Co potřebujete snížit strom ve dvoře

Je možné snížit strom na nádvoří bytového domu a jak řezání stromů v místní oblasti?

V právních předpisech Ruské federace jsou normy o trestu za neoprávněné zničení zelených výsadby. Teoreticky jsou určeny k ochraně přírody a zdraví lidí, protože zelení přispívají k očištění životního prostředí. Nicméně, tam je zadní strana problému. Řezání stromů se změní na téměř nepřekonatelný problém. A někdy je nutné snížit kufr nebo zcela snížit, aby se zabránilo potížím.

Budeme analyzovat pravidla pro komunikaci s případy čištění nádvoří bytových domů z interferujících výsadby. Kde kontaktovat, nedostanete pokutu. Jaký trest je poskytován pro neoprávněné odlesňování v roce 2021.

Koření stromu. Co je lepší: Udělej to sami nebo najmout brigádu?

První věc, která přijde na mysl, je způsobit speciálně vyškolené lidi, kteří prostě nepřijdou a zkazí rostlinu, rozmazávají pařez a kořeny stromu, ale bude řídit je s nimi, takže vám nedává potíže. Ale tyto služby mohou stát poměrně drahé, zejména pokud vaše stránky jsou daleko od velkých vesnic a zahradnictví.

snížit, strom, dvoře

Nicméně, na věži stromů můžete ušetřit, dělat všechno sami. Pokud je strom velký, pak je nejlepší vzít řetězovou pilu nebo elektrickou pilu. nástroj není nutný k nákupu, vydává se ve speciálních místech pronájmu. Vystřihne pro vás ruční, těžké fyzické práce a ušetřit čas. Ale obvyklé, manuální pily jako „trani-pull“ mohou být docela dobré.

Bezpečnostní předpisy

Rozhodněte se, jak snížit strom na nádvoří, stále nestačí, musíte mít všechna bezpečnostní pravidla pro takovou práci.

 • Nikdy nespravujte řetězovou pilu jednou rukou. Vždy ho držte tvrdě dvěma rukama. Kromě toho, palec hlavní ruky by měl být vždy pod nástrojem pro rukojeti.
 • Nevyřezejte dřevo koncem řezné desky. To způsobí silné vibrace a zvyšuje riziko vážných zranění.
 • Kouření při práci s nástrojem přísně zakázáno.
 • Není možné opustit řetězovou pilu, kde jsou poblíž zvířata nebo děti.

Povolení

V některých případech, aby se snížit zbytečné, zasahování stromů na svých stránkách, musíte mít oficiální, písemné povolení od místních orgánů nebo jiných autorizovaných orgánů. Existuje několik takových případů:

 • Pokud se pozemek nachází na zemi lesního fondu.
 • Pokud je pozemek majetkem obce.
 • A když je Země federální nemovitost.

Strom nemůže růst na samotném místě, ale zasahovat do pasáže k němu, vchod. V tomto případě vyrábíme křížení keře a stromů v přítomnosti povolení. Zajímá se o občanský plán, občan tvoří, vysvětluje v něm důvod, proč jeho touha snížit strom. Bude to nutné, než bude také zjistit, kdo vlastní pozemek se stromem.

Jak občané zkontrolovat majitele webu? Můžete kontaktovat místní úřady do kanceláře katastrálního servisu. Můžete si také koupit vlastnictví půdy, na které jsou lesní výsadby. Aby bylo možné čistit území ve stavebnictví, musíte se obrátit na obci, vysvětlit situaci, požádat o povolení odlesňování.

READ  Jak snížit peníze na dveře

Jak se dostat

Pokud bude nápoj stromů nezákonný, vlastníkem stránek bude trpět trestem bez ohledu na to, zda věděl o omezeních v zákoně, nebo nevěděl. Když je nutné snížit stromy na Dachu, zahradu, kde kontaktovat? Za prvé, musíte jít na místní správu a vyřešit tuto otázku:

 • Kompilován v arbitrárním odvolání formuláře (aplikace).
 • Při vypracování dokumentu musíte určit, kdo je sloužil, kdo je žadatel.
 • Níže je uveden název dokumentu, například „prohlášení“.
 • Pak byste měli napsat adresu spiknutí, jeho umístění.
 • Je požádáno, aby vyřešily spil stromy na pozemku.
 • Je důležité označit věk dřeva, jeho velikost, plemeno.
 • Je třeba psát a důvod, proč řezání.

Ve svém prohlášení je důležité uvést, které stromy musí snížit tam, kde rostou. Nejčastěji je povolení vydáno, nazývá se také „tekoucí lístek“ nebo „dřevorubec“. S odborníky, kteří vyrábí spánek, zajistili smlouvu.

Profesionální společnosti zabývající se poskytováním služeb pro řezání stromů, určitě vyžadují, aby zákazník vykazovaly „nárazní lístek“. Jinak mohou být stejné porušovatelé zákona, stejně jako jejich zákazník, majitele webu.

POZORNOST! Řezání povolení lze vydat oddělení přírodního řízení v rámci místní správy nebo oddělení přírody. V některých případech však rozhodnutí podnikne další oddělení oprávněné k těmto funkcím.

Například pozitivní nebo negativní odpověď na řezání stromů na určitém pozemku může být vydána ministerstvem bytových a komunálních služeb.

Jak se přihlásit? To lze provést osobně při návštěvě správy místní samosprávy prostřednictvím správce. K dispozici je také možnost odkazování na službu „Jedno okno“. Aplikace je předložena s více dokumenty, včetně těch, které potvrzují vlastnictví webu. Může to být extrakt z Egrn.

Než dáváte povolení, může schválený orgán jmenovat zkoušku. Specialista dorazí na místo, zkoumat předmět odlesňování, ocení rizika. Nejčastěji na stromech ovoce, stejně jako mladý (až 30-50 let) povolení nebude potřebovat.

Trestní opatření

Když stromy týkající se lesních plantáží rostou na místě, musíte být v otázce co nejpřesnější.

Mělo by být zjištěno, na které kategorie pozemků zahrnuje spiknutí, které druhy povoleného použití má. Stromy lesa nemohou být nasekány, i když jsou na soukromém místě.

Takové omezení je stanoveno lesním kódem Ruské federace. Pro dům bez povolení je vinen potrestán pokutou. Rozměry pokuty v různých regionech se liší silně, takže můžete získat indikátory, například Moskevskou oblast.

V této oblasti bude pro nelegální řezání stromů muset zaplatit od 3500 do 4000. To je množství peněžního trestu pro jednotlivce. Pokud by protiprávní opatření učinily právnickou osobu, zaplatí až 300 000, úředník. až 50 000 takových částek stanoví článek 8.28 Správní kód

Je možné snížit stromy ve dvoře doma?

Veřejné orgány se zabývají veřejnými orgány tváří v tvář oddělení zlepšování. Následují přistávací stromy, jejich stav a přínos.

Řez stromy na nádvoří domu je kategoricky zakázáno! Tyto akce jsou považovány za samosprávu a odporovat pořadí ministerstva pro regionální rozvoj 13 ze dne 27. prosince 2011:

 • Položka 8.6.6. zakazuje neoprávněné odlesňování městských stromů a keřů;
 • Položka 8.6.10. zavazuje řetězec náklady na poškozené / přiznané výsadby;
 • Položka 8.6.12. Zprávy o náhradu škody ze zničení zelených zón;
 • Položka 8.6.15. zavádí k získání povolení snížit suché.
READ  Jak správně nastavit ventily na vašem MotoBlocku

Objednávka je zrušena a aktuální normy nefungují. Obecní úřady je však vzaly do Armware. Výše uvedené položky jsou stále relevantní, aplikují se v praxi. Ale v rámci místních akcí.

Oblast domů je nádvoří, kde je obytná budova, existují auta, lidé chodí, další plantáže jsou vysazeny. Pokud je střelba velký, snadno poškodí majetek někoho jiného. Nebo horší. bude zraněn náhodným průchodem, až k smrti. Odpověď na skutek bude mít někoho, kdo opustil výsadbu.

Rezident výškové budovy dlouho vydržel pobustní topol vedle domu. Silná koruna stromu zakrytá okna, ne chybět sluneční světlo v nich. Nájemce musel „vypálit“ elektřinu i během dne. Je z něj unavený a rozhodl se snížit topol. Nedostal povolení. Chcete-li rychle snížit strom, připojil svého přítele. Masivní kufr toplarovi však spadl do zaparkovaného auta souseda. Výsledkem je, že Nissan Almera zlomil čelní sklo a tělo a dveře byly promáčky. Zlo vlastník stroje podal nárok na poškození. 168 trestního zákona zavázal rezident a jeho známost zaplatit pokutu 120 000. Současně byly pachatelé vypouštěni pokutu pro sebeovládání stromu ve dvoře domu.

Kdo je zodpovědný za mluvení?

Vzhledem k tomu, že území domu se týká celkové nemovitosti obyvatel obyvatel bytové budovy (MKD), snížení stromů by mělo být dohodnuto se všemi majiteli bytu. umění. 44 LCD LCD Pokud se nájemníci dohodnou na snižování, musíte získat povolení ve formě uhlíkové lístky. Žádné povolení ztěžuje zničit zelené prostory ve městě.

Musíte také sledovat, kde se strom nachází, je to, na jehož území. Situace mohou být jiné:

 • Pozemek patří obyvatelům MCD. snížení stromů a keřů, by se měly zapojit do orgánů řídící společnosti (CC) nebo partnerství vlastníků bydlení (HOA). Spiele se vyskytuje na odvolání obyvatel doma. Účet pro snížení vegetace bude zahrnovat příjmy pro služby bydlení a utility.
 • Pozemek patří do obce. povinnost starat se o území spadá na oddělení pozemního oddělení města nebo krajinného oddělení.

Občané žijící v domě se neúčastní věže stromů. Dodavatelé dodavatelů se zabývají všemi díly. jednotlivci nebo právnickými osobami. Pro řezání potřebného vybavení, vybavení, vybavení a technických dovedností. Během práce může vyžadovat jeřáb. Nejčastěji, řezání nebo spouštění stromů obvykle svěřují komunikační pracovníky a energii.

Pokud strom zabraňuje konstrukci komunikací

Chcete-li získat uhlíkovou jízdenku pro výstavbu nových komunikací, budete muset poskytnout balíček dokumentů včetně:

 • Technická dokumentace pro budovu;
 • Závěr o stupni opotřebení (pokud je nahrazen zastaralými trubkami);
 • Kontrola kontroly lokality;
 • Instalace projektu nová komunikace.

Jak zvláštní to znělo, ale stromy pro Komisi mají větší prioritu než výstavba komunikací. Při zvažování této žádosti Komise zohlední všechny možné možnosti, jak ušetřit zelené zvuky. A pokud taková řešení nebudou nalezena, vlastník bude vydáván uhlíkovou jízdenku.

READ  Jak řezat díru v dlaždice

Kromě toho je povolení obvykle vydáváno za určitých podmínek, podle kterého je dodavatel po dokončení práce povinen dát na území a jezera.

V jakých případech je tato služba zaplacena, a kdy požadovat peníze nelegálně?

Spilizace stromů je velmi obtížná a odpovědná práce, takže v zásadě nemůže být nejen zdarma, ale také levné. Kromě toho, při přípravě dokumentů je nutné zaplatit za zkoušku, stejně jako plně platit za události, které vám umožní obnovit počet stromů.

Tak volný rozlití může být pouze v případě, kdy někdo jiný vzal platbu za sebe.

Jednotný federální zákon, který reguluje tuto situaci, neexistuje, protože všechny otázky týkající se rozlití jsou v kompetenci místní samosprávy. Proto v převážné většině případů, ten, kdo je nejvíce zajímá, platí za tuto práci.

Například majitelé pozemku by měli odstranit nebezpečné rostliny podél elektrických vedení, ale ne vždy to dělají, a někdy ani nevědí o hrozbě. Proto je energie nucena snížit takové stromy na úkor rozpočtu, protože pokud spadnou, budou muset nejen likvidovat kmeny a pobočky, ale také obnovit škody.

Pokud se nouzový strom roste ve dvoře bytového domu, ale na komunální zemi, to znamená, že se nachází mimo místní oblast, ale vytváří hrozbu pro zdraví nebo majetek některého z vlastníků bytů, pak všechny výdaje jsou na místní správu.

Pokud strom roste v místní oblasti, může trestní zákoník zaplatit za jeho odstranění dvěma způsoby:

 • od pojistného pro opravy (nesmí být zaměňovány s platbami pro generální opravu);
 • Včetně nákladů na všechny práce v příjemci pro příští měsíc nebo několik měsíců, pokud je částka velmi velká.

V každém případě může pouze valná hromada vlastníků bytů zvolit formu platby, podle výsledků, jejichž výsledky musí být protokol vypracován s podpisem každého vlastníka.

Dále je uvedeno, ve kterých je požadavek na placení služeb pro rozlití nebo likvidaci stromů nezákonný:

 • v eliminaci přírodních katastrof;
 • Pokud místní správy odmítlo rozpoznat strom nouze a spadl nebo se silně opírá;
 • Pokud je nouzový nebo nebezpečný strom umístěn na Zemi ve vlastnictví jiného majitele, včetně obce.

Pokud strom zabraňuje některým pracím, které nesouvisí s odstraněním zdroje zvýšeného nebezpečí, pak platba za vydávání dokumentů (včetně poplatku za obnovení zeleného fondu) a odlesňování závodu předpokládá, že to potřebuje práce.

V bytových domech pro to, první na valné hromadě obyvatel schválit pracovní plán, pak si vyberte zástupce, který se s tím vypořádat, nebo věřit práci trestního zákona.

A to vše, stejně jako souhlas s platbou veškerou potřebnou prací, musí být zaznamenán v zápisu ze shromáždění obyvatel doma a podepsán všemi majiteli bytů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS