Fast-swiping matice pro rohové brusky s vlastními rukama

# Leszedoma. Jak vytvořit kazetu na úhlové brusu bez otáčka

Použití petalových trysek je velmi výhodné, pokud potřebujete polštář. Takové trysky mají dva hlavní typy: disk a kruh. Disky se používají pro úhlové brusky a jsou k němu připojeny standardním způsobem. A kruhy jsou trysky na vrtáku s pinem pro upevnění. Obě tyto možnosti jsou velmi v poptávce v různých dílech, takové trysky jsou trvanlivé a pracují až do úplného oděru. Ale práce takové trysky na vrtáku není příliš vhodná z důvodu polohy lístků, musíte udržet nástroj bokem, což brání recenzi. S úhlovým mlýnem je vše mnohem pohodlnější. Ale není možné upevnit kruh na úhlové mlýnku v důsledku nedostatku odpovídajícího upevnění zásobníku. Kazety jsou v prodeji, ale vyberte si je do úhlové brusky není snadné, vhodné kopie jsou velmi zřídka nalezeny. Je možné objednat nastavení kazety k Turneru, ale autor YouTube Channel Stodel_56 prokázal na vlastní zkušenosti, jak můžete udělat sami ve změně kazety. Možná budete mít zájem o tuto zkušenost.

Při výběru disku pro úhlovou brusku je nutné vysledovat tak, že vnější průměr trysky nepřekročí maximální přípustné hodnoty povolené pro rohový brusný stroj. Například, pokud je úhlová bruska navržena tak, aby používala kruh s maximálním průměrem 125 mm, pak je nemožné instalovat kruh pro 230 mm. A to existuje několik vysvětlení:

  • Lineární rychlost řezného okraje bude překročena, která je plná zničení abrazivního kruhu a použití zranění uživateli;
  • Malá úhlová bruska nemá dostatek energie k práci s velkým nástrojem;
  • Instalace trysek přesahujících přípustné rozměry vyžaduje odstranění ochranných skříní, a to je již porušením bezpečnostních pravidel.

Disky pro úhlové brusky mají standardní rozměry: 115, 125, 150, 180 a 230 mm. V moderních bruskách se průměr přistání (průměr hřídele, ke kterému je nástroj instalován), je téměř stejný a rovná se 22,2 mm. Pokud jste „spadl“ úhlové broušení zastaralého modelu, bude nutné aplikovat adaptéry. kroužky různých průměrů.

Všechny abrazivní kruhy jakékoli velikosti mají speciální štítek, ze kterého můžete zjistit následující informace: průměr disku a jeho tloušťky, průměr místa výsadby, maximální rychlost otáčení, a také pro zpracování, které materiály je zamýšlený.

Fast-swiping matice pro rohové brusky s vlastními rukama

Parametry bulharských ořechů jsou určeny vývojářskými výkresy.

Průměry řezbářství matic jsou od 14 (mm) do 16 (mm), průměry externích typických modelů. od 41 (mm) až 50 (mm).

Hlavními rozměry upínacích matic pro úhlové brusné stroje (Bulgarians, rohové broušení) v souladu s pracovní dokumentací výrobců a ustanovení ISO (mezinárodní organizace pro normalizaci):

Jednotky měření parametrů ořechů pro Bulhary. milimetry (mm).

Nejběžnější velikosti lisovacích matic pro úhlové brusky (formát rozměrů rozměrů. vnější průměr):

Upínací matice pro Bulhary v designu jsou rozděleny do následujících hlavních skupin:

  • Classic: sestávají z lisovacího a rotačního dílu, jsou instalovány na nástroji a zkroucené speciálními kolíkovým klíčem;
  • Plovoucí: jsou dvě části nesouvisí. Jedná se o podložku a reproduktor s hexem profilem, otočit / odšroubovat takový model, použijte sklonový klíč vhodného průměru;
  • Protokolování: Nemáte univerzální design, každý výrobce vyvíjí svůj systém s patentovanými prvky;
  • Vlastní vyvažování: Uvnitř skříně ořechů jsou kovové kuličky, mechanismus dálkově podobá ložisku, kuličky se otáčejí rovnoměrně rozloženy skrz vnitřní prostor, pomáhají snižovat vibrace;
  • Supnihans: pružiny a těsnící kroužek jsou instalovány v pohyblivém dně matice, které posune do malého úhlu dohromady s diskem, ve srovnání s jinými modely mají zvýšený průměr a tloušťku.
READ  Nástavec úhlové brusky na řezání betonu

DŮLEŽITÉ: Ve většině případů má úhlová brusná bruska s vnějším závitem na pracovním vřetenu M14, upínací matice, respektive také vnitřní závit M14, pokud se závity neshodují. Adaptéry se používají.

Podrobná data o hlavních velikostech upínání matic pro Bulhary jsou uvedeny v tabulkách níže.

Matic-plynová matice pro úhlové brusky, analogový AEG FIXTEC

Matic-plynová matice, ale další design již nedávno přezkoumal. Nyní zvažte nejlevnější jak na Ali, tak v offline copy. Ořech od minulého přezkumu, a v podstatě mě neinspiruje vůbec, takže jsem to nekoupil, ani jsem nepovažoval i jiné možnosti. Ale nedávno, na bleším trhu jsem dostal stojan na úhlovou brusku pro vtipné peníze. Chtěl jsem dlouho stojan, ale nechci si koupit design kyčle. Ve dvou méně než nákupní cena získala zdravý rozum a koupil se. Obecně platí, že regál je strašný ve všem, od materiálu, rookonidence výroby a vůle, a končí nevratnou ergonomií. Ale teď vím, co a jak to redo, co by to fungovalo normálně. Zde se ukázalo, že to nebylo příliš vhodné změnit disky na úhlové brusu instalované v regálu! Během příštího víkendu, na stejném bleším trhu, Metabo M-Quick Matic byl viděn v Moca M-Quick, New a 1 bax! Bylo nezbytné, aby okvětní lístky tlakové desky ohýbané uvnitř závitu v žádném případě přispívají k navíjení matice metabol na jednoduché úhlové brusu, ale zvědavost vyhrál. Pak došlo ke studiu zápasů a smyslu života, vedlo k realizaci, že okvětní lístky musí jednoduše řešit nebo zlomit. Oba, není to mazaný. Ale „snadné horší než krádež!“A zkazit vhodnou věc, kterou budu mít vždy čas. Možnost s propylovými drážkami na hřídeli úhlové brusky jsem nepovažoval za škůdce. No, protože v tomto tématu jsem byl už důkladně, pak porovnáním všech druhů (a tak jen pár-triple) druhů, moje volba padla na AEG FIXTEC. Na jedné straně dny chválí, na druhé straně, cena najdete v rámci 5 dolarů, a to jak na Ali, tak na místním barygu, ale zaplaceno. Objednáno 18.07.21 obdržel 31.07.21, Mistexpress. Téměř záznam. Prodávající má kupón pro 1 bax. Baleno v krabici s průhledným oknem. Matice v krabici visí. Když jsem si vzal pozemek, zkontroluje se na dotek rozměrů krabice v balíčku a pomyslel si, že nebyly poslány Potřásl krabičku, poslouchal, jak tharacht matice v ní pochopil, jen to, co potřebujete. Na úhlovém brusku se stal jako rodák. Vše jako v recenzí videa. Některé velikosti v sekvenci: AEG FIXTEC, METABO M-RYCHLÉ, JEDNODUCHÁ MATH. Jeden momentální moment. V tomto videu, v 1:30 je ukázáno, že spodní tlaková deska je snadno posouvána vzhledem k horní části. V mém čínském analogu, nic se točí. Navíc, matice není skládací. Vše v haldě se udržuje na úkor lisování. Problém byl vyřešen jednoduše. upínací matice vice a trochu úsilí. Možná se zastavil lisování. Obecně se objevila mobilita. Neříkám, jak moc je čínská matice horší než společnost AEG FIXTEC a kolik AEG Fixtec pro 5 dolarů je společnost (Maklta).com.UA / Příslušenství-pro-úhel-brusky-Makita-4932358225), ale několik řezů Paul Inch trubek ji neměl ovlivnit. 125-150 kruhů, které jsem se nikdy nudil a ne kliniku. Řezané železné a litinové trubky, tah cihla a beton. Vyčítat, tento prodejce je nejnižší cena pro Ali, s přihlédnutím k kupónům. Hodně štěstí všem P.S. Otázka těm, kteří používali metabo m-rychlé. Pokud lámání okvětních lístků v matici, jak to bude mít vliv na její práci?

READ  Jak udělat sestup na rohové brusky nože

Jaké řezba na úhlovém brusku. jaké řezbářství na průměru rohového brusku

Hlavní pracovní vlastnosti úhlového broušení by měly být zváženy v následujících směrech: Provozní kotoučová plenka, výkon elektromotoru, rychlost otáčení a hmotnost nástroje. Poslední funkce hraje důležitou roli, která správně vybere rohové broušení a je v závislosti na průměru kotouče, ze kterého, kdy jiná pracovní vlastnosti rohového mlýnku závisí na. Koneckonců, je jasné, že to, co není jen disk, který je na kovu, na stromě nebo betonu, skutečnost, že je to jen během práce, bude vystavena síle tření, který musí elektromotor a nástroj překonat.

Aby se snížil klienta, existují potenciální případy zranění při práci s úhlovou bruskou. Potřebujete tovární vlastnosti určené na pouzdru nástroje překročena takové označení aplikované na typ disku vybraným vámi. Pro jednoduchost pojetí, vezmeme velmi bohatého disku pro kov s průměrem 125 mm a model rohového brusku (rohový brusný stroj) společnosti Bosch se stává populární.

Studujeme schopnost úhlové brusky Bosch, které jsou uvedeny na tagu pouzdra, protože je také volána v technickém pasu: Power 2000 W, otáčení motoru 6500 ot / min, napájen sítí 220 V, která je určena pro disk průměr 230 mm, vřetenový závit m 14. Nyní užíváme obvyklého řezacího kotouče pro kovový průměr 125 mm, kde jsou přípustné otáčky 12250 ot / min, rozměry disku a lineární rychlost 80 m / s.

Zlepšení ořechů a hřídele

Nejprve je nutné znovu namítat upínací matici utahovacího disku. Je oříznuta nebo šlápnutí pod klíčem houkačky na 36.

Po dokončení matice je nutné odstranit ochranné pouzdro na rohové brusky. Obvykle je upevněn pomocí šroubovacího šroubováku. Méně často může být pájen šestiúhelníkem.

Zbavte se pouzdra, musíte ostříhat výstup stromu na klíč z převodovky v 17. Obvykle je již tovární potrubí na něm, ale je to příliš úzké, takže standardní klíč nezachycuje. Pokud je zde náhradní úhlová bruska, pak může být protéknutí provedeno bez odstranění hřídele. Když pracujete jako brusný papír nebo soubor, budete ještě musíte odstranit.

Nyní může být vysoce lisovaný disk zkrouten dvěma silnými klíči na 17 a 36. V tomto případě není tlačítko zámku vůbec potřeba.

Procházení matice pod standardní 36 mm, tovární otvory na něm pod standardním klíčem s knírkem zůstanou neporušené. Vzhledem k tomu bude možné rychle dát disky s ním a v případě snackingu použít pevnější nástroj.

Blok: 3/4 | Počet znaků: 1056

Výběrové parametry

Typ. Existují matice rychlé uvolňování matic pro úhlové broušení, které nevyžadují použití nástroje při instalaci, a tam jsou matice, pro upevnění, kterou potřebujete klíč. V závislosti na typu zařízení ke specifickému modelu rohového broušení vyberte a maticí odpovídajícího typu.

Vlákno. Pro zajištění prvku na vřetenu je nutné zvolit vhodné nitě. Nejběžnější standardní závit M14.

Průměr Disk. Každé matice rychlé pro broušení je navrženo tak, aby držel velikost snap-in, například o průměru 180 až 230 mm nebo od 115 do 150 mm.

Makipo? Opětovná matice se znovu nahromadila a nevymění disk na rohové brusky? Ano, někdy náhrada může trvat půl hodiny, nebo ještě více. A kolik síly a nervů musí utratit navrhujeme zvážit nový přístup k montáži na rohové brusky. V tomto článku budeme říct o různých typech ořechů.

Jaký je způsob upevnění na výběr?

Co potřebujete o matici pro opravu kotoučového mlýnku? Neexistuje žádná jednoznačná odpověď. Vše záleží na specifikách modelu práce a nástroje. Co je lepší. zobrazí zkušenosti. Například se všemi nespornými výhodami bývalých a rychlostních prvků, mají soupeře. Neuznávají mistry, kteří se zvyklí pracovat s řezáním kolem. V tomto případě větší průměr matice, který je standardní, neumožňuje maximálně použít celý povrch disku. Problémy mohou také vzniknout při stanovování některých okvětních úvěrových kruhů. Uživatelé pracující s diamantovými disky neinstalují takové upevňovací prvky v důsledku skutečnosti, že je těžší než standard. ovlivňuje rovnováhu rovnováhy s přesným řezáním kamene.

READ  Jak řezat dlaždice doma

Mnozí věří, že klíč a matice s rotujícím podložkou jdou do minulosti. Ale to není. Cenově dostupné položky nejsou tak líto, že se zlomit, ztratit nebo dát brigádu. A ten, kdo chce koupit profesionální nástroj pro sebe, samozřejmě, nelituje peníze a na takové maličkosti, jako rychlé zrakové matice pro montáž kotoučového mlýnku. V našem katalogu najdete vhodnou cenu, cenu a cíl. přijít a vybrat si!

Předávání planetárního zařízení

Pro logický začátek procesu se podívejme na důvody, pro které je montáž potřebná:

Každá kompetentní oprava předpokládá nahrazení výhradně poškozených dílů prováděním předběžného vadného nástroje obecně. S vysokou pravděpodobností, pre-vyloučit nerentabilní akce. S neprofesionálním přístupem při malování uzlu, nebezpečí hřídele vřetena a příruba pouzdra převodovky (jako praxe ukazuje, ne vzácný jev)

    Předběžná fáze bude „namáčení“ přistání hlubokým mazivem (WD-40 ideálně / nebo jakýmkoliv analogovým) minut po dobu 10 minut, alespoň ne horší.

Demontáž

Zpočátku jsem si myslel, že jsem to nemohl rozebrat, ale starám se, když jsem objevil stopový kruh, který v zásadě se snadno odstraní

Vyjmutí kroužku odstraňte upínací puk s nosným ložiskem

Ložisko plastové klip, ale teoreticky by nemělo být problém. Zatížení na nečinnosti sám ne. Všechny prvky uvnitř jsou mazány velmi tenkou vrstvou některých průsvitných maziv. Dále musíme vyjmout jeden další uzamčení kroužku a gumové těsnění. S tímto prstenem, mimochodem, jak jsem musel tinker

Zde máme vnitřní svět této matice otevře. Vidíme rotační návratný tvrdohlavý puk, na třech pružinách

Zde je podpěrné válečkové ložisko již v kovové kleci. Všechno je také mazáno průsvitným mazivem. Pokud se podíváte na tento okolní mechanismus, zásada jeho práce je jasné. Když otočíte matici, tvrdohlavá podložka otočí a mírně odešle trochu v drážkách pod tlakem disku „rohové broušení“. Pokud pomalu vypnete matici, pak je velmi dobře cítil ručně. Za prvé, matice jde těsně, pak něco jako neslyšící „kliknutí“ a matice začíná odšroubovat snadné. A pro takové jednoduché, zdá se, že se jedná o úkoly, se jedná o množství prvků, z nichž je matice

Jsem víc než přesvědčen, že celý tento mechanismus, „scomunizant“ z BOSCH. Vše docela vysoká kvalita. Jediné, co může dovolit, je, že je to kvalita materiálů. Pod hodně jsem koupil, tam byl recenze, ve kterém člověk píše, že jeho matice zasekla, když „snacking“ rohové broušení. Ale neměl jsem tyto problémy. Možná, že mohou nastat problémy s velkými „bruskami“. Ale pro ne majetek, nemůžu zkontrolovat. Skeptici, samozřejmě, může říci, že tento čínský řemeslník může během provozu odšroubovat, disk letí z hřídele a zabít všechny životy v poloměru sto metrů. Ale nejsem skeptický, a je mi líto. Používám matici v průběhu měsíce. Řezejte kov, laminát, dlaždice a naostřený kov náboženským diskem. Zatímco normální let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS