Co je elektrický šroubovák lepší než metabo nebo bosch

Top 13 Nejlepší šroubováky Metabo 2020-2021. Recenze, charakteristika, profesionály a nevýhody

Na moderním domácím trhu najdete mnoho bateriových a síťových šroubováků určených pro vrtání a šroubovací šrouby.Přední výrobce profesionálního vybavení pro drobné opravy jsou metabo, produkující funkční zařízení s činnými bateriemi a dostatkem otáček.

Elektrický šroubovák. jeden z nejoblíbenějších stavebních nástrojů, které mohou snadno zašroubovat a odšroubovat různé upevňovací prvky. Univerzální zařízení našlo své rozšířené použití doma a ve velkých workshopech, stává skutečným asistentem při provádění opravárenství.

Rozhodování o získání funkční jednotky by měly být uzavřeny pro modely z německé značky Metabo, známou kvalitu a spolehlivosti svého zboží.

Rozsah

Metabo značka je německá kvalita s výrobní základnou v Šanghaji. Příběh „Metabo“ začal v roce 1924, a v roce 2015 se značka stala součástí japonského zájmu Hitachi. Hlavní slogan společnosti. staveniště bez síťových kabelů. Sortiment metabo zahrnuje nástroj pro:

Německá značka nabízí svým produktům obyčejným lidem, kteří se zabývají stavbou a opravou, a má také vybavení průmyslové kapacity v oblasti zpracování kovů.

elektrický, šroubovák, lepší, metabo

Makita se objevila v Japonsku a před několika lety poznamenala 100. výročí. Historie korporace začala s opravou osvětlovacích zařízení a v roce 1935 společnost prošla vývozem elektromotorů. Od roku 1970 je Makita považována za světovou značku, od roku 2003 oficiálně prodává v Rusku.

Ruský katalog „Makita“ v roce 2021 je 400 stran. Představuje konstrukci, bubny, zahradní nářadí s bateriemi od 3,6 do 18 v.

Mimochodem, sortiment japonské značky není omezen pouze na nástroj. Makita může koupit kávovary, rádio, dobíjecí světla a dokonce i bundy a chlazené vesty, které pracují na bateriích 12V.

Firemní výrobce, značka elektrického šroubováku.

Zastavil se na šest možných značkách výrobcům:

AEG. něco neznámého a zdánlivě Shvetskoy

Bosch je německá skupina společností, které nedávají smysl.

Dewalt. nepochopitelná firma, druh německy a drahé. Nejprve se setkali s jejími produkty při výběru elektrického šroubováku. Je to pravděpodobně proto, že obecně před tím, než budu mít elektrické nářadí a vůbec nebyl.

Hitachi. Associate s japonskými videorekordéry a televizory z vzdálených 90. let.

Makita. Japonský výrobce, jehož nástroje jdou do Číny, ale i přes to mnoho Chvale Makita Tools.

Metabo. německá společnost vyrábějící a prodávat profesionální elektrické nářadí. Recenze této společnosti se objevily pouze pozitivní a velmi často od profesionálů, kteří pracují s nástroji metabo každý den.

Top 10 nejlepší dobíjecí šroubovák 2021

Vihr Da-18L-2K

 • Typ rychlého režimu kazety
 • Počet rychlostí 2
 • Max. Max. Počet rychlých rychlostí 1350 ot / min
 • Maximální točivý moment 33 n m
 • Typ baterie Li-ion
 • Napětí baterie 18 V
 • Hmotnost 2.1 kg

Otevře náš hodnocení kompaktního a levného vrtacího elektrického šroubováku s rychlou ukázkovou kazetou, ideální pro jednoduché opravy práce nebo samo-montážní nábytek. Navzdory nízké ceně je nástroj charakterizován vysokým výkonem pro práci s upevňovacími prvky, jakož i na vrtání otvorů ze dřeva a kovu.

DA-18L-2K 2015 Whirlwind má 2 režimy vysokorychlostních režimů, 19 kontrolních momentů a hloubka spojovacích prvků. Bezkartáčový motor rozlišuje spolehlivost a dlouhodobou operaci. Pro vrtání se předpokládá speciální režim se zvýšeným počtem revolucí. Kromě toho můžete samostatně nastavit rychlost otáčení pomocí speciálního tlačítka a opačná volba umožní rychle vytáhnout uvíznutý bit nebo šroub.

Vihir DA-18L-2K 2015 je vybaven spolehlivou lithium-iontovou baterií, která je rychle účtována a bude také poskytovat dlouhodobou operaci offline. Odnímatelná akumulátor zaručuje pohodlí provozu a v případě potřeby je nutné nabíjení snadno odpojit.

Babb-12x2LI-FDK

 • Typ kazety pod bity
 • Počet rychlostí 2
 • Max. Max. Počet rychlých rychlostí 1350 ot / min
 • Maximální točivý moment 35 n m
 • Typ baterie Li-ion
 • Napětí baterie 12 V
 • Hmotnost 1.4 kg

Dobrý dobíjecí elektrický šroubovák pro nepříznivé vrtání, šroubování a odšroubování upevňovacích prvků od firmy Bort. Vzhledem k jednoduchému designu kazety můžete rychle nahradit vrták na bit.

Babb-12x2LI-FDK rozlišuje nedostatek vodičů, komfortu návrhu a přítomnost ergonomické rukojeti. Uživatel bude schopen snadno provést práci v dálkovém a špatně sjednocených stránkách.

Lithium-iontová baterie Poplatky přibližně 60 minut. Bab Bab-12x2LI-FDK má 2-bytovou převodovku, reverzní funkci, světlé podsvícení pracovní části. Díky přítomnosti 2 vyměnitelných baterií můžete rychle nahradit vybitou položku, čímž se sníží čas na pracovním procesu.

Bison dschl-121 kN

 • Typ rychlého režimu kazety
 • Počet rychlostí 2
 • Max. Max. Počet zneucených rychlostí 1300 ot / min
 • Maximální točivý moment 25 n m
 • Typ baterie Li-ion
 • Napětí baterie 12 V
 • Hmotnost 1 kg
READ  Jak rozebrat elektrický šroubovák Makita 18 V

Rozpočet elektrický šroubovák z domácího výrobce, který se vyznačuje promyšleným designem a širokou funkčností. Bison DSHL-121 kN je vybaven rychloupínací kazetou pro rychlou a pohodlnou výměnu bitů.

Dále se předpokládá, že režim vrtání se předpokládá, pulzní režim a motorová brzda. Pro pohodlí a bezpečnost aplikací zajišťuje bezpečnostní spojku a robustní fixaci vřetena. Vývojář také poskytl v bizonu ochrany DSHL-121 BN před přetížením a hladkým nastavením vysokorychlostních režimů.

Zařízení je vybaveno spolehlivým lithium-iontovým baterií. Bison DSHL-121 Kč je velmi rychle účtován, zároveň drží poplatek dlouho, což zaručuje zvýšenou autonomii provozu elektrického šroubováku. V konfiguraci s přístrojem jsou 2 vyměnitelné baterie, skladování a přepravní pouzdro, nabíječku a bity.

Bosch GSR 120-li Professional 06019G8020

 • Typ rychlého režimu kazety
 • Počet rychlostí 2
 • Max. Max. Číslo bez rychlosti 4 500 ot / min
 • Maximální točivý moment 30 n m
 • Typ baterie Li-ion
 • Napětí baterie 12 V
 • Hmotnost 0.8 kg

Naše nejlepší dobíjecí šroubováky jsou kompaktní, lehký model z německé společnosti Bosch. S Bosch GSR 120-li Li-ion můžete zašroubovat různé upevňovací prvky, stejně jako vrtací otvory. Navzdory nízké ceně má zařízení všechny potřebné možnosti pro opravu.

Bosch GSR 120-li Li-ion je vybaven rychloupínací kazetou. Díky tomu může uživatel nahradit bit za 1 minutu bez použití šroubováku jiný pomocný nástroj. Pro bezpečnostní aplikaci poskytuje spolehlivé fixaci vřetena. Výrobce poskytl spolehlivý systém ochrany proti přetížení a hladké řízení otáčení. Kromě toho, v BOSCH GSR 120-li Li-ionu je reverzní funkce (rotace se vyskytuje v opačném směru a opačnost vám pomůže rychle odstranit šrouby nebo přilepené bity).

Uživatel má také možnost změna točivého momentu. S Bosch GSR 120-li Li-ion, můžete vyvrtat otvory v průměru do dřeva do 2 cm, v kovu. 1 cm. Ujistěte se, že poznamenejte přítomnost podsvícení pracovního prostoru. Kromě baterií obsahuje balíček nabíječku a ukládací případ.

Metabo PowerMaxx BS 2014 Basic

 • Typ rychlého režimu kazety
 • Počet rychlostí 2
 • Max. Max. Počet volnoběžných otáček je 1400 ot / min
 • Maximální točivý moment 34 n m
 • Typ baterie Li-ion
 • Napětí baterie 12 V
 • Hmotnost 0.8 kg

Jeden z nejlepších modelů v poměru cena / kvalita. Navzdory tomu, že metabo PowerMaxx BS 2014 Základní sbor je dostatečně kompaktní, má vysoký výkon a pokročilé funkce pro různé stavební a opravy. Zařízení může být použito pro tradiční práci s upevňovacími prvky, jakož i na vrtací otvory v různých materiálech (kov, dřevo atd.).

Top 10 Hodnocení dle KP

DEWALT DCD771D2 (průměr)

Elektrický šroubovák ze slavného amerického výrobce pro opravy v firemní žluté barvě. Ačkoli cena je zde a významná, ale tato jednotka lze považovat za prakticky standard. Existuje rychle-pozorovaná kazeta upravená pro práci s bity nebo vrtáky o průměru do 13 mm. Elektromotorové problémy zařízení 1500 ot / min, což umožňuje šroubovák vyvíjet maximální točivý moment v 42 nm. Motorová brzda okamžitě zastaví práci, jen stojí za to nechat jít.

Mimochodem, v soupravě existují dva baterie, které dramaticky zvyšují autonomii jednoho z nejlepších šroubováků pro dům. Existují však komentáře k modelu. Například na pouzdře, z nějakého důvodu i základní prinhibition pro bit není poskytnuta a vestavěná LED, která by měla zvýraznit místo práce, se s tím nevyrovnává.

Výhody a nevýhody

Vynikající kvalita výrobce, extra (a sluchatelná samostatně) Balíček baterie, brzda motoru

Metabo PowerMaxx BS 2014 Basic 2.0AH (průměr)

Extrémně populární model z německé společnosti Metabo. Počátky takové lidové lásky leží v tom, že tvůrci podařilo vydržet rovnováhu charakteristik, kvalitě a nákladů, s nimiž je obtížné hádat se o konkurenty. Elektrický šroubovák je velmi kompaktní a jeho hmotnost je pouze 800 g. Pro malou velikost, samozřejmě potřebujete zaplatit. Ale ne v tomto případě. elektromotor umožňuje vyvinout šroubovák v 34 nm.

Pokud je tato „baby“ příliš naložena, pak bude elektronická ochrana fungovat, která mi nebude dávat zařízení. Tomuto, upínací kazeta je zde odnímatelná a šestihranná bity mohou být použity s elektrickým šroubovákem a bez něj. Konečně, zde jsou dvě baterie, které jsou relativně rychle nabité. Perpllexita způsobuje pouze obrovský případ, ve kterém je snadné ztratit malý elektrický šroubovák.

Výhody a nevýhody

Výborný poměr ceny a kvality, váží pouze 800 g, hexagon bity mohou být použity bez zásobníku

READ  Jak přidat papír správně, aby se snížil vločka

Hammer AcD12LE (průměr)

Jednorychlostní elektrický šroubovák v demokratické ceně, která není zbavena kompromisů. Maximální bitový průměr nebo vrták. 10 mm, ale to není hlavní problém. Elektromotor pracující na 550 otáčkách za minutu a maximální točivý moment v 18 nm, silně omezuje rozsah zařízení. Jinými slovy, kladivo AcD12LE je nepravděpodobné, že se s ničím vyrovnat s ničím, kromě malých domácností. Ale tady neukládali na opačném případě, brzdu motoru a pracovní doby. Opravdu dosahuje 3 hodin na jeden náboj. True, za předpokladu, že baterie je zcela čerstvá. A samozřejmě, v soupravě je to jen jeden.

Makita df333dwae (průměr)

Známý model od milovaných Rusů japonské společnosti Makita. Pověst relativně čerstvého šroubováku vyrobila řadu prekurzorů, ale on sám nenechal. S hmotností 1,1 kg, model elektromotoru modelu momentem 30 nm v 1700 ot / min. Rychloupínací kazetu je schopna pracovat s bity nebo vrtáky o průměru až 10 mm. Ergonomie elektrického šroubováku téměř dokonalé a skladovací pouzdro je dobře promyšlené. Zahrnuty můžete najít dva baterie. Mimochodem, jsou sestaveny z baterií formátu formátu 18650, který dává „kulibin“ obrovský prostor pro zušlechťování vlastních rukou. Existují prakticky žádné nedostatky. Můžete si stěžovat pouze na nedostatek upevnění na bydlení pro další bity, ale ne příliš pohodlné podsvícení.

Výhody a nevýhody

Snadné a pohodlné pouzdro, dvě baterie z akumulátorů 18650, pověst spolehlivého nástroje

Bosch GSR 120-li (střední)

Co je to hodnocení nejlepších šroubováků pro dům bez produktů německé společnosti Bosch? Tento model se odkazuje na „modrou“ profesionální linku, což znamená, že by mělo být hodně. S hmotností 800 gramů může nástroj pro elektrický motor pracovat s momentem v 30 nm, což je dobré. Baterie jsou vloženy do rukojeti a nevyčnívají pro to ohraničení, což je také dobré. Stejně jako skutečnost, že jsou dva.

Využívá poměrně pokročilou ochranu elektronického přetížení, ale jeho práce může být naštvaná. nedává šroubovák k limitu. Samozřejmě ovlivňuje oba režim vrtáku. kov nebo beton GSR 120-li nezašroubujte z duše. Máte otázky a kvalitu nástroje. Někdo čelí skutečnosti, že vysokorychlostní kazeta se snaží uvolnit se. A někdo si po třech měsících práce stěžuje na spálené elektromotor. Problémy jsou však součástí.

Bison DSRL-121 (průměr)

Ruský elektrický automobilový výrobní šroubovák okamžitě uplyne svůj vlastní v roce 2021, dostaneme plnohodnotný nabíjecí nástroj. Mimochodem, o bateriích. Zde v sadě pouze jedna lithium-iontová baterie. Ale je nabitá relativně rychle. za 45 minut. Elektrický šroubovák se ukázal být poměrně vytrvalý a ne obával se tvrdé práce, navzdory momentu 25 nm. Obecně platí, že je dobrá rozpočtová volba, která není líto, že použije limit příležitostí.

Hansonner HCD1838R (průměr)

Výkonný elektrický šroubovák ze značky s velmi matoucím původem. Oficiální stránka mluví o zkušenostech ruských mistrů a německých inženýrů, což nepřidává jasnost. Ve skutečnosti je čínský výrobce skrytý pod domnívaným jménem. Elektrický šroubovák není levný, ale tvrdí, že je profesionální nástroj. To také mluví o průměru zásobníku na 13 mm a maximální točivý moment 55 nm a dvěma rychlostí práce. Hmotnost je spíše velký. elektrický šroubovák sestavy váží 1,7 kg.

8 Volts Lithiová baterie

Metabo BS 18 10mm Li-ion 1.5 a h 18 v případě x2 48 n m

Metabo BS 18 je kompaktní verze populárního modelu bez impulsního režimu. Hmotnost zařízení je 1,3 kg, baterie 18 V s kapacitou 1,5 Ah poskytuje vysokou autonomii a ne špatné ukazatele výkonu. 48 nM a 1600 ot / min. Model má dvě rychlosti, elektronické úpravy počtu otáček, podsvícení a zámku vřetena.

MAKITA DDF083Z 40 N m

Kompaktní elektrický šroubovák pod bity s dobrou kapacitou 40 nM a 1700 ot / min v důsledku bezkartáčového motoru ekonomicky utrácet životnost baterie. Vhodné pro dokončování. V konfiguraci DDF083Z baterie Ne. model může být vybrán těmi, kteří mají jiný nástroj Makita s Akb 18 V.

INTERSKOL DA-18EER 536 Li-ion 1.5 a h 18 v x2 pouzdro 38 n m

Model s momentem 28 nM a rychlostí 1400 ot / min s hmotností 1,3 kg a kompaktních velikostí je vhodný pro práci v domě, ale je také vhodný pro konstrukci (s průměrnou intenzitou).

Metabo

Výrobce metabo jsou přítomny německou kvalitu a slib toho je skutečnost, že shromáždění se provádí především v Německu. Většina odborníků má názor, že metabo je poněkud lepší než spolehlivosti analogů z Makity a Bosch, a z tohoto důvodu je to, že jeho náklady jsou vždy vyšší než konkurenty. Je třeba poznamenat, že METABO má přibližně pět set patentů na svém účtu v oblasti energetických nástrojů a všechny inovace jsou zasílány do provedení principu. spolehlivost a trvanlivost výrobků především. Při výrobě metabo se používají uzly a detaily zvýšené pevnosti. Ti, kteří získají Metabo, vědí, že neohrožují, ale získají to nejlepší, a proto nikdy nelitují. Profesionálové argumentují, že produkty této společnosti „nešťastný“ a ten, kdo se snažili používat produkty metabo, nikdy nezmění tuto značku.

READ  Čím lepší řezání pěny doma

Výroba japonského výrobce Makita je umístěna na trhu jako nejlepší poměr „Cena. kvality“. Podle takových parametrů jako hmotnosti a velikosti v mnoha případech překročí analogy konkurentů. Navzdory skutečnosti, že výrobce montáže výrobce Makita je roztroušen po celém světě, nemusí pochybovat o jeho vysoké kvalitě. V současné době existuje tendence k aktivnímu zvýšení části elektrického nástroje obsazeného výrobcem Makita. A tato skutečnost je snadno vysvětlena. Díky dobré kvalitě a relativně nízkým cenám této značky jsou profesionálové a milovníci stejně dobře získáni.

Porovnání zboží

Aby bylo možné vybrat šroubovák, který maximalizuje osobní požadavky, je nutné jasně reprezentovat, jaké typy a funguje, a s jakou frekvenci budou prováděny s tímto nástrojem. Je třeba si pamatovat, že vysoce kvalitní a spolehlivé nástroje vytvářejí pouze známé a osvědčené firmy. Takový nástroj má vyšší náklady, ale má velký životnost.

 • Systém napájení. Všechny tři modely mají stejný výživový systém. vybavené bateriemi niklu-kadmia, kapacitou 2 A / h a napětím 12 V. Tento typ baterie je dostatečně spolehlivý a odolný pod podmínkou řádného provozu
 • Frekvence rotace. Srovnatelné modely mají dvě rychlé rychlosti. snížené a zvýšené, což umožňuje pracovat ve dvou režimech. v režimu vrtání a přišroubování upevňovacího prvku. Čím vyšší je maximální možná frekvence otáčení, tím účinnější provádění vrtací práce. Nejvyšší maximální frekvence rotace má model z metabo. 1350 ot / min. Na modelu z Makita a Bosch je tento parametr 1200 ot / min, což je však dost pro efektivní vrtání.
 • Točivý moment. Točivý moment je charakteristika, která ukazuje úsilí vyvinuté nástrojem. Čím vyšší je maximální točivý moment, nástroj je univerzální. Pro většinu druhů práce, poměrně točivý moment v 15 nm. Vysoký točivý moment umožňuje odšroubovat a spinulové šrouby. Pro nastavení točivého momentu je instalována speciální spojka, která umožňuje efektivně zvolit točivý moment pro každý specifický typ práce. Existují tři typy momentu: tvrdý, měkký a impuls.
 • Maximální točivý moment (měkký) znamená maximální sílu nástroje na nejvyšší indikátoru polohy spojky, dokud se ráčna spustí. Nejmenší maximální točivý moment má model z MAKITA 18 NM. Stejný indikátor na BOSCH a METABO je 19 nm a 22 nm, resp.
 • Maximální točivý moment (tvrdý) znamená maximální sílu nástroje s blokovanou spojkou. Nejvyšší indikátor tohoto parametru v modelu z metabo. 52 nm. V Bosch a Makitě je tento ukazatel 32 nm a 30 nm, resp.
 • Maximální točivý moment (puls) znamená maximální sílu nástroje, která vzniká během ráčna. Pulzní moment je k dispozici pouze na modelu z metabo. V tomto šroubováku, pulzní technologie pro provádění prací, podobná, která se aplikovala v klíči, což vám umožní zašroubovat těsné šrouby nebo odšroubovat „pevně sezení“.

Jak je vidět ze srovnání, model z metabo z hlediska ukazatelů točivého momentu překročí své konkurenty. Tento model bude pohodlnější a pohodlnější pracovat s pevnými spojovacími prvky.

Tento ukazatel pro modely z MAKITA a METABO je 10 mm a model z Bosch. 11mm. Stojí za zmínku, že výrobci doporučují snížené průměry vrtání. Faktem je, že je možné provést otvory a větší průměr pomocí dat Scapups, ale je plná rychlou vypouštění baterie a rychlým opotřebením přístroje, kromě toho bude výkon takové práce malé.

Největší z hlediska vzhledem k modelům je metabo. Jeho hmotnost je 2 kg. Podporuje podpěry z Bosch a Makita váží 1.7kg a 1.6 kg resp.

Makita 6271 DWAE Screwdriver modely inherentní kompaktnost a ergonomie. Tento model má kovový reduktor zvýšené síly. METABO BSZ 12 IMPULS model má vysokou ergonomii, automatickou regulaci rychlosti a funkce okamžité zastavení. Model Bosch GSR 12 SD má spolehlivý systém ochrany poklesu a vynikající ergonomický design.

Všechny tři modely mají pohodlné k dispozici pro přepravu a nabíječku. Kromě toho, model Makita 6271 DWAE a METABO BSZ 12 impuls jsou vybaveny dvěma nikl-kadmium baterií. Model

Porovnání dat produktů, stojí za zmínku, že model Metabo má nejvyšší specifikace. Makita Model je snazší a kompaktní, ale model od společnosti Bosch je nejlepší volbou pro poměr „kvality cen“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS