Jak řezat Calen Glass doma

řezat, calen, glass, doma

Řezání kalenického skla doma

Z tohoto stádia záleží na tom, a proces přípravu sám závisí na tom, jaké sklo se rozhodnete použít pro řezání. Nové sklo, zakoupené speciálně pro cíl, jen tak otřete, a používat nejlepší noviny pro toto (to bude vyhnout rozvodu a sedimentárnímu neštovice). S dřívějším použitím materiálu bude muset pracovat, utratit mnohem více úsilí. Za prvé, musí být důkladně opláchnuty pomocí speciálních prostředků pro mycí sklo. Zadruhé, odmašťování hadříkem navlhčeným, například v petroleji a nakonec, suchý v uzavřené místnosti, aby se zabránilo prachu od vstupu do povrchu.

Skleněná příprava navíc implikuje a řezání. Jak víte, naprosto zbytečnou produkci při práci se sklem se sotva můžete dosáhnout, zejména pokud jste pojali, abyste získali produkt není poměrně správný geometrický tvar. Přesný výpočet však povede ke snížení možného odpadu na minimum. V této fázi bude racionálnější řešení vyrovnání delší strany skla s dlouhou stranou obrobku. Všimněte si, že výsledné ořezávání by nemělo být vyhozeno, mohou být použity v budoucnu vytvořit nové produkty.

Jak snížit temperované sklo s vlastními rukama?

Snížit tvrzené sklo v obvyklém porozumění nemožné. Po vytvrzení se materiál změní své vlastnosti. Calen Glass je známější jako obvyklý spotřebitel nazvaný „Safe“. Jeho řezání v tradičním smyslu povede k tomu, že materiál je prostě zhroutil do mnoha malých fragmentů. Nicméně, navzdory stávajícím omezením, s velkou touhou, takový materiál docela úspěšně řez. Práce přichází na skutečnost, že sklo je nejprve žíháno, a poté to řezy. Pak, pokud je to žádoucí, sklo může být znovu válcováno, aby bylo opět velmi odolné a bezpečné.

Rozdíl z tvrzeného skla z běžného.

Jak jen snížit sklo doma s rukama ve skleněné frédě

Paseing opravy práce na domě Každý vlastník bytu dříve nebo později čelí potřebě zasklívacích oken, dveří nebo regály.

Dobré sklářské dovednosti jsou pořízeny pouze praktikováním, často docela prodloužené. Není však tak těžké zvládnout techniky pro tuto specialitu.

Naše tipy na přípravu a bezpečné způsoby, jak snížit sklo při opravě bytu s vlastními rukama, jsou navrženy tak, aby vyloučily typické chyby povolené nezkušené nováčky, pomáhají pochopit jejich hlavní důvody, eliminovat z práce.

Přečtěte si je. Zobrazení elementární přesnosti a opatrnosti, je docela možné se naučit pracovat se sklem s jistotou a spolehlivě.

Pokud výsledek nefunguje

Musíme být připraveni a k ​​takové situaci. Může se vyskytnout v neexistenci zkušeností nebo porušování technologie.

Poškozená část ze servírovací strany non-kousnutí hrany může být opatrně odstraněna pomocí štěrbin na straně skleněné frézy nebo kleště. Okraje se vypnou s jarem. Budou muset být zasaženi brusným papírem.

Správný plátek na skle je vytvořen kvůli dovednostem vytvořeným na základě pochopení vlastností sklářského designu a technologie sklářství.

Technologie instalace rámu

Před zahájením instalace je nutné připravit místo pro připojení naklápění. Jeho povrchy musí být zcela vyčištěny od starých nehtů, klipů, SMEASERS. Je důležité poskytnout jednotnou rovinu nastavení skla na všechny hrany bez zkreslení.

READ  Jak řezat plexisklo doma

Jakékoli zjištěné nesrovnalosti zarovnávají a položí tavení. Není těžké koupit nebo udělat to sami.

Jak opravit sklo

Doma se používají dvě montážní metody:

Upevňovací hřebíky řemínek jsou vhodné pro skóre s kladivem, ale boční povrch dláta. Bloky jsou aplikovány tím, že ho drží sekcí SLASHING během sklo.

Co potřebujete vědět o tvrzeném skle k jeho řezání?

Tvrzené sklo je charakterizováno zvýšenou pevností. Používá se pro zasklení balkonů, lodžií a lehkých otvorů. Z tohoto materiálu vytváří různé nábytkové a průsvitné provedení. Pokud je to nutné, musí být pro tento proces pečlivě připraven, pečlivě připraveno, pečlivě studoval všechny vlastnosti události.

Nejprve by měly být studovány vlastnosti tvrzeného skla. V podstatě je tepelně leštěný materiál. Pro jeho výrobu se používají neleštěné a leštěné skleněné tabule. Přímo kalení se provádí speciálně určené pro tyto pece.

Řezání skla musí být vyrobeno na rovném povrchu s bavlněným hadříkem nebo kusem papíru.

V takových agregovaných sklo zahřívá až 680 stupňů. Při této teplotě je částečný změkčení materiálu. Dále, rychlé chlazení skla pod vlivem rovnoměrných proudů vzduchu. Nejprve ochladí povrchovou vrstvu. Vnitřní v procesu je podroben zbytkových kompresních napětí. Je to díky němu jako výsledek, tvrzené sklo se stává tak tepelně odolným a mechanicky odolným.

Podle průměrných dat je pevnost tvrzeného skla asi 6krát vyšší než stejný indikátor pro běžný materiál. Rozbít bez touhy to udělat úmyslně docela obtížné. I když se výrobek od prudkých sklo přestaví, musí se materiál přeměnit v množství malých fragmentů bez ostrých hran, aby se na nich zranily, protože by se mohlo dojít v případě konvenčního skla, nebude fungovat.

Všechny fáze práce, včetně zpracování hran, se provádějí ve výrobě. Je to ještě hotovo před odesláním sklenice do trouby pro kalení. Po dokončení všech souvisejících aktivit není tvrzený materiál podléhá jakýmkoliv mechanickým účinkům. Pokud si přejete, něco bude muset změnit první provést žíhající sklo.

Rozsah použití takového materiálu je poměrně rozsáhlý. Tvrzené sklo je populární ve stavebnictví a zasklívacích dveřích a okenních otvorech, sálové kabiny, nábytek a další návrhy. Takže pokud plánujete provést trvanlivé a spolehlivé zasklení, ale nemáte řezné sklářské dovednosti, přečtěte si navrhované pokyny podrobně a dělat vše v souladu s manuálem. Pokud si myslíte, že takový proces je pro vás příliš komplikovaný, je lepší se okamžitě odkazovat na služby specializované společnosti pro objednání produktů požadované formy a velikosti, se všemi požadovanými výřezy a otvory.

Požadované nástroje

Jak bylo uvedeno výše, řezání kalenického skla může projít pouze při použití speciálního vybavení a nástrojů. Je to následující:

 • Speciální pec pro zpracování snímaného skla.
 • Temoregulator.
 • Galnik.
 • Povrchový marker.
 • Kamenné broušení.
 • Speciální řezačka na sklo.
 • 6 mm průměr, vyrobené ze dřeva.
 • Body určené pro ochranu očí. S řezáním může tvořit čipy, které odjíždí z řezné zóny.
READ  Jak řezat vlnitou lepenku doma

Se speciálním vybavením, řezané skla s přesnou velikostí a vysokou kvalitou konců.

Jak řezat kalený sklo

Všichni důvěryhodné odborníci tvrdí, že řezání Kalenny Glass je nemožné. Nicméně, tři způsoby jsou známy, jak řezat Calen Glass, aniž by se uchýlil k nadpřirozeným silám.

Hydroabrasivní řezání kalenického skla. metoda je podána pod obrovským tlakem (až 4 tisíc). bankomat.) Voda do speciální komory, kde se voda smísí s abrazivním práškem, a pak přes velmi tenkou trysku (0,2-0,4 mm o průměru), posunutý na zpracování povrchu. Rychlost vody dosahuje 1000 m / s (3 rychlosti zvuku). Řezy a ocelové brnění, ne skutečnost, že sklo.

Řezání rány sopečným kruhem

řezat, calen, glass, doma

Řezání brusným kruhem. sklo je připevněno na pohyblivém stole a něco jako úhlová bruska s abrazivním kruhem (například z sopečných) malé tloušťky je spuštěno nahoře. Předpokládá se, že s malým dodávkou stolu s ohledem na kruh a intenzivní zalévání řezné zóny s mazacím chladicím chladicím prostředkem, způsob může vést k úspěchu.

Řezání s dovolenou. Pod „vydáním“ (nebo „žíháním“) v tomto případě se rozumí výlet na jih, ale ohřev skla na teplotu, při které bude vstřikovací účinek odstraněn.

To znamená, že sklo se vrátí do svého obvyklého stavu, po kterém lze zpracovat a v případě potřeby znovu vytvrdit.

Je možné, že teoreticky je tato operace proveditelná, ale nejvíce primitivnější výpočty naznačují, že je levnější koupit (viz. Článek „Kde koupit Kalenoe Glass?) Konvenční sklo, nakrájejte na kousky požadované formy, vyvrtejte potřebné otvory a potom. vytvrzeno.

Bezpečnostní předpisy

Přístupy k tomu, jak správně řezat skleněný válec nebo diamantovou řezačku. Hlavní věc, kterou je třeba dodržovat určitá pravidla a zapamatovat si bezpečnostní techniku:

 • Nosit prostředky šité: rukavice a brýle;
 • Dejte sklenici na rovný povrch a zkontrolujte, zda leží dobře a ne vibrovat;
 • Na koncích řezu, takže je možné oslabit tlak a vyhnout se hranám hrany;
 • Diamantová skleněná fréza je odebrána na základně rukojeti a je prováděna bez zvláštního tlaku na zamýšlené linii;
 • Řezání válečkového skla je upnut s pramenem mezi velkými, bezejmennými a středními prsty a ukazováček je zodpovědný za tlak. Mělo by být stisknuto, aby se bílý šum;
 • na zadní straně mírně klepat na linii řezu;
 • Přesuňte sklenici na okraj stolu a rozbalte řezu.

Rada specialisty! Hladké čáry pro řezačku lze získat, pokud používáte pravítko. Tak, že linka se nenarazí, je nalepena oboustranným tenkým skotem. To usnadní a cítil.

Existuje poměr mezi šířkou skla a šířka pásu, která je volně otřesena:

Šířka sklo, mm Šířka pásu, mm
3 3
4 5
5 7
6 devět
osm 12

Masters mají svůj vlastní rukopis při práci se skleněnými plochami, ale by měly dodržovat některá obecná doporučení o tom, jak snížit sklo:

 • Na řeznici skla není žádný silný tlak, takže řezné hrany nejsou rozdrceny;
 • Jeden řádek pro zastřihovač je jeden řez, opakovaně „dělat to“ na jedné stránce je nemožné;
 • Pohyb frézy skla musí být rychlé a sebevědomé. Optimální: 1 m za 2 sekundy;
 • K okraji poklesu tlaku, což umožňuje otevřít hrany;
 • Nakreslete značení stolu, ne samotný sklo.

Požadované nástroje

Jak bylo uvedeno výše, řezání kalenického skla může projít pouze při použití speciálního vybavení a nástrojů. Je to následující:

 • Speciální pec pro zpracování snímaného skla.
 • Temoregulator.
 • Galnik.
 • Povrchový marker.
 • Kamenné broušení.
 • Speciální řezačka na sklo.
 • 6 mm průměr, vyrobené ze dřeva.
 • Body určené pro ochranu očí. S řezáním může tvořit čipy, které odjíždí z řezné zóny.
READ  Jak vyrobit hydraulické rypadlo z injekčních stříkaček

Se speciálním vybavením, řezané skla s přesnou velikostí a vysokou kvalitou konců.

Historie původu a vlastností

Zpátky v dávných dobách, to začalo aktivně používat uran. To dokazuje archeologické nálezy mozaiky. Její fragmenty, ve kterých byly uranové inkluze přítomny byly nalezeny v domě italského rezidenta v Cape Rasillipo. Seznamka Otevření 80 let Bc.E. Několik později se těžba začíná usadit ze stříbrných dolů v Čechách. Látka byla použita jako barvivo skleněných věcí pro interiér, nádobí a prvky výzdoby. Uranium je Discoverer je německý chemik Martin Claprot. Byl to on, kdo experimentoval s barvicím sklem s uranem.

Plná výroba uranového skla v průmyslovém měřítku začala v roce 1831 základním vzorcem Izefa Ridel. Vytvořil materiál žluté a žluté zeleně. Jméno první bylo Angelb, druhý. AnnaGryn. Pak z uranového skla poprvé začal vyrábět foukání vázy, brýle a brýle s gravírováním.

O něco později, ve druhé polovině 19. století, výroba uranového skla vyvinula a začala být aplikována všude, včetně v Rusku. Každý výrobce přispěl k formulaci. Barevný gamut skleněného materiálu zahrnoval bílé, hořčice, modré a tyrkysové odstíny. Také změnil průhlednost skla. Průsvitný materiál začal zavolat vazelínu a neprůhledné zelené uranové sklo. jade.

Jak vypadá uranové sklo

Největší množství skleněných výrobků s příměsí uranu bylo provedeno v letech 1880-1930. Některé z nejznámějších firem v té době byly angličtiny a „Davidson“. Učinili úpravy dekorace objektů. Začal plíseň povrchu kyseliny pece a zdobí diamantový závit, stejně jako při řezání krystalu. Zajímavé pozornosti produkty, ve kterých je uran spojený s jinými typy skla. Zdobené nádobí gravírování s různými vzory. Po přidání oxidů železa byly získány nové odstíny.

Navzdory krásy skla s uranem byla jeho výroba velmi škodlivá. Zdraví brýlí v důsledku neustálého kontaktu s oxidy uranu. A poškození z něj byl způsoben nejen v době nedostatečně rozvinuté výroby, ale později, když vedoucí rostliny přesunuty do způsobu výroby lisů. Po nějaké době, továrna pro vytvoření krásného zářícího skla zavřená a výroba byla navždy přerušena. Bylo to pro období druhé světové války. Nyní najít originální zářící vázy a příbory mohou s výjimkou bleších trhů, v soukromých sbírkách nebo se stát jejich vlastníkem dědictví.

Hlavní vlastnosti uranového skla je jeho radioaktivita, ale pouze ve velkém měřítku. Ve skle se tento prvek smísí v množství ne více než 3% celkové hmotnosti. Takový poměr hlavního složení a škodlivé látky není nebezpečné.Další jedinečný majetek uranu. schopnost dát sklo je krásný zelenavý odstín. Pokud jsou produkty z takového materiálu umístěny pod ultrafialovým materiálem, vydávají světlé kyselé zelené světlo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS