Jak nastavit diskovou drážku pro motoblock

Princip provozu obyvatel disku pro motoblock

Extrahování plodin zachovává plodnost půdy, zvyšuje účinnost pěstování, snižuje náklady na hnojení a zavlažování. Sbírejte bohatou sklizeň některých rostlin rostlin, zejména brambor, bez tohoto postupu je nemožné. Ale dávejte ručně dlouhé a únavné. Rychlejší a ekonomičtější aplikovat jednosměrný traktor. Takové zařízení lze provést nezávisle. Zvažte, jaké okupace jsou pro brambory do motobloku a jak je učinit s vlastními rukama.

Okupina. mechanismus, kterým pluhuje a kultivují půdu různých délek a složitosti.

Tryska je zpracována zemědělskými plodinami, volnějším, vyklápěním země, bojovat s plevelem. Zařízení je vyrobeno z kovu, má čepel nebo vybaven rotujícími disky, které jsou připojeny k rámu.

Nainstalujte trysku na jednomódním traktoru pomocí speciálních svítidel. Sklopné zařízení poskytuje jinou výšku dipu a hloubku průniku do země. Spolu s povolením, zařízení provádí půdní výtah na požadovanou úroveň a provzdušňování. Šířka šířky, výška a úhel sklonu závisí na modelu.

nastavit, motoblock

Design disk jezdec

Navenek, disk koberec vypadá jako rámec na dvou kolech se dvěma zavěšenými disky. Tato zařízení mohou provádět několik úkolů: pěstování půdy před výsev plodin a po sklizni, inter-row pěstování, ponoření. Můžete vytvořit takový Skateman na jednomódním traktoru nebo kultivátoru.

Obrazovník disků obsahuje:

 • Vodítko ve tvaru t
 • Dva šroubové talrepa (regulují úhel otáčení kotoučů kolem svislé osy);
 • Dva stojany;
 • Dva disky.

Vzhledem k úpravě regálů můžete změnit vzdálenost mezi hranami disků. To vám umožní nastavit šířku mezi řádky takové, co je potřeba (od 35 do 70 cm).

Je také nutné nastavit stejné otočné úhly z disků (to se provádí přizpůsobením příběhů). Bez něj vytáhne hodnost na boku. Sklon kotoučů na vertikální není regulován a téměř vždy trvalý.

Pro motoblocková kola se doporučuje průměr asi 70 cm a šířka 10-14 cm. V tomto případě nebudou kola poškodit rostliny při důrazu.

READ  Frotice adaptéru pro motoblock s vlastními rukama

Jak nainstalovat oheň na jednomódním traktoru?

Instalace a nastavení obyvatele pro brambory do motobloku není velmi komplikovaným postupem. S pomocí šroubů a podložek se připojuje k závěsu. Při práci musí jednoduchý okupant konfigurovat jeho úhel práce a hloubku ponoření do země. Hloubka orání ze Snapperu je menší než u pluhu, proto není nutné nastavit jednosměrný traktor na výšku. Stačí upravit pořadí stojan vertikálně. Požadovaný úhel útoku je určen tím, jak hluboce hodnost v zemi v pracovní poloze. Tato hloubka by měla být asi 15 cm.

Pokud jste během práce si všimli, že hodnost je silně pohřben v zemi. odmítněte regálový dopředu. V opačném případě, pokud se obyvatel prohlubuje nestačí, stojan bude odkloněn naopak.

Nastavení a instalace hodnosti disku o něco složitější. Nejprve musíte nastavit vzdálenost mezi dolními tečkami obyvatele. Bude to 40-70 cm, v závislosti na nadcházející práci. Dále je nastaven úhel sklonu disků vzhledem k vodorovné ose.

Nastavení obou disků musí být totožná, protože jinak může do konce jednosměrného traktoru.

Jak nainstalovat oheň na jednomódním traktoru

Instalace obsazení k jednosměrnému traktoru vyžaduje správné nastavení úhlu útoku a hloubku ponoru, který by měl být menší než pluh.

Před prací s kapitánem by měla být práce držena:

 • Do jednosměrného traktoru byste měli nainstalovat kola a hitch, pak připojit hodnost.
 • Jednodoxiální traktor je umístěn na stejný povrch a koberce jsou spuštěny k zemi a upevněny na závěs.
 • Při instalaci zařízení je nutné zajistit, aby stojan obyvatele stál vertikálně, což zajistí nastavení požadovaného úhlu útoku.
 • Dále, zařízení jde na úroveň země nebo trochu prohloubení do něj tak, aby se ukázalo být pod nosným povrchem základního nátěru.

Měli byste strávit zkušební dip a vidět: Pokud je zařízení prohloubeno na zem, odmítněte regálový dopředu, mírně zvyšování mé ponožky. V případě výstupu ze země se stojan odrazí zpět tím, že sníží ponožku. Je důležité vzít v úvahu šířku mezi řádky, úpravou aktivních částí instalace.

Blok: 3/4 | Počet znaků: 969

O zařízení

Mechanismus disketové drážky pro motoblock se skládá z vodítka, párů regálů, disků a napínacích zařízení. Ten reguluje úhel útoků paralelně s diskem. Pohodlné použití zařízení je zajištěno správnou instalací těchto disků: vzdálenost mezi jejich spodními kruhy by měla být rovna vzdálenosti mezi řadami. Požadovaný průměr Sake-up. 340-390 cm, jeho kola. 75 cm, šířka. až 10 cm. Pozorování těchto parametrů je možné zajistit zařízení z mechanického poškození.

READ  Jak vyčistit karburátor Chainsaw Stihl 180

Vnější pohled na disk obsazení pro motoblock. dvoukolový rám s pozastaveným řetězcem párů disků. Mezi jeho funkce. pre-setí a octivá pěstování půdy, uličky a použití jako kultivátor.

Skrapper pro motoblock s vlastními rukama

Udělejte domácí potraviny pro motoblock není tak obtížný. Bude sestávat z takových hlavních uzlů jako 2 disky, 2 stojany, 2 šroubovací seřizovací desky, t-podobná tyč pro montážní design.

Před zahájením práce připravte potřebné obrobky:

 • Plechy pro výrobu disků (nebo hotových disků);
 • Čtvercový kov pro výrobu tyče;
 • Podrobnosti o výrobě Tarlep Úprava.

Fotografie ukazuje, že přesně budou nastaveny vertikální osy okupanta. Písmeno „B“ označuje seřizovací šrouby, písmeno „C“. regály:

V přítomnosti potřebných sochorů by měla být výroba okupanta vyrobena podle níže uvedených výkresů. Nezapomeňte dodržovat specifikované velikosti, abyste získali kvalitní výrobek.

Připojit MotoBlock Skapper bude držák, vodítko zase je připojeno k držáku se šrouby zarážky.

Nabízíme také seznámit se s videem, kde je popsán o inteligenci výroby samoobslužných skateboardů pro motoblock: takový kapitán bude kompatibilní s takovými modely motobloků, jako je Neve MB-1, MB-2. Agro, MTZ a T. D.

Zvážit vlastnosti každého z nich.

Mají pevnou šířku půdy a používají se na velmi lehkých motoricko-kultivátorech s kapacitou až 4 koní. Může kultivovat zahradu 25-30 centimetrů v šířce, vybavené dvěma bočními křídly a tenkým stojanem. Rack chrání zařízení před přetížením a mechanickým poškozením.

Tato zbraň může být použita výhradně na suchých půdách, protože nanish půda bude působit proti fungování mobilních konstrukčních prvků. Existují Listere zařízení s nastavitelnou šířkou zpracování půdy. Jsou instalovány na motocyklech většího výkonu. od 4 koňských sil. Podobné agregáty mohou být použity k použití na mokré půdě.

Vrtule

Princip operace spočívá v činnostech dílů vrtule. Pod jejich účinkem je půda nejprve vybitá a vážící rostliny se odstraní a postele se uvolňují. Tyto modifikace jsou praktikovány hlavně pro motor-kultivátory s pohonem předního kola a dvěma rychlostmi. To je způsobeno tím, že ve druhé rychlosti se zvyšuje na 180 ot / min.

READ  Podcast hydraulický zvedák nevyzvedne pod zatížení

Dvojitý (2-řádek)

Před výsadbou plodin provádí řezání dvou brázdy a také aplikuje na půdu. Zahrnuje rám, na kterém 2 obyvatelé pevně. Při zpracování Země šetří čas, protože má dva pracovní prvky. Namontován na bloku motoru pomocí závěsu. Vzhledem k tomu, že pro provoz, takové zařízení vyžaduje větší odolnost, používá se ve spojení s půdami.

Rotační aktivní

Místo kol, je vybaven rotorem s šroubovák zuby. Demonstruje vysoký výkon při vytváření, rozbití a okouzlujících bramborách. Vhodné pro provoz s 3-rychlostními jednotkami (dvě přední a jedna zvratná). Na prvním vybavení se zbraň vstupuje do přistání a na druhém převodu, také sklopí půdu z prostoru mezi řadami přistání.

Jeden řádek

Nejčastější vzhled. Aplikován na provoz s lehkými typy půdy. Řezací kanály se provádějí po dokončení přípravného lámání půdy přes kultivátor.

Provozní tipy

Dokonce i v případě, že obsazení výrobní fáze byly splněny vším, vše se provádí správně, je důležité je naučit se používat, kompetentně konfigurovat a ostří. Po montáži je jednotka testována na místě. Kvalita práce bude záviset na stavu půdy, klimatu a počasí v den pluhu.

Regulovat mechanismus následovně:

 • Prováděné půdou po zemině, nastavte úhel sklonu prvků a hloubky ponoru. Mělo by překročit celkovou délku produktu.
 • Zařízení by nemělo rozptýlit zem na stranách, zhoršit typ brázdy.

Je zakázáno aplikovat zařízení, pokud jsou blízko zvířata a děti. Stroj je nemožné používat vadný stav, nechat to bez dozoru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS