Bosch MES 1020 Odšťavňovač Jak rozebrat

Jak rozebrat odšťavňovač: Požadované nástroje a kroky.

Ahoj kamaráde. V zahradě, kterou jsem nedávno získal, bude spousta jablek. Kde je dát, v obrovském množství? Sklizeň pro zimu, compotes ano jam- nechci. Rozdávat? Někdy dar není potřeba, mnoho. Proto byl vzorek získal odšťavňovač, v pouhých 998. Udělám šťávu z nich a doplnit vitamínovou zásobu pro imunitu před těžkou virovou zimou a podzim. Velmi nízká cena,

 • Nosit plastové převodovky.
 • Silné znečištění.
 • Rozpad pojistky (pokud existuje).
 • Selhání prvků řídicího obvodu.
 • Korozi nebo kontakt kontaktů.
 • Nosit části motoru.

Pokud byl odšťavňovač zárukou po mnoho let a je již dlouho záruka, pak to může jednoduše sloužil svůj termín vypočítaný výrobcem (ne na poškrábání). Nicméně, pokud „zámořský“ odšťavňovač, pak jeho výrobce nemusí ani předpokládat, že jeho stvoření by bylo obětováno samostatně a pokusit se o opravu po tolika letech služby!

Ale pokud odšťavňovač nebyl poškozen fyzicky před porušením, ale jen najednou přestal fungovat, může to znamenat, že v průběhu času by mohla znečišťovat, některé kontakty oxidované z vlhkosti, možná dráty někde spálené nebo zavřené. Cokoliv by se mohlo stát, ale hlavní věc je, že se jí nic vážného nestalo, což znamená, že se můžete spolehnout na úspěšné opravy. Koneckonců, skutečnost dlouhé, nepřerušované práce hovoří o spolehlivosti odšťavňovače. Nebuďte spolehlivé, bylo by rozděleno v období záruky.

Obecné charakteristiky

-:.chrattling, takže stropní plasty.hlučný.Nízká kvalita

Zpětná vazba: Po půl roku zlomil! špatný není spolehlivě. V důsledku toho byla silná excentricita, z níž byla rotační část otřáta plastový kelímek na odvzdušnění. Servis pouze ruce hodinky nebudou chtít. Odšťavník nevzal v obchodě. Důvěru ve firmě po tak silně vyhledávaném. Držák motoru je vyroben z plastu, zatímco v dobrém je vyroben z kovu. Pravděpodobně kvůli skutečnosti, že rezisté neudělali kov. Koupeno pro 3000 Crub

Zpětná vazba: Soudě podle názoru, toto rok, to byl jeden z nejlepších modelů odšťavňovače v jeho cenové chalupě, zvolil dlouhou dobu, a totiž po akvizici byl příjemně překvapen, jak moc byla šťáva dobře. Но после двух недель использования появилась такая проблема как невыносимый шум и вибрации от которых специальный стакан для отжатого сока начинал плясать по всему столу, Разобрался, шум и вибрации возникали по причине неравномерного распределения жмыха на сеточке, чтобы избежать этого приходилось постоянно доставать и спаласкивать сеточку. Единственным чем она обрадовала Меня после 1 года использования это тем что 10 минут назад соковыжималка сломалась)).

jeden. Легко и удобно собирается/разбирается и хранится. 2. проста в „обслуживании“ после пользования, легко моется. 3. Хорошо держится на плоской поверхности ножками-присосками.

-: jeden. Нет в комплекте щетки для чистки ситечка. 2. Не очень удобно мыть ситечко. 3. Емкость под сок не крепится к корпусу. 4. Достаточно шумная. но сравнивать не с чем, другими не пользовался.

Отзыв: спустя неделю: выжато уже несколько литров соков! Stále spokojený! Podle mých odhadů z Apple-pomeranče, 66-70% šťávy z hmotnosti purifikovaného ovoce. Mrkev je menší. 60-65%, které jinými slovy, také pravděpodobně není špatné.

Jsem jen potěšen! Snadno rozebrat, mytí, bezpečnost se promyje na nejmenší detail. Pokud budete postupovat podle pokynů. žádný problém. Juice stiskne více než náš starý „sovětský“ odšťavňovač, který se zdál lepší.

-: Když stiskne velké množství jablek, koláče se drží víko, pravidelně je třeba vyčistit.

Recenze: Sitcheko je wellhed s kartáček na zuby.

Pohodlný kompaktní design, úložný prostor pro ukládání kabelu, přísavky pro montáž na stůl. Snadno pochopit. Lisování poměrně hodně šťávy, dort téměř suché, žádná marná reklama slíbila 15% šťávy. Pohodlný dvoubodový šálek pro šťávu, opravdu filtry pěny. Pohodlná věc. paleta shora. Podle pokynů je to pro bobule, ale je velmi výhodné dát a ovoce a bobule.

-: Still Power 380 W. Nic. Из-за малой мощности соковыжималка имеет довольно маленькие отверстия для загрузки овощей. tudíž. приходится все резать на довольно маленькие дольки, что естественно напрягает. При всем при том все же соковыжималка рассчитана на литр-полтора сока, не больше. После этого забивается ситечко, нужно его снимать и чистить, или в посудомойке, или старой зубной щеткой, ибо специальной щетки производитель в комплект почему то не положил. Очень громко работает, даже уши закладывает. Часто издает настолько дребезжащие звуки, что немного страшно. я поначалу думал что там внутри что то сломалось или отвалилось. Рекомендую всем. не кидайте в соковыжималку помногу продуктов зараз, я одни раз положил много моркови и нажал посильнее, нож при этом заклинило морковью, соковыжималка выключилась и больше включатся в течение 20 минут не хотела. Musel jsem se rozloučit s naději pít šťávu, začal jsem si umýt tolik deficing odšťavňovače a jít jít 2 hodiny, abychom jí dal čas na odpočinek. Od té doby hodím 1-2 kusů a čekám, až budou tolerovat. Několikrát na začátku rotoru voněla hořící kaučuk, ale naštěstí to už nebylo opakováno. Pokud hodíte něco malého kola v krku, například kousek malé hrušky, bude pravděpodobně jít ven s vysokou pravděpodobností, protože začíná skočit na čepel odšťavňovače, je nutné něco pokrývat velmi rychle. Žádná funkce Drop-Stop (běh nosu).

bosch, 1020, odšťavňovač, rozebrat

Recenze: Přemýšlel jsem o dlouhou dobu, co jsem měl odšťavňovač koupit, dokud jsem nedal bosch pro svou svatbu. Právě v této době, můj bratranec si koupil za stejnou cenu v obvyklém obchodě, značkové Cameron 850W, 2400R. Tak jsem měl dobrou příležitost porovnat to, co a jak nejlépe. Jak se ukázalo, levný Cameron Beats Bosch pro všechny předměty. Více výkonu, a proto výkon, mnohem více krku.Můžete zcela strčit jablka. Cameron téměř zcela železo na rozdíl od plně plastové BOSCH. Kapka stop. Opět užitečná funkce. Cameron 2 Rychlost impulsního režimu, užitečné. Ale bosch, ale více suchý dort. Pravda, Cameron nemá kapacitu pro šťávu a paletu. Obecně, odšťavňovač pro ty, kteří chtějí čas od času pít šťávu, a ne příliš líní, aby ji umyli. PS: Sitcheko v odšťavňovače je docela malý, a zpočátku jsem si myslel, že to bylo těžké dostat něco jako šťáva s tělem, ale jakmile jsem si všiml, že dort z hrušek je docela mokrý a druhý mu zmeškal. Ukázalo se, že velmi tekuté pyré, něco jako dětské jídlo. S jinými produkty to nezkoušel.

READ  Trimmer pro trávu patriot et 1200 nahrazení rybářské linky

-: Špatný, tak mluvit, těsnost produktu. Při odšťavbě od někde zezadu havaruje dort.

Zpětná vazba: Vaše peníze jsou pravděpodobné, že tento model stojí za to. Nemám co srovnávat s, ale myslím, že jiné odšťavňovače jsou také nepříjemné umýt. Proto zůstává jediná deficienatorická věc, která odcházejí od zadního Skteeru. Máme bochník odšťavňovače za odšťavňovačem, takže po každém tisku mrkve šťávy se stává v Krapinka. Možná je to individuální onemocnění naší kopie. možná. Obecně platí, Bosch není naštvaný!

-Navzdory pevné německé značce Bosch. Ukázalo se, že je naprosto nespolehlivý a krátkodobý! A to je navzdory skutečnosti, že shromáždění není Čína, ale Slovinsko. Přesně za 2 roky přesného použití, přestal pracovat. Rozhodl jsem se rozebrat a zjistit důvod. Ukázalo se, že jeden z elektronických detailů letěl. Nohy tohoto detailu se rozpadly (zřejmě z vibrací), neplatíte zpět. S největší pravděpodobností Němci byli prostě zpočátku provedeni tak, že odšťavňovač už dlouho neslouží. Zde máte chválenou německou kvalitu a spolehlivost.

Zpětná vazba: Juicer Bosch MES 1020. Spolehlivý odšťavňovač pro malé svazky

Odšťavňovač se objevil v našem domě před 7 lety. V průběhu let fungovalo dobře, nikdy se nerozpadlo dolů a pokračuje v potěšení mé rodiny s čerstvě vymačkanými šťávy do tohoto dne.

Kontrola je hezká, ale může být demontována, že nákup byl spáchán v „metru“ dne 8. března 2009 za 2,712.

Ve záručním listu, jak můžete vidět, neexistují žádné referenční informace.

Vzhledem k tomu, technika je sezónní, je většinu času v nativní krabici.

Na jedné straně krabice ukazuje, které části lze umýt v myčce.

Na druhém. Model, hlavní technické vlastnosti, čárový kód a výrobce (Slovinsko).

Krabice Rozměry: délka 39 cm, šířka 23 cm, výška 32 cm. Je snadnější představit velikost odšťavňovače.V krabici nic neurčí díky pěnové klapky.

Samozřejmě připojené. V ruštině pouze tři stránky.

Odděleně, list s textem v různých jazycích, který navíc připomíná ochranu proti přetížení.

Po spálení mixéru jsem pochopil, co je to skvělá věc. Ochrana proti přetížení. Kuchyňský procesor „Energie“, která má stejnou funkci, pracuje 13 let.

READ  Jak naplnit a propláchnout hydraulický zvedák

Takže, představuji vám Juicer Bosch MES 1020:

Zde je takový spodní prádlo, kompaktní, elegantní. Jen jedna ovládací páka. Uprostřed. vypnout, správně otočit. Zahrnout, zahněte doleva. Otevřete víko. Zavřete kryt stiskem. Není to jednodušší.

Dno je dodáváno s přísavkami, které jsou dostatečně udržovány a během provozu odšťavňovače neskočí na stůl.

V rozebrané podobě na sušičce je spousta. Dostatečná délka. 135 centimetrů.

Chybí jen hřiště, to je jen moje bolest hlavy, protože nejsem schopen umýt. Kdo zná účinné metody. Napište v komentářích, budu velmi vděčný.

Pro vzhled se omlouvám. Konal půl hodiny v octě, smysl je málo, jak můžete vidět. Zubní kartáček je bojován dobře, je to bezkonkurenční.

Kovový kmen, jemný, bez rozbitých kdekoli, nikdy se nezměnil.

Hlavní mínus tohoto odšťavňovače. velmi úzký a nepříjemný nakládací trup.

Někdo může vidět toto plus: malé dětské handmy tam nebudou rozbít, bezpečnost na nejvyšší úrovni.

No, zkuste něco stisknout. Například jablka.

Zde je jeden kilogram, protože mísa váží 312 gramů.

Přeskočíme jablka přes odšťavňovač.

Chci si všimnout, že se jedná o velmi volná jablka, z tvrdé šťávy se ukazuje více transparentnější, ale nemám.

Zpětná vazba: Juicer Bosch MES 1020. Dobrý odšťavňovač s některými nevýhodami

Tento juicer. Bosch 380W. se mnou pro 9 let. Koupil jsem to v roce 2006. Tak jsem se již naučil všechny její nuance a vědět, jak ji používat s maximální výhodou. Používá se, není komplikovaná, je zde pouze jedna páka, která při posouvání doprava. zapne, vlevo. víko se otevírá rozebírání a mytí. Juice vyjde docela čisté, bez buničiny, hlavně kvůli jemné sítovi, umístěné uvnitř odšťavňovače.

Kontejner pro buničinu je dostatečně velká, ale pokud jsou zelenina nebo ovoce příliš suché, vyplní se rychle a je třeba jej vyčistit, jinak přestane pracovat. Nejlepší šťáva se získá z nově sbírané zeleniny a ovoce. A lepší než všechno šťáva je z mrkve a jablek, od zbytku už horší. A dokonce i mrkev a jablko na víku jsou raženy:

Ale přesto jsem také stiskl dary zahrady. dýně, řepy, okurky, papriky, ředkvičky, cuketa a t. D. Z nakoupených. pomeranče jsou víceméně dobře, obecně citrusy, hrozny; Špatné. broskve, tomel, banány, z nichž to dopadne pouze pyré do kontejneru pro tělo a žádná šťáva.

Součástí se odšťavňovače byl ještě dvojitý průhledný šálek pro šťávu, ale ztratil jsem to, t. na. Nepoužívali to vůbec.

Významnou nevýhodou tohoto odšťavňovače je, že je velmi dlouhá a těžká. Existuje mnoho podrobností, které je třeba vyčistit z masa a mytí, včetně transparentního výkladu, který je vážně očištěno uprostřed. Je těžké umýt síto. Pokyny říkají, že je nutné prát sítko pouze ručně, je nemožné v myčce nádobí.

Další nevýhodou je, že zelenina a ovoce je třeba vyčistit od slupky a kostí, a to trvá hodně času. A dokonce i skutečnost, že díry pro rezervační produkty v odšťavbě jsou velmi úzké a nepříjemné, je nutné všechno snížit.

Dalším problémem se stalo v tomto roce: Začlenění páka přestala pracovat. To znamená, že to spinky odešel, ale už ne. Opravila se však tchyně. udělal jiný spínač:

A znovu to stále fungovalo, jen hlučné.

bosch, 1020, odšťavňovač, rozebrat

Zbytek jsem spokojen s odšťavňovačem, šťáva se vypne dobře, bez stížností. Vlastně, pro šťávu jsem si koupil.

Příčina v elektromotoru

Zařízení jakéhokoliv elektrického odšťavňovače se neliší v obtížích. Povinný atribut je elektromotor, který dodává zlomek poruch lva. V tomto domovním zařízení, motory s kolektorem a asynchronní. Každý z nich má své nevýhody a výhody.

První umožňují snížit velikost a hmotnost produktu, ale nejsou určeny pro dlouhodobý provoz a vyžadují chlazení, což zajišťuje plány zakotvení oběžných kol. Asynchronní elektromotory jsou účinnější, ale více prostoru zabírají více, a proto se liší ve zvýšené hmotnosti.

Motory jsou konjugovány s odstředivkou bubnu nebo otáčet šnekem. V závislosti na typu odšťavňovače (odstředivého nebo šneku) se spojení provádí spojky nebo převodovky. Tyto údaje jsou obvykle vyrobeny z plastů a jsou příčinami odšťavňovacích poruch. Typicky, výrobci vždy poskytují zásoby těchto částí, včetně nich v souboru odšťavňovače.

Elektrický motor odšťavňovače je velmi arogantní a nezdaří:

Rozdělení může sloužit přírodnímu opotřebení.

Pro demontáž odšťavňovače použijte pokyny připojené k němu. Pokud ano, nebylo to po ruce, pak musíte použít logiku.

READ  Bosch PBH 2100 Re Přehled

Pozornost! Nikdy by neměly být nadměrné úsilí, prohlížení domácích spotřebičů. To vede k zničení trupu a příslušenství a je plné další problémy. Výrobci se obvykle pečují o zákazníky a zjednodušují tento postup co nejvíce.

Po oddělení od motorového prostoru zbytku uzlů pokračujte v demontáži. Pro tento účel je poměrně rozdrcený šroubovák. Po demontáži prostoru se motor uvolňuje ze spojovacích spojek.

Dříve zkontrolovali spínač rychlosti a rádiové komponenty obsažené v elektromotorovém obvodu. Tato operace je provedena testerem.

Dokonce i povrchová kontrola motoru může hlásit mnoho chyb:

 • Jiskření motoru a zahřívání se stává výsledkem vymazání nebo zničení kartáčů (pro kolektory elektromotory). Jejich náhrada opraví situaci.
 • Obtížné otáčení šachtových kotevních signálů o poruše nebo kontaminaci ložisek. Chcete-li je odstranit, budete muset demontovat motor a použít stahovku. Při montáži by měla být věnována zvláštní pozornost čistotě tření a rotujících částí, stejně jako jejich mazání. Pravidelné čištění a mazání pomůže varovat tuto poruchu.
 • Vůně izolace hořáku a čerstnutí označuje spálení vinutí. Takové členění není eliminován doma a vyžaduje nahrazení celé jednotky.

Ze všech bodů je kritický. Všechny ostatní jsou obnoveny nezávisle, a to i s relativní znalostmi elektrotechniky.

Vzhledem k velkému množství odšťavňovače uvolněného a v současné době je obtížné popsat všechny možné poruchy těchto agregátů. Každý z nich může mít svůj vlastní konkrétní případ. Ale pokud prozkoumáte recenze vlastníků jako domácí i zahraniční modely, lze říci, že hlavní členění jsou velmi podobné.

bosch, 1020, odšťavňovač, rozebrat

Z videa lze získat něco užitečného informace o opravách a prevenci mechanických a elektrických odšťavňovačů.

Příčina v elektromotoru

Zařízení jakéhokoliv elektrického odšťavňovače se neliší v obtížích. Povinný atribut je elektromotor, který dodává zlomek poruch lva. V tomto domovním zařízení, motory s kolektorem a asynchronní. Každý z nich má své nevýhody a výhody.

První umožňují snížit velikost a hmotnost produktu, ale nejsou určeny pro dlouhodobý provoz a vyžadují chlazení, což zajišťuje plány zakotvení oběžných kol. Asynchronní elektromotory jsou účinnější, ale více prostoru zabírají více, a proto se liší ve zvýšené hmotnosti.

Motory jsou konjugovány s odstředivkou bubnu nebo otáčet šnekem. V závislosti na typu odšťavňovače (odstředivého nebo šneku) se spojení provádí spojky nebo převodovky. Tyto údaje jsou obvykle vyrobeny z plastů a jsou příčinami odšťavňovacích poruch. Typicky, výrobci vždy poskytují zásoby těchto částí, včetně nich v souboru odšťavňovače.

Elektrický motor odšťavňovače je velmi arogantní a nezdaří:

Rozdělení může sloužit přírodnímu opotřebení.

Pro demontáž odšťavňovače použijte pokyny připojené k němu. Pokud ano, nebylo to po ruce, pak musíte použít logiku.

Pozornost! Nikdy by neměly být nadměrné úsilí, prohlížení domácích spotřebičů. To vede k zničení trupu a příslušenství a je plné další problémy. Výrobci se obvykle pečují o zákazníky a zjednodušují tento postup co nejvíce.

Po oddělení od motorového prostoru zbytku uzlů pokračujte v demontáži. Pro tento účel je poměrně rozdrcený šroubovák. Po demontáži prostoru se motor uvolňuje ze spojovacích spojek.

Dříve zkontrolovali spínač rychlosti a rádiové komponenty obsažené v elektromotorovém obvodu. Tato operace je provedena testerem.

Dokonce i povrchová kontrola motoru může hlásit mnoho chyb:

 • Jiskření motoru a zahřívání se stává výsledkem vymazání nebo zničení kartáčů (pro kolektory elektromotory). Jejich náhrada opraví situaci.
 • Obtížné otáčení šachtových kotevních signálů o poruše nebo kontaminaci ložisek. Chcete-li je odstranit, budete muset demontovat motor a použít stahovku. Při montáži by měla být věnována zvláštní pozornost čistotě tření a rotujících částí, stejně jako jejich mazání. Pravidelné čištění a mazání pomůže varovat tuto poruchu.
 • Vůně izolace hořáku a čerstnutí označuje spálení vinutí. Takové členění není eliminován doma a vyžaduje nahrazení celé jednotky.

Ze všech bodů je kritický. Všechny ostatní jsou obnoveny nezávisle, a to i s relativní znalostmi elektrotechniky.

Vzhledem k velkému množství odšťavňovače uvolněného a v současné době je obtížné popsat všechny možné poruchy těchto agregátů. Každý z nich může mít svůj vlastní konkrétní případ. Ale pokud prozkoumáte recenze vlastníků jako domácí i zahraniční modely, lze říci, že hlavní členění jsou velmi podobné.

Z videa lze získat něco užitečného informace o opravách a prevenci mechanických a elektrických odšťavňovačů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS