Jak řezat brzdu doma

Jak snížit panel Dřevo Fiberboard doma?

Počáteční surovina pro PVC stěnové panely je polyvinylchlorid, který se vlije pod vysokým tlakem v plnivo (slévárna).

Tato metoda se nazývá metoda vytlačování. Pozemní přírodní křída Přidat do složení materiálu, jejichž množství je obvykle ne více než 40%.

Kromě barvení se dekorační panely provádí pomocí tepelného tisku nebo ofsetového tisku, ale poslední metoda je aplikována méně často kvůli jeho vyšším nákladům.

řezat, brzdu, doma

Termální tisk se aplikuje na speciální stroj s horkým válečkem, který zatlačte termofilm na povrch výrobku. Je tedy možné dosáhnout rychlého přenosu výkresu a jasný a jasný otisk a samotný panel nepotřebuje léčbu laku, na rozdíl od použití ofsetového tisku.

Možná budete mít zájem o článek o tom, jak oddělit koupelnu s plastovými panely s vlastními rukama.

Jak snížit panel Dřevo Fiberboard doma?

Délka panelů je více než dva metry, takže, zvláště pokud neexistuje žádná doprava, nebo nepohodlně nést, snížil přímo v obchodě, a co dělat doma, pokud potřebujete vidět?

Pro řezání se doporučuje používat následující vybavení:

 • Dřevěná pila. nedoporučuje se vzít s velmi velkým zubem, jinak se okraj uvolní, že je to, že zuby mohou hákat a vytáhnout dekorativní film;
 • Hoven pro kovu. řezy přesně a opatrně, ale pomalu, proto může být použit pro izolované případy, kdy je třeba upravit;
 • Rohové broušení s řezným kruhem. řezy rychle a přesně, ale tvoří se spousta prachu, takže vhodný pro práci na ulici nebo během generální opravy;
 • Elektrolzik. vhodný pro práci v místnosti, protože je možné připojit vysavač k němu.

Čepel s silou je lisována k materiálu, po kterém řez ostře vytváří a vylézt fragment s rukama, zatímco řezání filmu z opačné strany na nůž, a nůžky pro kov mohou být použity.

Split ručně plechový dřevo-čip nebo laminát dřevo-štípaný sporák je poměrně reálný. Pravda, sotva se vyhnout vzhledu žetonů a otřepů, ale můžete se pokusit snížit jejich počet a velikosti.

Existuje několik pravidel, která by měla být držena se stromovými panely:

 • Řezací plechy musí být vyrobeny na rovném pevném povrchu. Pro řezání velkých panelů můžete přizpůsobit dva velké tabulky (výška by měla být stejná!);
 • Aby bylo možné odstranit vzhled čipů, nalepte lepkavou pásku nebo dobrou mastnou pásku přes řezu, která bude držet okraj laminované vrstvy;
 • Pro řezání s ruční pila, vyberte hadřík s meliem zubem. Viděl zuby by měly být dobře naostřeny. Musíte poslat pila s mírným tlakem, za akutního úhlu k povrchu, neustále ovládat jeho polohu;
 • Pro řezání desek dřeva dřeva a laminátové dřevotřískové dřevotřískové desky s electrolklem Bias Lardke pro zastřihovač spánku, měli byste poškrábat nebo dokonce proříznout. Je nejlepší použít ostrý nůž pro řezání trvanlivé vrstvy laminátu;
 • Nainstalujte domácího mazlíčka malým inverzním zubem;
 • Vyberte maximální rychlost zatížení, vypněte „kyvadlo“;
 • Zajistěte hladkou porážku na lince na lince a vede Jigsaw striktně podél ní;
 • Lobzik by měl být pevně stiskl k povrchu řezání.

Všechna tato doporučení pomáhají správně spjat a snížit dřevotřískovou desku, ale čipy, nicméně je zcela nemožné vyhnout se. Proto, pokud je tak důležité, aby se dokonale hladký, hladký sušičku pro vyříznuté střih, bez štípání a stopy pily, měli byste kontaktovat specializované workshopy, kde vyříznete jakýkoliv tvar z listu dřeva.

Instalace fibreboře panelových panelů není něco vážného, ​​díky čemu je tak populární u každého, kdo chce ušetřit na objednávkových službách a zároveň získat velkolepý povrch.

Délka panelů je více než dva metry, takže, zvláště pokud neexistuje žádná doprava, nebo nepohodlné, řezané přímo v obchodě. A co dělat doma, pokud potřebujete vidět?

READ  Jak řezat skleněné skleněné frézy doma

Vše o řezání brzdače

Standardní rozměry plechů Teplá deska (jsou stále krátce nazývány organitidou). od 1,22 do 3,66 m na délku a od 1,20 do 2,14 m široké. A jejich tloušťka začíná od 2,5 mm a končí 2,5 cm. Listy alternativních a pevných druhů tohoto materiálu mají obvykle více celkových rozměrů než měkký, ale stále. v rámci zadaného. Celé listy Fibustníky jsou zřídka používány a pro výrobu nábytku v domácích nebo průmyslových podmínkách jsou řezány na potřebné rozměry jednotlivých polotovarů.

Sbalené odrůdy

Použít organizační listy ekonomičtější, ne umožnit velký odpad, na moderní nábytkové rostliny řezací materiál první produkují pomocí počítačových programů, včetně harmonogramu. Затем переносят результаты либо в программируемые распиловочные станки, либо делают разметки вручную по размерам, полученным в программе. Далее происходит резка листов на отдельные заготовки имеющимся оборудованием или инструментом.

I v domácích podmínkách je dobré nejprve vypracovat plán řezání dřevovláknitých desek a použít materiál co nejšetrněji. I když potřebujete jen část desky, stojí za to zvážit, jak ji správně rozříznout. Tento praktický materiál pro farmu může být vždy užitečný.

Existuje několik variant řezání desek z balkónových desek.

 • Čtvercové řezání. Vyrábí se v přímých liniích. Obrobky jsou obdélníkové.
 • křivočaré. V tomto případě lze desku vyrobit do různých nepravidelných tvarů – od jednoduchých kruhů až po složité, klikaté tvary.
 • Smíšený. V takových detailech získaných řezáním jsou také rovné a kudrnaté tvary.

Jak řezat brzdu?

V závislosti na tloušťce těla organického těla byste měli vybrat nástroj pro řezání. Lepší, samozřejmě koupíte speciální stroj, který se může vyrovnat s materiálem jakékoli tloušťky. Ale pro jediné řešení problému, například pokud potřebujete opravit pár boxů v šatníku nábytku, nikdo nebude získat drahé vybavení. Proto pro takové funguje, následující nástroj se čas od času vyjde:

Ukazuje se velmi přesně řezat elektrické kolo, pokud má laserový podsvícení směru pohybu. Dokonalá rovnováha je pozorována při práci s kruhovým. Musím říci, že electrolovka a kruhové jsou docela populární nástroje v domácnosti, takže tyto metody jsou velmi důležité a přístupné domácím řemeslníkům.

Pokud tloušťka stromu plechu není více než 3 mm, není těžké odříznout několik dílů a obyčejného ostrého nože. Často v garážích je frézka, takže frézování a frézování z organizace malých sochorů. Pro jednoduché přímočaré polotovary rozdělte list dřevěné vláknité kamny úhlovou bruskou.

Ve zvláštních případech přijmou potřebný nástroj k pronájmu, který bude stát levně, nebo jsou určeny specializovaným podnikům.

Jak řezat?

Dřevěné vláknité desky musí vidět na vodorovném povrchu, například na stole nebo speciální pilagrafický pracovní stůl. Povrch musí být stabilní, jinak přesnost nebo hladce řezání při práci s vibračním elektrickým nástrojem a je obtížné dosáhnout manuální pila. Sporák se musí dotýkat povrchu stolu.

Při řezání materiálu s elektrolickým bizonem řezem z listu by měl být prázdný vpravo od nástroje. V případě manuální pily není tento faktor povinný. umístění listu závisí na pohodlí průvodce při práci s ním.

Pracuje s skládačkou, musíte mírně zatlačit list organické v oblasti řezu na povrch stolu, který pomáhá čistit. bez „třásně“ na okrajích. řezání. Při vyzvednutí hacksaw s malými zuby je nutné, aby okraj byla hladká, udržujte ho pod mírným ostrým úhlem k řezu.

V případě provozu by kotoučová pila měla být použita kotouči pro rohové brusky určené pro dřevo. Pokud řezáte běžný kruh, které jsou vybaveny kruhovými pily na stromě, pak se vyhněte štěpku na okrajích pily.

Pro řezání polotovarů malých velikostí vložky malé tloušťky, nejlepší nástroj může být nůž s ostře ostřenou čepel a špičkou. Zde je také nutné, aby list fibrilu stromu je pevně umístěn na povrchu. V tomto případě je možné snížit i na podlaze, protože vznášející se hrany obrobku nad okrajem tabulky nejsou nutné. Nicméně, je nutné dát něco pod upevňovacím prvkem pro ořezávání vyžínače, pokud je nežádoucí poškození povrchu povrchu, na kterém se provádí práce. Dále, s pomocí kovového vládce na linka značení na těle organizace jsou řezy vyrobeny na ostrým špičce nožů, dokud se socho nevypadne. Je třeba poznamenat, že nůž se vypne, aby se rozřezal poněkud přesný velikost sochoru s hladkými hranami.

READ  Jak řezat čtvercovou otvor v kovu

V každém případě, kdy okraje obrobku nejsou příliš hladké a čisté, mohou být zarovnány a sídlí s hoblíkem, mělkým suchým papírem nebo souborem.

Pokud musí být pevný list snížit na polovinu, je lepší najít asistent, který by ho držel během pilového dílu visícího z horní části stolu. A můžete také použít dva tabulky, umístění značky desky pro řez v intervalu mezi nimi.

Co pila pila fibrille deska?

Pro hladké vodotěsné desky je nutná vlhká deska pro zastavení řezného nástroje, který má podpěrnou část. Tento nástroj je kotoučová pila, která je vždy hladká a jemně může řezat téměř jakýkoliv materiál.

Možnost dobré. Fantasy pi la se schopností změnit úhel útoku (a ujistěte se, že v charakteristikách byla hloubka řezu větší než výška vašeho soklu). Možnost jednodušší. Hoven pro kovový pahýl.

Dekorace stěn a stropu

Teplé desky jsou také v poptávce po dekoraci stěn a stropů. Zvláště často je použití tohoto materiálu uchýleno k fázi dokončovací práce během výstavby kabin, venkovských domů, přístřešků a garáží, což z něj činí velmi demokratickou cenu.

Hřebíky klobouků na stropě je třeba zpracovávat před dalším lemem

Pokud se pěnová pěna používá jako vrstva stínění tepla, používá se k lepení s vláknitou deskou, můžete použít bodovou montáž na kapalné nehty. Použití minerální vlny, budete muset trávit čas na kohoutku bedny. V tomto případě těsnicí švy pro snížení intenzity práce, prováděné s dekorativními horskými hliníkovými prvky nebo dřevěnými prken.

Pokud jsou stěny vyrobeny z dostatečně odolného materiálu (cihlový, pěnový beton), je možné upevnit brzdu přímo na ně bez přepravky, s použitím vhodných polymerních lepidel a tmelů. Pro zvýšení vodotěsné, takové stěny po instalaci jsou zpracovány hydrofobními laky nebo barvami. Použití poněkud dražšího typu fiberboard (například laminát), dostanete mnohem estetický povrch stěny, která nebude potřebovat další povrch.

Pokud chcete, aby stěny vypadaly více estetické, můžete ozdobit brzdu jejich tapety.

DŮLEŽITÉ: Před lepidlem na plochu na fibernici by měl být povrch odebrán, a pak pokryté nátěrem!

Pro hladinu dopadu vlhkosti obsažené v lepidle namontovaným na stěně na desce dřevěných vláken je nejlepší pokrokovat listy horké (zahřáté na 50 ° C) s olejem nebo akrylovým primerem. Před tím, než pečlivě čistěte upravený povrch z prachu a odpadků.

Pokud byla instalace vlakové desky vyrobena pomocí nehtů, pak, aby se zabránilo korozi skvrn na tapetu, v této fázi bude také utěsnění všechna místa upevnění s tmelem. Tmel (a v několika vrstvách) bude mít také umístění spojovacích desek, jinak, po slalování s tapetou budou spoje stále viditelné.

Po dokončení přípravných prací můžete začít lepidlo. V tomto případě se lepidlo nanese na řezané stěny, ale na povrchu stěny. V opačném případě je technologie práce na platu podobná obvyklému.

Podlaha to udělat sami

Teoreticky, z brzdy může udělat celou místnost. Je docela vhodné pro vytváření stěn (potřebujete pouze být dvojnásobek a dobrý hluk izolační materiál byl položen mezi nimi). Dokonale slouží fibránku jako strop, je vhodné pro podlahu.

Pro dlaňat podlahu je nutná vlákna pro výběr alespoň 6 milimetrů tlustých, vysokou hustotu a není rafinována.

Teplé desky lze položit i na provozní dřevěné podlaze, hlavní věcí je, že nejsou žádné velké kapky na výšku, jinak je fibril deska prostě kecy. Pokud uděláte takovou podlahu zpočátku, potřebujeme zpoždění. Přes ně mohou být položeny listy fibril. Nebo můžete udělat dřevěný návrh podlahy z non-hrany desky, a nahoře, aby položil fibrilorační desku.

READ  Indikátor náboje elektrického šroubovák

Tento povrch, ke kterému budou položeny desky stromových vláken, musí být zpracovány. Pro dřevo, například horký olej.

Pokud rolujete listy na starém dřevěném povlaku, je nutné zavřít všechny otvory a velké sloty. Taková příprava prodlouží životnost hotového pohlaví.

Každá fibreboard musí být připojena kolem obvodu. Je důležité, aby byl hotový povrch hladký. Shora můžete dát jakýkoliv povlak. Kamna ze skleněných vláken je vhodný i pod linoleum a keramická dlažba.

Spustit podlahu brzdy je poměrně možné nezávisle a dokonce i bez pomocníků. Práce nebude trvat dlouho. Kvalita takového návrhu podlahy bude dostatečně vysoká a cena je malá.

Warfather deska. univerzální stavební materiál, nicméně, aby se provádí vysoce kvalitní instalace, musíte pozorovat některé jemnosti.

Jak zvýšit fibreboard na staré dřevěné podlaze lze zobrazit na

Sklolaminát řezbářství pro začátečníky

Dřevěný vláknitý sporák může sloužit jako vynikající materiál pro začátečníky. Má následující výhody přes dřevo.

Žádné chybějící vrstvy (v rovině je to homogenní, na rozdíl od stromu)

Nevyžaduje přípravu povrchu na vlákno ,

Dostupnost. Velký počet produktů (zejména nábytku), které jsou zastaralé a emitované, obsahují části z vlákny a mohou být zachyceny v blízkosti likvidace odpadků ,

Nástroje pro řezačky mnoho, ale hlavní z nich:

Kurkarza. Dláta pro odstranění materiálu a formy pozadí

Razítka. Vytvořit různé textury. Mísa všech pozadí.

Nejvíce jen naučí geometrické vlákno. pro její dost a jeden nůž nářadí jehně. Pro urychlení tohoto typu podprocesu můžete použít akutní chisel. které lze snížit najednou dvě strany.

Zde je příklad geometrického vlákna pravdive na stromě. Ale myslím, že není těžké si představit, že vyřezávaných plochých částí vyrobených z fibreboard, můžete snadno postavit podobnou krabici. nebo sbírejte polici pro knihy. barvy. Malé sochy. a t. D.

Začátečníci navíc mohou vyzkoušet své silné stránky z fotografií, jak jsem udělal před 20 lety.

Možnost s kovovými nůžkami

To je nejdůležitější metoda, když je přesnost a kvalita zanedbána ve smyslu rychlosti. Zde se nemůžete obtěžovat s hladkými povrchy, jednoduše při řezání by nemělo být příliš zvedáno do desky na přestávce, jinak to může sotva trhliny. Chcete-li přivést okraj obrobku po takovém řezání, bude muset pracovat dlouho pracovat na dlouhou dobu a pískat.

Pokud neexistuje žádné elektrické nářadí po ruce, a pro nůž je pracovní plán příliš velký, můžete použít obyčejnou hacksaw na stromě s malými zuby. To bude určitě lepší než řezání brzdní desky s nůžkami železem. Ano, a rychlejší než hodně.

Mezi přípravné operace opět příprava plochého povrchu s hladkým okrajem samotného stolu. Když je povrch, leží ležící list organizace, vysvětlíme, jak řezat listy dřevěné brzdy na polovinu nože. Pokud opravdu řezáte list na polovinu, bude nutné potřebovat partnera, který bude udržovat další okraj dřevěné fibrilské desky nebo druhý stolní deska bude zapotřebí, což nedává tuto hranu podepsat a jít na přestávku ( jako však v předchozích případech s elektrickým kole a kruhovým).

Řezání rybářské linka pro vyžínače Hacksaw by měla být umístěna od povrchu listu dřevěné desky pod velmi ostrým rohem. Je nutné tak, aby „třásně“ byl menší. Ano, a přesnost přesnosti bude vyšší. Když je list řezán v polovině okrajů také vyčištěno s brusným papírem a všechny. Proces je dokončen.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS