Gasmower pro vysokou trávu s vlastními rukama

Jak vytvořit sekačku trávníku od vysokoškoláky: nový život starého vysavače nebo pračky

Jaro. nádherný čas roku, kdy život na venkově začíná oživit po dlouhém zimním závěsu. První ledviny kvetou ve stromech, první jarní květiny kvetou v zahradě, první mladá zelená tráva je vařena, migrace letních domů začíná na pozemcích.

Postupem času se zelená tráva promění v neprůchozí houštiny, ve kterém nebude ani možné najít domácí zvířata. Aby se zabránilo tomu, že je to nutné pravidelně sekat. Pokud máte na stránkách, není žádná benzínová žaluda pro trávu nebo zastřihovač pro trávu pro trávu, pak doporučujeme udělat sekačku trávníku z vysavačů s vlastními rukama. Možná se někdo bude nyní vtipný, ale co dělat? Myšlenka o malém „drogově závislém“, ale pracující, originální a optimálně vhodné pro náš život-khaka jako z zbytečného odpadu, aby udělal něco užitečného.

Lawn sekačka je velmi pohodlný zahradní nástroj. S tím můžete udržet úroveň velikosti trávy, kterou potřebujete, a v našem případě jsou také zábavné a sousedé. Pro výrobu takového zařízení budete potřebovat starý sovětský vysavač a malou představivost. To, co nemůžete udělat pro krásnou a dobře udržovanou země. Jak se říká: „Dobrý la-la, jel“!

Elektrická sekačka na trávu

Elektrotechnická sekačka na trávu nebo benzín nazvaný předmět první nutnosti může být sotva.

A přesto to pomáhá udělat elegantní trávník, který není jen dobře upravený a přitahuje oči sousedy spiknutím, ale také o stavu svého majitele. Najít trávníku Elektrické, relevantní preference, v naší době nepředstavuje problémy.

vysokou, trávu, vlastními, rukama

Nicméně, to bude spousta potěšení stát, takže pro mnoho dalších atraktivních možností je elektrická sekačka s vlastními rukama. Pro montáž, takový potřebný elektrický domácí design, musíte strávit jen několik večerů, snadné najít průměrný výkonový motor na farmě: od řetězových pil, vysavače, vrtáku, dokonce i pračky.

Self-made elektrické zařízení a ušetřit je to hezké a dostat radost z kreativity.

Blok: 2/16 | Počet znaků: 878

Domácí sekačka na trávu.

Pro výrobu sekačky budete potřebovat:

 • Elektromotor s výkonem asi 1 kW.
 • Přepínač, kondenzátor.
 • Kabel.
 • Kov (rohová nebo profilová trubka, kus plechu o tloušťce 3 mm).
 • Kus temperovaného kovu 50 cm dlouhý, 3 mm tlustý (pro nůž sekačky).
 • 4 malá kola (bije ze starého kočárku).

Obrázek poskytuje výkresy sekačky na trávu s přibližnými velikostí.

V tomto domácím domově byl použit elektromotor pro 1 kW (1400 ot / min), motor je instalován a upevněn šrouby k rámu svařované z profilové trubky. Rukojeť je svařena do rámu, sekačka na trávu, na kterém je instalován spínač motoru a zásuvku pro připojení kabelu.

READ  Jaký je zastřihovač pro trávu, aby si vybral elektrický nebo benzín

Nůž je vyroben z ovinuté oceli, délka nože 50 cm, tloušťku 3 mm, nůž bude nanesen ve formě vrtule, je nutné, aby ležící tráva vzrostla proudění vzduchu a lépe se žije s nožem.

vysokou, trávu, vlastními, rukama

Okraje nože musí být na ostré v brusném papíře, v procesu kočičí trávy, nůž je postupně blikat a je nutné periodicky střílet a ostříhat.

Nůž je upevněn dvěma šrouby do spojky hřídele, samotná spojka je upevněna na šroubu motoru.

Výška nože ze země musí být nastavena pro začlenění trávníku, optimální výšku nože. 5. 8 cm. V zadní části sekačky jsou chráněny před svařovanými kovovými proužky v případě, že kámen zrazí pod nožem.

Na rámu jsou upevněny čtyři malá plastová kola.

Domácí sekačka na trávu s motorem na 1 kW, určený pro nízkou trávu, vysoká tráva, která se má sekat na něm je již tvrdá, pro vysokou trávu budete potřebovat silnější motor.

Doporučuji sledovat videa autora, který dělal sekačku na trávu.

Lawn sekačka to udělat sami z pračky

Chcete-li sestavit domácí sekačku trávníku na základě pračky, výrobce bude vyžadovat stejné nástroje a materiály jako při navrhování zařízení z motorových pil. Před zahájením práce musíte připravit 2 schémata. První by měla popsat velikost a princip instalace všech uzlů. Druhý výkres by měl zobrazit hotovou domácí sekačku s připraveným a vzhledem.

Sekačka na trávu z motoru z pračky je shromážděna s vlastními rukama v takové sekvenci:

 • Nejprve musíte svařovat silný rám, odebíráte kovový roh o rozměrech 25 × 25 mm. Na přijaté rohy hotové jatečně upravené tělo, které potřebujete ke svařování 4 regálů, ke kterým budou kola připojena. V centrální části rámu je nutné instalovat ocelovou desku na spodní část, který bude předběžná tuhá žebra. Deska bude potřeba k instalaci motoru z pračky. V zadní části provedení by měla být svařovaná rukojeť ve tvaru p
 • Vedle ve středu instalované desky budete muset řezat otvor pro hřídel motoru. Přední strana rámu musí být vybavena mřížkou nebo obloukem z měkké ohybové oceli. Toto zařízení bude uhasit energii řezného nože, pokud se náhle rozbije. Mřížka musí být instalována tak, že v pevné poloze má nůž 2 cm mezeru zespodu a shora, stejně jako 1 cm před přední stranou;
 • Pak musíte instalovat motor pro sekačku. Hřídel napájecí jednotky se musí zapadnout do otvoru. Na něm je namontován předběžný nůž. Horní část motoru musí být pokryta ochranným pouzdrem svařeným z ocelové desky. V krabici bude muset vrtat několik otvorů pro chlazení motoru.
READ  Rýžový trimmer pás pro trávu s vlastními rukama

Během provozu musí provozovatel neustále sledovat sekačku. S vlastním rukama. neřezal napájecí kabel. K tomu je drát nejlépe připojen k rukojeti tím, že je držením klipy.

Principy provozu elektromotoru

Podobný motor může být jako jednofázová, která pracuje z pravidelné sítě a třífázové, potřebují dodatečnou elektřinu. Připojení elektromotoru, musíte vždy pamatovat osobní bezpečnost. Pro motor běží ve stejné fázi musí být instalována ochrana UZO a třífázový motor musí mít vhodné kondenzátory.

vysokou, trávu, vlastními, rukama

Pro domácí sekačky, můžete také použít vrták s otočením až tři tisíce. Sbírání návrhu je nutné vybrat moc zvolit si sílu pocitu své blízkosti. Baterie nebo elektrická vrtačka namontovaná nebo plošina bude kvalitativně provádět své úkoly a tráva bude klidná.

V procesu práce byste neměli zapomenout na intervaly práce, protože musíte dát čas motoru k odpočinku, aby se zabránilo přehřátí. Takový nástroj bude snadno vyčistit území z trávy a dát trávníkovi atraktivní vzhled. Platforma, na které je motor instalován, musí být optimální velikosti, takže tráva může být namontována v blízkosti stěny.

Zařízení benzínu

Domácí zařízení založené na benzínu viděl. skvělé řešení ušetřit peníze. Pro montážní rám, motor a palivová nádrž. Indikátory napájení takových zařízení umožňují sekat hustou a velkou trávu. Čepele mohou být nahrazeny hvězdičkou benzínové pily.

Nezapomeňte, že musíme použít sekačku typu benzínového typu, pozorování všech bezpečnostních požadavků, protože benzín je hořlavá látka.

Nezbytné komponenty

Nejjednodušší verze sekačky na trávu zahrnuje následující podrobnosti:

 • nože;
 • motor;
 • kola;
 • úchyty pro správu designu;
 • ochranný kryt;
 • Rámec, ke kterému budou připojeny všechny uzly sekačky;
 • Podrobnosti pro správu systému: UZO, přepínač, kabel a zástrčka pro připojení elektřiny.

Rámem plicního modelu sám bude zahrnovat plech o tloušťce 2 až 3 milimetry s otvorem uprostřed pro průchod hřídele motoru. List je kombinován s kovovým rohovým rámem. Motor je připevněn k listu nahoře, pouzdro je instalováno na dně, kola jsou namontována na stranách osy, stejně jako rukojeť pro řízení zařízení.

Pokud se v produktu používá přírubový motor, může být namontován na samotný list, vyvrtaný v posledním otvoru, který bude totožný s otvory v přírubě. Pokud je motor klasickým typem, musíte určitě vítat nebo upevnit několik kolmých regálů z úhlu, takže se shodují s koly motoru.

V rozích jsou speciální otvory pro montáž motoru. Pokud jsou otvory vytvořeny jako drážka, pomůže při montáži motoru s rámem kombinovat. Taková sestava bude velmi užitečná pro výběr optimální výšky řezání trávy. Nejjednodušší způsob vytvoří otvory pro různé umístění motoru na výšku.

Centrální umístění sekačky na trávu bude uzel, který bude skládat z trnu s krátkými noži na povrchu (může být také použita jedna dlouhá čepel).

READ  Jak vyměnit palivovou hadici na vyžínači

Kde najít podrobnosti

Pro elektrickou sekačku je výkonový motor vhodný z 500 W od zastaralých domácích spotřebičů, což je v pracovním stavu. Může to být vysavač, vrtačka, motorová pila, úhlová broušení nebo pračka.

Čím větší je síla motoru (ideální 1 kW), domácí zařízení bude pracovat na menším obratu. V důsledku toho nože budou vystavovat méně.

Kromě toho oblast zachycení závisí na kapacitě motoru, t.E. Čtvercový řez nožem najednou.

Z vybraného motoru závisí na velikosti sekačky elektrické sekačky a průměr nože, také považován za jeden z hlavních částí, jejichž kvalita ovlivňuje výsledek a životnost.

Pokyny pro krok za krokem

V závislosti na zdrojových materiálech pro elektrickou sekačku budou tyto kroky jiné. Jedním z nejčastějších možností je montáž sekaček ze staré pračky. Bude užitečné zvážit krok za krokem pokyny pro vytvoření takového zařízení.

Akce by se měly vyskytovat v takové sekvenci:

 • Výroba rámu nebo nosníku pod motorem budoucího návrhu. Je nutné provést z kovového nebo ocelového plechu 500 x 500 milimetrů.
 • V centrální části listu vyvrtejte otvor pro elektromotorový hřídel.
 • Ze spodní části plechu (SHARS) svařované rohy kolem obvodu. A také lze opravit šrouby.
 • Pak musíte instalovat kola. Mohou být vyrobeny nezávisle na překližku nebo dřeva, nebo odstranit ze starých zařízení. Jsou umístěny na hřídeli (kovová osa).
 • Poté musí být motor konsolidován na plošině. K tomu by mělo být vítáno na předem namontovaných kovových rohů nebo vrtacích otvorů pro stávající otvory v samotném motoru a poté se přišroubují šrouby.
 • Dále musíte instalovat rukojeť pro ovládání návrhu.
 • Pod plošinou je připojeno ochranné pouzdro pro řízení.
 • Kovový nůž je instalován (domácí nebo hotový). Je připojen k elektrickému hřídeli motoru.
 • Chcete-li chránit motor před trávou, musíte postavit plechovku na jeho hřídeli.

Všechny mechanické části jsou shromažďovány. Dále musíte spustit schéma elektrického designu.

Herb kapacita musí být instalována na samém konci. Je hotová ve formě krabice nebo vaku.

Povlak nožů s pomocí pouzdra je povinný, protože to zlepší bezpečnost při práci. Taková ochrana musí být provedena pro motor, aby se zabránilo trash a jeho trvanlivosti, jakož i odolnost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS