Coror bruska FiLent 125 s otáčkami

Rohový bruska FiLent 125 s úpravou

Krymský závod „Fiolent“ je jedním z největších výrobců ve východní Evropě, která se specializuje na vydání elektrických nástrojů. Úhlový mlýnský flienent je dobře známý domácímu uživateli jako zařízení, která vám umožní efektivně provádět mnoho funkcí nejen ve stavebnictví. Pomocí tohoto zařízení můžete snadno, rychle a efektivně čistit tvrdé materiály, znečišťují heterogenní povrch, stejně jako řezaný beton, kámen, cihla, sklo, jiné.

Phiodentní rohové broušení dokonale kombinuje hmotnost a výkon, lišící se od ergonomie forem a pečlivě promyšlený design. NEPOUŽÍVEJTE také velmi demokratickou cenu výrobků z této značky. Je to tento faktor, který určuje rozhodnutí o získání ukrajinského.

Rohové brusky (rohové broušení) FiLent

Rohový bruska FiKrinder má dlouhou pozornost spotřebitele na trhu s elektrickým nástrojem, díky vysoké kvalitě, spolehlivosti, snadnému provozu a udržovatelnosti. Nástroje této značky mají záruční dobu od dvou až tří let, v závislosti na třídě přístroje. Celá značková značka nástroj je klasifikován ve dvou kategoriích. Toto je profesionální a mistr, úhlové brusky nejsou výjimkou.

Master Series má lepší komponenty, stejně jako další funkce, takže záruka na tento produkt je 3 roky od data nákupu a nástroj se provádí v červeném pouzdru. Druhý řádek elektrického nástroje Professional má 2letou záruku a barvu modrého tělesa nástroje, takže spotřebitel by byl snazší odlišit přístroj, a ne hledat články, kde.

Úhlová bruska Fioldent má širokou škálu, kde je reprezentováno mnoho modelů, které se liší v průměru řezných kruhů používaných od 115 mm a do 230 mm, jsou také zcela odlišné při výkonu od 700 W a až 2,5 kW. Proto, pokud jste se rozhodli koupit rohový mlýnek fiolent, pak se rozhodnout s velikostí řezného kruhu, nejoblíbenější modely jsou 125 mm a 230 mm, v závislosti na tom, co práce budete provádět tento nástroj.

Úhel broušení fiollentu. Jedná se o velmi univerzální nástroj, protože s pomocí ní můžete provádět spoustu různých prací, jako je řezání, broušení, odizolování, leštění atd.D. A to vše je možné díky tryskám, které nejsou zahrnuty, ale můžete si je koupit podle potřeby.

Při výběru úhlové brusky nezapomeňte na důležitá kritéria, jako jsou nastavení revolucí, hladký start, který pracuje s pohodlnějším a elegantním nástrojem. Funkce úpravy otáček umožní používat nástroj pro různé účely, rozšiřuje spektrum práce provedené pomocí. A funkce hladkého startu eliminují nářadí nářadí během začlenění, které zajistí přesný začátek práce.

bruska, filent

Rohový mletí fiolent v internetovém obchodě s vyjednáváním

Krymský závod „Fiolent“ je jedním z největších výrobců ve východní Evropě, která se specializuje na vydání elektrických nástrojů. Úhlový mlýnský flienent je dobře známý domácímu uživateli jako zařízení, která vám umožní efektivně provádět mnoho funkcí nejen ve stavebnictví. Pomocí tohoto zařízení můžete snadno, rychle a efektivně čistit tvrdé materiály, znečišťují heterogenní povrch, stejně jako řezaný beton, kámen, cihla, sklo, jiné.

Phiodentní rohové broušení dokonale kombinuje hmotnost a výkon, lišící se od ergonomie forem a pečlivě promyšlený design. NEPOUŽÍVEJTE také velmi demokratickou cenu výrobků z této značky. Je to tento faktor, který určuje rozhodnutí o získání ukrajinského.

READ  Úhlová bruska Philent 125 s plynulým nastavením otáček

Charakteristika úhlová bruska Fligle MSH2-9-125

Ochranné pouzdro, instrukce, lepenkové krabice, klíč změnit klíč, rukojeť

Platební metody:

Platba je provedena v hotovosti. To znamená, že platíte za zboží po obdržení a kontrolu za poškození. Náklady na přepravní služby trvá klienta po obdržení zboží. Náklady na dopravní služby podle tarifu vybrané společnosti Corporce Company. S touto volbou pro platbu v sazbě se považuje za poslání jednoznačným (produktem) a zasílání opačného směru (hotovosti). Pozornost! Při objednávce celkového zboží, náhradních dílů nebo spotřebního materiálu, jakož i během pandemie (karantény), vyhrazuje si obchod právo požádat klienta minimální záloha ve výši přepravních nákladů v obou směrech.

Platba na kartu Privatbank / Monobank. Ušetřete peníze na doručení. Můžete zálohovat pro zboží bankovním převodem přímo na náš účet Privatbank / Monobank, čímž se spojí na dodávku.

Dodací metody:

Dodávka na Ukrajině Dodávka po celé Ukrajině se provádí s využitím služeb dopravních společností, nová pošta, včas, dodávají nebo jakýkoli jiný vhodný pro vás dopravcem. Dodací lhůta závisí na vybraném pracovním plánu, jste společnost. Uskutečnění objednávky do 14.00 a využívání služeb nových plutin, zboží následující den může být dodáno (pozměněná vzdálenost vzdálenost a situace distančního a vyšší moci nebo svátky). Chcete-li to provést, měli byste zadat objednávku, měli byste zadat vypořádání a poštovní číslo poštovního úřadu, ve kterém chcete získat zboží. Obeznámeni s podmínkami dopravy zdarma.

Záruka:

Návrat zboží je možné do 14 dnů ode dne poskytnutého nákupu. Pokud zboží nebylo použito, neotevřelo se, byl zachován nákladní pohled, byl uložen balen. Můžete si přečíst více o záruce na záruční stránce.

Rohový bruska Fioldent MRSH2-9-125E M Master 311

Úhlová bruska Fiolent MSH2-9-125E M Master Bez problémů lze použít v průmyslu, stavební sféře a pro potřeby domácností a vůbec bude nezbytné. 900 watt motor motor neustále pracuje s velkými zatížením. Prostřednictvím speciálních otvorů dochází k ochlazení a tělo hořčíku převodovky dokonale chrání před vnějším zásahem. Na úhlové brusu je mytí msh2-9-125e m funkcí úpravy otáček, což umožňuje zpracování materiálů různých tvrdostí. Hladký start vylučuje možné trhliny při běhu elektromotoru. Launcher je chráněn před neúmyslným začleněním. V SCHLIFMASHIN je piolent MSH2-9-125E M hlavní rukojeť s pravou nebo levou stranou. Ochranný kryt je svěřen tak, aby zajistil bezpečnost uživatele z jiskry a částic ošetřeného povrchu. Na piolent msh2-9-125e m mistr koupit. nemusíte myslet dlouho, protože je to profesionální nástroj pro mírné peníze.Další údaje O PIOLENT MSH2-9-125E M Hlavní cenu, úplná data, dostupnost Z našich prodejců můžete zjistit. Model Piolent MSh2-9-125E M Master si můžete koupit v obchodě Eurokress, kde dáte vyčerpávající konzultaci.

 • Efektivní ventilační systém
 • Hliníkové slitiny Reducer Převodovka
 • Hladký start
 • Vhodná fixace vřetena
 • Upevňovací přepínač
 • Samobytové štětce
 • Napájecí kabel s gumovou izolací
 • Izolace dvojitého pohonu
Výrobce

Průměr kotouče, mm

Moc, W

Roll Control

Hladký start

Unistrumární náhradní zařízení

Udržování konstantních otáček pod zatížením

Přítomnost ochrany vibrací

Zámek vřetena, když je disk rušení

Náhodná ochrana proti startovi

Motor tepelného ochrany

Vřeteno carving

Délka kabelu, m

Dostupnost případu

Napětí, B

Váha (kg

Výroba země

Zbrusu vlasti

Falešný
125
900
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Ne
Ano
Ne
M14
3
Ano
220
jeden.6
Ukrajina
Ukrajina
READ  Rohový bruska DWT 125 s revolucí

Výrobce si vyhrazuje právo bez oznamujícího prodejce změnit charakteristiky, vzhled, úplnost zboží a jejich výrobu.

Specifikace Fiolent MSH2-9-125E M Master F0073

Napětí. charakteristika parametrů výkonové sítě, ze které se energie získává pro provoz mlýnků. Standard pro Rusko je napětí 220V, ale zařízení různých světových výrobců mohou mít hodnoty, které se liší od tohoto. Proto je hodnota napětí věnovat pozornost při nákupu nebo v procesu práce s takovými zařízeními vyžadujícími nestandardní napětí, použijte adaptivní zařízení.

Když je nutný výživa z autonomního elektrického posuvu. například generátor energie, dodržování optimálního indikátoru napětí. To bude chránit zařízení před nesprávnou prací.

Počet otáček za minutu znamená, kolikrát je odnímatelný prvek otáčí kolem osy na jednotku času (0. 11000 r / min). V závislosti na rychlosti otáčení, intenzita vlivu na změny materiálu: čím více otáček. čím rychleji je řezný obrobek řez a povrch je řez. Mezi počtem otáček a průměr disku se závislost reverzní. disky malého průměru by se měly otáčet rychleji, disky jsou velké. pomaleji. To vyžaduje bezpečnostní podmínky.

Frekvence otáček lze upravit uživatelem, pokud existuje taková funkce nástroje. Pomáhá efektivněji používat a snižovat zatížení odnímatelným dílům.

Při nákupu úhlové brusky s vysokým objemovým otvorem a velkým diskem se doporučuje, aby se v jeho použití doporučovala profesionální znalosti, jakož i konstantní monitorování mechanismů pro upevnění disku nebo štětcem.

Nastavení rychlosti broušení umožňuje optimálně nastavit na broušení různých materiálů hustotou. To je nezbytná funkce pro ty, kteří musí pracovat nejen dřevěnými, ale také s plastovými a kovovými povrchy.

Suppenets. Referenční část upínacího mechanismu disků. Zjednodušuje demontáž a nahrazení kotouče: oslabení utažení je dosaženo jednoduchým radiálním otáčením podložky pro několik stupňů vzhledem k vřeteno.

Některé modely Bulharů prezentovaných na našich webových stránkách jsou vybaveny maticí Rychloupínací maticí SDS, což umožňuje změnu Snap (disk) do úhlové mlýnky v průběhu sekund, jednoduše otočením matice podél osy (bez Použití speciálních klíčů). Kromě toho, v procesu provozu, úhlové broušení s konvenční maticí, existují situace, kdy se zpožďuje disk tak tvrdě, že se stává velmi problematickým s klíčem s klíčem. Přítomnost rychlé nutriční matice vás zaručuje, že vás z těchto situací ušetří.

Řada modelů rohové brusky prezentované na našich webových stránkách je vybaveno neúmyslným systémem startovního systému. V průběhu práce s úhlovým broušením může být situace, kdy nástroj zůstane připojen k elektrické zásuvce bez prohlášení operátora: nouzové vypnutí a následné náhlé začlenění elektřiny, narušení bezpečnosti. Takové situace jsou nebezpečné pro nepředvídané začlenění nástroje, který může vést k traumatu provozovatele a poškození majetku. Funkce ochrany proti neúmyslnému startu se používá k tomu, aby se zabránilo náhodnému začlenění mlýnků a souvisejících problémů.

Betonový prach. Agresivní brusné médium pro jakýkoliv energetický nástroj, takže úhlová bruska se používá pro řezání, lepení nebo broušení stavebních materiálů pouze v případě, že jsou vybaveny elektromotorem s vinutími v chráněné verzi.

Elektronický systém podpory pro konstantní otáčky chrání úhlové broušení motoru před přetížením a souvisejícím poškozením. Systém si zachovává počet konstantních revolucí bez ohledu na změnu úrovně zatížení.

Pomocí dalších vibrací pomáhá snižovat vibrace při práci s nástrojem. Vestavěný klapka zhasne výkyvy vibrací, což výrazně usnadňuje práci s nástrojem, snižuje únavu a nakonec chrání zdraví uživatelů.

READ  Úhlová bruska 125 mm s regulací otáček

Smooth Start nebo Spuštění aktuálního omezování systému umožňuje omezit počáteční proud na 16 A. Je nutné, aby se brusky připojily k elektrické sítě pro domácnost, aniž by to byla dotčena.

bruska, filent

Brusky mohou být dodávány v krabici, vaku nebo případě. Krabice je nejjednodušší a rozpočtová volba. Je vhodný pro ty, kteří se rozhodli o problematice skladování a dopravy předem. Taška a případ jsou vhodnější z důvodu skutečnosti, že výrobce se postará předem o tom, jak spotřebitel bude ukládat a nést nástroj. Uvnitř sáčku / pouzdra jsou přihrádky pro statické upevnění nástroje a příslušenství (pokud existují), minimalizaci rizika poškození brusek.

Parametr hmotnosti nástroje při výběru určuje, kolik napájení by měl být uživatel připojen k přesunutí zařízení. Nakonec to znamená, kolik bude zaměstnanec během provozu brusků unavený.

Hmotnost závisí na rozměrech a výkonu elektromotoru. Výkon výše, čím vyšší je velikost a hmotnost.

Těžké brusky jsou stabilnější při zpracování plochých ploch, ale nejsou vhodné použít, pokud potřebujete strávit spoustu času s „hmotností“ zařízení.

Malá váha určuje nejen snadnost kontroly, ale také manévrovatelnost, hladkost, přirození uživatelem.

Pro domácí použití se doporučuje, aby technik měl hodně gravitace, spravovat těžké stroje musí speciálně vyškolené operátory.

Plné nevyžádané, nedoporučuji

Koupil tento rohový mlýn pro řezací dlaždice okamžitě se srazil s problémem.Odšroubovat po vypnutí matice, která drží disk, velký hřídel bije kvůli tomu, jakýkoliv disk dělá čipy, snažil jsem se změnit disky.

Dobrý den, milí čtenáři stránek Ozzovik! Chci vám říct o našich zkušenostech s použitím elektrické ruční brusné úhlové auto (úhlové broušení) mrsh2-9-125E od firmy fioldent. Vyrábí se v Rusku. Tato úhlová bruska jsme koupili 2 roky.

Jak správně pracovat?

Při práci s úhlovou bruskou je nutné dodržovat bezpečnostní zařízení, protože tento nástroj je nezbytný. Hlavní pravidla pro používání brusek jsou:

 • Přístroj držte přístroj tak, že nevypadá z rukou, neodrazil se z zpracovávaného materiálu;
 • Nainstalujte pouze ty brusné kotouče na průměr, který se vypočítá úhlová bruska;
 • Monitor, který síťový kabel nezasáhne rotující disk;
 • co nejvíce stojí na nohách, aby se zabránilo rovnovážné ztrátě;
 • Zapněte brusný stroj pouze v případě, že uživatel je plně připraven k provozu;
 • Využití trysek pouze na úhlové brusu, které se mají vypnout ze zásuvky;
 • Nezapomeňte vypnout přístroj po provedení konkrétní práce, nepohybujte se po místnosti, místnost s nástrojem zapnutý;
 • Po vypnutí úhlové brusky zapněte blokování náhodného stisknutí tlačítka „Start“, pokud je taková funkce uvedena v modelu.

Také by vás mohlo zajímat:

Dobíjecí řetězec Hodnocení řetězce: Přehled nejlepších modelů baterií a bez

18 Volt dobíjecí paušály (18V): Hodnocení nejlepších modelů pro cenu a kvalitu

Jaký benzínový vyžínač pro trávu HUTER si vybere? Hodnocení nejlepších modelů pro majitele

Vodní chlazené elektrické procházky: Nejlepší cena a hodnocení kvality

Hodnocení Detektory skrytých zapojení: Nejlepší pro elektrikáře v kvalitě a ceně

Nejlepší hrana frézovací mlýny: hodnocení levných, ale vysoce kvalitních modelů

| Denial of responsibility | Contacts |RSS