Elektrický šroubovák s bitem pro montáž nábytku

Šroubovací bity šestihranné

typ: bit, typ bitu: jednostranný, typ hrotu: H3, H4, H5, H6, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, SL3, SL4, SL5, SL6, T10(Torx s otvorem), T10(Torx), T15(Torx s otvorem), T15(Torx), T20(Torx), T25(Torx s otvorem), T25(Torx), T27(Torx s otvorem), T27(Torx), T30(Torx s otvorem), T30(Torx), T40(Torx s otvorem), T40(Torx), magnetický adaptér, tvar hrotu: šestihran, délka: 25 mm

typ: bit, typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PZ2, magnetický adaptér, tvar hrotu: křížový, délka: 50 mm

typ: typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PH2, magnetický adaptér, tvar hrotu: křížový, délka: 50 mm

typ: typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PH2, PZ2, SL6, tvar hrotu: šestihran, délka: 25 mm

typ: bit, typ bitu: jednostranný, typ hrotu: H10, H12, H5, H6, H7, H8, H9, PH1, PH2, PH3, PH4, SL10, SL12, SL6,5, SL8, T20 (Torx s otvorem), T25 (Torx s otvorem), T30 (Torx s otvorem), T40 (Torx s otvorem), M8, M10, M5, M6, M12, M14, T50 (Torx s otvorem), T55 (Torx s otvorem), T60 (Torx s otvorem), magnetický adaptér, tvar hrotu: šestihran

typ: typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PZ1, tvar hrotu: šestihranný, délka: 50 mm

typ: bit, typ bitu: jednostranný, typ hrotu: H1,5, H2, H2,5, H3, H4, H5, H6, PH1, PH2, PH3, PH4, PZ0, PZ1, PZ2, PZ3, SL3, SL4, SL4,5, SL5, SL5,5, SL6, SL7, T10 (Torx s otvorem), T15 (Torx s otvorem), T20 (Torx s otvorem), T25 (Torx s otvorem), T27 (Torx s otvorem), T30 (Torx s otvorem), PZ4, Magnetický adaptér, špičatý tvar: šestihran

typ: typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PH2, tvar hrotu: šestihran, délka: 25 mm

typ: typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PH1, PH2, PH3, SL4, SL5, SL6, magnetický adaptér, tvar hrotu: šestihranný

elektrický, šroubovák, bitem, montáž, nábytku

typ: typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PZ3, tvar hrotu: šestihran, délka: 25 mm

typ: bit, typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PH3, tvar hrotu: šestihranný, délka: 25 mm

typ: bit, typ bitu: jednostranný, typ hrotu: PH2, tvar hrotu: šestihranný, délka: 50 mm

Profesionální bity typu HEX6 značky Rexant 92-0424 v délce 50 mm se používají jako výměnné bity pro šroubováky, stopky. šestihranný. Určeno k upevňování a vyšroubování různých šroubů, matic a jiných šroubových spojů. Bity jsou vyrobeny z robustní a vysoce kvalitní slitiny. kalená ocel. Dodává se v balení po 10 kusech.

elektrický, šroubovák, bitem, montáž, nábytku

14272 Sada šroubovacích bitů s 10 kusy, včetně bitů s PZ, PH, Torx a drážkou. Držák bitů s magnetem umožňuje rychlé upevnění bitů a jejich snadnou výměnu. Vhodné pro všechny montážní práce. Lze použít s kladivem. Tvar bitu zajišťuje silný točivý moment. Pro pohodlnou organizaci na pracovišti i přepravu je sada uzavřena v kufříku. Dřík. šestihran 1/4″.

Určeno pro upevnění bitů ve šroubovácích. Držák bitů pro rychlou výměnu bitů. Rozměry: délka 100 mm, šestihranná stopka 1/4″. Výrobce: Rusko.

Pohon ISO 1173 E6.3, 1/4 vnější šestihranná stopka“ Podrobnosti Rozměry HEX3 Délka, mm 49.0 Hrubá hmotnost : 0.026 kg. Rozměry balení: 122x50x6 mm.

Typ hrotu: PH, PZ, SL, T, H, R; Délka: 25 mm; Pouzdro: ano; Množství v balení: 40 ks; Kříž: ano; Trojhran (TW): ne; Hrot: ano; Vidlice (SP): Ne; Šestihranný s otvorem (HTR): ne; Čtyřhranný: ano; Drážkovaný: ano; Šestihranný s otvorem (TTR): ano; Šestihranný (HEX, SW): ano; Držák bitů: ano; Šestihranný: ne; Čtyřhranný (TS): ne; Magnetický hrot: ne.

Typ bitu: jednostranný; Typ hrotu bitu: PH, PZ, SL, TTR, HTR, TW; Materiál: ocel S2; Kufr: ano; Množství v jedné zásilce: 35 kusů; Tříkolíková (TW): ano; Ozubené kolo: ne; Vidlice (SP): ne; šestihran s otvorem (HTR): ano; čtyřhran: ne; drážkování: ano; ozubené kolo s otvorem (TTR): ano; šestihran (HEX, SW): ne; držák bitů: ano; šestihran: ne; čtyřhran (TS): ne; kříž: ano; magnetický hrot: ne.

Sada bitů HB-31 Arsenal (21129) se používá jako příslušenství pro šroubováky při různých stavebních a montážních pracích. Speciální vlastnosti: Materiál nástroje. chrom-vanadová ocel. Příslušenství: TORX s otvorem: T10; T15; T20; T25; T27; T30 Phillips: 0; 1; 2; 3; 4 pozidriv: 0; 1; 2; 3; 4 hexagon: 1.5; 2; 2.5; 3; 4; 5; 6 drážkování: 3; 4; 4.5; 5; 5.5; 6; 7 magnetický držák bitů 1/4″ plastový box

Typ bitu: jednostranný; Typ bitu: TTR, HTR, TW, TS, SP; Materiál: CrV; Kufr: ano; Množství v balení: 33 ks; Drážkování: ne; Ozubené kolo s otvorem (TTR): ano; Šestihranný (HEX, SW): ne; Držák bitu: ano; Šestihranný: ne; Čtyřbřitý (TS): ano; Křížový: ne; Tříbřitý (TW): ano; Ozubené kolo: ne; Vsuvka (SP): Ano; Šestihranný s otvorem (HTR): ano; Čtvercový: ne; Magnetický hrot: ne.

READ  Elektrický šroubovák, jak si vybrat dobrý šroubovák pro práci

Typ bitu: jednostranný; Typ bitu: PH, PZ, SL, T, H, R; Délka: 25 mm; Kufr: ano; Počet kusů v dodávce: 61; Ozubené kolo: ano; Vidlice (SP): žádný; Šestihranný s otvorem (HTR): žádný; Čtyřhranný: žádný; Drážkový: žádný; Šroubový s otvorem (TTR): žádný; Šestihranný (HEX, SW): žádný; Držák bitů: žádný; Šestihranný: žádný; Čtyřhranný (TS): žádný; Křížový: žádný; Třídílný (TW): žádný; Magnetický hrot: žádný.

elektrický, šroubovák, bitem, montáž, nábytku

WITTE INDUSTRIE Šestihranný bit SW8,0x50mm Bit INDUSTRIE SW8,0x50 je vhodný pro průmyslové aplikace, tvrdost bitu splňuje nejvyšší požadavky v průmyslu. Bit z nerezové oceli.

Typ bitu: PH, PZ, SL, T, H, R; Délka: 25 mm; Kufr: ano; Množství v balení: 40 ks; Šestihranný (HEX, SW): ano; Držák bitu: ano; Šestihranná stopka: ne; Čtyřhranná stopka (TS): ne; Křížová stopka (TW): ne; Ozubené kolo: ano; Vidlice (SP): žádný; šestihran s otvorem (HTR): žádný; čtverec: žádný; drážka: žádný; ozubené kolo s otvorem (TTR): žádný; magnetický hrot: žádný.

WITTE INDUSTRIE Šestihranný bit SW6.0 x 25mm Bit INDUSTRIE SW6.0 x 25 je vhodný pro průmyslové aplikace, tvrdost bitu splňuje velmi vysoké nároky v průmyslu. Bity z nerezové oceli.

Typ bitu: jednostranný; Materiál: CrV; Kufr: ne; Počet ks v balení: 13; Šestihranný bit (HEX, SW): ano; Držák bitu: ne; Držák šestihranného bitu: ne; Šestihranný bit: ne; Trojúhelník (TW): ano; Kříž: ne; Vidlice (SP): je; ozubené kolo: ne; adaptér: je; šestihran s otvorem (HTR): ne; čtyřhran: ne; drážkování: je; ozubené kolo s otvorem (TTR): ne; magnetický hrot: ne.

Jak si vybrat

Na trhu je mnoho různých výrobců bitů s různou kvalitou. Při nákupu jednotlivých produktů pro elektrický šroubovák je lepší zvolit Whirl Power (WP). Jejich obaly jsou opatřeny charakteristickou zelenou nálepkou. Modely se vyznačují magnetickými vlastnostmi, tvrdostí a odolností. Bity o délkách 25, 50, 75, 90 a 150 mm jsou vhodné pro použití v domácnosti. Pro práci s většinou spojovacích prvků postačí standardní bit WP2, ale pokud šroubujete ozdobné šrouby, je nejlepší volbou bit WP1.

Dalším spolehlivým výrobcem bitů pro šroubováky je společnost Bosh. Společnost vyrábí spolehlivé, ale drahé trysky. Spotřebitelé často kupují bity s titanovým povlakem, který zvyšuje náklady.

Pokud chcete cenově výhodné bity, měli byste se podívat na DeWALT. Hlavním rysem výrobků této společnosti je jejich odolnost a životnost. Akumulátorové nářadí Magna je vhodné i pro příležitostné domácí použití.

Důležité! Při nákupu bitu pro konkrétní spojovací prvek je třeba přinést do prodejny vzorek. Správnou volbu usnadňuje ruční přizpůsobení trysky klobouku.

Nákup sad

Pro dlouhodobé používání šroubováku je lepší kupovat šroubovací bity v sadách. Jsou zabaleny v krabici, kde je pro každou položku vyhrazeno samostatné místo. Navíc je takový nákup mnohem levnější než jejich nákup po jednom. Hitachi a Kraftool nabízejí konkurenceschopné a kompletní sady. Jejich sady obsahují i hlavičky pro šrouby do střešní krytiny. Které kousky jsou lepší. záleží na každém jednotlivém uživateli, jak se rozhodne.

Při práci se šroubovákem je nepostradatelný šroubovací bit. Toto příslušenství se liší vzhledem, výkonem, materiály a účelem. Pro začátečníky je snadné koupit oblíbené bity po jednom. A pro toho, kdo plánuje plně využívat funkce nástroje, je lepší koupit si hotovou sadu.

Bity pro elektrické šroubováky. typy, použití, výběr

V dnešní době se hřebíky ve stavebnictví používají stále méně. Šrouby a samořezné šrouby se elektrickým šroubovákem do dřeva nebo kovu zavrtávají mnohem snadněji. Používá se ve velkých stavebních projektech i v domácích aplikacích. Pro bezpečné spojení šroubů je třeba zvolit správný bit pro elektrický šroubovák. V tomto článku vám mistr instalatér vysvětlí, co to jsou a jak si vybrat ten správný.

Multifunkční bity se liší velikostí, tvarem, materiálem a ochranným povlakem. Jsou to podlouhlé kovové šestistěny, které mají dvě strany. Jedna strana je hnací a je určena k zašroubování kovových spojovacích prvků.

  • Základní, pro šroubování samořezných šroubů, šroubů s hlavou a vrutů.
  • Kombinace. Vyznačují se dvěma pracovními částmi, z nichž každá se může lišit velikostí a vzhledem. Při práci se bit zasune do sklíčidla elektrického šroubováku nepodepřenou polovinou a poté se pracuje se zbývající částí.
  • Speciální. vysoce specializované produkty. Speciální bity se pro práci používají zřídka a prodávají se samostatně.

Jakmile znáte typové označení, můžete si být jisti, že pro svůj elektrický šroubovák získáte správný bit.

Jako první byl vynalezen přímý drážkový šroubovák, který vznikl v 16. století. V sovětské éře to bylo velmi běžné. Dnes existují také bity pro elektrické šroubováky, které jsou určeny pro přímou drážku, ale používají se méně často. Tyto bity jsou označeny písmenem SL. Toto označení je umístěno na jedné straně bitu.

Latinská písmena SL jsou zkratkou anglického slova slot „slot“ nebo „slot“. Existuje také alternativní označení. drážkované. Toto slovo v překladu do ruštiny znamená: „šroubovák“ „drážkované“. Vedle písmen je vždy uvedeno číslo, které udává šířku čepele. V některých případech je navíc uvedena jeho tloušťka.

READ  Как правильно резать плитку под 45 градусов

Bity s filipsovou hlavou se poprvé objevily v první polovině 20. století. Byl zaveden proto, že když se v automobilovém průmyslu používala většina šroubováků s rovnou hlavou a spojovacích prvků, často se při montáži vysmekávaly z hlav šroubů a vrutů a ničily lak vozidla. Často také docházelo k přetrhávání závitů, protože ještě nebyly vynalezeny omezovače krouticího momentu, které se později používaly v ručních šroubovácích a šroubovácích.

Všechny tyto důvody přispěly k tomu, že John Thompson v roce 1933 vynalezl šroub s křížovou hlavou. Po třech letech získal patent na tento vynález Henry Phillips. Inženýr tuto výrobní metodu doladil a v roce 1937 navrhl Eugenu Clarkovi, který byl známým výrobcem kovových výrobků, aby uspořádal soutěž o to, kdo dokáže nejrychleji pohánět šrouby.

V soutěži samozřejmě zvítězil Henry Phillips. Tento nový typ vozu zaujal americký automobilový průmysl, ale brzy vypukla druhá světová válka. Proto byl křížový bit zaveden v Evropě v souvislosti s dodávkami americké vojenské techniky.

První Phillipsův bit se jmenoval „Phillips“ na počest Henryho Phillipse. kousky tohoto druhu jsou označeny písmeny PH. Za nimi následuje číslo, které je pevně spojeno s vnějším průměrem závitu spojovacího prvku. Tato norma se používá pro všechny typy bitů s hlavou typu Phillips.

Později společnost Philips Screw Company vyvinula nový typ křížové drážky, zejména pro výrobu nábytku a stavební práce. Jmenoval se Pozidriv. Tento typ štěrbiny byl patentován v roce 1966. Bity pro tento slot jsou označeny písmeny PZ. Jsou určeny pro dřevo nebo podobný materiál s heterogenní strukturou. Bity velikosti PH jsou však nejvhodnější pro práci s kovem.

Systém PZ se od systému PH liší tím, že hrany pracovních ploch jsou navzájem rovnoběžné a jsou po celé délce stejně tlusté, zatímco vlastní drážka je výrazně hlubší. Tato konstrukční vlastnost zabraňuje vysunutí bitu při šroubování. Tím je zajištěn lepší kontakt mezi hlavou šroubu a bitem, a tím se snižuje opotřebení součástí. Při zatlačení hrotu bitu do drážky není třeba vyvinout velkou axiální sílu.

Bitový adaptér

Bitové adaptéry se používají pro zjednodušení stavebních prací.

Jsou vybaveny speciálními magnetickými držáky a existují modely s vnitřním zámkem v podobě dvou zakřivených nožiček.

Tento adaptér vám umožní používat standardní bity a nemusíte kupovat sadu při každé výměně elektrického šroubováku.

bity pro elektrické šroubováky

Šroubování a odšroubování jsou nejčastější operace ve stavebnictví nebo při montáži, údržbě a opravách strojů a zařízení. Proto je obzvláště důležité mít po ruce kvalitní bity pro elektrický šroubovák, abyste je mohli bezpečně utáhnout požadovaným utahovacím momentem.

Bitové bity jsou vyměnitelné bity. Díky šestihrannému tvaru a standardní velikosti dříku (6,3 mm) je lze použít se všemi typy síťových i akumulátorových elektrických šroubováků a s držáky bitů.

V internetovém obchodě „KREP-KOMP“ je možné zakoupit bity pro šroubovák odpovídající všem rozšířeným formám štěrbiny, které používají výrobci železářského zboží: šrouby, vruty, vrutky a samořezné šrouby za cenu od 3 000 Kč.

  • Přímé štěrbinové trysky (SL) se vyznačují velmi jednoduchým tvarem. Jejich hnací hranu představuje klínovitá deska. Velikost nástroje je určena šířkou a tloušťkou klínu.
  • Phillips. nejběžnější slot na světě. Bity PH se hodí pro veškerý hardware s odpovídajícím tvarem otvoru v hlavě.
  • Vylepšený kříž Pozidriv se od klasického kříže liší drobnou změnou tvaru. Bity PZ poznáte podle odlišného úhlu na špičce a mimořádně tenkých „paprsků“ vyzařujících ze středu bitu.
  • Hvězdicové bity (TX) jsou bity pro speciální a méně obvyklý tvar Torx, které umožňují utahování spojovacích prvků vysokým krouticím momentem bez porušení hran.
  • Šestihranné hlavice se používají hlavně v nábytkářském průmyslu k utahování šroubů se zápustnou plochou hlavou.

Pro zvýšení pohodlí při práci s elektrickým šroubovákem doporučujeme zakoupit magnetické bity. bity s magnetickým hrotem, které umožňují pracovat jednou rukou nebo utahovat šrouby v těžko přístupných místech bez obav ze ztráty hardwaru.

Kvalitní bity jsou vyrobeny z legované oceli a tepelně zpracovány. Kalení zajišťuje vysokou pevnost a tvrdost pracovních hran. Aby se zlepšila výkonnost vrtáků, výrobci na ně nanášejí další povlaky:

  • nitrid titanu zvyšuje odolnost proti mechanickému opotřebení a prodlužuje životnost nástroje;
  • Diamantový povlak zajišťuje pevné uchycení bitu a drážky v hlavě šroubu nebo vrutu.

Profesionální bity od společností Gert, Intensa, Kheiron, Noz a Whirtools, které jsou prezentovány v internetovém obchodě KREP-COMPR, se vyznačují dokonalým tvarem drážky, vysokou odolností proti zlomení a opotřebení.

Bity Torx

Hvězdicové bity se používají ve strojírenství a domácích spotřebičích pro spojovací prvky s odpovídajícím tvarem hlavy. Označují se jako Torx a písmeny TX nebo T. Číslo vedle písmene označuje velikost trysky. Odpovídá vzdálenosti mezi paprsky hvězdy ve tvaru šestiúhelníku.

Torx byl poprvé použit v roce 1967 společností Textron v Americe. Dnes se pro tento typ elektrického šroubováku používají různé druhy bitů. Existuje například verze odolná proti vandalismu s vnitřním otvorem. Označuje se písmenem TR, které znamená Torx Tamper Resistant. Pětihlavé bity Torx Brigadier Pentahedron se stále používají.

Klasický bit „Ozubené kolo“ (Torx)

V evropských zemích a v USA je bit Togh nejoblíbenější ze všech existujících tvarů bitů. To je dáno jeho vysokým výkonem. Bit se vyznačuje šesti fazetami, které přicházejí do styku se šroubem nebo vrutem.

READ  Jak vyrobit bateriový šroubovák

Konstrukční prvek trysky umožňuje lepší přilnavost k povrchu spojovacího prvku. Tím se zabrání tomu, aby se točivý moment musel vyvíjet velkou silou. Tím se také snižuje tendence k prokluzování bitu, protože zatížení je rozloženo na 6 ploch najednou. Tím se snižuje jejich opotřebení. Tím se výrazně prodlužuje životnost bitů. Bity jsou k dispozici v „Ozubené kolo“ v různých velikostech. Nejběžnější velikosti jsou T8 až T40. K dispozici jsou také menší bity.

Bit „Ozubené kolo“ Torx Plus

Torx Plus se vyznačuje ozubeným kolečkem, které má kratší a méně ostrý hrot. Tyto typy bitů pro elektrické šroubováky vyžadují zvýšenou přesnost při práci. K jejich výrobě se používá vysoce tvrdá ocel. Velikosti těchto bitů jsou T10 až T40.

Bit „Ozubené kolo“ Povrchová úprava TIN

Povlak nitridu titanu zvyšuje odolnost stříkací hlavy proti opotřebení. Jeho povrch je drsný a dobře se spojuje s ocelí. Bity se vyznačují mimořádně dlouhou životností, protože jsou vyrobeny z tvrdého materiálu. Bity jsou k dispozici ve velikostech od T10 do T40.

Bit „Ozubené kolo“ s otvorem uvnitř

Tento bit se často používá při montážních pracích. Bit při šroubování pevně zapadne do spojovacího prvku. Výsledkem je bezpečnější šroubování, které nevyžaduje žádné dodatečné úsilí. Velikosti bitů od T10 do T40.

Rozšířený bit „Ozubené kolo“

Praktické pro určité aplikace. Je k dispozici ve velikostech od T10 do T40 a v délkách od 50 mm do 100 mm.

Nástrčné hlavice (bity) pro šroubováky a šroubováky nad 1000 ks

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

Rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

Rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlý náhled

rychlý náhled

rychlý náhled

rychlý náhled

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlý náhled

Rychlé zobrazení

elektrický, šroubovák, bitem, montáž, nábytku

V této sekci najdete nejširší sortiment šroubovacích bitů a magnetických držáků.Bity lze používat nejen se šroubováky, ale také s vrtačkami a šroubováky.Výrobky jsou vyrobeny z odolných a vysoce kvalitních materiálů a dodávají se v různých konfiguracích. Všechny výrobky mají antikorozní povrchovou úpravu. Pro vaše pohodlí si můžete vybrat sadu bitů s adaptérem a magnetickým držákem, která se vám bude hodit při všech příležitostech. Je navržen pro práci s různými typy a velikostmi spojovacích prvků.

Výrobek si můžete prohlédnout a zakoupit v našich prodejnách ve městech: Moskva, Petrohrad, Archangelsk, Astrachaň, Barnaul, Belgorod, Brjansk, Vladimir, Volgograd, Vologda, Voroněž, Jekatěrinburg, Ivanovo, Iževsk, Kazaň, Kaluga, Kemerovo, Kirov, Kostroma, Krasnodar, Krasnojarsk, Kurgan, Kursk, Lipeck, Naberežnyje Čelny, Nižnij Novgorod, Novosibirsk, Omsk, Orel, Penza, Perm, Pskov, Rostov na Donu, Rjazaň, Samara, Saransk, Saratov, Smolensk, Stavropol, Tver, Tomsk, Tula, Ťumeň, Uljanovsk, Ufa, Čeboksary, Čeljabinsk. Doručení do Pickpoint, OZON, DPD, CDEK, Svyaznoy, stejně jako Ruskou poštou do Togliatti, Irkutsk, Chabarovsk, Vladivostok, Machačkala, Orenburg, Novokuzněck, Cheboksary, Kaliningrad, Ulan-Ude, Soči, Brjansk, Surgut, Nižnij Tagil, Čita, Vladikavkaz, Groznyj, Murmansk, Tambov, Petrozavodsk, Nižněvartovsk, Novorossijsk, Joškar-Ola a více než 1000 dalších měst a obcí v Rusku.

Produkty ze skupiny „Bity pro šroubováky a šroubováky“ můžete zakoupit ve velkoobchodě i maloobchodě.

Šroubovací bity pro šroubováky a šroubováky nad 1000 ks

rychlý náhled

rychlý náhled

rychlý náhled

rychlý náhled

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlé zobrazení

rychlý náhled

rychlé zobrazení

Rychlé zobrazení

rychlý náhled

rychlé zobrazení

rychlý náhled

rychlé zobrazení

rychlý náhled

rychlé zobrazení

Rychlé zobrazení

V této sekci najdete nejširší sortiment bitů pro šroubováky a držáky magnetů.Bity lze používat nejen se šroubováky, ale také s vrtačkami a šroubováky.Výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů odolných proti opotřebení a jsou k dispozici v různých konfiguracích. Všechny výrobky jsou odolné proti korozi. Pro vaše pohodlí je k dispozici sada bitů s adaptérem a magnetickým držákem pro všechny příležitosti. Je navržen pro práci s různými typy a velikostmi spojovacího materiálu.

Výrobek si můžete prohlédnout a zakoupit v našich prodejnách ve městech: Moskva, Petrohrad, Archangelsk, Astrachaň, Barnaul, Belgorod, Brjansk, Vladimir, Volgograd, Vologda, Voroněž, Jekatěrinburg, Ivanovo, Iževsk, Kazaň, Kaluga, Kemerovo, Kirov, Kostroma, Krasnodar, Krasnojarsk, Kurgan, Kursk, Lipeck, Naberežnyje Čelny, Nižnij Novgorod, Novosibirsk, Omsk, Orel, Penza, Perm, Pskov, Rostov na Donu, Rjazaň, Samara, Saransk, Saratov, Smolensk, Stavropol, Tver, Tomsk, Tula, Ťumeň, Uljanovsk, Ufa, Čeboksary, Čeljabinsk. Doručení do Pickpoint, OZON, DPD, CDEK, Svyaznoy, stejně jako Ruskou poštou do Togliatti, Irkutsk, Chabarovsk, Vladivostok, Machačkala, Orenburg, Novokuzněck, Cheboksary, Kaliningrad, Ulan-Ude, Soči, Brjansk, Surgut, Nižnij Tagil, Čita, Vladikavkaz, Groznyj, Murmansk, Tambov, Petrozavodsk, Nižněvartovsk, Novorossijsk, Joškar-Ola a více než 1000 dalších měst a obcí v Rusku.

Produkty ze skupiny „Bity pro šroubováky a šroubováky“ můžete zakoupit ve velkoobchodě i maloobchodě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS