Jak řezat rohy na stropním soklu

Jak snížit strop sokl: Práce pomocí stehu nebo bez nástroje

Všechna oprava vyžaduje pozornost k sebemenším detailům. Jak kvalitativně je provedena dokončovací úprava, pohled na místnost a její celkové vnímání závisí. Ve větším rozsahu patří do stropů, které jsou ve většině případů nedokonalé, takže se skrývá všechny nedokonalosti (jejich stěn), mnozí majitelé používají stropní sokty, které přicházejí do místností úplnost. Pokud instalace baget na přímých úsecích jednotlivých obtíží nezpůsobuje, spoje prvků v rohách vyžadují maximální přesnost. Proto mnoho majitelů plánování nebo již začínají opravy, se zajímají, jak snížit stropní sokl, které nástroje pro tuto fázi práce mohou být použity.

Odpověď na otázku, jak snížit stropní sokl, závisí na tom, jaký materiál je vyroben. Řezání je jiné, protože bagety mají různou hustotu. Proto první věc, kterou potřebujete zvážit nejoblíbenější materiály, a zároveň a vlastnosti jejich řezání.

Styrenofoam

Tyto produkty mají nejnižší cenu, protože materiál je velmi nestabilní na mechanické účinky. Polyfoam se snadno poškrábat, poškození při náhodném úderu. Výhody. minimální hmotnost, která zjednodušuje lepení, jednoduchost zpracování, schopnost malovat v jakékoliv barvě.

Tento pěnový materiál se skládá z malých zrn, které jsou snadno odděleny od sebe. Jsou však hlavní nevýhodou takových baget. Pro ně je potřeba velmi ostrý nástroj. V opačném případě může být sokl ochlazen, takže bude oddáváno pro montáž. To platí pro roh, tak i nedávné.

Polystyrenová pěna

Tento žadatel je dražší, ale od prvního kandidáta není příliš odlišný, protože je to „relativní“ pěny: je vyroben z pěnového polystyrenu. Tento materiál také sestává z malých bublinek-granulí, ale sousedí se k sobě, je již hustší. Ale polystyrenová pěna nebude trpět příliš akutními čepelí, bude také rk. Proto musí být mistr připraven méně akutní nástroj.

Hlavní výhodou pěny a polystyrenu. jejich měkkost, která se vyhýbá vzhled mezer, pevně přitlačte obrobek navzájem a do rohů.

Extrudovaná expandovaná polystyrenová pěna

EPPS je vyroben ze stejných surovin jako obvyklé polystyrenové pěny, ale v tomto případě použijte další, dokonalou technologii. Obvyklý PPP se provádí pomocí páry, která prochází mikrogranulemi.

READ  Jak řezat rohy stropu do úhlu

Pro získání extrudované polystyrenové pěny se částice smísí při vysokých teplotách a stejném tlaku a pak pěnící činidlo přidat do surovin. Velikost granulí v tomto materiálu je mnohem menší (maximálně 0,2 mm), v důsledku toho, že se otrví méně a trvanlivější. Velmi ostrý nástroj pro jeho řezání není nutný, ale hloupost špičkové hrany není také vítána.

Polyvinyl chlorid

Plastový sokl (PVC). jiný druh stropu. Obvykle jsou získány k dokončení koupelen. Pokud uvažujeme o tématu „Jak řezat strop sokl“, pak v tomto případě jsou výjimky, protože používají speciální, hotové rohy pro jejich dokování.

Obecně platí, že tato bageta lze řezat papírový nůž, s kovovým nebo ostrým kuchyňským nástrojem. Vzhledem k tomu, že produkty PVC neobnovují formulář v důsledku nedostatku pružnosti, nejsou doporučeny být silně lisovány při řezání.

Polyuretan

To je další zástupce polymerních produktů. Vyznačuje se vysokou hustotou a nedostatkem nevýhody předchozích konkurentů. Je snadné jej řešit, takže nástroj musí být ostrý, ale neuvádí maximální požadavky na ostření. Polyuretanové sokty se nerozpadají, ne deformovat, se cti nést téměř jakýkoliv tlak.

Dřevo

Tento tradiční materiál je vyříznut pomocí obvyklých truhlářských nástrojů: například pubescoml, manuální nebo elektrický. Rezervní místa jsou zpracována s emárním papírem nebo souborem. Vzhledem k tomu, že tyto výrobky jsou dražší než jiné soklové, přesnost potřebná při práci. Můžete snadno udělat vážnou chybu, ale nebude možné ji opravit. Důsledek nedbalosti bude nákup nové bagety.

Ideální nástroj pro řezání dřevěných polotovarů bude elektrický obchodník. Největší mínus je to vysoká cena, zejména vysoce kvalitní modely. Na druhou stranu mají kupující možnost najít levný nástroj, který bude hoden vyrovnat se s prací.

První metoda. s pomocí Stusla

Profesionální strniště s otočnou pilkou na dlouhou dobu tesaři přišli s takovou speciální krabičkou s sloty. STUSLO. Zjistěte to snadné, mezi různými opravnými zařízeními, v charakteristickém typu. Toto je nejvhodnější a nepostradatelnější zařízení v řešení, které vzniklo jako otázka, jak řezat rohy stropního soklu.

STUSLO obvykle vypadá ve formě zásobníku s vertikálními otvory pod pilou. Může být vyroben ze dřeva, kovu nebo plastu. Tento nástroj představuje nejstarší a nejjednodušší truhlářský nástroj, obřezat dřevěné části pod úhlem 90 a 45 stupňů. Existují typy takového zařízení a profesionální práce, s otočným mechanismem, v nich může být řezný nástroj otočen a upevněn v libovolné poloze. Jak správně řezat stropní podstavec stropní úhly lze rozdělit na vnitřní a exteriér, způsob dokování je mírně odlišný.

řezat, rohy, soklu

V případě potřeby můžete udělat stál s vlastními rukama. Chcete-li to provést, můžete použít 3 oříznutí z překližky nebo desek stejných velikostí. Zpočátku je nutné je použít ve formě obráceného písmene „P“, a učinit značení rohy. Potom jsou sloty nakrájeny na panovník na dno nosu a desky jsou zkroucené.

READ  Jak odříznout trubku pod úhlem 60 stupňů

Vnitřní roh

 • Děláme správná měření.
 • Poté instalujeme soklový panel v pahýl, takže tato poloha se přesně shoduje s umístěním na strop.
 • Sokl musí být pevně stiskl na opačnou stěnu stusu. Udržujte a stiskněte levou ruku.
 • Dali jsme hacksaw pod úhlem 45 stupňů do speciálního otvoru a odřízněte položku.

Při řezání měkkých materiálů (PVC, polystyrenová pěna) použijte kovovou hacksaw nebo konvenční stavební nůž. Pak bude vaše práce opatrná as hladkými hranami. Pro přesné řezání musíte začít odříznout z přední části.

Venkovní

 • Stiskněte délku podstavce z nejbližší stěny do vnějšího rohu, nechte uvnitř psa pro zastřihovač s tužkou, označující požadovanou délku. Zvažte, že okraj (jeho vrchol) by měl jít trochu ven.
 • Posuňte sokl do sídle a odřízněte jej.
 • Sousední bar musí být také měřena rezervou a odříznutou v zrcadlovém odrazu do první části.

Vyzkoušeme stropní sokl. dokování dílů by mělo být naprosto hladké. Pokud výsledek není dosažen, a na kloubech je výčnělek. okraje můžete snížit typickým nožem na dokonalé dokování. Kontrola plochého dokování na videu v tomto článku jsou všechny nuance dobře popsány:

Druhá metoda je bez dalších nástrojů

Pro vnitřní roh můžete použít nejjednodušší způsob dokonalého dokování. označením na stropě. Dalším příkladem, jak řezat úhel krásné a hladké.

V důsledku toho se vypne rovnoměrný úhel 45 stupňů, pokud strávíte trimorovou čáru z průsečíku bodu na okraj části. Tato metoda, jak snížit sokl je k dispozici všem, bez přítomnosti speciálních nástrojů.

STUSLO. nástroj pro řezání rohů soklu

Existují dva způsoby, jak řezat rohy. pomocí nástroje (stoupání) a bez něj. Podíváme se na obě metody.

STUSLO. truhlářský nástroj, který je malý obdélníkový podnos (může být vyroben nezávisle na stromě nebo nákup hotového z plastu nebo kovu), ve z nichž stěny jsou drážky. Drážky řídily čepel hacksaws v určitém úhlu k ose zásobníku.

DŮLEŽITÉ: Úhel řezání okraje podstavce je vždy šikmá a rovna 45 °, když jsou prvky zpracovány určeny pro instalaci stropních rohů. Skit Slice poskytuje hustější sousední.

Blok: 3/8 | Počet znaků: 657

Prořezávání soklů v pahýlku. Technologie oříznutí

 • Pravý proužek vložen do tvrdohlavého zleva doprava. Dvětová část, která bude připojena ke stropu spadá na dno.
 • Profil je pevně stiskl proti zásobníku a upraven pod úhlem 45 °.
 • Napravo je další prkno a stejné řezy.
 • Koutek sekcí jsou ukotveny v místě upevňovacího místa a upraveny nožem (pro pěnu a plast).
READ  Úhlová bruska AEG 125 s otáčkami

Standardní pokoj má obdélníkový pohled na úhly 90 °. Ve skutečnosti jsou takové ideální úhly poměrně vzácné a jsou jen sen instalačního programu. Pokud máte štěstí, postup pro řezání úhlu okraje podstavce dochází, jak je popsáno výše, ořezávání je velmi jednoduchý.

Když je obřízen, musíte si pamatovat, která strana bude umístěn sokl. Chcete-li vytvořit perfektní roh pro dřevěné povrchy nebo křižovatce, můžete použít tmel, ale tam nebude dobrý tesař, ale jen hladce.

Řezání vnitřního rohu

Druhá metoda je bez dalších nástrojů

Pro vnitřní roh můžete použít nejjednodušší způsob dokonalého dokování. označením na stropě. Dalším příkladem, jak řezat úhel krásné a hladké.

V důsledku toho se uvolní sudý úhel 45 °, pokud strávíte obložení pro zastřihovače z průsečíku bodu na okraj části. Všimněte si, že výše uvedená značka značení funguje pouze s dokonale hladkými rohem.

řezat, rohy, soklu

Co budeme řezat?

Před pokračováním do práce by mělo být stanoveno, ze kterého materiálu jsou vyrobeny stropní sokty.

Stůl. Materiály, které se používají při výrobě stropních soklů.

Na poznámku! Existují zvláštní armatury, což umožňuje usnadnit obtížný proces instalace kartelu. Jedná se o speciální rohy určené k vložení soklů v nich.

Jsou užitečné v tom, že skryjí různé chyby, které jsou prováděny při práci s montážním kartelem. Jen plodina sokl pod úhlem 90 stupňů a zbytek práce pro vás uděláte roh. Přestrojuje díry a praskliny, pokud jsou, dát strop krásný výhled a výrazně usnadní práci.

Blok: 3/7 | Počet znaků: 2272

Dokončovací práce

V konečné fázi stěn stěn je sokl blízko k mezerám mezi soklem a stěnou. Pro malované stěny použijte akrylové tmel pro tyto účely. Pro uložený. tmel. Driftové se odstraní bezprostředně před nastavením roztoku nebo tmelu.

Blok: 9/10 | Počet znaků: 260

Počet bloků: 16 | Celkový počet znaků: 24818 Rozsah použitých dárců: 7Informace pro každého dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS