Diamantové pásové pily pro řezání kamene

Diamantové pásové pily pro řezání kamene

Drátová pila na žulu se vyznačuje vysokou účinností řezání a dlouhou životností. drátová pila může řezat max. 25 m2/m na středně tvrdém žulovém lomu.

5 dodatečných mramorových frankfurtských brusných kamenů pro leštění mramoru slouží k jemnému broušení na mramorovém travertinu nebo povrchu umělého kamene. Dialog má a5 další mramorové brusné materiály také10 další mramorové brusné materiály

leštěná diamantová podlaha může být použita k leštění povrchu mramorové žulové betonové podlahy pro získání vysokého stupně lesku. Dialead může dodat 10 000 sad leštění podlah měsíčně do Ameriky

magnezitové ficker brusivo pro leštění žuly je široce používáno v automatických leštících strojích. Dítě prodávalo měsíčně 3 až 5 nádob granit fickert magnezit abrazivní materiál Írán-Esfahán, Teherán atd. d.

magnezit frankfurtský brusný kámen K leštění mramoru můžete použít hrubé broušení na mramoru nebo travertinu nebo podložce nebo dlaždici. Dialead dokáže vyrobit 4000 krabic frankfurtského mramorového brusného kamene za den.

dialead má dva různé vzorce 2000mm mramorových diamantových segmentů pro Saúdskou Arábii. Dialead nyní dodává více než 300 sad mramorových diamantových segmentů v Saúdské Arábii

Žulové diamantové segmenty D3000mm pro řezání bloků lze použít k řezání žulového bloku v jednorázovém řezacím stroji a řezání vícestupňových bloků. Prodali jsme více segmentové řezání s diamantovou žulou 3mtrn Ukrajinou a ruským trhem.

Žulová kotoučová pila použitá pro řezací stroj se sporákem s vysokou ostrostí a dlouhou životností.Diamond viděl dishrazter se pohybuje od 12 palců do 140 palců.

Pokud jde o segmenty, po mnoha letech testů a aplikací opět a opět na domácím i zahraničním trzích, Dialad nyní přijímá svůj horký prodejce v mnoha zemích, například, žulové segmenty 2000 mm a segmenty s několika nožů na indickém trhu, 400 mm a 1200 mm a další; Segmenty mramoru a žuly 1600 mm na íránském trhu, více sezónních segmentů 1200 mm, jednovrstvé žulové segmenty 2000 mm a 3000 mm na trhu Ukrajiny a Ruska. Kromě toho, 350 milimetrů pilových listů a 3000 milimetrů žulových segmentů dobytí vysokého rozpoznávání na trhu Severní Ameriky.

Dialead T Turbo segmentovaný žulový kotouč Patentovaný nový pilový kotouč. je určen k ohýbání různých kamenných materiálů.

Pájená čepel phaor s j-drážkou dialead se vyznačuje vysokou ostrostí, hladkými a plochými řezy, bez vylamování a dlouhou životností. lze jej použít pro jiné řezání

Skleněná čepel hot dog se vyznačuje vysokou ostrostí a dlouhou životností. Tvar párku v rohlíku zajišťuje čistý řez

ultratenká turbo čepel určená pro rychlé a hladké řezání. Může být použit pro různé materiály jako je mramor, žula, dlaždice, keramika atd. d.

Rychlý a hladký řez Dialead čepel s průběžnou čistou turbo dlaždicí. Čistý turbo design zajišťuje dobrý řezný účinek.

diamantové, pásové, pily, řezání, kamene

Nepřetržitý háčkový čepel dialogu se vyznačuje vysokou ostrostí, a pro dlaždice aplikuje vzorec s dobrými segmenty kontinuální traadové dlaždice vysoce ceněny na mnoha trzích, jako je evropská a Severní Amerika Market5

Dialead čepel lze použít pro různé materiály, jako je kámen, cihla, beton, zdivo atd. d. Dodáváme hodně do Evropy a Severní Ameriky.

Segmenty Dialead Gangsaw mohou řezat mramor různé tvrdosti. díky 100%.na bázi kobaltu si naše segmenty pásových pil udržují vysoký a stabilní výkon při řezání mramoru.5

Mramorové řezné segmenty ve tvaru D jsou speciálně navrženy pro tvrdý mramor v Pákistánu, Karáčí, Mardanu atd. d. Dialektové řezné segmenty jsou vhodné pro sluneční šedou, jablkově šedou, černou, zlatou atd. d.5

1200/1600 mm dialead vícečepelové řezné segmenty s vysokou ostrostí a dlouhou životností. Vhodné pro italský vícečepelový řezací stroj Simec a čínský řezací stroj na obrubníky5

READ  Dodávka oleje pro řetěz STIHL 180

Dilead 1600 mm Blok řezání SEGRESSHEPET je vítán na trhu Asie Miyi a na ruském trhu.Dialidové řezy mohou řezat žulu i se stupněm tvrdosti 5

Diamantové řezné kusy 900 mm jsou jedním z nejprodávanějších produktů naší továrny. Nyní dodáváme diamantové segmenty do různých částí Pákistánu, jako je Peshwar, Lahore, Mardan, Karáčí atd. d.5

Zařízení

Automatický posuv vozíku v ose X s proměnnou rychlostí od 0 do 7 m/min (vpřed i vzad). Automatické zvedání-spouštění disku podél osy Z. Hlavní motor 5 kW, 2800 ot./min.min, průměr kotouče 250-300-350 mm. Naklonění mostu 0-45° (manuální).

Galaxie. stroj na řezání kamene se 4 funkcemi: 1. Zakřivené řezání kamene ve všech směrech s rovnou čepelí s bočními segmenty; 2. Vyřezávání otvorů do kamene o minimálním poloměru do 15 cm pomocí talířového kotouče s bočními segmenty; 3. Vyříznutí drážky o poloměru 6 nebo 8 mm pomocí břitových kotoučů; 4. Stylet 5 Paralelní drážky na krocích se speciálním řezačkou.

Galaxie. stroj na řezání kamene se 4 funkcemi: 1. Zakřivené řezání kamene ve všech směrech s rovnou čepelí s bočními segmenty; 2. Vyřezávání otvorů do kamene o minimálním poloměru do 15 cm pomocí talířového kotouče s bočními segmenty; 3. Vyříznutí drážky o poloměru 6 nebo 8 mm pomocí břitových kotoučů; 4. Řezání 5 paralelních drážek na stupních pomocí speciální frézy.

Výkon 1600 W. Rychlost otáčení 2000. 7000 ot./min./min. Hmotnost 5 kg. Příruba 22.2 mm. Hloubka řezu až 52 mm. Průměr kotouče 180 mm.

CS 60 Wet od Flex je vhodný pro práci s různými druhy materiálů a za všech podmínek, například s fasádními deskami, podlahami, kamenem pro terénní úpravy zahradních ploch, stavebními materiály atd.

Kompaktní 1200 W kompaktního tělesa má nastavitelnou rychlost otáček od 2800 do 12000 ot / min, možnost nastavení kruhu s maximálním průměrem až 125 mm, dvojitá izolace, možností hladkého start, ochrany proti reverzním nárazu (spojka s super.Joint-System Technology), stabilizační systém Rolver, kompletní s další stranou rukojeť dvou polohy, koncovým klíčem a ochranným pouzdrem. Stroj je určen pro suché řezání a suché broušení materiálů.

Řezačka dlaždic Bosch GCT 115 Professional 0601391001 je široce používána na stavbách. Nízká hmotnost a rozměry usnadňují přenášení zařízení na pracoviště. Pilový kotouč lze snadno vyměnit, což zkracuje čas na seřizování stroje. Součástí dodávky je hadice k vysavači, která účinně odstraňuje prach z ošetřovaného povrchu. Stroj je vybaven 720W motorem, který se vyznačuje vysokou produktivitou. Bez vodního chlazení.

Na keramické obklady a přírodní kámen.

Postel 69. montáž diamantových vrtacích otvorů Ø 4–14 mm na koncích fasádních desek. Určeno pro vrtání konců fasádních desek pro kotvení. Speciální konstrukce pákového mechanismu umožňuje vrtání přesně v pravém úhlu bez úkosů.

Produktivní a funkční pedorátor pro pravidelnou a dlouhodobou operaci.

Hydraulická frézka. Pomocí stroje ANTAREX je možné frézovat mramorové a žulové desky. Hloubka ponoru frézy je 0-40 mm, takže je možné řezat desky podle složitých vzorů.

SCS7 je ideálním řešením pro rychlé a přesné řezání veškerého kamene a dalších materiálů až do tloušťky 55 mm.

Bezpečný hydraulický pohon, komfortní ovládání díky skvělému vyvážení stroje, nastavení otáček vřetena 0. 7000 ot./min., výborný systém aquaplaningu, vodní chlazení nástroje zevnitř i zvenku. Pracuje s hydro.

Bezpečný hydraulický pohon, komfortní ovládání díky skvělému vyvážení stroje, nastavení otáček vřetena 0. 7000 ot./min., výborný systém aquaplaningu, vodní chlazení nástroje zevnitř i zvenku. Pracuje s hydro.

Dva přísavky bezpečně drží stojan na leštěném povrchu kamene. Vestavěný pravítko vám umožní přesně určit umístění pro otvory. Otvor pod upevněním napájecího nástroje 43 mm.

Tři přísavky pro trvanlivé upevnění na povrchu kamene a snižují vibrace během vrtání. Trup je vyroben z hliníku, aby se zmírnil hmotnost. Přesný a odolný mechanismus pohybu vozíku. Otvor pod upevněním napájecího nástroje 43 mm a 59 mm.

Pila pro řezání betonu

Zařízení a cíl

Krabice se používají pro demontáž.

READ  Poměr ředění benzínu a oleje na řetěz v řetězové pile

Ruční pila pro řezací beton může významně usnadnit zpracování železobetonu, kámen, kompozitních, cihel a monolitických konstrukcí během všech druhů stavebních prací. Nástěnné stroje s diamantovými disky se zpravidla používají pro řezání železobetonu, ale jejich použití není vždy k dispozici.

Faktem je, že hmotnost a rozměry takových automobilů jsou dostatečně velké, a proto nemohou být použity v těžkých místech, omezených prostorech s vysokou nadmořskou výškou v průmyslových horolezních a jiných podobných oblastech. Ruční kotoučové pily neumožňují řezání do dostatečné hloubky.

diamantové, pásové, pily, řezání, kamene

Nástěnné frézy jsou často příliš objemné a těžké.

Proto se při výrobě prací pomocí nástěnných řezaček a jiné těžké techniky vždy používají ruční řetězové pily. Pístové provedení řezné sady umožňuje pracovat v dostatečné hloubce řezu. 30. 40 cm, navíc umožňuje koncový nájezd pily a řez s otočením o 90 stupňů, což je důležité při konstrukci otvorů a výklenky.

Pásová pila na pěnobeton umožňuje řezat do dostatečné hloubky.

Hlavním řezným nástrojem zařízení je diamantový řetěz natažený přes speciální pneumatiku, která pohání a vede řetěz. Řetěz řetězové pily na beton má speciální pájení ve formě segmentů potažených diamantem, díky čemuž je odolnější a efektivnější.

Pneumatika s řetězem je odpojena od pily jako headsetu, což zjednodušuje péči o nástroj a její opravu.

Zařízení má napájecí jednotku. benzín nebo elektromotor.

Zpravidla benzínová jednotka má obousměrný principu provozu a ochrany proti vlhkosti a prachu. Moment je přenášen do řetězu pomocí spojky spojky nebo převodovky, nejčastěji na moderních nástrojích instalovala automatickou odstředivou spojku, která umožňuje imobilizovat řetězec při volnoběhu nebo zastavit, když je zatemňovací a další nouzové režimy zastavit.

Pneumatika topného oleje kolem kamene se liší od pneumatiky obvyklých řetězových pil na stromě. Je těžší na úkor kanálů, pro které voda teče do řetězce. Voda je nezbytná pro ochlazení řezací pásky a odstranění betonového písku kalu a čipů, bez kterého řetěz nebude pracovat dlouho.

Pokud je nástroj vybaven elektromotorem, pak je to obvykle kartáčová jednofázová jednotka na střídavého proudu 50 Hz a 230 V. Síla elektromotoru může být od 1 do 3 kW, někdy se vyskytují silnější auta. Zvláštní pozornost při konstrukci elektrických pil je věnována ochraně motoru před vodou a prachem.

Důležité! Přímočaré pily na beton se používají k řezání betonu, kamene, cihel nebo asfaltu na těžko přístupných místech při stavebních a demoličních pracích. Je vhodné je použít i pro malé objemy a velikosti konstrukcí.

Oblast použití

Elektrické pily a benzínové řezačky betonu lze použít k řezání těchto materiálů:

 • Pórobeton, včetně pěnového betonu, pórobetonu, plynosilikátu, pěnobetonu a podobných materiálů;
 • Lehký beton, včetně keramzitbetonu, pemzového betonu, perlitbetonu, polystyrenbetonu, dřevěného betonu, konopného betonu a podobně;
 • Husté a těžké betony na bázi portlandského cementu, asfaltu, struskového cementu, polymerního pojiva a dalších typů pojiv. Těžký beton lze řezat se slabou výztuží;
 • Silikátová a keramická cihla, slinek, stavební bloky pěnového betonu a jiných materiálů;
 • Přírodní kámen;
 • Porcelánové kameniny a jiné druhy umělého kamene;
 • Sádra, sádrokarton, křída, vápenec;
 • Všechny druhy kompozitních a komplexních stavebních materiálů z pevných látek.

Jak vidíte na fotografii, do přírodního kamene je možné vyřezat malé otvory.

Nejčastěji se takové pily používají v následujících oblastech:

 • Demontážní práce na demolicích stěn, příček, stropů, sloupů, přepážek, příček a dalších prvků uzavíracích a nosných stavebních konstrukcí;
 • Práce na přestavbě bytů;
 • Výstavba dalších okenních nebo dveřních otvorů ve stěnách, jakož i úprava stávajících při velkých opravách;
 • Dokončení rohů po práci kotoučových strojů;
 • Řezání výklenků, otvorů a otvorů;
 • Pokládání stroboskopů a řezání výklenků pro zásuvky, pokládání různých kanálů a komunikací, jakož i ventilačních otvorů a kanálů;
 • Řezání stavebních materiálů, jako jsou betonové bloky, betonové bloky a kámen, cihla, pěnový beton a další.

kotoučová pila MECATOME T202

Průměr kotouče: 200 mm Kapacita řezání: kruh: 40 mm

READ  Jak správně nasadit řetěz na řetězovou pilu

Přesný ruční mikro řezací stroj. Metacome T202. Robustní a kompaktní přesný řezací stroj s širokou schopností měkkého řezání Spectra. Je vybaven výkonným bezkomutátorovým motorem, který umožňuje jeho práci.

Diamantové řezání betonu: vysoce kvalitní metody řezání

Diamantové řezání se provádí různými typy zařízení. Hlavní podmínkou je použití diamantového kotouče, který umožňuje provádět všechny druhy práce různé složitosti.

Diamantové řezání betonu lze provádět pomocí následujících nástrojů:

 • Použití úhlové brusky. úhlové brusky, která je spíše známá jako „úhlová bruska“.
 • Stěnová pila. pohyb diamantového kotouče se provádí podél vodítek. Takový stroj pro řezání přírodního kamene se aktivně používá v procesu provádějící konstrukce a dokončovací práce, když je nutné řezat stěny, podlahy a všechny druhy podlah.
 • ShvondRezer. Diamantové řezání, které je vhodné pro horizontální řezání podlahové krytiny a různé překrývání.
 • Ručně vyráběný Stonecutter doplněn speciálním řetězem s diamantovým povlakem.

Diamantové řezání betonu umožňuje provádět všechny práce co nejrychleji as minimálním množstvím prachu. Ve stejné době, úroveň vibrací zůstává na povolené úrovni, která zaručuje plnění celého pracovního postupu s pohodlím.

Pily řezání kamene

Pily stuhy pro řezání masa Banso 200.563 TPI. Stuha hadřík. Strachkovi pila. Pily.

100%

Pily stuhy pro řezání masa Banso 160.563 TPI. Stuha hadřík. Strachkovi pila. Pily.

100%

99%

100%

100%

98%

99%

99%

99%

Pila pro řezání dřeva Faby PI-504 V, pila pro příčné řezání, pila Disk Faba, kotoučová pila

93%

Diamantový kruh Multidisc 230mm pro řezání a broušení pod přírubou pro kámen, žula, mramor, gabbro, beton

95 %

Aku řetězová pila Makita DUC CS-4002 (40V, 6Ah)

Informace o produktu

Diamantový pásový pilový list Leafun Gulleted Coated využívá laserové svařování vysoce pevných, vysoce pevných a tenkých ocelových bloků.odolnost proti únavě kovu, není snadné se zlomit.NI-CO pokovení a vysoce kvalitní diamantový kompozitní povlak na břitu.Pevný povlak a ocelový blok mají vysokou pevnost spojení, vysokou ostrost a dlouhou životnost.

Diamantová pásová pila s drážkovacím povlakem, povlak pracovní části je rozložen po obrobku segmentového provedení.Struktura segmentu má více prostoru pro odvod třísek a odvod tepla.Výrobek je vhodný pro větší efektivní rozsah řezu a řezný efekt je ostřejší.

Parametr

kód produktu rozměry Velikost zrna Rozsah použití
Šířka Tloušťka
mm palec mm
BK-FC010 deset 3/8″ 0,5 / 0,65 D126, D151, D181, D252, D301, D356, D426, D501, D601 Řezání kompozitní podlahy, kompozitní vnitřní řezání, řezání kompozitního materiálu z uhlíkových vláken, řezací kompozitní materiál z skleněných vláken, řezání stavebního protipožárního preventivního materiálu, řezací konstrukční betonové materiály, řezací kámen, řezacích minerálů, řezání pryže, vyztuženého ocelového drátu, Řezací umělé organické kompozitní materiály, průmyslové řezací keramické trubky, průmyslové řezací keramické bloky, žáruvzdorné řezání, řezání skla, řezání grafu, řezání křemičitého křemene, s vysokou čistotou křemene, řezací parkety, řezání parkety, řezání jade parkety, řezání kamene, řezání magnetických materiálů, řezání magnetických materiálů, řezání magnetických materiálů, řezání magnetických materiálů, řezání magnetických materiálů, řezání. Řezání brzdových bot, řezání cín-indiye materiál
BK-FC013 třináct 1/2 palce 0,5 / 0,65
BK-FC016 šestnáct 5/8 0,5 / 0,65
BK-FC020 20 3/4″ 0,5 / 0,8
BK-FC027 27 1-1/16″ 0,5 / 0,7 / 0,9
BK-FC034 34 1-3/8″ jeden.jeden
BK-FC041 41 1-5/8″ 0,5 / 0,8 / 1,3
BK-FC050 padesátka 2″ 0,9
BK-FC054 54 2-1/8″ jeden.jeden
BK-FC067 67 2-5/8″ 0,7
BK-FC080 80 3-1/8″ 0,9/1,1
BK-FC100 100 4″ 0,9/1,1

Opatření pro použití

Před použitím jej nechte jednu minutu běžet naprázdno, zkontrolujte, zda stroj běží normálně, a nasaďte si masky, rukavice, brýle a další ochranné pomůcky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS