Jak nahradit čáru trimru na zastřihovači patriot

Elektrická oprava: Jak typické členění vznikají

Benzín nebo elektrický trimr pro trávu jsou nepostradatelným asistentem v arzenálu moderní vinař nebo vlastník svého vlastního domova. Díky těmto zahradním zařízením můžete snadno vysušit i velký domácí pozemek. Po zakoupení tohoto nástroje a provádění několika misí, mnozí přemýšlí o tom, jak pokrýt zastřihovač zastřihovač spěch do vyžínače. Pro nezkušený uživatel se první operace jeho nahrazení zdá být problematický a časově náročný, protože vývojáři často neručí pokyny pro výměnu rybářské linky v návodu k obsluze.

Trávníky jsou určeny pro čištění zbytečné vegetace na místě. Jejich hlavní rozdíl od sekačky trávníku se skládá z kompaktních velikostí, které vám umožní odstranit trávu i v nejtěžších oblastech. Zařízení jsou k dispozici se dvěma modifikacemi motoru. elektrické a benzíny.

Návod k obsluze Trimmer pro benzín Patriot PT 2540

Bezpečnostní opatření a začínající vyžínačem:

 • Na začátku práce je nutné zkontrolovat všechny prvky přístroje, správnost a spolehlivost jejich upevnění.
 • Zahrnuté zařízení je zakázáno nechat bez dozoru. Během provozu je nutné odstranit děti pro bezpečnou vzdálenost.
 • Z území je nutné odstranit všechny pevné prvky, které nesou ohrožení řezného prvku zařízení.
 • Během travnaté zkosení chrání oči, ruce a nohy s brýlemi nebo maskami, rukavicemi a uzavřenými botami.
 • Je nutné pečlivě chránit zastřihovač pro trávu z vlhkosti, aby se zabránilo korozi.
 • Grass Trimmer Roll na hladký a suchý povrch. Pro provoz nepoužívejte sušičku pro zastřihovači více než 2 mm v průměru, aby se zabránilo poškození. Sušička pro vyžínač nelze vyměnit vyztuženými, železnými kabely a vodiči.
 • Palivová směs se připraví z benzínu s oktanovým počtem alespoň AI-95 a originálních olejů a maziv z Patriota.
 • Pokud byla přídržná palivová směs unikla během provozu, je nutné se pohybovat od tohoto bodu nejméně 3 metry a poté spusťte přístroj. Je přísně zakázáno naplnit směs paliva do vyžínače pro trávu s pracovním nebo horkým motorem.
 • Je nutné pravidelně diagnostikovat provozuschopnost zařízení. Když jsou nalezeny sebemenší potíže, zastavte provoz a pořídili zařízení do servisního střediska.
 • Je přísně zakázáno používat zastřihovač pro trávu v uzavřených pokojích. Je navržen pouze pro práci venku.

Nahrazení rybářské linky v zastřihovači patriot

Pokud s mírným dopadem tlačítka trimrového cívku pro trávu kolem země, sušička pro vyžínač není prodloužena, pak jsou předpoklady obvykle následující.

Možnost 1. plachtění, t.E. Části šňůry. K tomuto problému obvykle dochází, pokud uživatel zabalil čárovou čáru k cívce nerovnoměrně, s broušením otočků nebo jeho rány s chybějícím napětím. V posledně uvedeném případě, když otáčení hlavy mozosti na obrovské otáčky pod vlivem odstředivé síly, šňůra začíná zpoždění, a v důsledku toho jste neopodstatněný řev. Chcete-li odstranit potíže, budete muset rozebrat cívku na zastřihovači a převinout šňůru je pravdivá, jinými slovy jsou ploché otočení s dobrým napětím.

Možnost 2.4. Velmi zbytečné konce vyčnívají z hlavy. Sušička pro zastřihovač nesmí jít ven, když narazí na zem, pokud jeho konce vyčnívají z hlavy, nedostatečná délka (zbytečná). Pak odstředivá síla nestačí, takže sušička pro vyžínače se táhne. Proto je nutné přístroj pozastavit (utopit motor nebo vypnout ertelický trimr pro trávu ze sítě) a natáhnout čáru pro zastřihovač ručně, pro dříve stisknutí tlačítka.

Možnost 3. Lesk pro Trimmer Fit Cancer Mobile Head. To vede ke skutečnosti, že cívka se zastaví a neotáčí, když je stisknuto tlačítko. V hlavní věci se to děje z několika důvodů: špatná kvalita šňůry, přehřátí cívky s dlouhou prací jednotky, úder rybářské linky o pevných položkách.

 • Na začátku Soudního dvora výrobců potoronií se budete také líbit z nízkodobých a nízkotlakých materiálů, které neuchovávají mechanické a teplotní zatížení. Proto by mělo být upřednostňováno „značkovou“ rybářskou linkou.
 • Pokud jste všichni dostali rybářskou linku pro zastřihovač neznámých vlastností, a je často pájena v jednom práci, to znamená, že je možnost sledovat příklad některých uživatelů, kteří po tankování šňůry v cívce, mokré nebo Silikonový mazivo (z plechovky) nebo minerální olej. Tento postup je mnohem snížen o možnosti tření s ostatními otáčkami.
 • Také únik vyžínače může být řezán, pokud najednou zasáhne tvrdý objekt (kámen, plot, suchá větev a t.D.). V důsledku toho je to trochu protahování a táhne se vysokou rychlostí zpět do hlavy. Z tepla třecích šňůry a jeho zatáčky se drží dohromady. Jediná věc, která se provádí k odstranění této poruchy, je otevřít trimrovou cívku pro trávu a převinout sušičku pro vyžínače.

Nahrazení rybářské linky na vyžínače nebo motocosu

Chcete-li nahradit rybářskou linku na vyžínače nebo motocos (kabel, struny), nejprve potřebujete znát jeho tloušťku. Pokud zbytky šňůry nejsou přeženy, studujeme pas naší zahradní techniky. Někdy lze nalézt potřebné informace, pečlivě zkoumány cívku MOCHER, rozsah průměrů může být aplikován na jeho povrch. Pokud naše vyhledávání nebyly korunovány úspěchem, pak jednoduše vyhodnotit průměr vývodu na cívku. Sušička pro zastřihovač by se mělo pohybovat bez úsilí. Rozbalte otvory, abyste mohli zvýšit produktivitu a možnosti zahradního vybavení, které nedoporučuji. Tloušťka rybářské linky je vypočtena výrobcem na základě výkonu motoru.

Chcete-li nahradit šňůru na většinu modelů, musíte demontovat cívku mozeky stisknutím západky. Někdy současně zatlačí na západku, stále potřebujete otočit horní část cívky.

READ  Jak nahradit pás na sekačce Makita Lawn

5-6 metrů tenkého řezu rybářské linie nebo až 3 metry tlusté. Přibližná čísla, to vše záleží na velikosti vaší hlavy mozosti. Pokud přehřátí, přehřátí, pak je lepší doplnit méně mozostou rybářské linky. Je tu šance, že je upřímná a vy hned to vyhodíte.

V nejjednodušších trimrech a Motokosu je neautomatická cívka s jedním knírkem. Všechno je jednoduché, jeden okraj rybářské čáry je upevněna ve slotu uvnitř cívky. Pak skončíme šipku stejně jako Korda, kolik se vejde pod ochrannou skříň. 10 cm řetězce výstup přes otvory v ochranném krytu a cívce a sbírejte jej.

Non-automatická cívka s jedním knírkem

Poloautomatická jednostranná cívka s 2 knírkem

Poloautomatická dvoudílná cívka s 2 knírkem

Pokud má únik vyžírce na vyžínači 2 knír, pak před navíjením řetězce je dvakrát tolik jako hrana 5-10 centimetrů. Mísy přicházejí v různých provedeních, ale každý má jakýkoliv kohoutek pro upevnění středu šňůry. Pokud je cívka jednostranný, tj. Hole, kde potřebujete otočit jeden konec rybářské linky a znovu ji objasnit. Ve dvou sekci cívku v oddílu je výřez.

Šipka směr větrné šňůry a navíjení

Nápis „Wind Kord“ a střelec nám ukazují směr navíjení. Pokud nejsou žádné šípy, skončíme opačný směr otáčení. Držím okraj šňůry jednou rukou a druhý otočil cívku, navíjení linky pro zastřihovač, na každé straně na cestě. Řetězec vložte dostatečně těsné, naprosto zbytečné, hlavní věc je zabránit křižovatce. Ona sama, když pracuje, bude mít správné místo. Když zůstane centimetrů 10, opravte hrany do štěrbin. Vezměte řetězec do otvorů na pouzdro cívky. Střídavě jednoduše zkroutil ten kousek pro vyžínače tak, aby smyčky vložily dovnitř a vložili cívku do cívky. Pak sbírejte cívku Mosiever. Někdy je taková konstrukce cívky, která když je shromážděna, hrany řetězce by měly být uvolněny ze slotů. Zkontrolujte správnost montáže poloautomatické hlavy našeho zahradního vybavení může být symbolováno do poklepání vyžínače pro trávu země. Klikněte na tlačítko v centru a zároveň přetažením okraje rybářské linky. Pokud je vše v pořádku, knír se mírně táhne.

nahradit, čáru, zastřihovači, patriot

Na Motokosa Oleo-Mac, řezná cívka není nutná rozebrat vůbec. Právě bojoval v díře řetězce. Uprostřed ji a otočením pro „jehněčí“ ve směru šipky, probudíme šňůru. Výměna rybářské linky na zastřihovači probíhá velmi rychle, takový design se začíná setkat se více a více.

Doufám, že budete užiteční pro článek o správném výběru rybářské linky pro vaše zahradní vybavení „LESK pro zastřihovač pro zastřihovač pro trávu, řetězec, šňůra pro elektrické a motocosy“.

Nastavení zastřihovače pro trávu baterie

Nabíjecí copy jsou vhodné použít, aktivně pomáhají očistit pozemek u domu z trávy. Taková zařízení zahrnují baterie s indikátorem nabíjení. Nastavte bar a proces snadno.

Výhody trimrů baterií:

 • Bez hluku, jako vodiče, můžete se starat o trávník;
 • Ideální pro amatérské použití;
 • Je to lehká hmotnost a dobře vyvážená.

Vybavení je dodáváno s řadou a zahrnuje následující.

 • Nastavitelná výška tyče. Lze jej konfigurovat kdykoliv. Ideální pro situace, kdy zařízení používá několik lidí, a každý ji může přizpůsobit sami.
 • Rukojeť má tvar kruhu a je snadno nastavitelný. Má šest pozic.
 • Nastavení kočky je regulováno. To lze provést ve čtyřech pozicích.
 • Hrany lze řezat svisle. V tomto případě lze úhel změnit až 90 stupňů.

Nejznámější pásky baterie jsou uvedeny níže.

FSA 65

Délka zařízení 154 cm. Proud je 5,5 a. Nejlehčí ze zbývajících sekaček. Tento nástroj lze použít ve velkých oblastech.

FSA 85

Délka. 165 cm. Aktuální. 8 A. A. Ideální pro sekání na malé ploše.

Pohodlné zařízení pro sekání trávníku, záhony, ploty a další. Motor pracuje docela tichý, bez výfukových plynů.

FSA 90

Pro tuhou trávu a velké plochy. Dva rukojeti na rukojeti. Průměr v průměru je 26 cm. Nízký hluk, který přispívá k efektivní práci. Na řezné čepeli jsou dva lopatky.

Vinutí rybolov

Doplňování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu je relativně jednoduchý postup, pokud dodržujete specifický algoritmus akce. Pokud potřebujete určit, kolik metrů spotřebního materiálu je dostačující, zašroubujte jej na cívku tak, aby subkód nepřesáhne průměr strany. Rozhodování s délkou kabelu postupujte podle následujících pokynů:

 • Sklopte spotřebního materiálu dvakrát tak, aby byl jeden konec rybářské linie delší než dalších 10-15 cm.
 • Nabíjení musíte začít s centrálním příborníkem, který rozděluje vyžínače cívku pro trávu do 2 dílů. Najděte drážku, kde byste měli vložit kabel. Poslední ohyb dvakrát.
 • Určete, tím, jakým směrem musíte vítřit linku pro vyžínače. Chcete-li to udělat, podívejte se na cívku, na kterém může být šipka umístěna nebo nápis. Označuje stranu vinutí. Pokud nejsou žádné označení na cívce, pak se podívejte na šipku na hlavě mozosti. strávte vinutí v opačném směru.
 • Chybí spotřební materiál by mělo být pečlivě, otočení na otočení. Snažte se držet maximální napětí nitě.
 • Po dokončení instalace je krátký konec materiálu nejprve upevněte. Chcete-li to provést, vložte do drážky na cívku boční stěny, která je vhodná v průměru. Druhý konec (autentický), připojte k drážce na druhé straně zastřihovače cívek pro trávu.
 • Upevnění linky pro zastřihovač, řez její konce. Nezapomeňte nechat příspěvek asi 10 cm.
 • Nainstalujte náplňovou cívku do hlavy Mosica Device. Chcete-li to provést, střídavě vložte a utáhněte závit na výstupní hlavici, abyste pak umístili cívku zařízení do kůže.
 • Po připojení požadovaného úsilí vytáhněte kabel z upevňovacích drážek a utáhněte materiál. Po dokončení této akce otočte víko a uzamkněte ji s západkou.

Krok za krokem vinutí rybářské čáry na cívce pro větrání šňůru na vyžínače pro trávu může být jak jiným způsobem, ve kterém jsou namísto jednoho nabité dva segmenty materiálu. Výměna je podobná takto:

 • Ohněte jeden konec šňůra v podobě háku.
 • Ve spodní části cívky by mělo být díra, která je určena pro stanovení rybářské linky. Vložte ohýbaný závit.
 • Mix kabelu ve směru šipky na požadovanou úroveň, která nepřekračuje průměr trimrové cívky pro trávu.
 • Stejná opatření musí být provedena pro druhé buňky.
 • Sestavte hlavu zařízení je podobná první cestě.
READ  Jak řezat bagetu pro strie stropy

Nastavení

Pokud výkon je upuštěn, musíte upravit podproces. Délka závitu během sečení může být optimálně konfigurována světelným stisknutím (šipka) hlavy závitu do podlahy. To je však možné pouze v případě, že se vlákno vypadá z min. 3 cm.

nahradit, čáru, zastřihovači, patriot

Nůž pro ořezávání nití (viz. p. 8, D / 8) Automaticky řezy příliš dlouhých konců závitu, pokud jsou konce závitů kratší než 3 cm, délka závitu je nutná ručně stisknout tlačítko a vytáhnout závit s silou. POZOR: Čištění hlavy závitu, výměna závitu a ruční nastavení délky závitu lze provádět pouze tehdy, když je motor vypnutý a vytáhl vidličku!

Provádíme balení rybářské linky

Klidně dokončená demontáž cívky cívky bez ztráty náhradních dílů umožňuje jít na hlavní úkol. vinutí do cívky rybářské linky. Technologické rysy návrhu cívky a počet pracovních knírek určují posloupnost akcí.

Cívka s jedním pracovníkem knír

Nejjednodušší volba a jednoduchá sekvence akcí:

 • Velikost navijáku a délka původního vinutí z továrny určují délku rybolovné délky doporučené pro rány. 2 5 m.
 • Jeden konec rybářské čáry je vložen do blokovacího otvoru umístěného uvnitř cívky.
 • Sušička pro zastřihovač je navinuta na bubnu v returčních cívkách na směru trimmeru. zpravidla, na vnitřní straně cívky, je šipka indikována, jakým způsobem je udržováno vinutí.
 • Malá plocha rybářské čáry je ponechána volná. je upevněna ve specializované drážce na vnitřní straně cívky, navržený tak, aby držel vinutí při montáži cívek v pracovním stavu.
 • Levý konec rybářské čáry prochází otvorem vnější části cívky.
 • Poloviny cívek jdou a jsou uvedeny na bar zařízení.

Cívka se dvěma pracovními knírkem

V tomto typu by cívky měly určit počet drážek pro vinutí rybářské linie ležící na vnitřní straně cívky:

Pro oba případy je sušička pro trimr na délku 2-3 m. V jednom okenních cívkách se sušička pro vyžínače táhnou do průchozího otvoru, jeho konce (knír) jsou sklopeny dohromady a jsou vyrovnány, po kterém je opačný směr otáčení cívky na straně strany. uvnitř šipky nařídil správný směr vinutí. Pokud jsou upevňovací drážky, konce rybářské linie jsou vyrobeny v nich nebo se drží prsty volné ruky, jsou v průprém otvoru vnější poloviny cívky, cívky se zavře a připevněno k tyčové tyči.

Rozdíl v vinutí rybářské čáry ve dvoukanálových cívkách je to, že se zpočátku segment čáry 2-5 m dlouhý je složen na polovinu (pro stanovení středního záhybu) a ohýbání záhybu je vložen do speciální drážky drážky. Oba knír knír se probudí po jeho drážce, upevnění knírku a sestavy cívky je podobná výše uvedené verzi s jednou drážkou.

První provedení tohoto postupu se může také zdát dlouhý a spíše pracný, ale v průběhu času a zkušeností tento úkol bude vyřešen mnohem rychleji a jednodušší.

Video níže bude jednoznačně ukázat, jak doplnit sušičku pro zastřihovač do trimrové cívky pro trávu a není nutné jej vítřit. tato operace nepředstavuje nic komplikovaného a s nějakou trpělivostí být určitě korunován úspěchem:

Blok: 3/4 | Počet znaků: 2735

nahradit, čáru, zastřihovači, patriot

Jaké nože na elektrické a sekačkové sekačky

Než si koupíte a položíte nůž na motocos, zjistěte, co se dějí, a v jakých případech jsou aplikovány. Dnes výrobci nabízejí spotřebitele velký počet druhů těchto spotřebních materiálů. Obecně platí, že celý řezný nástroj určený pro spuštění trávy lze klasifikovat:

Hlavní materiál pro výrobu nožů vyžínače může být plast nebo kov. Použití takového spotřebního materiálu do značné míry závisí na dvou parametrech:

Pro úvahy o bezpečnostních zařízeních výrobců nedoporučují uvedení elektrických trimerů pro nože oceli trávy. Téměř všechny motokos pracující z elektrické sítě a baterie jsou vybaveny plastovými lopatkami. V závislosti na výrobci mohou být pevný design disku formuláře, s několika lopatkami nebo ve formě speciální hlavy proti komárům zajišťující instalaci odnímatelných plastových lopatek.

Rovná tyč na zastřihovači benzínu pro trávu a zakřivený v elektrickém

Dejte kovový nůž do elektrického vyžínače pro trávu, nedovolte, aby jeho konstrukční prvky.

 • Zakřivený pruh jednotky snižuje vzdálenost od jeho pracovní části k nohám Kosary. V případě kolize lopatek s kamenem nebo jinou pevnou látkou je ortéza vyřazena k nohám.
 • Vysoký točivý moment, o kterém jsme zmínili výše, v případě kolize kovového nože s pevným předmětem přenáší velké zatížení na pružném hřídeli vyžínače pro trávu a jeho motor. Co způsobuje jejich předčasné selhání.
 • Elektrokrumová rukojeť nejčastěji nemá žádnou omezující úlohu. Co nevylučuje zranění.

Jedná se o tyto funkce, které umožňují použití na trimrů s elektromotory exkluzivně plastové nože. Když je kolize s překážkou, jsou lopatky zničeny, čímž se chrání nohy sekačky při získávání možných zranění.

Plastové nože se dobře rozrostly s přerostlou a suchou trávou. Mělo by být natočeno a stonky Lopukhovy.

Použití kovových nožů pouze na trimrátory benzínu je také způsobeno konstruktivními prvky.

 • Rovný design tyče zvyšuje vzdálenost k nohám, které poskytuje plnou bezpečnost KOST.
 • Pohodlné rukojeti ve tvaru písmene U a J. Rukojeti ve tvaru D Motokos jsou vybaveny omezovačem odpočívajícím v noze Kost, který vám neumožňuje, aby se hlavu nohama umožňovalo setkání řezného disku s pevnou překážkou.
 • Spojka spojka benzínového motoru umožňuje plynule získat hybnost k optimální úrovni. A když kolize čepele o tvrdém povrchu je schopna splácet část stávky.
READ  Jak nahradit těsnění klikového hřídele na benzokos

Tak, benzínové trimry pro trávu s kovovým nožem instalovaným je nejlépe používán ve velkých plochách. Úspěšně budou vyrovnat s nejen s vysokou chybnou trávou, patrnou, lopuchy a kopřivy, ale také keřy, stejně jako mladé stromy.

Tvar čepele disku nastaveného na vyžínače pro trávu nemá vliv na kvalitu děl. Nezávisí na nich. Trojúhelníkové, lichoběžníkové, obdélníkové formy je veškerý marketingový tah výrobců.

Pokud plánujete připravit seno, je nejlepší dát nože s mnoha lopatkami na motocosu. Věnujte pozornost kolech osmi zuby nebo disky se čtyřmi velkými lopatkami a čtyřmi dalšími. Dva a tři čepelové nože budou velmi mletí.

Jít pryč u hlavních kroků, které jsem šel, abych vinstaloval lope pro vyžínač na patriot cívce. Hlavní část je přirozeně dodržena pokyny. Jediný rozdíl je, že jsem rozebránil hlavu.

 • Vyjměte hlavu zastřihovače
 • Demontujte hlavu z části pro přístup k cívce
 • Určete, kolik rybářské linie potřebujete, navíjení na cívku pod očima
 • Zatlačte sušičku pro zastřihovač skrz otvor v cívce tak, aby se podílel na polovinu
 • Sbírat hlavu
 • Umyjte upevňovací prvek pro zastřihovač s lambem ve směru hodinových ručiček
 • Rover šipka se odvrátí od trojúhelníků na bydlení

V dalším poznámku vám řeknu, jakou ropu vyplníme svůj vlastenec a jak vařím palivové směsi.

Trimmer Elemanic pro trávu Patriot Et 1000 Jak odstranit cívku

Pokud je vaše cívka navržena tak, aby pracovala pouze s jedním knírkem, pak je vše jednoduché. 2-4 m Rybaření (v závislosti na velikostech cívky), najít otevírací linku na vnitřní straně cívky na vnitřní straně cívky, vložte jeden konec rybářské linky a začněte vinutí linky pro vyžínač v směr otáčení směru cívky na vyžínače. Na vnitřní části cívky obvykle naznačují šipku, na kterou je strana vítat rybářskou linku pro vyžínače. Mottling lope pro zastřihovač, nechte malý kousek, který by ho uvolnil. Tento kus je fixován ve speciálním Pazik, který se nachází na vnitřní části cívky a zamýšlel, aby v době sběru cívky rybářské linky pro zastřihovač není otevřen. Není-li takový pazik, pak bude linie pro zastřihovač, aby držel prst tak, aby to nedal to pracovat během další sbírky cívky. Dále vezmeme vnější část cívky a děláme vnější kus rybářské linky ve stávající díře, sbíráme a nosíme cívku zpět do vyžínače pro trávu.

Pokud je cívka navržena tak, aby pracovala se dvěma knírkem, pak děláme následující. Na vnitřní straně cívky se podíváme na to, kolik drážek je k dispozici pro navíjení rybářské linky. Může být jeden nebo dva. Pokud je drážka jedna, oba knír se naviní na této jedné drážce. Pokud jsou drážky dva. pak každý knír na jeho drážku. Cívka s jednou drážkou by měla být průchozí otvor, ve kterém únik vyžínače. Cool 2-4 m Rybaření, vyrábíme ji přes tuto díru, takže na každé straně rybářské linie stejná. A vítr současně obě střelivo rybářské čáry v jednom směru, opačný směr otáčení cívky na vyžínače a shodě se směru, který se šipka objeví na vnitřní části cívky. Opustíme malou rybářskou linku, která nehlasují, výsledná konec opravuje ve speciálních drážkách, a pokud nejsou držet prsty. Vezměte oba konce ve stávajících otvorech na vnějším plášti cívky. Sbíráme cívku a zajistíme ho vyžínači.

S přítomností dvou drážek je kus rybářské čáry 2-4 m složen na polovinu, vložen na místo ohýbání smyčky vložené do drážek, které je k dispozici mezi dvěma drážkami a větrem současně oba konce rybářská linka po jeho drážce. Další akce jsou podobné předchozí možnosti.

Tam jsou stále cívky, ve kterých je únik vyžínače proveden přes otvor na vnitřní straně. Poté, konce rybářské čáry, nejsou navinuty, jsou zcela přes otvory na vnějším tělese cívky, sbírejte cívku a začnou otáčet tlačítko, které se obvykle stlačuje, aby se sušička pro zastřihovač vydání, jak je. Otočte tlačítko. uvnitř sebe rány sušičky pro vyžínače. Zároveň je to v „špatném“ směru nebude fungovat, protože se může otáčet pouze v jednom směru. Pokud se přizpůsobíte, pak můžete vítřit čáru pro zastřihovač na takové cívce, ani dokonce rozebrat. stačí kombinovat otvor vnitřního bubnu s otvory na vnějším krytu cívky, a pak se obrátit jejich obložení pro zastřihovač.

To je vše na tomto problému. Úspěšný vinutí!

Jak vyměnit krimače Linge na vyžínače?

Výměna odříznutí rybářské linky pro trávu podle krokové krokové kroky bude dokonce i nezkušená v takových záležitostech majitel sekačky na trávu, aby provedl poměrně složitou práci.

Ale před zahájením práce na výměně rybářské linky na vyžínače je nutné zajistit bezpečnost práce. Ochranná opatření by měla být provedena z incrudentního nebo spontánního začlenění sekačky na trávu: \ t

 • Vyloučit spontánní spuštění,
 • Odstraňte baterii (je-li použita),
 • Umístěte nástroj na pohodlné místo.

Práce na výměně čáry vyžínače pro trávu je pohodlná dělat, když sekačka na trávu leží na stole, a průvodce, který nahrazuje čára vyžínače pro trávu, má možnost přistoupit alespoň s nástrojem.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS