Jak řezat bagetu pro strie stropy

Jak míchat bagetu pro strie stropy: Doporučení odborníků

Stretch stropy jsou pevně zapsány do našeho života, tlačí mnoho dalších možností povrchu. Přitahují nejen neomezené konstrukční schopnosti, ale také jednoduchost a rychlost instalace. Mnozí přitahuje takový povrch, že skrývá nejen překrytí nonideální základny, ale také všechny elektroinstalace a další komunikace.

Stretch Canvas zdobí jakékoli obydlí, ale jejich životnost je do značné míry závisí na profesionalitě instalace. Pro upevnění tkaniny nebo PVC fólie na povrchu je potřeba speciální bageta pro stropní stropy. Pro každý materiál potřebujete vaši upevňovací konfiguraci a v tomto článku jen o tom hovoříme. Je také důležité znát nuance správné instalace dekorativní bagety tak, aby nedošlo k poškození stropní konstrukce.

Výcvik

Nejprve se rozhodnete, že musíme instalovat bagetu.

 • Peortor
 • Elektrický šroubovák
 • kladivo
 • pilka na kov
 • Malovitý šňůra
 • žebřík
 • Samořezný šroub a hmoždinka, zapůjčení o průměru 6 mm a vrtáku o průměru 6 mm

Připravte si pokoj. K tomu potřebujeme osvobodit celý prostor kolem obvodu místnosti na vzdálenost 1 metr od zdí. V místnosti by neměly být žádné rostliny a domácí zvířata. Veškerý nábytek, který nefungoval, je nutné pokrýt speciální krycí materiál. Také, to by bylo vhodnější pro mount Baguette, musíme ho připravit: sekání otvorů pod hmožkou. Vzdálenost mezi otvory by neměla překročit 15 cm a odsazení na koncích biče z okraje by neměla být větší než 2 cm. Není doporučeno, aby se velká vzdálenost, protože profil začne odtahovat a ohýbání na pozemcích mezi montážem. Plastová bageta je vyvrtána do speciálního tuhého žebra, pokud se podíváte z konce, vypadá to jako kostka. A hliník. ve speciální polici. Fotografie ukazuje, jak připravit profil na montáž.

Při přípravě místnosti stojí za to zvážit další důležitý bod: kde prochází elektrický kabel ve stěnách. To platí zejména pro Chruščovské cihlové domy. Musíte navigovat na stěnách umístěných na zdi, zásuvky, přepínač. Ve většině případů drát běží na úrovni spojovacích boxů a sestupuje svisle nad každou růžicí nebo spínač. Místo vodičů by mělo být zohledněno i ve fázi měření plátna.

Bagety pro metodu harpuny

Stropní bageta používaná pro harpoun upevnění napínaných plátků vyrobených z hliníku nebo plastů. Tato metoda je dražší než jiné, ale zaslouženě se těší na vysokou poptávku. Bageta pro Stretch PVC stropy se vyznačuje dostatečnou pružností a v případě potřeby může opakovat obrys stropu obrázků struktur.

Pro správně namontujte profil stropu jakéhokoliv druhu, povrch konstrukčního báze musí být absolutně dokonce, protože hadřík napínání ve stejné rovině, ve které jsou umístěny montážní součásti.

Kapaon verze upevnění bagety pro stropní stropy je považována za nejspolehlivější mezi všemi metodami. To je vysvětleno tím, že západka ve formě harpuny, která se nachází na okraji plátna, je upevněna co nejasněji. Při napínání materiálu nebude vyskočit z bagety a nebude oslabit.

V západci je jedna část pohyblivá jako pramen. V procesu vstupu do profilové drážky se zmenšuje a po projetí výstupků se znovu objeví a znovu se rozloučí na vyčnívající část.

Takové stropní konstrukce mohou být v případě potřeby demontovány. Pro to je špachtle přitlačena pružinovou část harpuny a postupně ji vytáhne z drážky po celém obvodu. Ve stejné době, polyvinylchloridová tkanina nebude absolutně trpět.

Hlavní nevýhodou tohoto způsobu upevnění je považována za dlouhou instalaci a to je vysvětlení. Faktem je, že plátno je vyříznuty v souladu s velikostí a konfigurací místnosti. Pak harpooner páje podél svého obvodu. Krejčovství webu je vyrobeno v továrně.

READ  Fréza na zkosení šroubů

Aby se mistr měřil, poslal údaje do závodu, kde pájecí upevňovací prvek a odeslal objednávku adresátovi určitý čas. Příprava instalace plastu nebo hliníkové bagety pro strie stropů metodou Harpoon bude docela ospravedlnit čekání. Navzdory tomu, že takový design je drahý, ale také životnost je mnohem více.

Existuje několik typů bagety, v tomto případě jsem použil bagetu z PVC. Při instalaci vykazujeme spodní část bagety podél linie získané v předchozím kroku.

řezat, bagetu, strie, stropy

Instalace bagety kolem obvodu stropu

Měla by být dodržena následující pravidla:

 • Bageta musí být bezpečně upevněna, je žádoucí otočit šrouby do všech otvorů v profilu;
 • Spojka sousedních prkna bagety by měla být hladká, bez kapek.

Aby se zabránilo poškození napínání plátna při instalaci, je vhodné kouřit křižovatku baguethe pásky

Také při instalaci bagety z PVC vyvstává otázka. která strana profilu by měla ležet na stěnu? Montážní bageta je nutná, jak je znázorněno na obrázku níže:

Instalace bagety v rozích

V mém případě má instalační místo čtyři vnitřní rohy, takže bageta je řezána podle obrázku níže:

Montáž bagety. vnitřní úhel To je v rohu místnosti, bageta není zcela odříznuta, ale odřízne se od zadní strany, aby mohla být opatrně zahnutý.

Příklad vnitřního a vnějšího rohu stropu

Malý ústup. Pokud byl náš strop komplexní forma a měl vnější úhel, jako na obrázku výše, pak je na vnějším rohu bagety namontováno následujícím způsobem:

Odřízněte část prkna zevnitř bagety a pak se ohněte:

Upevňovací bagueta

V mém případě jsou dvě strany bagety připojeny k betonové stěně a další dva až dva do kroku od sádrokartonu a profilů (diagram níže):

Při připojování k betonové stěně používáme peuorator, šroubovák, samořezné šrouby a hmoždinky.

Okamžitě nastane otázka. co upevnění pro bagetu

? Dokážu poradit univerzální a levné řešení: polypropylenový hmoždinku 6×40 mm samostatně černý na stromě 3,5×45 mm.

Upevňovací prvek pro bagetu (hmoždinka 6×40 mm a náčrtek 3,5×45 mm) Technologie je jednoduchá: vrtačka s peuoratorem (používáme nudný ⌀6 mm) otvor ve stěně vpravo přes otvor v profilu (bagetu), pak namontujte plastovou hmoždinku a šroub se šroubem zašroubujte.

V místě, kde je namontován krok GLK, předložím kovový profil, jak je znázorněno na obrázku níže:

Další kovový profil v kroku GCL

Pro upevnění bagety do kroku od GKC používáme šroubovák a šrouby pro kov s délkou asi 30 mm.

Při upevnění bagety k designu GLCS je velmi důležitá pro poskytování hypotečních dílů nebo používat speciální upevňovací prvky.

Obecně platí, že v instalaci stropní bagety není nic těžké. Může jít do dalšího kroku.

Hliníkové konstrukce

Mají hodně váhy a jsou považovány za nejodolnější a spolehlivé. Rozdíly se skládají i v konstrukci profilu, který má formu ve tvaru p-formy hlavní části a další výčnělek.

V posledně uvedeném je nutné šroubovat otvory při zvyšování asi 20 cm a potom naneste odpracovaný fragment na povrch a vložte značky na předem určené lince. Na nich na nich jsou díry, kde šrouby šrouby pro upevnění rámu v budoucnu.

Zvažte zvláštnost této možnosti. používají se s přímou instalací a nastavují pevné části, takže neexistují žádné problémy s dokováním fragmentů.

Bageta upevňovací nuance na různé povrchy

Výše popsaná metoda se používá pro odolné stěny. cihly nebo beton. Instalace bagety pro stropní strop do jiných konstrukcí má určité funkce a je obtížnější.

Volné zdi

Takové materiály zahrnují například aerovaný beton nebo vápenec. Samořezné šrouby jsou horší, takže je nutná další fixace. Pro amplifikaci je několik šroubů zkrouceno do jednoho otvoru nebo vložte rozpěrky.

Pro druhou možnost bude nutná oříznutí bagety. Délka závisí na vzdálenosti mezi montážním místem a stropem návrhu.

Instalace vzpěry je následující:

 • Na jednom z konců profilu je otvor vyvrtán pod šroubem.
 • Suká odpočinek ve stropě a bagetu.
 • Udělejte značku v nejvyšším překrytí a skóre hmoždinku.
 • Upevněte vzpěru ke stropu a stěnou bagetu, výztužný rám.
READ  Jak řezat otvor v kovové dlaždice pod trubkou

Důležité! Profil by neměl „chodit“ nahoru a dolů nebo odejít. Je nutné, aby vzpěry pevně stiskl bagetu ke stěně.

Dlaždice

Tento způsob povrchové úpravy je často vybrán pro koupelny a koupelny. Bageta pro stropní strop může být stanovena za následujících podmínek:

 • Dlaždice je plynule bez vysokých kapek;
 • Materiál pevně udržuje, žádnou prázdnotu;
 • S výhodou vysoká kvalita dlaždice (pak je pravděpodobnost štípání snížena na minimum).

Někdy dlaždice nebo porcelánové stonewares jsou uvedeny pouze před údajnou úrovní stropu. Pak se na stěně výše potřebujete šít sádrokartonu nebo dát řešení.

Udělat díru v dlaždice, ne rozdělit dlaždice, budete potřebovat speciální vrták. tvar skvrny a ostrým ostrým. Bude to vítěz nebo z karbidu wolframu. Dlaždice je pohřbeno na malých revolucích. Když je keramická vrstva prošla, vrták se změní na vhodný pro hlavní stěnu (například beton).

Rada! Na vrcholu značky v místě budoucího přílového lepidla kus papíru Scotch. Pak vrták nevede k boku a povrch se nepokládá a neblokuje.

Doporučuje se používat přísnější hliníkový profil. To vám umožní dělat spojovací materiál méně často. To snižuje možnost poškození keramických dlaždic. Zbytek montáže bagety pro strie protáhne jako obvykle.

Dřevo

Domy z tohoto materiálu jsou často vloženy do soukromého sektoru. Ložisková konstrukce mohou být skryta pod silnou vrstvou omítky. Pro upevnění rámu musíte mít dlouhé šrouby (75, 90 a dokonce 110 mm). Existuje ještě jeden rozdíl: Šrouby jsou zašroubovány do stromu, hmoždinky nejsou potřeba.

Plasterton

S pomocí GLCS, stěny často vyrovnávají stěny a lehce odstraňte svažité příčky. Ale karton a omítka. křehké materiály. Je-li instalace stropních stropů přemýšleno předem, otázka je vyřešena snadno. Dost na nehet pod sádrokartonem Hypoteční bar pro upevnění (z kovových výrobků nebo dřeva). Šroubové šrouby do něj a šroub.

Pokud nebyla instalace stropního stropu plánována, je nutné namontovat profil v GLC. Pak se šrouby běžněji otáčí (s krokem od 8 cm) a „vánoční strom“, to znamená, že je náklon v opačných směrech.

Přečtěte si více: Upevnění stropu stropu na sádrokartonovou stěnu

Při instalaci rámečku pro stricí stropy s vlastními rukama je důležité dodržovat přesnost a pozornost. Je také nutné vzít v úvahu materiál stěn. cihly, pěnový blok, dřevo a další, a při výběru profilu, nezapomeňte navigovat typ webu a oblasti místnosti.

Bagety pro zapínání vačky

Instalace stropních stropů s touto metodou je považována za nejdostrannější. Po dokončení práce taková bageta nebude muset pokrýt dekorativní prkno a hadřík je v něm instalován. Má upevnění, které se skládá z pevné a pohyblivé kamery. Tyto prvky jsou určeny k opravě filmu.

řezat, bagetu, strie, stropy

Když jsou plátno umístěny mezi vačky, vytáhne jeden z nich. pohyblivý. V důsledku toho se stává stále více silnější pro lisování stacionárního prvku, dokonce pevně upevňovacího materiálu polyvinylchloridu.

Tato metoda upevnění však neposkytuje dostatečnou tuhost, takže specialisté nedoporučují instalovat vačkové sáčky na povrchu, jehož plošina překročí 20 „čtverců“, protože vrásky budou shromážděny ve velkých velikostech na povrchu.

řezat, bagetu, strie, stropy

Pokud rozhoduje, jak montovat bagety pro stropní stropy, je vybrána metoda CAM, musí být tyč dodatečně posílen. Chcete-li to udělat, můžete použít faktur lustr, pro něj ve stropě Sinus předem namontované konzole. Bageta neznamená, že by neměl být aktivován dekorativní sokl. Podobný produkt pěnové nebo plastů ve formě elegantní hrany se stane vynikajícím doplňkem konstrukce stropní stropu.

Jak skladovat bagetu pro stropní strop?

Upevnění profilu je jedním z nejdůležitějších a odpovědných procesů v instalaci stropu stropu. S vysoce kvalitní a trvanlivou instalací se design bude držet dlouhé roky a není přístupný deformaci: nebude povoleno, samotný profil se neporušuje. Ale vzhled stropu také závisí na upevnění bagety, s různými typy profilu ukazuje zvláštní výsledek. Například při použití neviditelného profilu (profil pro metody harpuny a zdvihu), mezery, které zůstávají mezi stěnou a čepelí, by měly být dodatečně maskovány pomocí soklu nebo dekorativní stuze. Pokud připojíte viditelný profil (profil-clothespin), měli byste být velmi elegantní a nepoškozeni, protože stále funguje jako dekorativní sokl. S rohem během pití by měly být opatrné, protože vzhled stropního stropu závisí na tom.

READ  Jak řezat Calen Glass doma

Instalace profilu

Za prvé, mělo by být předem připraveno pro instalaci bagetové a úsekové plátno:

 • Je nutné osvobodit místnost od nábytku, rostlin a dalších předmětů. Ve vzdálenosti 1 metr od zdi by nemělo být nic, protože bude zasahovat do instalace. Pokud nějaký nábytek nebo jiné položky interiéru nefungují z místnosti, měly by být pokryty ochranným materiálem.
 • Pro urychlení instalace samotné instalace byste měli vrtat otvory v profilu nebo koupit vysoký profil. Nezapomeňte, že plastová bageta je vyvrtána do čtvercové hrany a kov v panelu.
 • Dále by mělo být umístěno kolem obvodu místnosti Lardde pro zastřihovač, který bude roven profilu. Je nutné jej provádět pomocí úrovně.

Před zahájením instalace nebude bránit prostorem a zjistit, kde velká koncentrace drátů, volná stěna a tak dále.

Nápis rohy na bagetě

Chcete-li spustit instalaci profilu následuje z nejnáročnějšího úhlu, pro to je nutné řezat vnitřní a vnější rohy bagety strečových stropů:

 • Otočte a vyjměte profil zadní stranou ke stěně a ve vzdálenosti 1 cm od rohu, nakreslete čáru pro vyžínače na profilu. Pak opatrně napsal zadní stěnu profilu, aniž by poškodila přední stěnu bagety, jemně ji ohněte do tvaru úhlu. vnitřní roh je připraven.
 • Pro výrobu vnějších rohů bagety stropních stropů je nutné připevnit profil ke stěně a ve vzdálenosti 2 cm od úhlu, aby se hladká čára pro vyžínače, bude první na tom místo. Pak, na křižovatce bagety s úhlem stěny, je také nutné nakreslit leder pro zastřihovač, takže tyto dvě značky budou paralelní a je 2 cm od sebe. Nyní musíte tuto část snížit a pečlivě odstraňte s kleštěmi, pak ohnout profil. vnější úhel je připraven.
 • Použití bagety na zakřivení částí stěny, na zadní straně profilu, který potřebujete udělat několik paralelních obrysů ve stejné vzdálenosti a jemně ohnuté do požadovaného formuláře. Na razené části profilu by měl být instalován.
 • Po instalaci bagety v rozích místnosti byste se měli držet spoje pásky, čímž je zpracovávat. Je vhodnější dělat štítek.

Tipy pro montážní profil

Na uvolněném povrchu stěny musíte zašroubovat několik šroubů do jedné části profilu, proto se zvyšuje pevnost přílohy. Jako možnost řešit tento problém, můžete posílit rohy bagety nebo se zaměřit. Aby se neobjevila kondenzát mezi stacionárním stropem a úsekem, musíte vrtat otvory v profilu, který bude sloužit jako větrání. Na zakřivených úsecích stěny je vhodnější použít plastovou bagetu, protože to není jen dobře ohýbání, ale také těsně přiléhající ke stěně. Pokud si nejste jisti svým schopnostem a obáváte se, že se nemůžete vyrovnat s instalací profilu, je lepší důvěřovat této práci profesionálům. Udělá vše hladce a efektivně, a nemusíte se obávat o skutečnost, že vnější rohy bagety strečových stropů se budou nepřesné, a plátno se časem přepne. Hlavní věc není ušetřit na průvodce a materiály, ale poskytnout preferenci firmě, která poskytuje své produkty a služby po mnoho let.

Rada z ASTA m

Pro správné vytváření vnějších a vnitřních úhlů s pomocí plastových bagetů, naši specialisté doporučují používat speciální nůžky, které si můžete zakoupit kliknutím na odkaz.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS