíte převinout stator a kotvu. Je třeba sledovat mazivo a čas od času mazat některé části.

Oprava pedorátorů Bosch 2 26

Před opravou něco v tomto modelu musíte se seznámit s vlastnostmi zařízení, schématu a principu akce. Rotační hřídel přenáší rotaci na hřídel hlavně přes mezilehlého hřídele, jehož ložisko směřuje zpětný pohyb do pístu nárazu.

Při demontáži trunnyho hřídele v šokové jednotce musíte věnovat zvláštní pozornost fixaci převodovky rovně. Než odstraníte, je nutné odstranit 3 kolíky, na kterých je v tomto modelu fixován.

Oprava pedorátorů Bosch 2 24

V tomto období Bosch GBH 2 24 DSR se mezilehlá hřídel skládá ze spínací části, ložiskového uzlu a spojky spojky. Poslední kořist nejčastěji, protože v něm se zuby rychle opotřebovávají. Oprava tohoto členění je nastavit profil zubních zubů. Často můžete vidět, že neexistuje žádný dopad. Peortor může postupně přestat přebývat kvůli opotřebení pryžových částí, které je třeba včas vyměnit. A pokud používáte více než sílu, může vést k tomu, že v šokovém pístu roztrhl.

Oprava pedorátorů Bosch 2-28

V tomto modelu nástroje se občas opotřebovávají. V tomto případě je nutné rozebrat převodovku (je téměř podobná bosh 2-24, liší se pouze ložiska). Je lepší nahradit celý kufr, protože spolu s opotřebením slotů a přináší.

Jak vidíte, opravy peuorátorů může dělat doma s vlastními rukama. Zároveň nebude trávit velké množství na různých typech oprav v servisních střediscích, které, jak víme, jsou velmi všimnout. Nezapomeňte, že zároveň potřebujete dodržovat pravidla pro použití a bezpečnosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS