Co dělat, pokud není šroubovák

Co lze použít místo velmi malého šroubováku?

Další možností je použít zubní kartáček. Jeden z jejího konce se roztaví zapalovač, po kterém ho okamžitě vložit do vybrání na šroub šroubu. Trochu čeká na roztavené plastové ztuhlé, zkontrolujte kartáč proti směru hodinových ručiček. Samozřejmě, že to nepomůže, pokud je šroub příliš zkroucený.

Pokud nemáte plochý šroubovák, můžete použít jakýkoliv plochý objekt pro odšroubování takového šroubu. Využijte plastové karty, jako je bankovní karta. Vložte kartu do vybrání a otočte ji proti směru hodinových ručiček.

Než můžete odšroubovat malý šroub?

Namísto toho může být nůž použít CD, pokud šroub není příliš zkroucený, můžete odšroubovat hřebík, plastovou kartu, může být mince nebo kovový pravítko, čepel z řezačky pro kov a. T. D. Pokud je šroub pod křižákem, pak naopak potřebujete nůž s ostrým koncem.

Pokud je to vlastně volně rolování, pak se silným magnetem, můžete to vytáhnout. Pokud neexistuje magnet, nebo vezměte nikam, a seberejší se snadno točí, pak můžete dát karafiát s 40-50 mm kloboukem na samořezný šroub na samořezný šroub, a pak po den, pozorně odšroubujte.

Šroub

Nyní zjistíme, jak se dostat z šroubu s roztrženými tvářemi. Důvody tohoto neštěstí jsou zpravidla:

 • Podrobnosti, které držely šroub se ukázaly, že jsou vysídleny nepřijatelně. To vede k jeho upnutí a poškození.
 • Šroub sám, když byl zkroucený silně dotažen.
 • Nástroj, na který byl zpožděn, nebyl velikost a použité primární prostředky (šroubováky nebo sekáče jsou často lemovány v klíči větší v nepřítomnosti vhodného malého).
dělat, pokud, není, šroubovák

Před odšroubovaným roztrženým šroubem nebo maticí, musíte strávit nějakou přípravu. To vám umožní strávit méně času a úsilí a někdy ušetřit drahé vybavení.

READ  Kolik let funguje elektrická sušička ledu?

Sekvenování

 • Pokrývají spojení s kapalinou, která pomůže odšroubovat. Taková kapalina může být podána slavná WD-40, brzdová kapalina nebo petrolej. Nepřipříkej, dát tekutiny, aby vaše podnikání. Jako praxe ukazuje, třicet minut, a pak a pak můžete bezpečně opustit položku sám.
 • Vezměte si zdravý nástroj a lehce, ne moc, řekl hardwaru ze všech dostupných stran. Váš cíl, v tomto případě neběží šroub jako golfový míček, a jen mírně zlomit ho na místě jeho přílohy. Během provedení této akce je nebezpečí poškození nití, tak chválit výkon a podložku.
 • Pokud je příležitost a prostor, zkuste ohřívat šroub. Jedná se o plynový hořák. Ujistěte se, že neexistují žádné hořlavé kapaliny a předměty v blízkosti pracoviště. Zajistěte před zahřátím, že v případě neočekávané situace máte tam, kde se dostanete. Nenechte se zahřát část otevřeného ohně v uzavřených pokojích. Je lepší otevřít bránu nebo přesunout šroub do vzduchu. Selhalo tímto způsobem rzi a tuk se změní na popel a přestat bránit odhalování šroubu.

Jak snadno odšroubujte matici?

Pokud je šestiúhelník malý, pak můžete získat torx hvězdičku vhodnou velikost a odšroubovat. Pokud je hlava k dispozici, stojí za to se snažit odšroubovat šroub s passatshams, plynovým klíčem nebo ručním varovně. Pokud je místo, kladivo a dláto vždy pomáhají.

Odrůdy šroubů

Začněme se šroubem. to je válcová tyč se speciální hlavou, která má být aplikována šroubová drážka. Šrouby jsou vyráběny pro různé regulační dokumenty, včetně GOST 1144-80, GOST 1145-80 a t. D.

Současně existují dva hlavní typy hardwaru. to je:

Pro označení v tomto případě, průměr a délka šroubu (například produkt o průměru 5 mm a délkou 3,5 cm bude označen jako 5×35 mm). Kromě toho může být hardware klasifikován ve tvaru slotu a vlastností samotného hlavy:

READ  Napínačský válec na jednomódním traktoru s vlastními rukama

Všechny tyto typy jsou vyrobeny s slotem ve tvaru příčného tvaru, s přímým (plochým) a s otvorem Torx (druhý je stále známý jako „hvězdiček“), stejně jako s vnitřním šestihranem a dalšími, méně populárními možnostmi. Stále existují samořezné šrouby s šesti a osm-namontovanou hlavou (střešní krytinou), které jsou také vyrobeny s různými sloty.

Na poznámku! Podle typu závitu jsou šrouby také rozděleny do několika odrůd, které se stanoví primárně spojené materiály a betonovými účely (pro kov, pro dřevo, pro dřevo, pro sádrokartonové nebo malé domácí spotřebiče).

Jak otevřít velmi malý šroub?

Lepicí páska a pak najdete malý šroubovák a twist. Papírnický nůž pro to je perfektní. Koupit svitky pro brýle. v opticích.

 • Teplo a cool
 • Vyzvednout příslušný nástroj
 • Zaklepejte na hlavu šroubu nebo šroub s šroubovákem
 • Použijte penetrující rezerentní rez nebo mazání
 • Vrtat
 • Pájka nebo svařování šroubováku nebo šestihranem.

Jak odšroubovat roztrhaný šroub?

Pokud je dostatek místa pro použití plnicího klíče nebo průchodu. je to dobré, a co dělat v jiných situacích?

dělat, pokud, není, šroubovák

Jednoduché a spolehlivé způsoby, jak odšroubovat šroub nebo matici

Jak odšroubovat šroub hlavy pod šestihranem nebo hvězdičkou

Pro odstranění prvku se použije plynový klíč s kompresí části, odstřihnou úhlovou brusku na víčko a odšroubujte šroubovák, příslušný extraktor velikosti, se speciálními nástroji (klíč, plivat-ležící), aby získal který je prospěšný pouze v případě, že se často potýkají s těmito problémy.

dělat, pokud, není, šroubovák

Zvedněte torx hvězdičku ve velikosti (nemělo by to být velké a sloty jdou do díry pod šestiúhelníkem). Je injikován pevně v klobouku a trhák odšroubovat šroub, aby se zabránilo rozpadu posypaného. Při bodování kolokářů s otvory v centru jsou stanoveny, takže se nedoporučuje používat je.

Sady extraktorů na prodej v jakémkoliv stavbě a auto obchod. Externě, toto zařízení má druh kovové tyče s kuželovým řezbou na levé straně a obličejovou základnu s vpravo. S jejich pomocí odšroubujte matice s roztrženými tvářemi. Pro to je otvor suší striktně ve středu šroubu, extraktor požadované velikosti je ucpaný a odšroubován kleští. To se provádí jednoduše a rychle, protože řezný extraktor má opak.

Přečtěte si také: Jak připojit svařovací stroj pro resant 220

Vrták s obrácením. nepostradatelnou věc. Udělejte tenký vrták na šroubu. Vezměte levý vrták s menším průměrem a v režimu invertivní rotace sušen poškozený šroub.

READ  Jak zprovoznit elektrický šroubovák z elektrické sítě

Jak odšroubovat zrezivělý šroub v mixéru?

Použijte před odšroubováním pronikajícím tekutinou nebo octem. Textilie smíchejte na ocet a počkejte několik hodin, dokud tekutina proniká hluboko. Pak hodit konec klávesy s bránou a odšroubujte s jemným trhlinem proti směru hodinových ručiček.

Často drží rezavou matici na dně, není možné otočit „hlavu“ šroubu s jiným klíčem shora. V takové situaci se můžete pokusit klesnout na šroub a na petrolejovou matici a dát trochu postavit na všechny „Otmoklo“.

dělat, pokud, není, šroubovák
| Denial of responsibility | Contacts |RSS