Jak řezat strom správným směrem

Jak snížit Strom: Instrukce, doporučení. Trest za mluvený strom.

Pokud během jarní kontroly webu, který jste našli staré, shnilé nebo potenciálně nebezpečné stromy, které potřebují naléhavě snížit, ale nevíte, jak se k tomuto případu přiblížit, nabízíme náš krok za krokem.

řezat, strom

Lidová moudrost říká, že porušení. ne stavět, ale v našem případě provozují jiná pravidla: výsadba. ne kotleta! Pokud se s výsadbou mladých sazenic, je to příliš špatné, ale i nejzkušenější zahradník se vyrovnat, pak to není pro každého, aby snížil strom dospělého. Ale s pomocí této poznámky budete určitě vypracovat!

Bezpečnost při použití řetězových pil

Jak řezat dřevěnou řetězovou pilu, aniž by poškodili okolní objekty, které jsou umístěny v blízkosti? Постарайтесь планировать траекторию падения, предварительно изучив территорию и само дерево, которое собираетесь спилить. Pokud je suchý, velké mrtvé větve, uzly mohou padnout, takže je můžete snížit dříve, a tady musíte být opatrný.

Z pracovní plochy musíte jít bez překážek. Pokud máte v blízkosti jiné stromy, zkuste pracovat tak, že řezané větve nejsou uvíznuté ve svých pobočkách, může vést k nehodě a není snadné je dostat je. Mluvený strom, který budete muset postupovat a odebrat nebo odstranit z webu. Zvolte pro rolls takový směr, aby jej snížil snadno a vyjměte strom.

Čištění. důležitý stupeň po vložkách. Vyberte si místo pro spadnutí stromu, kde bude vhodné řezat do dílů, a pak vyjmout z webu nebo ponořit stroj

Hodnocení přední části práce, korunní koruna

Hlavním problémem s hřídelem stromů je, že je nemožné přesně předpokládat, jak je distribuována hmotnost koruny. V souladu s tím nemůžete přesně předpovědět cestu pádu, i když je kufr řádně proveden správně. Pro usnadnění práce se doporučuje provést práci na jaře nebo pozdě na podzim, kdy je Krone nejácnější. Počasí by mělo být bezlepý a suchý, a strom není kluzký po nedávném dešti.

Za prvé, nastavit žebřík a snížit všechny dolní větve, které jsou v oblasti REACH. Steplladder musí být instalován takovým způsobem, že kmen stromu je umístěn mezi ním a oříznutou větev. Nejvýhodnější poloha, včetně při práci bez štaflace. když udržujete řetězovou pilu oběma rukama, zároveň objímala kufr.

řezat, strom

Klepání korunu musí být přísně v sekvenci zdola nahoru tak, že oříznuté větve padají volně a nejsou zmateny v ušlechtilém. Lano, pro které asistent pomáhá ovládat pád, by měl být vázán v 1-1,5 m od kufru. Pobočky musí být řezány tak, že existují úplatky 30-40 cm dlouhé, které lze snadno vyhodit bezpečnostní linie nebo se opírat o nohy.

READ  Jak odstranit zastřihovač hlavy Husqvarna

Když se výška stepladder nestačí, utáhněte závěs pro nohy na nejvhodnější fenu nebo obal kolem trupu v pravé výšce, a pak umlčete nohy ve smyčce. Je nutné umístit takovým způsobem, že místo řezání je na úrovni hrudníku nebo mírně pod. Objímala strom s jednou rukou, dvakrát zabalte druhý závěs (a lepší řetězec) pro pojištění pásu, připojte smyčky karabinu a utáhněte spojku na něj. Druhou příznivou pozici je vrátit se zpět k kumuniku a stojící na rozlití větve, zatímco je nutné jej snížit, přirozeně, v půlmetrovém před sebou.

Před zahájením řezání nastavte délku a výšku závěsu pro větší pohodlí a ujistěte se, že máte dostatek místa pro manévrování. Poté si můžete zvednout s pozemky řetězové pily pro lano svázané k rukojeti, zatímco místo vazby by mělo být zvoleno co nejvíce z kontrolních kontrol.

Spilizovat strom. Objednávka a fáze procesu

S přímým spánkem je lepší zavolat asistenta, který bude nasměrovat strom, když padne. tato práce může být provedena s rukama, ale pokud je strom tlustý, pak je lepší vzít lano pro obvod.

Nejprve musíte udělat jeden slot na stromě, mělo by to být v pohodlné úrovni pro vás, kde nejvhodnější řez, ne obzvláště namáhání zády, ruce nebo celé tělo. Objímka je vyříznuta jako pila, takže a s pilou s velkými zuby z druhé strany, kde by měl strom spadnout.

Řád řezání dřeva bude přibližně následovně:

 • První věž kus dřeva shora pod úhlem 45 ° k zemi, asi třetina tloušťky, ale ne více. Pak to věnuje paralelně se zemí;
 • Poté, co propyl potřebuje vytáhnout strom v požadované straně. Pokud je strom tlustý, musíte to udělat zezadu, mírně pod základnou předchozí šunky. Mělo by být pod úhlem 45 ° k rohu prvního sektoru;
 • Znovu vytáhněte strom bez spěchu. Pokud strom nezačne padající, udělejte další řez, hlubší v místě, kde jste udělali první, přímo nahoře;
 • Během řezání nemůže být strom v každém případě zatažen, protože trajektorie pádu v tomto případě je nepředvídatelná. Pokud strom již začíná rolovat, musíte rychle utéct na stranu.
READ  Kolik let funguje elektrická sušička ledu?

Po válečků stromu budete mít jen mučení pařez a kořeny. tato věc není snadná, ale můžete si vzít speciální frézy, které vám umožní úkol. Poslední scéna. Likvidace řezného stromu: Potřebujete všechny části nebo vypálit nebo vypálit místo.

Nezapomeňte přidat vlastnost knihovny. Říkáme o stavbě, opravy, příměstské nemovitosti zajímavé, s výhodou a srozumitelným jazykem.

Jak bez jemného snížení zbytečného stromu na vlastním spiknutí

Jediný dokument, který by řídil stromy na něčí vlastní panovníci, bohužel, ještě není (stejně jako mimochodem, neexistuje žádná jasná definice pojmu „lesa“ a patřící k nim stromům na křížové stránce). Lesní zákoník, správní kód, zákon o ochraně životního prostředí a další regulační akty jsou převážně regulovány snižování a snížení lesních výsadby, stejně jako stromy zdobílejícími stavy. Pokud jde o stromy rostoucí na osobních stránkách občanů, vše není tak jednoznačné. V některých osadách, snížit nebo odříznout výsadbu nerovnovinného plemene bez souhlasu orgánů. Ale nejčastěji to bude ještě potřebovat.

A moskevské oblasti, St. Petersburg a Leningradský region, stejně jako v některých jiných regionech, povolení k pití stromu na svém místě se nazývá uhlíková jízdenka. V hlavním městě Ruska je nutné požádat o vydání tohoto dokumentu oddělení environmentálního managementu a ochrany životního prostředí, například v případech, kdy chcete odstranit nouzový strom nebo vyřazovat výsadbu v blízkosti domu, aby se zlepšilo osvětlení. V severním kapitálu je pro něj zodpovědný Výbor pro zlepšení St. Petersburg.

Spolu s písemným odvoláním vydání soupravy uhlíku musíte poskytnout příslušné organizaci některé další dokumenty. Mezi nimi musí být plán pro vaše stránky a akt zkoumání zahradnictví. Ten, mimochodem, sama o sobě usnesení o řezání stromů není. Všimněte si, že v závislosti na důvodu, proč se chystáte snížit strom, seznam dokumentů se může lišit a jeho složení je lepší specifikovat na místě poskytování.

Suché stromy je obvyklé pro snížení nebo snížení do „sezóny“ odstranění suchých. od května do září.Máte-li potíže s kmenem Kde přijmout povolení k pití stromu na vašich stránkách a které dokumenty jsou pro to zapotřebí, obraťte se na správní orgán, ke kterému patří vaše území.

Je důležité objasnit, zda existuje strom, který hodláte snížit do cenného. Seznam cenných plemen lze měnit v závislosti na vypořádání, ve které žijete. a to znamená, že tyto informace musí být specifikovány. Například v tomto seznamu může být birch karelian, třešeň nebo třešeň, hruška, dub, smrk, javorový bílý, Linden, olše, ořech, borovice obyčejný, topol šedá, jabloň, popel a mnoho dalších. Spice rostlin se dřevem hodnotnou skálou mohou ohrozit velkou pokutu a zničení několika takových stromů může dokonce znamenat trestní závazek.

READ  Jak řezat pěnu, aby se nevrátil

Jaké nástroje jsou potřebné pro práci?

Po provedení rozhodnutí, jak snížit strom, musíte připravit všechny příslušné nástroje. Měly by být každý pracovník účastnící se projektu.

 • pracovní uniforma;
 • rukavice;
 • Zesílené boty;
 • helma, která je vybavena ochranným štítem;
 • sluchátka;
 • motorová pila;
 • šňůra nebo provázku pro tahání, řezací větve;
 • Plast nebo dřevěný klín.

Snížit všechny malé větve

Chcete-li začít, nakrájejte všechny malé větve a kousky na větvi, které plánujete odstranit. Je nutné, aby nedošlo k hákové větvičky při pádu a nepoškozoval je.

Pak udělejte velkou větev: Budete napsat zespodu, od základny do středu, v malém úhlu, jak je znázorněno na obrázku. Zavolejme mu podmíněně „Cut“ A „.

Přejet myší

Teď je čas odstranit. První, sekat dřevo na palivovém dříví.

Za druhé, rozhodněte, co bude provedeno s konopí. Nejjednodušší možností je otočit se do zahradního stolu, židle nebo květinové kaši. Pokud nechcete opustit pařez na spiknutí, musí se objevit.

Je možné usnadnit svou práci následujícím způsobem. Dejte několik hlubokých otvorů na konopí, „nafrain“ jejich navitrah, velkoryse vodu a zavřete pahýl celofan tak, aby déšť nevymyje „náplň“. Po 1-2 letech se tužky promění v denu a snadno ho krmíte.

Urychlit proces, někteří zahradníci zapíše pařezy. Je však nutné to udělat velmi pečlivě ve větrných dnech, mimo domácnost, plynovod a Toyanikov.

Důrazně doporučujeme házet stromy bez pomocníků

To je vše! Po těchto pokynech budete moci zbavit starého nebo sušeného stromu na vašich stránkách. Pokud je však rostlina velmi velká nebo v nebezpečné intimitě z elektrické linie nebo budov, stále vám doporučujete kontaktovat profesionály.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS