Jak nainstalovat disk na úhlové brusky

disk, úhlové, brusky

Jak změnit disk na rohové brusky? Instrukce krok za krokem

Myslím, že autor je s největší pravděpodobností otázka, „která strana dát disk na úhlové brusky (úhlové broušení)?“Kdo má zájem o mnoho.

Pokud jde o algoritmus pro nahrazení disku, otázky zřídka vznikají, zde to, co se nazývá všechno v dohledu. speciální a plynový klíč a před sebou. S velikostí disku je také obtížné chybět, to funguje pouze jako kritérium pro velikosti pouzdra. Není to nedůležité parametr je počet otáček uvedených na disku, zde musíte vybrat přísně v souladu s ručním rohovým bruskou, jaké revoluce lze ovládat na něm (zatáčky uvedené na disku musí být buď stejné nebo více než Vřeteno se otočí, ale v žádném případě není menší!)

Nebudu mluvit o šálcích. nedávají je jinak. Diamantové kotouče a kotouče pro řezací kámen z tvrdohlavců mají směru otáčení ukazatele, nebo výrazný profil zubu, kromě toho mají kovovou základnu. a to je na obou stranách kovu.

Ale jakým způsobem se při instalaci dá štítek řezného disku, nezná každou. směrem ven nebo na redukci kusu papíru.

Někteří jsou prostě přesvědčeni, že neexistuje žádný rozdíl. Ale to není. Disk je vždy označen ven ven. Ano, někdo ovlivní, že směr otáčení disku není regulován přísně nakreslenou šipkou, tam je téměř vždy tato šipka, alespoň na abrazivních discích (řezání) a bude správné.

Případ je v druhé, šipka není potřeba, přinejmenším pro několik následujících logických závěrů.

Na straně štítku instaloval širokou kovovou podložku. To je to, že by mělo být čelit mobilní přírubové matici, to je mimo (i když je disk bez štítku). Při rušení a člení bude pohyblivá matice snazší odšroubovat, pokud je posuvné na kovové podložce. Pokud položíte disk naopak (podložka k redukčnímu redukci), pak na abrazivní části se pohyblivá vnější matice odvrátí velmi tvrdě.

V souvislosti s tím by se zdálo zřejmé, a struktura některých řezných disků se provádí. Jsou méně náchylné k životu (a opotřebení), pokud jsou instalovány správně. štítek ven (a široká podložka k upínací matici a ne směrem k převodovce)

P.S. No, určitě, na všechny výše uvedené, pro práci je nutné paže oblek husté tkaniny (mám pro tyto účely plachetnice) a ochranné brýle!

READ  Jak odstranit disk s úhlovou bruskou bez klíče

Co chcete použít k instalaci disku

Operace je docela jednoduchá a nebude trvat déle než několik minut, pokud vyberete správnou příručku. Chcete-li vytvořit podobný typ práce, musíte držet základní pravidla a používat speciální nástroj.

 • Zvláštní klíč, se kterými můžete odšroubovat matici, která ji tlačí na úhlovou brusku. Dodává se s vybavením a v případě ztráty lze klíč zakoupit ve stavebním obchodě.
 • Přímo abrazivní, aby nahradil starý.
 • V některých případech je nutné použít dláto nebo jiný podobný pevný předmět. Tento nástroj bude zapotřebí, pokud byl řezný disk vyčištěn během provozu. V takové situaci zůstává nic, kromě počítání, aby nahradil. Brusné zbytky se mohou dostat do mezery, takže je musíte odstranit tak, aby nový disk nezasahoval do fragmentů. Ve většině případů se tato zařízení nemusí používat, ale je žádoucí, aby byly vždy blízko.

Rozhodování s nástroji, které budou potřebné pro výměnu, můžete se přesunout přímo do instalace:

 • Shora abraze je kovový kroužek pro jeho fixaci. Na kruhu jsou dva otvory a na klíč. dva piny odpovídající velikosti.
 • Klíč musí být ponořen shora, v otvoru díry a otáčení proti směru hodinových ručiček. Pokud se disk dlouhodobě nezměnil, kroužek lze akumulovat (ne přejít z úsilí operátora). V tomto případě bude klíčový klíč prodloužit tubu a pokusit se znovu propagovat prsten.
 • Po odstranění starého abraziva, musíte dát nový do hnízda. Nahoře dát kovový kroužek a utáhněte jej klávesou ve směru hodinových ručiček. Doporučuje se znovu dát klíč, aby zkontroloval, zda byl abrazivo pevné.
disk, úhlové, brusky

Důležité! Při utahování nevytvářejí velké úsilí, jinak hrozí nebezpečí poškození disku.

disk, úhlové, brusky

Co bude vyžadováno pro instalaci disku?

Zpravidla je instalace disku na úhlové broušce, je poměrně jednoduchý proces, ve kterém je třeba dodržovat několik pravidel. Aby bylo nutné, aby se nutné paže s odpovídajícím nástrojem. klíč, který bude vyžadován pro propagaci matice. Dalším krokem po odvíjení, tam bude disk rohové brusky nebo jeho primární instalace. Pokud se stalo, že dispotní kotouč v úhlové brusu, bude muset vypnout na inspekci a odstranit zbytky mezery mezi podpěrnou přírubou a maticemi s plochým šroubovákem nebo dlátem.

Aby bylo možné určit, na které straně pro instalaci disku musíte zvážit několik hlavních faktorů.

 • Můžete věnovat pozornost štítku. Pokud úhlová bruska funguje od sebe, a to spřádání od manažera, pak v tomto případě musí být disk nainstalován na štítku. V opačném směru se to znamená, že štítek musí být instalován venku.
 • Můžete dát, nevěnovat pozornost štítku. Ale pak můžete očekávat nejpřednější výsledky, jako je obvyklé rozbití disku a rohového broušení. Současně odborníci argumentují, že taková nedbalost může vést k tomu, že úhlové broušení je prostě ohrožující a hovořit o bezpečnosti v tomto případě.
READ  Jak správně řezat rohy u plastových rohů

Aby bylo možné určit, který směr by měl otočit úhlové broušení, zde je nutné odkazovat na bezpečnostní informace. Zejména by se měl na sobě snížit beton.

V tomto případě budou jiskry létat na straně, a to od manažera. Obecně platí, že řezné materiály ve směru od sebe nejsou bezpečné, protože v případě rušení, roh broušení s diskem bude létat v tom, kdo ji spravuje. To je třeba vzít v úvahu.

Tipy, které nemají kritiku

Na některých řezných kruzích, například na ty, které jsou navrženy tak, aby fungovaly s kamenem nebo dlaždicem, je zde speciální šipka. Označuje směr otáčení. V tomto případě poradním opakem by byl hloupý, což je docela logické. Pokud jde o abraziva pro řezání kovů, zpravidla nejsou na ně žádní střelci. Zde a zahrnovat fantazii „SuperProfessional“, distribuci tipů vlevo a vpravo.

První logický řetězec falsevialistů může být následující. Uprostřed kruhu, na boku, kde je kresba aplikována, je kovová podložka pevná metodou válcování. Je to tady tady, nemůžete se hádat. Ale bod je v druhém. Dále následuje vysvětlení. „Podívejte se na puk rohového broušení, kde dáte disk, je na tom verš. Pokud dáte kruh tak, že je s těmito nesrovnalostmi v kontaktu s kovovou podložkou, vady jsou vyrovnány. V procesu lezecké drsnosti budou rozzářeny na prsten, než je zajištěno maximální kvality a spolehlivé spojení. Při práci nebude žádný scamping brusný, nebude otočit „.

Logické řetězové číslo 2 z pseudocialistů. „V procesu odlévání kruhu jsou na něm vytvořeny malé tuberky. Upínací maticí bruska na nitě má odpor. Je na úkor, když je upínání vyhlazených nesrovnalostí „.

Teď nejzajímavější. Podle „odborníků“, pokud se podíváte na okvětní lístek pro broušení, vnitřní kovový kroužek se nachází na straně okvětních lístků. Tato část je tedy na převodovce a brusivo je instalováno na brusném stroji.

Opatrně analyzujte výše uvedené tipy a pokračujte do plné vyvrácení. V opačném případě bude více a více lidí vyzbrojen falešnými informacemi, které budou nejen vytvářet problémy v práci, ale mohou také způsobit zranění.

Hlavní rozdíl mezi oběma stranami kruhu

Na libovolném disku pro úhlové broušení můžete snadno všimnout rozdíly ve dvou stranách kruhu. Jedna strana je monofonní, pokrývá abrazivní materiály (pro práci s různými typy kovů). Přední strana má speciální štítek, na které jsou napsány informace o vlastnostech frézy.

READ  Jak vyříznout otvor v podhledu

Hlavní rozdíl mezi oběma stranami kruhu je však přítomnost kovového kroužku. Jedná se o důležitý návrhový prvek, který ovlivňuje bezpečnost používání, a proto si zaslouží oddělenou zmínku.

Hlavní rozdíl mezi oběma stranami kruhu

Dva povrchy jsou dobře rozlišitelné na libovolném odříznutém disku. Jeden z nich (zadní) monofonní, tvořený brusným materiálem. Na druhém (obličeje) popisku obsahující základní informace o charakteristikách disku. Ale hlavní rozlišovací linie dvou povrchů je přítomnost kovového kroužku na přední straně.

Kovová podložka (kroužek) je navržen tak, aby chránil integritu disku, když je utažena pohyblivou maticí přírubu, stejně jako pro zvýšení plochy nosného povrchu. Kromě toho kovová podložka neumožňuje „dopadnout“ řezný kruh na povrchu matice, což značně usnadňuje proces jeho výměny.

Co chcete použít k instalaci disku?

Ve skutečnosti proces instalace disku do úhlové brusky není tak komplikovaný. Za účelem výroby takové práce je však třeba vzít v úvahu určitá pravidla a používat určité nástroje.

Zejména může být nutné instalovat:

 • Klíč, se kterým dochází k výtlaku matice.
 • Další potřebu disku.
 • Může potřebovat díru nebo dláto. Tyto nástroje musí být použity v případě, kdy se dispotní odvolání a bude muset být odstraněno tím, že klesá, a proto mohou být zbytky v mezeře eliminovány dlátem. Tyto nástroje nemusí potřebovat, ale lépe je nechat být po ruce.

Jak odstranit snack disk s rohovými bruskami

Aplikace nových ořechů řeší problém odstranění disku, ale co dělat s již vařeným diskem? I když byl disk správně nainstalován, není vždy možné jej odstranit. Praxe navrhuje různé způsoby, jak vyřešit problém. Můžete upnout držák a hit matice na otvory na straně spřádání. Tato volba je možná pouze s použitelným zámkem. Zámek však nemusí odolávat takovému řešení problému a přerušení.

Druhá metoda je logičtější. Pod upínací maticí a spodní nosnou podložkou je hřídel převodovky s fooserovým zkosením. Na nich oblékne nižší podložku podpory. Standardní klíč k instalaci je nemožné. velmi úzké. Ale můžete si vzít obvyklé klávesy rohů na „17“ a zaostřit ho na obou stranách.

Ostření klávesy půjde do mezery, bude instalován na zkosení hřídele a opravit. Nyní bude libovolný klíč odšroubován libovolným klíčem a disk nebo jeho zbytky odstraněny z rohové brusky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS