Další tlumič na řetězové pila to udělat sami

Domácí tlumič na řetězové pily Udělej to sami

Všechny řetězové pily mají pouze jeden významný non-bohatství. to je hluk při práci, což v některých místech (domy, domácí pozemky) zabraňuje a otravuje mnoho lidí. Pokud hluk z pracovní pily zaostřuje, je také možné takovou možnost jako sluchátka, která potlačují hluk. Ale nebudou všichni okolní chůze ve sluchátkách, zatímco někdo je hluk.

Ucpaný nebo opravený tlumičem je důvod, proč motor neustále stál nebo nezačne vůbec.

Stává se, že řetězová pila pracuje normálně na malých otáčkách, ale stojí za to přidávat plyn, jak okamžitě kýchá a stánky. Důvodem je obvykle skutečnost, že výfuky nemohou projít tlumičem skóroval garem a jsou nuceni pohybovat v opačném směru. Chcete-li to udělat, stačí to odstranit a čistit, pokud je určitě demontován, pokud ne, musíte sušit horký vzduch pomocí fénem.

Nejhorší příčinou kontaminace tlumiče je nadměrné množství oleje, který se zředí benzínem a v důsledku toho se usadí na svých stěnách.

Pokud se rozhodnete vyčistit sám nevymazat tlumič, pak mějte na paměti, že je nemožné to udělat na suchu za použití stejného vysoušeče vlasů, protože nebezpečné látky jsou mimořádně škodlivé pro zdraví.

Ačkoli většina výrobců je řetězová pila a snaží se muflovat zvuk motoru, ale nevede k ničemu dobrému a nejprve ovlivňuje kapacitu zařízení.

Profesionální řetězové pily, například Husqvarna nemůže pracovat tiše vůbec, protože moc a obrat jsou velmi vysoké, což vede k silnému hluku. Snaží se nezávisle zmírnit řev motoru, při zachování vysokého výkonu, velmi obtížné. Ale existují lidé, kteří používají obyčejný kbelík s vodou a plastovou trubkou, jeden konec se sníží do vody a druhý konec je přišroubován do výfukového potrubí. Účinnost z těchto činností je zvuk motoru klidnější.

Snižte hluk výfuku 2T motoru.?

Myslím, že Glushak na dvoudobých motorech pracuje ve dvojici s motorem a je vzájemně provázaný, t.E. Jeho změna omezení může ovlivnit samotný motor jako celek. mám pravdu?

Existují dva motory z řetězových pil, oba křičí před neschopností, s jedním z nich začal experimentovat, udělal Glushak. Ale začal těžší a ztracený v obratu.

Jak mohu snížit hluk z motoru? Chci udělat benzogenerátor a jak ho provozovat ve městě, garáži nebo v přírodě s takovým hlukem. XS. Přejít na 4T motor nenabízet, t.na. Tito ďábel nikam

Možná někdo hodí kresbu ne příjemný tlumič?

Zprávy: 37 Toyota Vista 4VD MCPP 2.0 VX SV43

venku jen na pokrytí buď krabičky nebo pryč, kouření společnosti Google, myslím, že je možné najít staré knihy o motory D6, D8. S mými osobními zkušenostmi mohu říci, že jsem neudělal, s mopedem. Jako hlučné a noisped, dlouhým elegantním, zasténal sám věřící lesklý z oříznutí nerezových trubek. https: // Zhurnalko.NET / = SAM / JUMYJ-TEHNIK / 1970-11-NUM35

Jak snížit zvuk řetězové pily na hlavní publikaci

Možné nepříjemnosti spojené s tichým tlumičem

Auto bude nyní pracovat klidnější, který jsme chtěli dosáhnout, ale mohou existovat nějaké nevýhody. zvýšení celkové hmotnosti výfukového systému. Proto musíte zavěsit nejsilnější závorky tak, aby výfuková trubka neodlomila na nerovném silnici. Stále existují případy, kdy visí gumové tlumiče. Ve skutečnosti však vznešený rezonátor sebeváže o 2-3 kg.

Je také nutné testovat v akci, jak funguje výfukový systém tak, že plyny jsou v pořádku přes výfukové potrubí. Proto je nutné zkontrolovat zvýšenou cirkulaci, pak lze provést správné závěry. Ale zpravidla takový rezonátor Gaza bude mimo obtížnost.

READ  Jak udělat kruhovou z konce pily

A pak na video, jiný způsob, jak snížit zvuk tlumiče, dělat opravdu velmi tichý výfukový systém:

Jak udělat tlumič na řetězové pily

Existuje několik možností, jak vytvořit nezávislé zařízení pro snížení hluku.

Existují jednoduché techniky redukce šumu, jako je umístění kovové žínky v tlumiči. Metoda funguje, ale výkon motoru se poněkud snižuje.

Další jednoduché doporučení, jak provést režim provozu řetězové pily více ticha: dát na výfukovou hadici a vynechat ji v kbelíku s vodou. Pro toto je výsev zvuky pilové kostky přišroubovány 3 šrouby pro odstranění zástrčky. Domácí příruba je vložena do uvolněného prostoru (řez ze střešního železa) a upevněte jej na stejné 3 šrouby. Příruba je vložena na gumovou hadici o délce asi 3 m, jehož druhý konec je ponořen do vody.

Lepší, pokud je pružná hadice s kovovým pláštěm. zabrání jeho rychlému poškození. Kbelík může být nahrazen plastovým plechovkou.

Můžete udělat tlumič na motorové páby s vlastními rukama z plechů. Musíte se z nich ohnout dva trubky. Člověk musí odpovídat díru pro výfukové vypouštění pily a druhý je širší o 2,5 cm. V úzké trubce se vyvrtá hodně otvorů o průměru 3 mm. Mohou být umístěny cokoliv, ale vzdálenost mezi nimi by měla být nejméně 5 mm.

Výsledná dimonizovaná trubka je navinuta s metalwattem, čedičovým kabelem a hliníkovým drátem. Vinutí tvrdí, jinak vyhodí výfuk pod tlakem. Nahoře Používejte široká trubka a připojte se s vnitřními šrouby. Konec je vařen pračkou z oceli. Výsledný přídavný tlumič je kladen na pravidelné a pevné nýty.

Děláme sami

Aby bylo možné ušetřit peníze a čas strávený při hledání požadovaných workshopů, doporučuji vám udělat tlumič. Není to tak obtížné, jak se zdá na první pohled.

Vše, co potřebujete, je pravidelný list v 1 mm nerezové oceli, menší železné trubice než tlumič, nerezová vlna, čedičové vlákno a trochu trpělivosti.

 • Vezmeme list oceli a válcování kolem válců, nakonec dostaneme kulatou trubku, ale potřebujete trubku oválného tvaru. K tomu se svařováním, zahřívaným a potom přidejte trubku, měl by být získán oválný tvar;
 • Máte-li hotovou trubku vhodného průměru, pak je dobré, pokud ne, pak je nutné, aby byl použit svařovacím stroji. Pro to bereme plech, označte požadované rozměry a nakrájejte svařování. Potom se trubka, šev by měl být tenký a bez chyb;
 • Když se ukázalo připravenou trubku, musí udělat co nejvíce otvorů, když můžete dělat díry, jak chaotické, tak přísně hrát role;
 • Dále vezmeme pre-vařenou nerezovou vlnu a začnete otírat mimo trubku. Je nutné tak, aby nedošlo k pokovování tlumičem;
 • Pak nad nerezovou vlnou, vítr čedičovým vláknem (to je nejvhodnější materiál) a že to vše není sklouzeno, fetální drát, který by měl být tenký a zároveň silný;
 • Zabalené trubky vložíme do budoucího přístroje a mytí to vše s emárním papírem, věnujeme zvláštní pozornost švům a kloubům tak, aby to neahaly tvrdě;
 • Když je to všechno hotovo, musí být výsledná jednotka připojena k řetězové pily, jak je to možné, aby nedošlo k letu ve správný okamžik.

Takové domácí zařízení, pokud je vše prováděno správně, bude sloužit na dlouhou dobu a výrazně snížit hluk motoru, funguje dobře na přátelství řetězů. Další plus domácího tlumiče je, že vás bude stát v hubené součtu. Strávíte jen čas, ale stojí za to.

Můžete použít tuto možnost tlumiče: Dejte oddíly do trubky, která je v tlumiči a tím snížil hladinu hluku motoru. To je vysvětleno tím, že hluk sám je silným fluktuací vzduchu, který s obrovskou rychlostí vychází z tlumiče.

Aby se snížil hluk práce, stačí jen pro vrtání v díře otvorů a vložte příčky v nich ve stejných vzdálenostech. Ukazuje se, že mnoho divizí a plynu budou stadia jít ven, zatímco tlak a hluk se sníží. Proto bude rychlost plynů spadá, což povede ke snížení hluku.

READ  Proč se stagnetová řetězová pila, když dáváte plyn

Pokud chcete provést plyny, abyste opustili válce rychleji, čímž se snižuje úsilí motoru tak, že výkon pily se zvýšil, pamatujte, že hluk bude několikrát více.

Aby bylo dosaženo toho dosáhnout, potřebujete přímý tok tlumič, který může být vyroben z potrubí podle náčrtků starého tlumiče, odšroubovaného a později za použití všech šroubů a matic.

Doporučuji vám vybrat z ocelové trubky, pak muffler vydrží déle. Pokud neexistuje vhodná ocelová trubka, musíte to udělat pomocí ocelového plechu. S pomocí svařovacího stroje můžete provést potřebnou trubku pro průměr a velikost.

další, tlumič, řetězové, pila

Rostlina a tak je vše, co je poskytováno, vše by mělo fungovat jako jeden celek a pokud se pokusíte změnit něco sami, včetně zlepšení tlumiče bez jakýchkoliv kreseb, je to docela obtížné a ne každý může dostat.

V nejlepším případě bude moc ztracena a v nejhorší. řetězová pila přestane začít.

Pro takové řetězové pily jako STIHL 180 je lepší koupit nativní tlumič, změnit, který můžete samostatně a bez problémů.

Proto, pokud máte určité znalosti a neúplné funguje dobře, stojí za to se snažit udělat další tlumič nezávisle, čímž se ušetří peníze a bude možné učinit takové zařízení, které skutečně dělá řetězové pily mnohem klidnější a nebudete muset neustále neustále hádka se sousedy nebo s ostatními, které vás lidé.

další, tlumič, řetězové, pila

Partner žádná moc. Oprava řetězové pily.

Docela častý problém je na řetězové pily

Bez síly. Co dělat dotevopile žádná moc? Samozřejmě.

Detailní video s procesem čištění pomůže správně provádět práci.

Poté, co všechny produkty uspělo, musíte sbírat karburátor. Jak udělat tlumič pro vzhled, protože další fotografie vypadá jako hotová jednotka. Obvykle se čisticí prostředek zcela vypařuje denně. Je lepší čekat den po čištění, protože zbytky detergentů na detailech se mohou dostat do palivového prostoru, a toxické plyny budou odděleny během spalování.

Dalším důležitým nuance spojeným s demontáží řetězových pil je, že je nutné extrémně přesně namontovat a konfigurovat okvětní lístek jehlového ventilu, jinak se motorová pila nezačne. Chcete-li zkontrolovat instalaci okvětního lístku, můžete použít čepel. Po instalaci shora, podívejte se, jak je okvětní lístek zdarma otočit. Pokud neexistují žádné problémy, znamená to vše, co je v pořádku. můžete pokračovat ve shromáždění. Jak udělat tlumič na řetězové pily?. Naučte se odpověď odborníků zdarma! Pokud se stále vznikají problémy zdvihu, je nutné okvětní lístek nutný buď stisknout nebo nastavit okraj na něj.

Požadované materiály a nástroje

Ve standardních řezných výrobcích je výfukový systém vyroben co nejkratší. Toto rozhodnutí je dosaženo dosažení výkonu potřebného pro rychlý obvod. Aby nedošlo k zhoršení výkonových charakteristik techniky a aby byl klidnější, promyšlený a integrovaný přístup je zapotřebí.

Výroba tlumiče pro řetězové pily zahrnuje přítomnost takových nástrojů:

 • ruleta;
 • svářečka;
 • kovové nůžky;
 • úhlové broušení;
 • kladivo;
 • jádro;
 • popisovač;
 • nýt;
 • soubor;
 • elektrická vrtačka;
 • Stavební fén;
 • Šroubovák.

V závislosti na vlastnostech vylepšení lze požadovat materiály:

 • Plech z nerezové oceli;
 • nýty;
 • šrouby;
 • šrouby;
 • Čedičový žáruvzdorný kabel;
 • drát;
 • Dřevo masiv pro válce.

Pro ochranu vašich rukou, kůže, orgánů vize a dýchání při práci by měly být používány následujícími prostředky:

Struktura nástroje je zajištěna částečnou absorpcí hluku. Pokud v něm jsou velké sloty, mohou být vybrány silikonovým tmelem. Materiál sníží vibrace, regálový plast a kov.

Děláme sami

Aby bylo možné ušetřit peníze a čas strávený při hledání požadovaných workshopů, doporučuji vám udělat tlumič. Není to tak obtížné, jak se zdá na první pohled.

Vše, co potřebujete, je pravidelný list v 1 mm nerezové oceli, menší železné trubice než tlumič, nerezová vlna, čedičové vlákno a trochu trpělivosti.

 • Vezmeme list oceli a válcování kolem válců, nakonec dostaneme kulatou trubku, ale potřebujete trubku oválného tvaru. K tomu se svařováním, zahřívaným a potom přidejte trubku, měl by být získán oválný tvar;
 • Máte-li hotovou trubku vhodného průměru, pak je dobré, pokud ne, pak je nutné, aby byl použit svařovacím stroji. Pro to bereme plech, označte požadované rozměry a nakrájejte svařování. Potom se trubka, šev by měl být tenký a bez chyb;
 • Když se ukázalo připravenou trubku, musí udělat co nejvíce otvorů, když můžete dělat díry, jak chaotické, tak přísně hrát role;
 • Dále vezmeme pre-vařenou nerezovou vlnu a začnete otírat mimo trubku. Je nutné tak, aby nedošlo k pokovování tlumičem;
 • Pak nad nerezovou vlnou, vítr čedičovým vláknem (to je nejvhodnější materiál) a že to vše není sklouzeno, fetální drát, který by měl být tenký a zároveň silný;
 • Zabalené trubky vložíme do budoucího přístroje a mytí to vše s emárním papírem, věnujeme zvláštní pozornost švům a kloubům tak, aby to neahaly tvrdě;
 • Když je to všechno hotovo, musí být výsledná jednotka připojena k řetězové pily, jak je to možné, aby nedošlo k letu ve správný okamžik.
READ  Jak nastavit karburátor na čínské řetězové pily

Takové domácí zařízení, pokud je vše prováděno správně, bude sloužit na dlouhou dobu a výrazně snížit hluk motoru, funguje dobře na přátelství řetězů. Další plus domácího tlumiče je, že vás bude stát v hubené součtu. Strávíte jen čas, ale stojí za to.

Můžete použít tuto možnost tlumiče: Dejte oddíly do trubky, která je v tlumiči a tím snížil hladinu hluku motoru. To je vysvětleno tím, že hluk sám je silným fluktuací vzduchu, který s obrovskou rychlostí vychází z tlumiče.

Aby se snížil hluk práce, stačí jen pro vrtání v díře otvorů a vložte příčky v nich ve stejných vzdálenostech. Ukazuje se, že mnoho divizí a plynu budou stadia jít ven, zatímco tlak a hluk se sníží. Proto bude rychlost plynů spadá, což povede ke snížení hluku.

Pokud chcete provést plyny, abyste opustili válce rychleji, čímž se snižuje úsilí motoru tak, že výkon pily se zvýšil, pamatujte, že hluk bude několikrát více.

Aby bylo dosaženo toho dosáhnout, potřebujete přímý tok tlumič, který může být vyroben z potrubí podle náčrtků starého tlumiče, odšroubovaného a později za použití všech šroubů a matic.

Doporučuji vám vybrat z ocelové trubky, pak muffler vydrží déle. Pokud neexistuje vhodná ocelová trubka, musíte to udělat pomocí ocelového plechu. S pomocí svařovacího stroje můžete provést potřebnou trubku pro průměr a velikost.

Rostlina a tak je vše, co je poskytováno, vše by mělo fungovat jako jeden celek a pokud se pokusíte změnit něco sami, včetně zlepšení tlumiče bez jakýchkoliv kreseb, je to docela obtížné a ne každý může dostat.

V nejlepším případě bude moc ztracena a v nejhorší. řetězová pila přestane začít.

Pro takové řetězové pily jako STIHL 180 je lepší koupit nativní tlumič, změnit, který můžete samostatně a bez problémů.

Proto, pokud máte určité znalosti a neúplné funguje dobře, stojí za to se snažit udělat další tlumič nezávisle, čímž se ušetří peníze a bude možné učinit takové zařízení, které skutečně dělá řetězové pily mnohem klidnější a nebudete muset neustále neustále hádka se sousedy nebo s ostatními, které vás lidé.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS