Jak řezat díru pod dřezem v keramaru

Samořezný otvor v žulovém dřezu

Šli jsme do minulých časů, kdy byla absolutní většina lidí smaltovaly dřezy v kuchyních. Dnes může každý člověk v závislosti na kuchyni navrženém designoucím interiérů instalovat mytí z široké škály materiálů. Taková „přípustnost“ může způsobit potíže, pokud budete kromě standardního mixeru, přejete nainstalovat další zařízení (filtry nebo systémy pro čištění vody, detergentní dávkovače a tak dále).

To je obzvláště pravdivé, které jsou vyrobeny z přírodních nebo umělých materiálů (žula, porcelánové kameniny, keramika, kámen a tak dále). Vysoká tvrdost a křehkost těchto materiálů představuje určitou složitost vrtání, zejména pokud se rozhodnete udělat potřebný otvor sami.

Chcete-li vrtat otvor v žulovém umyvadle, budete potřebovat: ruční vrták, karbid nebo frézovací fréza, výhradně vrtačka o průměru 6. 8 mm, mazací a chladicí kapalina a „sprej“, který může být vyroben z láhev domácích detergentů. Jako řezačka, doma, můžete použít diamantovou nebo bimetalovou „korunu“, kterou lze zakoupit ve stavebnictví nebo obchodech nástrojů, a je vhodné použít humor nebo emulzátor jako mazací kapalina. Pokud nemáte možnost nákupu těchto kapalin, pak můžete použít mýdlovou vodu. A vlastně kuchyňský dřez, koupil jsem model Granfest F-12, černý.

Na většině modelů značkových kilometrů, na zadní straně, několik malých vybrání, které nám pomohou vyhnout se centrování budoucí díry. Podle pokynů pro provoz zařízení, které budete navíc instalovat, vyberte místo jeho budoucí instalace.

Vrtání vrtáku se průměr, který se rovná průměru drátu kolejnice nebo hlavy, vyvrtejte otvor. DŮLEŽITÉ: Vrták musí „plavat“ v mazání a chladicím prostředku. To je nezbytné z několika důvodů: 1. Při vrtání nemusíte dělat nadměrné úsilí. 2. Takže můžete ušetřit ostření vrtáku a tím rozšiřte životnost. 3. A konečně to pomůže vyhnout se nadměrnému ohřevu nejvíce žulového umyvadla a zabrání se jeho zničení.

Po vyvrtání díry otočte mytí aut a zajistěte v proplachovací vrtáku nebo korunout a pokračujte do utopení o průměru, který potřebujete. Netřeba dodávat, že průměr frézy nebo koruny by měl být roven instalačnímu průměru dalšího vybavení. Ve všech moderních směšovačích, dávkovače pro kapalné mýdlo podlahy rovné 3,5 cm. Vyvrtejte otvor s frézou nebo hlavou je nutný od přední strany, protože výstup může tvořit čipy v důsledku skutečnosti, že je téměř nemožné určit poslední sekundy vrtání a snížení zatížení na vrtáku včas. Nezapomeňte, že v této fázi vrtných otvorů musíte „nalít“ na nástroj s mazacím a chladicím prostředkem. Na rozdíl od vrtání díry pomocí vrtáku byste neměli moc na vrtačku.

V důsledku poslední fáze práce musíte mít nějaký bagel, který bude indikovat, že jste se neobtěžovali vrtačku během vrtání a kvalitativně splnil váš úkol.

Další nástroje

Profesionálové zabývající se vrtáním porcelánových kamenin mohou využít další vybavení: balíčky, diamantové Crown centrování zařízení, středící zařízení pro diamantovou vrtací korunou, vodič, válec pro snížení kapaliny v diamantových diamantových korunách nebo vrtáku. Pro práci bude nutné potřebovat šroubovák nebo vrták, možná. držák vrtáku.

READ  Hydraulický zvedák se při zatížení nezvedá

Balerie se používají v případech, kdy se stává nezbytnou vrtat velmi velkou díru v porcelánové dlaždice. Jsou upevněny ve vrtáku stejným způsobem jako vrtačku.

Středící zařízení se používá k zabránění korunce. Pro jednorázové práce je přípustné rychle vyrábět zařízení od překližky nebo dřevěných kusů (s vrtacími otvory v požadované velikosti).

Dirigent je profesionální zařízení pro maximální přesné rovnání porcelánových dlaždic. Jeho schůzka je přesně nasměrovat vrták ve stanoveném místě. Balón pro snížení kapaliny při teplotě korun nebo vrtáků je určen pro chlazení konstantním tokem vody.

Další kritéria výběru

Jak vyvrátit otvor v cerebrospray vzhledem k řeznému prvku, srozumitelné. To však není jediná věc, kterou je třeba zvážit při výběru nástroje. Musíte také zvážit požadované parametry výsledku a počet provedených bubnů.

Velikost

Před vrtáním porcelánové dlaždice se provádějí přesné označení. Koneckonců, zde jsou chyby někdy nepřijatelné. Průměr díry je zde důležité vybrat vrtačku. Výrobci nabízejí nástroje téměř libovolnou velikost, ale ve velké poptávce se používá 6-12 mm ve 2 mm přírůstky.

Rozsah přípustných rozměrů diamantových korun je znatelně širší než válec. Je to 8-150 mm. Častěji se Průvodce používá k uchopení od 20 do 100 mm. To je vysvětleno parametry trubek a krabic pro inženýrskou komunikaci.

Stojí za zmínku o jednom místě ohledně označování výrobků pro vrtání. Průměr zařízení může být specifikován jak v mm, tak v palcích. V případě potřeby je třeba vzít v úvahu tvorbu přesných otvorů.

Řešení Jak vrtat porcelánové kameniny lze řídit doporučeními mistrů. Vztahují se k malým nebo velkým otvorům.

Malý průměr Velký průměr
Malé velikosti zahrnují přistávací místa pro hmoždinky nebo kanály pro sebeobchod / hřebíky. Nejlepším řešením bude diamantový vrták pod brněním a kroužkem. Pro tvorbu otvorů pro inženýrskou komunikaci lze použít pouze diamantové koruny.

Stojí za zmínku, že vybavení trubkového typu je předmětem práce s chladicí kapaliny (voda). Toto pravidlo eliminuje přehřátí přístroje z přídavného tření o odpadky. A boranti patří do válečkových pneumatik pro suché vrtání. V případě korun, doporučuje pracovníka mistra novice používat středící tyč. Je navržen tak, aby se nastavila polohu válce, což eliminuje nežádoucí skluz na povrchu dekorativní plátěny.

Než můžete vyvrátit porcelánu?

V současné době nejúčinnější v vrtání porcelánových kamenin jsou diamantové koruny a diamantové vrtačky. Koruny jsou dostatečné levné a je to jejich hlavní výhodou oproti jinému řeznému materiálu. Při vytváření otvorů pomocí diamantových korun se sníží tlak ochrany na sporáku a zvyšuje se rychlost provozu.

Nedostatek koruny leží v jejich krátké práci.

Pro informaci. 8-mm dlaždice jedna korunka může vyvrátit maximálně pětkrát.

Významně větší pracovní zdroj má kroužek slinuté diamantové vrtačky. Pracovní plocha vrtáku má tloušťku dvou milimetrů. Nevýhoda při práci s takovými vrtáky spočívá v nízké rychlosti otvorů. Jedna díra se provádí v čase až do 5 minut, ale můžete je udělat s jedním vrtáním až 100 kusů. Pro informaci. Často nevrátit vrtačku, vyvrtat díru ne až do konce a nechat třetí dlaždice nedotčené. Pak je tato část prostě vyřazena. Proto, aby nebyly viditelné pro čipy, které se objevují při vyřazení zbývající části, je nutné začít s přední stranou.

READ  Jak odstranit kazetu s elektrickým šroubovákem metabo

Při práci se dobře používá k použití speciálního stroje nebo stojanu. Takže je snazší pracovat, díra se vypne i a zdroj nástroje je rozšířen. Velký obrat v tomto procesu pro vrták není nutný, takže si můžete vzít nejjednodušší vrták. Vrták musí stát přísně kolmo k desce, jinak je možné zničení materiálu možné.

Důležité. Perorator nebo šokový vrták k použití kategoricky nemožné.

Požadovaný chladicí vrtačky. Doma, to může být vyrobeno z proudu vody, například plastové láhve. Voda navlhčená vodou. Pokud se vrtání provádí správně, vyvrtaný válec na konci procesu bude jednoduše spadat ze sporáku. Často na zadní straně desky na místě vrtání, čipy a praskliny, ale ve vzhledu to neovlivní. Squares jsou snadno eliminovány lepidlem a další instalační proces neovlivňuje.

Jak provést úvěr prostřednictvím internetu bez rizika ochrany práce při práci v nadmořské výšce instalaci dveří meziproduktů: Funkce, instrukce Distribuce napájecích kabelů v souladu s GOST

Pokyny pro vrtání

Před vrtáním porcelánové dlaždice se rozhodněte s úkolem. Pokud potřebujete elegantní otvor s hladkými hranami, například pro upevnění peobercraft, je zapotřebí hladký plátek a přesné dodržování průměru. To je práce pro diamantové korunky nebo pro balerí.

Pokud je vrtné místo dále plánováno být maskován dekorativní prvek, řekněme, na obrázku, přesnost šperků v vrtání nedává smysl. Vrtáky jsou zde vhodné, například vítězství.

Pokud nemáte zkušenosti, pak odborníci doporučují pomocí korun se středním průvodcem.

Snažte se vyřešit vrták na betonovou podlahu. Zůstaňte pod dlaždice Fana. Zúčastní se vibrací a tlaku, chrání nástroj před „lepením“ do betonu a pomůže dosáhnout hladkých okrajů řezu.

Vítězný vrták

Vrtání porcelánového kamenin doma je vítězný. případ vyžadující dovednosti a přesnost. Chcete-li udělat díru, ujistěte se, že pod dlaždí není žádná prázdnota, jinak bude prasknout. Studená všechna místa budoucího vrtání se dřevem. Jakmile uslyší zvuk zvonění. tam vytvořil letecký provoz.

Nedoporučuje se pracovat v šicím prostoru, takže není kazit vzhled porcelánu. V extrémní potřebě stimulovat skotskou přesnou uprostřed propletujícího kloubu a pracovat při rychlostech až 500 otáček za minutu.

Kvalita téměř každého nástroje závisí na výrobci a značce.

Práce vítězného vrtáku, předem uzamčení pracovního povrchu. Zřídkakdy dostaneme vysoce kvalitní a elegantní práci, zejména pokud jste na to nové.

Koruna

Práce s diamantovými korunami vyžaduje axiální nebo centrování bora. Pokud ne, použijte dodatečně dirigent-šablona. Chcete-li to provést, překližkový plech se aplikuje na místo vrtání a upevněn Scotch, tak, aby se nesměli. Jakmile Bob překonat šablonu a ponořil se do porcelánové kameniny o 1-2 mm, vzor je vyčištěn a práce pokračuje bez něj.

Vrtání může nastat jak v přítomnosti chladiva a bez něj. Je to jen důležité přesně umístit dlaždici.

Diamantová koruna Vrtání Doporučuje se kombinovat s rozdělením. To je postupně pár milimetrů, změní úhel sklonu ve vztahu k pracovnímu povrchu. To přispívá k ochlazení v místě kontaktu dlaždice s vrtačkou a pomáhá vyhnout se přehřátí.

READ  Jak přesně odřízne roh na 45 stupňů

Stává se, že koruna je uvíznuta v částečně vyrobené díře, jeho segment se rozbije nebo ucpává do hloubky. Můžete odstranit trysku nebo část jejího reverzního kladiva.

Balerína

Ballerinka je vhodný v případě, kdy potřebujete udělat hodně otvorů různých průměrů. Před vypracováním kruhové trysky vyvrtejte díru s vítězem nebo ocelovým perem. Takže balerína se nezmění a nebude zkazit obličejovou část dekorativní dlaždice.

Pomáhá mazat lesklý povrch operace se strojovým olejem. Proces bude hladce a rovnoměrně, nebudou žádné ostré skoky a neplánované posuny nástrojů.

Balerie se používají v případech, kdy se stává nezbytnou vrtat velmi velkou díru v porcelánové dlaždice.

Vrtáří otvor v keramické plášti pod směšovačem

V traumatologii, plné lidí, kteří si mysleli, že nepotřebují pojištění. A v obchodech jsou plné umyvadel, které nemají otvory pro instalaci mixéru. A jediná skořápka s dvěma otvory pro instalaci dvou míchaček, jeden pro každý otvor. Je pochopitelné. Instalovat dva mixéry v jednom dřezu?

A pokud se vám zdá čas od času, kdy jste jedinou dírou v dřezu a jste osamělý na ostrově, omezené na její venkovní, hladké keramické hrany, pak, kdo to pochopí, a kdo je o tom řečeno, počítání alespoň, že posloucháte, nemluvě o sympatii a porozumění?

Zdá se mi, že dva otvory v dřezu pro mixer budou příliš mnoho, a ne jeden. příliš málo. Proto budeme mluvit o tom, jak vyvrátit pouze jednu díru v dřezu. V keramickém skořápce, která nemá jednu otvor pro instalaci mixéru od samého dne jeho narození, pokud mají jen mušle takové dny, narozeniny.

Někteří lidé nechápou důležitost přítomnosti otvorů ve skořápce pro mixer a zvažují jakýkoliv text obsahující velký počet slov „díra“ nesmyslem. Proto se pokusím psát jednodušší, nezávuzující taková slova jako „díra“ a „Sink“.

Jak pracovat s trubkovou vrtačkou, v následujícím textu

Je třeba mít na paměti, že autoři videí ukazují své porozumění pracovní technologii s dlaždicemi, což není pravda v poslední instanci. Často se zjistí alternativní způsoby vrtání, používají se další zpracování okrajů otvorů a dalších kroků. Všechny metody však vyžadují přesnost a pozornost, aby nenechal nástroj nebo povrch povlaku.

Stručně o hlavní věci

Pro řezání dlaždic doma použijte nástroje s hardwly frézy, válečky nebo výměnnými disky.

Skleněná fréza porcelánová kamenina prakticky neřízne. Resort k manuální dlaždice.

S zaměnitelnými diamantovými kruhy je přípustné používat úhlové brusky, kotoučová pila, elektrické vřeteníky.

Umělecké řezání může být prováděno manuální skládačkou s diamantovým drátem nebo dokonalým hydroabrazivým strojem.

Otvory v podobě kruhu jsou tvořeny zametacími stroji, korun nebo balerína. Pro velké průměry se uchýlí k úhlovému brusku nebo elektrickému bizonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS