Bosch PBH 2100 Re Přehled

Peortor Bosch PBH 2100 Re Přehled. Rychlost role a frekvence nárazů

– 2. Merkulovský Anton

Profesionálové: Velmi snadné, je tu reverzní
Minusy: Velmi slabý, silně a zamítl hluk při vysokých rychlostech, bruit je chatování, pokud je velmi lisování. Charakteristiky neodpovídají deklarovanému.
Posouzení: Nejsem prof. Stavitel a koupil pedorátor pouze pro domov. Byl zklamaný. První dojmy. Přes tlustou vrstvu sádry tvrdě pracovala, ale zvládá se. Ale nedokázali jste zavěsit skříňku na betonovou stěnu. Rána je velmi slabá, boranti přehřátí, beton většinou jen škrábance. Závěr: Je vhodný pouze pro Kypr, provzdušněný beton a omítka, i když jsou vrtány s obtížemi. Dokonce i za nízkou cenu koupit nedává smysl, t.na. Toto není nástroj.

– 5. Tokoizh

Profesionálové: Kvalita a design (a ergonomie), nízká hmotnost, pohodlný případ, pohodlné nastavení na různé režimy provozu
Minusy: Když je přídavná rukojeť upevněna ve konektoru, může být omezovač hloubky zdaleka zajistit tuto rukojeť. Zrušuje omezovač stopky. Někdy kabel interferuje. IMHO, příliš tlustý a těžký.
Posouzení: Snadná, univerzální, pohodlná. Co je potřeba domovským mistrem. No, od kvality BORA, výkon práce s peuoratorem závisí velmi mnoho.Nicméně, nástroj má své vlastní omezení: normálně rozbít scénu z betonu M300 s náporem selhal. Výměna sbíječka není. ALAS 🙂

– jeden. Pushkarev dmitry

Profesionálové: Během práce
Minusy: Z krabice. Big Borah zpátky dolů, vlevo na správné přijatelné. Slabý motor. V opačném režimu velmi málo táhne.
Posouzení: Z třídy jednorázových peuralů se objevil trochu předchozí série PBH 2000. Ale rána je slabší. Nedoporučuji nákup levné Bosch, po používání rozpočtových nástrojů z této kanceláře není žádná touha koupit žádný nástroj pro jejich výrobu.

– 5. Příjmení EGOR

Profesionálové: Snadné, výkonné, pohodlné
Minusy: Nenalezeno
Posouzení: Приобрел неделю назад. Необходимо было повесить 2 полки, зеркало, крючки. До Боша была ударная дрель, из недорогих. В общем разница небо и земля. 10 дырок в бетонной межкомнатной перегородке за 2 минуты. как по маслу:)

— 3. Никаноров Андрей

Profesionálové: Удобный, эргономичный, симпатичный
Minusy: Мощность чуть больше нуля, очень дорого
Posouzení: Мощность чуть больше нуля, если сравнивать с аналогичными пеораторами. Не совсем понял, как конструкторы умудрились так сделать, что пеоратор скорее сверлит, чем пробивает. Это очень четко видно по температуре буров. Они, конечно, и так не холодные, если работать, а тут ну буквально пышут жаром с красноватым свечением. Так и лузгаю буры как семечки. Они ж такой работы не выдерживают. Нет, я не спорю, кирпич, пеноблоки это он все может. Так и дрель это может, и стоит в 3 раза дешевле.

– 5. ПростоВова Вова

Profesionálové: Относительно легкий. Příjemný, ergonomický design. Spíše dlouhý drát. Levný.
Minusy: Pro prof. Použití nebude vyhovovat. Neřekl by to příliš prostorný případ, ale paty malých vrtáků a mazání v něm mohou být strčeny.
Posouzení: Pro domácí použití více a nepotřebujete. Otvory do 12 mm. V kapitálových zdi jsou stejné levné Bosch vrtačky. žádný problém. Srazil na ně dlaždice v koupelně, také nenechal. Jsem překvapen těm, kteří píšou, že nevrátí beton. Dokážu navrhnout, že tito lidé koupili čínské kopie, které na Bosch je teď hodně. Vezměte si v normálním obchodě, Rostest a všechno bude v pořádku.

– 3. Vitaliy C.

Profesionálové: Nízká hmotnost a velikost. Pohodlný případ. Samostatná dutina v případě pod vrtačkou, cokoliv letěli v případě. Pohodlná délka kabelu.
Minusy: Měnící se rovný reduktor. Přepínač směru otáčení je namontován naopak. Pokud povzbuzujete na pravé straně proti hodinám. Oprava bez kolektivní farmy nebude fungovat, protože v reverzním kurzu je mechanicky blokován úplné tlačítko. Kompletní „plyn“ není v ruštině.
Posouzení: Ačkoli plast, ale naplnění je dobré. Rozebrat z důvodu zájmu. Z nějakého důvodu se převody vrtací pohonu spadají na sebe s posunutím, který snižuje šířku háku. Není čas to úplně rozebrat a dozvědět se podrobněji a Yandex vyžaduje odvolání. Zde máte raw review.

– 4. Yury Yu.

Profesionálové: Cena, spolehlivost, hmotnost, ergonomie, případ.
Minusy: Malé nedostatky v designu.
Posouzení: Vzal to už dávno. 6 let pracoval a konečně. Pracoval jsem pro ně každý druhý den. Vrtané hory otvorů v různých. Beton, cihla, gasoblock a td. Většina všeho. Je pravda, že je jedna nuance. Tak, že se nejrychleji vrátí k odporům. Si vybrat určité úsilí. Zdá se, že je to maličkost a rychlost práce přidává notlabo. Tady je v fádu slabý. Beton vůbec nebere. Obecně, teď o smutku. V tomto peuoratoru je nutné zkontrolovat ložisko, které je instalováno na kotvi (jeden v zadní části za kolektorem). Takže pokud se začne otočit, začíná tání a bydlení a ložiskový most, ve kterém je instalován. Pokud je příliš pozdě na to, abyste si všimli, po určitou dobu to bude v pořádku a opravit situaci bude obtížné. Obecně vám doporučuji rozebrat každé tři roky, pak nebudou žádné další problémy.

Bosch PBH 2100 Re (1.7 j) recenze

Výhody: s přidělenými povinnostmi.

Komentář: Přišel jsem rychle, můj manžel je potěšen. Stojí za své peníze

Nevýhody: chtěl silnější, čas není rychlý

Komentář: Perorator pro běžné potřeby

Výhody: funguje správně, je tu případ

Nevýhody: Slabý, velmi slabý. 700 w drill od Makita Twists sebevědomý, stejně jako neustále bije, vrtáky a tak

Komentář: Nemám vám poradit, abyste si koupili, zavolejte si to peorator je obtížný.

Výhody: Pohodlná, snadná, rovná kvalita. Ano také nízký hluk.

Nevýhody: s nízkým výkonem, ale dokonale vrtá, stěna je 40 cm od cere block v 1,5 cm vrtáků s třeskem!

Komentář: Ano, myslím, že zde jsou také komentáře. Vynikající perorátor, různé recenze a vysoké hodnocení tohoto potvrzení.

Výhody: Spolehlivý pracovní kůň za atraktivní cenu

Nevýhody: nedostatečná moc. Nepracuje dostatečně vratný mechanismus při práci v režimu LAFINGING, musíte se vrátit na lopatu na místě

Komentář: Možná jako vrták s kachnou je super

Výhody: Poměr ceny a kvality

Komentář: Pohodlný domácí nástroj.

Komentář: Chic věc, vzal pro sebe, velmi pohodlný, ne těžký, snadno pochopitelný

Komentář: dobrý pedorátor pro vaše peníze

Výhody: Skvělé domácí použití

Výhody:. Snadné;. Existují 2 další režimy: bochníky a vrtání;. cena v době nákupu.

Nevýhody:. Trochu beats, takže můžete použít pouze vrtání, když je vůbec.

Komentář: Je nutné vzít v úvahu výkon, pro vrtání ponorek nebo sekání velkých objemů omítky, rozhodně není vhodné.

Výhody: Světlo. Dlouho bylo plánováno na získání takového. Pro domácí záležitosti. Síla nestačí samozřejmě, ale jeho podnikání.

Zkontrolujte Galece kupónu Garayatny To není v konfiguraci. NE HOIKH 5. Messels normy. Po obdržení nezkontrolovalo hotovostnímu právu. Pokročilé 6 měsíců

Výhody: Koupeno jako dar tátovi, kdo profesionálně opravit, ocenil!

Komentář: Super, lehká a za rychlejší vrtáku, to je můj první štěpník a nelitovat nákup vůbec, dříve, než jsem byl trápen s vrtačkou, teď pracuji pouze s Peomem? Pouze jeden nerozuměl, když přepínání Vario-Lock nehlásí, mělo by to být?

Výhody: Absolutně každý je šťastný. Nikdy nebyl pygator.

Výhody: Pohodlné, snadné. Trvanlivý případ

Nevýhody: Podle mého názoru je hlučná

Výhody: Boschves není velký. lze bezpečně používat jako vrták.

Nevýhody: Pro takovou cenu nebyla zjištěna

Komentář: Vzal jsem si domů. SLINTH INSTALL. otvor pod trubkou. Vložka dveří. S vším nástrojem Copions. okamžitě mu vzal sadu vrcholu. Monolitické stěny 60 cm se nevrátily, pokud najednou má. Pak přidejte zpětnou vazbu. Pro domácí úkoly vhodné. Zejména od 5k. Vše dobré ?

READ  Instalace stroje sušení Bosch ve sloupci

Výhody: Pohodlný, lehký vrták rychle.

Nevýhody: Není vhodné pro bochy slabé

Výhody: Přítomnost případu je hmotnost normální, špatná. Pěkné držet ve svých rukou.

Komentář: Normální nástroj. Mám silnější peuorator, ale on a těžký). Vzal jsem to a nelituji vůbec. Stěny beton osmdesátých let normálně pohřbeno. Moderní domy obecně s třeskem. Určitě doporučuji nákup.

Výhody: Snadné, kompaktní, co je potřeba pro malou opravu, 8mm Buryry bez napínání, ale není nutné ji tvrdě dát

Nevýhody: Není zjištěno, od úrovně domácnosti více a nevyžadují

Komentář: Pro domácí použití přijatelná volba

Výhody: Pro domov velkou věc

Komentář: pověsit něco doma a umožnit zdi. Nejdůležitější nástroje nejsou profesionální. Neměli byste čekat na něco neobvyklého spadání nezapomeňte na vodiče ve stěnách. Pomohl jsem vám nejjednodušší tester

Výhody: Earlimilie VegerableBosch Coldan

Nevýhody: Nevím, jak se čistit v kufru)

Komentář: Když se mi zázrak objevil doma. Moje motto se stalo frází „ne den bez díry“. Vstupuje do stěn jako nůž do oleje. Snadný. To je radost. Teď nemusíte půjčit peuorator. Jen super akvizice. 10 probuzených sousedů v sobotu ráno od 10!

Výhody:. Snadná a pohodlná.- Cihla a ne nejzávažnější betonová vrtačka v malých botách dobře.- Vysoký obrat, můžete vyvrtat diamantovou korunou (koupil jen pro tento účel).- Bezpečnostní spojka fungují dokonale.

Komentář: Pro malé vrtačky a ponorky je vhodné, ale betonová monolitická stěna hnědého velkého průměru je nepravděpodobná.

Výhody: Vezme stěny v panelových bytech, nalil na dlaždici také špatné

Nevýhody: osm dláto. Malá hlava křivky. Stejný problém byl na 2500Re. Žádná záruka talon

Komentář: Celkově, spokojený s nákupem nákupu. Již vyzkoušel

Technické vlastnosti peortor

Pro vysoce kvalitní provedení práce vyžaduje vysokou sílu penorátoru. V úvazném modelu je to 550 W. Bosch je šokový mechanismus poskytuje energii jedné stávky na 1,7 j. Funkce Vario-Lock poskytuje široký výběr možností pro polohu dláta.

bosch, 2100, přehled

Maximální počet otáček za minutu je 2300, maximální počet otřesů za minutu. 5800. Maximální průměr otvoru závisí na materiálu, který je vyvrtaný. Pro beton bude 20 mm, pro kov. 13 mm, pro dřevo. 30 mm.

Boschovy nejlepší paugátoři Hodnocení 2022

V desátém místě, elektrické nářadí pro domácí i polooffické použití Bosch PBH 2000 Re. Feorator se živí z celkové sítě 220V, z něhož se získá 550 W výkonu. Jednotka snadno provádí vrtání, a to jak s úderem a bez. Bochník je však lepší cvičit ne příliš dlouho a platí pro materiály z malé hustoty. Model je vybaven pro pohodlí a vymoženosti s dalšími funkcemi a možností, jako je obrácená, změna rychlosti kazety, zámek vřetena a mnohem více. Výborný případ umožňuje přizpůsobit celý přídavný balíček poměrně pevně a spolehlivě, aby se zabránilo mechanickému poškození přepravy a přepravy peuorátoru.

 • Provádí nekomplikované profesionální úkoly;
 • Spouštění mechanismu je velmi citlivá, proto je zajištěna požadovanou rychlostí otáček;
 • Funguje velmi tichý.

Na devátém místě, 3-módní brnění Bosch GBH 2-28, který dokonale provádí zpracování jakéhokoliv povrchu z jakéhokoli stavebního materiálu. Optimální výkon jednotky vytváří vynikající hodnoty a indikátory rychlosti, bubnový výkon, točivý moment a další technické specifikace. Existuje reverzní volba pro změnu (přepínání) směru otáčení pracovní části elektrického nářadí v opačném směru. Můžete opravit klíč Start. Vysoce kvalitní elektrotechnické vybavení umožňuje ovládat a nastavit frekvenci rychlé kmitočtové kazety. Souprava obsahuje druhou rukojeť, aby byla zajištěna větší přesnost a spolehlivost během provozu peuorator.

Napište recenzi bez registrace Zobrazit všechny (nejen špatné) Recenze na Bosch PBH 2100 Re Využití Aktuální propagace ke koupi Leaker!

– 2. Merkulovský Anton

Profesionálové: Velmi snadné, je tu reverzní
Minusy: Velmi slabý, silně a zamítl hluk při vysokých rychlostech, bruit je chatování, pokud je velmi lisování. Charakteristiky neodpovídají deklarovanému.
Posouzení: Nejsem prof. Stavitel a koupil pedorátor pouze pro domov. Byl zklamaný. První dojmy. Přes tlustou vrstvu sádry tvrdě pracovala, ale zvládá se. Ale nedokázali jste zavěsit skříňku na betonovou stěnu. Rána je velmi slabá, boranti přehřátí, beton většinou jen škrábance. Závěr: Je vhodný pouze pro Kypr, provzdušněný beton a omítka, i když jsou vrtány s obtížemi. Dokonce i za nízkou cenu koupit nedává smysl, t.na. Toto není nástroj.

– 2. Panfilov Egor

Profesionálové: Je vhodné držet ve svých rukou, ne těžký, existují 3 režimy pro různé práce
Minusy: Připomínkové peníze jsou zaplaceny, ale ukazuje se, že nemohu pracovat normálně kvůli rozpadu
Posouzení: Je to škoda, že jsem šel pouze na recenze poté, co jste se již podařilo koupit a rozbít, omlouvám se za výraz, peortor. Dělám malou opravu v koupelně, to znamená, že přinejmenším stará dlaždice se snažila srazit, a omítka lekla trochu, prach byl, ano. První věc zastavila tlačítko, záruční workshop byl změněn, jen varoval, že v prachu je nemožné pracovat. Musel jsem sbírat staré punčochy na těle, kde tlačítko. A teď byl vypracován další problém, režim šoku se nezapne. Půjdu do služby, že si to nemyslí. Stejným způsobem není příliš rád, že peníze na nástroj jsou spíše velké a poruchy jít jeden po jednom. Promiň, ale více než 2 hodnocení nemůžu dát.

– jeden. BelOstov Peter

Profesionálové: lehká váha
Minusy: To není peuorator. Velmi slabý úder. Podle síle rána se táhne na vrtačku s štěpníkem, a ne v plném preferu. V podstatě tento vrták s SDS Cartridge
Posouzení: Kvůli slabému úderu. Tepelné vrtačky. Je nutné buď neustále vychladnout, nebo přijít s konstantní náhradou. Musím se překrývat s tenkým vrtákem. (6-8 mm) předtím, než pracoval Hitachi DH24PC3 as Makitou HR2450 s nimi, bylo možné jen vrtat překrývání bez odpočinku na vítězství. A s touto bosomou vede taková práce k přehřátí vrtáku (viditelné v barvě). Obecně platí, že k vrtání dvojice otvorů jednou ročně. Půjde. Pro opravu rozhodně nedoporučuji.

– jeden. Pushkarev Dmitry

Profesionálové: Během práce
Minusy: Z krabice. Big Borah zpátky dolů, vlevo na správné přijatelné. Slabý motor. V opačném režimu velmi málo táhne.
Posouzení: Z třídy jednorázových peuralů se objevil trochu předchozí série PBH 2000. Ale rána je slabší. Nedoporučuji nákup levné Bosch, po používání rozpočtových nástrojů z této kanceláře není žádná touha koupit žádný nástroj pro jejich výrobu.

– jeden. Artem p.

Profesionálové: Snadná, pohodlná kazeta.
Minusy: Napájení srovnatelné s elektrickým šroubovákem, foukat. Jedno jméno, potěr, že kladivo je prázdné a dláto Vrtání 8mm vrtání 2 cm. Ve stejném potěrovém klidu a všechny. Manželství je uděleno, ale to není peuorator, ale elektrický šroubovák váží 2 kg.
Posouzení: Vrátil se, odmítl se vrátit, motivovat skutečnost, že byl v provozu. Na vysvětlení, že se jedná o peuorator, nikoli panenka Barbie a zkontrolujte to na vizuální parametry, aniž by to nemožné, tampurové nesmysly. Podívejme se na rozhodnutí SC, pokud to nezávislé vyšetření.

– 3. Kazo88

Profesionálové: V zásadě je v jeho práci normální jako peuorator. t.E. Pracuje v souladu s vaším jménem.
Minusy: V podstatě je to marketingová hračka.
Posouzení: Když otec dostal takovou hračku pro narozeniny. být upřímný, byl jsem v nějaké zmatenosti. Vím, co je normální peuorator, ale stále neviděl někoho vážně koupil pro poměrně velké peníze parodie nástroje. Jen kvůli této skutečnosti Bombamed, a rozhodl se napsat recenzi. Podařilo se mi pracovat a ano.- To je normální peurorator na plný 1.7 j. S touto pozicí nejsou žádné stížnosti. Ale zatraceně, dokonce i InterSkol P-18 s menší stávkovou silou v 1.5 krát levnější reálným nástrojem. A to je jen jednorázový design. Všechna normální období (a další nástroje běžících v prachu) nejsou marné, nemají dvojité budovy, ale odlévané. včetně, protože zadní ložisko musí mít gumový kroužek (a přesný „přistání“ pod ním), který chrání přistávací zásuvku) od zničení s klínem tohoto ložiska. A tady, samozřejmě, není. když to selže, hnízdo bude zatraceně, a tedy tělo. obě poloviny celého nástroje budou změněny. A samozřejmě to stojí za to vážné peníze. To je důvod, proč zelená Bosch s podobnými bruskami a dalšími nástroji jsou jednorázové hračky s maximálním poškozením v nejmenší poruše. Bude to fungovat. Ale na anti-vandality je nižší než sokl, úroveň mixéru. A je dražší než normální nástroje. Před nákupem si myslíte, že 10 krát před nákupem potřebujete tuto „krásu“.
READ  Bosch axt Rapid 2000 se nezapne

Dobrý malý leuorátor vhodný pro vrtání a je schopen aktivně pracovat v režimu nárazu. Bosch PVN 2100 je vybaven rychlým režimem CD s kazetou, ve kterých jsou vrtačky a poruchy v pořádku, existuje reverzní funkce a hluboké po proudu. Díky nízké hmotnosti jsou ruce minimálně unavené.

Vyzvedl jsem mě poté, co Makita vyzkoušel Bosch Leuorator (model RVN-2100) a byl jsem dokonce naštvaný, že jsem strávil zpátky. Motor je mírně nad soklem výkonu dosahuje, i když jsou určeny některé 5800 snímků. Neexistuje prakticky žádný boafing, spíše než vrtání. Tělo není vůbec teplo, ale plus se nepočítá, t.na. To opět označuje hrob zařízení.

Existuje mnoho možností a mezi domácími nohama jsou hodné. Zapojit se do instalace zařízení pro topné domy, určitě víte, co je lepší než Bosch PBH 2100 Reeorator nenajdu. Pouze jeho síla je dostačující ke zvýšení otvorů velkých průměrů od poprvé, nikdo by neměl trpět tímto úkolem. A nativní tryska, která přichází v sadě pro vrtání ventilace jen elegantní!

Jsem hlava budovy brigády. Udělejte především kanalizace, lehké, topení a montáž kamer video dohledu. Bohužel existuje velmi často nervózní. Za posledních 3 měsíce jsem opustil 4 kusy, různé firmy. Rozhodl jsem se, že jsem si koupil Bosch, před tím, než jsem se na této společnosti nezkoušel. Podle zkušeností s použitím jsem si uvědomil, že dobrá věc, kterou tento PBH 2100 re, lehký a dostatečně silný pro jeho typ práce. Kluci se radují, teď se jim nelíbí ruce, a to je často často v naší profesi.

Takže ne volání nepochopitelných mistrů, rozhodl se opravit se svým bratrem. na uložených penězi skóroval nástroje různých. Mezi nimi a Bossevsky Perorator 2100. Miluji tuto společnost, vždy zdůrazňují kvalitu. Pracoval veškerou opravu, již o chválil soused.

Vezme žádnou hustotu vůbec není problém. Vibrace, samozřejmě, jde, ale pohodlná rukojeť není moc cítit. Na svědomí, zahřívá se v moderování.

Velký zklamání přinesl tento paugátor bosch pbH 2100 re. No, věřte mi, že jsem neměl tak smutný tak smutný, koupíte se spolehlivým k práci s přístrojem po mnoho let ale ne osud. Přivedl domů a dlaždice srazil v koupelně. Ano. světlo, ano. vysoce kvalitní montáž, ale tak dlouhá síla, která pláče. Zatímco pracoval doma. nebylo to tak cítit. Šli jsme na opravu v chatě. nemohl jsem nosit cihlovou zeď. Rozpadl se a musel se vrátit pod zárukou. Oprava neudělala. stojí značné množství, že mrknou, říkají, stále přinášejí.

Tam byla příležitost pracovat na určité období s Bosch 2100Re peuorator. V této kategorii cen je od toho, co si vybrat, a tento model je pravděpodobně nejlepší. Ale pro profesionální práce slabé. Měl jsem něco s porovnáním s kapacitami tak, že tak peuorator je vhodný pro malé domácí práce. Je vynikající po ruce, je to hezké. Žádné nepříjemné pocity, vibrace. S dlouhou prací se vrták zahřívá. Obecně není špatné, ale opakuji, nefungovat na staveništi, příliš málo kapacitě.

Toto je zařízení! Prostě skvělé. Dlouhý PBH 2100 Re, umožňuje udržet jednu ruku a knoflík zvětšených se nedává sklouznout. Energie dopadu je poměrně silná a pomáhá kladivem i nejtěžší povrchy. Líbí se mi to změnit kazetu, nepotřebujete speciální nástroj po ruce, mám s ním věčnost. A tady se nahrazuje s lehkostí

Zakoupil jsem Bosch 2100 pedorátor pro domov a velmi spokojený. Někdy ho používám jako vrták. Samotný, lehká, vhodná rukojeť, která se mění pod nějakým úhlem, nikoli klouzání v ruce. Hlavní věc je kvalitní věc. Zkoušel jsem to za různých podmínek. nic není překážkou. Beats and cihla a beton a dlaždice. Vrták vstoupí rychle jako olej. Hluk jako všichni peortors.

Peortor Bosch PBH 2100 Re (0.603.3a9.320)

Silný a zároveň kompaktní Baroder Bosch PBH 2100 znovu rychleji kopíte s úkolem. Náraz pneumatický pohon s energií 1.7 j umožňuje pracovat i s pevnými materiály s vysokou silou nárazu.

Jedním z důležitých výhod přístroje před ostatními jsou přítomnost systému SDS-Plus pro jednoduchou výměnu pracovního nástroje. Také existuje funkce bochníku.

Během vrtání ve stromu nebo kovu, šokový zámek. Kompletní popisovač, omezovač hloubky a speciální případ.

 • Země výroby: Čína
 • Výrobce: Domácí spotřebiče: Robert Bosch Hatching GmbH, Karl-Veri-Strasse 34, 81739 Mnichov, Německo; Elektrické nářadí a zahradní technika: Robert Bosch GmbH, 70711 Lyanfelden Max-Lang Strasse 40-46, Německo
 • Dovozce v RB: TROVIST LLC, 220020, G. Minsk, vítězové., Dům 00, Office 203

Informace o produktu jsou poskytovány pro seznámení a není veřejnou nabídkou. Výrobci si vyhrazují právo změnit vzhled, charakteristiky a balíček zboží, předběžně oznámí prodejce a spotřebitele. Žádáme vás, abyste tuto skutečnost zvážila pochopení této skutečnosti a předem se omluvit o možných nepřesnostech v popisu a fotografiích produktu. Budeme vám vděčni pro chybovou zprávu. to pomůže učinit náš katalog ještě přesněji!

bosch, 2100, přehled
 • Victoria března 19 Velikost je malá, vhodná v ruce. Doufáme, že to bude vynikající asistent. Plusy: Velikost, Minuse váhy: Neexistuje žádná vrtačka
 • Katerina dne 5. února manželka pedorator líbil. S vaším úkolem. Nyní aktivně zapojen do opravy, funguje dobře
 • Rita 31. října 2021 koupil svého manžela jako dárek. Manžel zůstal velmi potěšen pracovat cvičeními. Brzy v domě budou dokončeny všechny opravy práce. Pros: vše obleky. Nevýhody: Ne
 • Alexander 30.března 2021 Excellent Peortor dobře vybírá jeho úkolem. Pros: malý, pohodlný provoz. Minuses: Ne
 • Tatiana únor 18. února 2021 získal svého manžela jako dárek. Tento kompaktní Bosch PBH 2100 Reeorator, který se zabývají úkolem. Náraz pneumatický pohon s energií 1.7 j umožňuje pracovat i s pevnými materiály s vysokou silou nárazu. Jedním z důležitých výhod přístroje před ostatními jsou přítomnost systému SDS-Plus pro jednoduchou výměnu pracovního nástroje. Také existuje funkce bochníku.Nákup spokojenosti. Nevýhody: Není ještě odhaleno.
 • Fyodor Stanislavovich 27. ledna 2015 pro práci na domě, hledal jsem spolehlivý a vysoce kvalitní peuorator. Sledování Bosch. A podle výsledku, Bosch PBH 2100 Re. Stále lituji, že jsem to vzal. Jakákoli úloha Tento nástroj je pod mocí. Výkonný, dostatečný úder, můžete pracovat s pevnými materiály. Aktualizováno nízká hmotnost a ergonomický design, který funguje velmi pohodlně. A můžete také klesnout. Krásný a univerzální nástroj pro mě. Výhody: spolehlivost, výkon, kvalita bosch. Nevýhody: Nenašel jsem
 • Katya 25. září 2014 dlouho chtěl, aby její manžel začal opravit v bytě. Nevěděl, jak přijít. A tak jsem se rozhodl dát mu nástroj jako nápověda. Přátelé poradil Bosch PBH 2100 Ree. Jeho získaný ve vašem obchodě. Manžel je velmi potěšen. Opravdu se dostal dolů. Stále: vysoce kvalitní shromáždění, pohodlí práce, SDS Cartridge (nevím, co to je, ale můj manžel se to opravdu líbí). Soudě podle zvuků sousední místnosti rozbalte betonové zdi s třeskem. Ukazuje se, že jeho manžel je také používán jako vrtačka. Obecně všichni byli spokojeni. Doporučit. Pros: moc, kvalita, pohodlí. Nevýhody: Zatímco všichni jsou šťastní
 • Julia 24.června 2014 Vysoce kvalitní německý pedorátor kompletní s kufrem. Přijatelná cena. Tři roky Bosh záruční servis. Pros: originální vysoce kvalitní německé shromáždění. Nevýhody: Žádná vrtačka.
READ  Bosch MES 1020 Odšťavňovač Jak rozebrat

Vezměte prosím na vědomí, že si vyhrazujeme právo nezveřejnit zpětnou vazbu:. týkající se tématu, které již byly přezkoumány nebo odvolány v jakékoli písemné formě ze stejné osoby;. bez určení telefonu při objednávání (v případech, kdy je nutné potvrdit pravost odvolání);. non-relevantní realita nebo obsahující data, jejíž pravost nemůže být nainstalována;. vlevo později než 30 dní po popsaných událostech;. neformální;. kritizují osobnost, a nikoli jednání zaměstnanců;. kritizovat osoby, které nejsou zaměstnanci naší organizace a samotnými organizacemi třetích stran;. napsané velkými písmeny nebo přeložit, s různými chybami;. obsahující urážlivé, obscénní a okrajové výrazy;. obsahující jména ostatních obchodů a vazeb na jiné internetové zdroje;. kontaktní údaje obsahující v textuPřesné adresy nebo úplná jména jednotlivců.

Všechny příchozí informace jsou zpracovány moderátorem a slouží ke zlepšení kvality našich služeb. Moderátor může odstranit z textu publikované zpětné vazby kontaktní údaje, jména a odkazy, správné formátování a transliterate bez předchozího souhlasu s autorem.

Zkušební termín a publikace odvolání může trvat až 7 dní.

Zpracování problémů se provádí moderátorem a může trvat až několik pracovních dnů. Pro provozní reakci se obraťte na Call Center. Vydáváme pouze odvolání týkající se výrobních charakteristik a / nebo používání provozovatelného produktu.

Nezveřejňujeme vlevo prostřednictvím formuláře „Otázka-odpověď“:. otázky týkající se tématu, na kterém již byl problém zveřejněn;. otázky, které jsou zodpovězeny v popisu zboží;. Otázky týkající se zboží, které nejsou k dispozici, nebo kteří zmizeli, že musí reagovat;. Otázky týkající se bonusového programu;. otázky týkající se tvorby karet a platebních formulářů;. otázky týkající se platby podle dílů požadovaných dokumenty;. otázky týkající se metod objednávky, požadavky na vydání, změnu nebo zrušení objednávky;. otázky o vyzvednutí a dodání;. otázky týkající se pracovního plánu a kontaktů;. otázky týkající se tvorby a cenové změny, dostupnosti zboží, o lhůtách na prodej;. otázky týkající se záruky, návratu, výrobců;. otázky týkající se propagačních akcí, slev, darů a propagačních;. otázky a recenze stránek a dalších služeb;. otázky a recenze o kvalitě zboží nebo služby;. texty napsané velkými písmeny, latinské,obsahující urážlivé, obscénní a okrajové výrazy nebo jména jiných obchodů, odkazy na jiné internetové zdroje.

Peortor Bosch PBH 2100 Re Přehled

Ano, myslím, že zde jsou také komentáře. Vynikající perorátor, různé recenze a vysoké hodnocení tohoto potvrzení.

Super, Světlo a přinesl rychlejší vrták, tohle je můj první peuorator a nelituji nákup vůbec, před tím, než jsem byl trápený s vrtačkou, teď nechápu jen s Peochem, nerozumím, při přepínání vario.Lock nehrozuje, takže by to mělo být

Pověsit něco doma a umožnit stěnám. Nejvíce není profesionální nástroj. Nečekejte na něco neobvyklého prosím, nezapomeňte na vodiče ve stěnách. Pomohl jsem, aby nejjednodušší tester být opatrný

Vynikající, velmi pohodlný peuorator. Pracuje pro 10 z 10, pohodlí případu a samotné zařízení je 10 z 10.

Koupil jsem svého manžela, aby připojil okapu na betonový strop. Perorator vyhlášen. Existuje úložný případ

Vynikající domácí peuorator Když šokový vrták netahá, a obrovský profesionální peuorator není prostě potřeba. Pak je tento peuorator vynikající možností. Vrták, pokles, doma. Je logické, že pokud se rozhodnete uhradit 200 otvorů v 16-20 v betonu, pak pravděpodobně. Přečtěte si úplně

Jak již napsal, není to pro profesionální práci. Pro domov. studna. Ne bez své pomoci opravené koupelny.

Koupeno pro soukromé použití, opravy v bytě, držení půl měsíce a žádné stížnosti se necítily, doufáme, že poslední dlouhé

Pohodlný, i když ne nejsilnější peuorator. Ne pro profesionální stálé, ale používat dům. Dokonale se zopakuje s šesti, pokud se postupně rozvíjíte díru, pak můžete pracovat s tucetem v betonu podél kapitálové zdi. Pohodlný, krásný kufr, nemůžete se stydět dát.

Malé světlo pohodlné. Drill Good. Pohodlný případ s mnoha dalšími. Oddělení, kde můžete snížit spoustu věcí.Pro domácí použití. Není třeba čekat víc než zaplaceno. Pro Pro, musíte trvat déle než dvakrát, ale pokud pro domov pro vrtání několika otvorů jednou za měsíc Proč přeplatek?

Zatím, jen to, co koupilo značku s dobrými vlastnostmi pro minimální cenu pro Moskvu. Další dojmy, doufám, že v průběhu provozu se objeví pozitivní.

Snažil jsem se použít jako vrták. neměl rád. Jako peorátor se dobře ukázal dobře, ale ve srovnání se staršími modely, hledá moc. Myslím, že pro domácí úkoly bude plně ospravedlnit.

Cena splňuje specifikované parametry. Po doručení okamžitě nechat v případě.Překrývající se značky monolit 300 tloušťka betonu 200 otvor 100 pod CANA. Doba děrování 30 minut.neměl čas začít. kladivo dobře. Ačkoli 550v.Byl spokojen.

Skvělý nástroj pro domácí použití. Někde pro velkou stavbu slabých. A utopil díru, pokračovat něco ne příliš silného typu cihel nebo desky, která nese nejvíce.

Vlevo na recenzí. Ve skutečnosti to není peuorator, ale obyčejný velký vrták. Teprve pak pro příliš velké peníze. Neexistuje žádná šoková funkce a jen vrtání, můžete vrtat vrtačku. Zbytečná věc, po prvním použití. a zakoupené normální peuorator.

Koupil byt pro opravy.Velmi spokojen.S vašimi funkcemi se dobře zabývají.-Nevýhody: Není zjištěno.Děkuji Ozone, nařídil poprvé, ne zklamaný.

Dal jejímu manželovi, byl spokojen))) Líbilo se mi pohodlný, krásný kufr, ve kterém byl balen. Snadný nástroj, převzal malou opravu doma.

Koupil pro domov. (Před tím, že použil šokový vrták), není lepší, samozřejmě myslím cenu!

Jak již napsal, koupil jsem dům pro práci na domě, náš panel a šokový vrták na každé díře potřebovalo nový vrták (zřídka jinak) a tento pedorátor udeřil nejméně 15 otvorů v průběhu roku v jednom vrtáku. Přečtěte si úplně

Objednávka odeslala další den po registraci! Dodávka do Orenburgu v týdnu. Každý den používám pedorar asi týden. bez jakýchkoli stížností. s betonem a cihlami se třeskem! Každý je spokojen! Pro domácí použití. Nejvíc!

Koupil před 3 dny, udeřil 10-12 díry s novými botami, takže všechno je v pořádku, všechny otvory udeřily 1 m hnědou, a šokový vrták, který používal dříve, na každé díře nový vrták, no, a pak čas bude Koneckonců, Čína!

Umístěte rychlou objednávku

Koupil elektrický peuorator. S nákupem jsem spokojen. Zboží bylo dodáno do domu během. Kurýrní společnosti byly zdvořilé. Zařízení bylo dokončeno, jak je uvedeno v místě.V létě jsem chtěl udělat opravy doma o tomto produktu v této společnosti. Doporučuji všem přátelům a kolegům.

SDS-Plus Cartridge, reverzní, může být použita jako elektrický šroubovák, lehký, pohodlný, stylový design, tři režim. Для дома идеальный пеоратор. Очень нравится, что он такой удобный, практичный, а самое главное мощный )))

Не является публичной офертой. Информация на нашем сайте носит исключительно информационный характер и ни при каких условиях материалы и цены, размещенные на сайте, не являются публичной офертой. Перед оформлением заказа ОБЯЗАТЕЛЬНО ознакомьтесь с Пользовательским соглашением. При покупке товара в интернет-магазине ПрофТехСнаб Вы соглашаетесь с условиями Пользовательского соглашения. Информация о технических характеристиках, комплекте поставки, внешнем виде и упаковке может отличаться от указанной на сайте. Подробную информацию о товарах, их наличие и цены Вы можете уточнить у наших менеджеров при оформлении заявки по телефонам 8 (800) 775-40-55, 7 (495) 777-17-71 или по электронной почте info@tool-tech.Ru. Pokud si všimnete chybu nebo nepřesnosti v popisu, dejte nám prosím vědět e-mailem info @ Tool-Tech.Ru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS