Jak nahradit těsnění klikového hřídele na benzokos

Nezávislá výměna slanosti klikového hřídele: 3 Pokyny pro výměnu předních a zadních těsnění

Nejbližší prostor Subcarrane mluví nejen o lásce majitele automobilu k čistotě, ale také, že všechny systémy a uzly fungují důsledně a bez selhání. Vzhled ropných míst na bloku válce nebo jinými místy je důležitým signálem skutečnosti, že je nutná kliková stěna.

Taková událost se obvykle děje dříve než uvedené stovky tisíc kilometrů zaručených automobilů provozovaných výrobcem. Začátečníci automobilů se mohou bát takového obratu událostí, ale problém je vyřešen dostatečně rychle. Práce může být prováděna nezávisle v každé garáži.

Top model automobilové třídy Husqvarna

Husqvarna 128 R je oblíbená u domácích spotřebitelů pro manipulaci s malými plochami. Má následující hlavní technické specifikace:

 • dvoudobý dvoupatrový benzínová jednotka s pracovním objemem 28 cm3;
 • Výkon motoru 0,8 kW nebo 1,1 1 ° C;
 • 0,4 litrová palivová nádrž s spotřebou paliva 507 litrů za hodinu;
 • rovná neodnímatelná tyč o průměru 24 mm;
 • Rukojeť ve tvaru cyklistiky s detaily ovládání motoru, zvýšená ergonomie;
 • přítomnost antivibračního systému;
 • Řezací systém sestává z čepele 2,4 mm široký a kovový čtyřbotový nůž;
 • 5,5 cm Šířka řezání nože a až 40 cm rybářská linka;
 • Celkové rozměry 286 × 244×1829 mm;
 • Hmotnost 5,0 kg.

Multifunkční benzínový stroj HUSQVARNA 128 R, schopná snadno a rychle měnit řezné prvky, vytvořené pro pohodlnou a produktivní práci na zahradnictví a péči o trávníku. Bezpečnost v provozu je zajištěna přítomností ochranného pouzdra. To zabraňuje náhodnému kontaktu s řeznými díly.

Vývoj Husqvarna 128 R byl vybaven nejnovější technologií E-TESN 2, která snižuje emise výfukových plynů. To nemá vliv na sílu motoru, ale poskytuje přátelství životního prostředí s nízkým množstvím výfukových plynů.

nahradit, těsnění, klikového, hřídele, benzokos

Ergonomie rukojeti a pohodlí držení zařízení je zajištěna optimálním úhlem náklonu a antivibračním systémem. To vám umožní pracovat dlouho s benzínovým čerpadlem Husqvarna, aniž by pocit únavy a nepohodlí.

Zkontrolujte hlavní systémy řetězových pil

Pokud řetězová pila odmítne správně pracovat, je nutné zajistit, aby byly splněny všechny podmínky nezbytné pro jeho normální provoz:

Pak musíte důsledně zkontrolovat provoz všech jeho prvků. Nejprve musíte zkontrolovat palivovou nádrž. Pokud důvodem není v objemu a ne jako palivo, pak pravděpodobnost příčiny poruchy mohou být zapalovací svíčky. Clearance svíčky by nemělo překročit 0,5 milimetrů. Jestli je příliš malý, znamená to, že saze na svíčky. V tomto případě odstraňte zapalovací svíčky, vyčistěte je a znovu ji nastavte a pokuste se spustit řetězovou pilu. Navíc, čas od času se doporučuje zcela nahradit svíčky novými, i když jsou v dobrém stavu.

READ  Jak brousit kámen v domácích podmínkách

Pak musíte zkontrolovat stav palivového filtru a karburátor. Vlastní čištění palivového filtru. Jednoduchý úkol, ale je lepší opustit opravu karburátoru odborníkům.

Výměna těsnění klikového hřídele na VAZ 2110 16 ventilů

Aby se odstranil a vyměnil přední klikovou hřídelovou žlázu VAZ 2110 (16 CL), budete potřebovat stejnou standardní sadu nástrojů. Všechny akce jsou také podobné postupu nahrazení manžetu na 8-ventilovém motoru. Takže algoritmus pro odstranění předního klikového hřídele s klikovým hřídelem je takto:

 • Odstraňte časový pás.
 • Odstraňte pás generátoru.
 • Odstraňte pravé kolo a v případě potřeby.
 • Odšroubujeme šroub klikového hřídele a demontujte je.
 • Vyrábíme náhradu manžety a sbíráme vše v opačném pořadí.

Pokud změníte přední manžetu, má smysl vyměnit a zadní. A pokud to uděláte ve stejnou dobu, budete ušetřit čas, protože výměna uzlů je vyrobena z jednoho místa s odstraněním kola a případně horečkou.

Řetězová pila začíná a stánky. důvod

Pokud se řetězová pila začíná a zhasne, když první pokus způsobil příčinu brzdy řetězce nebo rušení v důsledku nedostatku oleje. V tomto případě se měří hladina oleje. Pokud je množství oleje dostatečná, může být příčinou trubkou, která ji vede k mazacímu mechanismu.

Dalším důvodem může být selhání karburátoru. Pokud to prostě musí přizpůsobit, můžete to udělat v souladu s pokyny. Pokud musí být karburátor vyčištěn nebo opraven, pak neudělat bez pomoci profesionálů.

Další možnou příčinou této poruchy je nízké palivo v nádrži. V tomto případě je motorová pila zpožděna, když je nakloněn, protože zbytek palivové směsi je umístěn v této části nádrže, která je umístěna naproti sací trubce.

Demontáž redukce pro kontrolu a výměnu maziva a opotřebení částic

Chcete-li to provést, odpojte se od skříně převodovky a barem s hřídelem uvnitř. S vřetena odstraňte pracovní těleso a opláchněte uzel převodovky, aby byl pohodlnější rozebrat. Odšroubujte korkový šroub, ale může být ponechán na místě, t. na. nenosí žádné zatížení.

Poté vyjměte převodovku pohonu z pouzdra. Chcete-li to udělat, s pomocí speciálního staheru odstraňujeme blokovací kroužek z kruhového slotu, který drží hlavní převodový blok ve správné poloze v případě.

Vzhledem k tomu, že ložiska s jejich vnějším kroužkem jsou instalována v hnízdě s napětím, extrahujte je ne snadné. Pro usnadnění tohoto úkolu, lemu skříně převodovky v oblasti ložisek s výstavbou.

READ  Jak nahradit čáru trimru na zastřihovači patriot

Jakmile je kovový kov zahříván, rozšíří se a napětí zmizí. Nyní se můžete snadno poučit z pouzdra bloku předního převodovky s dvěma identickými spárovanými ložisky.

Pokračujeme pro extrakt z těla převodovky převodovky otrokového ozubeného kola s vřetena. Nejprve odstraníme průchod s úzkými houbami s úzkými houbami, pak žlázou, jít na něj šroubovákem nebo jiným vhodným nástrojem.

Také, jako v prvním případě vytáhněte přídržnou položku stisknutím pomocí odstranění blokovacích kroužků pomocí otvoru v zámku.

Zahřejte vysoušečí těleso převodovky v oblasti ložiskových bloků podřízeného ozubeného kola a po chvíli vytáhněte jej, lehce zatáhněte vřetena.

Důsledky z tekoucí žlázy

Na klikovém hřídeli těsnění dvou přední a zadní. Oba představují pouze úzkou charakteristiku. V blízkosti přední žlázy je časový pás. když se do něj dostane, může se snadno rozbít v procesu provozu. V blízkosti zadní žlázy. spojka, pokud na to olej padne, pak se uchopení ztratí své třecí vlastnosti. V obou případech je však ztráta oleje a špinavého motoru nevyhnutelné.

Hrnkovaný přední klikový hřídel

Pokud se žlázna nedávno změnila, to znamená, že je vysoce pravděpodobné, že to bylo nesprávně instalováno, jmenovitě, vnitřní okraj gumy se ohnul, skrz který proud byl spěchán. V tomto případě, pouze pod výměnou, pro žlázu je již zkažená, i když nové.

V některých případech je tok žlázy mylně diagnostikován s olejovým čerpadlem, které jsou blízko a olej proudí ze stejné strany. Carter s takovými výškami bude vždy špinavé, protože jakékoli prachové tyčinky na olej a zůstává na povrchu, nikde není zásobník.

Nejstrašnější problém může být koštětským pásem. Na mnoha motorech se ventil ohýbá. Důsledkem bude drahá oprava časového pásu, těsnění těsnění, nahrazuje ventily s jejich následným otřátím, broušení roviny GBC (a roviny v 99% případů bude nerovnoměrné, což bude mít vliv na spolehlivost). Písty budou také poškozeny, protože jsou v kontaktu s ventily a jsou o nich poškozeny. Ale malé deformace a dokonce i mělké prohloubení písty nejsou hrozné. jdou cokoliv. Existují však případy, kdy píst pierce je ventil pouze pod výměnou, a to je téměř kapitálový balíček, stále musí měnit vložky v kruhu a těsnění klikové skříně.

Pojďme se vypočítat, jaké náhradní náklady na žlázy:

nahradit, těsnění, klikového, hřídele, benzokos

Pokud se pás rozbil a přivedl ventil, pak jsme také obrátili:

 • Výměna ventilu
 • Trigger ventilu
 • Frézovací rovina hlavy
 • Výměna těsnění GBC a kryt ventilu
 • Těsnění pod kolektorem (možná upevňovací prvek se zlomí na uvolnění)
 • Nahrazení MSC (protože vylezli na ventily, pak čepice nejsou hříchem)
 • Chlazení chladicí kapaliny a motorový olej
 • Na dobré skutky, a také šrouby upevňovacího GBC by měly být změněny
 • Nahrazení pístu s kroužky (pokud zjistíte, kde se jeden píst prodává, obvykle sady jde)
 • Výměna spojovacích tyčí
 • Pokládka paleta
READ  Jak nahradit pás na sekačce Makita Lawn

No, všechno, v tomto motoru téměř žádné detaily. Nyní vypočítat náklady na díly a obnovy motorů, s přihlédnutím k nákladům na díly pro vaše auto, a myslet si, zda stojí za to jízda se špinavým motorem, pokud samozřejmě nemáte řetězový pohon.

Zalévání zadní klikové žlázy

Ze zadního těsnění nebudou žádné takové problémy, ale zadní těsnění je již problémem, protože pro jeho nahrazení je nutné odstranit krabici, uchopení a setrvačník, a tato práce je téměř téměř denně. Ale když jsem se dostal do žlázy, změňte to není problém.

Pokud zadní pečeť proudí, může to být jeden velký problém, naplní se spojkovým diskem a ztratí své frikční vlastnosti, auto půjde jako s opotřebovaným spojkovým diskem. jste plyn, a je to nifiga. Všechny ropy přes tuto žlázu nebude následovat, i když to teče zcela intenzivně.

Jak čistit a ukládat nástroj?

Během doby provozu sekačky na trávu postupujte podle stavu systému chladicího systému motoru. Kanály dostupné ve startéru skříně, stejně jako žebra válce, by měly být vždy čisté. Pokud tento požadavek ignorujete a pokračujte v provozu motocos, můžete motor v důsledku přehřátí odstranit.

Příslušná péče o benzínový šikmý během provozu vám umožňuje použít několik sezón v řadě bez vážných oprav

Před čištěním. Vezměte si kartáč s měkkou hromadou a vyčistěte vnější povrch z nečistot. Čistící plastové díly jsou vyrobeny rozpouštědly, včetně petrolejů nebo speciálních detergentů.

Po uplynutí letní sezóny musí být sekačka na trávu připravena na dlouhodobé skladování. Za tímto způsobem se směs paliva spojí z nádrže. Motor se pak začne produkovat zbytky paliva v karburátoru. Celý nástroj je dobře vyčištěn před znečištěním a poslán do „zimní hibernace“.

Jak vidíte, provádět opravy chyb v domácnosti může být na vlastní pěst. Servisní služby by měly být řešeny v případě vážných poruch. Zároveň by měly být opraveny náklady na opravu s cenou novou sekačky na trávu. Možná bude podrobnější koupit nový nástroj.

nahradit, těsnění, klikového, hřídele, benzokos
| Denial of responsibility | Contacts |RSS