Hydraulický lis pro kování s vlastními rukama

Hydraulický lis. stručně o jmenování a principu operace

Hydraulický lis je vybavení určené pro zpracování materiálů, různé výrobky s tlakem. Zařízení je napájeno tekutinou, která je pod vysokým tlakem. Základem tisku je založen na zákonu Pascal.

Zařízení se skládá ze 2 fotoaparátů (válců). V první, menší, tekutina vede k vysokému tlaku a je přiváděn potrubím nebo speciálním kanálem na větší, pracovní válec, kde příchozí kapalina vytváří úsilí na pístu přenášeném do materiálu zpracovaného ovladačem. Předpokladem pro lisu je přítomnost zastavení, která neumožňuje pohyb dílu nebo obrobku pod vlivem pracovního pístu. Speciální oleje se používají jako kapalina.

V moderních průmyslových hydraulických lisech je umístění pracovního válce nejčastěji vertikální a někdy horizontální. V závislosti na jeho účelu a typu zpracovávaných materiálů se toto zařízení rozvíjí úsilí z několika desítek do několika tisíc tun. Lis byl široce používán v kovoobrábění pro lisování, kování, editaci a ohýbání, mačkání profilů a trubek, stejně jako v briketování, balení, lisování různých materiálů, výroba pryže, plastů, výrobků šetrných k dřevům a v mnoha dalších oblastech.

FILM. Domácí kovářský press

Sergey Nick Amato1 udělal kovářský lis.

Všechny vyrobené ze standardních náhradních dílů pro traktor Yumz:

Boční otáčení hydraulické válce lopatka, vodní čerpadlo, vodní distributor (dostatečný jednokanálový), domácí hydraulický systém, hadice.Samovarna Frame.

Existuje několik nuancí: 1 nastavení. Sergey říká, že má zpočátku spálené hadice.2 snímky. tento design rámu není docela pohodlné. plány na redo.

Můžete vidět tisk v akci. Pro video, samostatné díky Kamad Jonasu, bez jeho léčby bych nebyl dokonalý prezentovat stopu.

A tady je stránka Sergey: http: // khudoshun.Blogspot.com /

A tady bude odkaz na video, které jsme jen nalepili v počítači, ze kterého Sanya bude post, a které budu načíst na Youtube jen v noci, když jsem ho přivedl domů. Protože z práce. budu načíst Fikh.

A omlouvám se, že jsem musel čekat tak dlouho. Jen se domů, byl jsem velmi rozrušený kvalitním obrázkem Horror pro YouTube verze. 6 pixelů na obrazovce (proč jsme to neviděli do práce. )! A rozhodl jsem se nalít dvoucestnou verzi a zaregistroval v síti

No, foty, ačkoli stále hodil. a pak duše jed.

Dobře, tak noc. Ještě nemám sledovat kulku

A pozitivně (o kovárně) a smutné (poslední fráze ve filmu) a obecně, dobře provedené.

Amato1 Sasha! A yonas_kaki ! Byl jsem pro setkání blackwear.Ale bylo to velmi hezké komunikovat s úctou. To je to od těch rezavých Jigger.Tisk nevyřeší všechny problémy, pomáhá kladivem.Ale výrazně usnadňuje práci kovářství.

http: // i.Piccy.INFO / I7 / 57123216080FD98DA39BEDD207A2B561 / 1-5-1797 / 1968221 / pb150024.jpghttp: // i.Piccy.INFO / I7 / D3B91D731BD15FC7BE7A55760EC9E4D / 1-5-1798 / 41424763 / pb150020.jpg

Na zdraví, Sergey! Ale děkuji, především! Za to, co jsem udělal takovou věc a pro setkání se Sanyou a ukázal jsem to, řekl. Jsem si jistý, že někdo je film, který pomůže něco takového. Ano, a je to jen skvělé, že je možné ukázat, takový workshop se všemi adaptacemi a skutečností, že v této workshopu je hotovo. Pokud je to nutné, umístěte odkaz na kino na kovový kov a všude, kde to považujete za nezbytné.

A čističe jsou v pohodě! Stále jsem sledoval střelbu, uvědomil jsem si, že by to mělo být dobré a opravdu chtělo vidět. Není mylný. skvělý! Stále kuchyňská kniha a vrstevníci vidí

A pozitivně (o kovárně) a smutné (poslední fráze ve filmu) a obecně, dobře provedené.

Ano něco takového, i když nelituji.Upřímně říct.

Konkrétně jsem tuto frázi opustil, protože je to život. Proto jsem napsal na konci ničeho, přestávku

Pneumatický tisk na bázi časovače a regulátoru teploty

Pneumatický tisk pro pepulace a lisování za tepla

READ  Jak rozebrat Mixer Bosch MFQ 3580

V tomto článku budu popisovat návrh a elektrický schéma pneumatického tisku pro horkou reliéfu na kůži a lepenku, který se shromáždil s vlastními rukama. Takové pneumatické popisy mohou být volány odlišně, v závislosti na rozsahu aplikace.

Na rozdíl od hydraulického lisu, který je poháněn hydraulickým čerpadlem, pneumatický lis se vyvíjí tlak v důsledku stlačeného vzduchu produkovaného kompresorem.

Na základě schématu a designu popsaného v článku mohou tyto typy lisů fungovat: perikarování, reliéfní ražba, různé lis pro lisování a lepení dílů.

Například můj článek o instalaci automatického teplotního relé RT-820M v takovém tureckém tisku.

Domů Press Design

Hydraulické lisy vyrobené vlastními rukama by neměly mít příliš vynikající technické vlastnosti, stačí, aby se rozvíjí 10-20 tun úsilí. Tento parametr vlastního hydraulického lisu závisí na tom, jaké akce budete sbírat s ním vykonávat.

Jeden z nejčastějších a jednoduchých možností pro self-made Press

Existuje řada dalších parametrů, které odpovídají nejen průmyslovým, ale také domácími hydraulickými lisy domácností:

 • rozměry;
 • Hmotnost vybavení;
 • pístový pohyb;
 • přítomnost v konstrukci tlakového tlaku;
 • Charakteristika použité Stanna.

V samostatných lisech se tlak tlakového válce obvykle vytvoří pomocí ručního hydraulického čerpadla, který může být oba zabudován do konstrukce takového zařízení a umístěn odděleně od něj. Taková konstruktivní funkce závisí pouze na tom, co vyberete vybrat pro výrobu takového zařízení. Je velmi snadné, aby vaše vlastní ruce hydraulický lis, pokud vezmete láhev jack jako základ pro jeho design. Tento zvedák, který je vhodný, v konstrukci je již vestavěný ruční čerpadlo.

Láhev Hydraulický Dump Type Skvělé pro použití v hydropressu

Než budete získávat vhodný konektor pro výrobu domácího hydraulického zařízení, je důležité rozhodnout, které úkoly se s ním rozhodnete. Záleží na konstrukčním schématu ručního hydraulického lisu a úsilí, které bude vyvíjet. Následující akce je vývoj hydraulického tisku, které budete dělat s vlastními rukama. Můžete samozřejmě najít takový výkres na internetu a dokonce vidět fotky a video procesu výroby tisku z hydraulického zvedáku s vlastními rukama. Ale v tomto případě budete narazit na potřebu přizpůsobit své adaptace pod domácím tiskem někoho jiného.

Vypracování výkresu vašeho budoucího domácího tisku začíná skutečností, že otázka je vyřešena o tom, jaký režim bude fungovat. Jsou zde jen dvě možnosti.

 • Jack bude umístěn v dolní části tisku. na posteli. a dát to nahoru.
 • Jack je upevněn v horní části lisu a lisy, resp.

Při výběru systému práce samo-made, je však třeba vzít v úvahu, že pro hlavní část konektorů vyrobených moderním průmyslem, jedinou správnou je umístění gullingové tyče nahoru, a to prostě ne dovoleno je odlišně umístit. Proto je nejčastěji první hydraulický tiskový schéma jako základ. Druhá volba se používá pouze v případech, kdy je nutné provést hydraulické zařízení pro lisování ložisek nebo rukávů z jednotlivých uzlů a mechanismů.

Stiskněte možnost s dolní místem domény

Účel a funkce tisku: Oblasti aplikace zařízení

Press má rozšířené použití. Někdy je to nezbytný předmět v dílně nebo v garáži. Malé zařízení se často používá při opravě automobilů. Lis pro tiché bloky můžete použít i pro reprodukci ložisek.

Takové zařízení se používá k vytváření briket z odpadu, při lepení dvou povrchů, stejně jako pro ohybové díly z kovu. Zároveň tovární spotřebiče mohou být mnoho pro kapsu. Pokud se rozhodnete vytvořit takové zařízení s vlastními rukama, lze jej snadno přizpůsobit určitým úkolům.

Princip hydrauliky vám umožní výrazně zmírnit život. Díky jednoduchému mechanismu pracuje různé vybavení efektivně.

Domácí instalace se používá k práci v garáži a workshopu

Takže zvažte podrobněji, co je nezbytné podobné zařízení:

 • Důvody pro různá ložiska, pak aplikovány v malých opravách automobilů;
 • Flexion hardwaru různých tvarů;
 • Poskytování tlaku pro lepení dvou prvků;
 • Instalace rivetu.
READ  Napínačský válec na jednomódním traktoru s vlastními rukama

Zkuste udělat ruku v garáži. Takové zařízení se používá pro extrakci a lisování všech druhů dílů. Zároveň zařízení vyrábí obrovský rozsah práce na opravy, údržbu a prevenci.

 • Dokonce i malá autoservis vyžaduje hydropress, kterou lze zakoupit nebo udělat samostatně. Aby se takový agregát potřebujete rozhodnout o instalaci indikátorů tlakoměr, hmotnosti, velikosti a pístu. Než budete vyvíjet tisk, musíte zvážit modely automobilů. Jednoduchý design není vhodný pro velká auta;
 • Pro workshop a domy často potřebují tisk na odpadní papír. S velkým klastrem papíru je nutné likvidovat. Tento design má průměrný indikátor napájení a může pracovat z elektrické sítě. S pomocí malého aparátu můžete odstranit značné množství odpadního papíru;
 • Stiskněte pro lepenku, se kterým můžete stisknout plastové láhve a plechovky. S nezávislou instalací zařízení musíte zvážit parametry pístu, lůžek, rozměrů a hmotnosti zařízení. V takovém zařízení se používá hotové nebo ruční hydraulické čerpadlo;
 • Stiskněte pro piliny se používá k vytvoření briket. Výsledné brikety se používají pro vytápění soukromých domů. Takové zařízení se skládá z tabulky, výkonového rámce, základny a pohonu. Pro ruční mechanismus se často používá zvedák a elektromotor je vhodný pro mechanický design;
 • Domácí tisk Babeer pro Hayen je speciální krabička, která je instalována na konstrukci rámu z baru. Takové rámce mohou být vyrobeny z kovového profilu. Design je vyroben ve formě krabice, ale bez vrcholu. Budeme potřebovat některé materiály pro výrobu tisku pro seno s vlastními rukama. Výkresy s rozměry usnadní úkol. Stojí za to pomocí rohů, regálů z kovových a zpracovaných desek.

Chcete-li zařízení pro seno, musíte připojit desky pomocí kovových rohů. Poté se box zamračuje. Dá to sílu výrobku. Pak musíte jít do branky nebo dveří, což je upevněno na smyčce.

Pro montáž budete potřebovat prvek pro upevnění na laloku, základnu pro instalaci všech uzlů, běžící části a přepravy. Také potřebují speciální fotoaparát s převodovkou a s seno. Zařízení rolovací zásuvky se používá k implementaci jednoho obalu a montážní cyklu slámy nebo sena.

To dělá výběr sušeného sena v poli, stejně jako stisknutí výběru. Pak jsou válce tvořeny z pláten. Takový způsob se vyznačuje válcováním bez deformace rostlin. Factory Seabers má poněkud komplikované zařízení, které je zřídka prováděno doma.

Agregáty odpadního papíru se používají v odstavcích, které se zabývají přijetím různých druhotných surovin. Takový agregát se vyznačuje zvýšeným tlakem asi 15-50 tun, což pomáhá vyrobit balíky malých velikostí. Pro jejich načítání můžete použít manipulátory. Vysoký výkon má a stiskněte pro palivové brikety.

Takový design může být vyroben ze dvou typů:

 • Mechanická verze je zjednodušený design s malým výkonem. Současně může síla dosáhnout jedné tunu;
 • Sternější znamená domácí hydraulické přístroje, jehož síla může být až 4 tun.

Podobně, výroba lisu pro plastové lahve.

Děláme tisk pro mačkání šťávy s vlastními rukama

Důležité! Všechny materiály musí být osloveny pro potraviny. Strom dřeva by neměl být pryskyřičný. Možnosti. dub, bříza, buk. Kovy. potraviny, nerezové. To platí pro všechny komponenty. od šroubů na paletu.

Výběr materiálů pro vytvoření tisku je velmi důležitý, protože to může odrážet jak na kvalitu lisu samotného a na chuti šťávy!

Stage Stvoření

Začněte vytvoření lisu je se základy. kapacita produktu. Pod jeho velikostí uděláme rám a zbytek designu. Několik možností: Můžete vypočítat požadovanou velikost případu a můžete navigovat jakoukoliv nádrž, pokud je tam. Rozměry se mohou lišit, zjistit, kolik bobulí a ovoce v průměru chcete zpracovat v šťávě.

Je snazší navigovat do nádrže (velká rovná pánev, barel, destilační kostka). Na něm můžete měřit výšku pouzdra, postupujte podle počtu desek během řezání stromu.

 • Pojďme pokračovat do výroby kolejnic. Měly by být jedna délka, šířka, výška. Tloušťka deště. nejméně 0.5 cm, šířka 3-5 cm pro strukturní sílu. Rozdělit částku, kterou potřebujete. Na barelu potřebujete od 20 do 50 palub v závislosti na velikosti.
 • Stick Reiki, chytit rohy. Vyhlazování je nutné zabránit přerušení sáčku s produktem o ostrých rohách. Jako plus. to bude vypadat opatrně.
 • Z pružné plechy, proužky jsou řezány po délce o něco více obvodu případu. Je nutné vzít v úvahu jejich délku, s přihlédnutím k mezerám mezi lamely a upevňovacími prostředky. Klauzule jsou vyrobeny ve vzdálenosti 0,8-1 cm. Vezměte 2 proužky o šířku 5 cm, až 0,5 cm tlustý.
 • Z výše uvedeného a zdola pod každou kolejnicí existují 6 cm odsazení, bude nutné pro sestavení případu. Připojte desky s kolejnicemi se samoobvody v oblasti vkladu. Twinking zbývající délka desky na obou stranách do úhlu 90 stupňů. Děláme v nich díry, upevňujte šroub s maticí. Dostaneme kulatý kontejner pro pokládání Mezgi.
READ  Šokovací vrták nebo děrovač, co si vybrat

Od fúzního pole dřeva, řez kruh o průměru 1-2 cm menší než kontejner pro Mezgi. Spin, leštěný. Tloušťka víka by měla být alespoň 1-1,5 cm. Pokud neexistuje fúzní pole. můžete nést několik hřebenů ve dvou řadách navzájem a snížit kruh, příliš stánek.

Volitelně vytvořte knoflíky na stranách krytu.

Paleta může být připravena. jedná se o sklo ocelové výšky 7-10 cm. Mělo by být větší šířka než kapacita. V paletě děláme díru na straně odtoku.

Pokračujeme z výšky nádrže a šířka palety. Rám by měl být vyšší než kontejner, a malá širší paleta. Horní tvrdohlavý paprsek bude široký být umístěn prodlužovací šroub konektoru.

Vypočítejte velikost rámu, viděli jsme kovové nosníky na požadovanou délku. Svar z obdélníku paprsku. Ve spodní části rámečku kolmo svařuje několik dalších paprsků pro stabilitu. Ukazuje se kříž, jako na obrázku.

Volitelně můžete provést sprej pro šťávu z listu překližky nebo odtížení spodní části kovové nádoby většího košů.

Stiskněte Ready. Trvalo to 3 dny na vytvoření. Umístěte paletu do rámu, na koš zásobníku. Top píst, tyče podél tisku a jacku. Když pracovní zvedáky dostat šťávu.

Plány

Před zahájením práce na vytvoření hydraulického lisu se důrazně doporučuje vypracovat výkres. Rozměry všech částí konstrukce se musí zcela shodovat, jinak při prvním použití jednotky, návrh povede k boku.

Specialisté se doporučují samostatně vypracovat výkres do budoucího systému, protože ready-made možnosti nebudou vždy schopny uspokojit vlastníka z hlediska rozměrů, a může se také mýlit volbou typu jacku. V tomto případě bude vynechána hmotnost času pro nastavení systému na jeho parametry.

Fotografie výkresů hydraulického lisu lze snadno nalézt na internetu.

hydraulický, kování, vlastními, rukama

Krok za krokem pro nezávislé vytváření hydraulických lisovacích zařízení.

Jedním z hlavních opatření týkajících se výroby hydraulického lisu je vaše ruční příprava. Má jméno „Stanna“ a je uvnitř jejího budoucího tisku. Jeho síla by měla mít určitou rezerva, protože tlak uvnitř lože se provádí na obou stranách (a nahoru a dolů), takže je zde možnost, že se rám roztrhne.

První věc, kterou je třeba udělat, je snížit všechny základní podrobnosti o konstrukci podle dat kreslení. Potřebují vrtání otvorů v designu. Dále je instalována speciální deska se svařováním.

Následující akce je montáž modelu. Montáž zvedáku v designu. poslední fázi výrobní fáze.

Chcete-li vytvořit spolehlivější systém, doporučuje se používat kanál a montážní úhly a pro stabilnější tiskový provoz, můžete přidat přenosný nosník.

Nezávislé vytváření tisku je tedy fascinující činnost, která nejen ušetří pouze na nákup nového vybavení, ale také upravit takové parametry jako rozměry a sílu nástroje pod jejich vlastními potřebami.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS