Řezání keramických dlaždic pod úhlem 45 stupňů

Řezání pod úhlem 45 stupňů

Potřebujete urgentně a kvalitně řezat dlaždice pod úhlem 45° bez odštípnutí? Kontaktovat společnost pro řezání dlaždic. Rychle, efektivně a levně řežeme dlaždice, porcelánové obklady, žulu a mramor. Obrátíte-li se na nás, vyhnete se nutnosti pronajmout si speciální řezací zařízení.

Obklady a dlažby řežeme pomocí nové technologie, která zajišťuje rovné hrany všech řezů. Použití moderních metod nám umožňuje dát výrobkům jakýkoli, i ten nejsložitější tvar.

„Řezané dlaždice. vždy vysoká rychlost práce s trvale vysokými výsledky

Spolupráce s námi je nejen výhodná, ale také pohodlná. Poskytujeme celou řadu služeb. Vyzvedneme vaše dlaždice, provedeme práci a dodáme hotový materiál do 1 dne. Pro velkoobchodní zákazníky máme výhodné nabídky a slevy.

 • Obkladačské práce na klíč
 • Ceny od 300 / p.м.
 • Vlastní výroba
 • Více než 10 let zkušeností
 • Kvalifikovaní zaměstnanci
 • Včasné dodání
 • Žádné skryté poplatky, pracujeme transparentně

Řezání dlaždic bez řezačky na dlaždice

Někdy stačí k řezání jen několik dlaždic. Není racionální kupovat řezačku na dlaždice kvůli tomu. Tento úkol lze provést pomocí nástrojů, které jsou vždy po ruce, a to:

 • řezačka skla;
 • Vrták, nejlépe s vrtákem na dlaždice, aby se dlaždice daly snadněji poškrábat;
 • hřebík;
 • stavební nůž.

Kovové pravítko je umístěno v místě, kde chcete řezat. Pomocí frézy na sklo nebo vrtáku poškrábejte podél pravítka ořezávací linii na smaltovaných dlaždicích. Děláme to jen jednou, pokud používáme nůž, děláme to několikrát.

Položte dlaždici na roh, zarovnejte místo řezu s jejím okrajem a prudce přitlačte na okraj dlaždice. Linka pro zastřihovač nebude tak rovná jako u zastřihovače dlaždic, ale ušetříte peníze za nákup zastřihovače.

READ  Bosch axt Rapid 2000 se nezapne

Mistři vědí, že řezání keramických dlaždic je snazší, pokud je předtím na hodinu namočíte do vody.

Řezání dlaždic úhlovou bruskou

Řezání dlaždic úhlovou bruskou pod úhlem 45 je poměrně časově a technicky náročný proces. Ne každý zkušený řemeslník dokáže přesně oříznout konec povrchového materiálu. Nicméně s trochou zručnosti a zkušeností to lze zvládnout. Použití úhlové brusky je ve skutečnosti nejdostupnějším způsobem domácího ořezávání dlaždic, protože mnoho lidí má takový nástroj doma, což se nedá říci o elektrických zařízeních pro broušení nebo řezání keramických povrchových materiálů.

Také : Řezání dlaždic úhlovou bruskou: jak vytvořit řez bez zkosení?

Než začnete úhlovou brusku používat, ujistěte se, že máte k úhlové brusce kvalitní diamantový kotouč na dlaždice, který je vhodný pro řezání keramických a porcelánových obkladů.

Diamantový nástřik okrajů je nezbytný

Porcelánová dlaždice se položí na hranu a poté se druhá hrana, která je v kolmé poloze, opatrně nabrousí diamantovým kotoučem pod úhlem 45 stupňů. V tomto případě nezapomeňte, že zadní strana dlaždice by měla být zbroušená, ale ne lesklá strana.

Pokud není povrch po prvním použití dokonale rovný, lze jej znovu vyhladit diamantovým kotoučem. Pro tuto aplikaci může být vhodná i pásová bruska. Ne každý však má takový nástroj doma. Proto můžete jako alternativu navrhnout použití dřevěného špalku obaleného smirkovým papírem.

Lze použít také brusný kotouč na suchý zip. Takové bity se jednoduše přišroubují na úhlovou brusku a na ně se nalepí brusný papír. Diamantové nástroje lze použít pro delší životnost a vyšší produktivitu. Je pravda, že jsou podstatně dražší než běžné brusné papíry na suchý zip.

V případě velkých ploch má smysl investovat do diamantového hrotu. Pokud se jedná o obklad na malé ploše stěny, například na zástěře v kuchyni, můžete použití brusných papírů omezit.

READ  Poměry oleje pro dvoutaktní vyžínače trávy

Důležité: Při použití diamantových hrotů k řezání porcelánových dlaždic pod úhlem 45 stupňů je nutné použít úhlovou brusku s proměnlivými otáčkami a nastavit minimální otáčky.

Jak se vyhnout čipům

Odštěpky jsou nejnežádanějším výsledkem při obkládání. Nelze je ignorovat, protože mohou mít negativní důsledky:

 • zkracuje životnost nátěru;
 • všechno se drží v rozích zubatých hran,
 • dlaždice se rychle kazí;
 • povrch se kvůli ostrým hranám hůře udržuje.
řezání, keramických, dlaždic, úhlem, stupňů

Jak řezat dlaždice pod úhlem 45 stupňů bez odštípnutí? S tím vám pomohou doporučení mistrů:

 • Dlaždice se odřezávají (pilují) pouze na spodní straně, přičemž se ponechává 0,5-1 mm glazury;
 • pro úhlovou brusku je pořízen nový kotouč s diamantovým povlakem
 • práce musí být prováděna pomalu.

Řezání keramických obkladů pod úhlem 45 stupňů

Poznámka: Přijímají se dlaždice o délce do 150 cm.

VYTVÁŘENÍ SLOŽITÝCH DETAILŮ

ZHOTOVENÍ FALEŠNÉ MOZAIKY NEBO PROTISKLUZOVÝCH ZÁŘEZŮ

ZKOSENÍ (TOVÁRNÍ ZKOSENÍ)

Zkosení keramických nebo porcelánových dlaždic (tovární hrana). K ceně přímého řezu se připočítává 25 ₽/hod.

Zaoblení lišty na jedné straně. ₽ 250 za metr čtvereční.

Řezání v nestandardních stupních, lepení, malé nestandardní díly atd 2500 ₽/hod.

řezání, keramických, dlaždic, úhlem, stupňů

Naše práce

Specialisté naší společnosti přijedou na místo, změří, odvezou a přivezou hotový materiál v čase, který vám vyhovuje. Řežeme obklady jakékoliv složitosti a objemu, zejména pracujeme s velkoformátovými obklady. Keramické a porcelánové obklady připravené k řezání pro obklady stěn, podlah a schodišť v soukromých i komerčních objektech.

Spolupracujeme s fyzickými i právnickými osobami a jsme ochotni nabídnout výhodné podmínky dlouhodobé spolupráce.

Recenze interpreta

Mistr odvedl kvalitativně skvělou práci, ale časově, jak bylo původně dohodnuto, se bohužel práce zpozdila a.

Všechny práce byly dokončeny včas a na vysoké úrovni. Igor je velmi zodpovědná a profesionální společnost. Doporučuji všem. И.

řezání, keramických, dlaždic, úhlem, stupňů

Mistr je velmi zdvořilý, pracuje rychle a přesně. Po velké práci uklidil všechny odpadky sám, ačkoli ho o to nikdo nepožádal. Vřele doporučuji!)

READ  Jak umýt stropní sokl do 45 stupňů

Poskytujeme stavební služby pro rámové domy, tesařské práce, dřevěné ploty, schody, podlahy. Jakékoli truhlářské práce, kvalitně a včas! Všechny.

 • Řezání dlaždic pod úhlem 45 stupňů. Ceny začínají na 1 108 ₽
 • Zkušenosti, portfolio a záruka na všechny služby
 • 2290 objednávek, které již zadali zákazníci z vašeho města
 • 1114 obkladačů pracujících v kategorii řezání dlaždic pod úhlem 45 stupňů
 • Platí od května 2022

Výrobní závady

Kromě chyb při řezání je třeba pamatovat také na pravidla pro pokládku takových obrobků. Dlaždice řezané pod úhlem musí být spojeny s malou (1-1,5 mm) mezerou a spárovány barevně sladěnou hmotou. Po položení na obou stranách rohu obkladu zkontrolujte a opravte úroveň po každé řadě. Svislost stěn a konstrukcí je třeba předem zkontrolovat; pokládání řezaných dlaždic na nerovný povrch nemá smysl.

Příprava a pokládka obkladů a dlažeb vyžaduje odborné znalosti a solidní dovednosti a chyby při přípravě a pokládce obkladů a dlažeb mohou mít fatální následky a vysoké finanční ztráty. Z výše uvedených doporučení pro pilování dlaždic pod úhlem 45 stupňů jasně vyplývá, že by bylo jednodušší a výhodnější obrátit se na důvěryhodné odborníky, aby tuto práci provedli, než ji provádět svépomocí s rizikem nevratných finančních ztrát v případě nedodržení technologie prováděných prací.

řezání, keramických, dlaždic, úhlem, stupňů
| Denial of responsibility | Contacts |RSS