Fréza na zkosení šroubů

Nástroj na sražení hran

Používá se pro zkosení vnějších a vnitřních trubek. Průměr obrobených trubek: 1/8″ (3 mm). 1 5/8″ (42 mm) Materiál potrubí. ocel St3, měď, hliník, mosaz, PVC, kovový plast Plášť. slitina oceli a zinku Provozní prvky. vysoce uhlíková ocel.

Nástroj pro zkosení vnitřní/vnější Gross 78707

Rimmer TUNDRA, pro neželezné kovy a plasty, pro zkosení trubek, 4. 32 mm

Typ: odizolovač kabelů, typ: ruční, typ odizolovače: vnější, vnitřní, materiál trubek: měď, kov, plast, PVC, velikost trubek: metrická, materiál nástroje: plast, minimální průměr trubek: 3 mm, maximální průměr trubky: 38 mm

Sibrtech 78712 Vnitřní/venkovní odizolovač

Typ: rašple, množství v balení: 1 ks., tvar průřezu: plochý, celková délka: 18 mm, materiál pracovní části: ocel, typ zářezu: rašple, materiál rukojeti: pogumovaný plast

TBYD180/1 Srážeč hran TAJIMA pro sádrokartonové desky do tloušťky 21 mm. (TBYD180-1)

Typ: odizolovací kleště, nástroj pro ukončení kabelu, čisticí nástroj, účel: odizolování, ukončení, instalace SCS, typ kabelu: optické vlákno

„Nástroj na oplášťování kabelů, typ Cabifix. 6-28 mm2 200530“

Typ: úkosovací nástroj, typ: ruční, úkosovací nástroj: vnější, vnitřní, materiál trubky: měď, polypropylen, HDPE, PVC, velikost trubky: metrická, materiál nástroje: plast, minimální průměr trubky: 4 mm, maximální průměr trubky: 36 mm

Kleště vnitřní/vnější ZUBR 23791-36

Nástroj pro odstraňování otřepů a zkosení F05

Rimmer, hrubé zařízení pro vnější a vnitřní zkosení potrubí

Odstraňovač olejového filtruJonnesway krab AI050001. je vytahovač olejového filtru se třemi drápy. Je ideální pro práci v těžko přístupných místech.Nástroj je vhodný pro použití s 3/8″, 1/2″ šroubovákem nebo 19mm klíčem

Dvouprstý stahovák Tekmash s aretací. Nosník stahováku a čelisti vyrobené přesným litím. Čelisti stahováku s malou velikostí úchopu umožňují práci ve stísněných prostorech. Pracovní šroub je vybaven kuželovou středicí podpěrou. Metrické kuželové závity s.

READ  Jak řezat šroub v pevném místě

TUNDRA Rimmer, pro neželezné kovy a plasty, pro zkosení trubek, 4. 32 mm

Přípravek na zkosení sedel ventilů pro obrábění a přestavbu sedel ventilů pro rozvody plynů spalovacích motorů, používaný při generálních opravách pro obrábění nových sedel ventilů s přesnou geometrií, nastavený na.

zkosení, šroubů

AI020065 Nástroj na zkosení a zkosení sedla ventilu

Vnější zkosení

Rychlý výběr a dodávka nástrojů pro srážení hran pro nejvyšší produktivitu.

Vnější fazetovací nástroj Kopal nabízí vysoký výkon a fazetování vnějších fazet na dílech rotačního typu, včetně vícestranných. Výrobek je často označován jako vnější odjehlovač hran, což odpovídá provedení. je záhlubník s obráceným kuželem, který lze použít na ručních nebo jednodušších mobilních strojích, včetně použití s vrtačkou.

zkosení, šroubů

Princip činnosti nástroje pro zpětné odjehlování je poměrně jednoduchý. když se nástroj dotkne obrobku, vodicí kužel se pohybuje v opačném směru, než je rychlost posuvu, a odhalí ostří, které odřízne hranu obrobku.

Nástroj pro zpětné fázování Kopal se skládá z pouzdra s držáky pro náhradní nože a vodicího kužele, který vyrovnává jednotku nad obrobkem. Tělo má různé provedení stopky, válcovou nebo Morseovu kuželovou.

Používá se k odjehlování a srážení hran. Díky konceptu rychlé instalace a mimořádně bezpečného používání. Nehrozí nebezpečí zaseknutí vnějšího úkosu nebo zlomení nožů a obrobek lze přidržovat ručně.

Všimněte si, že na rozdíl od jiných nástrojů je třeba vnější fazetovací stroje KOPAL zakoupit pouze jednou a poté je třeba je vyměnit až po opotřebení nožů. Nože jsou vyrobeny ze speciální slitiny, jsou oboustranně broušené a umožňují zpracování 60000 dílů.

ÚKOSOVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO TYČE/ŠROUBY/ČEPY

Fázovací zařízení je vhodným a produktivním protějškem frézy a je určeno především pro použití na univerzálních strojích.

zkosení, šroubů

Fazetovací jednotka je uživatelsky přívětivá a produktivní alternativa k fréze na fazety a je určena především pro použití na univerzálních strojích.

READ  Co vyplnit převodovku MOTOCOS

Všimněte si, že na rozdíl od jiných nástrojů stačí jednotku KOPAL zakoupit pouze jednou a čepele je třeba měnit až po jejich opotřebení!

Robustní skříň úkosovačky pojme vodicí kužel a nůž.

Vnější zkosení probíhá takto

-jednotka se pohybuje nad obrobkem a díky vodicímu kuželu se automaticky vystředí

-kužel se při kontaktu s obrobkem posune, čímž se uvolní řezné čepele nože

-při tomto postupu je zcela vyloučena možnost zlomení čepele, jako je tomu u jiných nástrojů, např. u záhlubníku pro vnější zkosení.

čepel pro zkosení se vybírá ze seznamu vhodného pro každý typ materiálu a zpracování a může být broušena pod různými úhly. Výběr se provádí pomocí přehledné a praktické tabulky.

Jednotka je ve skutečnosti specializovaný nástavec pro vnější zkosení a obložení. Lze použít jako frézu na zkosení na tyči.

Při použití výše uvedených zařízení jako pracovního nástroje specializované jednotky vznikne ergonomický, lehký stroj na fázování.

Mimochodem, většina strojů na zkosení trubek není vhodná pro stejné operace zkosení tyče, protože jsou upevněny uvnitř dutiny trubky. V případě výše popsaného zkosení tento problém odpadá.

Úkosovací stroj může být vybaven jedním, dvěma nebo čtyřmi pracovními vřeteny a je vynikající alternativou k drahým stacionárním úkosovacím zařízením.

Na těchto strojích lze snadno provádět sériové obrábění, například srážení šroubů a svorníků.

Frézy na sražení hran

Fazetovací stroje

| Denial of responsibility | Contacts |RSS