Jak řezat otvor v dřezu pod směšovačem

Dělat díry pro instalaci mixéru

V současné době existuje mnoho modelů míle, které mají symetrický tvar. Takové dřezy jsou extrémně pohodlné, protože mohou být instalovány jak na levé straně, tak vpravo.

Některé modely moderních směšovačů: A. mixer pro kuchyňský dřez; B. kohoutek pro kuchyňský dřez se sprchovým koutem na pružné hadici.

Aby se dřez, který má být instalován na libovolné straně, nezpočívá v něm mixér.

Předpokládá se, že otvor pro mixer požadovaného průměru bude proveden bezprostředně před instalací instalatérství. Na jedné straně je velmi pohodlné, protože není vždy možné si vybrat praní s připravenou cestou ven z důvodu nesrovnalostí v parametrech.

Směšovač pro kuchyňský dřez na jednom otvoru: kreslení.

řezat, otvor, dřezu, směšovačem

Většina na ready-to-install mušle pro kuchyni, tovární výstup je 32 mm, zatímco průměr mixéru může být více než 34 mm. V současné době jsou míle možnosti vyráběny bez připravené cesty z nerezové oceli a keramiky. Pro mnohé se může zdát jednoduše neproveditelným úkolem, ale v tomto případě existuje řada opatření, která mohou být přijata.

V některých místech prodeje takových MAALS je docela možné využít služeb specialistů: vyberou výstup pod míchačem požadovaného průměru, učiní to vše s pomocí speciálních nástrojů. Ale tyto služby nejsou k dispozici všude a majitelé Mosk bez připravené cesty ven pro mixer bude muset udělat nezávisle.

Okamžitě to stojí za to říkat, že je možné udělat elegantní otvor pouze v nerezové oceli, zatímco na dřezu pro kuchyň žuly nebo keramiky, aby prováděly experimenty plné, protože materiál může prasknout.

Pracuje na výrobě výstupů pro komunikaci v keramickém dřezu musí být prováděna tak pečlivě, jak je to možné, aby nenazkaly vzhled dřezu. Pokud je to možné, musíte si koupit nástroje: Speciální frézy pro výrobu otvorů jsou prodávány pro nerezovou oceli, pro keramiku, je nejlepší použít vrtačky s diamantovou postřikem. Vrták keramický instalatér s obyčejným vrtačem nebude fungovat, jako keramika jen plazit. Nicméně, to je docela možné s některými léky, ale musíte jednat extrémně elegantní.

Jak vyvrátit díru v dřezu z umělého kamene

Dokáže z umělého kamene, se zpravidla prodávají pevná, to znamená, že bez předchozích otvorů směšovače. Některé firmy nabízejí takovou službu, ale někdy se vrtací a vrták musí vzít ve vlastních rukou. V tomto případě je nesmírně důležité přesně vědět, jak je nutné vrtat, a jaký obrat, který má na vrtačku. O těchto a jiných nuancích řeknou mistrovstvím instalatérství.

Jak pracovat s různými typy umělého kamene

Neexistuje žádná jasná definice umělého kamene, a několik druhů materiálu se na něj vztahuje:

Ceramografický. Nejvzdálenější ze všech, nebojí se vysokých a nízkých teplot, stejně jako menší mechanické poškození. Obyčejný vrták „nebude trvat“: pouze korunka (mletý mlýn) nebo vrták s diamantovým útokem (nebo jiným karbidem) se vyrovnat s jeho hustotou.

Poznámka! Během provozu je nutné pravidelně „chladit“ povrch s vodou, a vrták by měl pracovat na nízkých otáčkách. 250-350 rpm

Akryl. Nejjednodušší materiál pro práci, protože jeho hustota je minimální ve srovnání s ostatními. S ním můžete použít konvenční vrtačky pro kov nebo dřevo, například. Nebo všechny stejné frézy. Standardní otvor 35 mm pod směšovačem musí být vyvrtány na nízkou střední rychlost (materiál je opravdu velmi mastná, a to může být řezán i na skládačku, ale je pro ně obtížné dosáhnout úhledného výsledku). Velký počet „plastových“ čipů a charakteristického zápachu. Důsledky velkého plastového obsahu.Aglomerát. S průměrnou hustotou. Není to tak složené v práci, jako porcelánové kameniny, ale vyžaduje větší přesnost než akryl. Za účelem vrtání otvorů v něm je nejlepší vzít stejné frézy jako v případě porcelánu.Řád práce, která má představu o tom, který materiál v našich rukou a vlastnit potřebný nástroj se můžete pohybovat přímo na vrtání díry v dřezu:

READ  Výměna oleje ve vysokotlakém dřezu Stihl

Dva druhy moel

Nejoblíbenějším nyní jsou dva typy kuchyňských dřezů:

A s nerezovou ocelí, a s porcelánovými výrobci, výrobci nejsou v žádném spěchu s vrtáním otvorů, vydávat tyto malé věci prodejcům.

Poznámka! V prodejních obchodech se můžete dohodnout na vrtacích otvorech. Cena manipulace zvedání, uveďte průměr a místo, zaplatit a získat hotový výrobek s místy pro montážní jeřáby, mixéry.

Problém je vyřešen, toto může být uzavřeno demontovaným tématem, ale existují situace v počátečních plánech výměny kořenů. Navíc touha dělat vše s vlastními rukama a potěšením, které se dostanete z dobře. nic není nesrovnatelně.

Nezávislá práce

Jednoduché věci jsou schopny flip svět. Počáteční touha založit jeřáb na pravé straně v rohu bude snížena na ne, pokud váš manžel je levák.

Na poznámku! V kuchyni, stejně jako kdekoli, je velký význam dán krásy, funkčnosti, také ergonomii. Levéry jsou velmi nepříjemné otevřít jeřáb, což je vpravo, levá ruka. Voda padá na ruku.

Dva druhy moel

Nejoblíbenějším nyní jsou dva typy kuchyňských dřezů:

A s nerezovou ocelí, a s porcelánovými výrobci, výrobci nejsou v žádném spěchu s vrtáním otvorů, vydávat tyto malé věci prodejcům.

Poznámka! V prodejních obchodech se můžete dohodnout na vrtacích otvorech. Cena manipulace zvedání, uveďte průměr a místo, zaplatit a získat hotový výrobek s místy pro montážní jeřáby, mixéry.

Проблема решена, на этом можно закрыть разбираемую тему, но существуют ситуации в корне меняющие изначальные планы. Тем более, желание сделать все своими руками, и то наслаждение, которое получаешь от хорошо выполненной работы – ни с чем несравнимо.

Самостоятельная работа

Простые вещи способны мир перевернуть. Изначальное желание установить кран с правой стороны в углу, будет сведено на нет, если ваша супруга левша.

Na poznámku! В кухне, как нигде, большое значение уделяется красоте, функциональности, еще и эргономике. Левшам очень неудобно открывать кран, находящийся справа, левой рукой. Вода попадает на руку.

Мы рекомендуем сначала разместить мойку на месте, присмотреться, а затем решать и выбирать места для гнезд. Вы остановили выбор на решении делать работы самостоятельно?

 • Veškerá práce s produktem k instalaci na stacionárním místě, tyto jednoduché akce zabrání deformaci předmětu a předčasného poškození;
 • Umyvadlo nastavit vodorovně na dřevěné základně. Vrták Kovový vrták s malým otvorem je dostatečně 5-6 mm, aby se určilo střed kruhu;

Rada! Pokud použijete nespálení a kladivo, pak výše uvedená manipulace není nutná.

 • Kladivo a členění. Zde je vše prostě opraveno miskou speciálními tryskami ručně, tryska je zpočátku zvolena pod průměr otvoru v praní pod směšovačem nebo jeřábem;
 • Pobbler speciální design. Jedná se o mechanickou hračku, která používá metodu vytlačování. Skládá se z takového vybudování z čepu závitů a dvou trysek, kohoutku a lisovací podložky s klíčem na klíč. Po instalaci kolíku do otvoru zvenčí, přišroubujte puk s hlavou, používáte stisknutím tlačítka pro utahování. Výsledkem této manipulace je díra v dřezu z nerezové oceli pod směšovačem;
 • Třetí cesta. speciální vrtačka, volal mrkev. Jméno tak znepokojuje, že i na továrně balení zboží, jinak, jak to není nazýván mrkvový vrták. Vrták je reprezentován kuželem, s průměrem řezného okraje od 6 do 32 a dokonce 38 mm. Princip používání vrtáku, kterou nebudeme popisovat, vše je jasné.
READ  Jak doma brousit žáruvzdorné sklo

V prasátko! Někdy volba spotřebitele se zastaví na míchačkách s globaty o velkém průměru. Sifon pro mytí velkým otvorem vyžaduje velkou výsadicí zásuvku. Pak existuje několik prodejen: první. objednat díru v obchodě, druhá. šití obvodu několika otvorů menšího průměru. Pak je prostě připojte k sobě, odstranění vnitřního kruhu dláta. Pravda, přesnost a přesnost pohybů bude vyžadována.

Jak vyvrátit díru v dřezu z nerezové oceli. rozebereme, jdeme na kameny.

Kámen a kámen

Mnohem zajímavější téma vrtání přistávací hnízda v umyvadách kamene.

Poznámka! Jednoduchá manipulace. práce s vrtákem. v praxi, ne příliš jednoduché. Vrták s deferenčním dorazem pro tuto práci je kontraindikován, není to tolik vrtání, jak to přináší, materiál je vor. To je pěkně ukázáno vrtačku pro kov, ale malé zatáčky samotného vrtáku jsou zapotřebí (v perfektní verzi je lepší použít ruční vrták). S velkými otáčkami se roztaví hrany.

 • V procesu vrtání může materiál rychle zahřát, ale je obtížné kontrolovat. Vrtání díry v mytí umělého kamene je lepší strávit tenký vrták. Pracujeme kolem obvodu celého budoucího hnízda;
 • Oddíly mezi otvory se doporučuje „pass“ dvěma způsoby:
 • Řídíme tahy s elektrickým strojem, následuje klepání zástrčky kladivem;
 • Lobzik materiál spí ne špatný. Ačkoli tento proces je více dlouhý, ale hrana je nejvíce i;
 • Díry broušení kruhu jsou kulaté brusné trysky pro celý kruh. Pokud není na farmě, použijte obvyklý kulatý soubor.

Koruny s diamantovým postřikem. vzácné hosty na farmě.

V prasátko! Vrták v dřezu z umělého kamene může být diamantový vrták, pokud máte.

Informovat! Některé misky existují speciální štítky. To je místo, kde jste narazili na kladivo zaměřeným, můžete prolomit díru. Je nutné to udělat s opatrností, štítky samotné jsou označeny papírovými samolepkami, které se mohou během přepravy procházet. Rána do jiného bodu může vést pouze k zničení materiálu.

Vysoce kvalitní práce. slib trvanlivosti.

Metody připojení

Připojení směšovače k ​​vodním potrubím je možné dvěma způsoby:

Pro flexibilní (plastové) sloučeniny použité zpracování kovů z nerezové oceli, externě připomínající akordeon. Před instalací směšovače na dřez je nutné překrývat přívod vody. Staré vybavení by mělo být pečlivě. V tomto případě byste měli odšroubovat matici a odstraňte šroub. Místo odstranění starého vybavení je inspirováno brusným papírem.

Pokud musíte poprvé nainstalovat, je zde dříve provedeno značka. Před instalací jsou podrobnosti shromažďovány a kontrolovány pro spolehlivost a kvalitu provedené práce. Poté, co se na těsnění. Pak musíte dát mixer na místě, které navíc pod dřezem je upnut s těsněním a podložkou, která zajišťuje jeho stabilitu. Box s nití je zabaleno s plátnem.

Těžko. málo odlišeno od předchozí verze, ale stále má své vlastní nuance. S touto variantu z vnějšku mixéru se aplikuje montáž a na druhé straně. tryska s maticí. Nedostatek takového způsobu je, že v případě potřeby bude nutné, výroba opravárenství bude muset odstranit celé oční linky.

READ  Mohu řezat ocelové trubky elektrickou skládačkou?

Jak udělat díru pod směšovačem v dřezu z nerezové oceli?

Existuje několik osvědčených možností, jak řezat otvor v mytí bez otvoru pod míchací z nerezové oceli. V již instalovaných instalatérství není možné provést takové díry, protože může prasknout kvůli podpěře na stole. Pokud existuje taková příležitost, pronajmout nebo kupovat speciální frézu, aby se vaše práce usnadnila.

Pokyny pro díru vypadají jako:

 • Před zahájením prací by mytí mělo být otočeno ke dno, takže spočívá na všech okrajích na povrch tabulky.
 • Proveďte kruh potřebného tvaru a velikosti z montážního šroubu, připojte jej k vybranému umístění, zakroužkujte značku.
 • Označte střed, aby se pohodlnější udělat díry Kerner.
 • Poslat okraj Kernera do středu kruhu vyrobeného z montážní pásky, hladké pohyby klepání. Skočte počáteční otevření.
 • Rozbalte počáteční otevření s kulatým souborem do dříve naplánovaných velikostí.
 • Opatrně písek okraje hroty, takže výstup požadovaného průměru.
 • Ošetřujte těsnicí tmel čerstvý.
 • Můžete nainstalovat shell.

Jak zabránit chybám

Předpokládejme, že jste se rozhodli udělat díru s vrtákem fluser.

Často odborníci dělají díru, když je mytí již instalováno na stole. Toto řešení má pouze jednu důstojnost. okraj z přední strany bude dokonce. A jeho nevýhody jsou mnohem větší: můžete poškrábat kámen, poškodit dřez, rozdělit okraj a tak dále.

Proto je lepší vrtat díru zezadu. Ale je tu šance, že díra venku bude mít nerovný vzhled. Nicméně, tam bude míchačka na tomto místě, aby zavřel nepravidelnosti hrany. Zároveň není nebezpečí zkazit přední část dřezu.

Existují dva zásadně odlišný způsob práce. První znamená úlohu vrtáku a druhou je vyřazení oslabených odlitků zajišťujících design. Zvažte každého z nich v pořádku.

Uděláme díru v dřezu z umělého kamene s fázemi vrtáky:

Na některých umyvadlech umělého kamene jsou odlitky, které jsou vyřazeny během procesu instalace. Obvykle jsou označeny barvou na přední straně. Za prvé, mytí aut je instalováno v místě na stole, ale ne pevné.

Pak musíte vybrat správný nástroj a odpuzovat korku se silným dopadem kladiva. Tato role je vhodná pro rozpad o průměru 8 mm, ale ne šroubovák. Musíte vyrazit korek pouze shora: to je z přední strany. S pomocí Rashpil byl vyhlazen nerovnoměrné hrany díry.

Tímto způsobem můžete udělat míchačku.

 • Centrum je plánováno a kruh je nakreslen.
 • S pomocí vrtáku podél délky kruhu jsou otvory vyvrtány, vzdálenost mezi nimi je 4 mm.
 • Aby se zabránilo vzhledu trhlin při klepání, pevně upevněte dřez.

Pokud potřebujete zvýšit poloměr díry, musíte nakreslit další obvod požadované velikosti. Všechna se stejnou stranou obličeje oblasti obvodu jsou vyrobeny z kontaktů ve vzdálenosti 4 mm. S pomocí bandwichu nebo trochu odstraňte zbytečné části.

V současné době otázka, jak vyvrátit otvor v žulovém mytí. Stejná okolnost je spojena s tím, že ve většině případů získal specifikovaný instalatérský výrobek, nejsou pro instalaci směšovače nebo splachovacího spínače nezbytné žádné montážní otvory.

Nejjednodušší možností bude samozřejmě pomocí specialistů, i když podléhají základní doporučení, může být zadaný postup proveden a nezávisle.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS