Jak čistit motocosy karburátoru

Zařízení karburátoru pro gasolínu

Nastavení motocosu karburátoru. procesu, který má zvládnout pro plnou práci vyžínače pro trávu. Trimmer pro trávu je zcela jednoduché zařízení, které může prorazit pouze na několika místech a vyžadovat mechanickou opravu nebo vyměnit část. Nastavení karburátorového zařízení motocosu typu plováku může vyžadovat znalosti některých jemností. Nuance způsobené modelem a specifikami jeho fungování umožní poskytnout jasný způsob míchání a zásobování palivové směsi.

Champion Lawn sekačka karburátor Jak se přizpůsobit? Je to jen vyžínač pro trávu plovákového typu. společná volba určená pro míchání vzduchu a paliva v navrhovaných proporcích. Hlavní problémy vyplývající z provozu motoru, přibližně podobné problémům předjíždí karburátor v autě:

 • Motor může bezprostředně poté, co se podařilo začít. Důvodem je, že benzín je přiváděn nedostatečným množstvím. To se nazývá „špatné“ palivo;
 • Nadměrně podaný benzín vede k neúplnému spalování, nadměrné hustotě směsi a neekonomické spotřeby.

Oprava karburátoru

Důležité! Karburátor je účtován za různých okolností: Změňte teplotní režim, oktanový počet palivových nebo olejového typu, po zimě nebo na konci období hokuout, zatížení nebo spontánní otáčení šroubů ze silných vibrací. Někteří majitelé dávají přednost konfiguraci modulu před každou aplikací, aby se ujistil správné práce.

Karburátorové zařízení

Benzínová sekačka (sekačka na trávu) obsahuje základ. Hliníkové pouzdro, ve které jsou jiné díly umístěny bez rušení. Tělo karburátoru má difuzor. Bar s vnitřními kanály, přes které vzduchová čerpadla.

Kanály rozvětvené z pracovního zdvihu difuzoru dodávek paliva, který je smíchán s příchozím vzduchem a odstraňuje páry benzínu. Mimo hlavní karburátor prostoru:

Ten tvoří stejnou výbušnou směs, která flamm ve spalovací komoře karburátoru.

Čištění karburátoru a všeho o tom: Užitečné tipy

Jste již orientováni: Co je to řetězová pila karburátor. Malovali jsme všechny nuance a trivia a nyní v souhrnu, zvažte další možnosti pro porušení nebo vadné pracovní nástroje, doprovodné carbové ucpávání, ke kterým také potřebujete věnovat pozornost:

 • Selhání gumového adaptéru. Když se rozbije, řetězová pila aplikuje stejné nepracovní značky, stejně jako když je karburátor vylezl. Nachází se mezi válcem a CARB;
 • Slyšíte jeho jméno a jak tryska. Chrome toho, že karburátor v pile je ucpaný, tryska může dělat;
 • Čisté carb nebude dostačující, gumový adaptér se bude muset změnit. Snadno to pomůže náš katalog;
 • Držák palivového filtru může být prasklý nebo rozbitý, v tomto pořadí, všechny nečistoty vstupují do karburátoru;
 • Mřížka na krabi může být ucpaná, která by měla purizovat benzín, který prochází z nádrže do jehly;
 • Nezapomeňte opravit počet otáček, na kterých byly šrouby „H“ a „L“ odšroubovány. Dodržování příslušného návratu na vaše místo. uložíte nastavení karburátoru, a to je již zcela odlišný článek.

V tomto článku jsme ukázali podrobné video o tom, jak čištění karburátoru a všechny prvky spojené s ním, takže vaše pila získala. Také dostatečný počet tipů. Pokud si to zajistíte pravidlo, abyste jej pravidelně vyčistili, změňte filtr včas, zkontrolujte a na síle fixace, abyste získali sadu pro opravu CARBA, pak tento úplný postup čisticího prostředku bude muset udělat extrémně vzácný. Je také důležité použít vysoce kvalitní palivo tak, aby vaše Carb připravila dobrou směs pro práci.

Každá moderní řetězová pila, bez ohledu na své účely a konstruktivní prvky, je doplněn palivovým systémem. Je zapuštěn do jeho základu, jejíž hlavní funkce spočívá v míchání palivové směsi s před očištěným vzduchem. Jakákoli porucha karburátoru vede ke ztrátě moci a jiných problémů se zahradou Benzoinstructor. Můžete je vyřešit sami. pro to potřebujete prozkoumat design palivové sestavy, znaky jeho přizpůsobení a metodám nezávislé opravy.

Úprava karburátoru sekačky trávníku Udělejte to sami

Bez ohledu na model zahradního nástroje, nastavení karburátoru vyžínače pro trávu vyžaduje pečlivou předběžnou přípravu. Majitel motocosu bude muset zkontrolovat zapalovací svíček, vzduchový filtr a karburátor. V případě znečištění musí být všechny položky vyčištěny, nebo v případě potřeby vyměnit.

READ  Jak vyříznout otvor v podhledu

Tři seřizovací šrouby jsou poskytovány v plném balení zastřihovače pro trávu. První z nich je označen písmenem L a slouží k konfiguraci motoru, když funguje na malých otáčkách. Druhý šroub je označen písmenem H a je nutný pro nastavení FCS, když pracuje na nejvyšších otáčkách. Třetí šroub může být označen písmeny t nebo la. s ním pomocí operátora může nastavit provoz motoru v nečinnosti.

Proces konfigurace karburátoru Motokosa vypadá takto:

 • Nejprve musíte držet řadu akcí s nastavovacím šroubem. K tomu by mělo být otočeno ve směru hodinových ručiček, dokud se nezastaví. Po tom, že šroub L bude muset otočit polovinu otáčení v opačném směru. To poskytne příležitost upravit optimální obohacení palivové směsi s kyslíkem, když motor pracuje na nízkých otáčkách;
 • Poté bude nutné upravit provoz motoru v nečinnosti. Chcete-li to provést, střídavě otočte šroub t v různých směrech, dokud se mosější hlavu nebo nůž již otáčet;
 • Na konci bude nutné nastavit úroveň obohacení paliva s kyslíkem, když motor pracuje při maximálním obratu. K tomu bude šroub H bude muset otáčet ve směru hodinových ručiček, dokud se nezastaví, poté se vrátí na 1/2 obrat v opačném směru.

Na konci musí operátor utopit motor trimmer pro trávu a znovu ho spustit. Pokud byl uzel správně nakonfigurován, motor MOTOCOS bude s jistotou získat hybnou sílu, když je stisknuto na plynových tpers, a rychle je upustit, když jsou uvolněny.

Ve kterých případech je nutné provádět karburátor?

Stabilní provoz karburátoru MOTOKOS z velké části závisí na správném nastavení.

Nastavení uzlu je vyžadován v následujících případech:

 • Po spuštění nového zastřihovače pro trávu, kdy byly během provozu vynaloženo 4-5 plnohodnotných palivových nádrží;
 • S častou náhradou operátorem značky používané k návrhu benzínu;
 • v důsledku prudké změny počasí;
 • Vzhledem k dlouhodobému skladování zastřihovače pro trávu;
 • V důsledku libovolného odstranění seřizovacích šroubů motocosu způsobených silnými vibracemi motoru;
 • Vzhledem k prudkému nárůstu množství paliva spotřebovaného vyžínačem.

Nastavení karburátoru motocoreflinklinkers bude také vyžadován v případech, kdy se rychle objeví vstup do zapalovací svíčky nástroje, stejně jako prudký nárůst objemu výfukových plynů výfukových plynů.

Požadované nástroje:

Pokud motor MOTOCOS odmítne spustit, pak nejprve musíte zkontrolovat svíčku. Pokud je zcela suchý, znamená to, že palivo ve spalovací komoře není podávána a důvod v karburátoru. Okamžitě stojí za to kontrolovat svíčku a jiskry, aby ji vyloučily z důvodů všech front.

Můžete se také ujistit, že motor sám. Chcete-li to udělat, zkroutí svíčku, musíte nalít injekční stříkačku do spalovací komory několik mililitrů benzínu. Poté, co je tato svíčka zkroucená a sekačka na trávu začíná. Pokud je vše v pořádku s motorem, bude vydělat několik sekund. To znovu potvrzuje, že má smysl demontovat karburátor.

Dále se plastový ochranný kryt odstraní spolu se vzduchovým filtrem. Poté, 2 šrouby, držení vzduchu klapky a karburátor na motor, odšroubený šroubovák. Palivové trubice se okamžitě rozpadnou.

Ze strany závěsného víčka musíte odšroubovat šroubovák 4 šroubu a rozdělit jej do 2 polovin. Máme zájem mít spřízněnou duši. Z jeho vnitřku ve středu je ventil.

Často se drží, protože po odpaření benzínu, když je jednoduchý, viskózní olej, pracující jako lepidlo, zůstává. Chcete-li to zkontrolovat, musíte dát krátkou tenkou trubku a pokusit se vyhodit vzduch. Pokud je posuvný, nebude schopen vyhodit v žádném směru.

Tvrdák ventilu je eliminován obvyklým zápasem. Párátka jsou lepší než používat, protože jsou ostré a mohou ublížit. Zápas, který potřebujete k mírnému odpočinku ve ventilu a promíchejte ho. Po vyčištění zápasu to bude blud.

Palivo už může udělat, takže bude fungovat. Čištění ventilů není všelie pro všechny motokáry, které nepřijdou po nečinnosti, ale pomáhá v 8 případech z 10. Zbývajících 20% je obvykle také spojeno s karburátorem, obvykle s jehlou.

Když je pro trávu nutná detekce vyžínače domácnosti?

Upravte vestavěný carburorátor vyžínače pro trávu je zapotřebí na:

 • běží nový motor, během kterých byl použit od 4 do 5 litrů palivové směsi;
 • prudké změny počasí;
 • Změňte vzduchotěsný. například když se sekačka na trávu často používá v horských lokalitách;
 • Prodloužený jednoduchý vyžínač pro trávu;
 • Intenzivní růst nákladu na napájecí jednotce MOTOKOS;
 • libovolné kroucení vestavěných úpravních šroubů karburátoru. stává příčinou zvýšené vibrace motoru;
 • Změna kvality složek palivové směsi;
 • přetékající palivo karburátorem, důsledkem zvyšování spotřeby paliva;
 • Pravidelný vzhled husté vrstvy pryskyřičných sedimentů a auta na povrchu elektrodových elektrod zapalovací svíčky vyžírce pro trávu;
 • Spuštění motoru a jeho libovolného vypnutí nebo pomalého rolveru;
 • absence proudění paliva do válce výkonové jednotky;
 • Zvýšené výfukové plyny.
čistit, karburátoru

Nedostatek včasného přizpůsobení karburátoru ohrožuje vážné vyhoštění rozpadu pro trávu, až do plného selhání továrního motoru.

READ  Co může řezání těsnění na karburátoru

Sekačka na opravu karburátoru

Sekačka na trávu je integrálním asistentem pro soukromou domácnost v boji proti hnědé vegetaci a prvním nástrojem v oboru vytváření krajinného designu. Někdy však ve výšce intenzivní práce čerpací stanicí náhle začne stag nebo obrat motoru není stabilní. Rozumíte tomu, co oprava sekačky. Ve skutečnosti, důvody pro takové chování benzínového zastřihovače mohou být poněkud poněkud, zvážíme nejvíce banální a nic společného v naší oblasti. A toto použití není vysoce kvalitní benzín nebo olej, budete potřebovat opravu karburátoru nebo spíše čištění.

Oprava karburátorů sekačky na trávu je s výhodou vyráběna ve specializované workshopu nebo servisním středisku. Ale není to vždy možné a ekonomicky vhodné. S malým starým zkušenostem v opravném zařízení mohou být nezávisle čištění karburátoru motocyklů pro trávu z znečištění. Nejprve musíte odpojit karburátor ze sekačky. Karburátor úhledně rozebírá, opatrně nepoškodí membrány, těsnění a jehly. Paralelně je zkontrolovat poškození. V případě potřeby musí být nahrazeny, pokud je požadováno. Pro opravu karburátorových sekaček na prodej v prodeji existují speciální opravy soupravy. Ovládání pouzdra, které je vyrobeno z duralu, vyčistěte všechny vnitřní kanály karburátoru. Pro tohle existuje několik způsobů. Jeden z dědečků fouká auto čerpadlo nebo kompresor. Pokud je znečištění vážná, pak můžete na chvíli nasazovat karburátor a další vnitřnosti v čistém petroleji, benzinu nebo acetonu a opakujte postup. Při čištění a čištění si všimněte non-kanál, kde jehla a jicker. Je nemožné vyčistit kanály kovového drátu a další tuhé objekty.

Proč opravit Sekačka na trávu karburátoru je společným fenoménem? Protože bohužel benzínový vstup do prodeje není kvalitní nebo kontaminováno. Ačkoli filtr má filtr pro hrubé a jemné čištění paliva z různých částic, ale některé z nich vidí do vnitřku karburátoru sekačky trávníku a je uložen na svých stěnách a palivových kanálech. Kromě toho se v benzokosu používají dvoupatrové motory vnitřního spalování. Pro provoz těchto motorů nebo spíše mazání, olej se přidává do benzínu. Jedná se o speciální olej pro dvě hodiny motorů. Kvalita takového oleje by měla být také dobrá, protože smíchaná s benzínem může mít také negativní vliv na čistotu palivového systému. Aby se vaše karburátory pracovaly hladce používat pouze vysoce kvalitní benzín a olej. Benzín by měl být s oktanovým číslem 92 nebo 95, nejíždí, ne starý. Olej používat dobře osvědčenou na trhu, s výhodou známé výrobce.

Jak sestavit sekačku karburátoru? Po opravě karburátoru sekačky trávníku a jeho čištění se každý shromažďuje v opačném pořadí. Podrobnosti a těsnění jsou vyrobeny tak, aby nemohly být správně vloženy bez zvláštního úsilí. Mají speciální otvory a drážky, které se zaměňují velmi obtížné. Pokud jste všichni shromážděni a nemáte žádné další náhradní díly, je to už dobré. Po montáži je karburátor instalován na vyžínači pro travního benzínu a upravit kvalitu a množství palivové směsi břeh.

Sledujte stav karburátoru vaší sekačky na trávu a pak vás nenechá uprostřed koní. Čištění a foukání nebere dlouho. Cena nového karburátoru 200-300 UAH. Ale můžete ušetřit tyto peníze, pokud budete dodržovat čistotu vlastního a nahrazení opotřebovaných předmětů.

Ořízněte karburátor opravy pro trávu s vlastními rukama

Podrobnosti: Trimmer Carburetor opravy s vlastními rukama z tohoto průvodce pro Olenord.com.

Stížnosti majitelů benzínových trimrů jsou velmi často spojeny s jiným druhem poruch karburátoru. Samozřejmě, že je nejlepší hledat pomoc odborníkům v oboru, pro které je nedílnou součástí povolání opravy karburátorů. Nicméně, pokud jste stále obeznámeni se základními principy carburetoru zastřihovače pro trávu, můžete se pokusit vypořádat se s problémem samotným, takže nepřepíná peníze ve službě, protože někdy rozpad může být opravdu ne vážný.

READ  Přípravek pro úhlovou brusku na řezání kovu

Tento článek je jen určen k tomu, aby vám pomohl zvládnout chybu.

Další bude demontována nejčastějšími poruchami a příčinami jejich výskytu.

Především je nutné zkontrolovat karburátor obecně a zjistit, zda je pozorován únik paliva.

Pokud se ukázalo, že neexistují žádné problémy s palivem, je nutné odstranit karburátor z motoru a zkontrolovat stav těsnění umístěného vedle karburátoru.

Pokud zde nejsou žádné poruchy, můžete se pokusit zkontrolovat karburátor do stupně těsnosti.

Chcete-li to provést, můžete si zakoupit speciální zařízení, které je součástí opravy sad pro opravu motocosu opravy karburátoru a je speciální tlakoměr, který ve skutečnosti a kontroluje těsnost.

Pokud nechcete utrácet peníze na jeho akvizici, můžete použít obvyklý lékařský tonometr, na kterém stačí změnit tlakoměr.

V procesu používání tohoto zařízení věnujte pozornost čtení.

V případě, že tlak nespadne a zůstane stejný po dlouhou dobu, můžete být klidný, protože indikuje těsnost karburátoru.

Pokud tlak po určité době začne klesat, znamená to, že existují problémy.

Mohou být spojeny s poškozením některých dílů karburátoru.

Před spuštěním v nejbližší servisní dílny nebo specializované prodejně prodejních trimerů a náhradních dílů. Snažte se porozumět vznikajícím problémům. Omlouváme se za banalitu, ale karburátor motocos není mimozemšťující civilizační kosmická loď a její oprava může být docela ruka. Pro důvěru ve své činy se seznámíte s krok za krokem pokyny uvedené v tomto článku.

Vizuální kontrola karburátoru pomůže identifikovat únik paliva vzduchu a hlavní příčiny selhání zařízení v. Proto určit a hlavní věc opravit prolézací modul, musí být karburátor demontován.

Rozdělení karburátoru Motocos není nutné mnoho úsilí.

Odšroubujte čtyři šrouby na jedné straně

a dva na druhé straně. Můžete to udělat s pomocí obyčejného kříže rezervovaného. Jemně odšroubujte šrouby a sklopte stranou. Mohou potřebovat při montáži. Je žádoucí, než rozebírá stůl, který má být zachycen v bílé hadříci, takže je vše viditelné, dokonce i nejmenší detaily, které mohou vypadnout při demontáži.

Demontáž začíná na straně systému dodávek paliva.

Vyjměte primer. bublinu stránkování, která je pozoruhodná, při montáži instalace částí karburátoru jsou nesprávně nemožné. Produkty mají charakteristické soli a otvory.

Nyní vyjměte membránu. Je to ona, kdo provádí funkci čerpání paliva do karburátoru.

Když membránová vibrace má druhá strana tlak mechanismu a jehly stoupá, což zase otevírá otvor a přívod paliva.

Vyjměte kryt karburátoru s injekčním mechanismem.

Dále je instalována další membrána. Opatrně ji odstraní.

čistit, karburátoru

Pod membránou je další těsnění. Opatrně odstraňuje, v žádném případě poškození.

Dále jděte do demontáže dílů ze zadní části karburátoru. Jak to řekl dříve, odšroubujeme dva šrouby. Toto je již systém přívodu vzduchu.

Zde se nachází, který při přidávání „plynu“, otevírá a zvyšuje příliv vzduchu do motoru.

Po vyjmutí zůstává holé tělo v rukou. Karburátor je rozebrán.

Definice závad a jejich eliminace

Nyní stojí za to věnovat pozornost poruchám, které se dějí, když je karburátor pracuje a jejich eliminační metody.

První věc se děje, je ucpaná s bahenními otvory a tryskami v systému dodávek paliva. Nepomáhejte filtrům instalovaným v nádrži a přímo v karburátoru. Stále projdou malé částice, které jsou způsobeny motocosem.

Chcete-li to udělat, odšroubujte šroub na mechanismus, držte jej prstem. Faktem je, že je jaro a neopatrná akce povede k tomu, že bude ztracena.

Než provádět očistě. Nejúčinnějším způsobem je použití ultrazvukové lázně.

Je naplněn buď speciální kapalinou nebo benzínem, je zde umístěn karburátor a pod působením ultrazvuku, tzv. Kavitační účinek budou kanály vyčištěny před znečištěním.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS