Demontážní sekačky OLEO-MAC SPARTA 25

Nastavení karburátoru řetězové pily OLEO-MAC 941C

Při nákupu řetězových pil má karburátor tovární volby a upraveno na racionální režimy provozu. Ale v procesu použití je motor (spalovací motor), palivové čerpadlo, karburátor, na konci, je třeba provést jejich opravu, údržbu a možnosti. S tím to všechno, role karburátoru. Limit malých a největších zatáček DVS.

Hlavní aspekty umožňující nalézt potřebu upravit karburátor:

 • Motor se nespustí, stánky a nereaguje na stisknutí akcelerátoru;
 • Žádný nečinný;
 • Nadhodnocená spotřeba paliva, GIS nevyvíjí sílu;
 • Noste pístní skupinu, Nagar na zapalovací svíčky, černé výfukové plyny, neúplné spalování benzínu.

Vyrobte možnosti pro následující:

 • Porušení fixace šroubů regulačních malých a většiny otáček motoru v důsledku silných vibrací nebo mechanických účinků;
 • Při nošení systému GIS pístu;
 • Čerpadlo vzduchu nebo palivových filtrů, trysek, palivového kanálu, vstupního ventilu.

Chyby a metody, které je odstraní

Společné vady mohou být:

 • Ucpání filtrů nebo trysek, eliminovaných čištěním;
 • Poškození membrány (hraje roli čerpadla), je řešena substitucí;
 • Selhání těsnicích podložek potřebuje substituci nových po dlažbě části karburátoru;
 • Заклинивании клапана (иголка, которая перекрывает подачу горючего в карбюратор), требуется оценка его состояния для определения способности его предстоящей эксплуатации либо подмены;
 • Нарушение контакта рычага воздушной заслонки с акселератором, требуется восстановление, ремонт либо подмена узла.

Нередко некие из перечисленных заморочек появляются после долгого простоя бензопилы. Для восстановления работоспособности требуется выполнить полное сервис узлов и предстартовые работы.

Технические характеристики Oleo-Mac SPARTA 25 ECO ALUMINIUM 6103-9137E1T

Объем двигателя влияет на производственную мощность устройства и количество расхода топлива. Выпускаются триммеры для травы с двигателем объемом от 22 до 56,5 куб.cm.

Чем больше объем двигателя, тем выше вес и больше вместимость топливной смеси. Соответственно, тем большее время устройство работает без дозаправки и остановки. Trimmer pro trávu s malým objemem motoru nebude schopen vyvinout vysoký výkon a rychlost otáčení řezného prvku. Proto, pokud je obzvláště důležitá rychlost zpracování vegetace, mělo by být výhodné zařízení s velkým objemem motoru, vysoký výkon a prostornou palivovou nádrž.

Kapacita nádrže. index prostoru směsi paliva. Trimmer pro trávu se vyrábí s kapacitou nádrže od 0,3 do 1 l.

Pokud je nádoba velká, tedy, tedy celková hmotnost zařízení stoupá. Význam tohoto parametru ve frekvenci tankování. Se spoustou kapacit, vyžínač pro trávu bude fungovat bez plnění paliva mnohem déle. Je prospěšné pracovat v pozemcích velké oblasti, jakož i během dlouhodobého misementu bez vysokého přerušení rychlosti.

Malá kapacita nádrže zase pomáhá ekonomicky trávit palivo a usnadňuje celkovou hmotnost zastřihovače pro trávu.

Různé trimry pro trávu mají různé možnosti instalace řezného prvku. rybářská čára, ocel nebo plastový nůž nebo různé kombinace. Nejvíce nízkoenergetických trimrů pro trávu pracují pouze s rybářskou linkou nebo plastovým nožem.

Čím silnější trimr pro trávu, čím více tuku čáry pro vyžínač je racionálnější pro jeho dlouhou práci, s kapacitou 1 kW optimální linie pro zastřihovač 1 mm tlustý. Lesk pro zastřihovač kromě tloušťky se liší profilem průřezu. Tradiční kolo Lesk pro zastřihovač je účinný pro práci s konvenční měkkou trávou. Pro tvrdé, suché trávy, produktivnější sušička pro zastřihovač s čtvercem nebo jiným úhlovým průřezem. Takové rybářské materiály jsou však výrazně hluk během šíření vzduchu (při práci s benzínovými trimrátory nezáleží, t.na. Hluk motoru blokuje píšťalku jakoukoliv rybářskou linku).

Plastový nůž je obvykle umístěn na elektrické nebo nízkoenergetické benzínové trimery pro trávu. jeho schopnost přibližně odpovídají husté rybářské linii, pouze zdroj takového nože je mnohem vyšší než u rybářské linie kvůli možnosti obálkování pevné překážky (sloupy, kameny atd.D.).

Ocelový nůž se používá k odstranění silně zarostlé plochy z tvrdé trávy a malých keřů. Při práci s takovým snapem by mělo být zvláště opatrný, t.na. Když vložíte nůž na kámen nebo kopec, vyžínač pro trávu skočí velmi, takže byste neměli dělat rychlé stisklé pohyby, aby se zabránilo zraněním a nehodám. I z pod nožem, malé oblázky létají vysokou rychlostí, takže nefungují v přítomnosti cizích blíže než 15-20 metrů a vždy používejte ochranné brýle a s dlouhými pracemi je lepší a speciální ochranná maska ​​pro celou osobu.

Ocelový disk. nejzávažnější snap pro silné trimry. Je schopen odříznout nejen jakoukoliv trávu a keř, ale také větve keřů v několika centimetrech.

V závislosti na šířce zastřihovače vyžínače pro trávu může uživatel vypočítat optimální počet časových nákladů na zpracování jeho webu. S velkou šířkou sečení se zachycení vegetace provádí intenzivněji a proces bude dokončen spíše.

Malá šířka sekání je obzvláště vhodná při opuštění záhonů, malých záhonků, stejně jako namontované plevele a bylinky blízko stromů, to znamená, kde se velké zařízení může uvíznout. Nedoporučuje se používat zařízení s nízkou šířkou sečení na velkých prostorách. to vede ke zvýšení délky trvání používání zařízení a potřebu delšího provozu motoru. To také nepříznivě ovlivňuje opotřebení řezného prvku.

Hmotnost zastřihovače pro trávu přímo ovlivňuje jeho ergonomii, protože všechna hmotnost padá na ruce a ramena operátora. Pokud je to pro vás příliš těžké, jak dobře se tráva neudělala dobře, nebudete pracovat dlouho, protože když budete pracovat vyžínače, neustále musíte přístroj zvednout na prodloužené ruce, abyste dosáhli těžko Dosahovat oblasti. Proto vezměte v úvahu hmotnost auta a nechcete pronásledovat svou kapacitu. Je možné, racionálnější získat méně výkonné, ale lehčí zastřihovač pro trávu, který můžete s jistotou dobýt grafy požadované plochy o něco déle.

Při výběru zastřihovače pro trávu věnujte pozornost možnosti vybavení se speciálním pásem, rovnoměrně rozdělit svou hmotnost na všechny spinové operátora, který sníží únavu při práci na minimum.

Parametr typu rukojeti je důležitý během přímého kontaktu zařízení a uživatele. Jak pohodlná rukojeť, ať už se to může přizpůsobit požadavkům Coseller, mohou být použity pohodlí a výkonnost práce na místě, pokud používáte trimmer pro trávu.

Skládací výzva. V tuto chvíli je výhoda poskytována zařízení se skládacími rukojetí a tyčemi, protože umožňuje měnit délku zastřihovače pro trávu pro konkrétní úkoly a růst uživatele.

Teleskopický. Tento typ skládací tyče, který je snížen o délkou v důsledku použití sekcí různých průměrů (jako dalekohled).

D, J, T-tvarovaná rukojeť. Rukojeť ve tvaru D pomáhá uživateli pevněji udržovat zařízení při práci, opravuje jej. J-tvarovaná rukojeť je překážkou pro přímý kontakt tělu sekačky a převodovky vyžínače pro trávu. Rukojeť ve tvaru písmene t dává výhodu při přechodu otevřených trávníků a velké oblasti. umožňuje ovládat zastřihovač jako šikmo.

Trávníky jsou s benzínem nebo elektromotorem. Ten má malou kapacitu a omezený rozsah. Jsou dobré pro velké požadavky na nízký hluk a nedostatek výfuku, například při spouštění malých plic v blízkosti obytných čtvrtí nebo ve sklenících, kde nežádoucí výfuk z spalovacího motoru. Plody elektrického vyžínače pro trávu lze sledovat snadnost provozu, t.na. Není nutná žádná pravidla směsi benzínového oleje, která musí být připravena v určitém poměru. Na druhé straně je poloměr elektrického vyžínače pro trávu omezen na délku prodloužení (až 50-60 m).

READ  Ramenní popruh na strunovou sekačku, jak jej nasadit

Ve všech ostatních případech, když je pravidelná a intenzivní práce vyžadována na nerovných oblastech s přítomností tuhých keřů, je určen k vyřešení benzínu pro trávu. Je to autonomie a v průměru má větší napájení, ale vyžaduje určité dovednosti péče o KVS. Nejprve, směs vaření benzínový olej pro 2 hodiny trimrů, ve kterých olej slouží k mazání pístu a válce a dalších částí motoru. V závislosti na kvalitě a vlastnostech oleje se směs benzínu / oleje připravuje v poměru od 1:25 do 1:50. S odchylkou od optimálního vztahu na libovolné straně je zdroj trimrového motoru pro trávu dramaticky snížen v důsledku předčasných žláz dan mezi pístem a válcem ze spalovacích produktů nadměrně rušného oleje nebo naopak. od bund na jejich povrchu s olejem a nadměrným třením.

Podobná oznámení

Budu prodávat profesionální Oleo-Mac 740t sekačku ve výborném stavu s žlutým distribučním zatížením při práci na celku zpětně.Neomezená věc.

Lawn sekačka OLEO-MAC BC 22T ve výborném pracovním stavu, tleskla 7krát. Snadná, pohodlná, existuje antivirový systém.

Prodáváme sekačku OLEO-MAC SPARTA 25, Použitý. Zahrnuto Lesk pro zastřihovač, nůž. Ve výborném pracovním stavu. Pracoval jen málo, aplikování domácích. Nejlepší zástupce své třídy pro péči o zahradu a trávník.

Prodávám zastřihovač pro trávu (sekačka na trávu) Oleo-MAC Itálie. Použil trochu. Stát je vynikající. Příslušenství (sušička pro zastřihovač) jsou připojeny

Sekačka na trávu OLEO-MAC SPARTA 25. Vůdce v popularitě mezi trimičy benzínu výkon motoru. 1 l.s Objem palivové nádrže. 1 L. hmotnost 6,2 kg

Lawn sekačka OLEO-MAC BCH 40 T Jedna sezóna, nic vážného zlomil. Prodáváme, protože chceme koupit silnější nástroj. Dva cívky a železo jde s ním.Pokud jde o moc jako STIHL 250 a v kvalitě, příliš.Tam jsou náhradní díly značkové nové, jako je převodovka, válec pístová skupina, spojka spojka.Jsou prodávány za poplatek, pokud chcete koupit.

Gasoline Trimmer pro trávu (sekačka trávníku) OLEO-MAC SPARTA 25, výroba Itálie. Použití Dva Motochas. Plně pracovník. Zahrnout diskový nůž. Můžete najít přesné informace na internetu.

Starý, ale zcela funguje. Po celou dobu, ale přesto pro letní sezónu. Neexistoval žádný konstantní a hustý provoz nástroje. Dokáty jsou k dispozici, další komponenty byly ztraceny (jsou levné, pokud potřebují). Leske pro Trimmer. Volejte kdykoliv vhodný pro vás.

Hapakteristings Bezokos Oloo-MAC SCH 25 T. Eto Compact a Learn Deal, uvažuje o vynikající kvalitě potravin a ekonamiků. Онa прeдназначенa для использoвания в дaчныx или дpугиx небoльшиx хозяйcтвaх. В cтандapтнoй кoмплектации бензиновый тpиммep оснaщaетcя насадкой с леской и металлическим ножом для срезания жесткой травы. Поршень с двумя кольцами, кованые шатун и коленчатый вал Кованый коленвал состоит из трех частей, повышающих надежность. Шатун имеет форму «рельсы» для прочности, омеднен для лучшего отведения тепла. Цилиндр и кованый поршень имеют лазерную проточку на стенках, что снижает износ ЦПГ. Система впускных окон имеет 4 камеры, позволяющие равномерно распределять топливную смесь в камере сгорания, что увеличивает КПД и снижает расход топлива. В подарок Масло Оlео-Мас Двигатель Количество поршневых колец 2 Мощность двигателя, л.s. jeden.2 Объем топливного бака, л 0.64 Объем цилиндра, см³ 25.4 Тип двигателя Бензиновый 2-тактный Марка двигателя ЕМАК Общие характеристики Вес, кг 6.4 výrobce OLEO-MA Funkce řezání řezací zařízení Trimmer tryska nůž Design hřídele tvrdé materiály tyče hliníková rukojeť ve formě volantu Převodovka spojka spojky Dodatečné informace o průměru kotouče, mm 250 průměr rybolovná čára 2,4 mm Průměr tyče, mm 26 Aplikace univerzální typ hřídele / nesnesitelný obchod.Stlad „benzotek“ adresa: g.Samara, tovární dálnice, 17 K3 náhradní díly pro zahradní zařízení. Náhradní díly pro elektrické nářadí. Náhradní díly pro řetězovou pilu. Náhradní díly pro benzotrimer. Vybavení a spotřební materiál. Dodání přes městy Ruska dopravní společnosti a pošty.

Výroba „Trimmer pro trávu“ (Leska). Raboia. Používat 3 ceesoa, ale zřídka t.Do vzdálenosti byly prezentovány n. Prodávám z důvodů ne.Učit se na jaře prodává a v současných podmínkách to nepotřebujete. To je nová cesta k Dallers z 16000. Minusů: náhradní komponenty a dokumenty jsou ztraceny (nečekané). Cena je snížena z důvodu ztráty dokumentů a 3 sezónní zkušenosti. Geograficky umístěné v silikátové oblasti. Pokud má někdo zájem, volejte kdykoliv vhodný pro vás. Neodpověděl telefon? Takže vám zavoláte později, t.K mohu být v práci a prostě neslyšíte telefon.

PPOFecccional TPimmer Pr-in Ita (olovo ze SAE). Nápojový motor Emak pronájem 26 cm3 a výkonný 1,5 l. C. Objem 0,75 l. Hliník žihadlo s justiční ocelovým hřídelem na ložiskách. Kazeta spojka. Dobrý den, vibrace vibrace pro zvyk. Primer. Podporované palivo pro Liga. Páka. Smyčka s univerzální řídicí rukojetí. Včetně trimrové trysky, soupravy a keřový nůž, ramenní tyčinky s vibracím. Průměr rybářské linky. Až 2,6 mm. Trimmer pro trávu byl zřídka používán. Karburátor je vyčištěn, nakonfigurován. Trimmer pro trávu je připraven k intenzivní práci. Zahrnuty, mohu poskytnout vysoce kvalitní olej pro dvoupatrové motory, nádobu pro směšování směsi benzínového oleje, ochrannou masku, vyžínače rybářské linky.

Rodová sestava pro zastřihovač benzínu pro trávu OLEO-MAC SPARTA 25.

Trimmer pro trávu OLEO-MAC SPARTA 25 je vynikající cop pro bylinku italské výroby, jeden z nejlepších ve své třídě. Отличается неприхотливостью и грамотной конструкцией двигателя. При правильной эксплуатации может работать безотказно более 10 лет. Главное добавлять нужное количество масла и использовать свежий раствор. Если же ваша коса для травы перестала работать или стала работать неправильно, вы всегда можете отремонтировать или купить запчасти для Oleo-Mac Sparta 25.

 • Nezačínejte motor. причин может быть несколько: засорена топливная система, неисправна система зажигания, а также износ поршневой группы и закоксовка. Довольно распространенная проблема, в частности после зимнего хранения.
 • Не развивает мощность. необходимо проверить подачу топлива, в 70%. необходима чистка, в остальных замена комплектующих.
 • Засор топливной системы. поскольку в бензин добавляется масло, рано или поздно оно начинает разлагаться и превращается в смолу, забивая жиклеры. Pro diagnózu stačí stříkat pod svíčkou trochu benzínu a pokusit se spustit motor. Pokud motor začne a stáří nebo začne pracovat nerovnoměrně, pak je s největší pravděpodobností čistit.
 • Opotřebovaný píst a kroužky. OLEO-MAC SPARTA 25 Stejně jako jakýkoli jiný dvoupatrový vyžínač pro trávu je náchylný k bundám na válce a lepení prstenů, aby určilo poruchy, aby bylo možné odšroubovat tlumič a odhadnout stav pístu a stěny válců. Pokud jsou Zadira. Výměna pístu sestaveného, ​​pokud kroužek pístu. Jeho náhrada.
 • Neexistuje žádná jiskra. Snad selhání zapalovací cívky, svíčky, čepice svíčky, přepínač. Vezměte si novou svíčku, vypněte všechny dráty z magnetu a zkontrolujte jiskru, která se naklonila svíčku na válec.
READ  Jak sloučit olej z sekačky motoru

Pokud si nejste jisti, že můžete správně číslovat o své sekačce trávníku OLEO-MAC SPARTA 25, věřte nám, čím více diagnostiku máme absolutně zdarma. V nezávislosti jste opraveni nebo ne. Máme obrovské zkušenosti s opravou trimrů této značky a diagnóza stráví do 10 minut. Poté si můžete koupit náhradní díly pro vlastní opravu nebo opravu copu našimi silami.

Pokud nástroj vyžaduje opravu, musíte znát jeho model. Nejoblíbenější na trhu jsou zařízení OLEO-MAC. Je nutné si koupit precizně originální části tak, aby cop pro trávu pracoval dlouho a bezproblémový.

Když se zařízení Oleo-Mac přestane, tyto komponenty mohou potřebovat:

 • Podrobnosti motoru. Při jejich výběru je nutné znát průměr válce nebo pístu;
 • Palivová nádrž. Je vybrán daný přistání na Carter;
 • Karburátor. Je ovlivněn obecným designem;
 • Palivový filtr. Mělo by být zobrazeno na velikosti upevnění palivové hadice.

Provoz motocosu, často přechází v obtížných podmínkách, díky kterékoli z výše uvedených částí může selhat. Jeho nezávislá oprava může obsahovat stát, takže bude mnohem efektivnější nahradit.

Recenze: Lawn sekačka OLEO MAC SPARTA 25S Disk. Byli jsme spolu čtyři roky: spokojeni se sebou)

Dlouho jsem byl něco, co nemám písemné recenze. A tak. Recenze o nezbytné věci pro každého moderního Dacketu. Lawn sekačka, nebo jak módně nyní nazývají vyžínačem pro trávu (i když nemůžu něco pochopit. na. V našich pokynech a dokladech je to sekačka na trávu) Petrol Engineer Oleo. Mac „Sparta 25“. Téma je aktuální a užitečné v letní sezóně. A protože technika není levnější, rád bych viděl co nejvíce recenzí reálných lidí. Čas nevydrží stále a pokrok nám dává stále více technik pro úlevu našeho života. To je skvělé, to je jen v různých návrzích, které chci koupit nejlepší cenu. kvalitní. Naše MOTOCOSA používáme čtvrtý rok, takže se stydí, aby se považoval za zkušeného uživatele. Společnost nám nabídne třikrát:. SPARTA 25- SPARTA 25 S- SPARTA 25 Trake Chápu rozdíl v nich pouze v rukojeti, t. na. Motor má všechny tři modely stejné. Koupili jsme Sparta 25.

sekačky, oleo-mac, sparta

Koupili jsme si tu bestii. Pro italský motor v 25 kostkách (kubické centimetry). Doporučili jsme mu osobou, která byla v tomto zbějena, říká, že věc nebyla nejlevnější, ale stojí za to přeplatku. Demolice nebude. Nyní s důvěrou mohu říci, že je to pravda. Jsme spokojeni s nákupem. Kosm tráva často a hodně a čtyři roky jsem nikdy nelitoval vaši volbu. Lawn sekačka v řadách bez jediného členění.

Budu vám o tom říci podrobněji: Jak je již zřejmé z názvu sekačky trávníku pracuje na benzínu. To je nalil elementární, žádné speciální znalosti pro to není nutné:

A tady je víko samotný, na kterém je pro zvláště nadaný i obraz, který je k dispozici:

No, tady to nevypadá marně chráněný motor motokos. Současně budu demonstrovat a cop prut pro trávu, jak můžete vidět, tráva je nemilosrdná lepení na to a čistě lépe po práci. Ale upřímně jsme byli po dlouhou dobu bezpečně hodnoceni)

Italská značka způsobuje důvěru, zejména montáž, Itálie.

Funguje celou věc s rybářskou linkou. Je to dost široko. 2.4 mm, strávil poměrně rychle. Ale funguje to pro nás nestačí. V tom není problém, prodává se v každém domě. Obchod a náklady docela levné. Ale když je čas měnit poprvé, měli jsme problém. Rozebrat pak puk demontován, ale jak nikdo neví, jak opravit. Dlouhé, dlouho studoval pokyny, ale nic nerozuměl))) Ačkoli osoba shromáždila 7 „specialisty“. V důsledku toho byl problém vyřešen Trite: Podíval jsem se na válec na internetu na toto téma, kde dobrý strýc vysvětlil nejvíce srozumitelnější. Je dobré, že v našem kosmickém věku nejsou žádné problémy. To je to, co podložka vypadá jako montáž:

Na fotografii nad dvěma částmi jedné podložky. Uvnitř tohoto kola věci a umístil únik pro vyžínače:

To jsou nejvíce „ocasy“ a provádějí hlavní funkci: porážka tráva.

Pro ty, kteří již naplnili linku pro zastřihovač v sekačce, druhá a následující doba to nebude obtížné.

Nyní o zahrnutí: tady je také vše. Za prvé, motor bude spuštěn:

Zde je páka z různých úhlů. Zaznamenal jsem jeho zaškrtnutí. Přinášíme motor podle principu, jako je motorové motory. ostrý twitch. Pokud plynule vytáhnete, motor se nespustí, ale s tímto jednoduchým pravidlem myslím, že každý je obeznámen. Pak můžete nosit pás na rameni a odvážně jít na místo rostoucí trávy)

Na samotné rukojeti je tlačítko ON / OFF:

Abyste však mohli začít pracovat, musíte stisknout dvě tlačítka páky a držet je, když se seknete trávu:

Na fotografii výše zobrazuje a tlačítko zapnutí / vypnutí a spouštěcí tlačítka podložky s rybářskou linkou.Podmínky používám od sebe a říkám o všem, jak můžu. Nepředstírám se o titul profesionála) s mým úkolem sekačka na trávu vynikající. Váží to tak moc. 6,2 kg, má dost hladký. Motocosa v naší rodině se vyvíjí téměř všechno: Já, bratr, teta a strýc. Proto mohu přesně říci, že pro ženu střední fyziky, tato práce nebude mít spoustu práce, nemluvě o člověku:

Podle pravidel a bezpečnostních technik, toto zařízení vyžaduje vážné vybavení: boty, rukavice, sluchátka, ochranná maska:

Napište recenzi bez registrace Zobrazit všechny (nejen špatné) recenze na OLEO-MAC SPARTA 25 Použijte aktuální propagaci koupit levnější!

– 2. Divasrok

Profesionálové: Zdánlivě pohodlný a kompaktní.
Minusy: Přesné míchání oleje, silnější vibrace, slabé upevňovací prvky (rychle oslabené, je nutné přetrvávat.
Posouzení: Líbilo se mi to v obchodě.Ale doma, když jsem začal všechna pravidla (samozřejmě jsem trpěl) jsem přiznal vibrace.Servisní služba Utáhněte všechny šrouby a matice.Vytáhl se.Vibrace se snížily.Začal Kost.Zdá se nic, jen zápasné zápasy, musíte odvolat.Boty stovky jedné a půl, odhalily únavu z vibrací.Dejte nůž, vibrace ještě více.S zármutkem na polovinu 4 tkavy.Za měsíc začal znovu.sotva šířka.Začal se sekat rybářskou linku.Znovu zase zranil, něco zasaženého a zastavil.Více Noger Token.plivání na trávě.a vysoká krásná.

– 2. Data Skrytá

Profesionálové: Snadná, pohodlná.
Minusy: Není příliš udržovatelné.
Posouzení: Pracoval dvě sezóny, karburátor začal přetékat. Vylévá z kbelíku, startér byl pokryt, a aby bylo možné rozebrat podlahu bílých.

– 2. Igoshin Yaroslav

Profesionálové: Snadný. Dobře policy s jakýmkoliv druhem mělké vegetace (tráva, břemena, rebarbora, s rybářským prutem jemné keře, s nožem. Keře až 5 cm v průměru), ekonomická spotřeba paliva (v průměru 1 tankování na pozemek 10 akrů).
Minusy: Kvalita prvků, vysoké náklady na náhradní díly.
Posouzení: Obecně je model docela dobrý, ale náhradní díly pro to jsou zbytečně drahé, a nejsou tak snadné je najít. Pracoval jsem pouze 2,5 roku a válec byl poškrábaný a píst (zotavení nepodléhá), klikový hřídel selhal a ložisko klikového hřídele. V důsledku toho budou opravy (v servisním středisku spolu s náhradními díly) stát více než polovinu nákladů na vyžínače pro trávu.
READ  Změna linky Oleo-Mac Sparta 25

– 2. Ivan

Profesionálové: Kvalitní nástroj
Minusy: Poslal jsem model, objednám jsem Sparta 25 a poslal Sparta hliník.
Posouzení: Chápu, že rozdíl v funkčnosti chybí, ale stále není příjemný, když je jeden produkt na fotografii a v popisu, ale na druhé straně. A zatím není žádný záruční kupón.

– 2. A79657774484

Profesionálové: Všechno je vyrobeno z kovu a ne z plastu. Vypadá spolehlivě. Doplněk: Zakoupeno v LLC GK Empire Tool, Adresa: G. Moskva, ul. Friedrich Engelsa, D. 58 p. 3 patro 2 kancelář 326 přes trh Yandex. Po 3 spuštěných přestal pracovat startér. A je to na plivání z krabice. Servicemen z Manor-Moto na Dimitrov v Petrohradu Otfutball Oprava s Mulino Opravy. Podívejme se, jak odkazovat. Pokud se znovu zlomíte. Budu předat a koupit Khivvarnu, dovolte mi vrátit peníze
Minusy: Zakoupeno v nástroji LLC GK Empire Tool, Adresa: G. Moskva, ul. Friedrich Engelsa, D. 58 p. 3 patro 2 kancelář 326. Startér trimrů pro trávu přestal běží motor po třech zahancích. Звонил в 2 сервиса, в одном сказали что только после истечения гарантии ремонтируют, второй взялся после долгой ругани. В общем, кардинально поменял мнение по поводу этого триммера для травы в негативную сторону. На днях повезу ремонтировать его по гарантии.
Posouzení: Zakoupeno v nástroji LLC GK Empire Tool, Adresa: G. Moskva, ul. Friedrich Engelsa, D. 58 p. 3 этаж 2 офис 326 После трёх запусков перестал запускаться стартером. Жалею о покупке, планирую менять на хускварну

– jeden. Миронов Сергей

Profesionálové: Ne
Minusy: Купил 2ю косу дааной марки, 1я проработала 3 сезона с охватом участка 25 соток при окосе 3-4 раза в год, проблемы начались на 3м сезоне-износ шестерен привода на редакторе, перебои при запуске, потеря мощности, я в сервис, мне цена ремонта 6т.R. новая 11т.R. Наверное не качественное масло лили. OK.Взял 2ю. на 2м сезоне те же проблемы кроме редуктора. Иду покупать STIHL!! Síla s vysokou trávou nestačí, což ovlivňuje dobu rozpětí oblasti, kvalita opravdu zklamaná.
Posouzení:

– jeden. Hizriciev Arseny

Profesionálové: lehká váha
Minusy: Velké vibrace, malá moc, žádné kanystry pro míchání paliva a dalších dalších nástrojů, nepohodlného zavěšení systému, strašně nevyvážené těžiště, hloupý disk, nepohodlný popisovač, vysoký objem a více hmotnostních různých nepohodlí, třepání.
Posouzení: přišel koupit Echo, ale prodávající řekl, že to vezmu, mám stejné velmi spokojené. V důsledku toho se sotva vrátím domů. Řetězová pila přátelství v Deresie u dědečka a pak lépe začalo. Není dostatek energie ani na vzácné trávě, vorytý jako Kamaz. Při práci echo času v deseti méně jídlech. Po mých rukou byl celý den bzučel a v uších byl zvonění (myslel jsem, že membránová praskla) Ujistěte se, že nosí sluchátka. V obecném zármutku, ne Braza. Pravděpodobně Italové po vyvinutém krmivu. lepší ruce k ripu účinku, ale zdraví nebude trpět.

Nůž 40 zuby s průměrem vsuvka.

Nůž vyhrát s útokem na 40 řezných zubů. Průměr nůž 255 mm. Žádná tloušťka. 1,6 mm. Vyrobit.

Mám zboží v našem skladu a připraven poslat

Zvýhodněná cena: 105.13 UAH. Cena: 111.25 UAH.

Opravy sekačky trávníku Udělejte to sami Sparta 25

Podrobnosti: Oprava sekaček trávníku s vlastními rukama Sparta 25 z tohoto průvodce pro Olenord.com.

Moderní technologie a vybavení umožňují vyrábět nejlepší a optimální technická řešení, která se stávají účinnými asistenti v uspořádání země nebo domácnosti. Zelený trávník a další plantáže mohou rychle vyrůstat, přinést v pořadí lokální oblasti a účesů, sekačka na trávu se používá, která se liší v jiném motocy nebo zastřihovači, čerpací stanici.

Tradiční copánky pro trávu jsou nepohodlné a nebezpečné použití vyžadují značnou dobu času a jejich vlastní síly, které pomohou zachránit sekačky na trávu, kombinovat funkčnost a praktičnost v jejich designu. Na fotografii Benzokosu můžete vidět různé high-tech příslušenství, které mají komplex operačních charakteristik, včetně takových parametrů jako zvýšený výkon a dlouhou životnost.

Pohodlný a spolehlivý zastřihovač pro trávu je technické zařízení sestávající ze samostatných mechanismů, částí a prvků, které mohou být noseny, přičemž během intenzivního provozu se nepoškozují.

I při provádění pravidelné technické inspekce, postupy pro péči a pečlivé skladování, taková zařízení a jejich jednotlivé části vyžadují upevnění a dokonce nahrazení, všechny postupy opravy mohou být provedeny nezávisle.

Nejjednodušší způsob, jak dát trávníkovi opravit, přidělit z rodinného rozpočtu určité množství finančních prostředků, provozní a kvalitní opravy s vlastními rukama není méně jednoduchý a pohodlný, pokud chcete pochopit design sekačky trávníku a správně Všechny problémy.

Masová a kusová produkce trimrů je založena na používání obecně uznávaných technologií, typického schématu stavby se skládá z určitých prvků a částí, jsou důležité vědět při provádění nezávislých opravných prací:

 • nejlepší část. Základem celého designu, kde jsou shromažďovány všechny důležité prvky, jako je startér, karburátor a sekačka motoru;
 • střední část. Rodová dutina, uvnitř je kabel spojující motor a převodovku, která řídí řeznou linku pro vyžínače. V této části jsou upevňovací prvky pro distribuci hmotnosti celého provedení a pás pro upevnění zastřihovače pro trávu na pásu osoby pomocí zastřihovače za účelem určení;
 • Spodní část. Má převodovku a řezné prvky, které jsou skryté pod praktickým pouzdrem, které chrání uživatele. Pouzdro poskytuje zvýšenou úroveň bezpečnosti, což zabraňuje velkým trakcím v osobě velkých tramvají, oblázků a brýlí při práci s čerpací stanicí.

Přesně znát vnitřní zařízení a principu provozu vyžínače pro trávu může být nezávisle provádět opravy činností pro návrh nebo výměnu jednotlivých uzlů pomocí pokynů pro opravy.

Nejčastější a obyčejně se setkáváme, následující problémy lze nazvat nezávislé korekce

 • Porucha motoru, díky nimž se sekačka na trávu nespustí a nefunguje;
 • Posílení vibrací motocosy tyče, které komplikuje své cílové použití;
 • zvýšená redukční redukce, jeho zrychlené vytápění během provozu;
 • Pomalé a slabé fungování řezu rybářské linie za nedostatečných otáček;
 • ucpání mřížky startéru, což způsobuje přehřátí motoru a jeho selhání práce;
 • Rychlé a časté ucpání karburátoru v důsledku použití nekvalitního paliva;
 • Vzduchový filtr ucpání při nedodržení činností péče o zařízení.

Opravte MOTOCOS OLEO-MAC

Italská značka Oleo-Mac je jedním z lídrů na mezinárodním výrobním trhu pro zemědělské a zahradní zařízení. Značkové výrobky se vyznačují vysoce kvalitním výkonem, spolehlivostí, bezpečným provozem, stejně jako atraktivním stručným designem.

Motocos a trimry benzínu pro trávu OLE MAC s řádným použitím mohou sloužit několik desetiletí. Aby nedošlo k poruchám, majitelé OLEO-MAC OLEO-MAC ochranné známky by měly být provedeny v čase a mazání komponent včas, vyhnout se nadměrnému zatížení motoru a vzít v úvahu sílu jednotky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS