Jak řezat rohy stropního pístu

Jak snížit strop sokl: Práce pomocí stehu nebo bez nástroje

Všechna oprava vyžaduje pozornost k sebemenším detailům. Jak kvalitativně je provedena dokončovací úprava, pohled na místnost a její celkové vnímání závisí. Ve větším rozsahu patří do stropů, které jsou ve většině případů nedokonalé, takže se skrývá všechny nedokonalosti (jejich stěn), mnozí majitelé používají stropní sokty, které přicházejí do místností úplnost. Pokud instalace baget na přímých úsecích jednotlivých obtíží nezpůsobuje, spoje prvků v rohách vyžadují maximální přesnost. Proto mnoho majitelů plánování nebo již začínají opravy, se zajímají, jak snížit stropní sokl, které nástroje pro tuto fázi práce mohou být použity.

Odpověď na otázku, jak snížit stropní sokl, závisí na tom, jaký materiál je vyroben. Řezání je jiné, protože bagety mají různou hustotu. Proto první věc, kterou potřebujete zvážit nejoblíbenější materiály, a zároveň a vlastnosti jejich řezání.

Styrenofoam

Tyto produkty mají nejnižší cenu, protože materiál je velmi nestabilní na mechanické účinky. Polyfoam se snadno poškrábat, poškození při náhodném úderu. Výhody. minimální hmotnost, která zjednodušuje lepení, jednoduchost zpracování, schopnost malovat v jakékoliv barvě.

Tento pěnový materiál se skládá z malých zrn, které jsou snadno odděleny od sebe. Jsou však hlavní nevýhodou takových baget. Pro ně je potřeba velmi ostrý nástroj. V opačném případě může být sokl ochlazen, takže bude oddáváno pro montáž. To platí pro roh, tak i nedávné.

Polystyrenová pěna

Tento žadatel je dražší, ale od prvního kandidáta není příliš odlišný, protože je to „relativní“ pěny: je vyroben z pěnového polystyrenu. Tento materiál také sestává z malých bublinek-granulí, ale sousedí se k sobě, je již hustší. Ale polystyrenová pěna nebude trpět příliš akutními čepelí, bude také rk. Proto musí být mistr připraven méně akutní nástroj.

Hlavní výhodou pěny a polystyrenu. jejich měkkost, která se vyhýbá vzhled mezer, pevně přitlačte obrobek navzájem a do rohů.

řezat, rohy, stropního

Extrudovaná expandovaná polystyrenová pěna

EPPS je vyroben ze stejných surovin jako obvyklé polystyrenové pěny, ale v tomto případě použijte další, dokonalou technologii. Obvyklý PPP se provádí pomocí páry, která prochází mikrogranulemi.

Pro získání extrudované polystyrenové pěny se částice smísí při vysokých teplotách a stejném tlaku a pak pěnící činidlo přidat do surovin. Velikost granulí v tomto materiálu je mnohem menší (maximálně 0,2 mm), v důsledku toho, že se otrví méně a trvanlivější. Velmi ostrý nástroj pro jeho řezání není nutný, ale hloupost špičkové hrany není také vítána.

řezat, rohy, stropního

Polyvinyl chlorid

Plastový sokl (PVC). jiný druh stropu. Obvykle jsou získány k dokončení koupelen. Pokud uvažujeme o tématu „Jak řezat strop sokl“, pak v tomto případě jsou výjimky, protože používají speciální, hotové rohy pro jejich dokování.

Obecně platí, že tato bageta lze řezat papírový nůž, s kovovým nebo ostrým kuchyňským nástrojem. Vzhledem k tomu, že produkty PVC neobnovují formulář v důsledku nedostatku pružnosti, nejsou doporučeny být silně lisovány při řezání.

READ  Jak doma řezat cementotřískové desky

Polyuretan

To je další zástupce polymerních produktů. Vyznačuje se vysokou hustotou a nedostatkem nevýhody předchozích konkurentů. Je snadné jej řešit, takže nástroj musí být ostrý, ale neuvádí maximální požadavky na ostření. Polyuretanové sokty se nerozpadají, nedeformují, se cti nést téměř jakýkoliv tlak.

Dřevo

Tento tradiční materiál je vyříznut pomocí obvyklých truhlářských nástrojů: například pubescoml, manuální nebo elektrický. Rezervní místa jsou zpracována s emárním papírem nebo souborem. Protože jsou tyto výrobky dražší než jiné lišty, je třeba s nimi zacházet s velkou pečlivostí. Závažnou chybu lze snadno udělat, ale není možné ji napravit. Důsledkem nedbalosti bude nákup nové bagety.

Ideálním nástrojem pro řezání dřevěných materiálů je elektrická pokosová pila. Jeho největší nevýhodou je vysoká cena, zejména u kvalitních modelů. Na druhou stranu mají kupující možnost najít levný nástroj, který bude hoden vyrovnat se s prací.

Další způsoby

Pokud máte dobré oko a přesnou ruku, můžete použít podomácku vyrobenou šablonu, podobnou imitaci přímočaré pily. Vezměte si úzkou desku nebo těžkou překližku a nakreslete plán jako vodorovný obdélník. Pomocí úhloměru vyznačte na levé a pravé straně obdélníku úhel 45°. Kresby sečení, spojující protilehlé okraje.

Nyní můžete s tímto rozložením odříznout podstavec stropu. Akty jsou obyčejné a podobné popisu výše v první verzi. Nestupují pouze stropní díly, ale načrtnou náčrtek a spolupracovat pila s rozložením.

Popis metody lepení soklů stropu (římsy) na stropě. Metoda lepení lepidlem, tmelem a tmelem. Jak udělat hladké rohy na stropě.

řezat, rohy, stropního

Jak řezat bagetový úhel. Pomocí laserové úrovně

V moderních podmínkách, mnoho domácích mistrů v instrumentální „Arsenale“, které jsou vhodné pro kontrolu rohu a značení bagety v tvorbě vnitřních i vnějších rohů.

Jak se provádí. krok za krokem je uveden v následující tabulce.

Konfiguální popis provedené operace

Chcete-li začít, je nutné přesně umístit samotnou laserovou úroveň.Pro to je stejná vzdálenost odložena z rohu podél podlahového kloubu a stěnových linií, například 500 mm. Označené body jsou připojeny k sobě diagonální linii.Po tom, najít a nastínil její střední.Laserová hladina je instalována na podlaze, zapne se a pak je umístěna tak, aby svislá rovina, která ji specificky specifikovala (jeho projekce ve formě linie) prošla středem vysazeným na úhlopříčce a shodovala se s úhlem pokoj, místnost. Paprsek musí projít svisle na moskytiéru rohu. bude současně ukázat, jak přesně je vytvořen úhel místnosti.V podstatě. letadlo je nastaveno, pohled v centru místnosti je přesně v centru. Je v tomto letadle, že konec soklů by měl být.
Současně by se úroveň měla usadit tak, že projekce této roviny je zvýrazněno a na stropě.Můžete opravit výslednou rybářskou linku pro trimmer-bisectris s tužkovými značkami. Ale ještě lepší. zařízení není odstraněno, protože pomůže přesněji zobrazovat požadovanou rybářskou linku pro vyříznutou střihu a připojena k místu budoucího připojení kozu.Pravděpodobně je jasné, že jedna bageta je nainstalována na instalačním místě. Bar musí být předstihnout koncovou stranou stěny. Paprsek z laserového stavitele, procházející na povrchu soklu, a dokonce i ve všech jeho reliéfních výstupcích, určitě zobrazí linku pro řezný trimr.
Poté, na mozovském koberci, s tužkou nebo tenkou značkou, sušička pro vyříznutého vyžínače je plánována.
Podle zamýšlené mozovské rybářské linie, s použitím nože je vyrobena řezem úhlu. v tomto případě není možné udělat chybu.Pak se provádějí označení rybářské čáry pro rybářské čáry proti komárům a řezání druhého podstavce.
Nyní, že obě části pro tvorbu úhlu jsou připraveny, musí být kombinovány mezi sebou na místě budoucí konsolidace.Pokud se vtip ukázal být čistý, pak můžete nainstalovat bagetu pro lepidlo.V případě, že mezi prkna je malý lumen, pak konce podstavce musí být korigovány nožem.
Při instalaci stropního soklu, první lepené pásky tvořící úhel a hladké části povrchových úkonů poslední.
V případě, že při provádění předběžné kombinace rohové strany bagety, jeho druhý konec najde na již pevném segmentu soklu, by měl okamžitě poznamenat požadovanou délku, aby ji snížila.V tomto případě je hladký okraj podveden jednoduše v pravém úhlu.
Chcete-li správně snížit bagetu pro vnější úhel, je také nutné začít značení z podlahy s laserovou hladinou.V primární konstrukci je malý rozdíl.Zpočátku, rybářská linka mosovinace, která jsou pokračování stěn. Pak je na nich uložena stejná vzdálenost, tyto body jsou spojeny diagonálem, na kterém je centrum určeno.Paprsek se projeví touto značkou na vyčnívající úhel, také s projekcí této roviny na povrchu stropu.
Dále, ke stěně a vyčnívajícímu rohu střídavě se segmenty bagety aplikují tak, aby byl paprsek prošel přes ně.Na projekci Mosquito Line, Markup je vyroben a pak. řeznou část soklu.Poté musíte vyzkoušet oba segmenty v místě instalace, vyrovnání sekcí. V případě potřeby jsou konce prken upraveny.Pokud je vše v pořádku. jděte na opravu karikatury na povrchu.
READ  Jak řezat plynové potrubí pod tlakem

Přečtěte si, jak řezat sokl na stropní rohový stub

Odpověď na příspěvek „Cena opravy v Ohodku

Udělal jsem 28 metrů v drobky. Podařilo se mi plně připravit v lednu.

Bylo to tak. Všichni se protřepají překrývají a cihly, udělejte nově schválenou a konzistentní přestavbu s projektem projektu.

Různé ceny věřily. Například jeden mistr řekl 150002500 (Návrh materiálů) pro čtvereční metr, druhý plus-mínus kilometr v milionu se smát čistým.

Na konci jsem se rozhodl udělat prostřednictvím společnosti. Odhady 410 bez návrhu 15% na vrcholu nepředvídaných nákladů (se stalo, jak se očekávalo). Černá předpokládaná 200-250. Podle výsledku. Pro všechny odhady jsem zaplatil 715 s návrhem materiálů. Koupeno Quartzvinylová sama, keramická dlažba, žárovky zásuvky, instalatérství

Zůstal jsem velmi potěšen, mám přesně to, co jsem chtěl. Nebudu přetížit odpověď, ale pokud chcete. Ukážu obrázky / staly se

Jak udělat stál pro strop sokl s vlastními rukama

Pokud neexistuje žádné takové užitečné zařízení jako pahýl, lze jej vyměnit nebo provádět.

V jednoduchých případech například pro řezání pěny se role stusl provádí běžnou lepenkou nebo těsným papírovým listem. 2 paralelní segmenty jsou kladeny na něj a plánovaná místa se zaznamenávají přepravu. Pak jednoduše aplikujte fragment produktu a řez používat lepenku jako šablonu.

Pokud je materiál široký, dutý uvnitř nebo vyrobený z takového trvanlivého materiálu jako stromu, bez stohu nebo jeho analogu není možné. Pak to udělejte.

  • Na kartonu nebo na husté papírové šablony.
  • Pak z jakéhokoliv vhodného materiálu, rohy pro stropní sokl jsou vyrobeny například ze dvou desek, například. Materiál je vložen do položky jako ve stuzu.
  • Potom je přístroj umístěn nad vzorkem, takže konec podstavce je nad výkresem. Zkoumejte profil do stusla náhradník a odřízněte nůž nebo pila.

Současně může nůž odpočívat pouze v domácím produktu, takže při práci by měl být čistý.

Blok: 4/7 | Počet znaků: 1113

Jak zkrátit sokl stropu správně. Důležité malé věci

Opatření potřebná pro snížení soklu na stropě by měla být provedena zvláštním způsobem. Chcete-li zjistit a označit vnitřní roh, musí být délka měřena od samotného rohu. Pro značku vnějšího úhlu je nutně zohledněno, že nasazení soklu provede vzdálenost, která se rovná jeho šířce.

READ  Jak řezat plastový podlahový podlah

Prkna soklů nejsou žádoucí, aby upevnily přesné umístění své přesné lokality a odříznuto soklový sokl. Pouze po ideální konvergenci v rohu obou obnovovacích lamel, můžete začít instalaci a upevnění. Pokud se práce provádí s polyuretanovými nebo dřevěnými sbory, defekty a nedostatky mohou být upevněny s pilou nebo souborem. Pro přizpůsobení produktu z pěny, měli byste armou akutní nůž.

Pokud po zlepšování soklů je dokonce malá mezera, nespěchejte, abyste se rozrušili. je snadné je zavřít obvyklým tmelem. Oříznutí přesně a pečlivě stropní sokl není tak obtížný. Ale koupit alespoň malou dovednost, předběžný pokus o praktikování malých polotovarů.

Blok: 4/4 | Počet znaků: 1115

Jak zkrátit sokl stropu správně. Důležité malé věci

Opatření potřebná pro snížení soklu na stropě by měla být provedena zvláštním způsobem. Chcete-li zjistit a označit vnitřní roh, musí být délka měřena od samotného rohu. Pro značku vnějšího úhlu je nutně zohledněno, že nasazení soklu provede vzdálenost, která se rovná jeho šířce.

Prkna soklů nejsou žádoucí, aby upevnily přesné umístění své přesné lokality a odříznuto soklový sokl. Pouze po ideální konvergenci v rohu obou obnovovacích lamel, můžete začít instalaci a upevnění. Pokud se práce provádí s polyuretanovými nebo dřevěnými sbory, defekty a nedostatky mohou být upevněny s pilou nebo souborem. Pro přizpůsobení produktu z pěny, měli byste armou akutní nůž.

řezat, rohy, stropního

Pokud po zlepšování soklů je dokonce malá mezera, nespěchejte, abyste se rozrušili. je snadné je zavřít obvyklým tmelem. Oříznutí přesně a pečlivě stropní sokl není tak obtížný. Ale koupit alespoň malou dovednost, předběžný pokus o praktikování malých polotovarů.

Blok: 4/4 | Počet znaků: 1115

Nestandardní úhly, příčiny jejich výskytu

V ideální situaci by rohy v místnosti měly být rovné, ale vždy se nestane. Nejčastěji se to děje v důsledku chyby stavitelů, kteří postavili dům nespravedlivě. Dalším důvodem může být, že dům byl postaven na Zemi, který podléhá čerpání.

Nejčastěji se nepravidelné úhly lze nalézt v venkovských domech a vesnicích. Protože mnoho domů je postaveno podle jednotlivých projektů, a ne všechny proporce jsou profesionálně vydělány.

Další možností a možná nejvíce nepříjemnější věc může být, že dům může začít křivka. Nezapomeňte zkontrolovat tento aspekt, protože je nebezpečné žít v takové místnosti. Pokud se objeví takový problém, nestojí za zoufalství, úhel může být proveden jeden ze způsobů značení na místě, jak je popsáno výše.

Sčítání s naprostou důvěrou, kterou můžete říci, že to dělají krásné rozích uvnitř. to není problém. Existuje několik způsobů. Pro samotný postup je vyžadován velký počet nástrojů nebo speciálních dovedností, hlavní věc je jasně dodržovat pokyny.

Jak správně snížit stropní sokl v rozích, viz následující video.

Blok: 10/10 | Počet znaků: 1492

Počet bloků: 22 | Celkový počet znaků: 26330 Nnost dárců: 8Informace pro každého dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS