Brusný stroj pro sex s vlastními rukama

Broušení (cyklus) parkety a dřevěná podlaha s vlastním výběrem zařízení

Na podlahové krytině dochází k významnému mechanickému zatížení během provozu domu, což způsobuje rychlé opotřebení podlahy, a v důsledku toho způsobuje potřebu opravy nebo výměny.

Jeden z nejoblíbenějších materiálů pro podlahové krytiny je dřevo. Vloženo ve formě parketové, masivní nebo parketové desky, vyznačuje se pevností a trvanlivostí. Nicméně, strom v čase přichází do havarijků a musí být obnoven. Vraťte starou dřevěnou podlahu nebo parket Atraktivní pohled pomůže hádanku a broušení. Podstata postupu je odstranit opotřebovanou horní vrstvu dřevěné dřevo pomocí ručního nebo obráběcího nástroje.

Cyklické a broušení parkety, jaký je rozdíl?

Tak co je vlastní parket? Je odstranění zastaralé a poškozené vrstvy z podlahy s manuálními i elektrickými přístroji. Naostřená deska z kovu v takových zařízení odstraňuje dřevěný čip z podlahy, ale taková práce je obtížná a dlouhá. Také v případě neexistence náležité dovednosti se cyklorikátor parketu bude nižší, protože tento proces vyžaduje určité praktické dovednosti.

brusný, stroj, vlastními, rukama

Hrubé zpracování s pomocí chladnějšího brusného papíru klidně nahrazuje cykly. Procesy jsou podobné navzájem, ale broušení méně nákladů na energii a hlučné okupaci. Dokončení hrubosti se také používá k přivádění podlahové krytiny na hladší stav.

Ale stále to v těchto otázkách podrobněji podeptejte.

Správnost volby zařízení

Mělo by být zřejmé, že podlahová bruska, která se odehrává, bude mít prospěch, pouze pokud jeho vlastnosti plně splňují podmínky provedené práce.

  • Firma poskytující službu je široce populární;
  • Zařízení je v perfektním pracovním stavu;
  • Společnost má specialisty, kteří mohou poskytnout nezbytná konzultace o výběru vhodných technik;
  • Každé zařízení je vybaveno úplným návodem k obsluze;
  • V modelovém sortimentu jsou jednotky s různými kapacitami, s možností zpracování různých povrchů, stejně jako schopnost pracovat v hard-kohubních místech;
  • Je možné poskytnout další vybavení, jako jsou průmyslové vysavače;
  • Skladem všechny požadované spotřební materiál v požadovaném množství a na dostupné sazby;
  • Nárokované náklady na pronájem zařízení a částku vkladu.
READ  Brusný stroj na dřevo, co si vybrat

Samotný, vyzvednutí vybavení, musíte se zaměřit na to, co se stane podlahové brusky na podlahu, jaké rozdíly v nich jsou a pro které povrchy je stejný model.

Je možné ušetřit na pronájem zařízení?

Přítomnost brusného stroje pro betonové podlahy, s malou plochou ošetřeného povrchu. věc není vůbec povinná. V některých případech (pokud neexistuje zejména vysoká kvalita broušení), je zcela možné zpracovat běžnou úhlovou brusku. Vyžaduje speciální diamantovou trysku, jejichž velikost je stanovena rovinností betonového povrchu: s významným počtem tuberkulů a deprese bude vyžadována tryska s diamanty větší většiny.

Můžete udělat nejlevnější možnosti nástroje

Betonové broušení s vlastními rukama pomocí úhlové brusky nemůže být účinné bez předběžného zdokonalení povrchu, aby se mletí. Například velké povrchové defekty potřebují ostření a stávající (nebo zjištěné během inspekce) prázdnoty je remake. Koneckonců, s takovým broušením bude mechanický účinek na povrch betonu velmi tuhý, a vadná vrstva může být zvolena.

Poznámka!

Ve všech případech by se broušení betonové podlahy zbavilo soklů: konečně budou instalovány pouze po kompletním zpracování betonového základu.

Při broušení dodržujte bezpečnostní předpisy

Příprava sexu do práce

Bez ohledu na to nové nebo staré podlahy, musí být podlahy zkontrolovány na vadné. To je: upuštěné feny, vůle, pevnost fixace podlahy, přítomnost ohnisků hniloby, formy. Pokud je to nutné, zemře jsou nahrazeny, Wechy, podlahy jsou přesunuty, ale mezery jsou vloženy tmelem, tmelem a pustit dobře.

Rada! Pokud přidáte dřevěné čipy v putty nebo lepidla PVA.

Aby se zabránilo riziku rozpadu bubnu mlýnků nebo kotouče, vyčnívající klobouky nehtů se utopí v lese a zbytečné nehty vytáhnou. Otvory musí být také zapuštěny, držet se kůži. Čistící nábytek, prach a odpadky. to je nutné, a pak je podlaha lepší opláchnout vlhkým hadříkem, ale s takovým výpočtem, takže před zahájením práce se mu podařilo uschnout.

READ  Jak řezat otvor v kovové dlaždice pod trubkou

Otvory dveří pro zametání filmu tak, že brusný prach nebude létat do jiných místností. Dveře budou muset odstranit, jako sokl. Mimochodem, starý sokl je lepší prozkoumat a také nahradit. Windows nechávají otevřený, nezamýšlený nábytek, drahé směřující na stěnách a strop také chrání film.

Závěrečná fáze práce

Sleduje celý povrch, který utratí a odstraňuje zbytek odpadu, což bude mít příležitost odhadnout výsledek. V každém případě je nutné instalovat do agregace nejmenší z jejich sérerových cenných papírů a jít přes celou oblast místnosti znovu. Takže odstraníte všechny drobné nedostatky v práci, pečlivě polsky povrchu a konečně ho připravit na lak. Nezapomeňte na takové malé věci jako šířka bubnu. V nedávné fázi na broušení parkety s vlastními rukama by měla být šířka bubnu nejnaliminimální, která umožní zpracovat povrch se speciální péčí.

Zůstává pouze lak a nástroje, které by je aplikovaly a pokryly nové podlahy. Pokud jste po přečtení této příručky pro nováčky, jste trápeni podle pochybností, měli byste stále požádat o pomoc pro pro. Jsou docela rychle a proto vysoce kvalitní, ale za peníze, splňují veškerou práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS