Řetězová pila Stihl 180 nezačne na chladném

Opravné řetězové pily Stihl 180: Chyby a jejich eliminace

Fasádní alpské barvy mohou být použity téměř na jakékoliv základě:

 • Beton.
 • Cihlový obrácený a obyčejný (hlína, křemičitan a t.D.).
 • Všechny typy omítky (cement, vápno, texturované směsi).
 • Staré disperzní nátěry.
 • Disperzní putty.

Pihledované vápno cementové omítky se doporučují vydržet po dobu 4 týdnů, aby odvodily oxid uhličitý a dokončení chemických reakcí.

Povrchy s vysokou absorbovatelnou schopností (porézní nebo buněčné materiály, aered beton a t.P.) Mělo by být předem naplněno odpovídajícími primerovými kompozic s antiseptickými vlastnostmi.

Při použití sádrokartonových desek můžete udělat bez předchozího základu.

Druhy poruch Řetězové pily

Téměř na každém manuálním benzínovém přístroji jako napájecí jednotka je dvoudobý motor. Tyto motory mají výhody přes čtyřdobé. Mají menší mši se stejným výkonem. Ale zároveň obdrželi nedostatky ve formě přidání oleje do benzínu a méně účinnosti. Můžete vybrat několik základních poruch v pily:

 • Nezačínejte motor. Spuštění studeného motoru a horké se liší. Pro zahájení studeného motoru se zapne podsazení, což snižuje absorpci vzduchu a zvyšuje procento benzínu v palivové a vzduchové směsi.
 • Řetězová pila začíná a stáří a nezískávají správné revoluce. Musíte pokračovat v práci v plynovém kuře, podporovat vysoké otáčky.
 • Při práci pod zatížením nevyvíjí optimální výkon.

Poruchy mohou být způsobeny oběma mechanickými příčinami a zájmy elektrických zařízení.

Co dělat, když je svíčka naplněna na řetězové pily

Když je podezřelý z zaplavené svíčky, je nutné jej zkontrolovat. S pomocí svíčky se ukazuje a pečlivě studuje. Pokud je svíčka mokrá, ale zároveň je jiskra, pak byla přesně naplněna.

Mnoho zkušených majitelů je schopno velkým podílem pravděpodobnosti určit současný stav svíčky v jeho barvě. Tento postup se doporučuje provádět pravidelně.

 • Světle hnědý Nagar je přesně to, co všichni majitelé chtějí vidět. V tomto případě není funkčnost řetězové pily rozbité.
 • Nara černá barva signalizuje nevyváženou směs, a to nedostatek kyslíku v palivovém článku. Pokud situace není opravena, pravděpodobnost re-porušení svíček řetězových pil.
 • V případě detekce korozi na vidličku nebo příliš dlouhé vzdálenosti mezi elektrodami, pak se s největší pravděpodobností použije vyčerpaná paliva.

Co dělat

V případě, že motor řetězových pil, a na elektrodách zapalovacích svíček jsou stopy paliva a oleje, je nutné stanovit důvod jejich vzhledu. Z toho bude záviset na tom, co dělat, aby to odstranilo. Pokud se potlačení paliva vyskytne, když se jednotka začíná, je nutné odstranit palivovou směs akumulovanou v klikové skříni motoru. Chcete-li to provést, otočte svíčku, řetězová pila otočte válec dolů a ruční startér otočí klikový hřídel. Tyto manipulace musí být provedeny nejméně 25-30 krát.

Poté je odstraněná položka instalována na místě a spusťte motor v souladu s návodem k návodu. Pokud v procesu jednotky vznikají přerušení, pak to znamená vada svíček. Postupem času se elektrody zařízení pro tváření jiskry spalují, což má za následek mezeru mezi nimi. To vede k vzhledu slabé jiskry, které nelze zapálit palivo.

Nespálené palivo se usadí na elektrodách a jiskření se zastaví.

Úprava vůle se provádí pomocí sondy. U dvoudobých motorů by měla být vzdálenost mezi elektrodami 0,7-0,9 mm. Kontakt Stříkající může dojít v důsledku příliš obohacené směsi. To vede porušením nastavení karburátoru nebo ucpávání vzduchového filtru.

READ  Proč řetězová pila začíná a okamžitě stánky

Nastavení zařízení se provádí na teplém motoru. Otočením šroubů dosáhnout nejvyšších možných udržitelných otáček. Pokud vlastník jednotky není prováděn úpravou karburátoru, pak byste měli kontaktovat specialistu.

Co dělat

Elektrické nářadí jsou provozovány podle pokynů výrobce. Teprve po kontrole napětí řetězové jednotky začíná. Zároveň je řízena náplň nádrže hořlavé směsi a oleje, přístroj je bezpečně upevněn v rukou. Pokud při provádění všech pravidel, mechanismus odmítne pracovat, pak opravy řetězových pil STIHL.

Jak vytvořit řetězovou pila Stihl: Instrukce

Výrobce nástrojů přijal všechna opatření a vyvinul manuál, díky kterému je mechanismus pohodlně spuštěn. Uživatel se bude chránit před zraněním, pokud provedete navrhovanou periodickou akci:

 • Zapalování zapne a rukojeť motoru je umístěna ve spodní poloze. Atmosféra vzduchového filtru přijde překrývá klapku karburátoru. Chcete-li správně spustit řetězovou pilu, musí být membrána škrticí klapka otevřena k obohacení hořlavé směsi.
 • Páka je instalována na začátku spuštění. Startér se několikrát předtím, než vzhled první jiskry. Pokud blesk projde, nástroj je připraven k spuštění. Mechanismus pracuje na vysokých otáčkách v důsledku uzavřené membrány škrtící klapky. Pro převod na volnoběžné předpisy se lisuje a těsnění plynu se uvolňuje. Počet otáček se rychle normalizuje.
 • Na jednotce STIHL MS standardní konfigurace nejsou dodatečná zařízení k dispozici pro výrobu řetězové pily v lehké verzi.

Nastavení volnoběhu

Před nastavením, udržuje nástroje pro údržbu. Aby byla úprava volnoběhu účinná, prevence:

řetězová, pila, stihl, nezačne

Pro stanovení práce mechanismu v nečinnosti se používá odpovídající seřizovací šroub. Jeho soustružení závisí na požadovaném nastavení:

 • Se standardním nastavením je šroub zkrouten proti šipek hodin před polohou, když se otáčení. Poté, co činí 2 kruhy ve směru šipky.
 • Pokud pila pracuje na nízkých otáčkách, šroub bude hozen ve směru hodinových ručiček, dokud se nezačne pohyb řetězu. Pak udělat polovinu kruhu směrem k.
 • Při vysoké frekvenci se regulátor otáčí proti šípu hodin, aby zastavil řetěz. Poté se otáčení pokračuje pro další polovinu obratu ve stejném směru.

Upravte nečinnou práci nebude fungovat, pokud jsou vzduchová sedadla pozorována do motoru přes těsnění, zrychlovací čerpadlo, žlázy nebo z jiného důvodu.

Nastavení zapalování

Benzínové motory jsou vybaveny zapalovacím systémem, se kterým je palivo hořlavý. Doba vypuknutí ovlivňuje provoz motoru. S hmotnostní výrobou v továrním nastavení není nastavení řetězové pily zapalování provedeno. Na odpovídajících otočných prvcích jsou nastaveny značky, které jsou kombinovány při konfiguraci. Špatné úpravy vede k tomu, že mechanismus začíná a stáří.

READ  Jak velká by měla být jiskra na vaší motorové pile?

Před nastavením Zkontrolujte suchou svíci a výkon systému zapalování. Napájecí kabel napětí ke svíci je přiváděn na válec s mírnou mezerou a spusťte startér. V nepřítomnosti vypuknutí je kabel testován sondou. Poté zkontrolujte použitelnost drátu k tlačítku odpojení.

Pokud kabely bez poškození, pak zkontrolujte cívku zapalování. To dělá speciální tester k vyzvánění zařízení. Současně se ukazatele na přístroji se musí shodovat s technickými vlastnostmi cívky, které jsou napsány v návodu k použití. Pokud jsou detekovány nesrovnalosti, změní se jednotka zapalování do pracovního zařízení.

Cívka může přijít do vibrací při pádu nástroje nebo fouká, takže musíte pečlivě pracovat.

řetězová, pila, stihl, nezačne

Výměna ložiska klikového hřídele

Chcete-li začít, je komprese měřena, pokud to není, pak důvod spočívá v rozpadu skupiny pístu.

Požadovaný tlak ve válce by měl být 8 atm, pokud je nižší, pak byl opotřebován válec a píst, kroužky, ložiska klikového hřídele.

Chcete-li zjistit stav pístové soustavy, je nutné plně rozebrat pila a odstranit všechny hlavní uzly mechanismu:

 • Demontujte headsetu, odstraňte víko na pneumatiku;
 • Vyjměte vodítko pneumatiky a řetěz s nástrojem pomocí klíče od soupravy;
 • Vyjměte vzduchový filtr, vyjměte zapalovací svíčku;
 • K upevnění klikového hřídele je připojena pístová zátka pro upevnění klikového hřídele;
 • Vyjměte spojku, pak přístup k systému spojky.
řetězová, pila, stihl, nezačne

Prsteny s ložisky kontrolují, detekuje detekcí. Výměna může být prováděna samostatně, co bude vyžadovat opravu, nebo atribut nástroj pro specializovanou dílnu. Montáž se provádí v opačném pořadí.

Nyní výrobce STIHL zaujímá vedoucí místo uprostřed jiných společností, které vytvářejí výrobu zařízení vytvořených pro zemědělskou a prací. Výrobky tohoto výrobce jsou slavné nejen jejich nejvyšší úrovně nemovitostí, nicméně, další dobrou cenovou politiku a mocí svých modelů.

Kdo by snil, není možné se setkat s osobou, která nemá řetězové pily této značky.To je jeden z nejznámějších globálních společností. Ale skutečnost, že z 10 pravděpodobných 6 lidí se přesně stává. To vše je pochopitelné, protože řetězové pily Stihl jsou síla být uzavřena elegancí designu. Nicméně, bohužel, takové obry technologie čas od času přicházejí do havarijků a vyžadují určitý druh opravy. Nyní budeme věnovat pozornost jednomu z molů tohoto výrobce, a konkrétně řetězová pila Stihl MS 180. O ChainSaw Stihl MS 660 Přečtěte si zde. Co musíte začít.

Proč nalít svíčku v řetězové pily.

Krátké video pokyny pro výměnu membrán v řetězci karburátoru.

Proč nalít svíčku na řetězové pila Stihl? Odpověď je jednoduchá: to se děje, když je jednotka spuštěna nezkušená výhody.

Více, fenomén, když jiskra není oprávněna zapálit spoustu paliva. zvané nalévání svíčky. Příčina poruchy leží v karburátoru, nebo v nesprávném spuštění chladného motoru. Když je zjištěna porucha, na začátku je nutné provést „foukání“ motoru.

Držte nástroj

Chcete-li správně spustit motorovou pilou do práce, následuje v době, kdy ho začne mít správným způsobem

Pro umístění pily je velmi důležité. Držení v době startu lze provádět dvěma způsoby

V prvním případě je pila instalována na rovném povrchu, zatímco levá ruka by měla být udržována přímo a držte nástroj pro horní rukojeť, vložte pravou nohu pro ochranu pro druhou ruku a nástroj samotný nástroj stiskněte k zemi. V podobné poloze proveďte spuštění nástroje, protože vaše pravá ruka je volná, a nástroj je pevně spolehlivě upevněn.

READ  Jak vyměnit píst u STIHL 180

Bez ohledu na to, která poloha je plánována začít pila, nezapomeňte zapnout brzdu hodnoty pily.

Ve druhé možnosti je nutné vzít pozici stojící a držet horní rukojeť na nástroj s levou rukou a zadní rukojeť se drží mezi nohama. Díky takové pozici můžete snadno zamítnout nástroj s nízkým výkonem a bude to bezpečně pevné, čímž se budete chránit před nehodou.

Jak být, pokud řetězová pila získá hybnost a stánky?

Tato situace je velmi podobná předchozí, pouze jediným rozdílem je, že řetězová pila neprokáže vysoké rychlosti vůbec, a tady. zpočátku jim dává pryč, ale nedrží. Nejčastěji se řetězová pila stánky při zahřátí v důsledku ucpání filtračních částí pily, jakož i poruch palivového čerpadla.

Vzduchový filtr je periodicky promyt a vysušen před opětovným použitím a hadice přívodu paliva by měly být neustále kontrolovány po těsnosti a v případě potřeby nahradit nové. Každý detail má trvanlivost, takže nemá být překvapen, že benzínové čerpadlo přestane udržovat palivo a začne vařit, což stojí za to zvážit při odstraňování problémů s takovým vybavením.

Přehled: nespustí, start a stánek: Jak eliminovat?

„Moje čínská kdysi viděl špatně, obecně můžeme říci, že to nezačne, protože to uvrzuje. Začnu to přes dostatečné složité manipulace, funguje to na plný plyn a viděl nějaký čas. V krátké době však začíná kýchat a stánky. není možné pracovat. Dlouho naštvaný sám a pak v dílně. Ukázalo se, že je vytaženo. nikdy bych si nemyslel, všechno bylo hříšné na karburátoru.“

Ivan Vesnin, 33 let, Solnechnogorsky District

„Po zimě jsem se rozhodl chodit svou řetězovou pilu v zahradě. Okamžitě všechno šlo dobře, rychle se podařilo začít, po zahřátí, dokonce jeden jabloň, a pak se stal hloupým. Bude pracovat 8-10 minut a stánky. A nejen pod zatížením, ale i volnoběhem. Už jsem byl vyděšený. rozhodl jsem se, že je čas změnit píst.

Yakov Baulov, 59 let, Sibiřský federální okres

„Po dlouhém prostoji (já jsem nehodil celou zimu), řetězová pila začala tahovat vysokou rychlostí a s ostrými podgeasem. Zdá se, že se získá, ale při přidávání plynu v určitém okamžiku stánků. Nezačal velmi dobře od samého počátku, ale upravil karburátor a zdá se, že se zlepšuje. Stručně řečeno, hledal jsem poruchu po velmi dlouhou dobu, dokud jsem nevylezl do benzobaka a nenalezl, že moje řetězová pila není vybavena palivovým filtrem. je zde jen hrana palivové linky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS