Grass Trimmer benzín Jak chovat benzín

Kolik olejů musí být nalita do vyžínače pro trávu na litr benzínu

Benzínové sekačky. poměrně běžné nástroje používané majiteli zahradních a domácností farmy pro sekání trávy a sklizně lůžek. Více společných názvů nástrojů jsou termíny „Trimmer pro trávu“ a „sekačka na trávu“. Hlavní rozdíl je skryt v konstrukci motoru. Vážený segment zařízení je vybaven čtyřdobými modely a levné. dvoudobé. Poslední možností má výhody, mezi nimiž je malá masa, snadná použití, stejně jako nízké náklady.

Nejdůležitější podmínkou pro provoz dvoudobých modelů je příprava palivové směsi, vztaženo na podíl benzínu a oleje určeného výrobcem. Zjednodušený design motoru neposkytuje samostatný kanál pro mazání, takže motorový olej se přidává přímo do benzínu. Porušení správného podílu vede k významnému snížení zdroje nástroje a dokonce i na jeho členění. Chápeme, který make-up je vyžadován pro trimory benzínu, jak se směs a to, co může ovlivnit.

Benzín

Hlavní složkou palivové směsi pro motorové řetězové pily. benzín s oktanovým číslem není nižší než 92. Pro přípravu paliva není vhodná pro spodní skladování, vyrobené na základě plynu kondenzátu, mající v objemových vodách a mechanických nečistotách.

 • Názory odborníků na použití benzin různých značek jsou nejednoznačné. Na jedné straně je uznávána neúplné dodržování evropských norem pro domácí benzín A-92.
 • Na druhé straně je kvalita benzínu A-95 zpochybňována vzhledem k velkému obsahu kontaminačních přísad. Použijte toto palivo pro přípravu paliva pro řetězové pily, může být jisti pouze v jeho kvalitě.
 • Složitost spočívá v přítomnosti různých aditiv zlepšování, s nimiž bezohledné výrobci a realizátoři zvyšují provozní vlastnosti automobilového benzínu s menším oktanem.

Existují také nevratné změny pracovníků paliva s dostatečně dlouhodobým skladováním v plastových nádobách, bez ohledu na jeho úroveň benzo a odolnosti proti oleji.

Jaké jsou vlastnosti řetězové pily?

Pokud máte chalupu nebo dům ve venkovských oblastech, potřebujete řetězovou pilu. Pro potřeby zahrad, tam je dostatek domácností. Síla je malá, ale stačí odstranit staré větve stromů, palivových dříví a desek. Taková pila nemá příliš velkou váhu a velikost. Pokud potřebujete snížit stromy na pozemku nebo plánujete stavební práce, je lepší koupit poloprodovědnou řetězovou pilu. Termín její práce by neměl překročit 8 hodin. Profesionální řetězová pila má vysoký výkon a může pracovat až do 16 hodin v řadě. Pro výrobu těchto pil se používají vysoce pevné materiály a použití vyžaduje určité dovednosti. Profesionální řetězové pily se používají s lesními válci v průmyslovém měřítku a pro jiné podobné práce.

Všechny tyto typy pily se liší jak síly, tak v hmotnosti. Pokud neplánujete velkou konstantní práci, je lepší omezit řetězovou pilu domácností, což váží mnohem méně, a proto je snazší se s ní vyrovnat. Profesionální pily, naopak, mají kapacitu až 6 kW a odpovídajícím způsobem větší hmotnost. Výběr takové pily závisí na tloušťce a pevnosti pilového materiálu.

Sekačky na trávu jsou poměrně běžnou technikou pro boj proti vegetaci plevelů v lokalitách v zemích, v nauded, silničních a bytových a komunálních službách. Tato zařízení mají dvě další názvy. Trimmer pro trávu a sekačku. Tyto agregáty se liší ve svých motorech. Dražší z nich mají čtyřdobé motory, všechny ostatní. dvoudobý. Nejoblíbenější mezi obyvatelstvem je samozřejmě ten, jak je snazší navrhnout, a hmotnost je jednodušší a mnohem levnější než jejich čtyřdobé konkurenty. Dvou-tokové modely jsou však nepohodlné tím, že směs paliva by měla být pro ně připravena ručně, přičemž přísná dávkování mezi benzínem a olejem. Ve čtyřtaktických protějšcích se míchání těchto komponent vyskytuje automaticky, pouze pro naplnění benzobace a oleje s odpovídajícími látkami. Pojďme zvážit otázku správného tankování dvoudobého motivu, protože záleží na tom, jak efektivní a dlouhá práce takového agregátu bude.

READ  Sekačka STIHL Lawn ne čerpá benzín

Výběr sekačky

Pro vyžínačské motory je nutné zvolit olej s označením „2t“, které se používají pro spalovací systém od 50 do 200 cm3 a mají vzduchové chlazení. Za prvé, když si koupí ropu, stojí za to věnovat pozornost ne k ceně, ale ochranné vlastnosti materiálu, protože malé úspory může později stát skutečnou bolestí hlavy pro majitele a zpravidla rozsáhlé.

Dvoudobý olej pro sekačku

Hlavním faktorem určujícím kvalitu oleje pro trimr trávy je alkalické číslo. Je to tato složka, která vylučuje oxidaci třením dílů a zpomaluje jejich zničení. Během provozu je olej postupně ztrácí jeho alkalici a stává se oxiduje. Optimální úroveň kyselosti (pH) by neměla být menší než 8-9 jednotek.

Viskozita oleje pro motocos má také velký vliv na proces provozu benzínového přístroje. Tento ukazatel určuje možnost provozu zastřihovače pro trávu při různých teplotách. Například letní stupně maziv jsou tlusté i s mírným poklesem teploty. Vzhledem k používání sekaček trávníku výhradně v období jaro-podzim, bude vynikající možností ropou s letní označování.

Teplota blesku pro trávu zastřihovače pro trávu by měla být více než 225 ° C, jinak olej bude rychle vypálit, a skupina pístu bude podrobena intenzivnímu opotřebení.

Co dávat pozor na výběr ropy?

Moderní dvoudobé motory MOTOCOS jsou doplněny směsí benzínu AI-92 a oleje s označením „2t“. Použití paliva s vyšším oktanovým číslem přispěje ke zvýšení teploty odlesk a v důsledku toho lubrikant lubrikant.

Odrůdy olejů Stihl

Nepochybně, nejlepší olej pro vyžínač trávy je výrobce doporučený výrobcem, ale majitel nemá vždy možnost zakoupit přesně „značkové“ mazivo. Specialisté doporučují Shell Helix Ultra, na základě technologie Pureplus, což přispívá ke zlepšení základních vlastností maziva.

Pro trimory benzínu německého výrobce Stihl je nutné použít oleje STIHL HP Ultra, STIHL HP, STIHL HP S S. Náhrada rozpočtu může být produkty společnosti VITAZ, který podle svých vlastností, nejpodobnější doporučenému materiálu.

Motocosa olej. Jak si vybrat, které proporce na plemeno

Mnozí z vás mají v domácnosti Benzoinstrument, například v soukromém domě nemůže dělat bez řetězových pil. Vidíte, obrobek palivového dříví na zimu, je ohromen stavbou a opravou a skutečností, to je velmi nezbytný nástroj. Je-li venkovský dům má také slušnou oblast, pak vyžínač pro trávu nebo sekačku trávníku je prostě potřeba bojovat proti trávě, což také pracuje na benzínu.

Samozřejmě, že mohou být koupeny a elektrické, ale ne každý rád vytáhne prodloužení 30 metrů, motouzu plochy zarostlé koleno. Proto většina lidí dává přednost práci s benzínovým nástrojem. Jak víte, v benzínu musíte přidat speciální olej pro dvoupatrové motory. Zde budeme mluvit o něm, protože je to velmi důležitý aspekt, pokud nefungujete olej a přidat do špatných proporcí, pak je motor velmi rychlý „posměch“ a vaše cesta bude lhát do servisního centra. Aby se zabránilo všem těmto problémům, přidejte pouze kvalitní olej a ve správných proporcích.

Nejoblíbenější pro řetězovou pily, motocos a trimmery jsou produkty slavné společnosti StiL. Je na prodej v 2 balení. 1 litr a 100ml. Pro ty, kteří pracují hodně, je vhodný láhev litrů a „nalít občas“ dost malé láhve. Kapacita 1 litr stojí 250 a 10 ml. 60. Pokud budete mít velký, pak jsou úspory zřejmé.

Olej se přidává do benzínu v poměru 1 až 50, což je například 5 litrů benzínu přidá 100 ml. Jak vidíte, malá láhev je vynikající pro získání 5 litrů benzínové směsi pro doplňování řetězových pil nebo zastřihovače pro trávu. Na velké láhvi na straně existují speciální etikety, pro které můžete určit, kolik oleje vylije z láhve. Pokud jste si koupili láhev s velkým 1 litrem, pak koupit v lékárně a stříkačce pro 20 ml. Velmi pohodlný. 1 injekční olej na 1 litr benzínu.

READ  Как правильно установить нож на триммер для травы

Odborníci informují o využití firemního oleje pro jejich technologii, je vhodný, protože je navržen a testován přesně na StiL Tools. Všiml jsem si, že v klidu má své vlastní značky, jako je Viking (populární modely trimrů benzínu). Pro ně také použijte stalilní olej a vůbec nebudou žádné problémy.

Pokud jste zadrželi benzínovou směs více, než můžete utratit, pak skladovat zbytky jsou nejlepší v kovové nádobě nebo ve skleněné nádobě. V žádném případě nese směs v plastové láhvi. Samozřejmě, pokud utratíte zbytky přes pár dní, můžete zbytky směsi nalít zbytky a v plastové barvě, ale pokud bude směs skladována po dlouhou dobu, pak buď kanystr, nebo sklo. Věc je, že benzosmonový sbor Plastová láhev, mikroskopické plastové sedimenty se objeví ve směsi a je pro motor velmi špatný. Mějte na paměti, pokud chcete, aby váš nástroj pracoval po dlouhou dobu a bez problémů.

Druhá nejoblíbenější olejová značka je nejznámější kapucí. Samozřejmě, pokud se protahujete, přesto, více než lidé používají Stihl řetězce, přinejmenším všichni moji přátelé a jejich přátelé používají pouze svou práci.

Nicméně, tam jsou ti, kteří nemají duši v nástroji Husqvarna a chápu jim, protože osobně nevidím zvláštní rozdíl mezi Huskvarnou a klidem a druhý nástroj je velmi vysoká. Ale viděl spokojený majitele řetězec Husqvarna. říkají, že řezání jen super. On sám nepil, nicméně názor lidí vždy poslouchá. Takže, pokud máte benzooinstrument Husqvarna, pak bude lepší použít speciální firemní olej pro něj. Ačkoli nic strašného se nestane, pokud se zředí benzín k klidu. Ale protože výrobce doporučuje používat pouze své výrobky, uděláme to.

Na prodej najdete zde litrové kontejnery. Černá stylová láhev, na straně stejných značek, a v tele (vědět, kolik oleje byl odléván z láhve). Pokud jde o mě, naprosto identická kvalita. Tam je taková láhev 270, o něco dražší.

Obě kvalita oleje, cena je přibližně stejná, z nichž každá byla zředěna. Tak odvážně si koupte, samozřejmě, lepší vzít značku olej, jaký nástroj máte. pak bude všechno dokonale, protože radí výrobci. Úspěšný pro vás řezání, kočičí tráva a nechat svůj benzoinstrument pracovat po dlouhou dobu bez poruch.

Zpět na Poznámka: Ponorné čerpadlo „Aquarius 3“. Moje recenze.

Pokud máte olej nebo nalít olej

Pokud jste si koupili zastřihovač pro trávu, sekačku trávníku, motokos, motorová pila a další typy zařízení, pak pravděpodobně víte, že dvoudobé motory se používají jako napájecí jednotky. Tyto motory pracují na čistém benzínu, jako je čtyřdobý, ale na směsi benzínu s máslem. V jakém poměru byste měli chovat benzín s olejem pro trimrů travnatiky. tato otázka se před přípravou nástroje pro práci každý dachnik. V této problematice budeme podrobně pochopit, protože osvětlení benzínu s olejem pro vyžínač trávy ovlivňuje životnost nástroje a nesprávný přípravek směsi bude mít za následek opotřebení motorů. Co je nebezpečné redundantní nebo nedostatečný olej v benzínu pro trimrů trávy:

 • Pokud se benzín zředí velké množství oleje (nad normou), povede nejen na vznik velkého množství kouře, ale také na tvorbu auta na stěnách válce a kapky napájení.Tento Nagar je příčinou opotřebení pístu, který bude diagnostikován tak, aby se snížil jeho výkon
 • Pokud benzin obsahuje nedostatečné množství oleje, který se vlije do vyžínače pro trávu, pak je ještě nebezpečnější.Koneckonců, inženýrské mechanismy motoru nebudou mazány v dostatečných množstvích, což bude mít za následek rychlé opotřebení (rychlé zničení pístních kroužků a motoru Samble). S nedostatečným množstvím oleje v benzínu nalita do vyžínače pro trávu, se opotřebení motoru dochází v desítkách časů rychleji
READ  Trimmer pro trávu patriot et 1200 nahrazení rybářské linky

Aby nedošlo k zaplacení chyb v nákladech na generální opravu motoru nebo nákup nového nástroje, je nutné nalít palivo na správnou konzistenci k nádrži. Vztah naleznete v pokynech k přístroji, protože modely různých výrobců mohou poskytnout různá doporučení. Obvykle je tento poměr následující normy:

 • 1 až 25 nebo 1 litr benzínu 40 gramů dvoudobého oleje
 • 1 až 40 nebo 1 litr benzínu 25-30 gramů maziva
 • 1 až 50. 20 gramů oleje se přidá na litr benzínu

Standard je považován za 1 až 50 (indikováno na kanystry s olejem pro dvoupatrové motory), ale je nutné se na něj spolehnout v nejvzdálenějším případě, protože výrobci ukazují doporučenou hodnotu podílu, a ne-li Provozní zdroj dvoudobého motoru se snižuje.

Kromě dodržování podílu je také nutné naučit se přípravu směsi. Koneckonců, možnost vysokého oleje v Benzobacu, je kategoricky kontraindikována, i když to někteří dělají. Pokud jste si koupili zastřihovač pro trávu nebo sekačku, pak budete potřebovat spotřební materiál, který bude použit pro přípravu směsi. Pokyn na přípravu směsi paliva do vyžínače pro trávu má následující formulář:

 • Připravte benzín a dvoudobý olej, založený na výše uvedených doporučení pro výběr maziva a paliva
 • Kromě toho pro přípravu směsi musíte mít nádobu nebo nádobu. Obvykle je k tomu plastová láhev, ke které je zapotřebí příslušný přístup. Mělo by být čisté uvnitř. Použijte nádrž z mléka piva a další nápoje se nedoporučuje. Optimální volba je nádoba z minerální vody
 • Je velmi důležité, aby nádoba měla celou hodnotu objemu, tj. 1 nebo 2 litry, takže nemusí počítat, kolik vylévacího oleje do láhve 1,5 litrů, 1,3 nebo 1,25 litrů můžete snadno být splést se
 • Také trvá injekční stříkačku, která se používá jako měřicí zařízení pro dávkovací olej. Pro takové účely je obvyklá lékařská injekční stříkačka vhodná pro 10 nebo více kostek. Je žádoucí, aby injekční stříkačka byla přesná měřicí stupnice
 • Po přípravě potřebných materiálů můžete začít vařit
trimmer, benzín, chovat

Pokyny pro vaření palivové směsi v sekačce trávníku:

Po přípravě směsi paliva pro zastřihovač pro trávu, zůstane znovu objeví a začít pracovat. Jak doplnit vyhoštění pro trávu, sekačky na trávu, řetězové pily a další typy motocyklů, zvažte podrobně.

DV zastřihovači se používá pouze čerstvý benzín.

Který olej je lepší volit pro motorové motory.

Všimněte si také, že pokud údaje o oleji nelze použít k přípravě benzosm pro motorové motory. Ve 2t lodních motorech je nutné nalije směs připravenou z benzínu s oktanovým číslem ne nižší než 89 a super-volného oleje s čistými přísadami NMMATC-W3 značení v poměru 1:50 do provozního režimu a. 1:25 na režimu únivy (první 5-10 hodin). Výběr vysoce kvalitního oleje.Základem práce motoru, takže každý výrobce doporučuje nalitět určitých olejových značek do techniky, čímž zajišťuje nejdelší životnost výrobku. Takže pro motorové motory (2T a 4t) Tohatus Service Center doporučuje používat německé motulové oleje nebo americký Quicksilver. Pro Mercury lodní motory potřebujete používat pouze motorový olej QuickSilver. Pro lodní motory Honda nejvýhodnější jsou značky Motul a Statoil.

Užitečné poradenství

Není doporučeno používat palivovou směs, pokud od vaření uplynulo více než dva měsíce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS