Jak řezat úhel na plastovém rohu

Plasty rohy pro ochranu úhlů stěn: Odrůdy a instalace

Pro interiérovou výzdobu se používá obrovské množství materiálů. Všechny z nich se vyznačují jejich vzhledem, jejich vlastností a provozními vlastnostmi. S jakýmkoliv materiálem nefungujete, krásný rám rohů zůstává skutečným problémem. Dokonce i takové materiály jako keramické dlaždice potřebují ochranu, které lze říci o povrchu saspawnovaných. Neopatrná rána snadno poškodit tato místa, po které vzhled všech oprav ztrácí svůj lesk. Dnes budeme hovořit o plastových rohách, abychom chránili rozích stěn, se naučíme vše o instalaci a jejich odrůdách.

Okamžitě stojí za to objasnit, že rohy jsou venkovní a vnitřní. První, protože není těžké pochopit, namontované na vrcholu povrchu a druhou pod ním. To znamená, že funkčnost prvků je mírně odlišná. Oba typy se používají k ochraně vnějších úhlů od rána a externí dodatečně nesou estetický slib. Existují také rohy a vnitřní, které nejsou chráněny proti šokům, ale z deformačních změn v základně stěn, při zachování externího povrchu. Pojďme se seznámit s každým typem rohů.

stůl 1. Odrůdy plastových rohů.

Existují také některé další modely rohů, ale jsou velmi specifické, takže při dokončení stěn nebudou potřebovat.

Jak řezat plastový roh do 45 stupňů

Během oprav funguje v prostorách soklu, role se hraje s dekorativním, je hrana dřeva designu. Oni jsou také vyzváni k uzavření nedostatků doků mezi různými povrchy. Správné lepení stropu a podlahové desky. problém je světlo, ale zodpovědný. V tomto ohledu je obzvláště principní otázka jejich instalace.

Fotografie ukazuje dokování soklů ve vnitřním rohu místnosti.

Venkovní sokl je reprezentován velmi širokou škálou produktů:

 • Z PVC pěnové, plastové, vyrobené s kabelovými kanály pro elektroinstalaci a nepřítomnost.
 • Ze dřeva, vyrobené z různých druhů dřeva, jednodílný druh jinými slovy, laminované; Instalace dřevěného soklu se neliší od instalace plastového kartelu.
 • Železo, železo a duralum, s kabelovými kanály a byt.

Kompletní na plastové nebo železné výrobky jsou různá připojení a zakončení, s nimiž se snadno instaluje. Proto ve skutečnosti nikdy nestojí za otázku toho, co je vlastně jako řezání plastových soklů v místech dokování. Ze dřeva je bez takových spojovacích dílů. Musí být řezáni pro skvělé spojení.

Zásada. Ze stromu, kartelová kartelová instalace musí držet na místě, do kterého jsou poskytovány déle než den. Stejně jako každý dřevěný výrobek se musí přizpůsobit teplotě a vlhkosti.

Uvidíme, jak se provádí proces ořezávání.

Pro připojení prken v okolí obejít rohy je otázka, jak snížit sokl do 45 stupňů? To se děje jednoduše, ale je lepší mít speciální zařízení zvané hloupé.

Sluníčka 5min.Jak lepidlo plastový roh na svazích, vnější rohy stěn. Rohový plastový video

Neprinciplikovaný, profesionální kovový nástroj nebo obyčejnější možnosti pro plastové nebo dřevěné zařízení, které dostanete, pomohou provést tuto práci v řemeslech bez nadávaných problémů.

V tomto případě je hodnota profesionálního zařízení odůvodněna, pokud musíte udělat pro vás. Pro malé svazky je možné omezit se k obyčejnějším a levným variantám.

Zásada. Výška stěn na stroji se musí překrývat výšku řezného prkna, čímž se získá zploštělý řez.

Zařízení pro napsal lisované výrobky, šipky ukazují technologické sloty k výkonu práce v koordinaci s anotací.

 • Připravte dva kusy řeky pro dokování;
 • Vezmeme první kus, vložení do stuzu vpravo doleva tak, že ležel kvůli podlaze a opíral se o zeď zařízení daleko od nás;
 • Výrobek si umyňujeme z levého konce, projdeme pily skrz otvory v čísle 1;
 • 2. segmenty vložte do zařízení vlevo doprava, přesně pozorování orientace na podlaze a stěnu;
 • Dejte ho z pravého konce, projdou pilou přes otvory v čísle 3.5.
 • Připravte dva kusy soklů pro dokování;
 • Vezmeme 1. segmentu, vložíme do přístroje doprava vlevo tak, aby ležela na databázi. Jako na podlaze a opírá se o vzdálenou stěnu nástroje, jako stěna;
 • Zabalte ji z levého konce, projdou pily skrz otvory v čísle 5;
 • 2. sekce vložte do nástroje vlevo doprava, přesně pozorování orientace na podlaze a stěnu;
 • Pít z pravého konce, procházející pilou přes štěrbiny na číslo 1.
READ  Jak řezat sex dlaždice doma

Rada. V místech dokování podél stěn je prkno lepší snížit pod 45 stupňů po dokončení tohoto spojení, bude společný upozorněn. Oříznuté kolejnice jsou investovány do nástroje ze 2 stran, zdá se, že odjíždí na zeď, ořezávání jedním technologickým slotem. Zpočátku je řezán jedním, pak pojistí mu, aby se setkal s 2., 1st se přestěhoval z mezery a prořízl 2. \ t.

řezat, úhel, rohu

Jak lepit plastové rohy na svazích

Rozebráme, jak řezat venkovní sokl. jak vidíme, není to tak těžké.

Stropní karikatury pro řezání jsou aplikovány na stranu nástroje v blízkosti pracovní osoby.

V tuto chvíli budeme analyzovat, jak řezat stropní sokl, což je principem mýtového procesu od ořezávání venkovních výrobků.

Hlavním pravidlem, které je třeba chápat, je, že stropní karikatury jsou aplikovány na řezání na stranu Stusla, což je blíže osobě, která pracuje s dítětem. Současně, strana soklu, který by měl jít do stropu, bude s naším nástrojem založeným na nástroji.

Zrušené prováděné karikatury vyrobené s ořezáváním.

Anotace na řezání vnitřních úhlů stropního soklu:

 • Připravte dva kusy karikatur pro dokování;
 • Bereme první kus, otočit se a dát do tvrdohlavého vpravo doleva tak, že ležel na základně stuzu, jako na stropu a opírá se o nedalekou stěnu zařízení, jako stěna;
 • Vyrábíme stojany z levého konce, procházející pily skrz sloty na čísle 2.4;
 • 2. kus vložení do tvrdohlavého vlevo doprava, přesně pozorování orientace;
 • пилим его с правого конца, через прорези под номером 1.
 • приготовим два отрезка галтелей для стыковки;
 • берем 1-ый отрезок, вставляем его в инструмент справа влево так, чтоб он лежал на базе станка, как на потолке и прислонялся к ближней в нашу страну стене инструмента, как к стенке;
 • пилим его с левого конца, через прорези под номером 1;
 • 2-ой кусочек вкладываем в стусло слева вправо, точно соблюдая ориентировку;
 • зарезаем его с правого конца, через отверсия под номером 3.5.

Как крепить пластиковые уголки?

Сначала отметим, что перед непосредственной установкой пластиковых уголков на окна необходимо оклеить коснату обоями, покрасить и пр. То есть можно приступать к их креплению только после окончания всех работ по отделке.

Для монтажа пластикового уголка вам понадобятся следующие инструменты:

 • монтажный клей (жидкие гвозди)
 • Malířská páska (Scotch) a v místnosti s vysokou vlhkostí. silikonový tmel
 • Nůžky pro kov nebo hacksaw
 • tužka
 • Přímo rohy z PVC

Dokončovací okna s plastovými rohy se skládá z několika fází. Zvažte každý z nich:

V závislosti na používání použití mohou být plastové rohy stejné, s příčným směrem L nebo F-ve tvaru, ani, ani profily T-ve tvaru. Roh L.Profil je nejčastěji aplikován ve srovnání s ostatními. Jedná se především o maskování mezer v místech dokovacích materiálů, hrany plechů, úhlové připojení povrchu.

Zpravidla je úhel mezi policemi rohu 90 stupňů a jsou: 1010, 1515, 2020, 2525, 3030, 4040, 5050 milimetrů. Takové rohy se nejčastěji používají k navrhování oken a dveří. Pokud je roh instalován na místě s významným dopadem okolních faktorů, je lepší používat rohy s rozměry od 20 mm. a vyšší. Koutky menší velikosti 1010 a 1515 se obvykle používají k dokončení uvnitř, jsou organicky nalil do společného designu.

READ  Kotouč na řezání cihel pro úhlovou brusku

Pro dekorační oblouky se používají plastové rohy s nerovnoměrným průřezem. Velikosti takových rohů 517, 1020, 1525 mm. Roh s takovým průřezem je snazší upevnit, jsou poměrně flexibilní a snadno zachovat požadovanou polohu, vytváří hladkou rybářskou linku pro vyžínač ohýbání a hladký okraj. Na jedné straně takových rohů je průřez, který vám umožní vytvořit upevňovací prvek pro zastřihovač ohybu požadovaného stupně.

Rohy z PVC se liší v závislosti na typu dokončovací práce. Tak mohou být venkovní a vnitřní. Venkovní rohy mají úhel 90 a 105 stupňů. Při použití rohu, s úhlem 90 stupňů, pro okno, jeden planka zůstane ve vzhledu, druhý je vložen do okna rámu rámu. Roh, který má úhel obrácení 105 stupňů, namontovaný dvěma policemi ven.

Obzvláště populární jsou samolepicí plastové rohy. Jsou velmi univerzální, t.na. Není třeba získat lepidlo. Mají také zvýšenou schopnost ohýbat a rozšíření, což zajišťuje snadnost instalace a dokonalého pohledu. Dalším znakem: Prodej takových rohů v rolích, délka v roli je 50 metrů. To vám umožní zakoupit potřebnou délku a vyhnout se kloubům.

Označení stropu pro provedení úhlu na soklu

Existují různé způsoby, jak udělat úhel na stropním soklu. Některé jsou jednodušší při provádění, jiní jsou obtížnější. Jedním z těchto způsobů je aplikovat značku soklu na stropě. TRUE, řezání soklů na váze není příliš vhodná, ale přesně tato metoda není nižší pro každého. Před odříznutím podstavce na stropě se aplikuje na povrch, zatímco všechny nedostatky a nepravidelnosti stěn, jakož i velikost rohů okamžitě zohledňují.

Zvažte podrobně, jak správně provádět úhly na stropních soklů pomocí této techniky:

 • Nejprve musí být dva páření oproti proužků odříznuty pod úhlem 90 °;
 • Jeden z polotovarů je stisknuto proti zdi a jeho konec spočívá v opačné stěně. Pak je na stropě sledován obrys obrobku.
 • V další fázi si vezmou druhou bar a přitiskli ji stejným způsobem ke zdi. Nastiňuje linku pro zastřihovač.
 • Na místě křižovatky získaných linií dejte bod, ve kterém bude provedeno další oříznutí soklu.
 • Každá z letadel se pak střídavě aplikuje na strop a přenese řezný bod na polotovarech.
 • Z tohoto bodu v úhlu soklu, diagonální rybářská linka pro krájení řezače.

Pod získanými čarami, zbytečné plochy soktu odříznuty, pak připojit segmenty konjugátu, kontrola správnosti a úplnosti fit. „Jak řezat úhel podstavce stropu. jednoduché a správné způsoby“.

Stojí za zmínku, že tato metoda je častěji používána pro vnitřní úhly.

Polyuretan

Polyuretanové sokty jsou nejdražšími produkty. Vysoké náklady jsou způsobeny velkým počtem výhod, mezi nimiž jsou vynikající odolnost proti vlhkosti, vysoká mechanická pevnost, spolehlivost a pružnost. Pro většinu situací bude tato možnost optimální.

Existují však výjimky. polyuretan špatně odolává rozdílům teploty. Pokud uspořádáte takové sokty v kuchyni v oblasti desky, pak s časem, polyuretan je deformován a prasklá. Řezání takových karikatury provádí speciální nůž, bez komplikací v procesu práce.

Jak vytvořit vnitřní úhel podlahového plechu

Navzdory cesty jsou prostory správným obdélníkem, jejich rohy nesmí odpovídat 90 °. Na ideální úhlové konvergy stěnách, jako pravidlo, vývojáři a opravníky musí snížit pouze.

Jak snížit úhly podlahového soklu, pokud je stále štěstí, a ve vašem bytě jsou správné rohy, snížit soklové pásy, musíte provést následující kroky:

Samotný Stuslo (dobrý) lze objednat zde. Před objednávkou se ujistěte, že šířka vašeho soklu odpovídá maximální šířce peby!

Pomocí strniště pro rohy podlahového suterénu

 • Na postranním panelu nástroje hledáme 45º značku, vložte hacksaw do příslušné drážky, odřízneme přebytečnou část obrobku;
 • Dále, oříznutá hrana pečlivě zpracovávat brusný papír.

Důležité! Při řezání soklového prkna je nutné vzít v úvahu jeho umístění (místo umístění). Doporučuje se provést řez s nějakým zvýšením, že bude možné namontovat soktový bar co nejblíže. Pokud se používá dřevěný sokl, spojka je dodatečně zpracována speciálním tmelem pod obrazem.

READ  Jak řezat plexisklo doma

Co dělat, když úhel konvergujících stěn je nerovnoměrný?

V této situaci pomůže sádrová omítka a široká stuha Sherryanka.

 • Na křižovatce přilehlých stěn asi 10 cm v každém směru je aplikováno malé množství sádrového roztoku.
 • Dále se posilovací páska aplikuje na úhel, je úhledně lisován dřevěným barem.

Úhel vykreslování pro vyrovnání úhlu

Důležité! Pracujte s špachtlí velmi opatrně tak, aby nerušil polohu srpkovité pásky, ale ne pomalu tak, aby se sádra neschla

Vytvoření venkovního rohu

Před vytvořením úhlu podílu externího stropu musíte provést příslušné výpočty a měření, abyste dokonale plošili produkt. Pro toto měření vzdálenost, která má část z úhlu na vnější straně k nejbližší stěně.

Na zadní straně produktu se produkt provádí pro zastřihovač, který nastiňuje požadovanou délku, nezapomeňte, že jeho horní část je mírně vyčnívající. Po dokončení měření a výpočtů vnějšího rohu stropního soklu pokračujte do další práce.

Haller je umístěn do peště a opatrně odříznut. Sousední soklové jídlo, stejně jako předchozí, nezapomeňte opustit akcie. Pěstování potřebné v zrcadlovém odrazu vzhledem k prvnímu segmentu.

Instalace rohů na sklonu okna nebo dveří

Doporučuje skutečnost, že tyto produkty jsou vyrobeny, jaké jsou jejich funkce a rozhodování o volbě, měli byste studovat, jak nainstalovat rohy na svazích. Podrobné pokyny jsou uvedeny níže.

Jaké lepidlo

Kromě samotných rohů budeme také potřebovat adhezivní složení, se kterou opravíme vybranou položku. Když je zvolen, stojí za to vzpomenout na to, že poměrně často, zejména pokud potřebujete přilepit úzký produkt, lepidlo se pádem pod ním a samozřejmě spadne na zdi. Výsledkem je, že tato může být poškozena, že tedy negativně ovlivnit vzhled místnosti jako celku. Proto je nutné zvolit takový lepidlo, jehož přebytek může být odstraněn z povrchu.

V podstatě jsou rohy přilepeny na nové svahy, ale zkontrolujte, zda je povrch relativně hladký, protože velké hrboly nebudou schopny skrýt jakoukoliv scenérii. Neměla by žádná cizí předměty, jako jsou nehty, sebeobchod a tun. D. Je také nutné jej odmýt, bílý duch je vhodný pro tento účel.

Jak řezat

Před projednáním, jak namontovat rohy na svazích, měli byste se naučit, jak je správně snížit. Koneckonců, tato fáze je vše nejvíce časově náročné a možná i nejdůležitější, protože záleží na tom, pokud budou jejich hrany vytvořeny, a to přímo ovlivňuje estetický druh místa. Nejlepší je nést ořezovou páku s malým zubem. Nejdříve musíte měřit délku dne, pak aplikujeme značky do samotného rohu, takže segment odpovídá tomuto parametru. Pak část, která bude upravena přímo ke svahu, odřízněte striktně značky, a ten, který je stěna pod úhlem 45 °.

Pro oříznutí rohu by měl používat hacksaw s malými zuby

Jak lepidlo

Nakonec se konečně dostal k hlavní otázce, jak se držet rohy na svazích. Před pokračováním přímo do fixace byste však měli realizovat, tak mluvit, fit. Ujistěte se, že je vše správně sníženo, můžete pokračovat. Použijeme na vnitřní roh, v místě stran stran, adhezivní roztok při zvyšování přibližně 10 cm. V této fázi bude nepostradatelným asistentem montážní pistolí. Poté rychle stiskněte výrobek na povrch a upevněte jej v této poloze malování Scotch. Začněte od horizontálního svahu a pak se již spustí. Odstraňujeme vlhký hadřík další tmel ze stěn stěn a dávejte docela suché. Scotch můžete odstranit pouze po 24 hodinách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS