Husqvarna 240 stánků při lisování pro plyn

Časté poruchy Řetězová pila Husqvarna 236-240

Pokud nemůžete spustit motor, je nutné dodržovat objednávku následující akce:

Lokalita vzduchového filtru a zapalovací svíčky.

 • Zkontrolujte benzín v nádrži.
 • Vyměňte palivo, pokud byl uložen déle než měsíc.
 • Zkontrolujte palivový filtr. Odpojte hadici z karburátoru a sledujte tekoucí pramínek. Pokud benzin proudí volně, palivový filtr není ucpaný. V případě nedostatečné spotřeby vyčistěte otvor v víku nádrže nebo filtru.
 • Vyčistěte vzduchový filtr. Pro spuštění řízení může být vzduchový filtr odstraněn.
 • Zkontrolujte a vyčistěte tlumičem z Gary.
 • Zkontrolujte výkon výchozího zařízení. V případě potřeby proveďte opravu startéru (vyměňte kladku, pružinu nebo kabel).
 • Rozebrat a vyčistit ucpaný karburátor.
 • Vyčistěte tester s vysokonapěťovým vodičem pro nepřítomnost přestávky.
 • Změřte mezeru mezi magnety setrvačníků a modulem zapalování (by měl být 0,2 mm).
 • Odšroubujte svíčku a učinit IT inspekci. Změřte mezeru mezi sondou elektrod (normálně 0,5-0,6 mm). Při vzhledu elektrod určete povahu poruchy. Pokud je svíčková zapalování suchá, není příjem pracovní směsi. Pracovní část je naplněna benzínem označuje špatnou přizpůsobení kvality karburátoru nebo nepřítomnosti jiskry. Chcete-li zkontrolovat přítomnost jiskranů, připojte špičku vysokého napětí na svíčku, položte sukni na chladič válce a vytáhněte startovací kabel. V nepřítomnosti výboje mezi elektrodami musíte nahradit svíčku. Nagar tvorba elektrod označuje nízkou kvalitu paliva. Centrální a boční elektrody by měly být vyčištěny s brusným papírem.
 • Žádná komprese. Důvodem je selhání skupiny pístu. Opatření komprese. Nejprve musíte odšroubovat svíčku. Poté vložte tlakoměr do otvoru válce a startovací kabel pohybujte pístem. Velikost tlaku ve válce je posuzována na stavu válce-pístové skupiny (CPG). Mělo by to být nejméně 8 atm. Nízké ukazatele jsou způsobeny opotřebením válců, pístem, pístovými kruhy.

Nástroje a materiály

Konstrukce mechanických komponent Řetězová pila je charakterizována dobrou spolehlivostí a udržovatelností. Ve skutečnosti jsou všechny agregáty a detaily otevřené přístupy. V přítomnosti požadovaného snímku jsou jednoduše odstraněny pro opravu nebo substituci. Pro rozebírání a ověřování systémů života hospodářských zvířat by měly být řetězové pily s takovými nástroji a materiály:

 • Sada montážních a montážních nástrojů;
 • Položka pokrývající svíčka;
 • Tester;
 • Tlakoměr pro měření komprese;
 • Šálky pro měření mezer;
 • Jehla;
 • Papírová esej;
 • Palivová směs (benzínový olej);
 • Hadr.
READ  Jak doma vyříznout zrcadlo pomocí řezačky na sklo

Čtení disku pro kruhovou dřevěnou pilu 200

Proč benzínová pila zhasne, když jsem tlačil na plyn: důvody a řešení

Často se majitelé řetězových pil se často musejí vypořádat s jejich rozdělením, a bez ohledu na to, jaký model tohoto typu zařízení, protože povaha selhání je téměř stejná pro všechny. No, tato řetězová pila se zastavila a co je další? Nepochybně je možné zahrnout zařízení ve specializovaných službách, které budou opraveny vaším „železným přítelem“ pro konkrétní poplatek. Ale jak říkají: Proč platit více?

Nakonec můžete osobně rozebrat nástroj a opravit jej, protože členění může být zanedbatelné, a pro to musíte zaplatit hodně. Ale samozřejmě, aby mohl nástroj vrátit k životu, měli byste být schopni pochopit důvody jeho neúspěchu a jak jej eliminovat. Tak se učíme! V tomto článku najdete odpovědi na otázky týkající se situací, kdy je přístroj jednoduše hodit po přímém dotyku plynu. Tak pojďme.

Naše servisní specialisté řetězová pila:

Také v našem servisním centru můžete vylepšit starý řetěz nebo koupit nový.

Zkontrolujte, zda cena opravárná řetězová pila „Husqvarna“ může být také na telefonu. Chcete-li to udělat, zkuste popsat podrobně stávající poruchu naší specialisty. Zároveň zvažte, že přesné a úplné informace o povaze členění lze získat pouze v oficiálním servisním středisku. Čekáme na vás v naší workshopu v Petrohradu!

husqvarna, stánků, lisování, plyn

Hlavní poruchy

Pokud jste někdy přemýšleli o karburátorové zařízení, nemohli si pomoci, ale všimli si, že všechny otvory na uzlu jsou extrémně malé. Dokonce i malá kontaminace způsobená nekvalitním palivem může vést k nesprávnému oběhu paliva nebo vzduchu. Ano, filtry jsou instalovány na sacích a výstupních otvorech, ale ne vždy se vyrovnat s jejich úkolem. Co to vede k? Každý mechanik vám zavolá následky.

Hlavní chyby Řetězové pily v důsledku karburátoru:

 • Zvýšená spotřeba benzínu, z výfukového potrubí tlačí tlustý černý kouř, kolem hodně spalování a sazí;
 • Motor začíná, ale kýchá a střílí karburátor;
 • Motor ztratil svou sílu, řetězová pila již ne „táhne“;
 • Nemohli jste spustit řetězovou pilu;
 • Není možné dosáhnout normálního provozu motoru: otáčí po celou dobu plováku;
 • Řetězová pily bezprostředně po továrně, nebo s ostrým lisem na gay akcelerátoru;
READ  Jak odstranit zastřihovač hlavy Husqvarna

Jak vidíte, potíže z vadného karburátoru jsou zaručeny. Kromě toho bez demontáže uzlu a jeho následné úpravy mohou být sotva odstraněny. Proto má smysl se seznámit s karburátorovým zařízením.

Problémy „na horkém

Pokud jste si všimli, že řetězové pily bez problémů začínají bez zahřátí, a po zahřátí stánků. A nezačínáme, dokud se nedostanete, možná několik problémů.

Za prvé, je to možné někde tam je hadice, ráda nebo těsnící sedadla. Zadruhé, zkontrolujte tlumič výfuku pro Nagar. Třetí důvod spočívá ve skupině Cylindrofone (CPG), není tam žádný úvěr ani nesrovnalosti.

Někdy musíte nakonfigurovat karburátor. Dalším důležitým důvodem poruchy je zapalovací cívka. V případech, kdy se nezdaří, je jiskra ztracena nebo se stává velmi slabým, což nestačí k osvětlení směsi paliva.

Pouzdra jsou známy, když se mistr snaží vyzkoušet motor, je zima, je horká, čímž se čerpá palivo. Zde se musíte vzít v ruce, převést klapku na „Hot Start“ a postupně spustit nástroj. Zároveň se zabijeme, až téměř volnoběh a 40-45 sekund se zahřívá.

husqvarna, stánků, lisování, plyn

Proč řetězová pila stánky při zahřátí

To je často, že hankills začne na chladném, ale stánku v procesu vytápění. Takové chování nástroje může být způsobeno následujícími důvody:

 • Karburátor je nesprávně nakonfigurován. Tento problém můžete identifikovat tím, jak je zařízení spuštěno na chladném. Pokud se provádí bez zavírání vzduchu klapky a začátek motoru se vyskytuje bez předběžného blesku, pak to znamená, že po zahřátí motorového paliva pohánějící svíčku. Řešením tohoto problému je nastavit karburátor. Podrobnosti o nastavení karburátoru
 • Chyba cívka (modul zapalování). Tento problém můžete identifikovat konzistentní kontrola jiskry nejprve na chladu, a pak na horkém motoru. Pokud není jiskra na horkém motoru, musíte nahradit zapalovací cívku.
 • Chyba svíčka zapalování. V této situaci, jako v závadění modulu zapalování, jiskra zmizí, když je motor zahříván. Je nutné nahradit svíčku do nového, a pokud to nevedlo k řešení problému, pak zkontrolujte modul zapalování a vzdálenosti mezi ním a setrvačníkem.
READ  Jak řezat laminovanou dřevní dřevotříbavku doma

Vlastníků a kolik

Partner ChainSaws Partner 350 nebo 350s je populární, cena je cca 7 000, spolehlivost a doba trvání nástroje jsou lepší než levnější analogy.

Modifikační partner P350 Chrome Saw má zvýšenou lhůtu pro motor motoru, protože mezi vlastnostmi tohoto modelu. chromový povrch válce.

Vzal partner po několika letech použití čínské levné pily. Ano, cena je mnohem vyšší, ale s aktivním použitím by měly být pokryty náklady na spotřební materiál (olej a benzín), protože spotřeba paliva je mnohem nižší.

Koupil na radu známých, nelituji. Pro 3 roky práce nahradil vodicí sběrnici, a pak je chyba zcela moje. Už nebyl žádný členění. Snadno usilovat, dostatečně výkon pro domácí použití.

Poruchy se dějí jak v drahých němčině nebo amerických modifikacích řetězových pil a jejich levných čínských padělků. Je to hezké, když okamžik zahájíme motorcing hladce: pila se zahřeje a postupně vychází z jmenovitého výkonu výkonu, který je vydán v celém pracovním cyklu. Věci jsou horší, pokud se všechno děje naopak: po škubnutí pro plynový kabel agregát začíná sklouznout, díla JERKS po krátkých pauzách, stáncích a znovu start s posunovačem.

Důvody tohoto fenoménu mohou být mnoho, stejně jako scénáře pro rozvojové akce. Zvažte podrobně, každá pracovní situace a členění, které předcházely.

Pokud řetěz není mazán

Mazání řetězce je důležitá, aby se snížila tření vazeb v drážkách průvodce pneumatik. Pro nastavení mazacího systému je zajištěn šroub přívodu oleje. Mazaný řetězec pouze během jejího pohybu. Operaci olejového čerpadla můžete zkontrolovat odesláním ponožky pneumatiky směrem k světelnému povrchu. Při lisování rukojeti plynu na povrchu by mělo být ropy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS