Hydraulický tlustý střevo pro palivové dřevo s vlastními rukama

Jak udělat dřevoryt.

Existuje několik typů dřevěných konstrukcí. Rozdíly mezi nimi jsou nezbytné. Oni se liší v obtížích výroby designu, podle stupně bezpečnosti při práci s nimi, pohodlím a rychlostí. Zvažte podrobně každý druh odděleně.

Je to nejjednodušší ve výrobě. Princip jeho práce je založen na energiích balónu těžkou položkou. Účinek se ukázal téměř stejně jako kdybyste položili sekeru do klipu a zasáhněte sekeru sekery. Ale tento šrot posádka je vhodnější v práci a rychlosti výše.

Jeho výhodou je, že je v bezpečí v práci, je snadné vyrábět, trvá malý prostor. Nevyžaduje dodání každého salonku. Bude to vhodné přesunout z jednoho do druhého. Při práci s ním, zadní zůstane rovný, což je důležité, když je tyč ze dřeva. Není třeba se ohnout přes každý plný úvazek k rozdělení.

Ale to vyžaduje použití lidské fyzické síly a hlasitý kovový zvuk je publikován při práci. Pro ochranu proti zvuku bude muset pracovat ve sluchátkách.

Lom-Colon se skládá pouze z dvou částí. První část je přímo colung s vodicí trubicí a druhou částí bubnu. Šoková část může být vnější, tj. Zabalená vodicí trubka nebo vnitřní. vstup do vnitřku vodící trubky. Takže tento sloupec je účinný, když je vyroben, musíte dodržovat jedno pravidlo. Část sloupce s vodítkem a čepelem by měla být co nejjednodušší a šoková část je tak obtížná, ale v rozumných limitech, protože budete muset zvýšit šokovou část. Čím větší je rozdíl v hmotnosti mezi těmito dvěma částmi, tím vyšší je KPD Kolun.

Při výrobě šrotu-Columan, hlavní věc, kterou je třeba dodržovat pravidlo velkého rozdílu v masách kolumanů a vydržet dostatečnou délku šokové části, aby se vytvořil silný dopad. Tato délka by měla být přibližně 50-60 cm.

Aby byla první část Kolun co nejjednodušší, musíte použít tenkostěnnou trubku a čepel Kolun, aby se úzký.

Pokud je vibrace přenášena během stávky, můžete výrazně snížit, pokud uděláte rukojeť s dřevěnými. Pokud jsou knoflíky vyrobeny kov, musí být svařena na nejzávažnější a masivnější šokovou část, přispěje také ke snížení vibrací.

Pro hladkost šokové části a snížení zvuku kovových částí by měla být polypropylenová trubka použita mezi těmito díly.

Aby se zabránilo rychlému rozdělení kovů v místě foukání dvou částí šrotu Calouna, kontaktní skvrna mezi nimi by neměl být příliš malý.

Pro pohodlí, práce s látkovým šrotem by měl být vložen do starého automobilu. To zabrání bušení nestydatých částí z pruhu a budou vždy ve stejné poloze.

Zobrazení a funkce

Collins se vyznačují dvěma hlavními typy:

Mechanický sloupec, který má ruční pohon, je snadné to udělat sami. Jeho kresby jsou jednoduché a princip operace spočívá v zjednodušených mechanických pohybech.

Provoz mechanického tlustého střeva s pružinou

Nakonfigurován takový tlustý tlustý kolon v regulaci pružin. Změnou polohy, snižování nebo zvýšení vzdálenosti k pracovnímu klínu můžete zpracovávat lampy různých délek. Snímání s ručním pohonem se používá s ručním pohonem. Je nainstalován na něm a pracovník, zvyšování sloupu, s malým úsilím snižuje materiál, rozdělit.

Je to Klin, který hraje roli „Splitter“. Pružina umožňuje mechanismu vrátit se do původní polohy pro další část dřeva. Hlavní pomocné síly v práci mechanického tlustého střeva jsou: pevnost gravitace a pružnost ocelového klínu.

READ  Jak řezat sex dlaždice doma

Velkou výhodou příslušenství před standardní sekerou je snížit zátěž na zaměstnance při rozdělení dříví. Velice optimalizuje práci, umožňuje stejnou dobu na rozdělení více letů než s podobnými akty seky.

Normální colong pro krátké ramenní dříví

Elektrický nebo sloupec s elektrickým pohonem ještě více usnadňuje úkol zaměstnance. Hlavní funkční část po spuštění elektromotoru se neustále otáčí. Provozovatel zůstává pouze k instalaci nové dávky pruhu pro rozdělení.

Pracovní detail takového mechanismu. kužel s určitým úhlem. Má řezání šroubů. V procesu otáčení díky spirálovému kužele je prvek bez překážek v dřevu. Pracovní detail doslova rozbije dřevěná vlákna, která zjednodušuje rozdělení.

Elektrický sloupec pro palivové dříví má také pracovní hřídel a tip sekání. Na koncích hřídele jsou drážky, ve kterých je kladka pásu instalována. Hřídel je připevněn k lůžku v důsledku dvou držáků s ložisky. Existují však kresby zjednodušeného mechanismu, který ukazuje přímou instalaci kužele na hřídeli.

hydraulický, tlustý, palivové, dřevo

Poznámka: V případech, kdy je možné pokles napětí nebo přerušení napájení elektřiny, přístroj může být vybaven spalovacím motorem s přenosem řetězu. Je velmi důležité, když pracuje s takovým zařízením, abyste věděli, že na kuželu, když se otáčí, lampy mohou být podávány pouze vertikálně.

Elektrický colong s motorem z pračky v akci

Kompletní popis procesu tvorby tlustého střeva s vlastními rukama:

Má dostatečnou pevnost, aby odolala zatížení z hydraulického válce a dostatečnou tuhost, aby se zabránilo deformacím během provozu. Rám se skládá ze dvou částí.

Horizontální, dlouhá, trubka je hlavní částí. Vodítka tlačí pístu jsou namontovány pro IT, nůž, motor a referenční stojan. Také v zadní části potrubí svařované volební příruby čerpadla.

hydraulický, tlustý, palivové, dřevo

Vertikální, krátká trubka provádí roli hydraulického držáku válce, plnicího krku a montážního okna, kterým je připojeno hydraulické čerpadlo.

hydraulický, tlustý, palivové, dřevo

Obě části jsou svařeny hermetickým švem, protože náš rám provádí zároveň úlohu hydraulické nádrže s kapacitou přibližně 10 litrů. To nám dává možnost ušetřit na výrobu speciální oddělené olejové nádrže a poskytnout dobré chlazení, protože provozní motor směřuje proud vzduchu z vlastního chlazení podél naší trubkové nádrže. Je velmi důležité zajistit vnitřní čistotu nádrže, protože systém nepoužívá hydraulický filtr. Pro odvodnění oleje, v rámu zdola, svařovaný svařovaný adaptér pro odtokové rukávy. Výška nosného stojanu je navržena tak, aby obsluha nebyla během provozu nakloněna, a proto méně.

Na zadní straně pracovní desky se dvě desky s otvory pro upevnění hydraulické válce tyče. Ve spodní části jsou dvě kapsy, jejichž vnitřní povrchy jsou pokryty antifrikčním plastem. Díky použití plastu pro vodicí píst významně zvyšujeme životnost průvodců a snižují negativní sílu tření.

 • Hydraulický dřevinový nůž je hlavním pracovním orgánem dřevortu, který hraje hlavní roli v procesu brnění a vnímá největší zatížení.

Síly, které se jedná o to, snaží se ho ohnout, vymazat, blázen, v jednom slova rozbít. Proto se jedná o detail Hydrocolun, který vyžaduje nejvíce pozornost při navrhování.

Forma nože závisí na kvalitě rozdělených palivových dříví a zatížení všech pracovníků stroje. Konec konců, nože hydraulického dřeva, v jeho účelu, by měly být píchány podél vláken, a neřezávat tato vlákna podél úhlu nebo dokonce napříč. Správný tvar nože, havarující mezi vlákny doslova několik milimetrů, vede k rozdělení dřeva. Další pohyb pruhu tlačí píst přes lopatky nože, by se měl vyskytnout téměř bez odporu. Pokud není tvar nože dokonalé, vede k tomu, že když nůž prochází lopatkami, směr pohybu se změní, v důsledku toho získáme spoustu žetonů (odpad ve formě mnoha četných žetonů a nečistot ), stejně jako významné zatížení na nůžu pro hydraulické dřevo Rover sám a další prvky mechanismu. I když nože mají ideální tvar, ne každý úplně, které se chystáme rozdělit, má ideální pro směr prutu vláken. V zásadě se jedná o lampu s uzly nebo vady, které budou nějakým způsobem vedeno k úsilí uvedeným výše ztrátami na řezacích vláken pod úhlem, velké množství čipů, nežádoucích nákladů na část hydrodu a tak dále.

READ  Jak opravit hydraulický zvedák

Ale ne všechno je tak špatné, jak to vypadá! Cods tvořené při brnění pruhy s fenou. to je nádherný materiál pro zapálení. Všechny prvky hydrodrovolu, jak již bylo uvedeno výše, přizpůsobené velkým nákladům. Je schopen dokonale rozdělit bez fenky, a to je také perfektní vydržet extrémní zatížení, které vznikají s teniskami s těžkými klouby, přičemž zajišťuje vysokou kvalitu formy získaného dříví.

To vše je možné díky použití pro výrobu nožů, ocelí s extrémními příležitostmi. Ocelová odolná proti opotřebení HARDOFTOX 450 umožňuje vytvořit nůž pro Hydrocolun, ke kterému můžete poskytnout celoživotní záruku. HARDOX 450 Ocelové nože pro firewoods nebude rozbité, nebude se zlomit, a ne vymazat a ne peřin. Nevyžadují žádné speciální přípravu ani tepelné zpracování, tato ocel je dokonale svařena a vystavena mechanickému zpracování.

Několik slov o hlavních zakoupených komponentách:

 • Elektrický motor 3-fáze, 4 kW / 1500 ot / min. (Bělorusko)
 • Vysoce litrové hydraulické čerpadlo GP-2K10L (Ukrajina)
 • Hydraulický válec: píst Ø63, tyč Ø40, mrtvice 400 mm (Ukrajina)
 • Hydraulický distributor P40 (Itálie)
 • Vysokotlaké rukávy: Tlak DN8, DN12 Drain (Polsko)
 • 10W40 olej
 • Ochrana motoru Automatická 25 A (Německo)
 • Kola 200H50, nosnost 200 kg

Pokud je to žádoucí, pro výrobu hydraulického sloupce naleznete analogy těchto komponent.

Výroba jarního dřevortu

Zaprvé vaříme podporu pro budoucnost řezání dřeva, připravujeme plošinu pod jara. Dalším krokem bude svařování trubky, vzpěry a plošiny na podporu. Upravte místo pro upevnění paprsku na podporu. Paprsek sám se závěsnou montáží inspirovanou na nosiči a svaru, udržet svou mobilitu. Připevněte nosník kisenem v horizontální poloze. Svařujeme kolejnici a rukojeť k naší role palivového dříví.

Kolong na klín, Kolong ji rozděluje a vrátí se do původní polohy. to je celý princip akce.

Takový neproduktivní a pracovní intenzivní způsob, jakým prostě nemohlo být ponecháno na domácí řemeslníci, kteří se snaží tuto práci mechanizovat. Jedna ze zařízení, která může být snadno a rychle píchat dříví, je kuželovitý řezač dřeva. S ohledem na jeho jednoduchý design a schopnost používat materiály svetr v práci, navrhujeme vytvořit mechanický šroubový tlustý koláč s vlastními rukama. Kromě toho, vše pro to, co potřebujete, můžete být zakoupeny online úložiště složky šroubové veslice za ceny výrobce výrobce. Katalog obsahuje kužely různých průměrů, upevňovacích prvků a připravených sad, které zůstávají pouze pro připojení k motoru nebo motoru.

Jak zvolit Dřevoryt: Funkce produktu

Pokud zemědělská farma potřebuje dřeva, je důležité rozhodnout: zda si koupit hotový výrobek nebo sbírat s vlastními rukama. Při implementaci poslední možnosti budou vyžadovány konkrétní nástroje a dovednosti. Můžete například prozkoumat katalog komponent pro šroubové a kuželové dřevo jiné výrobce a shromažďovat se spolehlivou a produktivní jednotku.

READ  MINI ORCHÁLO PRO KOVU Udělejte to sami

Ostatní možnosti vybavení Práce v souladu s principem. motor se pohybuje na speciální nože při poskytování tlaku, na které protipem. Chcete-li vytvořit vysoce kvalitní produkt, který stojí za to zkoumání informací, jak udělat dřevěné dřevo s vlastními rukama a jaký typ zařízení je lepší zvolit.

Zařízení práce na tomto principu jsou velmi a liší se od sebe samostatnými funkcemi:

 • Metoda pokládání protokolu. Existují vertikální a horizontální mechanismy. Vertikální typová zařízení jsou považována za silnější a mohou pracovat s tlustými protokoly, ale pro křivku stojí za to výběru horizontálního zařízení;
 • Maximální možné hodnoty skládaného dříví. V závislosti na tomto faktoru je zařízení rozděleno na průmyslové a domácí;
 • Typy jednotky. Pro domácí použití stačí aplikovat elektrickou jednotku s kapacitou asi 2,5 kW.

Dostatek mocných agregátů lze učinit samostatně

Kromě toho je hodnota nástroje pro domácnost. Podobný produkt může být postaven na vlastní pěst.

Kužel

Jeden z nejjednodušších návrhů pro sebe-implementaci. Dělat Woodwood to udělat sami, stojí za to zvážit jeho součásti:

 • Stanina. Můžete to udělat sami. Tabulka je vyrobena z kovu o tloušťce více než 2 mm. Úloha podpůrných nohou může hrát profil z oceli. Pro připevnění převodovky zezadu by mělo být místo.
 • Reduktor. Jsme potřební k přizpůsobení revoluce kužele. Tryska, zpravidla má speciální zářezy, zlepšování zničení obrobku. Je třeba mít na paměti, že vysoká rychlost otáčení je plná zraněním, protože přípravu je obtížné udržet s vlastními rukama. Chcete-li snížit traumatu, můžete použít ocelový klín, který neumožňuje log skóre z postele. Doporučuje se dělat takové dřevní řezačky dělat to sami.
 • Elektromotor nebo spalovací motor (benzín nebo Diesel). Napájení musí překročit 1,5 kW, rychlost. 400-600 ot / min.

To je skvělá volba pro realizaci vlastních rukou. Samozřejmě není vhodné pro průmyslovou výrobu, ale pro domácí potřeby se stane nepostradatelným nástrojem. Můžete vytvořit takový dřevoryt s vlastními rukama pomocí minimálních peněz, komponenty umožňují to udělat.

Nakonec, ruční osy

Pokud nemáte příležitost samostatně udělat mechanizovanou řezačku dřeva, musíte střílet palivové dřevo tradičním způsobem. Je důležité vybrat pohodlný nástroj, který dělá práci co nejvíce.

hydraulický, tlustý, palivové, dřevo
 • Koluns se prodávají v obchodech s různými úchyty a hmotností čepele (2-5 kg). Nákup nástroje vhodný pro fyzickou formu, protože potřebujete vlnit se jako sekera často a dlouho. Neodpovídejte okamžitě nejzávažnější kopie.
 • Dřevěná horní podzemze Vysoce kvalitní produkty je natřena z elm, javor nebo břízy. Tato plemena se nebudou rozpadat v čipech a nerozdělují se.
 • Nekupujte sekeru s příliš krátkou rukojetí, která snižuje sílu stávek. Všechny kola dlouhé osy jsou snadno ovladatelné pod požadovanou velikostí.
 • Udělejte „hlavu“ pevně seděl na rukojeti.

Pokud rozpočet dovolí, stojí za to věnovat pozornost praktičtějším dováženým dvojkolům s odolnou plastovou rukojetí a různé profily čepele z vysoce kvalitní oceli. Populární možnosti. přímé osy značky Fiskars a Collins pro sklizeň dřeva s vysídleným centrem gravitace od výrobce Vipukirvirves.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS