Co lze použít namísto rybářské linky na trénování trávy

Domácí Lesk pro zastřihovač pro trénování trávy. Jak udělat lahve pro řezání stuhy z plastových lahví Lerke pro zastřihovač z plastových lahví

Účinnost vyžínače pro trávu na příchozím a zahradním pozemku závisí do značné míry na kvalitě a pevnosti instalované na své rybářské linii. Na trhu jsou různé typy šňůr. Po zkoumání jejich vlastností bude zahradník snazší vybrat si přesně kabel, který je vhodný pro specifické provozní podmínky.

Podle typu továrny jsou řezací šňůry rozděleny do těchto typů:

 • Kolo. Leske pro zastřihovač tohoto typu nejčastěji používané profesionály na silných benzokosu. Tyto šňůry jsou považovány za univerzální, protože se rovnoměrně účinně vyrovnávají s čerstvě malovanou trávou as malými plevelem plevelů. Další výhodou je hustá jednotná pokládka zaoblené linie s kruhovým průřezem. Během provozu se rychle podává z hlavy mozosti, bez povzbuzení a bez skákání příliš velký;
 • Čtverec. používá se především pro sekání starých ohromených bylin s malým množstvím pevných plevelů. Při výrobě této rybářské linie jsou tváře tvořeny, že účinně vyrovnávají s odstraněním tenkých mladých výhonků divokých keřů a stromů. Díky tomu může být čtvercová sušička pro zastřihovač aktivně používán k péči o vzdálené oblasti, kde není možnost pravidelně rolovat do trávy Grace;
 • Zkroucené. druhý název těchto řezných šňůr. tichý. Hlavní výhodou jejich výhody. nízký akustický tlak na operátora. Účinně se drží rozšířené plevely a husté nadměrné trávy.

K odstranění zvláště velkých plevelů a řezání tlustých mladých výhonků divokých stromů s zahradníkem použité zesílené šňůry. Zvýrazňuje se vysokou pevností a odolností proti roztržení. Hlavní mínus rybářské linie tohoto typu je významná úroveň hluku, stejně jako požadovaný vysoký výkon motoru motoru. V tomto ohledu nemůže být nízkoenergetická elektřina s rybářskou linií a nožem vybavena hustým zesíleným kabelem.

Výběr rybářské linky

Chcete-li úspěšně doplnit rybářskou linku v hlavě zastřihovače, je důležité odhadnout výběr spotřebního materiálu. Silnější kabel, který ovládáte, hustou a silnější trávou, který může řezat. Často se používá univerzální čára pro vyžínače, jehož průměr je 2 mm. Vyberte vhodný pro průměr sekačky následujícími způsoby:

 • Podívejte se na informace o tloušťce rybářské linky v pokynech připojených k zastřihovači.
 • Věnujte pozornost bobbinu. Někdy platí informace o možných průměrech rybářské linky.
 • Další možností je pokusit se vložit kabel do výstupu. Pokud to bude snadno jít do toho, pak je zvolený průměr rybářské čáry vhodný pro použití.

použít, namísto, rybářské, linky, trénování

Timmer cívka pro trávu vyzvednutí nití kabelu lze použít typem motoru. Pokud je únik vyžírce příliš tlustý, pak se odolnost vůči otáčení zvýší. motor v tomto případě bude silně přehřátý a brzy selže. Užitečná doporučení:

 • Pro elektrické zařízení s motorem menším než 500V závit je tloušťka 1,3 mm. Pokud k tomu není nalezeno, můžete použít 1,6 mm Trimmer Fishing Line. Pokud je napájení větší než 1 kW, vyberte kabel o průměru 2 mm.
 • V benzínu vyžínače pro trávu je hodnota sekačky hřídele. Pro zakřivenou volbu se často používá kabel pro 2 mm. Pokud je hřídel rovný, namontujte závit 2.4-2.5 nebo 3 mm. Nejhorší protokol pro zastřihovač je instalován na výkonných zařízeních. od 1,3 kW.

Věnujte pozornost typu šňůry. Některé populární možnosti:

 • Nejběžnější protokoly s kruhovým průřezem. Jsou dobře srandinující čerstvé bylinky, ale horší zvládne se keře, suché.
 • Zkroucené (spirála) šňůru žádná vysoká síla, ale dobře vhodný pro tenké mladé trávy.
 • Jazbed vlákno s ostrými hranami je ideální pro velký bournahan na začátku pozemku.
 • Ještě pravděpodobnější, že se trávím sekat pravoúhlým, hvězdným nebo čtvercovým linií pro vyžínače pro trávu, ale nejsou příliš trvanlivé.
 • Nejdolnější je dvousložkový kabel s vnitřním jádrem a kulatým průřezem.
READ  Jak nainstalovat pouzdro na rohové brusky

Typy sušičky pro zastřihovač pro trávu zvažují použití namísto drátu drátu, kovových řetězců a kabelů, stejně jako obvyklé rybářské vlákno nemůže. Zařízení bude nebezpečné pro uživatele i okolní. Takže kabel nebo podobné výrobky budou postupně začít pracovat, v důsledku jejich konců jsou rozbité a malé kousky budou rozptýlit vysokou rychlostí.

Specifikace

Při výběru vysoce kvalitní sušičky pro zastřihovač pro trávu musíte věnovat pozornost technickým parametrům produktu. Pro produktivní práci zahradního nástroje je zohledněna tloušťka rybářské linie, její pevnost a tvar průřezu řetězce.

Klasifikace o průměru

Pro sekačky na trávu v prodeji existuje rybářská linka o průměru 1,2 až 4 mm. Husté nitě se používají zřídka. V podstatě v zastřihovači trávy je šňůra naplněn tloušťkou ne více než 3,2 mm.

Sortiment sušiček pro trávu pro trávu je velmi široký

Pro každý typ technologie pro sečení bylin je jeho vlastní tloušťka rybářské linky. Pokud používáte tenčí vlákno, než se předpokládá určitý model, rychlost hřídele se zvýší, což může vést ke snížení funkčních vlastností mechanismu. Upevnění ve vyžínači pro trávu je příliš tlustý řetězec zpomaluje otáčení a často způsobí poruchu motoru.

Proto pro každou třídu zastřihovače pro trávu je tedy určitý průměr rybářské linky:

 • Tenký závit. 1,2. 1,6 mm. Takový řetězec je určen pro pravidelné zpracování trávníků. Obvykle se vztahuje v elektrických trimrech s nízkým výkonem. 500W. Dobře řezy mladé trávy.
 • Leske pro zastřihovač středního průměru. 2.2,4 mm. Použití šňůr pro benzínové trimry a pro elektrické zařízení. S pomocí takové rybářské linky můžete posmívat nejen šťavnaté a suché pevné trávníku.
 • Tukový kabel. 3. 3,2 mm. Závit je připojen k silným řezacím zařízením s tlustými stonky a suchým.

Závit o průměru 2 mm se používá pro benolinové trimory se stočeným hřídelem. Třetí šňůry jsou obvykle vhodné pro modely s přímým designem sečení mechanismu. 2,4. 3 mm.

Leske pro zastřihovač 4 mm může být instalován v sekačce trávníku s velmi silným motorem. Nejčastěji se používá k odstranění burnan houštiny s tlustými a tvrdými tyčemi.

Zvedněte závit k vyžínače požadované tloušťky podle provozních pokynů připojeného k zařízení.

Klasifikace létání pro trimmer

Klasifikace sekce

Oříznutí rybářských regálů produkují různé typy průřezu. Nejdůležitější je považován za kulatý tvar závitu. Jsou univerzální a levné.

Každá forma průřezu rybářské linky má svůj účel, stejně jako výhody a nevýhody:

 • Kulatý závit. Sušička pro zastřihovač může mít různé tloušťky, a proto se používá pro účes jakékoliv druhy bylinné vegetace. S malým tokem může vydržet značné zatížení. Nevýhodou kulatého závitu je vysoká hladina hluku v procesu práce a neschopnost řezat utopující keře.
 • Zkroucená šňůra. Použití takové části sekce můžete přidat různou tuhost k trávě včetně hrubého. Sušička pro zastřihovač je velmi trvanlivá a tiše pracuje. Je však možné jej použít pouze pro určité typy sekaček na trávu. Také zkroucená šňůra je poměrně drahá.
 • Leske pro zastřihovač multifaceted. Závit může mít od tří do šesti tváří. Pro výkonná zařízení. Snadno se kopíte s houštinami suchých a keřů s odolnými tvrdými větvemi. Jediný mínus je vysoká spotřeba produktu.
 • Šňůra. Závit stojí těžké zatížení. Řezá trávu jakékoli tloušťky a hustoty, včetně křovních větví.Pro takový rybolov je zapotřebí zvláštní cívka. Používány zřídka kvůli vysokým nákladům.

Pro pravidelnou péči se používají hlavně rychlé nitě. Všechny ostatní produkty s různými sekcemi se aplikují pouze na zahuštěných oblastí, kde je nutné, aby se více snaží očistit.

Pro pravidelnou péči se používají hlavně rychlé nitě

Klasifikace podle struktury

Důležitým kritériem pro výběr podprocesu pro zastřihovač pro trávu je jeho struktura. Trvání života výrobku závisí na vlastnostech a typu materiálu. Vyrábí se sušička pro tři typy zastřihovačů:

 • Nylon. Nejběžnější typ vláken pro sekačky na trávu. Je elastický a snadný. Materiál má vysokou odolnost proti opotřebení a nezaznamenává se z teplotních změn. Ziskovost využití rybářské linky je odůvodněna malými náklady a produktivitou.
 • Koaxiální. Elastický závit uvnitř, což je trvanlivý jádro. Taková sušička pro zastřihovač má vysoký odolnost proti opotřebení a odolává největší zatížení. Je považován za nejdražší a nejsilnější.
 • S hliníkovým začleněním. S pomocí takové rybářské linie můžete vyloučit hrubé houštiny Byriana, zahrnuje malé fragmenty hliníku, které mu dávají vysokou pevnost.
READ  Jak odstranit zastřihovač hlavy Husqvarna

Nylonová vlákno Nejoblíbenější mezi uživateli. Hliník a koaxiální linka pro zastřihovač se používá hlavně pro ořezávání odolných větví a tlustých houštin s vyžínačem pro High Power bylinky

Jak odstranit cívku s vyžínačem pro trávu a odstranit čáru pro vyžínače

Zpočátku před doplňováním čáry vyžínače k ​​trimrové cívce pro trávu je nutné jej odtisknout. Cívka nebo tip je zařízení, které je uvnitř mosější hlavy, cívek nebo bubnů. Hlavy jsou různé typy (v závislosti na výrobce), nicméně, princip nahrazení rybářské linie na cívce je stejná. Nejdříve to zjistíme, jak odstranit hlavu z nástroje, stejně jako jak dostat buben z něj s rybářskou linkou.

To je zajímavé! Vyměnit zařízení lze provést přímo na přístroji, ale pokud to provedete poprvé, je stále doporučeno odstranit hlavu, a prozkoumat podrobný proces vinutí. Po zvládnutí technologie je možné provádět náhradní práce na trimrové motocosu nebo benzokosu.

Pokyny, jak podporovat ruční hlavu na trimreru, má následující formulář:

 • Otočte nástroj k hlavě nahoru a v případě potřeby jej vyčistěte od nečistot. Vezměte na dva prsty jedné ruce pro víko zámky (na hlavu mozosti), které jsou umístěny symetricky k sobě navzájem. Po plicích jejich stoupání uvnitř, demontovat ochranný kryt z bubnu
 • Další od stromu bubnu by měl být odstraněn cívkou pro rybářskou linku. Je vysazen na hřídeli bez upevňovacích prvků, tak demontovány jednou rukou
 • Hlavní část bubnu je upevněna pomocí šroubu, který potřebuje odšroubovat šroubovák s odpovídajícím špičkou nebo pálkou
 • Pro odšroubování je nutné držet základnu bubnu jednou rukou a sekundu, aby se šroubovák proti šroubováku proti směru hodinových ručiček
 • Po tom, můžete přistoupit k demontáži. Chcete-li to provést, nemusíte ho vytáhnout se veškerým výkonem a mírně kymácí po stranách, pomalu odstraňte ze záběru s kovovým hřídelem, ke kterému byl buben vysazen
 • Při instalaci byste měli dát hlavu do štěrbin tvaru tetrahedrálu

Tento proces není obtížný, a jak chápete, demontovat všechny hlavy nepotřebuje, pokud víte, jak se výměna provádí. Při demontáži zvažte takové nuance:

 • Pravidelně vyjměte hlavu se doporučuje zabránit korozi závitového spojení. Pokud nikdy nevyšroubujete šroub, v případě potřeby to bude obtížné to udělat a dokonce i je to nemožné
 • Pokud má šroub čtyřrážky vrtání hlavy, pak pro odšroubování, měli byste vybrat šroubovák nebo bity vhodné velikosti, abyste odstranili zátky hlavy na hlavě
 • Při montáži instalace by mělo být zpracováno závitové sedadlo s lubrikanty, například solidol nebo strojní olej
 • Pokud se kontrola na šroubových lilie, pak pro své náročné, můžete použít speciální upínací kleště
 • Existují bubny, které nevyžadují předem demontáže. K jejich demontáži by mělo být odebráno, a otočit se v opačné straně směru směru hodinových ručiček

Vědět, jak rozebrat buben, je nutné pokračovat v objasnění procesu výměny trimrové linie pro trávu. Níže uvedený na video zobrazuje podrobný proces, jak otevřít trimrovou cívku pro trávu a rozebrat ji.

Blok: 3/8 | Počet znaků: 2920

Typy poloautomatických hlav

Poloautomatická hlava Mosic. Zpravidla se skládá z pouzdra, uvnitř, které se nachází několik pružin a cívek. Cívky, v jejich realizaci, jsou rozděleny do:

Mnoho vlastníků domácích trimrů převíjí jednostranné cívky pro dvě sekce. Chcete-li to udělat, budete muset najít pevnou kovovou desku a obrys s průměrem cívky. Poté je deska řezána podél obrysu tak, že tloušťka je v blízkosti koordinačního místa kabelu. Výsledkem je, že výsledný kruh by se měl pohybovat volně kolem své osy. Vedle výsledného kruhu bude nutné vytvořit řez a zakrytí cívky uvnitř kruhu. Obě detaily musí být kombinovány se stuhou nebo rychlou sušicím lepidlem. Výsledkem je výrobce vypne cívku, upevňovací prvek pro zastřihovač, ve kterém můžete vítřit do dvou sekcí.

Jakou velikost zálivu?

Sušička pro zastřihovač může být prodávána v zátokách od 15 do 450 m. Jakou délku vybrat si? Zde je třeba vzít v úvahu několik faktorů:

 • Frekvence koček. Pokud přijdete na pozemku dvakrát ročně (na podzim a na jaře), pak docela dost na jednu zálivu a nejmenší. Pro běžné hrudky (každé dva týdny) bude zapotřebí spiknutí 10 akrů po dobu 7 měsíců (duben. říjen) od 20 m šňůry. Pokud je spotřebič potřebný pro společný podnik nebo pro „Shabashask“, pak bude zapotřebí velký záliv od 50 m.
 • Velikost spiknutí. Malé sekce před domem mohou být zpracovány a na jednom balíčku najednou (až 5 akrů), ale pro velké části spotřebního materiálu potřebujete více. Mimochodem, asi 4. 6 metrů rybářské linie je umístěna v jedné cívce.
 • Tloušťka trávy a „čistota“. Pokud existuje mnoho kamenů a struktur na místě, které potřebujete řezat po obvodu, pak může být šňůra velmi rychle rozbíhat. Bude také s tenkým řetězcem, pokud jej použijete pro husté plevele.
READ  Jak pracovat ruční fréza

Pokud jsme se rozhodli koupit řetězec, který jste nikdy nepoužívali, vezměte si řez nebo malý záliv. Například, pokud chcete vyzkoušet šňůry společnosti Bosch, si můžete koupit plátky BOSCH 016800174. Každý je 10 kusů 23 cm.

Pokud je to možné, vezměte firemní trysku pod trimrem trávy, například, Husqvarna, Bosch, Oregon nebo Dewalt. Pokud chcete zachránit, pak z dobrého a relativně levného může poradit Dezel, Huter, Elitech nebo SKRAB.

Instalace krytu na past na myši

Mousetrap je vyroben ze dvou identických lahví s kapacitou 1,5-2 litrů. V první láhvi je odříznuta pouze část kuželovité části a druhá kónická část je zcela odříznuta. Kónická část druhé láhve bude pasti.

Děláme na okrajích kuželovité části první láhve Dvě symetrické otvory pro upevnění rybářské linky a visí na této linii šikmo hlodavec láhev. Použijte na horní část první láhve, krytu a obrysy středisek dvou otvorů o průměru 5-7 mm shodují se shody s centery vývodu. Děláme díry v víku. Udělej to sami, abych prošel lope pro zastřihovač skrz krycí otvory a kravatu do první láhve.

Tipy a doporučení Jak otočit čáru pro zastřihovač a co potřebujete vědět

Existuje několik užitečných tipů a doporučení, které budou užitečné naučit se nejen nováčkem, ale také bláznivé šílené. Tyto tipy pomohou zabránit negativním důsledkům ve formě zranění a nesprávného fungování mechanismu. Tato doporučení jsou o následujících:

 • Nainstalujte kryt je nutný pro klepnutí. A to je 2 nebo více kliknutí, což závisí na počtu svorek. Pokud jeden držák nesnaží, poté při spuštění nástroje může buben vyskočit a zranit osobu
 • Neodvítujte linku pro zastřihovač se silným zametáním, stejně jako v množství více, než je možné vložit na místo. Je lepší, aby se dostat k záblesku, protože bude více, protože to povede k negativním důsledkům ve formě nemožnosti, kdy je to nutné
 • Pokud vlastnit nástroj, který není se dvěma závěry rybářské linky, ale s jedním (obvykle s nízkým výkonem), pak se proces navíjení provádí v podobné sekvenci, jak je popsáno výše, pouze s rozdílem v nepřítomnosti středu mezi extrémními základnami cívky
 • Po výměně materiálu je nutné předběžnou kontrolu přístroje a po zahájení trávy. Pokud neprovedete předběžnou kontrolu, lesy mohou fungovat a zranit osobu

To je zajímavé!Vyberte si materiál vhodné kvality, aby nedošlo k poranění při práci s benzokosem, trimrátem a motocosem. V procesu šlehání trávy pod rotujícími částmi, malými kameny a dalšími materiály, které mohou odletět na dlouhé vzdálenosti, takže navzdory skutečnosti, že únik vyžínače není nůž, který by měl být prováděn s nástrojem Ochranné speciální uniformy. Výsledkem provedené práce je následující. po nahrazení nového materiálu obvyklého je dostačující pro plochu až o 600 metrů čtverečních, ale při zohlednění přítomnosti výztužné vrstvy na rybářské linii. Běžné nylonové materiály slouží méně, což je důležité při práci. Nesnažte se sekat hustou trávou rybářskou linku, protože pro to jsou speciální kovové disky nebo nože.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS