Husqvarna 128Rová sekačka se nevyvíjí obrat

Příčiny kapek energie v MOTOCOS. Lawn sekačka nevyvíjí plnou moc

Každý, kdo vlastní zemi nebo půdu, je dobře známý problémem boje proti další vegetaci. Nyní vyžínač trávy přišel k záchraně, což úspěšně nahradilo obvyklý cop na toto pole. Tato jednotka je velmi pohodlná v práci, ale také k němu, stejně jako jakýkoli mechanismus, v důsledku závažných pracovních podmínek nebo nesprávné operace, to je charakteristické. Situace jsou poměrně běžné, když zastřihovač pro trávu nezíská hybnost. Chcete-li tento problém pochopit, je nutné pochopit některé aspekty spojené s fungováním zařízení.

Všechny trimry pro trávu jsou klasifikovány typem výkonu: benzín nebo elektřina (ze sítě nebo baterie). Je třeba poznamenat, že benzínové sekačky v mnoha parametrech překročí jejich elektrické a dobíjecí analogy. Navzdory skutečnosti, že všechny provádějí podobné funkce, rozdíl ve výkonnosti, manévrovatelnosti a účinnosti je velmi patrný. Obecný princip provozu všech typů ručních sekaček je však téměř neliší. zařízení jsou vybavena motory (dvou- nebo čtyřdobým motorem nebo elektromotory), které řídí řeznou jednotku (cívka s rybářskou linkou nebo kovem) disk). Všechny položky jsou upevněny na rovném nebo zakřiveném tvaru tvaru, včetně rukojeti pro ovládání zastřihovače, na kterém jsou umístěny hlavní tlačítka.

Vzhledem k tomu, že problém slabých revolucí je více charakteristikou benzínových variant trimrů, budou věnovány větší pozornosti. Sekačka na trávu je tedy velmi pohodlná v práci a nenáročná v provozu. Zároveň je většina jeho chyb způsobena nevědomostí uživatelem základních věcí, které jsou napsány v pokynech. Proto před pokračováním do provozu jednotky musíte pečlivě prozkoumat příručku výrobce. Zejména pro spuštění motoru musíte provést následující postupné kroky:

 • Zapněte tlačítko zapalování;
 • Stiskněte několikrát na silikonovém tlačítku pro čerpání benzínu;
 • Zavřete vzduchovou klapku;
 • Plynová páka nastavená na pozici pro vysoké otáčky;
 • Nejprve udělejte havranové trhnutí spouštěcí rukojeti, aby cítil odolnost proti motoru, pak prudce vytáhněte.

Kdyby začala sekačka na trávu, ale zastavil se, musíte dát do středního postavení klapky vzduchu a zkuste to znovu. Když je motor vydělat, musíte plyn zpomalit a otevřít vzduchový klapky, protože vyžínač pro funkce trávy pouze na vzorku.

Důležité! Mode Trimmer pro trávu závisí na různých vlivech prostředí. V horkém počasí musí agregát dát více času na cool. Při práci v podmínkách hustých houštin nebo vysoké vegetace je motor také silně přehřátý. Je nutné každých 15-20 minut, aby se pět minut přestávek.

Husqvarna 323R Grass Trimmer. Vlastnosti a vybavení

Trimmer pro trávu benzín HUSQVARNA 323R je vybaven 2-taktní benzínový motor, objem standardního válce je 25 cm3. Servisní rotační systém je zodpovědný za řezání trávy, který má odolnost proti nárazu a korozi.

Pravé vlastnosti pro trávu zahrnují:

 • Síla vestavěného motoru. 1,2 litrů. s.;
 • kapacita standardní palivové nádrže. 500 ml;
 • Maximální přípustná šířka upevňovacího prostředku je rybářská linka. 35 cm;
 • Průměr řezání s nožem. 25,5 cm;
 • Generovaný zvukový tlak je 90 dB;
 • Provozní hmotnost. 4,6 kg.

Sekačka na trávu je vybaven pohodlnou 2-ruční rukojetí, která je vhodnější v provozu a manévrovatelné.

Charakteristika

Typ Zastřihovač pro trávu
Rychlost nože Až 8000 závazků./ Min
Úrověn hluku 114 dB
Mulčování Ne
typ motoru benzín, dvoudobý
Napájení jeden.10 L.s.
Umístění motoru horní
Pracovní objem 28 kubic.cm
Palivová nádrž 0.4 L
Pero s nastavitelnou výškou
Barbell rovný
Anti-vibrační systém Ne
Kola nepřítomný
Zařízení Ramenní popruh, cívka s rybářskou linkou, disk / nůž
Váha 5 kg

Dejte nový píst 33, když nativní 32.6 a trimer nevypadá benzín sám. Karburátor znamená nativní s dutou 11 mm. Možná, že nový píst musí nyní na další karburátor na 14 mm?

Ahoj. Koupil nusqvarna 128R doslova před měsícem před měsícem. Použili jsme 3krát maximum (tráva bez hustých tvrdých stonků před venkovským domem, v zahradě, méně tinátské oblasti). 4 krát otec vypadal trochu, vypnutý. Po přestávce se sekačka nezačala. Služba říká, že nedošlo k žádnému záručnímu chybě s přehřátí sekačkou (lilie malý olej). Současně při provozu otec (pedantický k nárazu) nalil olej do benzínu podle pokynů. Poměr 5L x 0,1L (seřizování pro 1L benzín). Řekni mi, zda je přehřátí sekačky, je možné, když je splněna norma a nízká zatížení? Buď celá stejná je továrna manželství?

Trimmer pro trávu je dobře spuštěn, ale zatímco pracuje na velkých střelcích.Takový pocit chybí palivo, i když v nečinnosti se nedlouží stane.

Ahoj! Řekni mi prosím. Jsme majiteli tohoto zařízení od konce června 2017. Sekaná tráva (bez zvětralých tvrdých stonků) v blízkosti domu a v zahradě (oblast zpracování je menší než tkanina) krát 3 maximum. 4 krát otec vypadal trochu před domem, udělal přestávku asi hodinu, po které sekačka nezačala. Servisní středisko uvedlo, že došlo k non-zárukovou technickou poruchu způsobenou přehřátím sekačky (údajně lilie malý olej). Současně vím přesně, že táta lilů správným množstvím oleje (podle pokynů pro 5 litrů benzínu 100 ml oleje, smíchaným s 1 litrem benzínu 20 ml oleje), měřil injekční stříkačku, kontejner z toho 20 ml. Vzhledem k tomu, že přídavek oleje byl podle pokynů, přehřátí, teoreticky nemělo být. Řekni mi, prosím, může to být továrna manželství zařízení? A jaké odborné znalosti musí být učiněna důkazem této skutečnosti?

Plivat pro trávu 128r začal rychle ohřívat, zejména svíčka. Co je za problém? Jak ostříhat cop?

Ahoj! Řekni mi, prosím, a před každým spuštěním (tahání za rukojeť), musíte zapnout a vypnout klapku?

Dobré odpoledne! Sekačka Husqvarna 128. Začíná dobře, na dreposted funguje, to stojí za to vynechat na trávě okamžitě, disk vstane s motorem jako v zatížení. Co může být? dík.

Ahoj! Jak chovat palivo pro zastřihovač pro trávu Husqvarna 128 R. Kolik oleje by mělo být přidáno do 1 litru benzínu?

Začíná, ale obratový plovák, nezískává špatné, nebo nezískává hybnost, náhle se prudce zastaví, pomůže určit příčinu. Specialista. workshop v oblasti ne. Pomoci vyřešit problém! Husqvarna 128R Grass Trimmer. Заранее благодарю всех, кто откликнется на мою беду.

READ  Sekačka na trávu se nespustí, protože je suchá zapalovací svíčka

Во время пуска шнур свободно вытягивается, не осуществляя процес запуска. Подскажите возможную причину.

Ahoj! У меня при работе сильно нагревается свеча (та её часть, которая выходит наружу с контактом) и триммер для травы глохнет. При этом сразу не заводится. После того, как остынет, завести можно. Но работает до „отключения“ примерно наполовину бака. Раньше спокойно вырабатывал два бака. Свечу менял. dík.

Dobré odpoledne! Скажите, пожалуйста, сколько миллилитров (именно миллилитров, а не сотношение и не в десясых долях литра) нужно добавлять в 1 литр бензина для газонокосилки Husqvarna 128 R? Děkuji předem. С уважением, Татьяна.

Бензотример Husqvarna. Нажимаю на газ еле набирает обороты, а если трава то усилие не преодолевает теряет мощность что может быть.

Подскажите, лопнула штанга на 128R, оригинал очень дорого. Kde si můžete koupit levnější, abyste narazili na všechny parametry?

Ahoj! Říkám Choid. Pracuje pouze tehdy, když je škrtící klapka zavřená! Klikněte na Gaz. stánky, když je otevřeno. Ihned! Kdo narazil?

Tento olej můžete použít? TR154196 Ed 0 Eni I-Ride Racing 2t. Horní syntetický mazivo pro dvoupatrové masky vybavené motocykly. Horní syntetický mazivo pro 2-taktní motocyklové motory. High-tech syntetický mazivo pro motocykly s 2 trakcí obsahuje směs (bis (2-hydroxy).5-tetrapropenyfenylmethyl) methylamin), dikulciadikroxid (tris (2-hydroxy-5-tetrapropenylfenylmethyl) methylamin), tří-trihydroxid vápník ((2-hydroxy-5-tetrapropenylfenylmethyl) methylamin), polycyklický hydroxid. Může způsobit mimozemskou reakci. Použijte vhodné rukavice pro manipulaci s výrobkem. Dodejte použitý / nepoužitý produkt a kontejner do příslušných sběrných center. Chraňte životní prostředí. GB. Obsahuje reakční hmotnost dicullací (bis (2-hydroxy-5-tetrapropenylfenylmethyl) methylamin), trikulační dihydroxid (Tris (2-hydroxy-5-tetrapropenylfenylmethyl) methylamin), polylcoolic trihydroxid ((2-hydroxy-5-tetrapropenylfenylmethyl) methylamin) hydroxid. Může způsobit alergickou iontovou reakci. Při práci s produktem používejte vhodné rukavice. Použitý / zbývající výrobek zlikvidujte a řádně zlikvidujte. Ochrana životního prostředí. Obsahuje MEZKLA-DE (bis (2-hydroxy-5-tetrapropenylfenylmethyl) methylamin), dihydroxydo-diculzio (tris (2-hydroxy-5-tetrapropenyl) fenylmethyl) methylamin), trihydroxidové voňavé podlahy ((2-hydroxy-5-tetrapropenylfenylmethyl) Methyline), Hydroxido Calciol Puede Provokar UNA ReaCén Alérgica Utilizar Guantes jezdí manejar El Productso. Produkt je správně odstraněn. Nouzová ochrana životního prostředí CNIT. Národní toxikologické informační centrum, orgány. 39 0382-24444 (24 hodin denně pracuje). Produkt certifikovaný na livorský rafinérii (Itálie). ISO 9001 certifikace, ISO 14001 a EMAS ENI 8 003699 013100 ENI SPA. Recyklace a marketing Viale Giorgio Ribotta, 51-00144, HIM, Itálie, těla. 39 0659821 Olejové produkty.Eni.com a 1 l.

Oprava sekaček trávníku Husqvarna, Power Fall.

Husqvarna 125R- 12 let provozu! Detailní video o řešení problémů, což vedlo ke ztrátě napájení.

Technické vlastnosti tohoto modelu jsou následující:

 • Benzínový dvoudobý motor s kapacitou válce 24,5 cm3;
 • Výkon 0,9 kW nebo 1,2 litrů;
 • 0,5 litrové palivové nádrže při 0,495 litrech spotřeby paliva za hodinu;
 • rovná tyč s rukojetí ve tvaru t s délkou 1483 mm a tloušťkou 24 mm;
 • přítomnost antivibračního systému;
 • Řezací systém sestává z čepele o tloušťce 2,4 mm a kovovým nožem;
 • Celkové rozměry: 1844 × 270 × 285 × 132 mm;
 • Hmotnost 4,5 kg.

V tomto voze také snadno a rychle vyměňte řezný prvek. Univerzální ochranný kryt umožňuje bezpečně nahradit řeznou část na tyči a samotném procesu kočky.

Model je vybaven inteligentní spuštění spuštění systému, primer čerpá vzduch do karburátoru. Palivové čerpadlo se po dlouhou dobu nečinnosti čerpá benzín do karburátoru a poskytuje rychlý start.

Zapalovací spínač s návratným pružinou. Palivová nádrž je transparentní, což vám umožní řídit množství paliva.

Kuželová převodovka má vysoký točivý moment až 9000 ot / min s řezným okrajem umístěným rovnoběžným s zemí. Poskytuje kvalitu trávy.

Opravte motokos husqvarna 128R ztráta výkonu

Opravy Motocos Husqvarna 128R Ztráta energetické sekačky Nezísknutí hybnosti. Online obchod náhradní díly pro.

Čínská sekačka Lawn Analog Husqvarna nevyvíjí důvod způsobený velmi jednoduchý (viz video)

Pro nepřerušovanou a dlouhou životnost, odborníci doporučují použití oleje z Husqvarna pro dvoudobé motory.

Oprava sekačky Husqvarna Lawn může být prováděna s vlastními rukama, jako například, vyměnit zaplavený vzduchový filtr. Kromě toho se nachází v pohodlném a snadno přístupném místě pod víkem. Nahradit jej, nepotřebujete nástroje. V případě poruchy je technika lépe připsána servisním středisku, protože nevědomost zásad působení jednotlivých částí může situaci zhoršit.

Nejčastějším závadou sekačky Husqvarna 128Rová sekačka jsou problémy se zapálením nebo přívodem paliva. V prvním případě, vyžínač benzínu pro trávu buď stánky v několika desítkách sekund, nebo nezačne vůbec. Chcete-li to udělat, viz stav zapalovací svíčky. Pokud je mokrá, s největší pravděpodobností budete muset řádně upravit karburátor. Nebo problém vznikne kvůli špatnému spuštění, pak byste měli pečlivě prozkoumat pokyny.

Pokud je svíčka suchá, znamená to, že směs paliva nepřijde. Nejčastěji se vyskytuje z důvodu palivového filtru nebo hadic spálené. Filtr by měl být nahrazen (je lepší udělat každé 3 měsíce) a hadice je pouze jasná.

Trimmer benzínu pro trávu tohoto modelu může sloužit mnoho let, hlavní věc je dodržovat pravidla provozu a včasné kontroly a nahradit potřebné části. Zejména proto, že cena sekačky Husqvarna 128Rová sekačka plně splňuje kvalitu a výkonnost.

Proč se zastaví sekačka na trávu: příčiny a řešení

Důvodem, pro který váš nástroj dramaticky zastaví práci, a to rotorový motor nezíská, rozbije je nebo v populárním „stánku“, nemusí být sám. Často, nejen samotný motor je pro to vinit, ale také související systémy, sestavy jednotky, zcela odlišné části související s přípravou směsi paliva a vzduchu, jeho kvality, přepravování na motorový nástroj. Zvažte ty nejtypičtější situace:

 • Nezíská hybnost. Může být poškozen mechanika motoru nebo problémy s karburátorem, ale hlavní důvod by měl být považován za ucpání vzduchového filtru. Chcete-li změnit situaci, musí být odstraněna, vyčistit a pokud poslední již není podléhat, pak se změní na nový, rychle provedením objednávky na našich webových stránkách. Také nebude žádný obrat pro trávu pro trávu, pokud kabel od karburátoru neustále letí. demontáž jednotku a pevně opravit, nebo koupit nový, pokud jsou praskliny zjištěny na prvku, jiné typy deformací.
 • Na velkých zatáčkách. Víko na nádrži plynu ucpala. je třeba jej vyčistit nebo koupit nový. Častěji se stane důvodem incredited Carb. Informace o správném přizpůsobení všech šroubů v informačních článcích. Zkontrolujte kvalitu palivové hadice a v případě potřeby jej změňte na nový.
 • Při zahřívání. Vyskytuje ve chvílích, kdy palivo v karburátoru doslova lodě. Může se zobrazit v možnostech, pokud je karbový ventil zřídka, typ rotoru (nikoli disk). Jedinou možností bude nahrazení karburátoru k novému. Existuje další verze děrovaného drátu nebo zapalovací cívky. V tomto případě změňte prvek druhé.
 • Start a stánky (ihned po spuštění). Hlavním důvodem této situace je důchodce nebo nesprávně upravený karburátor. Vyměnitelné vibrace svědčí o nerovnoměrné dodávce paliva a opravit situaci pomůže správně nastavit sestavu.
READ  Nože pro rotační sekačku to dělají sami

Doufáme, že jste našli správnou odpověď na otázku: proč trávník sekačky stánky a všechny navrhované adresáře katalogu dnes, jako vždy, ve vaší službě. Potřebujete vyžínač pístu pro trávu, nový karburátor nebo související systémové datové položky. vše najdete na rozloze obchodu „benzo zip“.

Proč nezačnou řetězovou pilou

Pokud dojde k defektům, je nutné zkontrolovat zdraví komponent.

Pokud není spuštěna nová řetězová pila, měli byste zkontrolovat přítomnost a dodávku paliva, vzhled jisker na svíčku zapalování, fungování výfukového ventilu, stavu filtru. Může existovat členění v krytu paliva slae.

Důvodem, že čínská řetězová pila není spuštěna, může se stát nízkčelným vybavením. Možná přítomnost různých poruch, nesprávná montáž. Některé produkty jsou vadné. Pokud kontrola neodhalila problémy, které mohou být odstraněny nezávisle, můžete nahradit pila na záruční kupón.

Zima

Důvodem, proč zařízení nezačne na chladném, často narušením startovací sekvence motoru.

Pokyny: Výrobci ukazují, jak správně spustit řetězovou pilu.

Chcete-li obohatit palivo, musíte nejprve zavřít vzduchový klapky. Poté, palivové pily. To používá speciální základní nátěr. Pak zahrnout zapalování. Před prvním vypuknutím motoru musíte vyrábět několik pohyby startéru. Otevře se klapka, zařízení začíná. Pokud je sekvence přerušena, chybí libovolný krok, nesprávná operace je možná.

Pokud se řetězová pila zastavila, pravděpodobný důvod je problém s palivovým systémem. Probíhající problémy se mohou vyskytnout v důsledku nesprávně upraveného karburátoru, ucpávání dálničního a palivového filtru. Kvalita paliva. Pokud se palivo zředí vodou, je přístroj špatně zahájen nebo nefunguje vůbec. Směs by měla být čerstvá.

Přečtěte si také: pájecí hliníkové trubice

Možná příčina spuštění problému je porucha motoru. Podrobnosti o nošení nebo členění vede k nežádoucím důsledkům: snížení komprese ve válcích a jiných problémech. S takovými problémy se doporučuje kontaktovat specialisty, protože je obtížné diagnostikovat a opravit členění.

Horký

Pokud je to špatně zahájena řetězová pila pro horké, měli byste spustit inspekční nástroj z zapalovací svíčky. Bude to také vyžadovat kontrolu jiskry na svíci.

Takže zařízení fungovalo správně, by mělo být suché. Když je mokrá, jiskry nevzniknou na kontaktech. Můžete se pokusit nahradit část do nového.

Pokud je jiskra a svíčka pracuje, zkuste hledat problém v palivovém systému. Pokud se s vizuální kontrolou nedokázal zjistit příčinu poruchy, musí být karburátor odstraněn. Pokud množství paliva převyšuje přípustné, přístroj nebude fungovat. Svíčka by měla být mokrá. By se měla otočit svíčka dolů. Pokud je směs paliva nalita, důvod, proč řetězová pila není spuštěna na horké, přebytek hořlavý bude přebytek.

Napište recenzi bez registrace Zobrazit všechny (nejen špatné) recenze na Husqvarna 128R Využití současné propagace ke koupi levnější!

— Husqvarna 128R можно купить значительно дешевле. Кэшбэк порой доходит до 17%, но о нём не любят говорить. Для его получения выбирайте магазин, выбирайте магазин где ниже цена и активируйте кэшбэк, далее совершайте покупку в магазине как обычно, кэшбэк поступит в течение 10 мин. Кэшбэк это не баллы и бонусы, а настоящие деньги, которые можно перевести на свою карту или баланс телефона. Приятная скидка не будет лишней! От нас дарим первый кэшбэк 150р по промокоду: sdx548 Выбрать магазин и активировать кэшбэк нужно здесь: 770 магазинов с Кэшбэком

— 3. Sergey

Profesionálové:
Minusy: Купил в 2018 зимой на Барабашке.три раза прокосил хотя последний раз завелась с трудом.В 2019 здохла хваленая Хуска маде ин Америка.Делайте выводы.
Posouzení:

— 3. Edward

Profesionálové: Легкая,работает тихо,заводится хорошо.
Minusy: Цена,ремонт дорогой!
Posouzení: Koupil jsem v roce 2013, nemohl jsem se v ní radovat, to funguje tiše, to bylo dobré začít, vypil ji 4 roční období, bylo tam malé poruchy volantu, přepracoval sám sebe, po čtyřech letech operace to začalo (hodně seklo hodně. seno na jídlo, počítání pro krmení.) Karburátor (1900 p) byl potýkal, plynový kabel (1700R) byl rozbitý, pohár spojky letěl (originál 1329), nyní v roce 2018 startér letěl (originální 1680R), dokonce i nevím, co dělat, Ačkoli ne pro komerční využití, pravděpodobně, kdybych sekla kolem domu Weave z Bouruna by měl dostatek vnoučat!

– 2. Alexandrin Anton

Profesionálové: Kozit tráva
Minusy: Rozbije se
Posouzení: V první den, plastové lisování ramenního popruhu na trimmer baru pro trávu. O týden později jsem začal stánkovat v nečinnosti a brzy přestal začít. Boj s obchodem je samostatný příběh, služba zjistila, že se zlomil šroub pro upevnění karburátoru. Musel jsem vrtat, snížit novou vláknu. Ale rozhodl se mezi klidem a. Teď budu chytřejší.

– 2. Sergey K.

Profesionálové: Příjemné pohodlné průměrné vybavení vzalo na skladě 4500 více. To nestojí za sekci 10 akrů pracovalo celá šest ročních období letěla kabelová jednotka 15000 pro to je drahé opravy cca 5000 opravy nebudů
Minusy: Malý životnost za 15000 za to je drahé
Posouzení: Posilovač řízení slabých

– 2. Palvandrey

Profesionálové: Snadné, silné, obecně pohodlné. Plná tank chytí 7 akrů.
Minusy: Po dobu 7 let již využívá dva ceny nových copánků pro trávu. Neustále zlomí. Dvě plné režijní náklady.
Posouzení: Ve srovnání od sousedů země s jejich „čínštinou“. pracují na 10 let a nikdy jeden členění. Mám velmi strach. Stabilně jednou za tři roky změníme zapalování, jakmile se zcela změnil všechny vnitřky. Je to pro ni vhodné, je to mocné, ale nestojí za kvalitu jejích peněz. Budu kupovat něco jednoduchého a levného nahradit.

– 2. Anton A.

Profesionálové: Kozit tráva
Minusy: Rozbije se
Posouzení: V první den, plastové lisování ramenního popruhu na trimmer baru pro trávu. O týden později jsem začal stánkovat v nečinnosti a brzy přestal začít. Boj s obchodem je samostatný příběh, služba zjistila, že se zlomil šroub pro upevnění karburátoru. Musel jsem vrtat, snížit novou vláknu. Ale rozhodl se mezi klidem a. Teď budu chytřejší.
READ  Jak vložit vlasec do strunové sekačky pro vyžínání trávy

– 2. Starověkost

Profesionálové: Výkonný, vyvážený, ergonomický, včelený disk, ne příliš hlasitý.
Minusy: Ještě nezemřel. neměl
Posouzení: žil dva roky a tady nařídil dlouho žít. Ze služby neexistuje žádná diagnóza, ale uprostřed sezóny vedl hodně. Kvalita Varna klesá, už nebudu kupovat. Koupil jsem si Stihl, podívejme se, co bude.

– 2. Data Skrytá

Profesionálové: Dobrý ramenní pás, relativně nízká cena 8990р., Dobré vybavení (IT klíče.D.)
Minusy: Velmi slabá ve srovnání s FS90 jinou společností, sekačka byla dobrá až do roku 2009, když ještě dělali 125R, souhlasím se všemi velmi slabými položkou startéru a souhlasím s těmi, kteří píšou o síle, není to nutné! Startér jemný jako krásná dívka.
Posouzení: Přečtěte si, přečtěte si pokyny! Při nákupu, začněte a zkontrolujte přítomnost vibrací na tyči, jejich velké klouby pro rok 2011-12. Pokud budete jerving 5-6 krát, mosaz se nezačne. Vyměňte palivo, čisté: svíčka, vzduch, tlumič!

– 2. Lukichov Sergey

Profesionálové: Výkonný, vyvážený, ergonomický, včelený disk, ne příliš hlasitý.
Minusy: Ještě nezemřel. neměl
Posouzení: žil dva roky a tady nařídil dlouho žít. Ze služby neexistuje žádná diagnóza, ale uprostřed sezóny vedl hodně. Kvalita Varna klesá, už nebudu kupovat. Koupil jsem si Stihl, podívejme se, co bude.

– 2. Data Skrytá

Profesionálové: Dobře pracoval několik hodin. Vhodná pozastavení. Přítomnost nože a zastřihovače hlavy pro trávu.
Minusy: Po dvou hodinách provozu byl spuštění motoru splatný. Startovací kabel zůstal v prodloužené poloze. Na obrázcích na obrázcích označených přibližně o dva typy ochranných pouzder. Jeden pro nůž, další pro hlavu. Ve skutečnosti je plášť kompletní. Nízký manuál, některé obrázky nejsou pichovány.
Posouzení: Detail, na kterém je startovací kabel pokazen, vyrobený z měkkých plastů. Je možné velmi rychlou cestu ven.

Lawn sekačka stánky horké? Existuje řešení!

Trávníková sekačka se zastaví horkým. to znamená, že je již určité množství paliva v motoru pro startování motoru, ale po 5-10 minutách práce přestane fungovat. Takové chování motoru označuje problémy s palivovým filtrem.

Existují dvě řešení. preventivní a radikální. Preventivní spočívá ve snaze čistit, což bude vyčistit kontaminaci rozpouštědlem a potom v čištění filtračních trysek stlačeného vzduchu.

Ale s těžkým znečištěním, můžete eliminovat poruchy, pouze uplatnění radikálového řešení. jedná se o nákup nového palivového filtru.

A to vám pomůže s online obchodem „Well Díl“. Máme všechny potřebné náhradní díly pro opravu motocos všech populárních výrobců. Zejména si můžete koupit vyžínače hlavu na velmi ziskovou a atraktivní hodnotu.

Husqvarna 128 Grass Trimmer není získávání hybnosti

Tento bohatý odpočinek má řadu různých okolností. Na jednom okamžiku, práce se zařízením má možnost setkat se s očividnými problémy, jejichž známky jsou správně sledovány a asymptomatické možnosti. První volba je zjednodušená z hledaného bodu úkolu. Pokud se vyřešit trimr pro trávu, a neexistují žádné přesné příznaky poruch, bude nutné střídat více běžných případů problémů, a když je zjištěno předpoklad. odstranit jej.

Nesprávné, když se sekačka na trávu nevyvíjí, vyskytující, Společenství, v benzínových motorech. Tento trápení techniku ​​různých modelů, například Husqvarna, Champion, Stihl.

S vysoce kvalitními produkty se tyto problémy setkávají nyní než s levnými od neznámých výrobců.

Některé konstruktivní části, s jakou omezení budou spojeny s vizuální kontrolou, zkontrolovat provoz ostatních uzlů, je užitečné rozebrat motocos.

Trimmer pro trávu nevyvíjí revize, pokud je nízko kvalitní palivo. Proto motor nemůže pracovat obecně, jak jinak se nazývá „JERKS“, mění rychlost otáčení nože nebo rybářské linky.

Bez pomoci ostatních naleznete kvalitu použitého benzínu, provádět následné akty.

 • Speciální klíč Odstranit svíčky.
 • Zkontrolujte své pracovní kontakty za přítomnost plaku načervenalé cihlové barvy: Pokud je nalezena, použité palivo obsahuje významné inkluze aditiv.

Svíčky obecně, často působí jako ukazatele, aby našli problémy se spalovací komorou spalovacího motoru, protože jsou samozřejmě rychle vzlétnout a vzhled.

Když je detekována plaketa, je nutné vypustit palivo naplněné do nádrže a vyměnit ji s vysokou kvalitou. Použitá sekačka na trávu by měl být tankování pouze těmito značkami benzínu, které jsou indikovány výrobci v anotaci. Také je jistě vyčistit svíčky z plaku před instalací do oblasti.

Možné vyhoštění redukční poruchy pro trávu, převodovku převodovky, motor převodovky

Dekódování Podmíněné symboly Legenda. 2 3 Před zahájením sledujte následující. 3 Co je to tak? Co je něco. 4 Všeobecné bezpečnostní pokyny Důležité informace. 5 nástrojů ochrany před operátorem. 5 Svítidla ochranných nástrojů. 6 Řezací zařízení. 10 Montážní manipulace. 13 Montáž držáku upevnění ramenního pásu ramenní popruh. 13 Upevňovací nože a zastřihovače hlavy pro trávu. 14 Montážní štít, nůž a čistící disk. 15 Instalace ochrany a zastřihovače hlavy. 15 Pravidla pro manipulaci s pravidly zabezpečení paliva při tankování. 16 Příprava palivové směsi. 16 tankování. 18 Spuštění a zastavení kontroly před zahájením. 19 spuštění a zastavení. 19 pracovní metoda Obecné pracovní návod. 21 Údržbářský karburátor. 25 tlumiče. 26 zapalování svíčky. 27 Vzduchový filtr. 28 Úhlová převodovka. 28 Nůžové nože a disky. 28 Schéma údržby. 29

Specifikace specifikací. 31 Záruční konfigurace ES (

Před spuštěním postupujte podle následujících postupů:

Opatrně si přečtěte návod k obsluze.

Okolnosti by neměly provádět změny počátečního návrhu stroje bez povolení výrobce. Vždy používejte pouze originální náhradní díly. Použití neoprávněných změn a / nebo příslušenství může mít za následek vážné zranění nebo smrt operátora nebo jiných lidí.

Řezačka kartáčů nebo zastřihovač pro trávu, který používá nedbale nebo špatný, se může stát nebezpečným a vést k vážným zraněním operátora nebo okolí. Musíte určitě vědět a porozumět této instrukci.

Neustálý dopad hluku vede k nevyléčitelnému porušení slyšení. Proto vždy používejte doporučenou ochranu proti hluku. Husqvarna AB neustále pracuje na zlepšování a rozvíjení svých produktů, a proto si vyhrazuje právo provádět změny formy a návrhu bez předchozího varování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS