Jak dát disk na zastřihovač pro trávu

Jak dát disk na sekačce trávníku

S příchodem léta mnoha majitelů naudových grafů, otázka je znepokojující, s pleteným cílem, jak dát nůž na vyžínače pro trávu. Více spalujících otázek jsou důvody a když účelné nahradit sušičku pro vyžínač na motocyklu, silnější řezný prvek. V našem článku se pokusíme rozebrat a dát užitečné tipy.

Trimmer pro trávu s nejvhodnějším pro pohodlnější kočky pro pohodlnější kočky pro pohodlnější kočky na chatě. Leske pro zastřihovač na motocyklu v této volbě není koordinovat. V krátké době. Zavedení Tolstoy 4.5.3mm kabel nebo domácí tyče s kabely vynucující vegetaci zabalené na cívce. To zvyšuje zatížení motoru. Vzhledem k krátké době, pístová skupina a zbývající pohybující se jednotky jednotky opotřebovávají.

Pokud si Bianana představuje vytvořit elektronický zastřihovač bez nože, sám s rybářskou linkou, dokonce tlustý s kudrnatým průřezem, nevyřeší. Vždy existuje riziko překrytí elektromotoru a selhání pružného hřídele. A případ našeho klienta zůstane ve velkém rotačním bodě elektronického motoru. Zabalené na bylinném vřetenu je silný odolnost proti hřídeli, které se podobá rychloměrovému kabelu, který nezůstane a zkroucený.

Aby bylo možné chránit zařízení od předčasného opotřebení. Domácí výrobci poskytli schopnost instalovat na trimrů pro trávu speciálních nožů. Konstrukce a tvar stávajících řezných dílů vám umožní ovládat bez problémů nejen s klapkou a zarostlé trávou, ale také navíc bojovat s mladým křovinovým prasacím.

Před přijetím a dát na motocykl nože, abyste zjistili, co se dějí a kde se používají. Teď domácí výrobci nabízejí spotřebitele mnoho typů těchto spotřebních materiálů. Plně celý řezný nástroj vytvořený pro list trávy, samozřejmě systematizovat:

Jaké nože na elektrické a sekačkové sekačky

Než si koupíte a položíte nůž na motocos, zjistěte, co se dějí, a v jakých případech jsou aplikovány. Dnes výrobci nabízejí spotřebitele velký počet druhů těchto spotřebních materiálů. Obecně platí, že celý řezný nástroj určený pro spuštění trávy lze klasifikovat:

disk, zastřihovač, trávu

Hlavní materiál pro výrobu nožů vyžínače může být plast nebo kov. Použití takového spotřebního materiálu do značné míry závisí na dvou parametrech:

Pro úvahy o bezpečnostních zařízeních výrobců nedoporučují uvedení elektrických trimerů pro nože oceli trávy. Téměř všechny motokos pracující z elektrické sítě a baterie jsou vybaveny plastovými lopatkami. V závislosti na výrobci mohou být pevný design disku formuláře, s několika lopatkami nebo ve formě speciální hlavy proti komárům zajišťující instalaci odnímatelných plastových lopatek.

Rovná tyč na zastřihovači benzínu pro trávu a zakřivený v elektrickém

Dejte kovový nůž do elektrického vyžínače pro trávu, nedovolte, aby jeho konstrukční prvky.

 • Zakřivený pruh jednotky snižuje vzdálenost od jeho pracovní části k nohám Kosary. V případě kolize lopatek s kamenem nebo jinou pevnou látkou je ortéza vyřazena k nohám.
 • Vysoký točivý moment, o kterém jsme zmínili výše, v případě kolize kovového nože s pevným předmětem přenáší velké zatížení na pružném hřídeli vyžínače pro trávu a jeho motor. Co způsobuje jejich předčasné selhání.
 • Elektrokrumová rukojeť nejčastěji nemá žádnou omezující úlohu. Co nevylučuje zranění.
READ  STIHL fs 38 sekačka na trávu se nespustí

Jedná se o tyto funkce, které umožňují použití na trimrů s elektromotory exkluzivně plastové nože. Když je kolize s překážkou, jsou lopatky zničeny, čímž se chrání nohy sekačky při získávání možných zranění.

Plastové nože se dobře rozrostly s přerostlou a suchou trávou. Mělo by být natočeno a stonky Lopukhovy.

Použití kovových nožů pouze na trimrátory benzínu je také způsobeno konstruktivními prvky.

 • Rovný design tyče zvyšuje vzdálenost k nohám, které poskytuje plnou bezpečnost KOST.
 • Pohodlné rukojeti ve tvaru písmene U a J. Rukojeti ve tvaru D Motokos jsou vybaveny omezovačem odpočívajícím v noze Kost, který vám neumožňuje, aby se hlavu nohama umožňovalo setkání řezného disku s pevnou překážkou.
 • Spojka spojka benzínového motoru umožňuje plynule získat hybnost k optimální úrovni. A když kolize čepele o tvrdém povrchu je schopna splácet část stávky.

Tak, benzínové trimry pro trávu s kovovým nožem instalovaným je nejlépe používán ve velkých plochách. Úspěšně budou vyrovnat s nejen s vysokou chybnou trávou, patrnou, lopuchy a kopřivy, ale také keřy, stejně jako mladé stromy.

Tvar čepele disku nastaveného na vyžínače pro trávu nemá vliv na kvalitu děl. Nezávisí na nich. Trojúhelníkové, lichoběžníkové, obdélníkové formy je veškerý marketingový tah výrobců.

disk, zastřihovač, trávu

Pokud plánujete připravit seno, je nejlepší dát nože s mnoha lopatkami na motocosu. Věnujte pozornost kolech osmi zuby nebo disky se čtyřmi velkými lopatkami a čtyřmi dalšími. Dva a tři čepelové nože budou velmi mletí.

Instalace diamantového disku

Tato operace externě se neliší od přílohy typického disku, s výjimkou ještě více pozornosti, přesnosti a péče.Vyjměte cívku s rybářskou linkou, blokující hřídel převodovky se speciálním kolíkem nebo vhodným o průměru se šroubovákem, otáčení nádoby pro rybářskou linku proti směru hodinových ručiček.

Napětí diamantového disku do spodní drážkované podložky a jsme přesvědčeni, že jeho sedadlo je větší než průměr přistávacího pásu na puk. S velkým otáčkami, pilový disk se může posouvat, vznikne nerovnováha, která nevyhnutelně vede k rozpadu přístroje a dokonce i zranění operátora nebo v okolí.

Snažíme se střídavě kompenzační podložky a vybrat jeden z nich, který je vhodný v šířce a zcela vybere mezeru mezi místem výsadby pily kotouče a středícího pásu dolní podložky.

Střídavě jsme nastavili na hřídeli převodovky spodní podložka s kompenzačním kroužkem, diamantovým kotoučem, horní podložkou a ochranným pohárem, který stále částečně přerozděluje sílu stoupání do velké plochy.

Veškerý výsledný paket na hřídeli převodovky je utažen levostranným maticemi závitů a potom koncovým klíčem, blokuje hřídel převodovky vhodným šroubovákem.

Odstraňte ochrannou split plastovou trubku ze zubů a znovu zkontrolujte pevnost upevnění pilového kotouče na hřídeli převodovky. Pokud se ukázalo jako spolehlivý, vyžínač pro trávu, s instalovaným diamantovým diskem, je plně připraven jak pro tradiční, tak není určen pro tento nástroj, práce.

Instalace nože na vyžínače pro trávu

Před změnou nože na vyžínače musí být nástroj vypnut ze sítě. Pokud mluvíme o MOTOCOS. pak vyhoďte motor.

 • Pokud se travnatá trimrová nebyla dříve použita. Opravte klíč klíč-hex v otvoru převodovky (nebo tyč vhodného průměru. může to být běžný hřebík). Je nutné, aby hřídel nebyla posouvána. Odšroubujte upevňovací matici a vyjměte převodovku z hřídele.
 • Pokud je nainstalována hlava mosegiálu. Jako v P.1, vložte klíč do otvoru reduktoru. Držte klíč, odšroubujte hlavu komárů.
 • Nainstalujte puk na náboj, pak nůž. Ujistěte se, že výstupky se shodují s vybráními. Pak bude nůž správně vycentrován.
 • Nastavte přes nůž na tvrdohlavou podložku a šálek převodovky.
 • Namontujte upevňovací matici na hřídel a utáhněte ji proti směru hodinových ručiček. Chcete-li to provést, budete potřebovat koncový trubkový klíč.
 • Poznámka. Takže matice není odvíjena během provozu, ve většině benzínových trimrů je hůl, který je vložen do otvoru v hřídeli.
READ  Jak vyrobit hydraulické rypadlo z injekčních stříkaček

V žádném případě nelze udržovat benzín v plastových nádobách pod vodou. Při míchání směsi paliva akumuluje statický náboj, můžete „chytit“ jiskru.

Proto se v náplně nemohou nanášit benzín do plastových kanysterů pouze v kovu. Před vyplněním benzínu v kovovém nádobě je lepší dát ho na zem, takže statický z pouzdra je odstraněn.

Ale existují takové situace, kdy jednoduché manipulace s motocosem nepomáhají. Motor se nespustí. V tomto případě, v průběhu napájení a zapalovacího systému, řízený pravidlem „motor nefunguje, pokud není k tomu, aby nebylo nic spalování nebo nastaveno na víru“.

Nože a disky pro motocos a trimry

Disk pro Motocos. Alternativa k hlavě mozosti s rybářskou linkou, užitečné příslušenství pomůže vyrovnat se s tlustou unavenou trávou, zbavit se jemných keřů. Vzhledem k malému zařízení, majitel bude moci vyřešit složitější úkoly, než jen střílel okraj trávníku.

Internetový obchod představuje širokou škálu sady zahradních zařízení, mezi nimiž si každý může vybrat nejvhodnější model. Vyznamenání nejsou jen schopnost vyrovnat se s různou vegetací. Zahradníci Ukrajiny Vyberte si trysku ve velikosti průměru, množství a tvaru zubů. Větší průměr zvyšuje produktivitu práce, ale musí být měřena kapacitou motoru. Maximální velikost je 330 mm. Kromě toho, řezná část není šlápnutí, přičemž udržuje velkou oblast zachycení.

Disk motoru na MOTOCOS má také jiné množství zubů ve formě několika lopatek, mezi nimiž přetrvává stejná vzdálenost. 3 ozubená verze vhodná pro těžkou práci, ztenčující těsné přeplnění z tlustých stonků. Pokud je jedna strana pevná, nůž je přeskupen a operátor pokračuje v práci druhou stranu. 8 modelů převodovky aplikované, když se používá seno vysokých bylin, protože to nebrání stonků. Doporučuje se koupit příslušenství, pokud potřebujete sekat hustou trávu na plochých místech. Vícevrstvý nůž je vhodný i na nízkoenergetické agregáty, volně, bez ztráty rychlosti, vegetace je snížena na 20 mm.

Disk sekačky na trávu může být odstranitelný nebo je součástí jednodílného designu. Také oddělená výměna lopatek. Možné nastavení lopatek, v jiném úhlu, který umožňuje přizpůsobit se různým hustotě vegetace.Nesprávně naostřené zuby snižují produktivitu a také zvyšují spotřebu paliva na motorizovaných zařízeních. Obvyklé ostření zahrnuje úhel 30 stupňů.

Interní přistání závisí na mosazném modelu, maximální shoda zajistí spolehlivé fixaci.Tloušťka čepele ovlivňuje kvalitu řezu. Tenčí, tím více hladký a elegantní se ukazuje. Z Nevýhody je třeba poznamenat, že čepel je rychle hloupá, je nutná zaostřit snap. Silné lopatky se používají při dodávání z tlustých větví, zátěž.

disk, zastřihovač, trávu

Přetáhnu trimmerů správně, co potřebujete vědět o tom

V procesu fungování sekaček trávníku s řeznými kovovými noži je pozorována jejich hloupost. To je normální jev, nicméně, není možné i nadále provozovat takovou trysku. Dulculující nože mají nízký výkon, takže kromě neuspokojivého výsledku luku budete také získat přehřátí nástrojový motor a oblečení převodovky. Pokud zastřihovač upevnil nože nebo kmeny řezných disků, pak je musíte ostříhat. Někteří dávají přednost nákupu nových řezných kruhů, což není vůbec racionální.

READ  Jaký je zastřihovač pro trávu, aby si vybral elektrický nebo benzín

To je zajímavé!Ostření všech typů řezných disků, včetně s výherními útoky, podléhají. Pro ostření kruhu s mostním útokem budete potřebovat speciální diamantový kruh. Jaký je proces ostření disku s útokem na zuby, je podrobně popsán v tomto materiálu. Krok za krokem, jak dát trimrový disk pro trávu:

 • Nejprve musíte odstranit řezný prvek z nástroje. Provádění ostření na nástroj je nebezpečný
 • Zkontrolujte prvek pro profesionality. Přítomnost trhlin, čipů a jiných deformací je nepřijatelná. Pokud existuje nějaká, musíte přístroj vyměnit
 • Pro ostření disku se takové nástroje a materiály používají, jako naostřený, soubor, rohové broušení. Co je lepší vybrat, závisí na dovednosti operátora. Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob je použití souboru. Za tímto účelem je řezací zařízení připojeno k houbám svěrákem a ručně ostříhaný pod úhlem 30 stupňů
 • Pokud se otočí naostřené (jí) nebo úhlové broušení, pak v tomto případě bude nutné přesně ostré. Při ostření je nemožné povolit kov k zběsenci (kovová dovolená), jinak povede k rychlému opotřebení a otěru řezné části
 • Nejlepší možností, která se doporučuje pro nováčky, používá také mistři se zkušenostmi). Jedná se o použití souboru. To je možné ostříhat břit co nejdříve a pod úhlem, který bude mít pozitivní vliv na výkon nástroje
 • Pokud je patrné frézování kotouče s velkým počtem zubů, pak pro takové případy se doporučuje používat úhlovou brusku s tenkým brusným kruhem

Na videu níže je popsáno, jak potřebujete zaostřit frézovací kola s velkým počtem zubů.

Po dokončení práce na ostření multeselive pohonu zastřihovače pro trávu, zůstane nainstalovat jej na místě a zkontrolovat účinnost přístroje. Po ostření, zvažte, že je lepší brát to pro ostré části, protože můžete zranit.

Sčítání, je třeba poznamenat, že účinnost HOD trávy závisí na správné volbě vyžínače disku. Pro misku trávy na straně silnic a cest, sušička se používá pro zastřihovač, ale pro boj proti plevelům v zemi, stejně jako pro účely sklizení sena v polích a v lesních stanicích, trávníku Používají se žací stroje s kovovými disky. Pokud rozpočet dovolí, doporučuje se koupit 3 typy kovových disků a vyzkoušet je ve své práci na vlastní zkušenosti, abyste cítili rozdíl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS