Jak navíjet linku pro zastřihovač na sekačce trávníku

Jak vítřit lope pro zastřihovač na vyžínače pro trávu

Tloušťka kabelu musí být osloveno parametry vybraného nástroje. Příliš silná rybářská linka pro zastřihovač bude zaměňována na cívce, podporovat přehřátí motoru a rychlé opotřebení pouzder.

Prostřednictvím tloušťky sušičky pro vyžínač je podmíněně rozdělen do několika typů:

 • V rozsahu 1,2. 1,6 milimetrů. Vhodné pro modely s kapacitou až 0,5 kW. To je často úraz elektrickým proudem;
 • Od 2 mm do 2,4 mm. Tato velikost je nejoblíbenější, protože se přehoze s mladou a tuhou trávou. Instalovány na nástroje s kapacitou přibližně 1 kW;
 • Od 3 mm do 3,2 mm. Vhodné pro benzínové agregáty, které budou namontovány v hustých stoncích Byrianova;
 • Soud 4 mm. Copeses s zarostlé oblasti.

Chcete-li zjistit, který upevňovací prvek pro zastřihovač se hodí, můžete použít jednu cestu:

 • Tloušťka cort musí být uvedena v uživatelské příručce;
 • Výrobci často aplikují důležité údaje o houpání, včetně přípustného průměru;
 • Sledujte čárost Trimmer do výstupu. Musí projít bezproblémové.

Ve tvaru sekce také věnujte pozornost, protože vlákno neřízne a přerušuje bylinný stonek. Typy kabelů ve tvaru sekce:

 • Kolo. Univerzální verze, která vám umožní snížit svěží a suchou vegetaci;
 • Mnohostranný 3-6 tváří. Můžete spěchat tvrdě a tlusté stonky. Spotřeba takového materiálu je však poměrně velká, proto je vhodná pro specifické účely;
 • Figurální. Má pohled na hvězdu nebo čtverec s vybráním. První se používá pro řez čerstvé vegetace.

Kingový kroužek pro zastřihovač trávy je vyroben z různých materiálů:

 • Většina všech pro motocos fit nylonový únik pro zastřihovač z polyamidu nebo propylenu. Levné možnosti s polyethylenem. Nejsou odolné vůči zatížení, nevydržují časté rozdíly teplotních režimů. Trimmer Polypropylenová rybářská linka bude trvat déle, kdyby se před půl hodinu pre-dunkt ve vodě;
 • Struny jsou považovány za řetězce s hliníkovými částicemi a průměrem asi 4 milimetrů.

Nelze použít kovový vodič nebo kabely, které mohou poškodit nástroj.

Odizolování z popsaných parametrů si můžete vybrat optimální rybářskou linku pro zastřihovač pro péči o železniční území.

Jako sušička pro zastřihovač větrovou cívku motocosu: První cesta

Před zahájením vinutí musíte otevřít hlavu vyžínače.

Nejprve je stanovena množství rybářské linky, kterou budeme podvádět cívku. Motok by neměl jít za stranu, jinak nebude cívka vložena do pouzdra.

Po určování délky rybářské linky můžete přistoupit do cívky:

Sušička pro vyžínač je dvakrát, jedna okrajová dovolená delší než 10-15 centimetrů. Cívek je rozdělen do dvou částí centrální stranou. Má drážku pod soudem, který má být ohnutý na polovinu

Pro tankování bude potřeba úsilí; Důležitý směr vinutí. Mělo by být šipka na houpání nebo nápisu označující stranu vinutí

Pokud neexistuje žádný ukazatel, musí být šipka na hlavě sekačky. Šňůra je zraněn v opačném směru; Umyjte únik pro vyžínač je nejpřesnější, je to možné, že závit by měl být maximálně natažen; Po dokončení stylu je krátký konec závitu upevněn, je vložen do vhodné drážky v průměru. Dlouhý okraj je upevněn z opačné strany; Pevná rybářská linka musí snížit hrany s mezerou asi 10 centimetrů; Upevněná cívka je instalována v hlavě mosité. Hrany závitu jsou utaženy upevňovacími drážkami; Šaty víko a opraví s občerstvením. Musí být plně pevné.

Jak doplnit čáru pro zastřihovač v trimrové cívce pro trávu: druhý způsob

Některé cívky mohou být krmeny a různé. Dva segmenty vlákna jsou účtovány a nikoliv se složené na polovinu.

 • Stejně jako v prvním případě se stanoví délka nového vlákna;
 • Jeden okraj soudu ohýbá háčkování;
 • Ve spodní části cívky jsou otvory pro upevnění rybářské čáry, kde je vložen zvlněný okraj závitu;
 • Zranění závitu za šipkou na cívce. Úroveň vinutí by neměla překročit průměr cívky;
 • Také se provádí s druhým buňkou hokování;
 • Hrany rybářské čáry, která vyčnívají z otvorů, je třeba oříznout. Můžete jednoduše zapnout cop, během otáčení budou dělat nůž. Sušička pro zastřihovač je upraven ručně nůžkami, pokud je průměr soudu příliš velký.
READ  Jaký model sekačky trávníku si vybrat

Typy zastřihovačů hlav

Mozecce hlavy pro trávu je válcové tělo, ve kterém je cívka (cívka) vložena s rybářským prutem (kabel). Tento design může být instalován jak na benzínu, tak na elektrickém vyžínače. Hlavy se liší metodou doplňovacího a krmného kabelu a jsou zde 3 typy.

 • Automatický. Krmení kabelu se provádí poté, co uživatel snižuje otáčky motoru. Ačkoli automatické krmení rybářské linie a je vhodné, pokud jsou provedeny velké objemy práce, ale tyto bobové mají jednu nevýhodu. velká spotřeba.
 • Poloautomatický. Použití tohoto typu hlavy nevyžaduje, aby uživatel provedl složité manipulace. Princip jejich práce je uspořádán tak, aby šňůra byla prodloužena automaticky v době, kdy zařízení pracuje na plných revolucích. Mírně srazí vyžínače hlavu pro trávu kolem země (odstraňuje uzamčení šňůry) a sušička pro vyžínače v důsledku odstředivé síly je posunuta z cívky, po kterém je řez na požadovanou délku nožem Nachází se na ochranném pouzdře.
 • Manuál. Pro prodloužení kabelu je přístroj zapotřebí, po kterém je sušička pro vyžínač kreslen ručně.

Na základě výše uvedených, poloautomatických cívek jsou nejpopulnější volbou. Mělo by být také třeba mít na paměti, že trimrové cívky pro trávu jsou jednosměrné (používané pouze pro trávu visí) a dva řetězec, které se používají pro vysoce trávy a malé, s tenkými stonky keřů.

Odstranění a demontáž

Chcete-li správně vítřit únik pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu, musíte se seznámit se strukturou zastřihovače hlavy. Skládá se z ochranných krytů, bobků se závitem, krycím krytem, ​​stejně jako pružiny, které jsou přítomny pouze v některých zařízeních.

linku, zastřihovač, trávníku

Začínáme rozebrat cívku, musíte přístroj zcela vypnout / deaktivovat. V tomto případě způsob práce přímo závisí na typu hlavy. První možností je provádět následující akce:

 • Uživatel kliknutí na svorky umístěné na obou stranách víka.
 • Po odstranění víka je cívka odstraněna. Některé modely mohou mít pružinu, které musí být také odstraněny.
 • Ve středu pouzdra je šroub, který by měl být odšroubován běžným šroubovákem.
 • Když je upevňovací prvek odstraněn, zbývá odstranit převodovku z hřídele, jemně třást tělesem výrobku.

Druhou volbou pro odstranění cívky pro tankování rybářské linky do vyžínače pro trávu je zkroutit hlavu na hřídeli převodovky. Chcete-li takový postup provádět, mnoho zařízení je vybaveno otvorem, ve kterém můžete vložit nástroj. Když je šroubovák vložen, uživatel zůstane pouze zabírat tělo výrobku a posouvejte jej ve směru hodinových ručiček. Je pozoruhodné, že tato metoda na rozdíl od dříve popsané metody je charakterizována jednoduchostí.

Změňte únik pro zastřihovač na disk

Postup pro práci pro změnu rybářské linky na disku v MOTOCOS DALŠÍ:

 • Odstraňte ochranný kryt z lišty;
 • Blokujeme hnací hřídel zastřihovače pro trávu, aby se vytvořil šroubovák skrz otvor v převodovce do otvoru ve stromovém rozbočovači;
 • Откручиваем и снимаем со ступицы приводного вала триммера для травы катушку с леской;
 • Устанавливаем на вал режущий диск, совмещая шлицы на шайбе ступицы с выемками монтажного отверстия диска;
 • Снова стопорим приводной вал триммера для травы и закручиваем гайку крепления. Гайку желательно дожать трубчатым ключом, но не переусердствовать;
 • Ставим обратно защитный кожух.

Все, газонокосилка готова к работе с режущим диском.

Důležité! Смену режущих элементов нужно проводить осторожно, соблюдая технику безопасности. Нужно обязательно ознакомиться с инструкцией и соблюдать все изложенные там правила. Этот обеспечит гарантию продуктивной, надежной и безопасной работы триммера для травы.

Как заправить леску для триммера в катушку триммера для травы

Для замены лески в триммере отрежьте кусок материала нужного размера, сложив его вдвое. Одна из половин должна быть на 5-10 см длиннее второй.

Chcete-li správně vítřit čáru pro vyžínač na cívce, musí být uprostřed závitu, složené smyčky umístěny do drážky centrálního oddílu. Jedna polovina lesů je pevně navinuta na vrcholu části, druhá. na dně. Delší část je navinuta na nižší. Vinutí je vyrobeno ve směru opačném směru otáčení hlavy. Na krytu nebo straně hlavy by měla být šipka nakreslena. ukazuje směr otáčení. Je nutné zavinout les v reverzním směru šipky. Jemně pracujte, pevně přitlačte cívku na otočení.

Zbývající konce 10-15 cm Dlouhá vložka do slotu na horní straně cívky je opraví. S pevnými konci, cívka nefunguje.

READ  Jak změnit sušičku pro zastřihovač v Trimmeru Bosch

Pokud nemáte rybářskou linku, můžete otírat les s jedním kusem, ale dva. V tomto případě zahájí konec lesa a vložte jej do drážky centrálního přepážky cívky. Jen s druhým kusem. Nyní zabalte jeden kus první, a pak druhý na polovinu cívky proti jeho směru otáčení.

Chcete-li doplnit linku pro vyžínač k vyžínače pro trávu, vložte její konce do otvorů hlavy mozosti a vytáhněte je. Umístěte cívku na osu a zatlačte tak, že se dostane na místo, a opět vytáhne konce řezného závitu, aby je vytáhla po celé délce.

Konce chovaný směrem ven by se mělo téměř do ochranného pouzdra. Nadměrný řez. Chcete-li to provést, můžete použít ocelovou desku instalovanou na skříni, která hraje roli nože a automaticky řezání sušičky pro zastřihovač nadměrné délky při propagaci hlavy.

Cívka zavře ochranné víko. Dejte jej na místo a stiskněte, dokud neuspořádejte, který bude zveřejněn tím, že zasáhne drážky. Vždy zkontrolujte, zda kryt zastřihovač vzrostl do trávy a zda se fixátory vytrhl, jinak může skočit při práci. V tomto případě bude cívka hodit sílu otáčení.

Nezkoušejte se vítrem co nejvíce. v tomto případě, cívka nemusí stát na místě a budou problémy s instalací a upevnění krytu. Lepší, pokud je cívka naplněna lesem, takže nechodí ven na rozměry dílu.

Kromě mechanických copánků se dvěma lopatkami jsou modely s jedním. Jejich rozdíly jsou, že řezný závit se zobrazuje pouze na jedné straně. Cívka v takových verzích polica nemusí mít centrální oddíl namísto nefungujícího konce závitu, slot na spodní straně se používá v horní části, je zde také slot pro upevnění pracovního konce.

S nahrazeným lesem můžete začít pracovat. Nejezte husté plevele a keřů keřů. to není pro cop pro trávu. Aby se zabránilo zranění a přestávce listu, následujte kameny a větve pod plivací.

Pro sekání trávníku jedné tankovací cívky s vyztuženou rybářskou linkou, uchopí 400-600 m2.

Po řezném nitě v důsledku práce je vypnout cop a odstraňte víko na hlavu mozosti. Vytáhněte les z drážky, natáhněte ji na požadovanou délku a vložte jej znovu do sloty. Množství materiálu rány na cívce je dostatečná pro 5-10 cyklů práce v závislosti na modelu zařízení. Při instalaci víka na místě, pozorně se podívejte, pokud byly drážky skórovány, kde jsou vloženy svorky, pokud jsou ucpané, pak je důkladně vyčistěte.

Když je sušička pro vyžínače prodloužena, musíte opět demontovat hlavu proti komárům, vytáhnout cívku a vítřit pracovní životní linku pro zastřihovač na něm znovu.

Jak hlava pracuje s rybářskou linkou na motocyklu, proč potřebujete znát zásadu práce

V závislosti na výrobci se hlavy zkoumají konstruktivně nejen externě, ale také uvnitř. Většina bubnů má uvnitř upínacího pružiny (poloautomatické a automatické). Výše uvedený je manuál, jak rozebrat hlavu zastřihovače pro trávu bez jara, t.E. na hlavě typu ruky. Princip demontáže poloautomatické hlavy s pružinou uvnitř téměř identických výše popsaných pokynů.

Princip provozu poloautomatické trimrové cívky pro trávu je následující:

 • Uvnitř hlavy je cívka, která je vysazena na drážkách, zabraňuje jeho volnému pohybu
 • Cívka je postižena pružinou, která ji tlačí na štěrbiny umístěné v konstrukci krytu
 • Uzávěr je navinut pro zastřihovač, jehož délka závisí na samotném nástroji. Obvykle je tato délka od 1 do 4 metrů
 • Během plnění práce, v případě potřeby zvýšení délky rybářské linky, je zde fit servírovací části bubnu, přičemž to vychází ze záběru se štěrbinami. Sušička pro zastřihovač je zároveň zraněn z bubnu zvýšením délky
 • Uvolnění požadovaného množství rybářské linky, měli byste pustit tisk a pokračovat v práci na trávě

Výhodou nástroje s rybářskou linkou je, že tento spotřební materiál nevyžaduje ostření ve srovnání s kovovými disky. Kromě toho, pokud kámen nebo strom spadne na cestě, pak sušička pro zastřihovače prostě opustí, aniž by měl negativní dopad na převodovku a přístrojový motor, jak se to děje v případě kovových řezných disků.

Znalost návrhu a zařízení pro typy komárů nebo zastřihovačů, musíte jít na zvážení procesu tankování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu. Koneckonců, to je tento okamžik ve většině vlastníků speciálního nástroje způsobuje potíže.

Blok: 4/8 | Počet znaků: 1782

Vinutí rybářská linka na vyžínače pro trávu

Rozměrové a elegantní demontážní cívky z copových cívek pro trávu vám dává příležitost jít přímo na navíjení rybářské linky. Konstrukční znaky hlavy, počet a umístění upevňovacích otvorů diktuje sekvenci akcí při provádění této operace a také určují použité metody. Dnes existuje několik druhů cívek v závislosti na množství vycpávky rybolovu a metod jeho tankování:

READ  Jak začít sekačku Lawn Husqvarna

Trimmer cívka pro trávu s jedním knírkem

Mnoho vlastníků a specialistů oslavuje snadnost provozu a tankování cívek s jedním knírkem. V závislosti na výrobci může délka palivové rybářské linky kolísat od 2 do 5 metrů. Konec rybářské čáry je vložena do speciální technologické drážky nebo otvor a vinutí je vyrobeno v reverzním provozním otáčení cívky. Na většině cívek na vnější straně případu jsou štítky ve formě šipek, které naznačují směr pohybu thrimmeru pro trávu.

Po navíjení je nutné ponechat volný konec 15-30 cm pro zvýšení odstředivé síly, která se stanoví při odstraňování lemovací linky vyžínače v automatických a poloautomatických cívkách. Levý konec je vytvořen přes pracovní otvor cívky a vytvoří sestavu hlavy.

Timmer Head se dvěma knírkem

Po odstranění cívek z pouzdra cívky určujeme množství proudů pro navíjení rybářské čáry (1 nebo 2). Neexistuje žádný zásadní rozdíl mezi Bobins s jedním a dvěma drážkami, ale s nedbalostním tankováním v párovaném drážce jsou problémy s provozem. S ohledem na probabitabilitu záměru sousedních nástrojů může nastat situace, když po opotřebení pracovního knírku není možné získat nové.

Bez ohledu na počet proudů pro doplňování paliva se pro zastřihovač potřebuje řada zastřihovačů.5 až 3 metry. Vinutí musí být prováděno v opačném směru straně strany, protože vinutí podél pohybu povede k tomu, že sušička pro vyžínač nebude odstraněno z cívky. Po sušičce pro vyžínač je naplněn v trimrové cívce pro trávu. Volné konce (15-30 cm) čerpáme ve speciálních otvorech. Dále shromažďujeme hlavu v opačném pořadí objednávky a zkontrolujeme výkon. Neměli byste se obávat, zda se konce dvou knírů liší velikosti, protože když začnete vyžírnout pro trávu, nůž nastavit nůž, který bude příliš mnoho.

Trimmer Head pro trávu s automatickým tankovacím rybolovem

V některých modelech prezentovaných na trhu je instalována cívka s automatickým navíjením mechanismu. Majitel je dostatečně opravuje a opravuje konce v hlavě a operace navíjení provede samotný nástroj při zapnutí do provozního režimu. Je prakticky nemožné vítřit sušičku pro zastřihovače v zastřihovači trávy s takovou hlavou, protože cívka nezávisle určuje polohu knírku. Výhody automatické hlavy zastřihovače pro trávu mohou být přičítány jednoduchosti tankování rybářské linie a nevýhody jsou častými členění mechanismu v důsledku složitosti návrhu a vysokých nákladů.

Blok: 3/3 | Počet znaků: 3075

Typy zastřihovačů hlav

Hlava je pouzdro uvnitř které je cívka zapuštěná. Mnoho z nich se nazývá cívek. Připravit nástroj pro práci, předem naplněný lope pro zastřihovač v cívce. Ne všechny hlavy jednat stejně. Podle způsobu krmení závitu (kabelu) jsou tři druhy:

 • Automatický. Detail je pohodlný při výrobě velkých stránek. Rybářská linka zastřihovače je dodávána při snižování otáčky motoru. Hlavní nevýhoda: Využívá se mnoho nití.
 • Poloautomatický. Poskytuje spotřební materiál pro velké otáčky. Pro odemknutí musíte mírně klepat na zem. kabel vyjde z cívky. Rozšíření rybářské linky je odříznuta s nožem, který je umístěn na bezpečnostní skříni.
 • Manuál. Jméno určuje způsob krmení rybářské linky. Musí být vypracován ručně, předem odpojením zařízení.

Automatický model umožňuje pracovat hladce, zastavení techniky pouze pro odpočinek.

Jak odstranit cívku a vyměnit sušičku pro zastřihovač

Majitelé zastřešení, převážně nováčků, jsou zmateni, hraničí s panikou, když je potřeba změnit řezný nástroj nebo vyžínač rybářská linie v cívce. Velmi často, když se pokusíte odšroubovat většinu hlavy, uživatelé jednoduše ho vedou do havárie, ne podezření, že je odšroubován v opačném směru. K tomu, že se nestane, pokud je nástroj vyměněn, doporučuje se seznámit se s krokem podle krokem níže.

 • Před doplněním čáry vyžínače k ​​cívce, zmírnění motoru motokos nebo od napětí Eertelic Trimmer pro trávu, aby se zabránilo zranění, které mohou nastat, když je rotace řezného nástroje náhodné.
 • Odšroubujte trysku pevnou na hřídeli převodovky. K tomu musí být hřídel upevněn, vyrovnejte otvory na podložku a na ose a vložte kovovou tyč nebo šroubovák v nich.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS