Hydraulický Jack Rose a nechodí dolů

Zastavil zvedací hydraulický zvedák, nedrží se pod zatížením

Bez nadšence Jacku, bez nadsázky, zůstává „jako bez rukou“. A je potřeba nejen změnit kolo na silnici. Dobrý Jack je nepostradatelný pro některé typy opravárenství. zejména v konvenční garáži, není vybaveno výtahem. Například při montáži suspenze po opravě, když je nutné provést konečné utahování pák. Úplně nic snižovat auto na kolech tak, že tiché bloky přijaly „pracovní“ pozici. dostatečně subdominát páku, aby mu poskytla správnou polohu. Konkrétní hydraulický zvedák je zvláště pohodlný. díky designu, může být instalován pod částem umístěnou nízkou. takže si nemůžete vyzvednout s jakýmkoliv jiným jackem. Ale stejně jako každý jiný mechanismus, zvedák může selhat. Oprava účetního JACK je k dispozici každému, kdo nezávisle opravuje auta. Řekneme mi jen o tom, co, především musíte věnovat pozornost opravy válcovacího jacku s vlastními rukama. Nejprve zvažte jeho zařízení.

 • Stop. Je způsobena nedostatkem tekutiny v komoře nebo přítomnosti znečištění v oleji.
 • Nedostatečná výška zvedání. Vzniká v důsledku omezeného počtu pracovní kapaliny.
 • Pomalý výtah, blbec. Vysvětlil přítomností vzduchu, jakož i možné úniku v hydraulickém systému.
 • Snížený tlak. Potřebují diagnostiku ventilu nebo jeho náhradu. V tomto případě zvedák také přestane udržet, zvyšování zcela, jaro, může být samo o sobě naloženo.

Nejčastěji na fórech můžete splňovat stížnosti, že hydraulický zvedák nezvedne.

Zařízení a opravy hydraulického zvedáku typu láhve

Zařízení zvyšování zboží v určité výšce se v naší době stala nepostradatelná. Zdvihák hydraulický láhev užitečný nástroj během výstavby a zejména v autoservisu. Motoristé si nepředstavují, autoservis bez tohoto nádherného zařízení. Pokud se to stalo, takže Jack byl mimo provoz. pak stačí vědět, jak opravit s vlastními rukama.

hydraulický, jack

Láhev zařízení JackRat

Jak je vidět ve výkresu, hydraulický zvedák láhve se skládá z následujících částí:

Při vytváření úsilí na páku (2) vytvoří tyč (3) tlak v důsledku čehož ventil (5) se otevírá, a tekutina proudí do pracovní komory (7). Když se páka zvedne uzavírací ventil (5) a kapalina se absorbuje do dutiny čerpadla z nádrže pro skladování oleje (6) pomocí nástroje Discovery v důsledku tlaku sacího ventilu (4). Čerpáním tekutiny z nádrže (6) do pracovní komory (7) je hlavní píst zvýšen (1).

V pracovním zařízení se každý používá známý Pascal Law: tlak vyrobený na kapalině nebo plynu je přenášen do libovolného bodu bez změn ve všech směrech.

Konstrukce konektoru láhve je poměrně jednoduchý, opravujeme kapalinu z jednoho nádrže do druhého, a tím narušit tlak ve druhém, díky kterému zvyšujeme pracovní píst.

Pohledy, vlastnosti a vlastnosti zvedáku hydraulické láhve

Jacks jsou rozděleny do několika druhů, první rozdělení jde na počet prutů (midngers):

Obrázek 2. Jack One-Strokyris 3. Domkrat Doublestovoy

Stále je divize na principu provozu čerpání čerpání kapalin:

 • Manuál, pohání tlak uživatele na páku
 • Velká čerpadla určená ke zvýšení obrovské hmoty, poháněné samostatným pohonem, hydraulickým čerpadlem nebo hydraulickou stanicí.

Nosnost, důležitý parametr definující maximální zvýšenou hmotu. Parametr závisí na objemu pracovní komory a pevnostních charakteristik. Zařízení typu láhev mají nosnost od 2 do 100 tun.

Minimální výška výtahu je různě nazývá minimální výška vyzvednutí. To je výška, z nichž musí být náklad, který má být schopen nahradit zvedák pod ním. Pokud si vyberete auto pro auto, věnujte pozornost minimální výšce. V případě, že máte nízkou clearance (mletí zem), pak zařízení typu láhve není vhodné pro vás.

Maximální výška zvedání. Výška, pro kterou je možné zvednout náklad. Láhev má funkci, na nosné plošině je zatahovací šroub, který zvyšuje minimální a maximální výšku zvedání.

Proč nefunguje konec láhve?

Malý olej v nádrži, tyč se nezůstane do výšky uvedené v technické dokumentaci. Pro opravu s vlastními rukama, musíme jen přidat olej. Otevřete kryt nalévání oleje, vyplňte, pak čerpejte zvedák, jak to provést, je uvedeno na konci článku.

Ropný toky. Stává se, že olej se v místech, gumičkám a těsnění, to je první znamení, že je nutné vyrábět čepice, vyměnit všechny těsnění a těsnění, proveďte propláchnutí. Pro opravu konektoru hydraulického typu láhve nezávisle vyžaduje REM SET.

Pod pytlemi zatížení. To se vyskytuje v důsledku vzduchu uvnitř, jeden z gumy nebo těsnění prochází olejem a namísto toho v pracovní komoře vstupuje do vzduchu, který má vlastnost pro komprimaci mnohem zatížení. Chcete-li odstranit závadu, doporučuje se opravit zvedák, změnit všechny těsnění a nalít nový olej.

Oprava a servis

Za účelem výroby láhev Jack Service, aby bylo nutné rozebrat. Obavy o skutečnost, že šplouchá s vysokotlakým olejem. Je to docela možné provést tuto operaci samotnou. První věc, kterou potřebujete sloučit olej. Odtok se provádí skrz otvor zátoky a když chybí, horní hex matice je odšroubována přes šířku pásma a spodní ventil je zcela odšroubován. Vyjměte skříň Zkontrolujte její těsnost, odhadujeme stav spodního gumového kruhu.

Tyto části nenosí zatížení, je to jen tekutá nádrž. Dále odšroubujte pracovní válec a odstraňte píst. Pečlivě zkoumáme přítomnost rez. V případě jeho detekce tak opatrně se jí zbavíte. Odšroubujte píst zkontrolovat jeho výkon, zkontrolujte těsnicí kroužky. Uvnitř by neměly být žádné železné žetony, podrobnosti by neměly mít promáčknutí. Těsnění ty, kteří přišli do neobvyklé, by měly být nahrazeny novým. Nezapomeňte opláchnout všechny ventily z nečistot a různých vkladů.

Vyrábíme montáž, to je vše opravy.

Jak nalít olej a čerpadlo Jack?

Olej nalil krk se stranou pouzdra. Stejný krk je úroveň. Nalít olej, pak potřebujete čerpat zvedák.

 • Zvedneme tyč do nejvyšší polohy bez nákladu pracovat jako páka
 • Pak je to na boku, zástrčka musí být nahoře
 • Korek je oslaben a vyráběl energetický dává tyč do válce. Provoz se provádí stlačení vzduchu z pracovní komory.
 • Zástrčka se zavře a produkuje 10-15 plných sazeb a snížení tyče s zatížením 40. 45 kg.
 • Na poslední smyčce by měly zvýšit zatížení a pokud konektor neopakuje opak opakování.

Zařízení a opravy hydraulického zvedáku typu láhve na hlavní publikaci

Hydraulický zvedák nevyzvedne pod zatížení

Někdy jsou problémy s hydraulickými zvedáky. Většina z nich okamžitě vyhodí. Ale nevyhoďte, možná problém není tak velký.

A to se stane. Jack nezvedne výšku. Bylo to dost, například, délka tyče zvednout auto, a teď. Stoupá polovinu. a všechno. Olej je tady vinen. Přesněji, jeho nedostatek.

Při práci v dobrém zvedáku je olej stále strávený. Docela trochu, ale strávil s každým výtahem / snížením. Dobře je čas od času nutné. asi jednou ročně. změna. Ale kdo se zabývá tímto nesmyslem?) Obvykle pracuje při práci)

READ  Úhlová bruska 125 mm s regulací otáček

Obecně jsem byl oslepen dvěma zvedáky. Jeden pomocný rámec, další láhev, jak hydraulický, přirozeně. Podcast jack. stejná láhev, instalovaná pouze ve speciálním provedení. Poté, co jsem zvedl auto. pomalu to snížili. Rozhodl jsem se přidat olej.

Obecně se takové zvedáky doporučují doplnit speciální hydraulické oleje. Můžete jít a koupit, můžete nalít vřeteno olej, který je také hydraulický. A můžete, na vlastní peril a riziko, přidejte obvyklý motor. To, co jsem udělal. To se samozřejmě nedoporučuje, vlastnosti oleje nejsou ty, no dobře, oh

Nejprve musíte zcela snížit konektor. Odšroubujte armaturu, vynechejte tyč (nebo zvedací část na válcování), montáž se dotáhne zpět. Najdeme díru, kterým je olej nalil. Je zavřený s gumovou zástrčkou.

Existuje mnoho druhů odrůd o zvedacích mechanismech, nejčastější mezi nadšencemi automobilů Hydraulický typ zvedáků (láhev, subrámec). S nesprávnou údržbou mohou konektory selhat, například, přestanou zvedat zboží. A okamžitě bude otázkou spadat, co dělat, pokud hydraulický zvedák nezvedne. Není nutné okamžitě koupit nový, výstup je vždy tam, často vše může být stanoveno, takže údržbu agregátu.

Aplikace hydraulických zvedáků

Zvedací zařízení se používají pro fixaci, pohyb a zvyšování těžkých nákladů: stavební kamna, stroje, auta, sloupce. Jejich účetní kapacita může být stovky tun. V závislosti na účelu, konstrukci a velikostech stroje.

Vysoký výkon a jednoduchost servisních konektorů nezbytné pro výrobu, stanic pro údržbu automobilů ve zpracovatelském průmyslu, v elektrárnách, skladech a v jiných průmyslových odvětvích. Motoristé buď ne náklady bez vlastních kompaktních vleků.

A schopnost přesunout nákladu vertikálně a horizontálně je univerzálně provozována na staveništích.

Zařízení a princip hydraulického zvedáku

Chcete-li lépe pochopit, proč došlo k poruše a co je důvodem vědět, jak je hydraulický zvedák uspořádán a jak to funguje.

Jack zařízení je poměrně jednoduché: pouzdro tvrzeného kovu, tyče (nebo prodlouženého pístu) a pracovní tekutiny. olej. Případ provádí nejen svůj přímý účel, ale je plnohodnotnou pracovní část zvedáku. jedná se o kapalinovou nádrž a vodicí válec pro tyč. V závislosti na modelu se ovládací prvek provádí pomocí čerpadla s ručním, vzduchovým nebo nožním pohonem.

Works Jack na principu hlášení plavidel. T.E. Vzhledem k tomu, že čerpací olej z čerpadla spadá do válce vytlačující zatahovací ventil, a proto zvedání závaží do výšky, a za účelem návratu do původní polohy a snížit zatížení, uvolňovací ventil se otevře a kapalina teče zpět. V některých modelech hydraulických zvedáků k řízení pracovního tlaku jsou vestavěné tlakoměry.

Hydraulické zvedací zařízení

Hlavními složkami systému jsou trup, pohyblivé pístové a kapalné médium (strojový olej). Pouzdro je vyrobeno z odolného kovu ve formě válce. Slouží současně průvodce pro tyč a kapacitu pro technickou tekutinu. Další prvky vedoucí k práci:

Použití ventilů umožňuje zvýšit sílu dodanou do páky desetkrát. Píst je nutný pro pohyb pístu metodou přepravy pracovní tekutiny do nádoby pod ním. Ventil neumožňuje kapalinu na závit zpět do celkové kapacity. Postupně se píst více a více tekutin pod pístem, zvedne ho. A tak, aby zboží spadalo, potřebujete pouze k návratu oleje na celkovou kapacitu, otevírací ventil.

Výhody a nevýhody hydraulických zvedáků

 • vysoký výkon;
 • Snadno ovladatelný a udržovat;
 • vysoká úroveň účinnosti. asi 80%;
 • Možnost pohybu zboží o hmotnosti až 200 t.
 • Nakládací zatížení s nízkými výškami;
 • Úroveň zatížení není možné instalovat;
 • Vyžaduje neustálý dohled a službu: přidejte olej, výměnu těsnění a žláz;
 • Můžete je přepravovat pouze do vertikální polohy, jinak bude nenajde pracovní tekutina;
 • pracovat poměrně pomalu, cyklicky, zvyšování zatížení pokaždé na malé výšce;
 • poměrně silnice;
 • přestávky častěji a opravy je dražší než mechanické analogy.

Typy hydraulických zvedáků

Vytvořeno několik typů zařízení vhodných pro použití v různých oblastech:

Láhev Jack je nejčastější a jednoduchý design. Je schopen zvýšit ze dvou až stovek tun, má velkou oblast podpory a kompaktní případ. Takové mechanismy se proto obvykle používají při opravách různých typů vozidel, zejména nákladních automobilů. Láhev zvedáky mohou mít dvouproudový nebo monotónní design. Одноштоковые более простого устройства применяются при обслуживании железнодорожных вагонов, в строительстве, машиностроении, при производстве труборезов и трубогибов. Dvouproudové modely pracují vertikálně a vodorovně.

Podcast Jack připomíná design vozíku, který při práci se pohybuje pod zvednutým nákladem. Ruční páka je řízena operací olejového ventilu. Chcete-li otevřít ventil, musíte otočit knoflík šroubu ventilu. Velmi vhodný pro jednostranné zvedání nákladu. Tak dobře při výměně kola. Pracuje však výhradně na těsném a hladkém povrchu. Tam je přenosová odrůda s otočným rámem v designu.

Stručně o základních závadách

Nejčastěji na fórech můžete splňovat stížnosti, že hydraulický zvedák nezvedne.

Proč Jack nevynechává ani nevystoupí

Důvody, proč Jack odmítne pracovat:

 • Rozbití válce. Pracovní rovina nedrží zatížení v důsledku toho, že kapalina proudí z dutiny v epipálním prostoru.
 • Zrcadlo poškození. Hydraulika ztrácí účinnost nebo jednoduše odmítá, vzniká v důsledku nesprávné přepravy, může vést k tomu, jaký únik ropy se objeví a vzduch spadne do komory, v tomto případě se koroze spustí s časem.
 • Koroze. Vede k rychlému opotřebení manžetu a žláz, v důsledku toho je možné vstoupit do nečistot do kapaliny a ucpání kanálů a ventilů.
 • Klesající agregát. Čím větší je výška, s jakou jack spadne, tím závažnější deformace dílů, hlavní uzly mohou být.
 • Příliš velké zatížení. Stát se zakřivením tyče. Vede ke skeptu hlavních uzlů a přeskakování ropy.
 • Použití zařízení není pro účely, stejně jako změna pozdního oleje.

Nezvyšuje hydraulický zvedák, co má dělat?

Zařízení zvyšování zboží v určité výšce se v naší době stala nepostradatelná. Zdvihák hydraulický láhev užitečný nástroj během výstavby a zejména v autoservisu. Motoristé si nepředstavují, autoservis bez tohoto nádherného zařízení. Pokud se to stalo, takže Jack byl mimo provoz. pak stačí vědět, jak opravit s vlastními rukama.

Láhev zařízení JackRat

Jak je vidět ve výkresu, hydraulický zvedák láhve se skládá z následujících částí:

Při vytváření úsilí na páku (2) vytvoří tyč (3) tlak v důsledku čehož ventil (5) se otevírá, a tekutina proudí do pracovní komory (7). Když se páka zvedne uzavírací ventil (5) a kapalina se absorbuje do dutiny čerpadla z nádrže pro skladování oleje (6) pomocí nástroje Discovery v důsledku tlaku sacího ventilu (4). Čerpáním tekutiny z nádrže (6) do pracovní komory (7) je hlavní píst zvýšen (1).

V pracovním zařízení se každý používá známý Pascal Law: tlak vyrobený na kapalině nebo plynu je přenášen do libovolného bodu bez změn ve všech směrech.

Konstrukce konektoru láhve je poměrně jednoduchý, opravujeme kapalinu z jednoho nádrže do druhého, a tím narušit tlak ve druhém, díky kterému zvyšujeme pracovní píst.

Pohledy, vlastnosti a vlastnosti zvedáku hydraulické láhve

Jacks jsou rozděleny do několika druhů, první rozdělení jde na počet prutů (midngers):

Obrázek 2. Jack One-Strokyris 3. Domkrat Doublestovoy

Stále je divize na principu provozu čerpání čerpání kapalin:

 • Manuál, pohání tlak uživatele na páku
 • Velká čerpadla určená ke zvýšení obrovské hmoty, poháněné samostatným pohonem, hydraulickým čerpadlem nebo hydraulickou stanicí.

Nosnost, důležitý parametr definující maximální zvýšenou hmotu. Parametr závisí na objemu pracovní komory a pevnostních charakteristik. Zařízení typu láhev mají nosnost od 2 do 100 tun.

Minimální výška výtahu je různě nazývá minimální výška vyzvednutí. To je výška, z nichž musí být náklad, který má být schopen nahradit zvedák pod ním. Pokud si vyberete auto pro auto, věnujte pozornost minimální výšce. V případě, že máte nízkou clearance (mletí zem), pak zařízení typu láhve není vhodné pro vás.

READ  Podcast hydraulický zvedák nevyzvedne pod zatížení

Maximální výška zvedání. Výška, pro kterou je možné zvednout náklad. Láhev má funkci, na nosné plošině je zatahovací šroub, který zvyšuje minimální a maximální výšku zvedání.

Proč nefunguje konec láhve?

Malý olej v nádrži, tyč se nezůstane do výšky uvedené v technické dokumentaci. Pro opravu s vlastními rukama, musíme jen přidat olej. Otevřete kryt nalévání oleje, vyplňte, pak čerpejte zvedák, jak to provést, je uvedeno na konci článku.

hydraulický, jack

Ropný toky. Stává se, že olej se v místech, gumičkám a těsnění, to je první znamení, že je nutné vyrábět čepice, vyměnit všechny těsnění a těsnění, proveďte propláchnutí. Pro opravu konektoru hydraulického typu láhve nezávisle vyžaduje REM SET.

Pod pytlemi zatížení. To se vyskytuje v důsledku vzduchu uvnitř, jeden z gumy nebo těsnění prochází olejem a namísto toho v pracovní komoře vstupuje do vzduchu, který má vlastnost pro komprimaci mnohem zatížení. Chcete-li odstranit závadu, doporučuje se opravit zvedák, změnit všechny těsnění a nalít nový olej.

Oprava a servis

Za účelem výroby láhev Jack Service, aby bylo nutné rozebrat. Obavy o skutečnost, že šplouchá s vysokotlakým olejem. Je to docela možné provést tuto operaci samotnou. První věc, kterou potřebujete sloučit olej. Odtok se provádí skrz otvor zátoky a když chybí, horní hex matice je odšroubována přes šířku pásma a spodní ventil je zcela odšroubován. Vyjměte skříň Zkontrolujte její těsnost, odhadujeme stav spodního gumového kruhu.

Tyto části nenosí zatížení, je to jen tekutá nádrž. Dále odšroubujte pracovní válec a odstraňte píst. Pečlivě zkoumáme přítomnost rez. V případě jeho detekce tak opatrně se jí zbavíte. Odšroubujte píst zkontrolovat jeho výkon, zkontrolujte těsnicí kroužky. Uvnitř by neměly být žádné železné žetony, podrobnosti by neměly mít promáčknutí. Těsnění ty, kteří přišli do neobvyklé, by měly být nahrazeny novým. Nezapomeňte opláchnout všechny ventily z nečistot a různých vkladů.

Vyrábíme montáž, to je vše opravy.

Jak nalít olej a čerpadlo Jack?

Olej nalil krk se stranou pouzdra. Stejný krk je úroveň. Nalít olej, pak potřebujete čerpat zvedák.

 • Zvedneme tyč do nejvyšší polohy bez nákladu pracovat jako páka
 • Pak je to na boku, zástrčka musí být nahoře
 • Korek je oslaben a vyráběl energetický dává tyč do válce. Provoz se provádí stlačení vzduchu z pracovní komory.
 • Zástrčka se zavře a produkuje 10-15 plných sazeb a snížení tyče s zatížením 40. 45 kg.
 • Na poslední smyčce by měly zvýšit zatížení a pokud konektor neopakuje opak opakování.

Zařízení a opravy hydraulického zvedáku typu láhve na hlavní publikaci

Hydraulický Jack není až do konce, co dělat, pokud není vynechán

Existuje mnoho druhů odrůd o zvedacích mechanismech, nejčastější mezi nadšencemi automobilů Hydraulický typ zvedáků (láhev, subrámec). S nesprávnou údržbou mohou konektory selhat, například, přestanou zvedat zboží. A okamžitě bude otázkou spadat, co dělat, pokud hydraulický zvedák nezvedne. Není nutné okamžitě koupit nový, výstup je vždy tam, často vše může být stanoveno, takže údržbu agregátu.

O opravě hydraulických zvedáků

Páka zařízení poskytuje účinek čerpadla čerpající hydraulickou tekutinu do válce přes speciální ventil. Hydraulická nebo pracovní tekutina je olej vytlačován ve válci. Jack je sestoupen zpět s otevřeným ventilem umístěným na čerpadle tak, že do něj proudí hydraulická tekutina.

Použití hydraulických zvedáků je snadné. Musí být umístěny na rovném povrchu země pod autem. Po zavření ventilu zařízení se její páka stlačuje, dokud se vůz zvýší na požadovanou výšku z povrchu.

Pro snížení auta zpět na zem, když je kolo již vyměněno, ventil se otevírá hladce proti průběžnému směru hodinových ručiček. Když je zařízení v původní poloze, ventil je uzavřen zpět, otočením jej v opačném směru.

Jak jezdit Jacku

Pro zvedák, stejně jako jakýkoli mechanismus, je zapotřebí periodická kontrola a údržba. Kapalina může být fúzována do válce, protože použití zařízení je spojeno s únikem oleje přes těsnění, stejně jako žlázy. Pomocí konektoru automobilu použijte izolační stojan. Nastavení přístroje s ním nemůžete dát spadání do země vozu v případě, že Jack je vadný.

Skladování zařízení na těchto místech, kde je zvýšená vlhkost, vede k vzhledu rez při válci. Ze stejného důvodu je pracovní válec schopen přijmout. Zároveň je nedostatek hydraulického zvedáku pomalou rychlostí a malou výškou zvedání. Některé modely mají poměrně velký užitek, takže to není příliš vhodné k jejich přepravě v kufru.

Jak nalít olej?

Hydraulická tekutina nalita přes krk umístěný stranou. Je to úroveň. Na zástrčce není zatížení, uvnitř případu není tlak. Pak je zapotřebí hydraulický zvedák. Jedná se o jednoduchý, ale odpovědný postup.

Po výplně je nutné zvednout tyč na maximální výšku (bez zatížení). Pak je zvedák umístěn vodorovně, zapojte. Korek je oslaben a tyč je intenzivně lisován do válce. Většina vzduchu je extrudována v nádobě s kapalinou.

Potom je zástrčka pevně uzavřena a vytváří několik (až 20) úplných zvedacích cyklů do maximální výšky s zatížením 30-50 kg a snížení tyče. Po kterém by měl být řídicí výtah prováděn pod zvýšeným (100-500 kg) zatížení. Pokud konektor „nedrží“ zatížení. opakování čerpání.

Jaký olej vylévá? Co je indikováno v pasu produktu nebo v pokynech. Pokud jsou dokumenty ztraceny. vyhledejte informace o webových stránkách výrobce. Průvodci s zkušenostmi s radou používat t.N. Zda. To platí pouze pro staré modely.

Byly tam otázky? Sledujte video Pro Oprava 12-tunu hydraulického zvedáku typu láhve.

Bez nadšence Jacku, bez nadsázky, zůstává „jako bez rukou“. A je potřeba nejen změnit kolo na silnici. Dobrý Jack je nepostradatelný pro některé typy opravárenství. zejména v konvenční garáži, není vybaveno výtahem. Například při montáži suspenze po opravě, když je nutné provést konečné utahování pák.

Úplně nic snižovat auto na kolech tak, že tiché bloky přijaly „pracovní“ pozici. dostatečně subdominát páku, aby mu poskytla správnou polohu. Konkrétní hydraulický zvedák je zvláště pohodlný. díky designu, může být instalován pod částem umístěnou nízkou. takže si nemůžete vyzvednout s jakýmkoliv jiným jackem. Ale stejně jako každý jiný mechanismus, zvedák může selhat.

Oprava účetního JACK je k dispozici každému, kdo nezávisle opravuje auta

Řekneme mi jen o tom, co, především musíte věnovat pozornost opravy válcovacího jacku s vlastními rukama. Nejprve zvažte jeho zařízení

Hlavní příčiny hydraulických závad a jejich eliminačních metod

Jeden z nejčastějších příčin rozpadu zvedáku může být únik oleje. V důsledku toho, vzduch zasáhlý v pracovní komoře, v důsledku toho, zvedací mechanismus funguje v plné síly nebo přestane fungovat.

Můžete se vyhnout tomuto problému, provádění pravidelného servisu hydraulického zvedáku, který spočívá v řízení množství kapaliny, a v případě potřeby, aby se z něj činila pracovní válec. Snížení množství oleje v systému může být důsledkem přirozené provozní ztráty, stejně jako v důsledku poškozených nebo vadných žláz a těsnění. V tomto případě nebude problém obvyklé tekutiny vyřešit problém, bude nutné vyměnit selhané těsnění a těsnění.

Vzhledem k nedostatku tekutiny v systému, jeho místo vezme vzduch. to může hádat o snížené účinnosti zvedáku. Můžete se zbavit tohoto problému prováděním čerpání. K tomu otevřete tankovou trubku pro olej a obtokový ventil a hydraulické čerpadlo čerpadla.

READ  Jak opravit hydraulický zvedák

Je-li v tom závadu, pak se podléhá správnému provedení této práce, konektor bude opět v pracovním stavu. Ale pokud to nepomohlo, pak nebo příčina poruch je odlišná, nebo bude potřebovat vážnější opravy.

Někdy je možné tento problém vyřešit, odšroubovat pojistnou jehlu pro dva zatáčky, ve stejnou dobu zvedání pístu k hornímu bodu, a pak ji uvolněte tak, aby dosáhl dna. Tato akce by měla být opakována 2-4 krát.

Když se detekuje koroze a poškození částí, jsou nahrazeny.

Příčinou nesprávné práce hydraulického zvedáku může být často korozi, postihující písty pokročilé (tyče nebo písty) a vnitřní část pouzdra. Ale zjistit důvod, budete muset zařízení demontovat. Chcete-li to provést, můžete kontaktovat servisní workshopy nebo pracovat sami. Bude to sada klíčů, opravárenské sady, kontejner pro odtok starého oleje a kanystr s novým pro záliv v systému po opravě.

Zakřivená tyč se také často stává příčinou selhání zvedáku, v tomto případě, pokud je poskytována konstrukčními znaky modelu, může být nahrazen novým a často to znamená, že Jack není S výhradou opravy i v servisní dílně.

Hlavní chyby a jejich příčiny

Ze všech důvodů, proč Jack není pracovní hydraulický, láhev nebo diamant, lze zvýraznit 3 hlavní možnosti: ucpání systému, selhání ventilu nebo poškození tyče. Na těchto 3 velrybách, které obsahují nejčastější členění spojené s poklesem účinnosti nebo plného selhání systému. Pro větší jasnost zvažte každý případ.

Systémové ucpání může být způsobeno vstupem do kapaliny vzduchu, prachu nebo nečistot. V důsledku první možnosti nemusí vstup Jacku vstát, silně výhonky nebo dokonce nižší pod zatížením. Kopírovat bahenní hrudky, může omezit pohyb ventilů, které již nebudou zavřít kanály, procházející tekutinu na obou stranách. V tomto případě nebude důraz fixován ve stejné poloze, postupně klesá na nulový bod. Při objasnění okolností, proč hydraulický Jack nedrží, především by měla být věnována pozornost čistotě systému.

Odmítnutí ventilu, kromě bláta ucpání může být způsobeno mechanickým poškozením. Míč na konci pružiny, spočívající v kuželovité drážce, může být odpojen nebo zahnutý pro jiné konstrukční prvky. V tomto případě se tyč vůbec nezůstane, protože cirkulace tekutiny v systému je přerušena a čerpání se neprovádí. Toto členění je složitější a vyžaduje analýzu zařízení. Nedoporučuje se jej zvážit před kontrolou systému pro blokování.

Повреждение штока может произойти по причине несоблюдения условий обслуживания или хранения, а также, от работы с большими грузами и нарушении правил эксплуатации. V prvním případě může být píst pokrytý korozí, která sníží hustotu jeho seřízení na válec, v důsledku toho, která kapalina bude vybrána. Pokud zvýšíte zatížení, tvrdší než přípustnou normou, zastavení může být navinuta. Šance na takové rozpady se zvyšují s maximálním šroubem a nerovnoměrným instalací konektoru na zemi. Kmen tyče je považován za nejzávažnější členění, který není vždy opraven i ve speciálních centrech.

Spuštění hlavních příčin chyb, přejděte na konkrétní. Budeme analyzovat hlavní problémy a nabídnout řešení.

Nedrží pod zatížením

Uzávěrka řádku, když je zatížení dole, a dokonce i bez silného tlaku může být způsobeno dvěma důvody: nevýhodou poruch oleje nebo ventilů. Zjistěte si jistě, proč je hydraulický tyčinkový zvedák sestupný, lepší z jednoduchého do složitého. Každé provedení budeme analyzovat podle stupně komplikace postupu opravy.

 • Nedostatek oleje je spojen s banálním únikem v nepřítomnosti těsnění. Může to být důsledek dlouhodobého skladování nástroje s odmítnutým uzavíracím ventilem nebo těsněním opotřebením. Problém je vyřešen polevou kapalného a čerpacího konku. Je lepší použít speciální hydraulický olej, ale je to docela vhodné a jednoduché průmyslové. Pokud po naplnění tekutých toků, a to i u pevně uzavřeného ventilu, je nutné zakoupit remkomplekt a nahradit všechny těsnění.
 • Chyby ventilů mohou být způsobeny ucpáním systému nebo mechanickým poškozením. Pokud nedojde válcování hydraulického zvedáku, není nutné jej rozebrat. Racionální budou první opláchnutí interních kanálů, které mohou být ucpané s bahnem. K tomu vypustíme celý olej ze systému a vyplňte proplachovací kapalinou (můžete použít petrolej nebo benzín). Několikrát pumpujeme, vypusťte a opakujte postup několikrát pomocí čisté tekutiny.

Pokud splachování nedal výsledky, budete muset tento případ rozebrat a zkontrolovat ventily. Mohou se mírně fit kvůli oslabení pružin nebo mají opotřebované kuličky. První volba je pravděpodobnější a může být korigována nahrazením pružin nebo obložení pod ním malou podložku pro zvýšení tlakové síle snížením vzdálenosti k závěrce. Opotřebovaný nebo drážkovaný míč vyžaduje výměnu. Takový v REM. Sady prodávané v Auto Shops nebo se dostanete z vhodného ložiska.

Špatné zvyšování

Jedním ze společných potíží vznikajících v práci hydraulických zvedáků je snížení rychlosti nominace tyče na minimum nebo vůbec na nulu. Toto členění je často spojeno s poklesem výšky zvedání a snížení maximálního zatížení. Hlavním důvodem takové poruchy spočívá v prosazování systému, ke kterému došlo při vyšetřování poklesu hladiny oleje. Obnovte účinnost zařízení, v tomto případě není moc práce. To vyžaduje nějaký olej (150-300 ml) a proplachovací kapalinu (pokud je nástroj déle než 2 roky).

 • Nejprve otočte uzavírací ventil pro 1 otáčku z prodloužené polohy. Poté spusťte píst čerpadla a zaměření na nulový bod.
 • Odšroubujte nebo odstraňte (pokud je gumová) zástrčku na plnicí otvor a vypusťte starý olej do jakékoliv kapacity.
 • Pokud je zařízení několik let, je pravděpodobné, že jeho vnitřní kanály mohly ucpat bahno, což může být ne méně než důvod, proč je hydraulický zvedák špatně vychýlen. Doporučuje se přístroj opláchnout a s výhodou několikrát. Chcete-li to udělat, můžete použít petrolej nebo benzín. Prostě naplňte tekutinu otvorem, kde byl olej vylije, zakryjte ventil, zvedněte čerpadlo k nafoukání čerpadla, otevřít ventil, vynechat zaostření a opakujte proces 2krát. Pak vypusťte nákladní tekutinu, nalijeme novou část čistou a děláme výše popsané akce na nejméně 1 čas (viz čistota odvodněného složení).
 • Když je důvěra v čistotu systému, můžete ji vyplnit olejem. Zde můžete použít téměř všechny odrůdy kromě brzdové kapaliny. Hlavní věc je, že konzistence není příliš silná. Doporučuje se používat speciální hydraulické nebo syntetické průmyslové.
 • Před vyplněním oleje vynechejte píst čerpadla a zaostření na nulovou polohu a utáhněte ventil. Pokud je zvedák láhev, pak během výplně by mělo být instalováno ve svislé, pracovní poloze (tyč náplně v horizontální).
 • Plnění zvedáku je pohodlnější přes injekční stříkačku, hladce vylévající kapalnou konzistenci, dokud nevyplní celý objem nádrže a nebude spustit digitalizaci z otvoru.
 • Po dokončení tankování je nutné systém čerpání, vyčerpání přebytečného vzduchu z něj. K tomu s otevřeným palivovým otvorem, patchovým olejem z nádrže na válec. Když bude zastavení uvolněna do maximální výšky, odšroubujte uzavírací ventil a spusťte jej. Děláme postup 2-3 krát.
 • Existuje jiný způsob čerpání, aniž by používal čerpadlo, pokud předchozí výsledky. Měli byste odšroubovat uzavírací ventil pro 1-2 obratu, pak vytáhněte ruku a ponořte tyč do válce, při každém snížení výšky výtahu na 1 cm, dokud nedosáhnete nulové značky.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS