Hydraulický lis s vlastními rukama od hydraulického válce

Jak můžete provést tisk ze konku s vlastními rukama?

Každá nadšenec auta ví, že garážový lis je prostě nutný při servisu auta a bude také vynikajícím doplňkem domácího dílny. Toto zařízení je nepostradatelné při práci s rukávy, klikový hřídel, pro montážní ložiska, ohnutí plechu, výztuže a t. D. V některých situacích můžete pomoci svěřenstvím, ale tato metoda je inductive, pokud hovoříme o celkových podrobnostech. Lisovací metoda umožňuje vyrovnat se s úkoly jakékoli složitosti. Přemýšlejte, že provést tisk garáže s vlastními rukama? Pak bude náš článek užitečný.

S ohledem na agregát umožňuje zpracování různých produktů a materiálů s použitím tlaku. Speciální tekutina splňuje mechanismus. V posuzovaném systému se nachází pod vysokým tlakem.

Konstrukce se skládá ze dvou hlavních válců, jsou stejné kamery. V tloušťce menší velikosti nastane zvýšení tlaku kapaliny a jeho převod se provádí do pracovní kapacity, která má zvýšenou velikost.

hydraulický, vlastními, rukama, hydraulického

Hydraulický lis

Mezi sebou jsou válce spojeny pomocí speciálního kanálu nebo potrubí. Ve velké kanceláři má kapalina (obvykle speciální olej) úsilí na speciálním pístu. Odtud je úsilí přenášeno do zavedeného výkonného nástroje a dále na zpracování produktu.

Pracovní válec je zpravidla instalován ve svislé poloze. V určité situaci se její instalace provádí v horizontální poloze.

Tisk může vyvinout úsilí až několik tisíc tun. Specifická hodnota je vybrána v souladu s zvláštnostmi zpracovaných sochorů a provedených úkolů.

Domácí tisk

Tisk je široce používán při zpracování trubek, lisování různých výrobků, výroba různých typů lisovaných sochorů z pryže, dřevní štěpky, plasty a t.D.

Rozsah použití

Pokud hovoříme o nejčastějším prostoru používání hydraulických válců, pak je to zařízení receptů pro různé účely. Lisy poháněné hydraulickým válcem se aktivně používají v podnicích zabývajících se zpracováním zemědělských produktů, v metalurgických a inženýrských podnicích, stejně jako v mnoha dalších oblastech.

Stiskněte, vybavené hydraulickými válci různých výkonů, se úspěšně používají k řešení následujících úkolů:

 • Lisování a vyjádření ložisek a různých hřídelí;
 • Ohýbání a řezání kovů;
 • Lepení výrobků z různých materiálů prováděných pod tlakem;
 • Lisovací olej a šťáva z rostlinných surovin.

Pracovní těleso této ruční krimpovací tipy je hydraulický válec

Lisování, vybavené hydraulickými válci, se aktivně používají nejen ve výrobních závodech, ale také v každodenním životě (zejména pro lisy šťávy z surovin ovoce bobule, stejně jako k vyřešení úkolů pro opravu automobilového průmysly a Jakákoli jiná technika). Mnoho domovských mistrů činí takové lisy s vlastními rukama, s použitím automobilového jacku jako hlavní pracovní těleso, což je ve skutečnosti typický hydraulický válec, schopný vyvinout poměrně závažné úsilí. až 50 tun a více.

V závislosti na účelu lisu jsou pro své vybavení vybrány hydraulické válce s příslušnými technickými vlastnostmi. Hlavní z těchto charakteristik je pracovní tlak a rychlost, se kterou se píst pohybuje.

Hydraulický válec tohoto stolního lisu se aktivuje pomocí ručního čerpací stanice

Před nákupem tisku. Je nutné jasně určit, zda bude použit k použití a jak často. Na základě toho vyberte nejvhodnější možnost. Typy hydraulických lisů se liší v závislosti na způsobu pohybu lisovacího komponentu, upevnění, typu servopohonu.

Horizontální a vertikální

Horizontální a vertikální hydraulické lisy se liší v designu. Horizontální design se používá pro řezání, ohýbací a editační díly. Vertikální použití pro lisování nebo manipulační díly.

Hydraulické horizontální lisovací použití pro likvidaci odpadu. Produkují lisování hafyrikarní nádoby, odpadní papír, plastové láhve, textilní odpad, chmýří a pero a t. D.

Konstrukce horizontálního (vertikálního) lisu je vybaven lisovací deskou, která se pohybuje v horizontálním (vertikálním) směru.

Venkovní a stůl

Typem instalace lisu, hydraulické jsou rozděleny do venkovní a pracovní plochy. Desktopový lis může být vložen na pracovní stůl, ale bude to užitečný objem a venkovní může být umístěn odděleně, ale bude dražší. Stisk se liší při zvedání kapacity a na základě toho má odlišný objem a rám pro instalaci v místnosti.

Konstruktivní návrh tisku domácího z jacku

Než to uděláte sami o hydraulickém lisu, měli byste zjistit, které komponenty jsou zahrnuty ve svém designu.

READ  Hydraulický zvedák nečerpá, jak opravit

Pro stabilitu zařízení je nutná trvanlivá a spolehlivá spodní část, která působí jako základna instalace. Má typ plošiny a je prováděn z masivního tlustého kovu. Pro to se převážně používají chawllers a rohy kovu.

Jak je vidět z lisovacího schématu, svislé části návrhu jsou reprezentovány regály. Prvky se provádějí z ocelových rohů a svařují se na bázi tak, aby byl přímý úhel mezi prvky. Výška regálů se vypočítá jako součet výšky zvedáku, délky jeho tyče a tloušťky obrobku. V horní části regálů pevné zaměření. Používá roh pro jeho výrobu.

Hydraulický zvedák se používá k vytvoření nezbytného úsilí na povrchový povrch. Bude třeba opravit na pohybující se zaměření. Konektor je aktivován s ruční pákou nebo elektrickým pohonem.

Výška bočních regálů musí odpovídat množství tloušťky obrobku, výšky samotného zvedáku a délce jeho tyče

Stěhování důrazu vykonává tlak na lisovací mechanismus. Prvek se provádí z ocelových pásů nebo rohů. Přesunutí zastavení v obvyklé poloze se použije zpětný přístroj. Je reprezentován několika pružin. Jejich délka a stupeň protahování se vypočítají na základě parametrů tisku.

Modely pro 30 tun

Stiskněte 3 tuny Hydraulické válce jsou v poptávce v průmyslových podnicích pro lisování různých jídel. Písty pro mnoho modelů platí dumpingový typ. Přímo tyč je nastaven o průměru asi 60 mm. Váží hydraulický válec tohoto typu v oblasti 22 kg. Tyč použitý bez upevnění. Modifikace pro pohonové lisy mají objímku. V průměru se upraví pod pístem. Příruby ve všech konfiguracích jsou připojeny na speciálních tlapách. Je také důležité poznamenat, že trh ukazuje hydraulické válce bez čepu. Obložení je vyrobena z honovací oceli. Můžete si koupit model v obchodech za cenu 5 tisíc.

Příprava tiskového projektu

Jedním z nejdůležitějších prvků vzhledem k návrhu je základem. Je to rám. Uvnitř takového rámu domů Jack. Postel musí mít dostatečnou sílu, aby odolala úsilí vytvořeným Jack s nějakou rezervou. Zásoba je potřebná z toho důvodu, že během provozu bude tisknout tlak bezprostředně dolů a nahoru a bez zásob, design může jednoduše zlomit.

Stanina

Základ postele je nejlepší dělat ve formě platformy. Šířka úvodní platformy, vyberte podle velikosti materiálů, které plánujete další proces na vašem tisku. Za žádných okolností by otevření mělo mít větší velikost než celkové rozměry všech prvků umístěných zařízení.

Chcete-li určit vhodnou výšku, musíte se společně složit následující parametry:

 • Dimenze Domagrata;
 • Hodnota pracovního zdvihu stonku nástroje;
 • Tloušťka mobilního stolu;
 • Výška lisovaných polotovarů.

V posouzení případu je Jack zřízen na základě rámu a funkce podpory pro zpracované části převzít horní část rámu. Přenos energie z zvedacího tyče do obrobku se provádí prostřednictvím mobilní plochy. Tato tabulka je instalována na rámečku. Mezi rámem a stolní domy zvedák.

Nastavení tabulky se provádí tak, že lze snadno posunout podél rámu směrem nahoru a zpět dolů, podepřený bočními vodítky.

Springs dostatečného tvrdosti jsou umístěny na stranách hydrodomkratu. Jeden hrach každé pružiny je připojen k základně nosného rámu, druhý. do mobilního stolu. Nainstalované pružiny stlačují hydraulický zvedák ve výchozí poloze se skrytým zásoby. Jarní rozměry a jejich tuhost v souladu s charakteristikami zvedáku.

Průběh Jackstone, a s ním, výška kristed částí lze nastavit několika způsoby:

 • Po nastavení v horní části šroubového pohonu ráfku. Tento prvek musí být vybaven volantem. V procesu provozu lisu bude šroub přišroubován, což sníží velikost lumenu na polotovary uvnitř rámu;
 • Po vytvoření odnímatelného pohyblivého mobilního stolu. Je-li to nutné, může být připevněna k lůžku s tyčemi nebo šrouby. Dříve v rámci musíte udělat díry, jehož krok by měl být poněkud menší než průběh spálené tyče;
 • Pomocí vyměnitelné podšívky. Pro výrobu těchto prvků je vhodný dutý nebo pevný profil oceli;
 • Použití metod popsaných výše v komplexu.

Všechny významné velikosti jsou nutně zadány do výkresu. Současně by měly být dány rozměry s ohledem na velikost zvedáku, zpracovaných produktů, jakož i kovových výrobků, které budou použity k sestavení hydraulického lisu.

Účel a funkce tisku: Oblasti aplikace zařízení

Press má rozšířené použití. Někdy je to nezbytný předmět v dílně nebo v garáži. Malé zařízení se často používá při opravě automobilů. Lis pro tiché bloky můžete použít i pro reprodukci ložisek.

READ  Jak řezat dlaždice doma

Takové zařízení se používá k vytváření briket z odpadu, při lepení dvou povrchů, stejně jako pro ohybové díly z kovu. Zároveň tovární spotřebiče mohou být mnoho pro kapsu. Pokud se rozhodnete vytvořit takové zařízení s vlastními rukama, lze jej snadno přizpůsobit určitým úkolům.

Princip hydrauliky vám umožní výrazně zmírnit život. Díky jednoduchému mechanismu pracuje různé vybavení efektivně.

Domácí instalace se používá k práci v garáži a workshopu

Takže zvažte podrobněji, co je nezbytné podobné zařízení:

 • Důvody pro různá ložiska, pak aplikovány v malých opravách automobilů;
 • Flexion hardwaru různých tvarů;
 • Poskytování tlaku pro lepení dvou prvků;
 • Instalace rivetu.

Zkuste udělat ruku v garáži. Takové zařízení se používá pro extrakci a lisování všech druhů dílů. Zároveň zařízení vyrábí obrovský rozsah práce na opravy, údržbu a prevenci.

 • Dokonce i malá autoservis vyžaduje hydropress, kterou lze zakoupit nebo udělat samostatně. Aby se takový agregát potřebujete rozhodnout o instalaci indikátorů tlakoměr, hmotnosti, velikosti a pístu. Než budete vyvíjet tisk, musíte zvážit modely automobilů. Jednoduchý design není vhodný pro velká auta;
 • Pro workshop a domy často potřebují tisk na odpadní papír. S velkým klastrem papíru je nutné likvidovat. Tento design má průměrný indikátor napájení a může pracovat z elektrické sítě. S pomocí malého aparátu můžete odstranit značné množství odpadního papíru;
 • Stiskněte pro lepenku, se kterým můžete stisknout plastové láhve a plechovky. S nezávislou instalací zařízení musíte zvážit parametry pístu, lůžek, rozměrů a hmotnosti zařízení. V takovém zařízení se používá hotové nebo ruční hydraulické čerpadlo;
 • Stiskněte pro piliny se používá k vytvoření briket. Výsledné brikety se používají pro vytápění soukromých domů. Takové zařízení se skládá z tabulky, výkonového rámce, základny a pohonu. Pro ruční mechanismus se často používá zvedák a elektromotor je vhodný pro mechanický design;
 • Domácí tisk Babeer pro Hayen je speciální krabička, která je instalována na konstrukci rámu z baru. Takové rámce mohou být vyrobeny z kovového profilu. Design je vyroben ve formě krabice, ale bez vrcholu. Budeme potřebovat některé materiály pro výrobu tisku pro seno s vlastními rukama. Výkresy s rozměry usnadní úkol. Stojí za to pomocí rohů, regálů z kovových a zpracovaných desek.

Chcete-li zařízení pro seno, musíte připojit desky pomocí kovových rohů. Poté se box zamračuje. Dá to sílu výrobku. Pak musíte jít do branky nebo dveří, což je upevněno na smyčce.

Pro montáž budete potřebovat prvek pro upevnění na laloku, základnu pro instalaci všech uzlů, běžící části a přepravy. Také potřebují speciální fotoaparát s převodovkou a s seno. Zařízení rolovací zásuvky se používá k implementaci jednoho obalu a montážní cyklu slámy nebo sena.

To dělá výběr sušeného sena v poli, stejně jako stisknutí výběru. Pak jsou válce tvořeny z pláten. Takový způsob se vyznačuje válcováním bez deformace rostlin. Factory Seabers má poněkud komplikované zařízení, které je zřídka prováděno doma.

Agregáty odpadního papíru se používají v odstavcích, které se zabývají přijetím různých druhotných surovin. Takový agregát se vyznačuje zvýšeným tlakem asi 15-50 tun, což pomáhá vyrobit balíky malých velikostí. Pro jejich načítání můžete použít manipulátory. Vysoký výkon má a stiskněte pro palivové brikety.

Takový design může být vyroben ze dvou typů:

 • Mechanická verze je zjednodušený design s malým výkonem. Současně může síla dosáhnout jedné tunu;
 • Sternější znamená domácí hydraulické přístroje, jehož síla může být až 4 tun.

Podobně, výroba lisu pro plastové lahve.

Struktura tisku

Tisk, vyrobený doma, nepotřebuje vysoké technologické ukazatele. Jak bylo uvedeno výše, je využívána k vytváření a přizpůsobení jednoduchých a malých částí nebo jednoduchých operací. Na základě toho, domácí tisk, zpravidla, mít úsilí ne vyšší než 20 tun.

Parametry, pro které jsou lisy klasifikovány, jsou vhodné pro jak výrobní modely a nezávisle vyrobené.

Jak udělat tisk to udělat sami

Přítomnost vysokých požadavků na technické vlastnosti domácího tisku z Jacka není považována za. Pro výrobu domácích úkolů je dostačující, aby zařízení rozvíjely úsilí o 10-20 tun a byl schopen provést funkci svěřenou.

Bez ohledu na povahu výroby lisu musí plně odpovídat řadě parametrů pro výrobek:

 • Celková hmotnost všech zařízení.
 • Rozměry zařízení.
 • Velikost pracovního pístu.
 • Možnost instalace v lisovacím tlakoměru.
 • Charakteristika referenční lůžko aktivního produktu.
READ  Jak řezat linoleum doma

V hydraulických lisech se tlak v hlavním válci nejčastěji vytváří pomocí hydraulického manuálního čerpadla, které lze umístit jak odděleně od ní a vloží do designu. Rozhodnutí o umístění čerpadla závisí na konstrukčních vlastnostech zařízení. Použití zvedáku je považováno za nejvhodnější řešení, protože již má ruční vestavěné čerpadlo.

Před zahájením vývoje výkresu budoucího produktu je nutné přemýšlet o tom, jaký režim bude fungovat. Existuje většinou dvě možnosti:

 • Jack je umístěn ve spodní části lisu a tlak na obrobku se provádí.
 • Jack je upevněn v horní části zařízení, která povede k tlaku na obrobek dolů.

Nejčastěji se základem je aplikován diagramem, když je zvedák umístěn v dolní části lisu. Takový režim platí pro zařízení vyrobené v továrně. Použití druhého schématu v zásadě najde použití, pokud potřebujete stisknout průchodky nebo ložiska z jednotlivých mechanismů nebo uzlů.

Lůžka

Podpůrný základ jakéhokoliv vybavení tohoto typu je nadace. Toto zařízení věnuje zvláštní pozornost při vývoji a výrobě celého systému lisovacího produktu. Strukturně reprezentuje rám, v němž je zvedák s pracovními destičkami vysílajícím tlak na sklizeň kovů.

Rám musí mít spolehlivou sílu, protože všechny její části zažijí zatížení v několika směrech. Aby se zabránilo předčasnému členění celého provedení, všechny části ložiskové báze se vypočítají s velkým okrajem pevnosti prvků.

Spodní část postele je také zodpovědná za dobrou stabilitu zařízení. Proto při výpočtu šířky rámu je nutné vzít v úvahu nejen rozměry polotovarů, ale také množství všech složek budoucího designu.

Výška vnitřního rámu rámu je stanovena z celkové výšky následujících prvků:

 • Jacku, který je plánován být instalován na zařízení.
 • Velikost volné tyče.
 • Celková tloušťka zpracovaného detailu a pracovního tělesa tisku.

Sám, vyrobené zařízení bude mnohem snazší fungovat, pokud provedete schopnost nastavit volný zdvih zvedáku, což může významně ovlivnit přípustnou výšku obrobku. Pro tuto potřebu:

 • Umístěte v horní části rámu rámu extra desku, volně pohybující se vodítkem v důsledku pohonu šroubového typu s volantem. Je tedy snadné změnit clearance, aby se část uvnitř designu v poměrně širokém limitu.
 • Stejně jako výroba odnímatelného zastávky, která se používá jako mobilní platforma. Vypočítejte polohu takové plošiny uvnitř rámu pomocí šroubového spojení, pro které jsou otvory vyvrtány v rámu s nezbytným krokem. Krok takové připevnění by neměl překročit velikost volné tyče zvedáku.
 • Je také možné vyrábět vložky vyměnitelných kovů, různé tloušťky.
 • Některé struktury používají současné používání různých metod.

Pracovní část

Po všech přípravných pracích a přemýšlení o výkresu vašeho budoucího návrhu můžete přistoupit k výrobě tisku. Nejprve. odřízněte veškerý materiál, který je uveden ve výkresu.

Dále pro výrobu základny lisu jsou čtvercové trubky svařeny dohromady, které byly řezány předem a na výsledný obdélník je svařovaný kovový materiál. Vrchol rámu a boční regály se pak svařují. Současně je nutné ovládat přítomnost přímého úhlu mezi konstrukčními předměty. Po kterém je celý design svařen na základnu, a můžeme předpokládat, že rám je připraven.

Vytvoření platformy pohyblivého typu bude následující krok zařízení zařízení. K tomu je žádoucí použít obdélníkovou nebo čtvercovou trubku nebo kapeller. Ve středu plošiny je kus potrubí svařen, který bude zvedákem pro hlavu zvedáku. Vodítka jsou vyrobeny ze dvou ocelových pruhů, jehož délka odpovídá šířce rámu na vnějším obrysu.

Kapely mohou být připojeny ke šroubovému připojení ke stranám mobilní platformy po jejich nastavení v uvnitř rámu. Stejný schéma se používá v zařízení odnímatelného zastavení, ale v vodítkách jsou otvory vrtány symetricky regály pro zpevnění na požadovanou výšku.

Úplný proces výroby lisu končí instalací zpožděných pružin a samotného zametacího zařízení. Takové vybavení je velmi pohodlné, protože má příležitost kdykoliv používat jack jack v přímé schůzce.Jak můžete vidět, přítomnost malého množství nástrojů (svařovacího stroje, elektrod, úhlové broušení, brusky) a jednoduchého spotřebního materiálu může být schopno stát potřebným zařízením pro různé práce v domácnosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS