Jak řezat tekuté sklo na oválném stole

Co je to silikonový ubrus: typy, výhody a nevýhody

Stejně jako každý materiál má i silikon vady a silné stránky, které určují vlastnosti hotového výrobku.

 • Dlouhá doba používání. Lze je používat mnoho let, aniž by ztratily svůj vzhled a lesk. Výrobci těchto výrobků uvádějí, že tyto ubrusy lze v domácnosti používat až půl století.
 • Snadné používání a údržba. K čištění používejte běžnou houbu. Povrch ubrusu stačí lehce otřít, protože neabsorbuje žádné tekutiny ani nečistoty.
 • Silikonové ubrusy nekloužou po povrchu stolu, silikonové ubrusy dokonale přilnou k povrchu stolu a předměty položené na povrch ubrusu se k němu jakoby přichytí. To je důležité, pokud u stolu sedí děti.
 • Silikonové ubrusy jsou hladké, nevrzají a tlumí cinkání příborů.
 • Silikonové ubrusy se nemačkají. Rychle získá svůj původní tvar. Abyste v něm zanechali ohyb, musíte na něj dlouho mechanicky působit.
 • Materiál je průhledný; silikonové ubrusy nereagují s jinými materiály. Nepohlcuje rozlitý džus, víno ani vodu z kohoutku.
 • Silikonové ubrusy lze snadno použít od.200 až 200 stupňů Celsia.

Ubrusy lze používat mnoho let, aniž by ztratily svůj vzhled a lesk.

Všechny tyto výhody přispívají k tomu, že mnoho restauratérů a majitelů kaváren různých velikostí volí tento typ výrobku pro ochranu svých stolů a dalšího kuchyňského nábytku. Silikonový povlak chrání ubrus před poškozením.

Většina ubrusů má tloušťku 2 mm. Na spotřebitelském trhu existuje několik možností ubrusů: průhledné, se vzorem na povrchu; použití posledně jmenovaného dodá každému stolu šmrnc.

materiál se snadno řeže a není problém jej přizpůsobit parametrům stolu. materiál lze snadno řezat a není problém s přizpůsobením krytu stolu.

řezat, tekuté, sklo, stole

Kromě toho na silikon nepůsobí agresivní kapaliny. Mohou chránit jakýkoli povrch a nemusí se starat o jeho stav. Při použití silikonové podlahy byste měli být připraveni na určité nevýhody. Ve skutečnosti jich není tolik.

 • Silikonové ubrusy nejsou odolné vůči přímému ohni. Pokud tedy na stole kouří hosté nebo návštěvníci, je velmi pravděpodobné, že na potahu zůstanou stopy po cigaretách.
 • silikon lze poškodit nožem.
 • Pokud silikonový ubrus zpočátku položíte nesprávně, po krátké době nabobtná. Chcete-li se tomuto problému vyhnout, postříkejte povrch stolu před nasazením víka mýdlovou vodou a teprve poté víko nasaďte.

Pokud je silikonový ubrus na kuchyňském stole zpočátku umístěn nesprávně, po chvíli nabobtná.

READ  Jak řezat porcelánovou kameninu pod úhlem 45 stupňů

Obecná doporučení pro použití

© 2020 Iljukevič Sergej Sergejevič, okres Minsk, v. Kopishche, ul. 13 Aviation Street, UNP 191904007. Obchodní rejstřík: 449767 2019-05-20

Vámi poskytnuté osobní údaje (např. jméno, adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, číslo kreditní karty atd.) jsou důvěrné a nebudou zveřejněny.Údaje o kartě jsou přenášeny pouze v zašifrované podobě a nejsou uloženy na tomto internetovém zdroji.

Vše je v pořádku.

Ihned po vybalení fólie může být cítit mírný, rychle se odpařující zápach. Nová fólie může vypadat trochu lepkavě a časem se rozlepí. Pokud se tak nestane, postupujte podle doporučení v bodě 2.3.

Film by neměl být používán: Na přímém slunečním světle (t. Teploty do 80 °C).к. fólie může zežloutnout) V blízkosti plamenů nebo rozžhavených materiálů (železo, pánev apod.).д.) K čištění povrchu fólie nedoporučujeme používat abrazivní prostředky (drátěnky, houbičky s abrazivní vrstvou apod.).д.) Buďte obzvláště opatrní při použití fólie s látkami, jako jsou inkousty, barvy a laky (po zaschnutí je nelze z povrchu fólie odstranit). K čištění fólie od stop lepidla a adheziva doporučujeme benzínový odmašťovač. Na povrch fólie je zakázáno pokládat nádobí a kuchyňské náčiní rozpálené nad 70 °C (po mikrovlnnou troubu, sporák, troubu atd.).д)

Pavel Anatoljevič Lapšin, soukromý podnikatel

Jur. Adresa: 353562 Krasnodarský kraj, Novosibirský kraj, obec Vjatka, Krasnodarský kraj, Rusko.Slavyansk-on-Kubani, ul.Adresa: Troitskaya, 53 Umístění: 350001, město Krasnodarský kraj, Krasnodarský kraj, Čeljabinsk, Rusko. Krasnodar, ChMR, ul. Ševčenkova 45 dekorelite@gmail.com

Přijímáme platby

Je možné objednat ubrusy kulatého nebo oválného tvaru??

Ano, naše společnost nabízí nákup silikonových ubrusů pro kulaté a/nebo oválné stoly. Pro objednání tohoto typu výrobku je třeba změřit průměr stolu pomocí metru (měřte rovnou plochu bez zaoblení). Naši specialisté vám sami vytvoří vhodný kruh z našich polotovarů. Mimochodem, kulaté ubrusy se nesrážejí, protože jsou střiženy z již odložených kusů.

Pokud máte další otázky, rádi vám je zodpovíme telefonicky nebo e-mailem.

Objednejte si nyní silikonové ubrusy a zaručeně získáte vysoce kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Velikost

Zjistíme, jak určit velikost ubrusu.

Podle klasických kánonů musí být ubrus větší než plocha stolu. A ne méně než 20 procent. Pokud je výrobek určen pro večírek, může přesahovat velikost stolní desky o 70-80 % a viset téměř až k podlaze. A pokud se jedná o ubrus pro každodenní použití, středně velký ubrus by stál o 30-40 % více než plocha stolu.

Měli byste se také podívat, jak vypadají kulaté ubrusy a jak se používají.

READ  Jak řezat porcelánové dlaždice doma

NIKLEN

Kanadský výrobce nabízí velmi jemné modely z PVC, které jsou tak tenké, že z dálky působí dojmem přírodní krajky. Ornamenty jsou tradiční: květinové, rostlinné. Obdélníkový kus o rozměrech 110×140 cm stojí 352 EUR

Pokyny

Průhledná ochranná fólie je vyrobena z PET a je potažena vrstvou silikonového mikrosilikonu. Tloušťka vrstvy 0,25 mm, která je dostatečná pro ochranu povrchu nábytku před poškrábáním a znečištěním. Lze používat při teplotách do 150 stupňů. Více informací najdete zde

Decosave Soft glass, známé také jako tekuté sklo na stoly, je založeno na 2 mm silné průhledné PVC fólii. Lze používat při teplotách do 70 stupňů. Více informací naleznete zde.

Kryt desky stolu Decosave Hard se vyrábí z 1mm, 3mm nebo 5mm čirého monolitického polykarbonátu. Další informace naleznete zde

Před instalací fólie doporučujeme očistit povrch pracovní desky vlhkým hadříkem a poté jej otřít suchým hadříkem. Další informace a videonávod k montáži fólie naleznete zde.

Můžete si objednat kryt stolu DecoSave a ochrannou fólii:

Doporučujeme také zmenšit velikost fólie o 1-2 mm na každé straně. Pro snadnější instalaci a používání. Fólie nesmí přesahovat stůl, jinak ji poškrábete rukama.

Vaši objednávku můžeme doručit po celém Rusku a SNS. Do Ruska zasíláme kurýrní službou SDEC. Pro vzdálené regiony Ruska a SNS nabízíme zasílání produktů Ruskou poštou. Balíky jsou doručovány přímo do bytu nebo na místo vyzvednutí. Informujte prosím našeho manažera o přesné adrese pro výpočet přepravních nákladů.

Vzhledem k tomu, že se film stříhá pro každého zákazníka zvlášť. pracujeme podle předplaceného systému.možnosti platby:

 • Objednejte si film po zaplacení 30 % ceny filmu předem.Zbytek částky v hotovosti kurýrovi při převzetí objednávky.
 • Platba v plné výši na fakturu.

Pro jednotlivce uveďte F.И.О., telefonní číslo a přesnou adresu pro doručení. U právnických osob požadujeme údaje o společnosti. Dodací lhůta u standardních velikostí 1-2 dny po zaplacení, u objednávek s individuálními parametry je dodací lhůta dle dohody.

Velikosti a tvary ubrusů

V závislosti na tvaru stolu se ubrusy z „měkkého skla“ dělí na následující typy.

 • Kulaté (standardní velikost. 100, 115 cm).
 • Oválné (standardní velikost. nutno vybrat individuálně).
 • Čtverec (standardní velikost. 50×50 cm).
 • Obdélníkový (standardní velikost. 50×100 cm. 100×250 cm s možností úpravy).

Vlastnosti materiálu, z něhož jsou vyrobeny, umožňují jejich tvarování do téměř jakéhokoli tvaru, a to i toho nejsložitějšího a nejzdobnějšího. Totéž platí pro velikost. Lze jej snadno upravit na požadovanou velikost.

Měkký, pružný, průhledný skleněný ubrus má v porovnání s jinými typy dekorativních krytin mnoho výhod.

READ  Rýžový trimmer pás pro trávu s vlastními rukama

Existuje základní pravidlo, které vám pomůže vybrat správnou velikost ubrusu (pokud je silikonový). Uvádí, že tento prvek výzdoby musí přesahovat plochu desky stolu nejméně o 20 %. To platí pro běžné ubrusy, ale pokud mluvíme o slavnostních ubrusech, je přijatelných 70-80 procent. V závislosti na individuálních preferencích majitele domu se tyto údaje mohou lišit.

Materiál splňuje mezinárodní a národní bezpečnostní a kvalitativní normy: hypoalergenní, netoxický, nehořlavý.

Pružné skleněné ubrusy (z PVC i silikonu) lze vyrobit přesně na velikost stolu, aniž by přesahovaly jeho okraje. Lze jej také položit na textilní povrch, pak bude vzor nebo vzor vypadat objemněji a efektněji.

Ubrus z měkkého skla vyžaduje velmi jednoduchou péči: stačí jej otřít vlhkým hadříkem z mikrovlákna nebo jiným měkkým ubrouskem.

Výhody

Majitelé kaváren a restaurací často volí tento ubrus k ochraně svých stolů, zejména dřevěného nábytku. Průhledný ubrus z „měkkého skla“ nezakryje strukturu dřeva a zároveň dokáže spolehlivě ochránit povrch desky stolu. Použitím „tekutého skla“ namísto ubrusu může spotřebitel využít následujících výhod.

 • Dlouhá životnost. Tyto ubrusy lze používat roky, aniž by ztratily svůj vzhled. Podle některých výrobců mají tyto ubrusy životnost až 50 let.
 • snadná manipulace. Potahované ubrusy se snadno čistí a lze je umýt houbou. Důvodem je, že povrch ubrusu nemůže absorbovat nečistoty a tekutiny.
 • Vzhledem k tomu, jak je ubrus umístěn, pevně přilne k desce stolu, takže na ní neklouže. to je důležité zejména v případě, že jsou u stolu děti.
 • Tento typ krytu nešustí a tlumí zvonění nádobí.
 • Ubrusy tohoto typu se nemačkají. Rychle se odrazí ode dna.
 • Tento typ výrobků splňuje všechny bezpečnostní požadavky, protože materiály použité k jejich výrobě jsou ekologicky bezpečné. Často se používají při výrobě zdravotnických výrobků.
 • Tento typ výrobků je odolný vůči vysokým teplotám. Ubrusy tohoto typu jsou schopné odolávat teplotním změnám od.200 až 200 stupňů.
řezat, tekuté, sklo, stole

„Měkké sklo“ lze snadno předepsat, stačí se obrátit na specializovanou firmu.

Specialisté takové společnosti mají všechny potřebné informace pro výběr pružné tkaniny a jsou vždy ochotni pomoci zákazníkovi při výběru správného výrobku. V případě potřeby poskytnou veškeré dokumenty týkající se původu výrobku a jeho bezpečnosti pro použití.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS