Jak je uspořádán elektrický vyžínač pro trávu

Jaký lepší elektrický trimr pro trávu?

Většina zemědělců vyžaduje zahradní nářadí nejen spolehlivost a efektivitu, ale také bezpečnost a bezpečnost životního prostředí. V podstatě to je přesně důvodem pro vzhled elektrických trimrů, jako analogy více známých benzínových copánků. Na rozdíl od benzínových modelů mají elektrické vyžínače pro trávu nízkou hladinu hluku a vibrací, menší hmotnost a co je nejdůležitější, možnost přesnějšího prostoru na trávníku v podmínkách vysoce omezeného prostoru. To je možné je použít k péči o malé rozložené záhony, stejně jako skleníky a jiné uzavřené ekonomické prostory.

Tímto problémem je mnoho začátečníků zahradníků. Dejte na něj jednoznačnou odpověď velmi obtížnou, vzhledem k tomu, že sekačka na trávu a zastřihovač pro trávu pro trávu mají své vlastní výhody a nevýhody.

Chcete-li zjistit, který zahradní nástroj je stále lepší, musíte se vypořádat s řadou důležitých faktorů.

 • Oblast grafu. Při nákupu elektrického zahradního nástroje je třeba mít na paměti, že oblast, na kterou může být použita, je silně omezena na délku standardu kabelu. Ve většině případů jsou elektrické modely dodávány s kabely, ne více než 20 m dlouhý. Pokud je pozemek větší, pak na něm pracovat s vyžínačem pro dávání, budete muset použít rozšíření, které ve většině případů přináší své nepříjemnosti. Pokud taková možnost není taková možnost, můžete si koupit zahradní nástroj vybavený baterií. Tato travnatá zastřihovačka má také jeden mínus. plně nabít baterii bude muset strávit nejméně 3 hodiny. Ze všeho můžeme dospět k závěru, že Electrocos je nejvhodnější pro péči o malé yardy a domácích územích. Pokud je oblast webu více než 5 akrů, pak pro pohodlnou práci bude muset koupit motorek;
 • Provozní podmínky. volba zahradního nástroje je do značné míry postižena typem divoké vegetace, s nimiž bude muset bojovat. Standardní elektrická sekačka, s kapacitou 1-1,5 kW, zpočátku navržena tak, aby odstranila plevele s tlustým stonkem ne více než 2 mm. Při použití pro řezání silnějších keřů bude nástroj pracovat pod zvýšeným zatížením, což může vést k složitému rozpadu modelu. Proto, aby nebylo riziko, pro vysokou trávu a nerovnoměrné grafy, je nejlepší použít benzínové copy pro trávu;
 • Snadné ovládání a udržování. zde nejlepší volba bude mosaz pro trávu elektrické. Je mnohem snazší pracovat s ní, protože operátor nebude muset pokaždé tahat, pro rukojeť startéru a nastavit polohu škrticí klapky. Zapnutí a vypnutí nástroje, který má být proveden jednoduše stisknutím tlačítka na skříni. Kromě toho je zastřihovač pro trávu pro trávník nenáročný v péči. Není třeba používat olej pro motor a nastavení karburátoru;
 • Hmotnost a rozměry. další plus v seznamu výhod energetických nástrojů. Standardní ruční elektroky se liší od benzoinstruku s mírnou hmotností a malými velikostmi. To výrazně zjednodušuje jeho provoz a umožňuje použít zastřihovač pro trávu pracovat v podmínkách vysoce omezeného prostoru;
 • Hluk. tato funkce ovlivňuje pohodlí denního provozu zahradního nástroje. Moderní zahradníci potřebují pohodlný model, který nedělá hluk a ne vibruje. V tomto případě se světelná zastřihovačka pro trávu stane tou nejlepší volbou;
 • Cena je jednou z nejdůležitějších parametrů, které téměř všechny zahradníci věnují pozornost. Silná elektrická sekačka je zpravidla řádově levnější než jeho benzínový protějšek. Díky tomu jsou elektrické zahradní nářadí dnes vysoká poptávka mezi majitelé v oblasti nemovitostí.
READ  Jak vytvořit elektrický elektrický šroubovák

Sčítání může argumentovat, že e-mail. Travní zastřešení jsou vhodné pro provoz v malých oblastech s nízkopodlažními divokou vegetací, stejně jako pracovat ve sklenících a dekorativních záhonových lůžkách. Péče o hlavní oblasti, jejichž plocha přesahuje 10 akrů, je nejlepší koupit silnější benzínový cop.

Odrůdy trimrů s rybářskou linkou

Dnes je mnoho z nich, takže každý může rozhodnout na základě vlastních potřeb. Bateriové trimery pro trávu s rybářskou linkou jsou určeny pro lidi, kteří chtějí pracovat nezávisle na napájení, jsou nejoblíbenější. Jako příklad můžete citovat:

 • Champion TB400. Herb Trimmer dobíjecí. Má teleskopickou bar, kompaktní velikost a nízkou hmotnost, pouze 2.8 kilogram. Omezující držák je k dispozici pro zabránění poškození prospěšných rostlin;
 • GARDENA Powercut LI-40/30. Profesionální nástroj, který se může vyrovnat i s mokrým trávníkem. Další pozornost si zaslouží možnost regulace hlavy pracovat v úhlu v hard-kohubních místech.

Trimmery benzínu pro trávu jsou dražší, potřebují pravidelné tankování, ale vyplatí se díky vysokému výkonu a možnosti dlouhodobého provozu na místě bez vazby na zdroj energie:

 • Partner B305 CBS. Navzdory nízké hmotnosti má působivou schopnost. Umožňuje vložit do pořádku zelené oblasti, aniž by na ně byly škodlivé vlivy minimalizací výfuku. Jako řezný nástroj se používá speciální travní nůž a trimrový typ hlavy TAPGO v provozu v poloautomatickém režimu.

Většina moderních trimérů může být navíc vybavena hlavou s rybářskou linkou. Existují čtyři typy hlavních hlavních hlav:

 • Automatické hlavy automaticky přivádějí závit, když škrticí klapka dosáhne určité rychlosti;
 • Poloautomatické hlavy propagují řetězec, když kliknete na hlavu vřetena Země, když je škrtící klapka zapnuta;
 • Manuální hlavy vyžadují, abyste vypnuli zastřihovač pro trávu před natahováním nebo odvíjením lana, abyste ji podpořili;
 • Hlavy pevných linek neposkytují propagaci řetězce. Místo toho použijete předemřízené řádky, které chcete nahradit.

Specifikace zahradní techniky

Elektrický vyžínač pro trávu umožňuje pravidelnou péči o zahradu a domácí pozemek. Hlavní výhodou jeho manévrovatelnosti je. Je schopen se dostat k těžkému dosahu místa.

elektrický, vyžínač, trávu

Zkušení zahradníci nedoporučují používat toto zařízení pro opuštění velké oblasti trávníku. Skutečnost je, že v procesu sečení vysoké trávy se mohou vytvářet ostré kapky, což negativně ovlivňuje vzhled zeleného koberce.

Co potřebujete zvážit při výběru produktu? Mezi hlavní technické specifikace patří:

Výkon zařízení. V závislosti na druhu modelu se pohybuje od 250 do 1500 W.

Druh jídla. Nejoblíbenější jsou trimery s baterií. Účtují z sítě a jsou schopni pracovat až 6 hodin bez dobíjení.

Zařízení v elektrickém kabelu mají vyšší výkon.

Tvar tyče. V závislosti na modelu jsou zakřivené a rovné.

Umístění motoru. Může být umístěn jak v horní části přístroje a v nižší.

Řezací povrch. Je reprezentován jako rybářská čára nebo plochá čepel. Ostrý nůž vám umožňuje zbavit se mladých výhonků keřů a stromů. Sušička pro zastřihovač je určen pro ostříhat měkké trávy.

Hlavními nejběžnějšími elektrokošemi a vyžínačlivými poruchami

V cívce (Spool) ukončila linku pro zastřihovač. Ve většině cívek je krmivo síťoviny poloautomatické, s mírným dopadem tlačítka Bubble Land, únik vyžínače je dodáván na výstup. Pokud není podáván únik pro zastřihovač, pak musíte odstranit a demontovat cívku. Cívka a, pokud je to nutné, větrejte novou linku pro zastřihovač.

Sušička pro zastřihovač může být příliš dlouhá vzhledem k tomu, že čepel, který je rozpoznán pro ořezávání, je zbytečná podél délky rybářské linie fucked nebo ne. Délka rybářské linie by měla být o něco menší než o ochraně.

Velký hukot a vibrace během provozu motoru mohou znamenat, že ložiska potřebují mazání nebo také strávili svůj zdroj vůbec. Může být také popraskané pouzdro cívky s rybářskou linkou (cívky) a jeho místo připojení může být také zkontrolováno pro trhliny a poškození.

READ  Nastavení zastřihovače třídobý motorový karburátor pro trávu

Většina elektromotorů v copách a sběratele trimrů a nemají revolt regulátor, s poklesem napětí v síti. Snížení a snížení výkonu. Možná, že cívka s rybářskou linkou může být nepochopitelná. Možná, že obrat je omezen přítomností uvíznutého zkroucení nebo lana zraněného na hřídeli, měli byste zkoumat design. V dobré ortéze by měl být hřídel snadno a bez sebemenšího úsilí, ani poté, co byl rozptýlen prstem.

Neotáčí motor? Díváme se na přítomnost potravy na elektrické vodě, pokud je vše v pořádku, přístroj musí být demontován. Není-li patrné žádné explicitní poškození, začne se sekvenční příčná příčná příčina elektrických obvodů zařízení.

S pomocí multimetru (testeru), napájecí kabel zvoní první, pokud je a tlačítko. Pokud není tlačítko v zásadě přezdívané, mělo by být nahrazeno nebo pokud je to skládací, pak otevřete a vyčistěte spálené kontakty.

Kabel může být v tomto případě přerušen, motor může být spuštěn s přerušením. Porucha motoru může být skutečnost, že když je tlačítko zapnuto na kolíku kontakty, je napětí 220 voltů, ale neotáčí se.

Některé elektromotory jsou vybaveny tepelnou pojistkou, která je zabudována do skříně motoru a pracovala od jeho přehřátí nebo jednoduše selhala. Konkurenční tepelná pojistka Při ochlazení musí motor obnovit svou práci.

Travní trimr elektrický viking zařízení. Grass Trimmers Viking (Viking): Přehled populárních modelů

Viking. Značka s historií, pod kterou je k dispozici velká škála zahradních nástrojů. První modely byly vytvořeny v roce 1981 a dnes tato ochranná známka sloučila s obavy Stihl. Společně vytvářejí lepší vybavení.

Viking Grass Trimmers jsou vysoce kvalitní nástroje, které jsou navrženy tak, aby fungovaly v soukromých oblastech v energetických službách. Vyznačují se vysokou produktivitou zpracovanou konstrukcí.

 • Kompletní nastavení výkonných motorů.
 • Pracoval bezpečnostní systém.
 • Nízký hluk v důsledku technologie redukce šumu.
 • Všechny díly jsou ve volném prodeji.

Zvažte populární modely Viking.

Trimmer pro trávu viking ty 600

Kompaktní elektrická sekačka sekačka Viking se používá na malých letních chatách. Pracuje pouze v souvislosti s elektřinou, takže může být namontován s její trávou v těsné blízkosti domu. Model Viking je vhodný pro registraci trávníků, hrany hran, práce v blízkosti základů, pod obchody. Poskytovaný omezovač pro nastavení délky kabelu.

Automatický systém vypnutí při vysokých elektrických zatíženích činí pracovat s trimrem bezpečnějšími.

Tráva Trimmer Viking te 1000

Elektrické svítí spojení s vysokým výkonem je navržena tak, aby sečila bylinky na velkých územích. Při použití prodlužovacích šňůr lze nástroj použít na trávnících, v blízkosti nádvoří. Zvládne až 500 kV. M.

Viking Grass Trimmer prakticky neposkytuje vibrace, má sníženou hladinu hluku. Existuje systém tepelného ochrany, díky kterým se model nebane přehřátí.

Trimmer pro trávu Viking ty 700

Silný Lupa Viking pracuje na velkých oblastech a procesů dokonce zarostlé velkými chybami Země. Ohlásí se s mečem keři a mladými stromy. Odolává největší zatížení.

 • Výkon je na úrovni 0,54 kW;
 • Zpracování se vyskytuje na šířce 35 cm;
 • Řezací nástroj. dvojitá sušička pro zastřihovač;
 • Hmotnost. 4 kg.

Viking Grass Trimmer je vybaven pohodlnou rukojetí, která je pokryta měkkým materiálem a nastavuje výšku. Systém rychlé výměny tyče a stabilizace práce s ostrým dorazem.

Jak rozebrat a sbírat zastřihovač pro trávu

Pro sebe-demontáž zastřihovač pro trávu připravte soubor nástrojů:

Demontujte každý uzel zařízení zvlášť pro diagnostiku.

Demontáž elektrického výrazu

Elektrický vyžínač pro trávu se skládá z hlavní elektrické jednotky a tyčí. Zvažte, jak analyzovat opravu elektrické části:

 • Položte elektrooky na rovný povrch.
 • Odšroubujte upevňovací šrouby pouzdra vyžínače pro trávu na jedné straně.
 • Vyjmutí krytu můžete provést diagnostiku, opravu nebo výměnu motoru, pohonu a ložisek, uzlu štětců, spouštěcí tlačítka a další položky.
 • Sbírejte Trimmer Elektict pro trávu následuje postupně: Nejprve nainstalujte motor, utahování upevňovacích šroubů; Připojte elektrický obvod; jemně vložte vodiče do vhodných vybrání; Zavřete horní kryt a šrouby.
READ  Ochranné pouzdro pro zastřihovač pro trávu s vlastními rukama

Demontáž benzotrimera (na pokynech videa ukazuje Gruntek BS 52x Tráva Trimmer) pro opravy motoru se provádí následujícím způsobem:

 • Nejprve musíte odstranit benzínový motor z baru.
 • Odpojte startér kroucením upevňovacích šroubů.
 • Odstraňte ochranné pouzdro nádrže plynu a nádrž sama.
 • Odšroubujte svíčku zapalování a odstraňte vnější kryt motoru.
 • Od motoru k odstranění karburátoru, trysky, zapalovací cívky a tlumič výfuku.
 • Aby bylo možné diagnostikovat a vyměnit vadné části motoru, nejprve je nutné odpojit uzel spojky. Chcete-li to provést, upevněte spalovací komoru, a pomocí čelního klíče pro odšroubování upevňovacích šroubů spojky.
 • Po opravě sbírejte Motocos, provádějící stejnou akci v opačném pořadí.

Jaký vyžínač používáte v oblasti země, a zda chcete opravit nástroj sami?

Bar tvar baru

Rovná tyč vyžínače pro trávu označuje svůj vysoký výkon, spolehlivost v provozu a trvanlivosti. V této kompozici je točivý moment z motoru přenášen do vyžínače hlavy pro trávu pomocí ocelového hřídele. Tato sloučenina má tedy velmi vysokou úroveň účinnosti a odolnosti proti opotřebení.

V zastřihovači vybavených zakřivenou tyčí se otáčení řezného nástroje (obvykle cívky s rybářskou linií) přenáší přes tenký kovový kabel. Tento způsob vysílacího momentu je považován za méně spolehlivý. Ale co lze jednoznačně řečeno, modely se zakřivenou tyčí mají mnohem nižší výkon a jsou používány v malých oblastech s poněkud měkkou trávou.

Zahradní trimry pro trávu vypadají jako design. Podrobné pokyny týkající se jednoho modelu pomohou pochopit složitosti analogů. Zvažte hlavní stádium sestavy elektrické vyžínače pro trávu na příkladu modelu. Fubag FET 1200R.

Než začneme, učíme se, že máme v rukou po nakupování. Nástroj se prodává montáž:

K dispozici je také ramenní popruh, nůž se třemi lopatkami a sadou nástrojů.

Byliny trimry pro vousy a knír

Pravděpodobně nejzajímavější v provozu jsou zařízení pro knírek a vousy. Modelování knírek a vousů vyžaduje některé jednoduché dovednosti a trochu času.

Pokud odstraníte vlasy v nose a uši nebo vystřelíte obočí speciální práce, nebude, pak pro konturování symetrického vousu je nutné zvládnout posloupnost práce a dovedností pohybů.

Moderní modely umožňují vytvořit jakýsi vousy: účinek pěthodinová vegetace na obličej, třídenní štětiny, Espanyolki, Hollywood, Skipper vousy a jiné typy vousů a knírku. Výsledek závisí na představivosti, obličeje a vegetaci na obličeji.

Než začnete pracovat, musíte vyčistit vlasy z kožního tuku a jiného bláta. Za tímto je vousy umyje šamponem, můžete použít klimatizaci. Suché vlasy jsou česány ve směru růstu vlasů, nahoře dolů, aby hladilo všechny chlupy. Tyto jednoduché postupy zajistí dokonce i výsledek.

Při modelování vousů a knírku je nutné začít rozhodnout o optimálním vousu. Pokud je vousy velmi dlouhý, je možné jej začít zkrátit nůžky a pak pokračovat do modelování přímo zařízením. Práce s vousy musí být spuštěna jednou částí obličeje, což je důsledně pohybující z jednoho ucha do druhé.

Zařízení nejprve potřebuje vytvořit hladký povrch vousů, poté pomocí příslušných trysek:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS